Scend Barł czyli Scent Bar LVIII - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-22, 00:34   #2941
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
do burgera

i
No w sumie czemu nie. Ale nie jadam burgerów.

Choć te, co chuop robił ostatnio, w sumie wspólnie nad nimi pracowaliśmy merytorycznie, on wykonał wyszły bdb. Nie mogę porównać do amerykańskich, bo nigdy nie jadłam, fanem burgerów też nie jestem, ale obiektywnie wszystko wyszło super, w sensie soczystość, koegzystencja, smak etc Skosztowałam, ale nie jest to po prostu mój typ dania. Mogły by nie istnieć jeśli o mnie chodzi

A co do poprzedniego tematu, to mi nawet nie chodzi o kwestie ładności, brzydkości. (Tak wiem, nie ma takich słów ) Tylko czuję się i wyglądam na cholernie zaniedbaną, taka bida z nędzą. Bo de facto jestem, ale nic z tym nie mogę zrobić (Najgorsze, że Mam i babcia mówią szczerze, że powinnam farbnąć, bo jest źle, no ale ja już to przerabiałam )

Nic to, jeszcze jeden Jimmy Fallon, zęby i spróbuję zasnąć.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-12-22 o 00:41
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 01:08   #2942
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
No w sumie czemu nie. Ale nie jadam burgerów.

Choć te, co chuop robił ostatnio, w sumie wspólnie nad nimi pracowaliśmy merytorycznie, on wykonał wyszły bdb. Nie mogę porównać do amerykańskich, bo nigdy nie jadłam, fanem burgerów też nie jestem, ale obiektywnie wszystko wyszło super, w sensie soczystość, koegzystencja, smak etc Skosztowałam, ale nie jest to po prostu mój typ dania. Mogły by nie istnieć jeśli o mnie chodzi

A co do poprzedniego tematu, (...)
1. mi camembert pasuje w zestawieniach: rukola/szpinak+czarne oliwki+szynka parmeńska lub podobna w tortilli lub innej formie, może być z suszonym pomidorem albo łososiem (z karpiem średnio na razie widzę, ale czekam na wrażenia), albo jakaś sałatka z kurczakiem i orzechami, w tostach z salami i oliwkami....
no i z winem, na desce serów, na łupku
(dziś dokupiłam, bo po premierze sajgonowej łupków, teraz każdy chce mieć własny i z niego jeść )


2. pełne zrozumienie
chociaż w domu takich tematów nikt nie porusza, ale też usłyszałam poza, że powinnam się przefarbować
jak nie patrzę za bardzo w lustra i nie wnikam, to mam siłę podtrzymać to do czego doszłam nie rozjaśniając przez niemal 1,5 roku. ale wyjścia do ludzi bywają bolesne... no ale zwykle wychodzę z obowiązku albo jest się czym znieczulić...
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 05:04   #2943
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Dzień dobry. To już. Trzeba do pracusi.
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 07:38   #2944
Karkki
Zakorzenienie
 
Avatar Karkki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 527
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Dobry

Będę Was nadrabiać wieczorem. Wczoraj padłam i poszłam spać o 19:20.

Mam odebrana. Skierowanie na rehabilitację ma na cito - najbliższy termin do lekarza kierującego 2 miesiące + 4 miesiące kolejka na rehabilitację. Prywatnie terminy do wyboru do koloru. Cena rehabilitacji - tylko lewa dłoń: 6 tys. miesięcznie
"Lekarzu lecz się sam" Mamine hasło nadal aktualne
__________________
"Jedna z najbardziej podstawowych reguł przetrwania na dowolnej planecie nakazuje nigdy nie drażnić kogoś ubranego w czarną skórę*.
*Właśnie dlatego protestujący przeciwko noszeniu przez ludzi skór zwierząt nie wiedzieć czemu nie rzucają farbą w Aniołów Piekieł."

