Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :) - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-29, 12:21   #4411
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Mój TŻ stwierdził, że dobrze wyglądam w tej ciąży bo w zasadzie tylko brzuch mi wyskoczył a tak to jestem szczupła. Poza tym strasznie mu się mój biust podoba - nareszcie jakiś mam Gdyby nie mąż to pewnie bym miała jakieś czarne myśli Przytyłam już 13 kg

W domu się nie maluję, paznokci też nie robię bo nie mam siły ani chęci. Co innego jak wychodzimy gdzieś, ale teraz to już rzadkość bo najchętniej bym się z mieszkania nie ruszała. W szpitalu też się malować nie będę.

Co do dolegliwości to:
Wieczorem i w nocy mam zgagę
Dłonie mi puchną już od 2 miesięcy
Mam kłopoty z oddychaniem
Mam wrażenie, że jestem na dobrej drodze do żylaków
Brzuch mnie "ściąga"
Podczas wstawania z przysiadu bolą mnie kolana, trudno mi zmieniac pozycje i wytrzymać długo siedząc/leżąc/stojąc
Mam mało energii
Nie mogę spać

Tak poza tym jest git
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 12:25   #4412
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Wy tu ciągle o seksach a my od kwietnia postujemy i jeszcze końca postu nie widać

Co do wyglądu to też marnie się czuję, ale nie ma jakiejś tragedii. Pomimo 13 kg na plusie jakoś nie zrobiłam się strasznie wielka i nie mam w ogóle rozstępów.
Nota bene mam nadzieje, że nagle nie powiększę się jakoś znacznie w ostatnim miesiącu bo to jest chyba najgorsza opcja
Ale z ciuchami jednak jest problem i też najchętniej nigdzie bym nie wychodziła
W domu się nie maluję, na jakieś szybkie zakupy też nie, przy innych okazjach (wyjściach) strzelam sobie szybki make-up

A co do biustu to mi urósł ale nie jakoś bardzo. Podejrzewam, że jak sie pojawi pokarm może wtedy jeszcze podrośnie
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 12:34   #4413
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Haha, mój ostatnio podczas seksów też stwierdził, że mam teraz seksowny tyłek A wielki zadek to mój największy ciążowy kompleks
Kto zrozumie facetów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 12:48   #4414
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Moj zawsze sie zachwyca tym ze sexy wyglądam czy w ciąży czy nie. Nie ma nic lepszego niz to ze czuje sie akceptowana w calosci-czy puchne, czy chudnę mocno czy tyję czy garściami wypadają mi włosy albo robią sie zmarszczki 😉



Ze zmęczenia usnęłam na godzinę. Czuje sie lepiej. Zaraz wezmę leki i idę cos pakować. Tz pól nocy sprzątał mieszkanie a od rana wozi rzeczy.
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 12:52   #4415
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Hej

Ana_86 w dzień nie mam takich schizów z tymi wodami, więc nie wiem skąd się biorą te sny Każdej nocy mam ten sam sen, trwa to już jakieś 3 tygodnie.

A co do wyjazdu, pojechaliśmy tylko na weekend, w niedziele albo w poniedziałek wracamy, zobaczymy jaka pogoda będzie Ja się cieszę, że chociaż na chwilę zmienię otoczenie, to pewnie ostatni taki wyjazd przed porodem...

Tobie życzę poprawy pogody i chociaż chwili odpoczynku

Optymistka, uważaj przy tej przeprowadzce, żebyś się zbytnio nie przeciążała.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 12:55   #4416
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Ana__86 Pokaż wiadomość

Ja włosy idę ściąć w przyszłym tygodniu, dawno nie miałam krótkich, ale idę skrócić tak tylko, żeby dało radę związać. Po porodzie nie będę miała czasu o nie dbać, a i tak będą wypadać, to wolę to zrobić teraz. Do szpitala nie biorę nic kolorowego, i tak bym nie miała siły się malować, a większość czasu będę leżeć, to nawet podkład zbędny, bo tylko poduchę bym brudziła. Po pierwszej cc nie miałam siły nawet włosów rozczesać, więc teraz nie liczę, że będzie lepiej.[COLOR="Silver"]
ja bardzo długo miałam krótkie włosy, ale od ponad roku zapuszczałam do ślubu. Teraz mam wielką ochotę je ściąć, ponieważ mnie bardzo denerwują. Nie umiem ich ładnie spiąć, tylko zwykły ulizany kucyk chciałabym jakiegoś boba i może kolor też zmienię jutro idę się czesać do fryzjera to się umówię na sierpień

