Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-15, 14:27   #541
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

wlasnie nie chce juz wygladac nie tak i stad moje pytanie do was - czy da sie z tego zrobic blond w czwartek? nie chce juz ryzykowac. czy lepiej dac sobie spokoj i zrobic na to blond pasemka?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 15:01   #542
kinieczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
lia871 - dziekuje, naprawde mnie pocieszylas....boje sie ze ta okropna rudosc co przebija, bedzie problemem.
bede wdzieczna za wiecej inf

p.s. posluze sie wklejeniem 1 zdj kinieczko - przepraszam, mam nadzieje, ze nie bedziesz za to zla

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1300536512[COLOR="Silver"]
Nie będę, w końcu wkleiłam ku przestrodze Odpowiedziałam Ci na privie.
__________________
"Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie."
S.I.Witkiewicz
kinieczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 15:43   #543
ana901
Przyczajenie
 
Avatar ana901
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Ja wczoraj użyłam pierwszy raz tej farby-kolor bardzo jasny blond miedziany naturalny(9.04).Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Wyszedł jasny, pastelowy rudy blond niezwykle naturalny.Kolor jest równomierny i był kładziony na mocno"sprany" blond miedziano-złocisty loreal excellence.Farba jest bardzo wydajna, a włosy po niej pięknie lśnią.Aha, dodam jeszcze że zmieszałam z 9% oxydantem.
ana901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 16:00   #544
lia871
Przyczajenie
 
Avatar lia871
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Köln/Niemcy
Wiadomości: 28
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

sluchajcie, ja kupilam sobie majiblond 911 tylko na odrost i do tego majirell 9.22 na cale wloski, a do tego wode 9 % i po pofarbowaniu majiblond 911 ( nalozylam na odrost na okolo 40 minut, a pozniej na okolo 5 minut nalozylam na calosc) mam taki ladny efekt, ze narazie nie bede nakladala tego majirela
Po prostu nie spodziewalam sie,ze tak ladnie mi wyjdzie i ze odrost wyjdzie tak ladnie , wcale nie zoltawo, a mam naturalne ciemny blond, ktory farbami ciezko rozjasnic
lia871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 18:36   #545
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

lia871 - na jaki kolor kladlas tę farbę ? fajnie, ze dobrze sie czujesz w tych odcieniach, ja mam straszny problem z rudościa, albo kompletnie nie pasuje do mojego typu urody, albo nie umiem wykonac odpowiedniego, wydobywajacego barwe wloskow makijazu...pewnie nie kazdemu jest dobrze w rudosci... ale ja sie nie znam
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 19:42   #546
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witajcie

Postanowiłam tym razem użyć farby profesjonalnej i mam do Was parę pytań, bo zdecydowałam się na Majirel. Wcześniej farbowałam różnymi farbami drogeryjnymi- najczęściej Pallette Deluxe "Miedziany mahoń", a ostatnie dwa razy używałam Garnier 100% color "miedziana czerwień"- po obu farbach na swoich włosach uzyskiwałam jednak prawie ten sam odcień rudego, oceniam go na poziom 7(7,4 majirel tak na oko). Dodam jeszcze, że nigdy nie farbowałam osobno odrostów i farba pokrywała mi równomiernie całe włosy.
Teraz chciałabym użyć farby MAJIREL 8.3 lub 8.34, ale nie wiem czy brać oksydant 6% czy 9%, bo włosy wydają mi się ciemne, ale możliwe, że tylko to sobie wmawiam, bo mam już tak, że moje włosy nigdy nie są dosyć rude i czy nie obędzie się bez osobnego pokrywania odrostów tak jak w przypadku farb drogeryjnych? Mój naturalny kolor to ciemny blond(taki mysi).
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 19:44   #547
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lia871 Pokaż wiadomość
sluchajcie, ja kupilam sobie majiblond 911 tylko na odrost i do tego majirell 9.22 na cale wloski, a do tego wode 9 % i po pofarbowaniu majiblond 911 ( nalozylam na odrost na okolo 40 minut, a pozniej na okolo 5 minut nalozylam na calosc) mam taki ladny efekt, ze narazie nie bede nakladala tego majirela
Po prostu nie spodziewalam sie,ze tak ladnie mi wyjdzie i ze odrost wyjdzie tak ladnie , wcale nie zoltawo, a mam naturalne ciemny blond, ktory farbami ciezko rozjasnic
prosimy o foto
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-17, 20:40   #548
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Pokażę efekt po farbie Majirel 10 1/2 1 z wodą 9%
1 zdjęcie odrost przed
Kolejne zdjęcia odrost po farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN8979.jpg (11,0 KB, 166 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Majirel4.jpg (35,9 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Majirel2.jpg (33,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Majirel3.jpg (34,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Majirel1.jpg (34,2 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9042.jpg (31,6 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9043.jpg (35,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9041.jpg (101,1 KB, 139 załadowań)

