Nowa seria Puer Maybelline - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-28, 19:38   #61
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

kupiłam dziewczyne więc wypróbuje, a co do Cosmo to stwierdziłam że wyśle maila do nich, bo z jakiej racji takie rzeczy sie dzieją!kupuje zafoliowana gazete a tam brak próbek albo jest tylko jedna z czterech, bo nawet mydełka nie było!ktos pewnie odkleja je w trakcie przygotowania do druku i sprzedaje np na allegro
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 22:46   #62
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Ja też tak jak Amanda mialam wszystkie probki w Cosmo. Ale to dziwne że w zafoliowanym numerze giną rzeczy Chyba rzeczywiście musisz zadzwonić do redakcji

Pozdrawiam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:15   #63
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

a ile kosztuje cosmopolitan?
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:43   #64
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

5.50

wczoraj wysłałam maila, ciekawe czy mi odpiszą bo jeszcze nie miałam dostępu do poczty więc nie wiem, sprawdziłam w gazecie i są mninimalne slady kleju co oznacza że ktos sobie podwędził moje próbki


aaa zapomniałam o najważniejszym kupiłam dziewczyne i dziś jestem umalowana nim, kolor mi odpowiada i chyba będe zadowolona ale jeszcze nie chce oceniać, wydaje się być niezły
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 17:57   #65
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

JA zakupiłam i dorałam nawet odpowiedni po zimie kolor perfect beige, jasniejszy od sand, a ciemniejszy od ivory. Podkład średnio kryje, troszke za slabo jak dla mnie, tak na 6 godzin daje matowe wykonczenie (ostatnio mam mieszana cere), ale ja wczesniej i tak zawsze dajekrem pod podklad, wiec moze z tego wynika ten krotki mat. Konsystencja dosc fajna, taka lekka, na razie oceniam go na 4, ja dluzej pouzywam to albo mu doda alo odejme. Zaplacilam za niego 18 zl w Super-Pharm
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 18:04   #66
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

kurcze, ja sie tak zastanawiam czy toto kupić, bo może ten najjaśniejszy kolorek będzie mi jednak pasował... dziś sobie nim rękę wypaćkałam w sklepie i uznałam, że może i by uszedł, ale jednak mógłby być odrobinę jaśniejszy.
chcę kupić niedługo jakiś podkład i się zastanawiam czy ten Maybelline, Astor Anti Shine czy może Rimmel Recover...

ma któraś z Was porównanie z Astorem?
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 18:13   #67
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
GG do kaczina
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Nie wiem jak ten Anti Shine,ale wszystkie Astory jakie do tej pory mialam mialy dosc ciemne kolorki
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-29, 18:34   #68
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Dziewczyny - a nie wiecie, w jakiej gazecie są próbki Rimmel Recover albo w jakim sklepie są jeszcze?

(tzn wiem, że w Cosmo- tylko czy we wszystkich i jakie kolory? Jest szansa zobaczyć przez okładkę, jaki kolor będzie?)

I kolejne pytanie- czy ni eorientujecie sie, czy moze w ajkims sklepie jest teraz promocja na Recovera?
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 20:01   #69
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

jeśli nikt nie wyjął to we wszystkich cosmo są, zobaczyć sie nie da bo gazeta zafoliowana, a kolor raczej wszedzie ten sam czyli 103 true ivory
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 21:24   #70
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

mam podkład-całkiem fajny. Ładnie się wchłania, nietłusty, lekki. Jedno ale-najjaśnieszy odcień jest dla mnie za ciemny. Mam jasniutka karnację, ale bez przesady, nie alabastrową!
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 22:28   #71
Moonlight
Wtajemniczenie
 
