Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 11:58   #211
bata55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Cytat:
Napisane przez trutututu Pokaż wiadomość
ciasto z rabarbarem.... od 10 lat mi się marzy.. serio!!

a powiedz mi moja droga - kasza z kefirem, tzn. że mieszasz razem? Ja też mam dzisiaj na obiadek kaszę + pomidor i tak mnie ten kefir zastanowił. Może też bym wymieszała?

Nie nie mieszam tylko popijam, tzn raz łyzka kaszy (bez omasty) a raz kefiru, wtedy wchodzi całkiem gładko, a jak wymieszasz to już kasza nie będzie ciepła...
bata55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:06   #212
moncia412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 106
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Cytat:
Napisane przez lauhau Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Dzisiaj jak na razie zjadłam activię i wypiłam kawkę z mlekiem (uwielbiam), oparłam się pokusie małego pączka, zostałam poczęstowana, nie mogłam odmówić, bo wciskał mi, więc wzięłam i jak wyszedł schowałam do lodówki TŻ na pewno pochłonie jak wróci z pracy :P Dzisiaj zjem makrelę na pewno, zastanawiam się też nad zrobieniem kaszy gryczanej i pieczarek z cebulką smażonych do niej. Brzmi całkiem fajnie, zobaczę.
BATA - ładne posiłki, rabarbar uwielbiam, zaraz zadzwonię do mamy, bardzo za nią tęsknię, mieszkam teraz w innym mieście
Pytanko - co do mierzenia tych nieszczęsnych bioder, jak mierze w miejscu, które z przodu wydaje mi się najszersze, to omijam praktycznie cały tyłek, bo to chyba uda są najszersze w pewnym miejscu. zmierzyłam też brzuch dzisiaj przed jedzeniem i wyszło 80, wczoraj mierzyłam wieczorem, więc wyszło chyba 82. Nie wiem, który wymiar brać pod uwagę, ale chyba ten z rana.
MONCIA nie przejmuj się kawałkiem ciasta, o tej porze to nie tragedia Więcej się poruszaj i tyle. Miłego dnia i nie zapomnijcie o mamach.

Dzięki za wsparcie ale wyrzuty sumienia miałam straszne hih wiesz co ja te biodra mierzyłam właśnie troszkę na pośladkach i sama nie wiem czy dobrze
moncia412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:06   #213
moniska1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 41
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

próbowałam, ale .. przyzwyczaiłam się;D nie są takie złe w smaku jak się przyzwyczai, haha;p
__________________
Pozbywam się
nałogu obgryzania (
26.05.2010r.)
Walczę o ładny brzuch.


Czekam na wyniki matur, wybieram szkoły.


"Everything I do I do it for me..."


moniska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:12   #214
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Witam

Jowi46 - źle, źle, źle że nie zjadłaś kolacji!
Dziewczyny, powinno się jeść 4-5 posiłków dziennie po to, by nie spowalniać metabolizmu. Jak nie jesz kolacji na 3-4 h przed snem (przykład, idziesz spać o 23 kolacje jesz ok 20, idziesz spać o 2 w nocy, kolacje jesz ok 22) to rozwalacie sobie cały wysiłek na noc bo brzuch nie ma na czym pracować. Kolacje trzeba jeść, nawet jak przekracza jakiś tam limit kcal!

Tru - owoce przed 14, pomarańcza też ma cukry

Moniska
1. ograniczyć słodycze, fastfoody etc
2. wprowadzić do diety więcej produktów zawierających błonnik i zieloną herbatę
3. wykonywać ćwiczenia modelujące
4. aby brzuszek po tym był ładny stosować w czasie odpowiednie kremy/balsami

Lauhau - lepiej nie zabielać zupki śmietaną, to 12 % tłuszczu. Korzystniej byłoby na talerzu dodać trochę jogo naturalnego

Desireu2 - co ta drożdżówka tam robi?! cukier, mąka pszenna, dżemy, wysokie węgle! A kysz! źle, źle, źle!