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-04-18 o 07:55
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 11:23   #549
Tajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 16
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Witam, poszukuje farbki majirel , która dałaby mi taki efekt włosków. Czy to jest ciemniejszy blond, czy już coś z jasnych beży czy brązów. Z natury mam mysi blond. Proszę o pomoc w poszukiwaniach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg imagesCAYCVW0L.jpg (11,3 KB, 105 załadowań)
__________________
Tajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 07:25   #550
Tajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 16
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Halo, czy te forum jeszcze ktoś odwiedza? pomocy....
__________________
Tajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 08:13   #551
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Szukam ładnego słomkowo-słonecznego blondu Może byź mieszanka farb bardzo prosze o porady
Baaardzo mnie się podoba ten kolor u Pani Magdy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (41,1 KB, 65 załadowań)
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....

Edytowane przez muciula25
Czas edycji: 2011-04-20 o 15:02
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 19:16   #552
lia871
Przyczajenie
 
Avatar lia871
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Köln/Niemcy
Wiadomości: 28
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alexandrasz Pokaż wiadomość
lia871

załącz prosze zdjęcia koloru nowych włosków !! sama napalam sie na tę farbkę... mam jasny blond, ciemne mysie odrosty i chce coś w końcu zmienić, nie chce miec rudawych odrostów.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

chciałabym uzyskac taki efekt koloru jak w załaczniku
[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/User/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-2.png[/IMG]
prosze bardzo, zalaczam foty, ale ta farba to zdecydowanie inny odcien niz kolor wlosow Gosi Sochy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy 1.jpg (27,0 KB, 169 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosyy.jpg (12,8 KB, 170 załadowań)
lia871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 08:43   #553
jestemBESTIA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Hej
2 tyg temu zrobiłam u fryzjerki kolor 5.4 majirel. Wyszedł cudnie no i postanowiłam sie go trzymać, a dla oszczędzenia funduszy zakupic go na allegro i tutaj mam pytanie, z jakim oksydanetm powinnam kupić farbę? bo wydaje mi się, że 6% wystarczy... na Allegro znalazłam takie informacje:

Oxydant 6% stosujemy do:
- przyciemniania włosów
- pokrywania siwych włosów
- koloryzacji ton w ton
- rozjaśniania włosów o 1 lub 2 tony

Oxydant 9% stosujemy do:
- rozjaśniania włosów o 3 tony


Wg fryzjerki, która ostatnio zajmowała się moimi włosami odrost mam na poziomie 5, czyli teoretycznie nie muszę rozjaśniać, żeby uzyskać ukochany 5.4? Jak sądzicie? wiem, że moż emoje pytanie wyda się Wam głupie...ale wolę sie upewnić zwłaszcza, że niedawno miałam dekoloryzacje robioną i moje włosy już troche przeszły.
jestemBESTIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 15:34   #554
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

ja farbowalam wlosy majirel 5.0 kilka dni temu i sa cudowne . co za genialna farba! wlosy mam miekkie jak po jakiejs odzywce a kolor bajeczny i ekstra napigmentowany.generalnie jestem zadowolona.
nawiazujac do pytania jestemBESTIA
ja uzylam wode 3% - nie przyciemnialam, farbowalam ton w ton .
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 12:23   #555
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

dziewczyny, czy któraś z was używała odcienia 7.23 i ma może fotki z niego?? Będę b.wdzięczna
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 17:39   #556
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

