Chemiczne prostowanie włosów - wątek zbiorczy - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 09:38   #3091
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Nie wiesz co piszesz. Ja miałam koleżankę która chciała miec kręcone przy czym swoje miała naprawdę jak druty. Po różnych zabiegach miała kręcone i sianowate i co zrobiła zakupiła prostownicę Nie mogła wytrzymac z czymś takim na głowie. Włosy kręcone sa fajne jak ma się ładne oddzielne pasma i włosy się nei pusza Jak ma się szopę to kosmetyki guzik dająEfekt można uzyskać dość fajny ale na bardzo krótko Taka fryzura cały dzień nawet nie wytrzyma

"To bedzie dramatyczne co napsize.... ale strasznie wam zazdrosze NATURALNYCH wlosow! tak ..takiego siana! Bo przy odpowiednich ozywkach wyglada przepieknie..lekko i fryzura ma super objetosc..wystarczy odpowiednio pielegnowac"

Takie włosy nigdy lekko nie wyglądają bo takie włosy ważą dużo Dołóż sobie poduszkę na głowe i zobacz jak się z tym chodzi ;-)


"Efekty po zabiegach prostowania sa okropne :/ przyklepane, proste wlosy.. bez wyrazu..bez objetosci... z fleszem z aparatu moze ladnie wygladaja.. "

Po zabiegu włosów wcale nie mam duzo mniej moja siostra tak samo tyle że teraz są ułożone i wygładzone układają się ładnymi pasmami.Włos się naprawdę błyszczy i to nie zasługa fleszu. Ja dostałam nabłyszczacz od fryzjera ale nawet go nie używałam bo nie ma takiej konieczności

"...ale w rzeczywistosci nosi takie kazda "matka polka" marzac o lokach i czyms ciekawszym "

Z moich obserwacji wynika ze większośc dziewczyn nie ma prostych pięknych włosów tylko takie szopowate bezwyrazu bezkształtne cos
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 10:53   #3092
Otoshi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 61
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Orientuje się ktoś gdzie w Toruniu wykonują trwałą produktami Goldwella? I ile by to kosztowało? Mam włosy do ramion mniej więcej.
Otoshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 15:32   #3093
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a ja marze o przyklepaych,prostych wlosach.narazie uzywam prostownicy ale mam zamiar zrobic sobie trwala prostujaca....
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 23:30   #3094
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hej dziewczyny co tam słychać? Sorina włosy masz boskie...tez o takich marze. Zdecydowalam ze wyprostuje i postanowilam spróbować faroukiem w slynnym salonie w Poznaniu. Ale jak chciałam sie umowic okazalo sie, ze nie ma tej pani, ktora zabieg wykonuje od dawna tylko jakas nowa..no i strach mnie opanowal i nie poszlam. A teraz mysle ze moze i dobrze chyba zdecyduje sie na goldwella tylko mam problem ze znalezieniem salonu w mojej okolicy. Otoshi dołączam do Twojego pytania...jezli ktos wie gdzie mozna zrobic prostowanie goldwellem np. w Toruniu to bardzo prosze o info. Bo jesli nic nie znajde to jade do INES...chociaz mam strasznie daleko
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 20:03   #3095
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Onyks moje włosy są takie sobie , pewnie chodzi ci o włosy mojej siostry która też tam robiła
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 08:08   #3096
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