- Terry Pratchett
Karkki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 08:29   #2945
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Dobry

Będę Was nadrabiać wieczorem. Wczoraj padłam i poszłam spać o 19:20.
O której wstałaś i ile spałaś? tj. wczoraj


Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość
Mam odebrana. Skierowanie na rehabilitację ma na cito - najbliższy termin do lekarza kierującego 2 miesiące + 4 miesiące kolejka na rehabilitację. Prywatnie terminy do wyboru do koloru. Cena rehabilitacji - tylko lewa dłoń: 6 tys. miesięcznie
"Lekarzu lecz się sam" Mamine hasło nadal aktualne
no comments...
Ale będzie dobrze



Dobry Nikt nie pokaże swej firanki ani się nie wypowie?
A może nie macie firanek w oknach?
PS Może być po Świętach jak nie macie teraz czasu
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 08:45   #2946
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Dobry Nikt nie pokaże swej firanki ani się nie wypowie?
A może nie macie firanek w oknach?
PS Może być po Świętach jak nie macie teraz czasu
A naści

BTW - miały do tego być dokupione zasłony, ale stwierdziłam, ze nie chcę. Nie lubię jak mi szmaty zwisają, tylko to to kurz zbiera. W kuchni nie mam nadal i cały czas się zastanawiam, czy w ogóle chcę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (61,5 KB, 32 załadowań)
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 08:50   #2947
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

snad pakowania gratów pracowych przed odstawieniem ich do fabrik i zakończenia współpracy z nimi ....
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 09:21   #2948
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

snad niejakiego fqrvu
Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Parabel, spóżnione najlepszego



Ja się ostatnio upasłam, ale nie ma sie co dziwić, jak ciągle zrę czekoladę
Pora z tym skończyć, bo niedługo się w ciuchy nie będę mieściła...

I nic mi się nie chce, tylko bym spała...zwalam na pogodę nie pasująca do pory roku...
1,dziękuję
2. znaczy staram sie ograniczać żarcie , ale tylko bym spała i żarła na zmianę
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Parabello sto lat !

Macham znad ważenia mniej niż Red
1.dziękuję
2.
Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Odkryłam dziś przy zabawie (wiszenie z głową w dół), że małemu B wyrosła na górze szóstka
a kto wisiał ?
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość

Teraz to się nie przyjszłam chwalić, a żalić.
We wtorek mam egzamin. Z wiolonczeli. Dyplomowy.
Trzęsę się jak osika, bo się boję. Za każdym razem to samo, trzęsawica. A ten egzamin jest najważniejszy i najtrudniejszy.

Niby wszystko umiem, a boję się, że nie zdam, albo ledwo zdam.
Co ciekawe, przy egzaminach ze śpiewu nie mam takich stresów.

DZIE JE WÓDKA W TYM DOMU, JA SIĘ PYTAM?!
pewnie za późno ale dasz radę
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ile!? Zmniejszali jej żołądek czy dekapitacja?




Kurde, znowu zapomniałam:
Parabelko, sto lat!
1.chyba raczej detułowizacja , nikt niema takiej ciężkiej guowy no może słoń
2.dziękuję
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość

Stresuję się tak bardzo, że męża bogu ducha winnego prześwięciłam pogrzebaczem, bo się ze mnie naśmiewał.
słusznie uczyniłaś
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Serio se golnij, to jest udowodnione przez naukowców, że 50siątka zmiejsza stres i "zahamowania", blokady, przez co efekty wszelkich wykonów są lepsze.
gorzej jak w nawyk wejdzie i co do klasycznej to niekoniecznie , tak jest zbyt dużo subtelności , żeby można było po ankoholu dobrze ogarniać . Wszyscy wielcy wirtuozi grali na trzeźwo .
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Wielkie poważności! Dużo Czajkowskiego i Fauré
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 09:43   #2949
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Dziękuję, dziękuję, dziękuję ))
Naprawdę mam nadzieję, że zdam, od jakiegoś tygodnia nie mogę mówić o niczym innym... od tego egzaminu zależy, czy zdobędę uprawnienia potrzebne do uczenia innych jako profesjonalista na oficjalnej liście i inne tego typu pierdoły.

A jeśli zdam z wyróżnieniem, to oficjalnie będę na tym samym poziomie, co mój mąż. Utrę mu wtedy nosa, nie będzie się już mógł chwalić, że ma lepsze wykształcenie muzyczne, niż ja!

