Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :) - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-17, 13:07   #3271
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

siemandero! Pożegnałam siostrzeńców, siostrę i mamę- pojechały już nad morze. Ja z mężem dojeżdżamy do nich w środę, czwrtka albo w piątek. No właśnie o ile pozwoli mi doktorka. W środę rano mam wizytę i jakoś od wczoraj mnie strach łapie że mi powie że szyjka sie skróciła albo coś innego wynajdzie i zabroni jechać. A to an dodatek inna niemiecka lekarka ma być yhhhh.
U nas też będzie dzielenie sypialni z córcią- mimo że mieszkanie mamy 60m2 to są tylko dwa pokoje. No ale nie narzekam bo to i tak tymczasowe rozwiązanie do powrotu do PL, gdzie chcemy się wybudować. A tutaj nie chce mi się szczerze mówiąc bawić w przeprowadzki do 3pokojowego mieszkania.
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 13:42   #3272
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Trochę ponad 50m, salon, sypialnia, łazienka z wc i kuchnia oddzielna.

Na początek dostawka u nas w sypialni, potem planujemy przebicie się z salonu do kuchni i wydzielenie z 19m salonu 8m kwadratowych pokoju dla Żaby.
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 15:50   #3273
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Natka,fajnie wyszło z tą imprezą
Słowikowa, kciuki za wizytę i za szyjkę. Ja jutro mam gina też się stresuje o wszystko.
Do dziewczyn do nie miały toxoplazmozy,robicie 3 próbę?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 16:13   #3274
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Natka,fajnie wyszło z tą imprezą
Słowikowa, kciuki za wizytę i za szyjkę. Ja jutro mam gina też się stresuje o wszystko.
Do dziewczyn do nie miały toxoplazmozy,robicie 3 próbę?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sobie zrobie 3 toxo, tak dla pewności i świętego spokoju, zwłaszcza ze w III trym podobno najłatwiej przenika przez łożysko.


weselna , patrz co znalazłam szukając prześcieradeł do wózka:
http://allegro.pl/tiny-love-zabka-fr...182920556.html

Edytowane przez ishtar
Czas edycji: 2016-07-17 o 16:35
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 17:53   #3275
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez trute Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wszystkie z Was kupują ochraniacze na łóżeczko? Jak dla mnie są one prześliczne i chętnie bym kupiła, ale też ponoć mogą stanowić zagrożenie dla malucha. Jak Wy zdecydowałyście?

I jeszcze jedno pytanie: od którego miesiąca dziecko może spać pod tradycyjną pościelą? Kupujecie je już teraz czy się wstrzymujecie?

(im bliżej terminu tym bardziej uświadamiam sobie jaka to ja jestem zielona )
Ochraniacze na łóżeczko mam, jakoś nie wyobrażam sobie bez nich.
Dziś zrobiliśmy generalne sprzątanie i tak wygląda kącik Małej





Widać?
Mamy też kolderke i poduszkę, bardzo cienka, jeśli nie będzie potrzeba używania ich to schowam na pewno z czasem się przyda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Lea gratulacje wizyty

my też bardzo mało miejsca mamy póki co.
Zajmiemy moj pokój u rodziców w trójkę. Jedynie kosmetyki, wanienke będziemy składować w łazience na moim piętrze. Jakoś się trzeba że wszystkim zmieścić pokój ma jakieś 18 m.
Czyli w pokoju musi się zmieścić łóżeczko, gondola od wózka, garderoba dzidziola musialam opróżnić swoją przestrzeń w szafce, nawet się nam tam żadna dodatkowa szafka nie zmieści.

Stąd chcemy kupić łóżeczko z szuflada. Zawsze jakieś minimalne miejsce na cokolwiek.
Łóżeczko z szuflada bardzo się przydaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez deraa Pokaż wiadomość
Lea, gratulacje! Dobrze, że lekarz cierpliwy i z refleksem
Synek... Kusi mnie to 3d, ale chyba nie będzie mi się chciało ciągnąć na jeszcze jedną wizytę. Teraz i tak wychodzą mi co chwila. No, chyba, że wyszukam coś blisko...