A gdzie tam "takie sobie"! Są super..twojej siostry też. Ja mam z natury takie jak ty przed prostowaniem..jak patrzyłam na zdjęcia to identyczne. Na powaznie mysle o Ines..tylko odleglosc mnie przeraża. ale jesli nigdzie blizej nie znajdę to jadę!
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 09:43   #3097
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja powinnam miec juz za darmo u nich za to że tyle klientów na ten zabieg im sprowadziłam
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 11:15   #3098
Isabells
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 155
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja mam takie pytanie - przebrnęłam już przez pierwsze 35 stron tematu, ale powoli zaczynają wysiadać mi oczy.
Mam zamiar zdecydować się na trwałe prostowanie goldwella, ale - słyszał, ktoś, żeby to włosom zaszkodziło, wypadły, nie podziałało?
Bo słyszałam o takich przypadkach, a nie chcę popełnić błędu.
Mam jasną cerę, niebieskie oczy, a włosy jak murzynka, tyle, że jasne - geśto, kręcone, zpierzone. Bez problemu mogę sobie ręką zrobić afro :/ Masakra totalna.
Lecę czytać kolejne wypowiedzi, ale jak słyszeliście o czymś takim to dajcie znać.
I jeszcze jedno pytanie: niektórzy piszą, że po Goldwellu włosy są proste na zawsze (nie licząc odrostów). To prawda? Bo inni piszą, że muszą dorpostowywać po kilku miesiącach, ale nie wiem, czy mają na myśli odrosty czy całość. ?
Isabells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 11:51   #3099
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Po goldwellu te które były poddane zabiegowi sie już nie zmieniają Są takie jakie im wyjdą. Ja mam np wywijające się końcówki po zabiegu bo taki mi się ułożyły i tak juz zostaną.

Jeśli zabieg jest robiony na włosach rozjaśnionych to się sfilcują.

Włosy po zabiegu sa lśniące ,zdrowe i piękne
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 13:47   #3100
mikusia08
Przyczajenie
 
Avatar mikusia08
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 29
Dot.: Re: wyprostowac wloski

witajcie
Ja jestem po zabiegu mialam go jakos na poczatku maja ,i musze powiedziec jedno jestem z niego bardzo zadowolona.
Wloski mialam zrobione na pokazie w Poznaniu. Moje loki choc mam bardzo duzy skret caly czas wydawaly mi sie suche ,i mialam wrazenie ze z dnia na dzien miej mi sie kreca-moja rodzinka twierdzi ze nie
wlosy mi juz odrastaja i nie widze roznicy by te ktore urosly mi sie skrecaly choc tak mialam na pokazie powiedziane.
Moje wlosy zrobily sie bardzoooo lsniace i zdrowe!!!!! zabieg naprawde zregenerowal je jedynie koncowki troszke jeszcze mam porozdwajane ale podcinam i jest super nie musze uzywac prostownicy niczego ,najczesniej susze je suszarka bo nie chce mi sie czekac az same wyschna i sa prosutenkie i lsniace super ja napewno polecam
chco czasem mi teskno za lokami hehe

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

aa dodam jeszcze ze zabieg mialam wykonywany na szkoleniu w salonie farouk w Poznaniu Dziewczyny ktore mi wykonywaly ,jakby to powiedziec nie pracowaly tam mialy swoje salony w innych miastach a na mnie sie uczyly) byly bardzo mile i jestem zadowolona! polecamm
mikusia08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 15:12   #3101
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Hmm. . . wyprostowalem dzis wlosy w salonie L'oreala jednak nie jestem w 100 % zadowolony z efektu sa prostrze ale nie jak druty. . . Zna ktos moze jakis salon Goldwella w Warszawie gdzie prostuja wlosy bo chce sobie poprawic, a szkoda mi ich scinac...
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 15:27   #3102
bebe18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Chciałabym sobie wyprostowac trwale wlosy faroukiem, bo meczy mnie to, ze musze je prostowac codziennie, zeby ladnie sie ukladaly. Ale nie wiem, czy moje wlosy sie nadaja, sa b. długie, prawie do pasa, ale mam porozdwajane koncowki, moze nie u tych wlosow, co sa najdluzsze, bo je podcinam, ale koncowki wlosow tych sredniej dlugosci sa strasznie porozdwajane. Ogolnie jak je wyprostuje wygladaja na zdrowe, ale nie wiem czy sie nadaja do takiego zabiegu. Bo czytalam ze porozdwajane nie za bardzo, wiec juz to mnie wyklucza?