A jest ktos na tym forum kto robił Majirel 8,31 jasny blond złocisto-popielaty? prosze o fotki
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 09:23   #557
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Ja ostatnio spróbowałam z odcieniem 7,1 - kawa z mlekiem. Co prawda u fryzjera, al teraz zamierzam kupic farbę i zrobić koloryzację sama. Szczerze powiedzawszy odcień nie powalił mnie na kolana, ale to dlatego, że do niedawna byłam bardzo jasną blondynką. Majirela nakładałam więc na włosy, w których miejscami prześwitywał blond, końcóki były czarmo-zielone, a gdzieniegdzie sprany brąz przechodził w rudy Farba pokryła włosy bardzo równomiernie, kolor hm... brąz, ale nie aż tak zimny jakbym chciała. Wielki plus za to, że nie wypłukuje się na rudo. Mam nadzieję, że tym razem wyjdzie też tak dobrze, a może nawet lepiej


Czy ma któraś z Was może zdjęcie jak wychodzi odcień 7,0? Byłabym wdzięczna
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 09:59   #558
Tajsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 16
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
A jest ktos na tym forum kto robił Majirel 8,31 jasny blond złocisto-popielaty? prosze o fotki
Podbijam wątwek, farbował ktoś 8.31??
Chętnie zobacze efekty
__________________

Edytowane przez Tajsa
Czas edycji: 2011-06-14 o 16:01
Tajsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 10:30   #559
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Moni@ Pokaż wiadomość
A jest ktos na tym forum kto robił Majirel 8,31 jasny blond złocisto-popielaty? prosze o fotki

Ach no prawie mogabym Ci pomóc robiam odcieniem 8.33
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 21:28   #560
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

majirela radzą stosować z wodą 6 i 9% a próbowała któraś już z 12% wodą?
W końcu te sklepowe też mają wody, a podmienia się na większe i nic się nie dzieje

W sumie im sie dłużej zastanawiam tym bardziej wydaje mi się to chwyt marketingowy.. bo jak mówię.. w sklepowych jak ktoś chce by lepiej się rozjasniło podmienia się oxydanty na wyższe i nic się nie dzieje..

Myślę, że to 12% zarezerwowali dla majiblondu - bo jakby w majirel też można było stosować 12% to pewnie mniejsza sprzedaż by była bo zawsze 911 i 9.11 to jedno i drugie to jasny blond popielaty głeboki

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-05-18 o 21:36
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 21:44   #561
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
majirela radzą stosować z wodą 6 i 9% a próbowała któraś już z 12% wodą?
W końcu te sklepowe też mają wody, a podmienia się na większe i nic się nie dzieje

W sumie im sie dłużej zastanawiam tym bardziej wydaje mi się to chwyt marketingowy.. bo jak mówię.. w sklepowych jak ktoś chce by lepiej się rozjasniło podmienia się oxydanty na wyższe i nic się nie dzieje..

Myślę, że to 12% zarezerwowali dla majiblondu - bo jakby w majirel też można było stosować 12% to pewnie mniejsza sprzedaż by była bo zawsze 911 i 9.11 to jedno i drugie to jasny blond popielaty głeboki
na chłopski rozum - nic nie powinno się stać. ale z tymi wyższymi stężeniami róznie bywa. choćby przykład ze sstosowaniem oxydantow powyżej 12% - są teoretycznie zabronione i to nawet przy majiblond, już nie mówiąć o majirel. a niby dlatego? wg mnie, żeby sobie nie zniszczyć struktury włosa. być może 12% to majirel to zbyt dużo... nigdy nie wiadomo. zafarbować to się na pewno zafarbuje z taka wodą, ja bym się poprostu zastanawiała nad tym jak zniesie to włos

co do sprzedaży, to wszystko jest loreal, to co zaróznica z której serii będą mieli większą sprzedaż. nie sądzę,żeby to było wytłumaczenie. w majiblondzie przecież jest po prostu rozszerzona gama kolorystyczna blondów, a majirel ma całą paletę wszystkich kolorów

Edytowane przez Just:)
Czas edycji: 2011-05-18 o 21:46
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 22:06   #562
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
3 razy farbowałam włosy tą farbą w JLD i nie mam o niej dobrego zdania.