Kcatii - to może być spowodowane okresem, więc spokojnie. Nawyki masz świetnie, na pewno nie przytyjesz, bo powietrze nie tuczy. Tak trzymać! możesz jakiś ruch dodać, jeżeli masz możliwość

Moncia - sprawdź sobie skład tego musli, wszystkie które ja widziałam mają wysokie węgle i cukry co jest bardzo niewskazane


U mnie dzisiaj tak :
(dzień zaczęłam o 12, znów)
śn : owsianka na mleku 0.5%, herbata zielona
2 śn : pomarańcza
obiad : warzywa pieczone (pół papryki, pół pomidora, parę kawałków cukini) + pierś grilowana + sos czosnkowy na bazie jogo naturalnego
pod : 2 plastry twarogu + pół pomidora, 2 rzodkiewki, kiełki
kol : puszka tuńczyka wsw + kromka chleba

do tego ćwiczenia na dzisiaj :
20 min hulahop
20 min steppera
5 serii po 30 motylka na uda
i włącze te ćwiczenia, zobaczymy :
http://www.*******/filmy/cwiczenia_d...rzuch,552.html
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:23   #215
trutututu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 325
GG do trutututu
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Cytat:
Napisane przez bata55 Pokaż wiadomość
Nie nie mieszam tylko popijam, tzn raz łyzka kaszy (bez omasty) a raz kefiru, wtedy wchodzi całkiem gładko, a jak wymieszasz to już kasza nie będzie ciepła...
czyli traktujesz kaszę jak "lekarstwo", które trzeba popijać czymś smacznym - w tym wypadku kefirkiem
ja i tak zjem zimną - zrobiłam sobie wczoraj wieczorem, żeby mieć na dzisiaj do pracy, ale chyba nie będę wrzucała do mikrofali - zrobi się sucha

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
Tru - owoce przed 14, pomarańcza też ma cukry

U mnie dzisiaj tak :
(dzień zaczęłam o 12, znów)
śn : owsianka na mleku 0.5%, herbata zielona
2 śn : pomarańcza
obiad : warzywa pieczone (pół papryki, pół pomidora, parę kawałków cukini) + pierś grilowana + sos czosnkowy na bazie jogo naturalnego
pod : 2 plastry twarogu + pół pomidora, 2 rzodkiewki, kiełki
kol : puszka tuńczyka wsw + kromka chleba

do tego ćwiczenia na dzisiaj :
20 min hulahop
20 min steppera
5 serii po 30 motylka na uda
i włącze te ćwiczenia, zobaczymy :
http://www.*******/filmy/cwiczenia_d...rzuch,552.html
Achnes, widzę, że jesteś naszym głosem rozsądku - bardzo dobrze !
Z tą pomarańczą to wiem.. ale nie mogłam sie oprzeć

ślinka mi cieknie na Twój pyszny obiadek..
__________________
Hope springs eternal..
trutututu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:24   #216
desireu2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
Witam



Desireu2 - co ta drożdżówka tam robi?! cukier, mąka pszenna, dżemy, wysokie węgle! A kysz! źle, źle, źle!





zjadłam tylko pół


ale nudy... ;/
kupiłam sobie rolki a na weekend na padac w Krakowie
desireu2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:28   #217
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Tru, ktoś musi Jak ja się złamię, to kolejna przejmie pałeczkę
A obiadek pyszny i banalnie łatwy

Ja mam rolki! Piękne są ale co z tego jak jeździć nie potrafię Nawet nie wiem ile już miałam podejść do nauki... Jadę 2-3 metry ładnie a potem nagle jakby sztywnieję i żadnego ruchu nie jestem w stanie zrobić. A tak chciałabym jeździć
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 12:30   #218
desireu2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
Tru, ktoś musi Jak ja się złamię, to kolejna przejmie pałeczkę
A obiadek pyszny i banalnie łatwy