Szczerze mówiąc, mój 'zapach mocy' to Amarige... jedna z największych miłości mojego życia. Ale też wydaje mi się, że nieco zbyt głośny.
Amarige a małża pogrzebaczem przez łeb , niech miejsce swoje zna i nie drażni
Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość

Rozwód

Dziękuję w imieniu TŻ Nie wiem skąd wiedział, że schudnę, bo płaszcz jest idealny Pewnikiem musi być to splątanie kwantowe
1.
2.idealne dopasowanie , ot co
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość

Nie mam siły, ból głowy opanowalam, ale po worze całym ibuprofenu i tryptanów, mam dziurę w żołądku w związku z tym i brak mi sił nawet na zrobienie kanapek na jutro...
Siedzę i rysuje cały dzień... Nawet pierników nie upiekłam, masa czeka w lodówce nadal...

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Taaak, będzie pięknie w tym domu... kupując go wiedzieliśmy, że to będzie cały 'projekt', bo tutaj trzeba zrobić dosłownie wszystko od podłogi aż po sufit (chociaż nie, sufity są ok, pięęęękne drewniane belki )

Ale powoli już mnie dobija ten 'wystrój'. Chcemy mieć coś typowo staroangielskiego, wiecie, durnostojki, zdobione dywany, ciężkie drewniane meble, meineliebefamilie na półeczkach...
Niestety na to wszystko potrzeba przede wszystkim czasu, i jak dobrze pójdzie, to się do przyszłych świąt wyrobimy...
bale dębowe ?
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Ale. W sprzątaniu bardzo pomaga mi... kominek. Bo niektóre śmieci można po prostu spalić. I nie dość, że nie ma syfu, to jeszcze jest nam ciepluśko.

Ups, chyba trochę przeholowałam z Sheridanem... i Jagermeisterem... ups.
1.
2.ooo , przypomniałas mi , że mam Jaegermaistra w szafie mus na święta wyciągnąć
Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Czytam Was i czytam i wychodzi, że jestem brudasem


To tyle ... w temacie ....
nie jesteś sama tylko że ja się tym nie przejmuję - moja dewiza to Szkoda życia na sprzątanie
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Chłop mój, Brytyjczyk, który po polsku ni me, ni be, właśnie zanurkował w otchłanie youtube i od godziny zachwyca się polską muzyką góralską.

Oj, będą z niego ludzie.
znaczy ucho ma dobre
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Jeśli planujesz pojechać z dziećmi, to Wyspy będą dla nich dosłownie
Od rana piłuję na tej wjolonszeli. Egzamin już jutro. Mam sztresa i do czwartej rano sprzątałam, bo nie mogłam zasnąć ani sobie miejsca znaleźć. W dodatku Chłop mnie straszy, że na tym egzaminie dostanę Bardzo Trudny Utwór do zagrania bez przygotowania. Mam ochotę wyrzucić go (Chłopa) do kosza.

Jedyne co mnie dzisiaj pocieszyło to to, że godzinę temu zadzwonił do nas pan prawnik. Za dwa tygodnie dostaniemy odszkodowanie za to, że jakiś kałmuk w vanie wjechał prosto w mojego Chłopa w marcu. Nie będzie to taka kwota, na jaką liczyliśmy, ale zawsze coś!
1.a mieści się w koszu ?
2.
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ad. 2 do kominka go!
kominka szkoda , jak sie chuopem zapcha
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 09:49   #2950
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
1. mi camembert pasuje w zestawieniach: rukola/szpinak+czarne oliwki+szynka parmeńska lub podobna w tortilli lub innej formie, może być z suszonym pomidorem albo łososiem (z karpiem średnio na razie widzę, ale czekam na wrażenia), albo jakaś sałatka z kurczakiem i orzechami, w tostach z salami i oliwkami....
no i z winem, na desce serów, na łupku
(dziś dokupiłam, bo po premierze sajgonowej łupków, teraz każdy chce mieć własny i z niego jeść )


2. pełne zrozumienie
1. Racja! Dzięki Wszystko mi pasuje. Ale tych rzeczy robić teraz nie będę, chyba że tortille, i zapiekę bo ja obecnie jem w większości na ciepło i camembert też chcę na ciepło.

2.


