Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-04, 16:06   #1531
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Witajcie! Przychodzę z pytaniem, czy któraś z Was robiła zakupy w sklepie Dalia w wola parku? Można tam liczyć na profesjonalną pomoc w doborze stanika?
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 20:59   #1532
tyska04
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 936
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny z Krakowa, wiecie może czy można gdzieś dostać stacjonarnie biustonosz do sukienek z głębokim dekoltem? Coś jak w załączniku. Wolałabym przymierzyć przed zakupem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MQ581A004-Q11@18.jpg (77,1 KB, 11 załadowań)
__________________
"posiadam wiarę w niemożliwą moc
potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok
mogę poruszyć was na kilka chwil
tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być "
tyska04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 23:59   #1533
minka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: czy w Krakowie jest sklep z brafitterką?

Widzialam taki w Intissimi
minka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 08:52   #1534
Khalifa12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: biustonosz a wąskie ramiona

Ja odwiedziłam sklep ostatnio, który oferuje biustonosze poznań powiem wam szczerze że tez miałam taki problem jak wy, ale tam przymierzałam chyba z 3 godziny i dużo pasowało na mnie i były wygodne, także wzięłam hurtem na zapas
Khalifa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 09:18   #1535
zabulek1
Wtajemniczenie
 
Avatar zabulek1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 126
Biustonosze

witam

dawno mnie tu nie bylo i nie moge sie odnalezc.
Szukam watku o milosniczkach staniczkow. U mnie na wyspie juz od kilku lat nic nie mozna znalezc fajnego, wiec ratuje sie online.
Szukam biustonosza najlepiej satynowego, z glebokim wycieciem w ukladzie V....... wszedzie same push up, a ja wolalabym pady, ktore mozna wyjac,

Jakie firmy polecacie???
Nie lubie stanikow z Ann Summers - ladne , ale przekombinowane i niewygodne
__________________
02.08.2011 450cc (12,5cm x 5,3cm) okragle HP L.P Czarodziej z Czech
zabulek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 08:29   #1536
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Biustonosze

Cytat:
Napisane przez zabulek1 Pokaż wiadomość
witam

dawno mnie tu nie bylo i nie moge sie odnalezc.
Szukam watku o milosniczkach staniczkow. U mnie na wyspie juz od kilku lat nic nie mozna znalezc fajnego, wiec ratuje sie online.
Szukam biustonosza najlepiej satynowego, z glebokim wycieciem w ukladzie V....... wszedzie same push up, a ja wolalabym pady, ktore mozna wyjac,

Jakie firmy polecacie???
Nie lubie stanikow z Ann Summers - ladne , ale przekombinowane i niewygodne
Sprawdź Gossard.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 09:10   #1537
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Biustonosze

Gossard Glossies - ma gładkie miseczki i wyjmowane wkładki w miseczkach A-D, ewentulanie Gossard Dotty- satynowy, na dole miseczki minimalnie grubsze, ale nie jest to jakiś mega push-up (wkładek nie ma)
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-31, 00:15   #1538
Secretka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Red face Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Hej, dziewczyny!

Zdecydowanie za długo zwlekam z pójściem do brafitterki. Na początku, wiadomo, już od późnej podstawówki zaopatrywałam się w staniki w H&M. Tematu za bardzo nie drążyłam aż do liceum.
Jestem pewna, że od początku, zawsze, miałam źle dobrany stanik. Szczególnie że dziewczyny mają tendencję do patrzenia na swoje piersi według schematów - na oko. Jednak kiedy piersi mi urosły i się ukształtowały, nabrałam kompleksów... moje piersi prawdopodobnie różnią się między sobą o jakieś dwa rozmiary :/ To straszny problem. Kiedy sama dobieram sobie stanik metodą prób i błędów, staram się, aby obie piersi wyglądały równo, kiedy założę bluzkę. Jedna była ściśnięta, a druga miała jeszcze dużo przestrzeni w miseczce :<
Strasznie ich nie cierpię, ale nie stać mnie na korygowanie ich. Stwierdziłam, że na razie muszę je kochac takie, jakie sa ;P Jestem też po operacji kręgosłupa, mam duże skrzywienie i dodatkowo rotację kręgów, przez co z jednej strony żebra bardziej mi wystają. Po drugiej stronie, są miejscami zapadnięte. Wiem, że to brzmi strasznie, ale dopóki komuś nie powiem - nie domyśli się, że mogę być po takich przejściach. Czasami się zastanawiam, czy to nie jest przyczyna - w końcu zaczęłam mieć problemy w największym okresie wzrostu.
Dlatego moje pytanie brzmi - jak wygląda brafitting przy tak różnych piersiach? Trzeba robić stanik na zamówienie?
Jestem z Warszawy i dlatego też chciałabym spytać, jaki salon polecacie
Pozdrawiam serdecznie!
Secretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 07:15   #1539
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Secretka Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny!