Ja mam rolki! Piękne są ale co z tego jak jeździć nie potrafię Nawet nie wiem ile już miałam podejść do nauki... Jadę 2-3 metry ładnie a potem nagle jakby sztywnieję i żadnego ruchu nie jestem w stanie zrobić. A tak chciałabym jeździć
trening czyni mistrza!
trzeba probowac
inaczej sie nie da
desireu2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:40   #219
trutututu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 325
GG do trutututu
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość
Tru, ktoś musi Jak ja się złamię, to kolejna przejmie pałeczkę
A obiadek pyszny i banalnie łatwy

Ja mam rolki! Piękne są ale co z tego jak jeździć nie potrafię Nawet nie wiem ile już miałam podejść do nauki... Jadę 2-3 metry ładnie a potem nagle jakby sztywnieję i żadnego ruchu nie jestem w stanie zrobić. A tak chciałabym jeździć
Obiadek łatwy, ale żeby zrobic pieczone warzywa, to trzeba miec piekarnik, a ja nie mam

A do rolek mam uraz od 10. roku życia, kiedy to mój nos miał bliskie spotkanie 3. stopnia z betonem i chodziłam z czerwonym kartoflem na pół twarzy uważaj kochana, żebyś nie skończyła na rolkach tak jak ja
__________________
Hope springs eternal..
trutututu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:44   #220
desireu2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Trutututu

prosze nie straszyc kolezanki!!
desireu2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 12:50   #221
MaZa3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 104
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

ja już w domu!! hurra! niestety jeśli jestem w domu, to więcej rzeczy mam do zjedzenia i więcej pokus .

No cóż dzisiaj zjadłam:
śniadanie: activia+3 plasterki bułki pełnoziarnistej z ciemnego pieczywka
II śniadanie: jabłko+ lód Hello Kitty 34 kcal
nie wiem czy można to nazwać obiadem: pół bułki posmarowanej dżemem porzeczkowym nisko słodzonym mmm pycha!!
Niebawem zjem coś na podwieczorek
Życzę miłego dnia i pamiętajcie o mamach!!
Pomiary w piątek tak???
MaZa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 13:26   #222
laleczka1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 17
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Hello Bardzo mi sie podoba Wasz wątek Chciałabym się przyłączyć
Wiek:21
Waga:59
Cel:52
Wzrost: 162cm
Udo:50cm
Brzuch: 85cm ;(
Biodra:96 cm

Moim niesamowitym problemem jest to, że potrafie bardzo długo trzymać dietę, zdrowo sie odżywiać, smacznie mam wielkie wsparcie od mamy, która gotuje mi nietłusto, grilluje robi zakupki - a mam takie dni kiedy jestem w stanie zjeść wieczorem mnóstwo batoników, lodów, słonych paluszków
Schudłam już 5 kg- biegałam ale od kiedy moja sis wyjechała nie mam z kim robie 100 brzuchów co drugi dzień i 20 min latam na stepperku Mam siedzącą prace więc nie ruszam się zbytnio :/
Chciałabym ważyć 52 kg- tyle ważyłam pod koniec liceum i było mi z tym super

Mój jadłospis to zero pieczywa- po prostu nie lubie Dużo gotowanych brokułów, kalafiora, marchewki i ogólnie warzywek, grillowane piersi z kurczaka albo gotowane ryby, jogurty i płatki
Wydaje się super niby ale moja waga stoi w miejscu. Gratuluje Wam determinacji, cudownie się wspieracie- tak na 100% łatwiej jest
No to napisałam litanię
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego zacnego grona
laleczka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:32   #223
desireu2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Cytat:
Napisane przez laleczka1988 Pokaż wiadomość
Hello Bardzo mi sie podoba Wasz wątek Chciałabym się przyłączyć
Wiek:21
Waga:59
Cel:52
Wzrost: 162cm
Udo:50cm
Brzuch: 85cm ;(
Biodra:96 cm