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad niejakiego fqrvu

2. znaczy staram sie ograniczać żarcie , ale tylko bym spała i żarła na zmianę


gorzej jak w nawyk wejdzie i co do klasycznej to niekoniecznie , tak jest zbyt dużo subtelności , żeby można było po ankoholu dobrze ogarniać . Wszyscy wielcy wirtuozi grali na trzeźwo .
1.

2. Kurde też to złapałaaaaaaaaaaaaaaaaaaa m aaaaaaaaaaa wirus jaki czy so? Do niedawna na żarcie patrzeć nie mogłam - od pamiętnej @. A teraz wciągam wszystko, WSZYSTKO jak leci, po kolei, kluski, makrela, sernik, earl grey jako przerwa, i dalej, kabanos, camembert, krewetki, gorzki czeko krem z dżemem Ko-szmar! I budzę się głodna

3. No bo byli wielcy. Chociaż, pewne to ?
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 10:00   #2951
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Nie no, jak bez promo to już lepiej zdecydowanie maskę kawiorową, szampon tylko po obniżce . Nie, nie podmienili m,nie kosmici ani nic


u mnie problem sam się rozwiązał bo w moim rossie nie było szamponów w ogóle
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja tymczasem wreszcie porządnie przymierzyłam ciuchy kupione w cionszy i łeee, fartuch z Zary wygląda jak fartuch... A niby-nindżopszowa kiecka Giny Tricot ze zwisem jak zwykła wyjściowa kieca, do której przykleiła się bez sensu za długa apaszka... I tak siłą rzeczy muszę sobie kupić coś nowego żeby mieć w czym chodzić Np. http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Long-S...224&gridsize=3
fajna ta kiecka
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
No to się zaczęło znowu. Pretensje, że nie mogę zostać dłużej po godzinach. Niech się gonią, zaraz zaczynam węgierski.

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

W mojej poprzedniej pracy plakat się odkleił i wezwał ochronę



Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Szarość znów na sterydach. Dwa tygodnie u weta nie była. Dwa. I znów katar, że ledwo oddycha.
bidulka
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Ale po dzisiejszej szprycy ze sterydków, nadrabia zaległości z ostatniego tygodnia i jest wszędzie. Wszędzie. I drze się, żeby iść z nią: "Ej, wyjdziesz ze mną na trzepak? No chooodź!! nie?? Dobra, to czym się bawimy?? Kulka?? Biegniemy do łazienki?? Odkręcisz mi wodę?? Podrapiesz trochę?? O, wiem, zrobię fikołka!!! Ej!! Dokąd idziesz?? Idę z tobą!!"
Upierdliwość -dziesięć

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

A co do poprzedniego tematu, to mi nawet nie chodzi o kwestie ładności, brzydkości. (Tak wiem, nie ma takich słów ) Tylko czuję się i wyglądam na cholernie zaniedbaną, taka bida z nędzą. Bo de facto jestem, ale nic z tym nie mogę zrobić (Najgorsze, że Mam i babcia mówią szczerze, że powinnam farbnąć, bo jest źle, no ale ja już to przerabiałam )

Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość

Mam odebrana. Skierowanie na rehabilitację ma na cito - najbliższy termin do lekarza kierującego 2 miesiące + 4 miesiące kolejka na rehabilitację. Prywatnie terminy do wyboru do koloru. Cena rehabilitacji - tylko lewa dłoń: 6 tys. miesięcznie
"Lekarzu lecz się sam" Mamine hasło nadal aktualne
kurcze masakra

to u nas nie ma takich terminów... jak jest skierowanie na cito to od razu jest rehabilitacja, zwłaszcza jeśli komuś odpowiadają godziny poranne
no chyba że z neuro rehabilitacją jest gorzej niż z ortopedyczną
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość

Dobry Nikt nie pokaże swej firanki ani się nie wypowie?
A może nie macie firanek w oknach?
PS Może być po Świętach jak nie macie teraz czasu
ja mam takie jak w załączeniu
na żywo tak się nie świecą

dojrzewałam do ich zakupu 2 lata


Wieści z frontu porodowego są takie ze sytuacja bez zmian, jestem pięknie przygotowana do porodu, ale nie rodzę
Jutro ktg i może wtedy się coś okaże (albo i nie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010860.JPG (217,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010863.JPG (271,4 KB, 22 załadowań)
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 10:00   #2952
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

o kurde , ale monolog wywaliłam swoimi postami i dzie som fszyscy , choinki gotujo ?
Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość

na północ go! NIech się hartuje i uczy mordowac, palić i gwałcić od małego!
ale może niech najpierw sztukę chodzenia opanuje , jak inaczej ofiary dogoni ?
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
No to się zaczęło znowu. Pretensje, że nie mogę zostać dłużej po godzinach. Niech się gonią, zaraz zaczynam węgierski.


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
W mojej poprzedniej pracy plakat się odkleił i wezwał ochronę
w mojej robo niedomknięte okno wezwało ochronę włączywszy alarm
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Ja też wiele rzeczy świątecznych już odpuszczam, ale jeszcze nie tak wiele jak powinnam






Macham znad poszukiwania firanek do dużego pokoju (ale nie na Święta raczej na po ), na razie z firanek mam ... nowy karnisz He, dobre i to

Także no, szukam inspiracji - zdjęcia Waszych firan mile widziane
Ja przejrzałam trochę na żywo, trochę w necie i qrde skończę jak Polly , że będę kilka lat kupować te firanki
1.trening czyni miszczsza
2.ja mogę opisać swoje - gładkie (były) tiulowe, aktualnie do połowy wysokości w deseń z kothowych pazurków po zawieszaniu się na nietoperza , gdzieniegdzie gustowne rozdarcia
Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Prezenty zakupione!
Żarełko przygotowane!
Kotki wygłaskane!
DZIEĆ ŚPI!

Mogie umierać.
poka kothy
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Szarość znów na sterydach. Dwa tygodnie u weta nie była. Dwa. I znów katar, że ledwo oddycha.
auć
Cytat:
Napisane przez Karkki Pokaż wiadomość

Mam odebrana. Skierowanie na rehabilitację ma na cito - najbliższy termin do lekarza kierującego 2 miesiące + 4 miesiące kolejka na rehabilitację. Prywatnie terminy do wyboru do koloru. Cena rehabilitacji - tylko lewa dłoń: 6 tys. miesięcznie
"Lekarzu lecz się sam" Mamine hasło nadal aktualne
no bomba po prostu


Wrzuciłam wczoraj do firanek w pralce wybielacz jak mi się wszystko razem spieniło , miałam odsuwanie pralki i nieplanowane mycie wszystkich kątów (przy okazji wyłowiłam zza pralki różne dziwne rzeczy ) , bo wyciekło pode drzwiami robiąc kałużę , największą oczyfiście pode pralką, gdzie dostępu ni ma skutku wybielającego specjalnie nie było widać , najwyraźniejszym skutkiem było dużo piany , ale na opakowaniu stojało że to wybielacz a nie spieniacz , pomylili etykietki ?
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 10:00   #2953
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad niejakiego fqrvu
a co się staneło?

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
2. znaczy staram sie ograniczać żarcie , ale tylko bym spała i żarła na zmianę

a jednczesnie od 2 tygodni mam bezsennośc, ścina mnie z nóg, ale jak się położę, to spac nie mogę
I coraz gorsze zombie ze mnie, coraz więcej rano roboty z tuszowaniem rosnących cieni pod oczami, a wczoraj ululałam się 2 piwami
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 10:15   #2954
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1.

2. Kurde też to złapałaaaaaaaaaaaaaaaaaaa m aaaaaaaaaaa wirus jaki czy so? Do niedawna na żarcie patrzeć nie mogłam - od pamiętnej @. A teraz wciągam wszystko, WSZYSTKO jak leci, po kolei, kluski, makrela, sernik, earl grey jako przerwa, i dalej, kabanos, camembert, krewetki, gorzki czeko krem z dżemem Ko-szmar! I budzę się głodna

