Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 09:53   #1861
Loczek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Loczek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 768
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie ma się o co kłócić bo chyba wszyscy się ze mną zgodzą że każda matka ma prawo do obrony swojego dziecka.
__________________
'..Moje niewypowiedziane myśli utknęły w mojej głowie.

'..This time, this place... misused, mistakes.
Loczek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:54   #1862
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Powic zapewne ani 1/10 faktów które miały tam miejsce) skąd więc te nacechowane znacznie mniejszą dbałością o formy i zasady savoir-vivre`u wypowiedzi jeśli tyczą samej Iwony ? Bo, wybacze bardziej medialna od syna. Uważam, że to wystąpienie było znacznie lepszym posunięciem niż wyste mnie.
Spranne, mniej widowiskowe - przepraszam za użycie nieodpstkich tu piszących





cytat ucięty bo był strasznie


oh najn,,,,,,, co za straszna czcionka, nie uczyli was w szkole, że czcionka bezszeryfowa użyta do tak długiego tekstu jest masakrą dla oczu.... dlaczego tylko ja mam podstawy typografii

poza tym, uważam, że ludzie się uczepili kimkinki[czy jak ona ma?], wyraziła swoje zdanie i tyle, jadu w tym nie widzę tylko często logikę lub trochę emocji, ale jadu ni ma no ale to moje zdanie.

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-09-27 o 10:09
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:56   #1863
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie ma się o co kłócić bo chyba wszyscy się ze mną zgodzą że każda matka ma prawo do obrony swojego dziecka.
Masz rację.Nie dziwię się obu matkom. Dla każdej matki jej dziecko jest najważniejsze. Oczywiście nie usprawiedliwiam p.Iwony za ten artykuł, ale tak naprawdę nie wiemy wszystkiego.Być może był jakiś powód dla którego posunęła się do takiego kroku. Chociaż dla osób postronnych może wydawać się to nie fair.
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:57   #1864
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
dziwne jest dla mnie to, że na oficjalnej stronie na forum tak medialnej sprawy jest o godz 3.40, 27.09 - czyli ponad 2 miesiące po sprawie tylko/az 842 wpisy a na naszym wizazowym forum jest tylko w tym watku juz ponad 1830 od 21.09??
cieszycie sie małym zainteresowaniem czy tyle niewygodnych postów usuwacie?
hahaha, trafne spostrzeżenie a kto tam wie, może oni piszą logiczniej niż my i się nie kłócą o konkubenta? no ale u nas nie ma cenzury
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:58   #1865
kalahariii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 159
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
Wszystko fajnie, tylko czy można taką matkę, nazwać złą matką? I co ma tutaj makijaż czy mini do rzeczy??? Czy to ważne jaka była Iwona i jak wyglądała? Ważne że zaginęła, że jej mama przeżywa tragedię.Nie tylko ona zresztą bo też i wszyscy "podejrzani".
to do mnie jakies "ale"?

czy nazywam zla matka? i po co klotnia dobra matka/zła matka??!?

kto to moze wiedziec? na podstawie czego? tego co pismaki napisza? byl ktos u nich w domu? mieszkal z nimi? widzial jakie maja stosunki?

ta dyskusja nie ma sensu, nie wiem po co klocic sie o takie rzeczy. to nie pomoze w znalezieniu Iwony, zreszta od tego sa detektywi, policja, a nie internetowi sledczy z wizażu

cała ta sprawa mnie już nuży
__________________
"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
kalahariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:58   #1866
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Titina zgadzam się z Tobą w 100% taki jest przywilej każdej matki bronić swojego dziecka-robimy to instynktownie taka natura
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....

