Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-12, 08:13   #2821
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Bylam na wizycie u gina. Jestem w 33 tc, termin na 1 wrzesnia z OM, szyjka sie skraca a okazuje sie ze kolejny termin wyznaczyli mi na...5 wrzesnia po "dyskusji" dostalam wizyte na 29 sierpnia bo ginka ma urlop i nadkomplet PARANOJA
Na ostatnie 7 tyg ciazy musze szukac innego gina !!!!!!!!Nawet nie bedzie mi mial kto wypisac zwolnienia ani obejrzec wynikow czy pobrac GBSa!!

Czuje sie niezaopiekowana i w ogole. Kazdy tez lekcewazy sytuacje mowiac ze dziecko wazy prawie 2kg i 33tydzien leci wiec nawet jakby sie urodzilo to nie bedzie tak zle. Jaaaaaaaassssssne. Jakos w poprzedniej ciazy gin mi sie bal zdjac pessar przed 38tc i 3x pytal czy na usg nie mialam pozniejszego terminu zebym nie urodzila wczesniaka a tu....luuuuzik bo to 33tc.:mur :
Co to jest GBS?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 08:15   #2822
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Optymistka to są chyba jakieś jaja!
Ja myślałam, że moja lekarka była niepoważna, ale co do Twojej sytuacji to..szok!
Jasne, 33 tydzień, co tam, możesz rodzić...ehe
urodzić to i można w 26 tc...tylko PO CO NARAŻAĆ DZIECKO NA WCZEŚNIACTWO... to lekarze są?! Córka znajomej urodziła się w 35 tc z wieloma objawami wcześniactwa, niestety... niepoważni ludzie!!!!!!!
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 08:20   #2823
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Optymistka rzeczywiście niepowazni ludzie :// i co planujesz w tej sytuacji?

Ten lekarz co stwierdził, że sobie nie poradzi to jakiś młody?

Ja się z kolei boję, że chodząc do swojej co dwa tygodnie od teraz - zbankrutuje
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 08:22   #2824
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Bylam na wizycie u gina. Jestem w 33 tc, termin na 1 wrzesnia z OM, szyjka sie skraca a okazuje sie ze kolejny termin wyznaczyli mi na...5 wrzesnia po "dyskusji" dostalam wizyte na 29 sierpnia bo ginka ma urlop i nadkomplet PARANOJA
Na ostatnie 7 tyg ciazy musze szukac innego gina !!!!!!!!Nawet nie bedzie mi mial kto wypisac zwolnienia ani obejrzec wynikow czy pobrac GBSa!!

Czuje sie niezaopiekowana i w ogole. Kazdy tez lekcewazy sytuacje mowiac ze dziecko wazy prawie 2kg i 33tydzien leci wiec nawet jakby sie urodzilo to nie bedzie tak zle. Jaaaaaaaassssssne. Jakos w poprzedniej ciazy gin mi sie bal zdjac pessar przed 38tc i 3x pytal czy na usg nie mialam pozniejszego terminu zebym nie urodzila wczesniaka a tu....luuuuzik bo to 33tc.:mur :
Optymistka faktycznie nie fajnie, ona jest Twoim lekarzem prowadzącym od początku? Bez sensu tak na koniec zmieniać lekarza, ale nie masz wyjścia, przecież gbsa musisz zrobić i z tą szyjką sprawdzić między czasie co się dzieje.
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 08:27   #2825
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Co to jest GBS?
Badanie wykrywające paciorkowce w pochwie. O ile się nie mylę to robi się je między 35 a 37tc.

Optymistka, współczuje przeżyć. A na te ostatnie tygodnie możesz iść do swojego poprzedniego lekarza?
Ja się ostatnio zestresowałam bo mój lekarz ucieka na urlop i wraca dopiero w moim 37 tc. Nie wiem kiedy ściągnięcie szwu itd, itp. Wprawdzie najbliższe dwie wizyty mam u jego koleżanki z tego samego szpitala, która jest wprowadzona w temat ale wolałabym jego. Poza tym cholera wie czy ja w ogóle dotrzymam do 37tc
No nic, co ma być to będzie...

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Optymistka rzeczywiście niepowazni ludzie :// i co planujesz w tej sytuacji?

Ten lekarz co stwierdził, że sobie nie poradzi to jakiś młody?