U nas 36m będzie na czwórkę - pokój z kuchnią w otwartej wnęce i "sypialnia"
Na szczęście super układ i ustawne, dodatkowo ja minimalistka, spokojnie jeszcze trochę mebli moglibyśmy dostawić - luzy są, chociaż hobby Tż, zajmuje pewnie 1/4 przestrzeni na przechowywanie w szafach (w sytuacji kryzysowej jest co eksmitować ). Wózek mieszka w samochodzie.
Chcieliśmy kupować większe m jeszcze w czasach pierwszej ciąży, ale raz że nie było ofert które nas zachwyciły, dwa przerażało mnie zesłanie do innej tj. dostępnej finansowo dzielnicy z dala od rodziny. Wyperswadowałam pomysł. Teraz jesteśmy trochę przyblokowani finansowo i liczymy, że w perspektywie czasu uda się coś z mniejszym albo i bez kredytu (szóstka w Lotto i te sprawy )
2 lata na pewno spokojnie damy radę - czekamy. Uwielbiam naszą lokalizację, ilość parków, placów zabaw itd. największy ból to brak balkonu
Plus taki, że jak porównuję ilość energii jakiej wymaga nasza córka w domu rodzinnym Tż na dużej przestrzeni, upilnowanie, ogarnięcie wszystkich miejsc zabaw itd, to po weekendzie tam jestem dużo bardziej zmęczona niż po tygodniu u nas
Przekażę TZtowi, żeby nie stresowal się zbytnio mieszkaniem na 43m2 w trójkę, skoro wy mieszkacie na mniejszym metrażu w czwórkę podziwiam szczerze! Ale też myślę, że to wszystko kwestia ustawienia mebli i "zbierania" niepotrzebnych rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
u nas ten sam metraż i również nie mamy balkonu, nad czym ubolewam, bo pranie kisi się w domu plus taki, że mamy nisko i nie trzeba chodzić po schodach

a jak już tu mowa o pościelach itp to co kupujecie do wózka? prześcieradło, poduszka i kocyk czy co?
Chyba nic do wózka, hmm, nie mam pomysłu. Chyba wystarcza pieluszki tetrowe i kocyk. Poduszka niepotrzebna, wózki mają przecież regulowany zagłówek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Natka,fajnie wyszło z tą imprezą
Słowikowa, kciuki za wizytę i za szyjkę. Ja jutro mam gina też się stresuje o wszystko.
Do dziewczyn do nie miały toxoplazmozy,robicie 3 próbę?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie przechodziłam toxo, ale gin nic mi nie mówiła, zrobiłam tylko jedne badania. Zapytam ja w środę na wizycie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.

Edytowane przez Fortuna1
Czas edycji: 2016-07-17 o 17:54
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 18:41   #3276
Sondrapransky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 202
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Ja miałam robioną toxo już 2 razy. Ostatnio msc temu. Nie wiem czy będzie kazała robić jeszcze raz.
Dziewczyny jestem zdezorientowana po 3 badaniach prenatalnych. Oznajmila mi że będę rodzić w październiku, w ogole była tak beznadziejna nic nie tłumaczyla, jak pytałam mówiła tak że nic nie rozmumiałam, jakoś wymijająco. Miałam wrażenie że to badanie było pobież e, że się nie zna. Jeszcze mnie nastraszyła i dwa dni przepłakałam. Moja lekarka co innego, ta od prenatalnych co innego. Teraz na wizycie muszę pogadać ze swoją, kurcze chyba skonsultuje się z 3 lekarzem...
Sondrapransky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 18:53   #3277
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

My dzisiaj spędziliśmy dzień na działce, na wsi - więc trochę dotlenilam siebie i dzidziola Miło było.
Z gorszych wieści, to co jakiś czas wchodzi mi taki ból w posladek, że powłóczę nogą jak jakieś zombie
Cytat:
Napisane przez Sondrapransky Pokaż wiadomość
Ja miałam robioną toxo już 2 razy. Ostatnio msc temu. Nie wiem czy będzie kazała robić jeszcze raz.
Dziewczyny jestem zdezorientowana po 3 badaniach prenatalnych. Oznajmila mi że będę rodzić w październiku, w ogole była tak beznadziejna nic nie tłumaczyla, jak pytałam mówiła tak że nic nie rozmumiałam, jakoś wymijająco. Miałam wrażenie że to badanie było pobież e, że się nie zna. Jeszcze mnie nastraszyła i dwa dni przepłakałam. Moja lekarka co innego, ta od prenatalnych co innego. Teraz na wizycie muszę pogadać ze swoją, kurcze chyba skonsultuje się z 3 lekarzem...
A czym Cię nastraszyla? Coś wyszło nie tak?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-17, 19:03   #3278
Sondrapransky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 202
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
My dzisiaj spędziliśmy dzień na działce, na wsi - więc trochę dotlenilam siebie i dzidziola Miło było.
Z gorszych wieści, to co jakiś czas wchodzi mi taki ból w posladek, że powłóczę nogą jak jakieś zombie