Edytowane przez muciula25
Czas edycji: 2010-09-27 o 10:00
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 09:59   #1867
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
oh najn,,,,,,, co za starszna czcionka, nie czuli was w szkole, że czcionka bezszeryfowa użyta do tak długiego tektu jest masakrą dla oczu.... dlaczego tylko ja mam podstawy typografii

poza tym, uważam, że ludzie się uczepili kimkinki[czy jak ona ma?], wyraziła swoje zdanie i tyle, jadu w tym nie widzę tylko często logikę lub trochę emocji, ale jadu ni ma no ale to moje zdanie.
No.. na moje oko to czcionka szeryfowa.
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 09:59   #1868
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Ok racja ale czy Ci rodzice którzy puszczają 19latke na imprezę sie nie martwią??Czy Wy jak miayście 19lat nie chodziłyście na imprezy,jeszcze latem??Nasi rodzice tez na nie chodzili bo takie jets prawo młodości
Więc dyskusja na ten temat do niczego nie doporowadzi.
dokładnie puszczanie córki na imprezę nie wyklucza martwienia się o nią
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:01   #1869
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
Masz rację.Nie dziwię się obu matkom. Dla każdej matki jej dziecko jest najważniejsze. Oczywiście nie usprawiedliwiam p.Iwony za ten artykuł, ale tak naprawdę nie wiemy wszystkiego.Być może był jakiś powód dla którego posunęła się do takiego kroku. Chociaż dla osób postronnych może wydawać się to nie fair.
Dziewczyny, o co chodzi w pogrubionym?


Nie było mnie parę dni i ciężko mi będzie to na razie nadrobić.
__________________
it's over.
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:04   #1870
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez siarczan_sodu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, o co chodzi w pogrubionym?


Nie było mnie parę dni i ciężko mi będzie to na razie nadrobić.
W gazecie Wyborczej ukazała się artykuł, w którym padają podejrzenia co do sprawcy zaginięcia. Podobno Pawła podejrzewa policja, Rutkowski i mama Iwony.Artykul ten ukazal aię za sprawą mamy Iwony.W każdym razie takie do nas dotarły informacje.
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:10   #1871
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez masmeli Pokaż wiadomość
po co piszesz to w wątku przecież jest opcja "pokaż pierwszą nieczytaną wiadomość" a to tylko zaśmieca wątek. Pomyśl jak każdy by tak pisał

sorki za off ale już nie mogłam czytać tego po raz kolejny
nie wiedziałam, że jest taka opcja, ale osobiście uważam, że takie krótkie zdanie napisane malutkimi literkami i jeszcze przykryte jasnym kolorem jest mniejszym zaśmiecaniem niż niektóre kłótnie tutaj. więc uważam, że to już zwykłe czepialstwo, człowiek sobie życia nie może ułatwić.

poza tym ja to robię na tej zasadzie, że
wchodzę na forum-> piszę od razu to zdanie-> i zaczynam czytać aż do niego dojdę.
bo jakbym miała tego nie robić to bym czytała, aż dotarłabym do końca dyskusji, nie potrafiłabym się oderwać. A tak to mam powód by zakończyć kilkugodzinne czytanie w dodatku po ciężkiej pracy. więc proszę się nie czepiać, bo mój sposób naprawdę ułatwia mi życie i nie zaśmieca tak jak kłótnie np. o konkubenta.



no i gdzie niby jest ta opcja o której wspominasz, chciałam wypróbować a tu pupa, bo jej nie widzę ; / : (

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
No.. na moje oko to czcionka szeryfowa.
koleżanka którą zacytowałam użyła bezszeryfowej. uczę się to wiem, ja np. teraz piszę z szeryfami.

edit...
chociaż...w sumie... sorry, ledwo je widziałam no ale mimo wszystko mi tę czcionkę okrutnie się czytało. ale zwracam honor bo są szeryfy.
jednak dla mnie ta czcionka sie nadaje na nagłowki lub wyróżnienia. POGADAM w październiku z moją pani profesor o niej o na ma chyba doktorat z typografii czy jakoś tak. okej koniec off

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-09-27 o 10:19
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 10:10   #1872
siarczan_sodu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 015
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
W gazecie Wyborczej ukazała się artykuł, w którym padają podejrzenia co do sprawcy zaginięcia. Podobno Pawła podejrzewa policja, Rutkowski i mama Iwony.Artykul ten ukazal aię za sprawą mamy Iwony.W każdym razie takie do nas dotarły informacje.
Dziękuję bardzo
__________________
it's over.
siarczan_sodu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:17   #1873
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

no więc wnioski po nadrobieniu tej nocy i poranka:
prawie żadne.



uważam, że spór/kłotnia/dyskusja o konkubinat była zbędna (moje zdanie)

Nazywanie mamy Iwony kretynką było niestosowne, mimo, że zgadzam się z tym że zrobiła źle, ale ja bym jej kretynką nie nazwała.