Avatar Moonlight
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 994
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Cytat:
Napisane przez kaczina
Nie wiem jak ten Anti Shine,ale wszystkie Astory jakie do tej pory mialam mialy dosc ciemne kolorki
Anti Shine by mi chyba pasował 01, ten najjaśniejszy... reszta faktycznie ciemna jest...
nie wiem dla kogo oni te podkłady produkują w ogóle nie mogę sobie dobrać odcienia Maybelline zrobił jakieś podkłady dla Murzynów, Astor ma jeden jasny odcień... no, Rimmel ma ładne kolorki, ale wolałabym najpierw dorobić się bezdrobinkowego podkładu... ech, takie życie bladolicej
__________________
Czasami starczy tylko splunąć na szczęście.
Moonlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-30, 09:24   #72
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

ja mam wręcz odwrotne spostrzeżenia co do odcieni, sand który miałam w próbce mimo tego że jestem lekko opalona jakiś za jasny w sumie mi sie wydaje...ale ten ostatni juz byłby za ciemny
dzis dzień drugi i troche traci na ocenie niestety, wyszłam na uczelniei tak po ok prawie 2 godzinach jak wróciłam to sie niemiłosiernie świeciłam i w ogóle tak nieładnie wszedł mi w pory
podoba mi sie konsystencja i to jeśli wierzyc zapewnieniom producenta że jest "zdrowy" ale przed nałożeniem pokładu uzyłam nawet emulsje matujaca Clinique i to szybkie i do tego nieładne świecenie po tak krótkim czasie jest zastanawiające
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 15:08   #73
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Dzis kupiłam sobie Dziewczyne i byłatam ta próbeczka. Niestety mam za ciemy odcień, ale i tak podkład jest "taki sobie". Matuje oczywiście, ale jakoś nie wiem ... ładnie sie prezentje na cerze, ale moze mi sie tydaje, że jest taki sobie, bo mam za ciemny odcień . Potrzebowała bym o tone jaśniejszy...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 20:23   #74
joker
Raczkowanie
 
Avatar joker
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekoszów/ Lublin
Wiadomości: 173
GG do joker
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Dziewczyny kupilam sobie ten podkład - kolor cameo (nr 20) , bo reszta jest niestety dla mnie za ciemna a nie mam szczegolnie jasnej cery. Ale do rzeczy... Jak na razie jestem naprawde zadowolona- ladnie matuje, cera jest gladka. Myslalam ze bedzie slabiej kryl, ale dobrze radzi sobie z mniejszymi i srednimi przebarwieniami czy pryszczami. Na wieksze niespodzianki trzeba uzyc korektora No i nie ma mowy o efekcie maski Matuje na kilka godzin, chociaz ja sie swiece bez wzgledu na to czy uzywam podkladu matujacego czy rozswietlajacego wiec to kwestia cery Co mi sie w nim podoba to fakt, ze chyba naprawde nawilza, bo nie podkresla zadnych suchych skorek( a nakladalam go bez kremu)- w przeciwienstwie do innych matujacych, ktore wysuszaly mi buzie na wior. Szukalam lekkiego podkladu na wiosne i moge smialo powiedziec ze nie zaluje zakupu Mysle ze mozecie sprobowac bez obaw
joker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 14:34   #75
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

ehhh...W stanach nie dosć ze ten podkład jest dostępny w 12 odcieniach, to jeszcze można wypełnic formulaż i przysyłaja do domku próbki podkładu korektoru i pudru we wszystkich 12. Kiedy sie doczekamy takiej obsługi ze strony miedzynarodowych firm kosmetycznych u nas(te rodzime jeszcze jako tako dbają chyba, o kolastynie wiem przynajmniej ze dba o klienta)? Swoja drogą zastanawia mnie jak kosmetyki "zdobywają" ciemnoskóre dziewczyny mieszkajace w Polsce? Ja mam b. jasna cerę, ale zawsze można sie opalić, ale mulatkom czy też bardzo opalonym / naturalnie ciemnoskórym dziewczyną szczerze wspólczuję.
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 09:41   #76
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Witam Waswiec tak przypadkiem ogladajac gazete"Dziewczyne" zobaczylam probke MAYBELLINE pure makeup wiec kupilam oczywiscie poniewaz mialam zamiar go kupic wiec probeczka sie bardzo przydala mialam odcien 30.kolorek fajny jak dla mnie minimalnie za jasny ale i tak zawsze daje na podklad puder w kulkach brazujacy z Avon-uza pare dni w rossmanie byla promocja za
19,90 wiec kipilam dlugo sie zastanawialam ale wkoncu kupilam ciemniejszy 40.fawn.ciesze sie bo dobrze wybralam bo teraz zaczynam chodzic na solarium a twarzy nie opalam i swietnie sie to komponuje z opalenizna nie ma rzadnej roznicy...zawsze mialam problem z dobraniem fluidu a ten jest swietny .buzka ladnie wyglada jest taka gladka,aksamitna jestem pod wrazeniem,rowniez kryje cienie pod oczami i co najlepsze jest to ze sie nie swiece!a to byl moj odwieczny problem ale moze to zasluga germatologa bo niedawno bylam i na "swiecenie"twarzy przepisal mi taka miksture ktora robili w aptece skaladnikow sie nie moge doczytac ale wiem tylko ze jest 40%spirytusu,i do tego "Clindacne"do kupienia w aptece za 20zł taki zel na tradzik i moja twarz w ciagu tyg.jest poprostu cudowna(nie zapeszajac) no to by bylo na tyle
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 18:52   #77
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Ja tez mam kwietniowy cosmopolitan i mam tylko mydelko i probke Rimmela a na stronie gdzie jest reklama tego podkladu Maybelline jest wyraznie zaznaczony taki prostokat, tak jakby miala tam byc probka! bo na tej stornie gdzie jest przyklejona probka Rimmela tez jest taki prostokacik w ktorym jest wklejona ta probka, wiec ja nie rozumiem o co tu chodzi, kupilam przeciez zafoliowana gazete, nie otwierana szkoda bo Rimmela mam a jestem ciekawa tego Maybelline.
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 20:24   #78
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