Zdecydowanie za długo zwlekam z pójściem do brafitterki. Na początku, wiadomo, już od późnej podstawówki zaopatrywałam się w staniki w H&M. Tematu za bardzo nie drążyłam aż do liceum.
Jestem pewna, że od początku, zawsze, miałam źle dobrany stanik. Szczególnie że dziewczyny mają tendencję do patrzenia na swoje piersi według schematów - na oko. Jednak kiedy piersi mi urosły i się ukształtowały, nabrałam kompleksów... moje piersi prawdopodobnie różnią się między sobą o jakieś dwa rozmiary :/ To straszny problem. Kiedy sama dobieram sobie stanik metodą prób i błędów, staram się, aby obie piersi wyglądały równo, kiedy założę bluzkę. Jedna była ściśnięta, a druga miała jeszcze dużo przestrzeni w miseczce :<
Strasznie ich nie cierpię, ale nie stać mnie na korygowanie ich. Stwierdziłam, że na razie muszę je kochac takie, jakie sa ;P Jestem też po operacji kręgosłupa, mam duże skrzywienie i dodatkowo rotację kręgów, przez co z jednej strony żebra bardziej mi wystają. Po drugiej stronie, są miejscami zapadnięte. Wiem, że to brzmi strasznie, ale dopóki komuś nie powiem - nie domyśli się, że mogę być po takich przejściach. Czasami się zastanawiam, czy to nie jest przyczyna - w końcu zaczęłam mieć problemy w największym okresie wzrostu.
Dlatego moje pytanie brzmi - jak wygląda brafitting przy tak różnych piersiach? Trzeba robić stanik na zamówienie?
Jestem z Warszawy i dlatego też chciałabym spytać, jaki salon polecacie
Pozdrawiam serdecznie!
Ogólnie to dobierasz stanik do większej piersi a do mniejszej są wkładki. Przy takim skrzywieniu jest tez szansa, że przy noszeniu dobrego stanika część piersi wróci na swoje miejsce (migracja) i asymetria nie bedzie tak widoczna.
Praktycznie kazda kobieta ma asymetrie. To że piersi nie są idealnie równe jest normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 07:16   #1540
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Secretka Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny!

Zdecydowanie za długo zwlekam z pójściem do brafitterki. Na początku, wiadomo, już od późnej podstawówki zaopatrywałam się w staniki w H&M. Tematu za bardzo nie drążyłam aż do liceum.
Jestem pewna, że od początku, zawsze, miałam źle dobrany stanik. Szczególnie że dziewczyny mają tendencję do patrzenia na swoje piersi według schematów - na oko. Jednak kiedy piersi mi urosły i się ukształtowały, nabrałam kompleksów... moje piersi prawdopodobnie różnią się między sobą o jakieś dwa rozmiary :/ To straszny problem. Kiedy sama dobieram sobie stanik metodą prób i błędów, staram się, aby obie piersi wyglądały równo, kiedy założę bluzkę. Jedna była ściśnięta, a druga miała jeszcze dużo przestrzeni w miseczce :<
Strasznie ich nie cierpię, ale nie stać mnie na korygowanie ich. Stwierdziłam, że na razie muszę je kochac takie, jakie sa ;P Jestem też po operacji kręgosłupa, mam duże skrzywienie i dodatkowo rotację kręgów, przez co z jednej strony żebra bardziej mi wystają. Po drugiej stronie, są miejscami zapadnięte. Wiem, że to brzmi strasznie, ale dopóki komuś nie powiem - nie domyśli się, że mogę być po takich przejściach. Czasami się zastanawiam, czy to nie jest przyczyna - w końcu zaczęłam mieć problemy w największym okresie wzrostu.
Dlatego moje pytanie brzmi - jak wygląda brafitting przy tak różnych piersiach? Trzeba robić stanik na zamówienie?
Jestem z Warszawy i dlatego też chciałabym spytać, jaki salon polecacie
Pozdrawiam serdecznie!
Twój przypadek nie jest absolutnie jakiś wyjątkowy Praktycznie wszystkie kobiety mają asymetrię piersi, większą, mniejszą. Nie trzeba szyć staników na zamówienie - wystarczy kupować modele z miejscem na wkładki do korekty asymetrii - dobierasz rozmiar pod większą pierś, a do kieszonki przy mniejszej wkładasz jedną wkładkę lub dwie, jeśli jest taka potrzeba. I problem z głowy.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 09:15   #1541
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Secretka Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny!