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość


Ja tez się sobie mniej podobam do tego wyglądam jak słoń... Szczere mówiąc nie mam ochoty wychodzić z domu w tym stanie już, męczy mnie ciężar jaki muszę wnosić na drugie piętro i nie mówię o ciężkiej torebcenajchętniej nie poszłabym też na to wesele w przyszłą sobotę, myślę że będę się na nim źle czuć.


Damy radę zrzucić zbędne kilogramy podobno przy kp waga spada kilogramami... Ja po połogu już nie mogę się doczekać jak zacznę biegać i ćwiczyć z Ewą <3 najpierw tylko muszę urodzić Maleństwo co mnie najbardziej przeraża, już sama opieka nad nią mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My jutro idziemy na wesele, ale nie mam siły szczerze mówiąc. Podejrzewam, że po ceremonii ślubnej pojedziemy na obiad, tort i będziemy się zmywać.

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
Mój też zachwyca się moim biustem. Choć i tak mam duży naturalnie😆
A co najlepsze... stwierdził ze teraz mega seksi tyłek 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mój też cieszy się, że ma teraz po czym poklepać i mówi, że z taką pupcią będzie świetny seks- to już mówi chyba z tęsknoty do niego chociaż nic nie narzeka, że nie możemy się kochać czy coś, całkowicie to akceptuje i rozumie piersi też mu baaardzo pasują, ale nie masuje ich, bo zaraz go bierze ochota, a przecież nie możemy...

dziś zdążyłam się już mega zmęczyć... rano badania w laboraorium, pózniej zakupy (wzięłam brata do noszenia siatek), rozpakowywanie, śniadanie. Później musiałam jechać po męża, wróciliśmy, zrobiłam obiad, posprzątałam po nim i padam. A muszę jeszcze zrobić jakieś ciasto z okazji urodzin, bo w niedzielę przyjadą rodzice i teście. Nie będę szykować niewiadomo czego, bo rozumieją to, że nie mogę się przemęczać
zrobił się wiatr, idzie burza, w końcu będzie czym oddychać
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 12:57   #4417
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Manddy Pokaż wiadomość
Wy tu ciągle o seksach a my od kwietnia postujemy i jeszcze końca postu nie widać

Co do wyglądu to też marnie się czuję, ale nie ma jakiejś tragedii. Pomimo 13 kg na plusie jakoś nie zrobiłam się strasznie wielka i nie mam w ogóle rozstępów.
Nota bene mam nadzieje, że nagle nie powiększę się jakoś znacznie w ostatnim miesiącu bo to jest chyba najgorsza opcja
Ale z ciuchami jednak jest problem i też najchętniej nigdzie bym nie wychodziła
W domu się nie maluję, na jakieś szybkie zakupy też nie, przy innych okazjach (wyjściach) strzelam sobie szybki make-up

A co do biustu to mi urósł ale nie jakoś bardzo. Podejrzewam, że jak sie pojawi pokarm może wtedy jeszcze podrośnie

Ja też już zapomniałam co to sex

Ja ogólnie też już zaczynam się sama ze sobą źle czuć, nastąpiły duże zmiany w moim ciele, które średnio toleruje Ale wiem, że jak urodzę to wszystko minie, więc cierpliwie czekam
Mąż śmiał się dzisiaj ze mnie, bo zawsze pakowałam mnóstwo rzeczy, a teraz tylko to w co wchodzę A że jest już tego niewiele to i torba nie była tak jak zwykle wypchana.

My już w Karpaczu, jest pięknie, posyłam Wam widok z balkonu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 13:04   #4418
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Śliczne Natka, i basen jest <

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 13:10   #4419
_chouchou
Raczkowanie
 
Avatar _chouchou
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 325
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Mój tż potrafi być krytyczny, ale ma dobry instynkt samozachowawczy, więc nie mówi nic złego A wiem, że ciało się zmieniło, mimo że przytyłam głównie w brzuchu, który jest cały już w rozstępach Był jeden malutki... Jak sobie siedzę z gołym brzuchem i tż się patrzy, a ja mówię "nie patrz tak na moje rozstępy", on "nie zwracam na nie uwagi".