Ja się z kolei boję, że chodząc do swojej co dwa tygodnie od teraz - zbankrutuje
Ja przez kilka miesięcy chodziłam co tydzień Chyba dopiero od maja chodzę co dwa tygodnie
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 08:32   #2826
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
otoz to - co 2 tygodnie...uslyszalam ze moge sie zapisac do innego gina w Luxmedzie - do wyboru jest az dwoch - jeden ktory nie ma terminow i drugi ktory po pierwszej wizycie odmowil prowadzania mojej ciazy twierdzac ze sobie nie poradzi
Próbowałaś rozmowy z administracją? Jeżeli masz pakiet to masz prawo do wizyt. Mogą szybko opierdzielić lekarza, żeby zaczął sobie radzić albo znaleźć inne rozwiązanie. Może inny oddział?
Skargi w takich sytuacjach potrafią zdziałać cuda. Może warto spróbować?
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 08:39   #2827
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Manddy a ile bierze za wizytę? I co w cenie?
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 08:58   #2828
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Nie wiem czy taka informacja pomoże Mandy, ale ja porozmawiałam z położną i powiedziała mi, że opieka na koniec porodu należy mi się jak psu buda i jak zadzwonię do poradni po prostu się zapisać do dżina w III trymestrze na kontrolę, to na pewno spytają, czemu nie do prowadzącego, ale nie wyrzucą.

Także mam już ustalone terminy w kalendarzu kiedy mam się zapisać do swojego prywatnego a kiedy do poradni przyszpitalnej. I tak będę chodzić na zmianę.

---

Od rana chcę na Woodstock, posiedzieć na polu między ludźmi. Dziękuję za uwagę
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 09:10   #2829
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Manddy a ile bierze za wizytę? I co w cenie?
Cotygodniowe badanie szyjki na fotelu i przez usg dopochwowe (+ przy okazji sprawdzanie akcji serca) - 100 zł
Co cztery tygodnie badanie całościowe (szyjka + pomiary Małej) - 200 zł
Mój spokój - bezcenne

Podsumowując wychodziło mi mniej więcej 500 zł miesięcznie na same wizyty
Jak do tego dodam Clexane 340 zł + wszystkie inne luteiny, duphastony, badania itd to z 1000 zł miesięcznie szło jak nic
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 09:14   #2830
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Czesc☺
Optymistka ładnie Cię ginekolog wyrolował... co za pomysł ze już można rodzić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 10:07   #2831
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

A czy też macie robione ktg przed każdym badaniem?
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 10:18   #2832
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Ja miałam tylko raz jak byłam w szpitalu na sterydach.
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 10:31   #2833
Shanti9087
Czerwcówka&Wrześniówka :)
 
Avatar Shanti9087
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Daleki wschód
Wiadomości: 284
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Optymistka współczuję przebojów z ginem. Niepoważni jacyś Ci ludzie są.

Jaki ja mam zmulasty dzień dziś. Bym najchętniej przeleżała cały dzień, ale właśnie sobie kawę zrobiłam, może mnie pobudzi do życia. W domu ogarnięte, obiad z wczoraj, co ja mam robić? Na czytanie książek weny brak. Chyba wezmę się za ubranka dziecia i pospisuje ile czego mam.

A ktg nie miałam jeszcze ani razu robionego.
__________________
13.06.2015 - Żona

09.09.2015 - Mama
Shanti9087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 10:48   #2834
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Shanti9087 Pokaż wiadomość
Optymistka współczuję przebojów z ginem. Niepoważni jacyś Ci ludzie są.

Jaki ja mam zmulasty dzień dziś. Bym najchętniej przeleżała cały dzień, ale właśnie sobie kawę zrobiłam, może mnie pobudzi do życia. W domu ogarnięte, obiad z wczoraj, co ja mam robić? Na czytanie książek weny brak. Chyba wezmę się za ubranka dziecia i pospisuje ile czego mam.

A ktg nie miałam jeszcze ani razu robionego.
Ja miałam właśnie już dwa razy przed wizytą dodatkowo kasują 30 zł za to.