Poza tym po raz kolejny przekonałam się, że na stronie oficjalnej nadal panuje cenzura jak za komuny. no cóż....

no i też wciąż zastanawiam się na ile zmanipulowała nas gazeta do tych dyskusji na temat Pawła i pani Iwony ;/ ??
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:22   #1874
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez kingincrimson Pokaż wiadomość
Kilka słów wyjaśnienia.
Paweł nie był tymczasowo aresztowany. Był zatrzmyany na 48h.
Żeby rozwiać wątpliwości:
zatrzymanie - środek przymusu w postaci pozbawienia wolności, jaki ma prawo zastosować policja lub inne uprawnione organy ścigania w stosunku do osoby podejrzanej, jeżeli istnieje uzasadnione przypuszczenie, że popełniła ona przestępstwo i jednocześnie zachodzi obawa, iż się ukryje lub zatrze ślady przestępstwa.
W trakcie zatrzymanie sprawdzone zostały Pawła samochody i nieruchomości a także podjęte inne działania.
Tak, wiem co powiecie. Że skoro został wypuszczony, to znaczy, że jest niewinny.
Nie do końca tak jest - owszem, nie znaleziono dowodów pozwalających na postawienie mu zarzutów i skierowanie do sądu wniosku o areszt tymczasowy. I jak najbardziej w świetle prawa jest niewinny.
Ale - żeby uzyskać nakaz zatrzymania, podejrzenie popełnienia przestępstwa musi być naprawdę poważnie uzasadnione. W innym wypadku, kiedy zatrzymany uzna, że zatrzymanie było bezpodstawne, ma prawo wniesienia zażalenia do sądu, który niezwłocznie (w terminie instrukcyjnym do 7 dni) je rozpatruje i w razie uznania bezpostawności zatrzymania poleca natychmiastowe zwolnienie zatrzymanego lub - jeśli zwolnienie to już nastąpiło - orzeka o bezprawności zatrzymania co jest podstawą do roszczenia o odszkodowanie za bezprawne pozbawienie wolności.
Paweł takiego zażalenia nie wniósł. Oczywiście wiem, że mógł po prostu nie chcieć się w to bawić. Ale jednak dziwi mnie to, bo sądy są teraz dość skore to stwierdzania bezzasadności zatrzymania. Ale ok, w jego głowie nie siedzę.
Jestem jednak gotów założyć się, że policja nadal traktuje go jako podejrzanego. Dlaczego? Porównuję zachowania policji po zatrzymaniu Pawła i po sprawie z "podejrzanym" znajomym policjantem. Został on przesłuchany i zaraz potem rzecznik prokuratury wydał oświadczenie, w którym stwierdzał, że jest absolutnie pewne, że nie miał on żadnego związku ze sprawą. Zrobił to właśnie po to, żeby jasno i konkretnie pokazać, że wobec niego policja ani prokuratura nie mają już żadnych podejrzeń.
Czy jakakolwiek podobna wypowiedź padła w temacie Pawła? Nie.
Dla mnie to jest najważniejsze, nie jakiekolwiek domysły czy hipotezy.
Jeśli prokurator czy ktoś z policji wyda oficjalne oświadczenie ws. Pawła, że nie ma on żadnego związku ze sprawą, zachowam się (i przypuszczam, że reszta modów na oficjalnym forum) tak samo, jak w sprawie policjanta - czyli zacznę go bronić przed jakimikolwiek atakami ze strony użytkowników. Póki co - nie mam do tego podstaw. A znacznie większe podstawy mam, patrząc po działaniach policji, do uznania go za podejrzanego.
Generalnie mi sie to podoba: jak policja nie rzuca wszystkiego w cholere i natychmiast nie szuka Iwony, to wtedy jest "be". Jak zatrzymuje kogos i robi mu "kipisz" to jest "cacy"
Jak policja nic nie znajduje, to wcale nieznaczy, ze ta osoba jest niewinna (chociaz chwile pozniej kingcrimson pisze, ze z godnie z prawem jest niewinny)
Po co sie czaic? Nie lepiej napisac, ze Pawel i Adria sa winni, a brak dowodow potwierdza ich wine? Bo przeciez skoro nie ma dowodow, to oznacza, ze tak dobrze wszystko zaplanowali. Zreszta po co dowody? Skoro na oficjalnym forum stwierdzono, ze sa winni to sa. Forum autoryzowane przeciez nie moze sie mylic.
Pawel sie odwoluje? No to pewnie ma cos na sumieniu, bo gdyby nie mial nic, to wcale by sie nie odwolywal, tylko zrozumialby, ze nikt nie chcial go nieslusznie oskarzac, tylko Iwony mama ma prawo chwytac sie wszystkich srodkow, zeby odnalezc corke.
Pawel sie odwoluje? no to napewno ma cos na sumieniu a odwoluje sie dlatego, ze bedzie mial oficjalne potwierdzenie, ze jest niewinny, chociaz jest winny.