Wiem tez, ze pewnie wskazane bedzie troche sciac te wlosy, bo z kazdych zdjec, ktore widzialam, ze dziewczyny dawaly po prostowaniu to mialy wyrownane te wlosy. Wiec jesli pojde na trwale prostowanie to fryzjer sam je podetnie? a jesli tak to przed czy po wyprostowaniu? to jest wliczone w cene?

Moje wlosy nie kreca sie typowo, ale po prostu faluja, pusza. Mam ich duzo, szczegolnie jak ich nie wyprostuje, ale po prostownicy zmniejszaja troche objetosc. I teraz mam pytanie, czy po tym zabiegu moje wlosy beda mialy taka objetosc jak po wyprostowaniu prostownica czy jeszcze mniejsza?

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

mikusia08, wrzuc jakies swoje zdjecie po tym wyprostowaniu.
bebe18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 15:32   #3103
AleXia ('',)
Raczkowanie
 
Avatar AleXia ('',)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

kurcze ja się już doczekać nie mogę

ale narazie jestem na etapie zbierania kasy

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez pablo305 Pokaż wiadomość
Hmm. . . wyprostowalem dzis wlosy w salonie L'oreala jednak nie jestem w 100 % zadowolony z efektu sa prostrze ale nie jak druty. . . Zna ktos moze jakis salon Goldwella w Warszawie gdzie prostuja wlosy bo chce sobie poprawic, a szkoda mi ich scinac...

ja mam zamiar zrobić w salonie Diva w Warszawie,dzwoniłam tam i o wszystko wypytałam już

bebe18
tak,włosy będą tak jak po prostownicy,a obcięcie powinno byc wliczone w cene jednak warto sie o to dopytać
__________________
Pani Domu
studentka zootechniki

zapuszczamy włoski
dbamy o cerę



AleXia ('',) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 16:03   #3104
pablo305
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 105
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Wlasnie dzwonilem do salonu Diva, umowilem sie jutro na ocene wlosow, a na samo prostowanie zapisalem sie na czwartek, pani bardzo milo wszystko wytlumaczyla. . . powiedziala ze wlosy sa prostrze niz po wyprostowaniu prostownica, tylko czy uda mi sie ukryc ze byly dzis prostowane Lorealem xD Hmm cena dosc wysoka 800-1200 zl ale chyba warto
pablo305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 16:11   #3105
AleXia ('',)
Raczkowanie
 
Avatar AleXia ('',)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

no mi też powiedzieli 1200
ale razem z farbowaniem,podcięciem i kosmetykami
__________________
Pani Domu
studentka zootechniki

zapuszczamy włoski
dbamy o cerę



AleXia ('',) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 16:44   #3106
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
chcialabym sobie zrobic takie prostowanie ale pare miesiece temu mialam rozjasniane wlosy, wczesiej tez, teraz mam ciemy braz, wlosy prostuje przez co moje koncowki nie sa zbyt piekne i zdrowe, czy isnieje jakies prostowanie chemiczne ktore moglabym zrobic?


upup
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 16:51   #3107
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

a miał już ktoś prostowane włosy w tym salonie w warszawie? jakie są efekty? niech mi ktoś poda do nich nr. tel.

jeszcze chcę zapytać jaka jest minimalna długość włosów która pozwala na prostowanie? moje nie są wszędzie jednakowej długości, [czasem podcinam te porozdwajane] średnio tak z 25 cm. najdłuższe około 30. Do tego są porozdwajane, suche, sianowate, puszące, ogólnie tapir jak z lat '80 xD
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 17:12   #3108
AleXia ('',)
Raczkowanie
 