Kurcze, rano chyba pojadę zrobić wyniki na cholestazę. Od 3 dni swędzą mnie trochę stopy i dłonie, ale nie tak mocno (w nocy nawet nie czuję) trochę zaswędzi, drapnę się i przestaje. Tak kilka razy na dzień. Byliśmy na wsi i zwalałam to na komary, ale chyba to nie one... Tych wyników nie trzeba robić na czczo, prawda?
__________________
35/40
_chouchou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 13:11   #4420
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Ja też już zapomniałam co to sex

Ja ogólnie też już zaczynam się sama ze sobą źle czuć, nastąpiły duże zmiany w moim ciele, które średnio toleruje Ale wiem, że jak urodzę to wszystko minie, więc cierpliwie czekam
Mąż śmiał się dzisiaj ze mnie, bo zawsze pakowałam mnóstwo rzeczy, a teraz tylko to w co wchodzę A że jest już tego niewiele to i torba nie była tak jak zwykle wypchana.

My już w Karpaczu, jest pięknie, posyłam Wam widok z balkonu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jak pięknie ☺☺☺Natka odpoczywaj, korzystaj z uroków Karpacza ☺☺☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 13:18   #4421
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Natka, zazdroszczę wyjazdu Wypoczywaj i leń się ile wlezie
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 13:44   #4422
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez _chouchou Pokaż wiadomość
Mój tż potrafi być krytyczny, ale ma dobry instynkt samozachowawczy, więc nie mówi nic złego A wiem, że ciało się zmieniło, mimo że przytyłam głównie w brzuchu, który jest cały już w rozstępach Był jeden malutki... Jak sobie siedzę z gołym brzuchem i tż się patrzy, a ja mówię "nie patrz tak na moje rozstępy", on "nie zwracam na nie uwagi".

Kurcze, rano chyba pojadę zrobić wyniki na cholestazę. Od 3 dni swędzą mnie trochę stopy i dłonie, ale nie tak mocno (w nocy nawet nie czuję) trochę zaswędzi, drapnę się i przestaje. Tak kilka razy na dzień. Byliśmy na wsi i zwalałam to na komary, ale chyba to nie one... Tych wyników nie trzeba robić na czczo, prawda?
Wydaje mi się że jednak na czczo... Lepiej sprawdź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 13:48   #4423
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że jednak na czczo... Lepiej sprawdź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, próby watrobowe robi się na czczo.
A te stopy to swedza Was od spodu czy na grzbietach?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 13:49   #4424
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Ale widoki w Karpaczu ! 😍



Majlenka nie wiem jak to wszystko ogarniasz. Spalam godzinę Zjadlam Niecala godzinę pokrecilam sie po domu i leze jak padlina 😜



Żeby się nie nudzić leżąc zamowilam materiały i miałam reczniebuszyc ozdobne poduchy dla synka. Materiały przyszly dzis Cudne są ale...to jakas ironia losu hahaha
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 13:55   #4425
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Ale widoki w Karpaczu ! 😍



Majlenka nie wiem jak to wszystko ogarniasz. Spalam godzinę Zjadlam Niecala godzinę pokrecilam sie po domu i leze jak padlina 😜



Żeby się nie nudzić leżąc zamowilam materiały i miałam reczniebuszyc ozdobne poduchy dla synka. Materiały przyszly dzis Cudne są ale...to jakas ironia losu hahaha
Czasem mam wyrzuty sumienia, że robię, a powinnam leżeć. Ale ciągle mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Chciałabym mieć takie zdolności manualne, o szyciu nie mam pojęcia i zazdroszczę wam, że możecie same coś stworzyć ja to nawet mam problem z wybraniem wzoru, tyle tego jest, że nie wiem co kupić i z dnia na dzień to przekladam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 14:38   #4426
_chouchou
Raczkowanie
 
Avatar _chouchou
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 325
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że jednak na czczo... Lepiej sprawdź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Tak, próby watrobowe robi się na czczo.
A te stopy to swedza Was od spodu czy na grzbietach?
Dziękuję
Mnie stopy swędzą właśnie na grzbietach (ale przy spodzie) i przy piętach...