Moze nie padla zadna wypowiedz co do Pawla, dlatego, ze prokuratura zakazala udzielania wszelkich informacji? Ale po co brac pod uwage taka mozliwosc, skoro mozna zasugerowac, ze z Pawlem cos nie tak?

A jesli chodzi o Twoja wiare w zasdnosc dzialan policji, to polskie areszty byly i sa pelne osob osadzonych w ramach tzw aresztow wydobywczych. I jestem gotow sie zalozyc, ze gdyby ta sprawa nie byla tak glosna, to Pawel nie posiedzialby 48 godzin tylko ze trzy miesiace wlasnie w ramach aresztu wydobywczego..
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:25   #1875
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
nie widziałam czegoś takiego w tekście. nie fantazjuj.
nie fantazjuje bo juz tu jest grupka osob, ktore sie lepiej do tego nadaja a Tobie radze czytac ze zrozumieniem, w tekscie napisano, ze Paweł jest podejrzewany o bycie sprawca
Paweł jest dzisiaj bardzo przestraszony i rozgoryczony. Raptem okazało się, że całe śledztwo koncentruje się na nim. Podejrzewa go policja, matka Iwony, jasnowidz, nawet detektyw Rutkowski.

( czyli nie podejrzewaja Go, ze uciekl z Iwona w romantyczna letnia podroz, w gre w wedlug policji i Rutkowskiego wchodza tylko 3 opcje porwanie/morderstwo/zbrodnie na tle seksualnym)
Jeżeli Iwona jest przypadkową ofiarą zbrodni na tle seksualnym, to jej zwłoki muszą się tam znajdować. Na ruchliwej promenadzie sprawca musiałby ją co prawda błyskawicznie ogłuszyć i wciągnąć w krzaki - zbyt długa szamotanina lub krzyki na pewno by kogoś zaalarmowały. Hipoteza ryzykowna, ale to możliwe. Ewentualne wywiezienie stamtąd ciała w późniejszym terminie - mało prawdopodobne.
z szambem przydzialkowym i ukryciem tam zwlok to naszczescie nie podejrzenia policji tylko zlote mysli Jackowskiego rzucane w eter ale zawsze bolą) " Jackowski oskarża Pawła o krętactwa i zaczyna grzebać w kompostowniku. W końcu bez ogródek oświadcza:

- Taki głupi, żeby tu ją schować, to nie jesteś. "


a powód, nie zgadza sie powod ???? to jak motywuje Twoim zdaniem policja i Rutkowski? bo ja z tekstu odczytalam jasno, ze głownie policji wydawalo sie podejrzane to, ze duzo pomaga
"W poszukiwaniach przewodzi Paweł. Drukuje plakaty, rozdziela zadania. Gdy w poniedziałek pojawia się plotka, że Iwonę widziano nad morzem, w Rewalu - wysyła tam Adriana i Marka. Trzysta kilometrów w jedną stronę. Sam jeździ po półwyspie helskim, sprawdza wszystkie sygnały i rozwiesza plakaty. Przegląda monitoringi. Po zaangażowaniu w sprawę detektywa Krzysztofa Rutkowskiego nie odstępuje go na krok, pomaga we wszystkim.