Moim niesamowitym problemem jest to, że potrafie bardzo długo trzymać dietę, zdrowo sie odżywiać, smacznie mam wielkie wsparcie od mamy, która gotuje mi nietłusto, grilluje robi zakupki - a mam takie dni kiedy jestem w stanie zjeść wieczorem mnóstwo batoników, lodów, słonych paluszków
Schudłam już 5 kg- biegałam ale od kiedy moja sis wyjechała nie mam z kim robie 100 brzuchów co drugi dzień i 20 min latam na stepperku Mam siedzącą prace więc nie ruszam się zbytnio :/
Chciałabym ważyć 52 kg- tyle ważyłam pod koniec liceum i było mi z tym super

Mój jadłospis to zero pieczywa- po prostu nie lubie Dużo gotowanych brokułów, kalafiora, marchewki i ogólnie warzywek, grillowane piersi z kurczaka albo gotowane ryby, jogurty i płatki
Wydaje się super niby ale moja waga stoi w miejscu. Gratuluje Wam determinacji, cudownie się wspieracie- tak na 100% łatwiej jest
No to napisałam litanię
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego zacnego grona
Przyjmujemy?
przyjmujemy!

Witaj
bieganie jest świetne żeby coś zrzucić, ja też nie mam z kim biegać ;/
jakbym sama wyszła byegać to po 10 minutach bym wróciła do domu..
desireu2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:33   #224
trutututu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 325
GG do trutututu
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Cytat:
Napisane przez desireu2 Pokaż wiadomość
Trutututu

prosze nie straszyc kolezanki!!
Przepraszam
__________________
Hope springs eternal..
trutututu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:33   #225
MaZa3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 104
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Cytat:
Napisane przez laleczka1988 Pokaż wiadomość
Hello Bardzo mi sie podoba Wasz wątek Chciałabym się przyłączyć
Wiek:21
Waga:59
Cel:52
Wzrost: 162cm
Udo:50cm
Brzuch: 85cm ;(
Biodra:96 cm
To nie dużo masz do zrzucenia- pomożemy. razem lepiej

Cytat:
Napisane przez laleczka1988 Pokaż wiadomość
Moim niesamowitym problemem jest to, że potrafie bardzo długo trzymać dietę, zdrowo sie odżywiać, smacznie mam wielkie wsparcie od mamy, która gotuje mi nietłusto, grilluje robi zakupki - a mam takie dni kiedy jestem w stanie zjeść wieczorem mnóstwo batoników, lodów, słonych paluszków
To nie tylko ty uwielbiasz te przysmaki . Ale widzę, że masz silną wolę no i wsparcie w mamie .
Cytat:
Napisane przez laleczka1988 Pokaż wiadomość
Schudłam już 5 kg- biegałam ale od kiedy moja sis wyjechała nie mam z kim robie 100 brzuchów co drugi dzień i 20 min latam na stepperku Mam siedzącą prace więc nie ruszam się zbytnio :/
Chciałabym ważyć 52 kg- tyle ważyłam pod koniec liceum i było mi z tym super

Mój jadłospis to zero pieczywa- po prostu nie lubie Dużo gotowanych brokułów, kalafiora, marchewki i ogólnie warzywek, grillowane piersi z kurczaka albo gotowane ryby, jogurty i płatki
Wydaje się super niby ale moja waga stoi w miejscu. Gratuluje Wam determinacji, cudownie się wspieracie- tak na 100% łatwiej jest
No to napisałam litanię
Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego zacnego grona
No i super, jadłospis spoko, ale na ruch fizyczny niestety trzeba się zmusić, bez tego ani rusz. Ja codziennie coś robię, albo biegam, albo rower, rolki. Po prostu mus.
Damy radę mi zostało tylko 1,60 do zrzucenia, więc mało, a czasu mam do wakacji . Witam i życzę powodzenia
MaZa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:40   #226
moncia412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 106
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

hej ja tez uwielbiam takie słodkości. Gdybym się nie starała to mogłabym wyglądać jak balon. Potrafię zjeść kilogramy i cały czas bym jadła takie słodycze. Na szczęście się w porę opamiętałam i jeszcze mam tą grupę wsparcia to się jakoś trzymam.
Na pewno razem damy radę
moncia412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:47   #227
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