kolor zaczyna się wypłukiwać po tygodniu, a po miesiącu wogóle go nie ma

i takim sposobem od roku nadal mam jasne włosy a chciałam przyciemnić

ostatnim razem zapytałam fryzjerki czy to normalne, że ona się tak szybko wypłukuje i ona powiedziała, że tak

nigdy więcej jej nie użyję
No tak Ci powiedziała i ma rację - by przyciemnić włosy trzeba było zrobić najpierw pigmentację - nie zrobiłaś tego więc normalne, ze kolor Ci się wypłukiwał

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
na chłopski rozum - nic nie powinno się stać. ale z tymi wyższymi stężeniami róznie bywa. choćby przykład ze sstosowaniem oxydantow powyżej 12% - są teoretycznie zabronione i to nawet przy majiblond, już nie mówiąć o majirel. a niby dlatego? wg mnie, żeby sobie nie zniszczyć struktury włosa. być może 12% to majirel to zbyt dużo... nigdy nie wiadomo. zafarbować to się na pewno zafarbuje z taka wodą, ja bym się poprostu zastanawiała nad tym jak zniesie to włos

co do sprzedaży, to wszystko jest loreal, to co zaróznica z której serii będą mieli większą sprzedaż. nie sądzę,żeby to było wytłumaczenie. w majiblondzie przecież jest po prostu rozszerzona gama kolorystyczna blondów, a majirel ma całą paletę wszystkich kolorów
Z tymi wyższymi wodami to wiadomo - nie stosuje..
Ja 12% już stosowałam w innych farbach i nic się nie działo - włoski lśniące tak, że nawet będąc brunetka takich ładnych nie miałam
Nie mam ciemnych włosów bo poziom 7, ale niestety mam dużo czerwonego barwnika we włosie i przy zbyt niskiej wodzie wybija mi rudy

Stosowałam majirel 9.11 by zgasić tą rudość (z 9% wodą) byłam mega zachwycona, ale okazało się, że wycofują tą farbę i chciałam spróbować 9.1 ale wiem jak ona sobie poradzi dlatego na zaś kombinuję czy by nie można dać tej 12%

Nie chodziło mi o wielkość sprzedaży - a zasadność wprowadzania gamy majiblond - bo w zasadzie każdy z kolorów w palecie majiblond ma odzwierciedlenie w majirelu - gdyby w obu przypadkach można było stosować te same wody - majiblond byłby bez sensu.. szczególnie, że ta formuła neutralizacji ciepłych tonów i większe rozjaśnienie - w moim przypadku nie zadziałała więc trochę pic na wodę..

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-05-18 o 22:08
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 22:13   #563
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Stosowałam majirel 9.11 by zgasić tą rudość (z 9% wodą) byłam mega zachwycona, ale okazało się, że wycofują tą farbę i chciałam spróbować 9.1 ale wiem jak ona sobie poradzi dlatego na zaś kombinuję czy by nie można dać tej 12%

Nie chodziło mi o wielkość sprzedaży - a zasadność wprowadzania gamy majiblond - bo w zasadzie każdy z kolorów w palecie majiblond ma odzwierciedlenie w majirelu - gdyby w obu przypadkach można było stosować te same wody - majiblond byłby bez sensu.. szczególnie, że ta formuła neutralizacji ciepłych tonów i większe rozjaśnienie - w moim przypadku nie zadziałała więc trochę pic na wodę..
Mam mieszane uczucia... No bo generalnie nic się stać nie powinno, ale po co takie zalecenia producenta Z rudości ciężko wyjśc, też kiedyś miałam taki problem. Najlepsza, najmniej inwazyjna byłaby neutralizacja jakimś kolorem, ale to jest masakra, nigdy nie wiadomo czy się uda

A jak długo się trzyma majirel na włosach? też 50min, bo nie używałam, tylko majiblond miałam. i tak się zastanawiam teraz, bo może coś z długością czasu pokombinować, skoro wyższe stęzenie chcesz użyć?
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 09:55   #564
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
Mam mieszane uczucia... No bo generalnie nic się stać nie powinno, ale po co takie zalecenia producenta Z rudości ciężko wyjśc, też kiedyś miałam taki problem. Najlepsza, najmniej inwazyjna byłaby neutralizacja jakimś kolorem, ale to jest masakra, nigdy nie wiadomo czy się uda