Zdecydowanie za długo zwlekam z pójściem do brafitterki. Na początku, wiadomo, już od późnej podstawówki zaopatrywałam się w staniki w H&M. Tematu za bardzo nie drążyłam aż do liceum.
Jestem pewna, że od początku, zawsze, miałam źle dobrany stanik. Szczególnie że dziewczyny mają tendencję do patrzenia na swoje piersi według schematów - na oko. Jednak kiedy piersi mi urosły i się ukształtowały, nabrałam kompleksów... moje piersi prawdopodobnie różnią się między sobą o jakieś dwa rozmiary :/ To straszny problem. Kiedy sama dobieram sobie stanik metodą prób i błędów, staram się, aby obie piersi wyglądały równo, kiedy założę bluzkę. Jedna była ściśnięta, a druga miała jeszcze dużo przestrzeni w miseczce :<
Strasznie ich nie cierpię, ale nie stać mnie na korygowanie ich. Stwierdziłam, że na razie muszę je kochac takie, jakie sa ;P Jestem też po operacji kręgosłupa, mam duże skrzywienie i dodatkowo rotację kręgów, przez co z jednej strony żebra bardziej mi wystają. Po drugiej stronie, są miejscami zapadnięte. Wiem, że to brzmi strasznie, ale dopóki komuś nie powiem - nie domyśli się, że mogę być po takich przejściach. Czasami się zastanawiam, czy to nie jest przyczyna - w końcu zaczęłam mieć problemy w największym okresie wzrostu.
Dlatego moje pytanie brzmi - jak wygląda brafitting przy tak różnych piersiach? Trzeba robić stanik na zamówienie?
Jestem z Warszawy i dlatego też chciałabym spytać, jaki salon polecacie
Pozdrawiam serdecznie!
Dużo osób ma asymetrię i to nawet sporą. Ogólnie przy mniejszej asymetrii dobierasz stanik do większej piersi, a przy mniejszej, w zależności od stopnia asymetrii i indywidualnej wygody, można zostawić luz albo dołożyć wkładkę.
Część kobiet preferuje, szczególnie przy większej asymetrii, pewne wypośrodkowanie, tak, że na większą pierś misczka jest troszeczkę przymała (może bułkować górą czy środkiem, byleby fiszbina nie nachodziła na pierś), a druga miseczka wypada wtedy tylko lekko przyduża.

Ogólnie pod wieloma ubraniami tego nie widać, w sumie najbardziej widać przy wyeksponowanym dkeolcie, kiedy chcemy zrobić ładną "dolinkę".

Staniki też mają różną tolerancję, np. takie miękkie, z elastyczną górną częścią miski (albo całe do pewnego stopnia rozciągliwe w misce jak Gossard Glossies), potrafią się ładnie dopasowywać.

Możesz też poszukać indywidualnych rad np. na Balkonetce.pl Ogólnie w internecie możesz znaleźć kobiety z podobnymi problemami.
Zniekształcone żebra mogą sprawiać, że jedne kroje będą lepsze niż inne, ale to już zależy jak to dokładnie u ciebie wygląda. Ja bym sugerowała rozglądanie się w necie oprócz wizyty w stacjonarnym, bo może być tak, że w jednym sklepie nie będzie akurat takich biustonoszy, w których tobie byłoby najwygodniej. Ale może być tak, że od razu trafisz na coś fajnego.

Całkiem możliwe, że asymetria żeber podkreśla asymetrię piersi, wcale bym się nie zdziwiła.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 11:27   #1542
tllt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Czesc, masz szczescie, ze jestes z Warszawy. Absolutnie najlepsza jest Pani Hania- ma sklep na xxx
Zna sie jak nikt chyba w Polsce Wchodzilo sie do niej w futrez a ona od razu widziala jaki masz rozmiar