A czym Cię nastraszyla? Coś wyszło nie tak?
Wyszło, że ma mniejszy obwód brzuszka co do reszty pomiarów. Nic nie wytłumaczyla pomimo pytań, miałam wrażenie że chciała jak najszybciej skończyć badanie bo było jeszcze pełno oczekujących. W sumie na koniec oznammiła że nie ma co się przejmować bo może to fizjologiczne i trzeba sprawdzić za 2 tygodnie czy brzusio rośnie. Ja oczywiście nie mając dostatecznycb informacji poczytałam w necie i się tak przestraszyłam, że dwa dni stracone na płaczu.
Sondrapransky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 19:07   #3279
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Sondrapransky Pokaż wiadomość
Wyszło, że ma mniejszy obwód brzuszka co do reszty pomiarów. Nic nie wytłumaczyla pomimo pytań, miałam wrażenie że chciała jak najszybciej skończyć badanie bo było jeszcze pełno oczekujących. W sumie na koniec oznammiła że nie ma co się przejmować bo może to fizjologiczne i trzeba sprawdzić za 2 tygodnie czy brzusio rośnie. Ja oczywiście nie mając dostatecznycb informacji poczytałam w necie i się tak przestraszyłam, że dwa dni stracone na płaczu.
mój też miał sporo mniejszy obwód brzuszka od reszty,
sprawdziliśmy za 2 tygodnie i nadrobił,


fortuna sliczny kącik
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 19:11   #3280
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Fortuna, śliczny kącik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 19:13   #3281
Sondrapransky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 202
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
mój też miał sporo mniejszy obwód brzuszka od reszty,
sprawdziliśmy za 2 tygodnie i nadrobił,


fortuna sliczny kącik
Kochana a o ile tygodni mniejszy? Ja wariuje, bo boję się że cos może być nie tak. Wiem że powinnam wyluzować, żeby dzieciucha nie stresować. Ale wiecie kwestia lekarza, bo jakby na spokojnie wytlumaczyła, jakoś tak po ludzku....a ja po badaniu czulam się tak skolowana. Najlepsze jest to że według mojej lekarki termin mam na 28 wrzesien według okresu, a tamata twierdzi że 24 wrzesien, ale z powu brzucha to bedzie październik 6 czy 8
Sondrapransky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-17, 19:16   #3282
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Sondrapransky Pokaż wiadomość
Kochana a o ile tygodni mniejszy? Ja wariuje, bo boję się że cos może być nie tak. Wiem że powinnam wyluzować, żeby dzieciucha nie stresować. Ale wiecie kwestia lekarza, bo jakby na spokojnie wytlumaczyła, jakoś tak po ludzku....a ja po badaniu czulam się tak skolowana. Najlepsze jest to że według mojej lekarki termin mam na 28 wrzesien według okresu, a tamata twierdzi że 24 wrzesien, ale z powu brzucha to bedzie październik 6 czy 8
kochana nie potrafię sobie przypomnieć
wiem, że lekarza zmartwił od razu za mały brzuch w stosunku do reszty,
oczywiście zaczęłam czytać np o hipotrofii, bo to by pasowało, do 20 tygodnia było ok a potem przystopował,

ale mój mi wytłumaczył spokojnie, skąd to może się brać itp, po 2 tygodniach nadrobił, chociaż dalej jest mniejszy ale już o jakieś 4-5 dni, a wtedy to chyba z 2 tygodnie!!!!
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 19:23   #3283
Sondrapransky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 202
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
kochana nie potrafię sobie przypomnieć
wiem, że lekarza zmartwił od razu za mały brzuch w stosunku do reszty,
oczywiście zaczęłam czytać np o hipotrofii, bo to by pasowało, do 20 tygodnia było ok a potem przystopował,