a ja wyprobowalam ten podkład z problki z dziewczyny i wg mnie jest fatalny nie kryje nic a nic, zdecydowanie recover juz lepiej kryje, no i twarz po tym pure jest jakas taka kleista mi calkowicie nie pasuje, musialam go zmyć zaraz
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 11:10   #79
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Jestem bardzo zadowolona z tego podkładu, ładnie matuje i utrzymuje sie na buzi cały dzień. Jedyny minus jest taki ze nakładałam go na krem z Yves Rocher i troszeczke podkładzik sie wałkował.Ale za tą cene warto spróbować.
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 14:50   #80
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl
Ja tez mam kwietniowy cosmopolitan i mam tylko mydelko i probke Rimmela a na stronie gdzie jest reklama tego podkladu Maybelline jest wyraznie zaznaczony taki prostokat, tak jakby miala tam byc probka! bo na tej stornie gdzie jest przyklejona probka Rimmela tez jest taki prostokacik w ktorym jest wklejona ta probka, wiec ja nie rozumiem o co tu chodzi, kupilam przeciez zafoliowana gazete, nie otwierana szkoda bo Rimmela mam a jestem ciekawa tego Maybelline.
mnie to nawet na maila redakcja nie odpisała chociaż opisałam sprawe, mogli nawet odpisać cos banalnego ale chociaż wykazać jakieś zainteresowanie....widać jak traktuja czytelniczki...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:00   #81
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Hej dziewczyny, mam prosbe do posiadaczek podkladu
Czy ktoras moglaby wklepac tu jego sklad? Sam podklad zapowiada sie ciekawie, ale sklad bym wolala sprawdzic
Z gory dzieki!!
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 13:45   #82
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Titanium Dioxide, Propylene Glycol, Kaolin, Polyacrylamide, Silica, Phenoxyethanol, C9-15 Fluoroalcohol Phosphates, C13-14 Isoparaffin, Aluminium Hydroxide, Methylparaben, Laureth-7, Tocopheryl Acetate, Polymethyl Methacrylate, Sodium C8-16 Isoalkylsuccinyl Wheat Protein Solfonate, Dimethiconol, Ethylparaben, Butylparaben, Biosaccharide Gum-1, Propylparaben, Isobutylparaben, ChamomillaRecutita/Matricaria Extract, Aloe Barbadensis/Aloe BarbadensisLeaf Extract,[+/- Mayb contain Cl 77891/Titanium Dioxide, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77491/Iron Oxides, Mica, Cl 42090/Blue 1] (F.I.L. D8359/1)

Pozdrawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 10:56   #83
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Jak mi sie cisnienie podnioslo jak przeczytalam o tych probkach!! tez mam cosmo kwietniowe i TYLKO mydelko ;/ a gazeta zafoliowana:/
zaraz im takiego maila wyskrobie ze....... wrrr!