A ten zamulasty dzień to chyba przez pogodę, u nas ciągle pada, siedzę sama w domu. Mąż od samego rana w dodatkowej pracy (pomaga koledze) zaraz wróci, zjemy obiad i idzie do swojej stałej pracy i wróci dopiero o 22.30, także samotny dzień. Jedynie co to oderwę się popołudniu do szkoły rodzenia. Pierwszy raz bez męża.
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 10:51   #2835
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Manddy Pokaż wiadomość
Cotygodniowe badanie szyjki na fotelu i przez usg dopochwowe (+ przy okazji sprawdzanie akcji serca) - 100 zł
Co cztery tygodnie badanie całościowe (szyjka + pomiary Małej) - 200 zł
Mój spokój - bezcenne

Podsumowując wychodziło mi mniej więcej 500 zł miesięcznie na same wizyty
Jak do tego dodam Clexane 340 zł + wszystkie inne luteiny, duphastony, badania itd to z 1000 zł miesięcznie szło jak nic
A to moja 200 zł bierze za wizytę i wsio robi. Ale jednak dużo... a czasami szłam co tydzień, bo coś się działo i się niepokoiłam... a stawka taka sama. 400-500 zł miesięcznie mogło czasami wyjść

Może za samo zbadanie szyjki wzięłaby mniej, ale nie sądzę... po ciąży chyba się zastanowię do kogo chodzić...
Łączę się w bólu...

Weselna a w tej poradni przyszpitalnej jacyś spoko lekarze? Poleciłabyś? Tak na po ciąży, żeby kogoś znaleźć, a nie płacić...

Ktg miałam robione raz, poza wizytą, oczywiście też zdaje się 30 zł... dostałam takich średnio bolesnych skurczy... nic groźnego na szczęście i to były chyba te przepowiadacze, bo to był chyba 6 miesiąc... A standardowo moja robi ktg przed wizytą od 30 któregoś tc, czyli poza 200 zł jeszcze za ktg
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2016-07-12 o 10:55
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 10:55   #2836
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Bylam na wizycie u gina. Jestem w 33 tc, termin na 1 wrzesnia z OM, szyjka sie skraca a okazuje sie ze kolejny termin wyznaczyli mi na...5 wrzesnia po "dyskusji" dostalam wizyte na 29 sierpnia bo ginka ma urlop i nadkomplet PARANOJA
Na ostatnie 7 tyg ciazy musze szukac innego gina !!!!!!!!Nawet nie bedzie mi mial kto wypisac zwolnienia ani obejrzec wynikow czy pobrac GBSa!!

Czuje sie niezaopiekowana i w ogole. Kazdy tez lekcewazy sytuacje mowiac ze dziecko wazy prawie 2kg i 33tydzien leci wiec nawet jakby sie urodzilo to nie bedzie tak zle. Jaaaaaaaassssssne. Jakos w poprzedniej ciazy gin mi sie bal zdjac pessar przed 38tc i 3x pytal czy na usg nie mialam pozniejszego terminu zebym nie urodzila wczesniaka a tu....luuuuzik bo to 33tc.:mur :
O rany, masakra
A chodzisz do niego na NFZ, prywatnie czy z jakiegoś pakietu?

Ja dlatego szukalam kogoś poza Lux Medem, bo nie dosc, że ciężko trafić na kogoś sensownego, to wieczne problemy z terminami. Teraz mam gina, ktory przyjalby mnie z dnia na dzień nawet jakby nie mial terminów! Tylko pojawił się inny problem: miałam iść do niego w piątek, a okazało się, że ma jakieś problemy ze zdrowiem i trafił do szpitala! Więc najpierw stres, żeby szybko znaleźć kogoś innego na ten tydzień, bo kończy mi się dzisiaj zwolnienie - a teraz się stresuje ile go będą w tym szpitalu trzymać, żeby nie okazało się, że będę mieć problem z lekarzem na końcówkę ciąży.

Optymistka, musisz poszukać kogoś sensownego z normalnymi terminami. LM bym sobie całkiem odpuscila, skoro lekarz tam sam z siebie stwierdzil, że sobie nie poradzi Ewentualnie poszlabym tylko na to pobranie wymazu, jeśli masz go w pakiecie.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 10:57   #2837
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Asiaczek - ja idę do Dembińskiej. Psy na niej wieszają w opiniach a ja z kolei miałam dobre wrażenia po wizycie, więcej pobadała i wyjaśniała, jak mój prywatny. Ale z powodu takich nie innych opinii na razie testuje ją wymiennie z prywatnym i zobaczymy.