ale mój mi wytłumaczył spokojnie, skąd to może się brać itp, po 2 tygodniach nadrobił, chociaż dalej jest mniejszy ale już o jakieś 4-5 dni, a wtedy to chyba z 2 tygodnie!!!!
Moj też tyle, a ja sie martwie czy przyrośnie. Też się o tym naczytałam i dlatego świruję. Widzisz twój wytlumaczył a mnie baba zostawiła z tym tak bez wyjaśnienia. Mój mąż sie nieźle wkurzył i stwierdził że jak weszliśmy już mu się nie sposodobało, kurcze czlowiek tyle płaci a wychodzi niedoinformowany. Chyba jej wystawie laurkę na znanylekarz aha mialas jakies wskazania od lekarza?
Sondrapransky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 19:26   #3284
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Nie, żadnych, po prostu po 2 tygodniach to skontrolowaliśmy i powiedział, że wszystko w normach, kazał mi zapamiętac wagę z usg i żeby zobaczyć przyrost czy czasem mi rosnąć nie przestanie, i przytył w 2 tyg 350 g i powiedział, że ok kiedy masz następną wizytę?
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 19:34   #3285
Sondrapransky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 202
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
Nie, żadnych, po prostu po 2 tygodniach to skontrolowaliśmy i powiedział, że wszystko w normach, kazał mi zapamiętac wagę z usg i żeby zobaczyć przyrost czy czasem mi rosnąć nie przestanie, i przytył w 2 tyg 350 g i powiedział, że ok kiedy masz następną wizytę?
W piatek mialam usg a w czwartek ide do swojej gin, powiem jej o wszystkim, pewnie bedzie kazała przyjśc za tydz żeby sprawdzić
Sondrapransky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 20:52   #3286
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Fortuna,
cudny kacik. I wyglada na to, ze wszystko juz masz.

Zlozylismy lozeczko. Udalo sie je zmiescic bez wywalania toaletki, ale mam wrazenie, ze pokoj zrobil sie strasznie zagracony i za bialy. Mieliśmy meble w kolorze buku, a po ostatnich zmianach sa biale i jakos tak dziwnie. Musze przemyslec sprawe i najwyzej sie poprzestawia. Jak bedzie lepsze swiatlo to wrzuce zdjecia do klubu to moze mi doradzicie.

Szuflada pod lozeczkiem jest ogromniasta i nie bede musiala juz kombinowac z rzeczami mlodej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 20:53   #3287
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

A to nie jest tak że teraz te pomiary w ogóle mają granicę błędu ok. 2 tygodnie? I w ogóle co to za pomysł żeby wnioskować datę porodu po pomiarach teraz? Z tego co mój lekarz mówił to po pierwszym usg termin jest najbardziej dokładny
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 20:54   #3288
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Spokojnie, nie ma się co stresować

Nasza dziewczyna cały czas ma obwód brzuszka młodszy o tydzień w stosunku do reszty. Po prostu będzie szczupła modelka Rośnie co wizytę, ale brzuszek młodszy
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2016-07-17 o 20:56
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-17, 21:04   #3289
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Tego jeszcze nie było. Wyjechaliśmy od ciotki wcześniej żeby w domu też być ok 19. A przed Wrocławiem utknęliśmy w mega gigantycznym korku. 10 km jechaliśmy albo raczej turlaliśmy się przez ponad 2 godz. Tyle to przy dobrych warunkach jedziemy do domu. A jak się już ruszyło i odetchnęłam to kolejny korek do bramek masakra jakaś. Mam dość dzisiejszej jazdy. Jestem bardziej zmęczona niż podczas remontu.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-17, 21:16   #3290
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Natka,fajnie wyszło z tą imprezą
Słowikowa, kciuki za wizytę i za szyjkę. Ja jutro mam gina też się stresuje o wszystko.
Do dziewczyn do nie miały toxoplazmozy,robicie 3 próbę?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam tylko 1 badanie, a w tym tyg będę robić drugi raz.

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ochraniacze na łóżeczko mam, jakoś nie wyobrażam sobie bez nich.
Dziś zrobiliśmy generalne sprzątanie i tak wygląda kącik Małej





Widać?
Mamy też kolderke i poduszkę, bardzo cienka, jeśli nie będzie potrzeba używania ich to schowam na pewno z czasem się przyda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Śliczny kącik

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
A to nie jest tak że teraz te pomiary w ogóle mają granicę błędu ok. 2 tygodnie? I w ogóle co to za pomysł żeby wnioskować datę porodu po pomiarach teraz? Z tego co mój lekarz mówił to po pierwszym usg termin jest najbardziej dokładny
Tak, dokładnie tak jest więc proszę się tu nie martwić niemiłymi lekarkami
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 03:35   #3291
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Kącik piękny Pamiętam tylko że gdzieś czytałam, że lepiej nie stawiać łóżeczka obok kaloryfera a jak już, to powiesić nawilżacz powietrza.
Nasze w sumie z braku laku też stoi obok kaloryfera...