ps. ciekawa jestem co dziewczyny wyczytalyscie z tego skladu? moze zapychac?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 22:13   #84
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Cytat:
Napisane przez kasia5558
ps. ciekawa jestem co dziewczyny wyczytalyscie z tego skladu? moze zapychac?
Ja tam nic strasznego nie widze, ale tez sie malo znam
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 17:59   #85
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Dzisiaj kupiłam sobie ten podkładzik, kolor cameo 20, najaśniejszy. Dla mnie dobry jak narazie, matuje ale nie wysusza. Mam skórę raczej suchą, ale nosek i czoło czasem się świecą, nie podkreślił suchych skórek. Wygląda naturalnie. Śmieszna konsystencja. Jak dokładnie wyprubuję to dam znać
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 19:42   #86
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Pracuje czasami jako pracownik produkcji w drukarni i z probkami to jest tak ze czasami dostajemy mniej probek niz jest gazet a co za tym idzie w niektorych gazetach nie ma probek ! Zdaza sie tez ze osoba zapomni przykleic probki to wszystko zalezy od drukarni z ktorej ow gazeta wychodzi

Ja probki mam od siebie z drukarni odcien 30 , i jest dla mnie w sam raz ale widzialam tez jasniejsze odcienie 20 , 25
Pozdrawiam
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 22:25   #87
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Ja miałam próbke w odcieniu 30. No i spodobał mi sie odziwo... Taki naturalny. Ale juz nie raz miałam tak że próbka z Maybelline była lepsza niz caly produkt Wrrrr Wole nie ryzykować i kasy nie tracić.
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 22:42   #88
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

no walsnie ja tez go mam odcien 40 najciemniejszy zdaje sie i o dziwo nie za ciemny idealny a nie chodze na solarium juz hohoho wydaje mi sie ze przez ta duza zawartosc wody troche nawilza fajna zelowa konsystencja pozwala dobrze rozprowadzic podkladzik paluchami... daje naturalne delikatne pudrowe wykonczenie to chyba odpowiednik DMM tyle wlasnie inna konsystencja bo z tego co wiem efekt ten sam no i wracajac jest to podklad z serii "jestem ale mnie nie ma" wiec krycie mierne dobre dla posiadaczek idealnych cer, swietny na lato kiedy nie chcemy cery przeciazac dla mnie to az dziwne uzucie jest jak mam do go na twarzy bo ja jestem chyba jedna z niewielu zwolenniczek 'porzadnego' podkladowania sie takze dla mnie dermacol nie straszny ale z wyczuciem
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 23:18   #89
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Kupiłam Pure makeup już 2 miesiące temu i właśnie zużyłam połowę opakowania.Mam ten najjaśniejszy odcień.Na początku wydawał mi sie ok-może i nie kryje wszystkiego,ale blizny tak,jest leciutki i niewidzialny.Tylko trochę się po nim świecę(ale nie tak strasznie jak po Rimmel Stay Mate )
Plusem ejst,że długo się trzyma i nie spływa z twarzy przez cały dzień.Kolorki są fajne,choc 4(Rimmel ma takie jakieś żółtawe )
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 15:30   #90
doris_stokrotka
Raczkowanie
 
Avatar doris_stokrotka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Home, sweet home
Wiadomości: 137
Lightbulb Dot.: Nowa seria Puer Maybelline

Ja kupiłam ten podkład wczoraj, wczesniej wogóle o nim nie słyszałam, a nie jest już nowością ... Ale z czystym sumieniem mogę go polecić Matuje, kryje, ma fajne naturalne kolorki ( mam odcień 30 - sand, i jest dla mojego odcienia skóry idealny, na wpada w żaden róż dzieki Bogu ) jest bardzo leciutki i ma przyjemna konsystencję dziewczyny, nie wahajcie się tak ! podkład nadaje się do cery tłustej ( ja taką mam i mnie matuje na 6-7 godzin ) do mieszanej na pewno jeszcze lepiej. Oprócz tego wszystkiego kosztuje 23 zł - umówmy się, to nie jest cena przekraczająca możliwości przeciętnej studentki ( a taką jestem )
__________________
DoRiS

" Wszystko w Twoich rękach, możesz budować, możesz burzyć ! (...) "

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=6111868# post6111868

- GRINDERSY czarne na wymianę
doris_stokrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.