Dawniej pracowala w sklepie na Grochowskiej, stalo sie w kolejce 2-3 godziny i nikt nie narzekal. Laski przyjezdzaly z calej Polski i nie tylko. teraz juz na szczescie nie ma kolejki. Jezdzilam wtedy do niej 'przy okazji' wizyt w Warszawie - jestem z Krakowa.
Potem , jak przestala pracowac na Grochowskiej, mialam klopot, bo oczywiscie nie chcieli mi powiedzic gdzie sie przeniosla. I kilka lat szukalam. Ale wreszcie znalazlam! Bo bylam bardzo zdesperowana. Niestety w Krakowie nie mialam szans nic kupic, przymierzylam chyba ze 100 stanikow w milionie sklepow . Wiec mimo, ze teraz mi nie po drodze, to specjalnie przyjechalam tylko do jej sklepu!

xxx

P.S. Dla wszystkich dziewczyn spoza Warszawy /bo warszawianki maja prosto i niedaleko/: NAPRAWDE WARTO PRZYJECHAC xxx Chociaz raz.
Zeby Wam p. Hania dobrala rozmiar.

Niestety w wiekszosci sklepow laski nie maja pojecia i proponuja co maja, a nie to co powinny. I sie nie znaja. Ja przyjechalam do niej 15 lat temu w staniku 75C. Wyszlam w E /ze niby w 15 minut mi uroslo?/. Po 'wyprostowaniu' biustu - czyli wyciagnieciu go z plecow /za maly stnik powoduje deformacje piersi/ - zaczelam nosic 70 F. Teraz juz niestety mam F/G - co w standardowym sklepie jest nie do kupienia. Zwlaszca jesli nie masz w obwodzie 85cm. Poniewaz jezdzialm do niej przez wiele lat raz w roku troche sie nauczylam. I wszystkie moje znajome po wizycie ze mna w sklepie maja wreszcie dobrze dobrana bielizne - zawsze mialy za male misecki i zwykle za duzy obwod. Dlatego warto pojechac do p. Hani. ona sie naprawde zna.

W Krakowie znane sa dziewczyny z Dietla /dawniej byly na Kurdwanowie/. Ze niby maja duzy wybor, pelna rozmiarowke i sie znaja. NIE ZNAJA SIE!!! Od stanikow kupowanych u nich robia sie rany do krwi. Przerabialam z corka, ktora tez ma problem, bo jest szczupla i ma duzy biust. Wiec te Panie 'braffitierki' odradzam.

Naprawde warto wsiasc w pociag /wiem, ze to dodatkowa 100zl w dwie strony/, pojechac na Smolna i kupic dobrze dobrany stanik. Albo 2-3 zeby miec z glowy na dluzej. Sa dobrej jakosci, na upartego mozna nosic kilka lat. Ale najwazniejsze jest ze sa dobrze dobrane.

80% nowotworow piersi to wina zle dobranej bielizny. Wiec nie ma zartow.

Druga zla wiadomosc: z reguly trzeba wywalic WSZYSTKIE stare biustonosze, bo sa za male. I NIE WOLNO ICH POTEM NOSIC, zeby nie zepsuc sobie biutu z powrotem.

Dziewczyny naprawde goraco polecam. I dodam, ze nie mam zadnego interesu w polecaniu p. Hani, a wrecz strzelam sobie w kolano, bo znowu moga sie zrobic kolejki Ale uwierzcie mi - malo kto ma dobry rozmiar stanika. Wsrod kilkudziesieciu moich znajomych /i znajomych moich znajomych, bo prosza o pomoc dla kolezanek/, z ktorymi bylam w sklepie z bielizna, zeby wybrac ZADNA nie miala dobrego rozmiaru. A tu naprawde chodzi o zdrowie. Zadna z nas nie ma za duzo piersi - dwie sa ok, i niech tak zostanie. Nie robcie sobie krzywdy, rak piersi to nie jest fajna rzecz.
Pozdrawiam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-09-01 o 12:58 Powód: reklama
tllt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 11:33   #1543
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Ale chamska reklama Szczegolnie, ze w Krakowie sklepow brafitterskich pod dostatkiem.

Nawiasem mowiac juz widzialam ta wiadomosc gdzies, moze na innym forum, chamskie kopiuj wklej.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 12:38   #1544
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez tllt Pokaż wiadomość
80% nowotworow piersi to wina zle dobranej bielizny. Wiec nie ma zartow.
poza tym źle dobrane staniki powodują powodzie i trzesienia ziemi...

ale chętnie dowiem się, co to za "amerykańscy naukowcy" opracowali takie dane...
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 18:43   #1545
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
poza tym źle dobrane staniki powodują powodzie i trzesienia ziemi...
W sumie gdyby tak było to fantastycznie. Wystarczy uszyć miliardy idealnych staników i świat będzie piękniejszy
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 10:26   #1546
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;64817241]Ale chamska reklama Szczegolnie, ze w Krakowie sklepow brafitterskich pod dostatkiem.