To jeszcze raz ja

MaZa3 - ja na Twoim miejscu odpuściłabym sobie te lody, sprawdź ile mają cukru. Poza tym diety służą temu też żeby właśnie od np cukru odzwyczajać organizm a jak Ty codziennie sobie do buźki ładujesz ze 2 łyżeczki cukru samym lodem to kiepski będzie efekt. Nie kcal tuczą, tylko puste cukry. Dlatego właśnie wymienia się jasne pieczywo na ciemne, smażone na duszone, słone przekąski na owoce. Temu służy dieta.
Nie lepiej samemu zrobić lody? Zamrozić np sok świeżo wyciśnięty (cukry też będą, ale razem z witaminami) albo jogurt wymieszany np z pokrojonymi owocami, 1 słodzikiem/miodem? Będzie zdrowiej, o wiele. Poza tym lody sklepowe to sama chemia. Obiad beznadziejny, pół bułki to za mało, a pieczywo jadłaś już rano. Jesz stanowczo za mało warzyw i owoców.

Laleczka
- witamy Każdy (no, prawie) w chudnięciu ma zastoje i to normalne. Proponuje Ci natomiast ograniczyć gotowany kalafior, marchewkę bo mają wysokie węgle i szkodzą w odchudzaniu, mimo że to warzywka. Proponowałabym Ci właśnie dodać warzywa pieczone też. Super że jesz ryby i ćwiczysz A płatki to jakie? Najlepsze są owsiane, najmniej polecam kukurydziane i wszystkie w typue musli.

Desireu - biegamy razem? Albo nordic walking, spala więcej kcal niż jogging
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:57   #228
desireu2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Cytat:
Napisane przez Achnes Pokaż wiadomość



Desireu - biegamy razem? Albo nordic walking, spala więcej kcal niż jogging

czemu nie!?
tylko poczekajmy az się pogoda poprawi
z której części Krk jesteś?
desireu2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 14:09   #229
trutututu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 325
GG do trutututu
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

a właśnie - płatki owsiane dzięki za przypomnienie! Mam w szafce, a kompletnie o nich zapomniałam.. Jutro zrobię sobie na śniadanko płatki ze startym jabłuszkiem i cynamonem

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Kochane,
nie wiem czy i jak wyliczacie sobie kalorie, ale jeśli któraś z Was to robi, a nie odkryła jeszcze tego portalu, to polecam http://www.tabele-kalorii.pl/ Strasznie ułatwiło mi to liczenie, bo nie dość, że są gotowe produkty ze sklepu i nie musze szukac na opakowaniu ile co ma kalorii, to jeszcze samo podlicza ile ich zjadłam i można sobie walnąć wykresić
__________________
Hope springs eternal..
trutututu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 14:39   #230
lauhau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 121
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Już po obiadku. Dla przypomnienia mój dzisiejszy jadłospis
I- activia, kawa z mlekiem 3.2 % (niestety takie mleko mam za darmo, więc piję) - mało, ale zasnęłam o 4 nad ranem, wstałam o 11, więc nie byłam głodna)
II- pół woreczka kaszy gryczanej, ok. 5 łyżek pieczarek smażono-duszonych z cebulką, trochę salaty, pomidora i ogórka, makrela wędzona cała
III- będzie kawka z mlekiem i activia na podwieczorek
IV- jeszcze nie wiem, jakieś pomysły może?
MAZA - taki obiad to nie obiad...to podwieczorek raczej, lub deser, niestety źle, gdzie jakieś warzywa, mięso, czy ryba? Poczytaj wątek z przykładowymi jadłospisami.
lauhau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 14:55   #231
czarnusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 80
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Witam dziewczyny.
Dołączam się do Was, do zrzucenia mam 20 kg
Tak wstępnie, poniewaz waze 89 przy 173 wzrostu.
Jedna z Was mnie tu zaprosiła, więc jestem
W grupie razniej.
Dzis jeszcze troche zgrzesze, poniewaz dzien matki, i mama ciasto robila, wiec nie chce jej zrobic przykrosci.