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
My już w Karpaczu, jest pięknie, posyłam Wam widok z balkonu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudnie!
__________________
35/40
_chouchou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 16:00   #4427
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Natka miłego wypoczynku zazdroszczę!

Mnie to swędzi, ale brzuch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 16:13   #4428
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Hello



Toscie ponarzekaly!!! Ale nam można



Natka wow suuuuppper wam



Optymista bez szaleństw;-)



Weselna pozdrawia z wojaży, u niej ok
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 16:56   #4429
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Ja jak zwykle wpadam tylko z pytaniem. Czy ktoras z was zamierza używać pieluszek wielorazowych? Jeśli tak to macie wybrane rodzaje, system i ilości?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-29, 18:29   #4430
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle wpadam tylko z pytaniem. Czy ktoras z was zamierza używać pieluszek wielorazowych? Jeśli tak to macie wybrane rodzaje, system i ilości?
Fav, chyba tylko we dwie jesteśmy na wielorazówkowym placu boju aktualnie zgłębiam wiedzę z grupy na fb "Pieluchy Wielorazowe oraz NHN" i szczerze mówiąc już głupieję z nadmiaru możliwości^^'
na początek chcę spróbować z kilkoma otulaczami, ze 3-4 sztuki i do tego albo ręczniczki ikeowe te malutkie, albo wkłady, albo tetra i zobaczymy co się będzie najlepiej sprawdzać.

ale to może lepiej na wątek "Eko mama" się przenieśmy, bo tu to utoniemy
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 18:41   #4431
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
Fav, chyba tylko we dwie jesteśmy na wielorazówkowym placu boju aktualnie zgłębiam wiedzę z grupy na fb "Pieluchy Wielorazowe oraz NHN" i szczerze mówiąc już głupieję z nadmiaru możliwości^^'
na początek chcę spróbować z kilkoma otulaczami, ze 3-4 sztuki i do tego albo ręczniczki ikeowe te malutkie, albo wkłady, albo tetra i zobaczymy co się będzie najlepiej sprawdzać.

ale to może lepiej na wątek "Eko mama" się przenieśmy, bo tu to utoniemy
masz na myśli podwójne pieluchowanie?
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 18:46   #4432
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cześć

Wczoraj wylazłam ze szpitala dopiero po 14. Grzecznie leżałam do 18. A potem biegiem na zakupy do leroy. Kupiłam panele, farby i inne duperele. Podjechaliśmy do mnie do domu robić kolejną rozpierduchę.
Zozwalili cały duży pokój.
Ja leżałam i dyrygowałam tylko.

Dziś rano byłam u swojego gin. Jest ok. Idzie na urlop do 15.08 a ja mam być u niego 16.08. Gdyby coś się działo to kazał mi prosto do szpitala jechać.

Od 12 dalej remont trwa do teraz. Tzn ja leże mąż i tato pracują a mnie nosi.

Gratulacje wizyt i wyjazdów.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 18:55   #4433
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Hej, migrena odeszła! Wracam do żywych!

Natka: piękne widoki! Odpoczywaj

Nikaniki: weź pogoń meza! Co to za akcja wogole?!

Jeśli chodzi o makijaż, robie co dzien oczy- eyeliner, tusz. Chyba, ze mam migrenę, to nie ruszam sie z łóżka. Podkładu w ciazy nie stosuje, chyba ze mam duże wyjście, ale muszę przyznać, ze jestem teraz tak zadowolona z cery, ze nie widzę powodu aby używać pudru. A co do fryzjera, mam długie włosy do połowy pleców, ale chodzę co cztery tygodnie na farbowanej odrostów (niestety takie geny, ze widać siwe!) i nie wiem co by sie musiało stać, żebym nie poszła, zreszta moja fryzjerka do której chodzę juz od lat, cały czas powtarza, zeby dać znac jeśli nie dam rady przyjść, to ona do mnie przyjedzie. Plan jest taki ze przed samym TP ma przyjść i pozniej przez pierwsze miesiące po tez


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Cześć



Wczoraj wylazłam ze szpitala dopiero po 14. Grzecznie leżałam do 18. A potem biegiem na zakupy do leroy. Kupiłam panele, farby i inne duperele. Podjechaliśmy do mnie do domu robić kolejną rozpierduchę.