Nawiasem mowiac juz widzialam ta wiadomosc gdzies, moze na innym forum, chamskie kopiuj wklej.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]



Też widziałam to już gdzieś indziej :/ legendarnej p.Hani chyba biznes podupada że się w takie chamskie szeptanki po forach bawi bo się kobiety zaczynają orientować, ze nie trzeba kupować stanika za 300zł i jeszcze go do tego przerabiać na starcie...
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 11:07   #1547
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
W sumie gdyby tak było to fantastycznie. Wystarczy uszyć miliardy idealnych staników i świat będzie piękniejszy
A przy okazji może by wpadły dofinansowania z UE na dobrze dobrane staniki z uwagi na troskę o środowisko i społeczeństwo
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 11:38   #1548
tllt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Zadna 'chamska reklama', napisalam co mysle i tyle. Nie podoba sie, nie musisz czytac. Czlowiek chce pomoc, poradzic, a dostaje w leb. trudno.

A swoja droga, skoro sa jakies naprawde dobre Twoim zdaniem sklepy w Krakowie to napisz gdzie, chetnie zajrze, bo szczerze mowiac jezdzenie do Warszawy specjalnie po stanik to zaden fun, kiedys jezdzialam slubowo, wiec nie byl to problem.
Ja na razie nie znalazalm, ale naprawde chetnie korzystalam z czegos co jest na miejscu. Wiec prosze podaj adresy.
Pozdrawiam
tllt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-02, 13:05   #1549
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez tllt Pokaż wiadomość
Zadna 'chamska reklama', napisalam co mysle i tyle. Nie podoba sie, nie musisz czytac. Czlowiek chce pomoc, poradzic, a dostaje w leb. trudno.

A swoja droga, skoro sa jakies naprawde dobre Twoim zdaniem sklepy w Krakowie to napisz gdzie, chetnie zajrze, bo szczerze mowiac jezdzenie do Warszawy specjalnie po stanik to zaden fun, kiedys jezdzialam slubowo, wiec nie byl to problem.
Ja na razie nie znalazalm, ale naprawde chetnie korzystalam z czegos co jest na miejscu. Wiec prosze podaj adresy.
Pozdrawiam
chcesz pomóc opowiadając bzdury, że nowotwory to wina stanika?


a swoją drogą, też mam asymetryczne piersi i po prostu zawsze kupuję staniki usztywniane, najlepiej push-up, dość ciasny i wtedy nie widać aż tak, że jedna pierś jest nieco mniejsza ( i przez to miseczka jest troszkę pusta ).
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 13:54   #1550
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez tllt Pokaż wiadomość
Zadna 'chamska reklama', napisalam co mysle i tyle. Nie podoba sie, nie musisz czytac. Czlowiek chce pomoc, poradzic, a dostaje w leb. trudno.