3. No bo byli wielcy. Chociaż, pewne to ?
1.
2.dokładnie
3.pewne w sytuacji kiedy o jakości wykonania decyduje barwa dźwięku , siła , natężenie , śladowe zmiany tempa , wyraz - wszystko musi być pod idealną kontrolą, nie mówiąc o tym , że w instrumentach smyczkowych gdzie nie ma progów na gryfie , trzeba mieć absolutnie pewną rękę, żeby trafić tam gdzie trzeba i wydobyć właściwy dźwięk . Rozrywkowi znaczy lekcy muzycy nie mają takiej presji jakościowej ani takiego stopnia trudności , bo jednak to co grał Hendrix różni się nieco od dajmy na to partity Bacha , więc Hendrix i inni mogli jechać na koksie , tu się nie da . Zresztą takie wspomaganie to pierwszy krok do nałogu , bo całkowicie odbiera wiarę w swoje umiejętności i wzmacnia przekonanie , że bez alko się nie da rady . A trema i stres przedwystępowy potrafi być znakomitym stymulantem
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Wieści z frontu porodowego są takie ze sytuacja bez zmian, jestem pięknie przygotowana do porodu, ale nie rodzę
Jutro ktg i może wtedy się coś okaże (albo i nie )
znaczy did czeka do nowego roku

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
a co się staneło?



a jednczesnie od 2 tygodni mam bezsennośc, ścina mnie z nóg, ale jak się położę, to spac nie mogę
I coraz gorsze zombie ze mnie, coraz więcej rano roboty z tuszowaniem rosnących cieni pod oczami, a wczoraj ululałam się 2 piwami
1.w sumie nic takiego , kolejny durny tatuś , ale mam ochotę zabijać
2.a to ja się dla odmiany obudzić i zwlec nie mogę

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

O żesz właśn ie mi zadzwonili , że nie mają i nie będą mieli mojego zamówionego Womanity
zaproponowali mi mniejszą flaszkę ale mniejszej nie chcę
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 10:38   #2955
MotherDivine
Niewyczymie.
 
Avatar MotherDivine
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Tam, Gdzie Grasują Pająki
Wiadomości: 432
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Idem siem egzaminować.
Ewusia, trzymam kciuki za poród.

Kotek Merkurek dotrzyma Wam towarzystwa

MotherDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 10:42   #2956
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
3.pewne w sytuacji kiedy o jakości wykonania decyduje barwa dźwięku , siła , natężenie , śladowe zmiany tempa , wyraz - wszystko musi być pod idealną kontrolą, nie mówiąc o tym , że w instrumentach smyczkowych gdzie nie ma progów na gryfie , trzeba mieć absolutnie pewną rękę, żeby trafić tam gdzie trzeba i wydobyć właściwy dźwięk . Rozrywkowi znaczy lekcy muzycy nie mają takiej presji jakościowej ani takiego stopnia trudności , bo jednak to co grał Hendrix różni się nieco od dajmy na to partity Bacha , więc Hendrix i inni mogli jechać na koksie , tu się nie da . Zresztą takie wspomaganie to pierwszy krok do nałogu , bo całkowicie odbiera wiarę w swoje umiejętności i wzmacnia przekonanie , że bez alko się nie da rady . A trema i stres przedwystępowy potrafi być znakomitym stymulantem

O żesz właśn ie mi zadzwonili , że nie mają i nie będą mieli mojego zamówionego Womanity
zaproponowali mi mniejszą flaszkę ale mniejszej nie chcę
1. Rozumiem

2. Szwinie!!!!! I dziady


Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Idem siem egzaminować.
Ewusia, trzymam kciuki za poród.

Kotek Merkurek dotrzyma Wam towarzystwa


O jaaaaaaaaaaaaaaa Love Merkurek Cudowne futro.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2015-12-22 o 10:46
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 10:48   #2957
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Idem siem egzaminować.
Ewusia, trzymam kciuki za poród.

Kotek Merkurek dotrzyma Wam towarzystwa

Trzymamy kciuki!
Koteł piękny!
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 10:58   #2958
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
znaczy did czeka do nowego roku
albo na Święta



Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
O żesz właśn ie mi zadzwonili , że nie mają i nie będą mieli mojego zamówionego Womanity
zaproponowali mi mniejszą flaszkę ale mniejszej nie chcę

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Idem siem egzaminować.

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Ewusia, trzymam kciuki za poród.