Frankiewicza na HCP też mi położna polecała, możliwe że się tam przejdę, jak już będą wizyty co tydzień musiały być, chociaż na nim też wieszają. W "internetach", bo na grupach Facebookowych już jest więcej zadowolonych osób

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Pocieszacie mnie jak piszecie, ile wydałyście na lekarzy w ciągu miesiąca - myślałam że to tylko mnie się już zamyka za różne badania i wizyty rachunek w 3500zł od początku roku
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 11:16   #2838
201609230904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 175
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

A ja mam jakiś pechowy dzień dzisiaj jak na razie. Córeczka obudziła się dziś z podwyższoną temperaturą i katarem, a potem się dowiedziałam, że ktoś mi sprzątnął sprzed nosa maszynę do szycia z olx. :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201609230904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 11:44   #2839
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Juz po wizycie u diabetolog i jednak dostalam insuline. Mam za wysokie cukry ma czczo, a tego dieta nie ureguluje.

Jest tak masakrycznie parno... nie da sie oddychać.
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-12, 11:58   #2840
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Hej
Natka, 100 lat dla synka
Optymista,koszmar z ta ginka i co to za "opieka". W tej sytuacji ktos z tej dwójki musi Was wziasc, ja bym sie klocila o to.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 12:07   #2841
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Juz po wizycie u diabetolog i jednak dostalam insuline. Mam za wysokie cukry ma czczo, a tego dieta nie ureguluje.

Jest tak masakrycznie parno... nie da sie oddychać.


Uuu, niedobrze... Za wysokie to znaczy jakie?

Pogoda faktycznie koszmarna w stolicy, niby nie tak gorąco, ale oddychać się nie da :/ a miałam ogarnąć troche rzeczy, bo dziś urodziny Tżta... A tu nie da się wyjść z domu żeby nie paść :/
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 12:08   #2842
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Majenka,ja mam za kazdym razem ktg,od 26 tc.
Leany, kurcze, kciuki za poszukiwania nowego lekarza.
Lukrecjana,duzo zdrowia dla coreczki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 12:36   #2843
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Mam pytanie do dziewczyn, które mają pessar i biorą globulki-przy pierwszej aplikacji było wszystko ok natomiast dzisiaj pojawiła mi się już 3razy podczas załatwiania taka różowa wydzielina-to normalny objaw?
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 12:41   #2844
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Shanti9087 Pokaż wiadomość
Optymistka współczuję przebojów z ginem. Niepoważni jacyś Ci ludzie są.

Jaki ja mam zmulasty dzień dziś. Bym najchętniej przeleżała cały dzień, ale właśnie sobie kawę zrobiłam, może mnie pobudzi do życia. W domu ogarnięte, obiad z wczoraj, co ja mam robić? Na czytanie książek weny brak. Chyba wezmę się za ubranka dziecia i pospisuje ile czego mam.

A ktg nie miałam jeszcze ani razu robionego.
ja też jeszcze nie miałam ktg, jedyne co to podczas USG Gin sprawdza tętno Dzidka.

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
Madzialena, majlenka - moje klientki czesto sa z 3 i 5 i w zasadzie na jedno wychodzi. Niby 5 deczko lepsza ale znowu ponoć personel na 3 lepszy. Ja bym je postawiła na równo koło siebie. A nowy oddział od roku sie otwiera, ponoć prognozy to wrzesień. Ale kto tam wie.


No właśnie - ile ludzi, tyle opinii
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 12:52   #2845
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które mają pessar i biorą globulki-przy pierwszej aplikacji było wszystko ok natomiast dzisiaj pojawiła mi się już 3razy podczas załatwiania taka różowa wydzielina-to normalny objaw?
Nie wiem czy to normalne, bo u mnie tak nie było ja jedyne co to mam wydzielinę bardzo "wodnista" po luteinie (fuj ) Może sobie przez przypadek podraznilas coś przy aplikacji i dlatego pojawia się taka wydzielina? Boli Cię coś przy tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 12:52   #2846
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Uuu, niedobrze... Za wysokie to znaczy jakie?