A swoja droga, skoro sa jakies naprawde dobre Twoim zdaniem sklepy w Krakowie to napisz gdzie, chetnie zajrze, bo szczerze mowiac jezdzenie do Warszawy specjalnie po stanik to zaden fun, kiedys jezdzialam slubowo, wiec nie byl to problem.
Ja na razie nie znalazalm, ale naprawde chetnie korzystalam z czegos co jest na miejscu. Wiec prosze podaj adresy.
Pozdrawiam
Aleja Pokoju Adore
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 14:15   #1551
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Jaka firma ma w ofercie rozmiary 65A/B ze ścisłym obwodem który się nie rozciągnie po miesiącu i tak do 100zł? Znalazłam tylko Avę, ale to jakieś pojedyncze modele, jednego obwód jest super, drugiego już mi za niedługo zjedzie na szyję. Wszystkie dobre firmy mają rozmiarówkę 65 od rozmiarów C albo kosztują prawie 200zł
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 16:00   #1552
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Jaka firma ma w ofercie rozmiary 65A/B ze ścisłym obwodem który się nie rozciągnie po miesiącu i tak do 100zł? Znalazłam tylko Avę, ale to jakieś pojedyncze modele, jednego obwód jest super, drugiego już mi za niedługo zjedzie na szyję. Wszystkie dobre firmy mają rozmiarówkę 65 od rozmiarów C albo kosztują prawie 200zł
Comexim ma 65B lub 60C, jeśli 65 jest u Ciebie na styk. Tylko że na stronie kosztuje więcej niż 100 zł - między 110 a 150.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 20:08   #1553
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Comexim ma 65B lub 60C, jeśli 65 jest u Ciebie na styk. Tylko że na stronie kosztuje więcej niż 100 zł - między 110 a 150.
Mam ich 65b ale jest na minimalnie za duży. Jest jeszcze Onlyher i chyba nic innego mi nie pozostanie, bo wyboru za bardzo nie ma w moim rozmiarze.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 23:18   #1554
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Mam ich 65b ale jest na minimalnie za duży. Jest jeszcze Onlyher i chyba nic innego mi nie pozostanie, bo wyboru za bardzo nie ma w moim rozmiarze.
Zawsze może to być też tylko kwestia danego modelu. Być może inny byłby lepszy. Jak przymierzam różne staniki (bo przez internet akurat nigdy nie kupuję), to bywa przeróżnie - czasem w obrębie jednego rodzaju fasonu (wybieram miękkie balkonetki) okazuje się, że staniki są większe/mniejsze, mimo że marka ta sama i niby fason też. Często decydują o dopasowaniu takie rzeczy jak sposób umiejscowienia przeszyć, szerokość miseczki (bo przecież ten sam rozmiar może być szerszy, a mniej idący w przód, i odwrotnie), materiały.
Jeszcze widzę, że Change ma rozmiary 65 A/B, ale wybór niewielki (tylko klasyka - czerń, biel, cieliste), no i nie mam pojęcia, jak ma się u nich sprawa z obwodami, bo sama tylko kojarzę markę, ale nic od nich nie mam. I znów - cena 120-150.
edit. Widzę, że jest teraz jakiś rabat -20% dla zarejestrowanych użytkowników, więc może jednak jest to warte zainteresowania się.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2016-09-08 o 23:19
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 14:19   #1555
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Jaka firma ma w ofercie rozmiary 65A/B ze ścisłym obwodem który się nie rozciągnie po miesiącu i tak do 100zł? Znalazłam tylko Avę, ale to jakieś pojedyncze modele, jednego obwód jest super, drugiego już mi za niedługo zjedzie na szyję. Wszystkie dobre firmy mają rozmiarówkę 65 od rozmiarów C albo kosztują prawie 200zł
Gossard, kiedy jest w promocji (na ich stronie). Też nie mają tak wiele modeli w rozmiarze 30B, ale możliwe, że w ich rozmiarówce lepiej by ci pasował nawet inny rozmiar. Za to mają ścisłe obwody i bardzo dobrą jakość. Nie jest to sposób na kupowanie przez cały rok, ale warto się zaczaić na ich sezonowe przeceny.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 15:03   #1556
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Gossard, kiedy jest w promocji (na ich stronie). Też nie mają tak wiele modeli w rozmiarze 30B, ale możliwe, że w ich rozmiarówce lepiej by ci pasował nawet inny rozmiar. Za to mają ścisłe obwody i bardzo dobrą jakość. Nie jest to sposób na kupowanie przez cały rok, ale warto się zaczaić na ich sezonowe przeceny.
Możesz podrzucić linka do tego sklepu? Nie umiem znaleźć.

Change ma jeden całkiem fajny, zobaczę czy może nie ma ich w sklepach w moim mieście.

Nie wiecie jak z jakością Gorteks(konkretnie yvette)?
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 22:29   #1557
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dziewczyny a możecie polecić jakiś sklep który nie ma kosmicznych cen dla rozmiaru 65G ? wpisywałam tutaj w wyszukiwarkę ten rozmiar, ale nie pokazuje mi żadnych rezultatów Myślałam, żeby wydać jakoś 100 zł maksymalnie :P
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 00:03   #1558
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a możecie polecić jakiś sklep który nie ma kosmicznych cen dla rozmiaru 65G ? wpisywałam tutaj w wyszukiwarkę ten rozmiar, ale nie pokazuje mi żadnych rezultatów Myślałam, żeby wydać jakoś 100 zł maksymalnie :P
Gorsenia
ceny 60-90 zł, na promocjach jeszcze taniej
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 14:07   #1559
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: bielizna, jaką najbardziej lubicie, gdzie kupujecie?

Albo internet lub polowanie na wyprzedaże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 15:00   #1560
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. VI

Dokładnie, bo akurat rozmiar 65G mają wszystkie marki. Tylko na wyprzedażach może być problem taki, że to dość popularny rozmiar (wiem, bo sama mam 65G/H) i dość często go nie ma wśród przecenionych modeli. Ale warto szukać. Może jednak się coś trafi
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-18 21:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.