Avatar AleXia ('',)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 99
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

nie ma raczej ograniczeń co do długości włosów
przecież to tak samo
tylko za krótsze się mniej zapłaci
a o którym salonie w Warszawie mówisz??
__________________
Pani Domu
studentka zootechniki

zapuszczamy włoski
dbamy o cerę



AleXia ('',) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 07:41   #3109
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja miałam prostowane we Wrocławiu Goldwellem i włosy najlepiej odżywiac przed zabiegiem. Jeśli sa zbyt zniszczone to fryzjer nie wyprostuje ich. Polecam odłożenei prostownicy na kilka miesięcy. Moje włosy dzieliły się na 3 części masakra z nimi była ,ale po 5 miesiącach bez prostownicy ( nie wiem jak wytrwałam tyle w tych kręconych kudłach ) włosy były w o wiele lepszej kondycji używałam też maseczek Wax. Włosy po prostowaniu każdy fryzjer podcina ale one są po prostowaniu dłuższe więc jak je podetną to nie ma różnicy w długości.

Włosy sa ścinane tylko po prostowaniu bo przed nei ma po co ich obcinać


Jeśli włosy wam opadają lekko na ramiona to radze poczekac z prostowaniem aż będa dłuższe bo one sie tak potem wam powyginaja przez te 3 dni kiedy są aktywne
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 08:51   #3110
lubieswojeimie
Raczkowanie
 
Avatar lubieswojeimie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 73
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Mam pytanie do zorientowanych w temacie. Chcę sobie zrobić prostowanie, znalazłam już salon w Toruniu i w ogóle poczytałam sobie trochę ten wątek (przede wszystkim pooglądałam zdjęcia) tylko jedno mnie zastanawia.
Jakieś 2 tyg. temu nałożyłam na włosy szamponetkę z joanny w kolorze naturalny blond (naturalne też mam blond). Chciałam sobie je po prostu odrobinę przyciemnić. Efektu prawie żadnego bo ta szamponetka była bardzo słaba, bez amoniaku. No, ale jednak może coś tam na nich zostało i nie wiem czy się teraz zakwalifikuję na to prostowanie
__________________
oszczędność ponad wszystko
lubieswojeimie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 09:28   #3111
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Bez problemu te saszetki jak sa jeszcze bez amoniaku to nic nie robią. Fryzjer nie podejmie isę gdy miałas silnie rozjaśniane bo na włosach wyjdize filc. Takie farbowanie o ton czy dwa nic nie robi , a szamponetka to juz wogóle
sorina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:13   #3112
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

ja mam wlosy do ramion ale i tak je chce wyprostowac.lepiej miec jakies male wygiecie niz taka szope jak mojanie widze sensu po co odstawiac prostownice na pare miesiecy przed zabiegiem....przeciez jak wlos jest juz zniszczony to i tak sie juz nie zregeneruje a porozdwajane koncowki nie posklejaja sie
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:43   #3113
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

Ja tez sie zastanawiam nad trwalym prostowaniem ale chce to zrobic w domu :P Kupilam juz plyn i teraz jestem na etapie zastanawiania sie co i jak...
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie



Edytowane przez Anariel
Czas edycji: 2009-08-05 o 16:48
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 17:36   #3114
Rosemor
Przyczajenie
 
Avatar Rosemor
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Pomocy ;( prostowanie włosów na dłużej[..]

Witam... mam bardzo głupi przypadek, postaram się go opisać i prosze o pomoc :

A więc tak jestem chłopakiem i mam 15 lat, grzywke mam na oczy, boki mam pod uszy a tył na kark długie.
Od długiego czasu prostuje włosy co dziennie(ceramiczną prostownicą) ponieważ kręcą mi się(w mojej rodzinie większości - nie każdemu się kręciły, np. mojej mamie straasznie ale potem jej się uspokoiły).
xd moja mama mówi, że nie mam zniszczonych włosów bo nie rozdwajają mi się ale ja myśle że są zniszczone.. gdy wymyje to tragedia ! jak nie wyprostuje to mam lok na loku.. ale nawet jak wyprostuje to są tak suche(nawet przy kosmetykach do prostowania) że tragedia ale to chyba przez prostowanie tego skrętu.... najlepsze są jak się stłuszczą. Nie mam ich rozjaśnianych ale rosną mi ciemne odrosty poprostu kiedyś używałem szampon z mocnym ekstraktem z rumianku a jak wiadomo rumianek NATURALNIE włosy rozjaśnia.