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość

weselna , patrz co znalazłam szukając prześcieradeł do wózka:
http://allegro.pl/tiny-love-zabka-fr...182920556.html
Żabi!

---

Witam bardzo wcześnie rano! Moja Żabcia uznała, że to doskonała pora na potuptanie, obudzenie matki żeby się pochwalić, jak ładnie tupta i jakiego ma faceta przystojnego, jak śpi a następnie wywalenie jej do kuchni na śniadanie. I żeby przy okazji odkryła mokrą plamę na koszuli z przodu :P

Ostatnio zdarza się, że mnie tak budzi o 4 i już mam ochotę na śniadanie, po czym zjem, wypiję kawę...i wracam spać
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 04:25   #3292
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dzień dobry 😊
Mój agent także nie śpi... Niestety ten weekend to był horror... brzuch mnie tak boli od kopania, wypinania ...
Wczorajszy powrót do Wrocławia był męczący dla mnie. Bolały mnie krzyże, ponadto zgaga okropna i chciało mi się wymiotować..
Ale z pozytywów. ... przyjechaliśmy obladowani
Wczoraj dostaliśmy jeszcze 5 kartonów ubranek od szwagierki..plus poducha do karmienia, poduszka do siedzenia po porodzie, elektryczny laktator. Ciuszki piękne. Wszystko od urodzenia do roku.
Nie wiem gdzie ja to wszystko pomieszcze ☺


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 04:42   #3293
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dzień dobry ja też już nie śpię od dobrych dwóch godzin teraz marzę jedynie o tym żeby zasnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:42 ---------- Poprzedni post napisano o 05:40 ----------

Fortuna śliczny kącik dla dzieciątka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 05:27   #3294
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Obudziłam się o 4.20
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 05:56   #3295
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Widzę ze więcej nas nie mających spania 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 06:07   #3296
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Usnęłam o 1 a od 2giej starszy budzil sie równo co dwie godziny...Nie mogę spac od 6. Rzucalam soe po lozku cala noc.



Ochraniacze mam i raczej będę korzystała. Kolderke kupiłam i możliwe ze będę korzystala (zalezy jaki będzie synek).

Na początek prześcieradło pieluszka kocyk/kolderka może rożek będzie w łóżeczku ale i tak spora czesc czasu spędzi w naszym lozku o zgrozo pod wielgachna koldra 😉

Do wózka przescieradlo, pieluszka i kocyk albo śpiworek. Mam tez miękkie gondolki z klapa wiec będzie wygodnie zabierać małego do domku zostawiając caly wózek i gondole twarda w aucie 😊



Co do metrażu mieszkania -wychowalam soe w olbrzymim domu, Tz tez w domku a potem mieszkaliśmy w kawalerce...ale się dalo. Potem w kawalerce w 3osoby a przez 2miesoace w 4 osoby. Teraz we trójkę wynajmujemy 42mkw ale niedługo przeprowadzka. Ogólnie jak mieszkanie jest ustawne i fajnie dobierze sie meble to można funkcjonowac choc minimalistami nigdy nie byliśmy 😉

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Fortuna fajny kącik. 😊 Tez zakupilam cotyon balls tylko szaro białe W pokoju i tak będzie kolorowo od pozostałych dodatków 😊



Weselna zazdroszczę tych worów z ubraniami. My każdy fatalaszek musimy kupic i czasem chciałabym miec ciuchy których nie będę musiała sama kupować i odplamiac po zabawie długopisem albo jagodami

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Tylko wyrzucić i miec święty spokój. Nie mówiąc juz o ilości kasy ktoś wydajemy na ubranka.



Aaaa ubranka po synku 0-3mce zaginely!!! Tz pojedzie sam przejrzeć wszystko u rodziców bo oni nie znaleźli ich na strychu. Jesli to soe potwierdzi to się zalamie....wszystko kupiliśmy sami...co do sztuki i jak teraz zostane bez czegokolwiek na 3tyg przed donoszeniem ciąży i skracajaca sie szyjka to się poplacze...Jiz chciałam miec wszystko uprasowane i w kartonie buuiu
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 07:05   #3297
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Spokojnie, nie ma się co stresować

Nasza dziewczyna cały czas ma obwód brzuszka młodszy o tydzień w stosunku do reszty. Po prostu będzie szczupła modelka Rośnie co wizytę, ale brzuszek młodszy
Nasza ma za to zbyt duża główkę o tydzień, ale to normalne. Zobaczymy w środę jakie będą proporcje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Kącik piękny Pamiętam tylko że gdzieś czytałam, że lepiej nie stawiać łóżeczka obok kaloryfera a jak już, to powiesić nawilżacz powietrza.
Nasze w sumie z braku laku też stoi obok kaloryfera...