Pogoda faktycznie koszmarna w stolicy, niby nie tak gorąco, ale oddychać się nie da :/ a miałam ogarnąć troche rzeczy, bo dziś urodziny Tżta... A tu nie da się wyjść z domu żeby nie paść :/
Powyzej 90 do 97 max, ale pozostale mam ladne. Lekarka stwierdziła, ze to przez insulinoodpornosc, bo np. wieczorem mam 92, a rano 95. Dieta tu nic nie zmieni. Zartowala, ze musialabym w nocy biegac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 13:15   #2847
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Powyzej 90 do 97 max, ale pozostale mam ladne. Lekarka stwierdziła, ze to przez insulinoodpornosc, bo np. wieczorem mam 92, a rano 95. Dieta tu nic nie zmieni. Zartowala, ze musialabym w nocy biegac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ojej, to faktycznie wysokie. Czasem po lekkich posiłkach tyle nie mam, a co dopiero na czczo. Współczuje takiego rozwoju sytuacji. Po ciąży ma szansę Ci się to unormować?

Jednak plan na dzisiaj: przeżyć. Nie mam większych oczekiwań...
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 13:23   #2848
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Ojej, to faktycznie wysokie. Czasem po lekkich posiłkach tyle nie mam, a co dopiero na czczo. Współczuje takiego rozwoju sytuacji. Po ciąży ma szansę Ci się to unormować?

Jednak plan na dzisiaj: przeżyć. Nie mam większych oczekiwań...
W wiekszosci przypadkow znika samo po porodzie. Dawke insuliny mam niska i tylko na noc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 13:35   #2849
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Powyzej 90 do 97 max, ale pozostale mam ladne. Lekarka stwierdziła, ze to przez insulinoodpornosc, bo np. wieczorem mam 92, a rano 95. Dieta tu nic nie zmieni. Zartowala, ze musialabym w nocy biegac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze współczuję... I zastanawiam się czy mnie to też nie czeka... póki co trochę "oszukuje" i jak się budzę w nocy na siku, to pije parę lykow soku zamiast wody, albo jem pół cukierka,;albo kostkę gorzkiej czekolady i wtedy rano cukier poniżej 90. Ale jak się nie obudze w nocy to rano najczęściej 93 :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-12, 13:49   #2850
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Witam się dzisiaj,
ja ktg miałam tylko raz w szpitalu, a co wizytę mam tylko tętno dzidzi mierzone.
Optymistka ale niefajnie z tym lekarzem, no ale przecież z dnia na dzień się dowiedziała że bierze urlop w tym czasie? Przecież mogła Cie wcześniej uprzedzić że pod koniec ciąży jej nie będzie. Ja się cieszę, że mój gin już po urlopie. W tym szpitalu gdzie będę rodzić neonatologiem jest moja kuzynka i za to, wiem że ona bierze urlop w połowie sierpnia. Dlatego lepiej by było, żeby dzidzia chociaż do 1 września poczekała, bo niestety tak w służbie zdrowia bywa, że jednak znajomości się przydają...
Co do podejścia że 33 tydzień to już końcówka i można rodzić to przecież też nie jest dobre podejście, bo przecież też trzeba sprawdzać stan łożyska, to co miałabyś co 2 tyg na izbę przyjąć chodzić? Mój lekarz też niby powiedział, że po 34 tyg to już dzidzie rodzą się takie, że tylko są trochę mniejsze, ale w poł roku to nadrabiają i śladu nie ma. Ale on to powiedział w tym kontekście, że teraz mam jeszcze przez 3 tyg prowadzić oszczędno-leżący tryb życia, a później już będę mogła trochę bardziej się ruszać, bo dzidzia nawet jakby co to będzie już duża. Ale on mi to obiecuje od 20tc że po 34 tc będę mogła być trochę bardziej aktywna. Szkoda tylko że coraz ciężej mi się nawet siedzi, wiec ta aktywność to raczej zbytnio nie wzrośnie :P dzisiaj np chciałam trochę poprasować, ale dzidzia tak się rusza, że nie jestem w stanie nawet siedzieć, bo napiera na wszystkie możliwe ścianki macicy i na dół. Nie wiem jak my będziemy przez te 2 miesiące jeszcze współpracować, bo już jest taki silny, że przynajmniej raz na dzień, albo krzyknę albo podskoczę, jak kopniaka dostanę.
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 15:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.