Mama zaproponowała żebym poszedł do fryzjera i zrobił prostowanie włosów - trwałe, chemiczne, wygładzanie (nie rozróżniam ich), wiem że efekt może być dziwny, włosy nie będą w 100% proste ale nawet jeśli będą sie falować lub nie - tak żebym szczątką mógł uczesać to myśle że warto....

Może mi ktoś powiedzieć co moge zrobić u tego fryzjera? Nie chce dalej prostować tych włosów co dzień ehh .

Podsumowywując moje włosy:
Suche, kręcące się, puszące sięi trudne do wyprostowania po wymyciu

Nie pisać też <: zaakceptuj swoje włosy czy obetnij... chciałbym mieć proste, gdyby były idealnie proste - fajnie, ale nie muszą.

Tu zamieszczam fotke zz dzisiejszego zwykłego prostowania włosów po spaniu... zprawej wyprostowane a z lewej nie. włosy jak wata nie da się uczesac. Tu nie widać tak, że się kręcą bo nie są po wymyciu ale i tak jak to czesać.. jedynie prostownica.

I bardzo prosze nie pisać krótkich postów, prosze o sęsowne długie posty które mi pomogą i jak ktoś może to czym się rożnią te 3 sposoby prostowania włosów.
POMOCY ; //
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie001.jpg (64,5 KB, 131 załadowań)

Edytowane przez Rosemor
Czas edycji: 2009-08-05 o 22:09
Rosemor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 18:07   #3115
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

numer do salonu ines we wrocławiu i diva w warszawie.

Moje włosy też niektóre rozdzielają się na 3 części, a niektóre i w połowie się rozdwajają. Po podcięciu napewno nie będą opadały n aramiona, teraz też nie opadają, troche im jeszcze brakuje, dodam jeszcze że włosy zapuszczam 3 lata, a przez ostatnie 2 lata włosy nie były ani razu prostowane. Są suche, choć używam masek, odżywek nawilżająych, używam też szamponu i odżywki goldwell'a do włosów znoszczonych, kładłem na włosy majonez, maski z żółtek, naftą kosmetyczną, olejki rycynowe, był też wax, od kilku miesiący jem tabletki ze skrzypem...
i jakoś włosy jak wolno rosły tak rosną i nic się im nie poprawia jeśli chodzi o kondycje.
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 18:11   #3116
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

teken020 a probowalas nakladac maseczki na cala noc? Albo olejek kokosowy?

Ja przeczytalam instrukcje mojego plynu do prostowania i... sobie przypomnialam,ze pozyczylam kolezance prostownice. Wiec musze czekac... :P
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 18:58   #3117
teken020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 180
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

majonez zawsze trzymałem noc, maske z zółtek też, a nawet jak miałem kilka dni wolnego to i 2 dni ztym na głosie siedziałem. olejku kokosowego nie używałem, gdzie to można kupić, jakiego producenta i ile $$ ?
teken020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:23   #3118
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Pomocy ;( prostowanie włosów na dłużej[..]

Twoje włosy tak wyglądają, bo są bardzo zniszczone. A prostowaniem jeszcze pogarszasz ich stan
O chemicznym prostowaniu włosów (trwałe, chemiczne, wygładzanie to jedno i to samo) jest obszerny wątek więc zapraszam do lektury
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:34   #3119
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

teken020 z tego co wiem maseczki z zoltka nie powinno sie trzymac na noc.

Podaje Ci strone gdzie sa rozne dobre specyfiki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=218725

Olejek kokosowy kupisz w: http://www.helfy.pl/vatika-dabur-olejek-kokosowy-wlosy
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam włosy
-Dłudość z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 19:54   #3120
lubieswojeimie
Raczkowanie
 
Avatar lubieswojeimie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 73
Dot.: chemiczne prostowanie włosów

__________________
oszczędność ponad wszystko
lubieswojeimie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 21:05:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.