Żabi!

---

Witam bardzo wcześnie rano! Moja Żabcia uznała, że to doskonała pora na potuptanie, obudzenie matki żeby się pochwalić, jak ładnie tupta i jakiego ma faceta przystojnego, jak śpi a następnie wywalenie jej do kuchni na śniadanie. I żeby przy okazji odkryła mokrą plamę na koszuli z przodu
Ostatnio zdarza się, że mnie tak budzi o 4 i już mam ochotę na śniadanie, po czym zjem, wypiję kawę...i wracam spać
Tak, wiem o tym, ale aż tak blisko kaloryfera nie jest, ale pamiętam o tym, być może przestawimy łóżeczko, tylko pytanie gdzie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 07:57   #3298
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
Kącik piękny Pamiętam tylko że gdzieś czytałam, że lepiej nie stawiać łóżeczka obok kaloryfera a jak już, to powiesić nawilżacz powietrza.
Nasze w sumie z braku laku też stoi obok kaloryfera...



Żabi!

---

Witam bardzo wcześnie rano! Moja Żabcia uznała, że to doskonała pora na potuptanie, obudzenie matki żeby się pochwalić, jak ładnie tupta i jakiego ma faceta przystojnego, jak śpi a następnie wywalenie jej do kuchni na śniadanie. I żeby przy okazji odkryła mokrą plamę na koszuli z przodu
Ostatnio zdarza się, że mnie tak budzi o 4 i już mam ochotę na śniadanie, po czym zjem, wypiję kawę...i wracam spać
Nie masz wyjścia, potrzebujesz nawilżacz i to koniecznie ten! --> http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6211585490


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 08:18   #3299
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ochraniacze na łóżeczko mam, jakoś nie wyobrażam sobie bez nich.
Dziś zrobiliśmy generalne sprzątanie i tak wygląda kącik Małej





Widać?
Mamy też kolderke i poduszkę, bardzo cienka, jeśli nie będzie potrzeba używania ich to schowam na pewno z czasem się przyda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------


Łóżeczko z szuflada bardzo się przydaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------


Przekażę TZtowi, żeby nie stresowal się zbytnio mieszkaniem na 43m2 w trójkę, skoro wy mieszkacie na mniejszym metrażu w czwórkę podziwiam szczerze! Ale też myślę, że to wszystko kwestia ustawienia mebli i "zbierania" niepotrzebnych rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------


Chyba nic do wózka, hmm, nie mam pomysłu. Chyba wystarcza pieluszki tetrowe i kocyk. Poduszka niepotrzebna, wózki mają przecież regulowany zagłówek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------


Ja nie przechodziłam toxo, ale gin nic mi nie mówiła, zrobiłam tylko jedne badania. Zapytam ja w środę na wizycie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

dasz namiar na łózeczko? teraz kupowalaś?

i zostawiasz już wszystko tak ubrane? ja sie właśnie zastanawiam kiedy to wszystko robić na tip top, bo to w sumie jeszcze 1,5 msc. ma stać i się kurzyć?
nie znam się heh.. zwlekam jak tylko mogę..
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-18, 08:22   #3300
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
Ochraniacze na łóżeczko mam, jakoś nie wyobrażam sobie bez nich.
Dziś zrobiliśmy generalne sprzątanie i tak wygląda kącik Małej





Widać?
Mamy też kolderke i poduszkę, bardzo cienka, jeśli nie będzie potrzeba używania ich to schowam na pewno z czasem się przyda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------


Łóżeczko z szuflada bardzo się przydaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------


Przekażę TZtowi, żeby nie stresowal się zbytnio mieszkaniem na 43m2 w trójkę, skoro wy mieszkacie na mniejszym metrażu w czwórkę podziwiam szczerze! Ale też myślę, że to wszystko kwestia ustawienia mebli i "zbierania" niepotrzebnych rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fortuna,tu październikowa mama.
Kącik cudny!! podasz namiary na pościel i organizer?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Skoro i tak trafię do piekła, to po drodze mogę zaszaleć"


23.06.2010- NAJPIEKNIEJSZY DZIEŃ W NASZYM ŻYCIU


http://www.suwaczek.pl/cache/fa9b5ce760.png
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 15:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.