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Kotek Merkurek dotrzyma Wam towarzystwa
cudny
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 10:59   #2959
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Idem siem egzaminować.

Kotek Merkurek dotrzyma Wam towarzystwa




znad kawy z sosem piernikowym, pierniczków i mandarynek
Poczestunek z okazji otwarcia specjalnej strefy w korpo- siłownia, klocki, rzutki, sztuczna trawa, morza śpiew, ptaków szum...
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2015-12-22 o 11:03
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 11:03   #2960
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Idem siem egzaminować.
Ewusia, trzymam kciuki za poród.

Kotek Merkurek dotrzyma Wam towarzystwa

no to i kopa na rozpęd
koth przecuuudny

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
albo na Święta

1.niee , niech did tak się nie zachowuje
2.
A jakbym się nie pochwaliła to pewnie by było , klontfa znowu
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 11:09   #2961
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez MotherDivine Pokaż wiadomość
Idem siem egzaminować.

Kotek Merkurek dotrzyma Wam towarzystwa

Powodzenia


Mrrrau

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
O żesz właśn ie mi zadzwonili , że nie mają i nie będą mieli mojego zamówionego Womanity
zaproponowali mi mniejszą flaszkę ale mniejszej nie chcę


który to sklep?
na K.?
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 11:10   #2962
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość



znad kawy z sosem piernikowym, pierniczków i mandarynek
Poczestunek z okazji otwarcia specjalnej strefy w korpo- siłownia, klocki, rzutki, sztuczna trawa, morza śpiew, ptaków szum...
przeczytałam sztuczna szczęka a klocki jakie, Lego ?
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 11:13   #2963
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
znad kawy z sosem piernikowym, pierniczków i mandarynek
Poczestunek z okazji otwarcia specjalnej strefy w korpo- siłownia, klocki, rzutki, sztuczna trawa, morza śpiew, ptaków szum...
A ktoś tam w ogóle jeszcze u was pracuje...?

Koteł cudny - te pazury
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 11:13   #2964
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość



który to sklep?
na K.?
nii, porządny ponoć, zaproponowali mniejszą flachę ful wypas , bo testera nie bendzie , ale ja kcem większą nie lubię pięćdziesiątek bo mam wrażenie że zaraz się skończą chociaż nie powinny trzydziestka to wiadomo że do szybkiego zużycia i niewiele , ale 50 to taka głupia ilość - ani mało ani dużo
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 11:27   #2965
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
przeczytałam sztuczna szczęka a klocki jakie, Lego ?
nie, jakies takie duże (lego pewnie by się zgubiły w trawie )
A te pierniczki to te takie malutkie, cieniutkie i chrupiące... pyyycha
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
A ktoś tam w ogóle jeszcze u was pracuje...?
noo
na moim piętrze są piłkarzyki i ping pong, a i tak często roboty tyle, że nie ma czasu na rozrywki
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2015-12-22 o 11:38
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 11:36   #2966
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
nie, jakies takie duże (lego pewnie by się zgubiły w trawie )

noo
na moim piętrze są piłkarzyki i ping pong, a i tak często roboty tyle, że nie ma czasu na rozrywki
Chyba nigdy nie zrozumiem specyfiki pracy w korpo...

Piłkarzyki i ping-pong w miejscu pracy? I klocki? Dla mnie to jest traktowanie pracowników jak małych, niekoniecznie do końca prawidłowo rozwiniętych dzieci... Tym bardziej, skoro i tak nie ma czasu z tego korzystać - no, w końcu normalne, do pracy ludzie przychodzą pracować.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 12:04   #2967
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
znad kawy z sosem piernikowym
Co, gdzie, jakiej firmy sos?

Zainspirowana Twoim wcześniejszym postem ułożyłam kołysankę (na melodię "a śpij kochanie"):
aaa śpiiij Eryyykuuu
śpij mój jarlu, dzielny wojownikuuu
nauczymy cię żeglować, palić, gwałcić i rabować
ale teraz słooodkooo śpiiiij


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
kominka szkoda , jak sie chuopem zapcha


Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Dobry Nikt nie pokaże swej firanki ani się nie wypowie?
Ja mam w salonie takie jak Parabelka: ecru gładkie proste do ziemi, od połowy poszarpane przez kothy ale za kanapą to nie widać. Okien nie zasłaniają, wiszą pokątnie w rogach.
W sypialni mam tylko zasłony - grube, w złotawym kolorze, też wiszą pokątnie.
W dzieckim firanki niebiesko-zielone z jakiejś organzy, pokątne.
W kuchni fcale.