A jak długo się trzyma majirel na włosach? też 50min, bo nie używałam, tylko majiblond miałam. i tak się zastanawiam teraz, bo może coś z długością czasu pokombinować, skoro wyższe stęzenie chcesz użyć?
Majirela chyba się trzyma 30 min, ale jeśli mam być szczera to nie pamiętam bo ja zawsze trochę wydłużam czas Ta farba jest tak świetna, że nawet to dłuższe przetrzymanie nic im nie robi złego
(a naprawdę miałam już tyle różnych farb na głowie porównanie mam )
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 14:04   #565
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Ja mam bardzo przykre doświadczenia z tymi farbami - opisałam je w wątku Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 16:57   #566
Just:)
Zakorzenienie
 
Avatar Just:)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6 188
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Majirela chyba się trzyma 30 min, ale jeśli mam być szczera to nie pamiętam bo ja zawsze trochę wydłużam czas Ta farba jest tak świetna, że nawet to dłuższe przetrzymanie nic im nie robi złego
(a naprawdę miałam już tyle różnych farb na głowie porównanie mam )
Wydaje mi się, że Ty już podjęłaś decyzję tylko szukasz potwierdzenia w takim razie - farbuj, jesli się nie boisz

I nie zapomnij podzielić się wrazeniami
Just:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 20:42   #567
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Just:) Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Ty już podjęłaś decyzję tylko szukasz potwierdzenia w takim razie - farbuj, jesli się nie boisz

I nie zapomnij podzielić się wrazeniami
To nie do końca tak
Chciałabym ale się trochę boje co jest w sumie głupie bo w farbach drogeryjnych też podmieniałam oksydanty i zawsze było wszystko oki
Zobaczę - na razie przed wczoraj robiłam majiblondem to następne farbowanie dopiero za jakieś 3 tyg
Tak czy tak efekty na pewno pokażę
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 21:36   #568
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
ja farbowalam wlosy majirel 5.0 kilka dni temu i sa cudowne . co za genialna farba! wlosy mam miekkie jak po jakiejs odzywce a kolor bajeczny i ekstra napigmentowany.generalnie jestem zadowolona.
nawiazujac do pytania jestemBESTIA
ja uzylam wode 3% - nie przyciemnialam, farbowalam ton w ton .
Jaki odcień uzyskałaś po 5.0? W opisie to lodowaty kasztan- czy rzeczywiście wyszedł zimny? I czy to bardziej średni czy jasny brąz?

Mam też ogólne pytanie: w ostatnim czasie wycofany został m.in. odcień 5.11 piękny popielaty jasny brąz Czy któraś się orientuje czy w zamian wejdzie coś podobnego czy to całkowita rezygnacja z takiego koloru? (to samo jest w przypadku Luo color, gdzie teraz też wycofali podobny odcień 5.1)
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 17:04   #569
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez atena Pokaż wiadomość
Jaki odcień uzyskałaś po 5.0? W opisie to lodowaty kasztan- czy rzeczywiście wyszedł zimny? I czy to bardziej średni czy jasny brąz?

Mam też ogólne pytanie: w ostatnim czasie wycofany został m.in. odcień 5.11 piękny popielaty jasny brąz Czy któraś się orientuje czy w zamian wejdzie coś podobnego czy to całkowita rezygnacja z takiego koloru? (to samo jest w przypadku Luo color, gdzie teraz też wycofali podobny odcień 5.1)
gleboki jasny braz, na poczatku byly nieco ciemniejsze ale wyplukaly sie i sa juz w odcieniu jasny braz i widze ze nic mi nie plowieja, nic sie juz tez nie wymywa takze w moim przypadku jest to jasny braz . 5N tez wychodzil mi ladnie .
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 07:30   #570
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL - wątek zbiorczy

Super! Na palecie ten odcień 5.0 wygląda na bardzo ciemny (w porównaniu z innymi z poziomów 5), ale dobrze, że to jasny brąz Miałam ostatnio mieszankę 5N z 6.1 i wyszło ładnie, ale za jasno Szukam więc alternatywy. Liczyłam na ten 5.11 i 5.71, a one znikneły
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.