I- 2 kanapki chleba razowego
II- 150 g galaretki (slodkiego sie chce, okres dostane niebawem )

tyle narazie
czarnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:06   #232
_coccinelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 41
GG do _coccinelle
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

A ja dziś z rana ważyłam 62,3. Waga początkowa 63,5. Więc lajcik.
Nie wiem czy macie jakiś ustalony dzień na ważenie się, ale ja to robię każdego dnia bo wtedy jakoś bardziej się kontroluję jeśli chodzi o jedzenie.

Ale dziś zgrzeszyłaaaaaaam! 2 batoniki po 211 kcal.. ( Po prostu nie mogłam się powtrzymać no, czuję że waga mi jutro skoczy, ale może jakoś zrekompensuję to basenem.
__________________
With a S on my chest, yes, I'm a Superwoman!
_coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 15:14   #233
moncia412
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 106
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Cytat:
Napisane przez czarnusia Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny.
Dołączam się do Was, do zrzucenia mam 20 kg
Tak wstępnie, poniewaz waze 89 przy 173 wzrostu.
Jedna z Was mnie tu zaprosiła, więc jestem
W grupie razniej.
Dzis jeszcze troche zgrzesze, poniewaz dzien matki, i mama ciasto robila, wiec nie chce jej zrobic przykrosci.

I- 2 kanapki chleba razowego
II- 150 g galaretki (slodkiego sie chce, okres dostane niebawem )

tyle narazie

super ze dołączyłaś do nas no no ale jutro bez podjadania słodyczy hihi
moncia412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 17:30   #234
bata55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Witajcie 'nowe' jak się cieszę że nas przybywa, to bardzo mobilizujące do walki
czarnusia witaj w klubie ja tez w sumie miałam 20kg do zrzucenia nie było łatwo zacząć, ale jak juz połkniesz bakcyla to zobaczysz że dasz radę

Upiekłam ciasto na Dzien Matki... podobno pyszne!... jeszcze nie skusiłam się... WYTRZYMAM, dostałam w prezencie Rafaello, Michałki (ale podstępne gady) książkę i piękne kolczyki, postarały się te moje gady, kochane są ale i cwane, teraz będą mieli co jeść...

Pozdrawiam i lecę z psem nad Odrę poganiać!
bata55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 17:39   #235
kcatii
Raczkowanie
 
Avatar kcatii
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :):)
Wiadomości: 104
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