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Ja tylko parę kg se zgubiłam (ostatnio się zważyłam i oczom nie dowierzałam, że tak mało ważę i Tżta wołałam do łazienki, żeby się zważył, bo się chyba waga popsuła i coś za mało kg mi pokazuje
To się przyznaj ile
Ja muszę jeszcze odchudzić wszystko po kolei od talii do ud i nie chce mi się wierzyć, że wystarczy zrzucić 5 kg. Zwłaszcza, że coś z pewnością poszło w cycki, teraz mam wg mnie hentaiowskie
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 12:12   #2968
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Chyba nigdy nie zrozumiem specyfiki pracy w korpo...

Piłkarzyki i ping-pong w miejscu pracy? I klocki? Dla mnie to jest traktowanie pracowników jak małych, niekoniecznie do końca prawidłowo rozwiniętych dzieci... Tym bardziej, skoro i tak nie ma czasu z tego korzystać - no, w końcu normalne, do pracy ludzie przychodzą pracować.
Prekursorzy zarządzania zaczynali od dawania wspólnych przerw w pracy ludziom z jednego działu i badania wpływu mocy żarówek na wydajność pracy. Te spotkania integracyjne i dodatkowe benefity i motywatory ładnie nazywają się kulturą organizacyjną, ale ich głównym celem jest zwiększanie efektywności do maksimum i manipulacja ludźmi aby pozwalali pracodawcy na więcej niż by się zgodzili właśnie w 'normalnej pracy'. Trudniej im odejść, bo boją się utraty czegoś więcej niż tylko pracy, to działa jak uzależnienie psychiczne. Zatraca się balans 8h dla pracy, 8 dla siebie i bliskich, 8 dla snu.
Menedżerowie wyższego szczebla przechodzą jeszcze większe pranie mózgu. Kumpel jak odchodził z wysokiego stanowiska, to sam się nie mógł nadziwić na ile pozwolił i że już dawno powinien odpuścić. Nap...ał po 16h nad projektami. W dodatku firma poza śledzeniem go także poza pracą miała kompletną teczkę nt. jego zdrowia i po licznych treningach pełen profil psychologiczny. Mogli uderzać dokładnie tam gdzie chcieli.
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 12:15   #2969
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Co, gdzie, jakiej firmy sos?

Zainspirowana Twoim wcześniejszym postem ułożyłam kołysankę (na melodię "a śpij kochanie"):
aaa śpiiij Eryyykuuu
śpij mój jarlu, dzielny wojownikuuu
nauczymy cię żeglować, palić, gwałcić i rabować
ale teraz słooodkooo śpiiiij
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-22, 12:23   #2970
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scend Barł czyli Scent Bar LVIII

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Chyba nigdy nie zrozumiem specyfiki pracy w korpo...
ależ nikt nie zmusza

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Piłkarzyki i ping-pong w miejscu pracy? I klocki? Dla mnie to jest traktowanie pracowników jak małych, niekoniecznie do końca prawidłowo rozwiniętych dzieci... Tym bardziej, skoro i tak nie ma czasu z tego korzystać - no, w końcu normalne, do pracy ludzie przychodzą pracować.
to branża, w której głównie faceci pracują, to by dużo wyjasniało...

Nie jestem psem ogrodnika, sama nie musze korzystac, ale innym nie będe bronić

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Co, gdzie, jakiej firmy sos?
w robo dają, kawa z costy, sos nie wiem jaki
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Zainspirowana Twoim wcześniejszym postem ułożyłam kołysankę (na melodię "a śpij kochanie"):
aaa śpiiij Eryyykuuu
śpij mój jarlu, dzielny wojownikuuu
nauczymy cię żeglować, palić, gwałcić i rabować
ale teraz słooodkooo śpiiiij

__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-05 23:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.