Zozwalili cały duży pokój.

Ja leżałam i dyrygowałam tylko.



Dziś rano byłam u swojego gin. Jest ok. Idzie na urlop do 15.08 a ja mam być u niego 16.08. Gdyby coś się działo to kazał mi prosto do szpitala jechać.



Od 12 dalej remont trwa do teraz. Tzn ja leże mąż i tato pracują a mnie nosi.



Gratulacje wizyt i wyjazdów.

Noooo! I proszę dalej tak leżeć i dyrygować z łóżka!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 18:57   #4434
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
masz na myśli podwójne pieluchowanie?
jeśli przez podwójne pieluchowanie rozumiesz pampers+coś na to, to nie. pampersy planuję mieć jedynie na sytuacje awaryjne, na co dzień tak jak napisałam w poście powyżej wkład+otulacz. najłatwiej to chyba ten artykuł obrazuje:
http://blog.pupus.pl/pieluszki-wielo...-noworodka-cz/
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:07   #4435
ButterflyFlyAway
Zakorzenienie
 
Avatar ButterflyFlyAway
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Z zadupia ;)
Wiadomości: 6 179
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

dziewczyny jeżeli pokój mam w jabłoni taki kolor https://www.bodzio.pl/grzes-31

ściana beżowa

to które łóżeczko wziąć? bo te co chciałam jest niedostępne i już nie będzie.. druga opcja była za ciemna..
czy wziąć białe.. http://allegro.pl/biale-lozeczka-z-s...085875218.html

czy te http://allegro.pl/lozeczka-teak-z-sz...152918067.html

białe będzie się odznaczać, ale przy tym drugim się boję, żeby nie było za ciemne.. nie chcemy ciemnego, bardzo nie chcemy.. (typu wenge) chciałabym coś podobnego do mebli, i WYDAJE mi sie, że to jest podobny kolor.. ale muszę poznać inne zdanie, bo zwariuje..
__________________

ButterflyFlyAway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:08   #4436
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Hej
Optymistka duzo sily zycze na przedprowadzke.
Nikaniki,bardzo nieladnie Tz zrobil,powiedzialabym mu co o tym mysle. Ja sie maluje caly czas,nawet w domu,bo lubie i mam sily,gdyby nie ten fakt,żaden Tz by mnie do tego nie zmusil.

Chouchou,uroki ciazy...jak mnie bola kostki i juz nie moge wytrzymac smaruje je Aflavic,mi pomaga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:11   #4437
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Nie zauwazylam poprawy cery w ciazy. Jak gdzies wychodze to nadal uzywam podkladu, ale ja stosuje caly czas mineraly. W domu, czy na bazarek sie nie maluje.

Bylam u gin. Mam sie stawic za 3 tygodnie na GBS, a pozniej juz co tydzien.
Szyjka krociutka, ale zamknieta.
Zasugerowała mi wybranie szpitala z wyzszym stopniej referencyjnosci ze wzgledu na cukrzyce i teraz juz nie wiem :/
Chcialam ten praski...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:24   #4438
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość

[/COLOR]Navioe urodziła dziś córeczkę dlaczego ona jest na liście wrzesniowek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo obliczali mi termin porodu z usg bo mialam nieregularne miesiaczki i pisałam najpierw tu, potem obliczyli mi na 27.08, potem na 20 a ostatecznie 27. XD więc bliżej mi do wrześniowek było. No i czytam was na bieżąco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:29   #4439
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Butterfly,biedna,ja juz dawno obraczce i pierscionkowi powiedzialam pa pa.... Kiepsko spie w nocy,ale w dzien bez problemu. Dzis dostalam takiego kopa od synka,ze az sie obudzilam.
Paznokcie u rak i stop maluje systematycznie,nie zauwazylam jakies zmiany trwalosci lakieru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-29, 19:32   #4440
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Przyszły mi włóczki
Zaczęłam kocyk na drutach

Beti brawo! Tak trzymaj z tym dyrygowaniem

Polta ja wybrałam w końcu Madalińskiego, tam chyba jest najwyższy stopień. Długo się zastanawiałam czy tam czy Piaseczno, ale stwierdziłam, że w razie W wolę wyższą referencyjność, chociaż nie mam żadnych dolegliwości.

navioe - jak maleństwo?
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 15:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.