hmmmm...ale właśnie mi się okres skończył...hihihi...
kcatii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 18:34   #236
wiolsss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 96
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Witam xD
Mój dzisiejszy posiłek :
2 jabłka, 2 kawy z mlekiem 0,5 oraz słodzik jeden, duży pity jogurt oraz muller orzechowy z jakimiś płatkami
No i to w sumie by było na tyle.
Postanowiłam, że na razie na wagę nie wchodzę przez jakiś czas bo już coraz wolniej spada a mnie to wcale nie motywuję;( coś czuję że niedługo się załamie
Dołączyłam do diety suplement diety może coś szybciej zleci
Dziś 2 godziny ćwiczyłam zgrzałam się jak nigdy.
wiolsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 18:39   #237
lauhau
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 121
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Kurcze, ale dziewczyny, bądźmy poważne...odchudzanie to nie nie jedzenie, czy jogurt i jabłko na cały dzień. Tak jak mówi sam opis wątku, który właśnie przytaczam:
Dietetyka Forum poświęcone tylko i wyłącznie zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji.
Tutaj dyskutujemy tylko o zdrowym odżywianiu, gdzie wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa omawianych diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal. Diety poniżej 1000 kcal mogą być opisywane jedynie w Krzywym Zwierciadle.
Wybór należy do Was. Pozdrawiam.
lauhau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 19:17   #238
MaZa3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 104
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Cytat:
Napisane przez lauhau Pokaż wiadomość
Kurcze, ale dziewczyny, bądźmy poważne...odchudzanie to nie nie jedzenie, czy jogurt i jabłko na cały dzień. Tak jak mówi sam opis wątku, który właśnie przytaczam:
Dietetyka Forum poświęcone tylko i wyłącznie zdrowemu odżywianiu, dietom i suplementacji.
Tutaj dyskutujemy tylko o zdrowym odżywianiu, gdzie wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa omawianych diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal. Diety poniżej 1000 kcal mogą być opisywane jedynie w Krzywym Zwierciadle.
Wybór należy do Was. Pozdrawiam.
Właśnie zgadzam się w 100 %!!!!!! Co z tego, że będziecie jadły przykładowo 500 kcal dziennie, jeśli tylko wrócicie do starych nawyków wszystko wróci, ba wróci ale podwójnie!!! Ale to wy decydujecie....Tylko poco się męczyć teraz skoro za jakiś czas znów będzie trzeba?? Pomyślcie .

Dzisiaj miałam paskudny dzień, jestem przed okresem i mam ochotę na wszystko co jest do jedzenia, niestety uległam pokusie....Zjadłam 2 kanapki (dżem+bułka pełnoziarnista) jabłko, i 2 miski muessli. Żołądek mnie boli do tej pory z tego też powodu nie byłam pobiegać, już nigdy nie tknę jedzenia!!! NEVER
buziaki laskiii!!
MaZa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 19:17   #239
wiolsss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 96
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Jeżeli akurat tego dnia nie miałam ochoty jeść to miałam w siebie wpychać ? bo nie rozumiem? Nie powiedziałam przecież że codziennie tak jem ..
wiolsss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 19:22   #240
Paula_M
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 487
Dot.: Rozpoczynam odchudzanie-Proszę o wsparcie moje drogie razem będzie raźniej

Cytat:
Napisane przez wiolsss Pokaż wiadomość
Witam xD
Mój dzisiejszy posiłek :
2 jabłka, 2 kawy z mlekiem 0,5 oraz słodzik jeden, duży pity jogurt oraz muller orzechowy z jakimiś płatkami
No i to w sumie by było na tyle.
Postanowiłam, że na razie na wagę nie wchodzę przez jakiś czas bo już coraz wolniej spada a mnie to wcale nie motywuję;( coś czuję że niedługo się załamie
Dołączyłam do diety suplement diety może coś szybciej zleci
Dziś 2 godziny ćwiczyłam zgrzałam się jak nigdy.
Przeczytaj sobie zasady naszego wątku oraz regulamin wizażu, o którym wspomniała lauhau. I mówiąc, iż krzywdzisz samą siebie takim jedzeniem, to mało powiedziane. Jeśli zamierzasz tak jeść przez cały okres trwania diety, to zmień to, ponieważ Twoje wysiłki pójdą na marne, już nie wspominając o wielu innych, poważnych i negatywnych skutkach. Uwierz nam - więcej osiągniesz jedząc zdrowo i ćwicząc
a jeśli to tylko dziś, to uprzedzaj - nie będziemy się stresować
__________________
Życie nie pyta Cię, czy dasz radę.[/SIZE][/FONT]

Edytowane przez Paula_M
Czas edycji: 2010-05-26 o 19:24
Paula_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 22:24:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.