- Prawie nie sypiam - mówi nam, gdy tydzień po zaginięciu Iwony spotykamy się w Sopocie. Opowiada, że właśnie został przesłuchany przez policję. Odniósł wrażenie, że go o coś podejrzewają.
"

- Pytali, czemu tak mocno się angażuję w te poszukiwania - mówi.

nie wystarcza jednak fakt, ze ma alibi i nagrał go monitoring
Paweł: - Byłem w domu u babci tuż przed czwartą. Mam dwa telefony. W jednym rozładowała mi się bateria. Przełożyłem z drugiego. Wysłałem jeszcze do Iwony dwa SMS-y. To było już po czwartej. Nie odpowiadała. Położyłem się do łóżka, ale nie mogłem spać.
- Nie wychodziłeś już z domu?
- Na pewno nie.
- Babcia może to potwierdzić?
- Nie musi. Na wejściem do bloku jest monitoring. Nagrał mnie, jak wchodzę tam przed czwartą. Mam alibi.
Sprawdzamy.
Rzeczywiście monitoring jest. Ale mieszkanie babci znajduje się na parterze.

wystarczy?
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:29   #1876
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
proszę bardzo slowa Kimikiki:
Ale w takiej sytuacji nie ma co się oburzać na stwierdzenie faktu - jest się egoistą, dla którego liczą się tylko własne sprawy, a innych ludzi ma głęboko w d... i nie obchodzi go że może skrzywdzić innych, "po trupach do celu", nie?

tak napisała koleżance, która broniła mamę Iwony. post 1835

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------



to też jest tylko niepoprawne westlondon?
To jest jak najbardziej w porzadku. I na dodatek prawda. Jestem w stanie zrozumiec, ze dla matki najwazniejsze jest jej dziecko i bedzie je ratowac kosztem innych. Dlatego nie widze nic zlego w tym poscie
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:40   #1877
Loczek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Loczek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 768
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Edit. Zły post.
__________________
'..Moje niewypowiedziane myśli utknęły w mojej głowie.

'..This time, this place... misused, mistakes.

Edytowane przez Loczek90
Czas edycji: 2010-09-27 o 10:42
Loczek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:41   #1878
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
nie fantazjuje bo juz tu jest grupka osob, ktore sie lepiej do tego nadaja a Tobie radze czytac ze zrozumieniem, w tekscie napisano, ze Paweł jest podejrzewany o bycie sprawca
Paweł jest dzisiaj bardzo przestraszony i rozgoryczony. Raptem okazało się, że całe śledztwo koncentruje się na nim. Podejrzewa go policja, matka Iwony, jasnowidz, nawet detektyw Rutkowski.

( czyli nie podejrzewaja Go, ze uciekl z Iwona w romantyczna letnia podroz, w gre w wedlug policji i Rutkowskiego wchodza tylko 3 opcje porwanie/morderstwo/zbrodnie na tle seksualnym)
Jeżeli Iwona jest przypadkową ofiarą zbrodni na tle seksualnym, to jej zwłoki muszą się tam znajdować. Na ruchliwej promenadzie sprawca musiałby ją co prawda błyskawicznie ogłuszyć i wciągnąć w krzaki - zbyt długa szamotanina lub krzyki na pewno by kogoś zaalarmowały. Hipoteza ryzykowna, ale to możliwe. Ewentualne wywiezienie stamtąd ciała w późniejszym terminie - mało prawdopodobne.
z szambem przydzialkowym i ukryciem tam zwlok to naszczescie nie podejrzenia policji tylko zlote mysli Jackowskiego rzucane w eter ale zawsze bolą) " Jackowski oskarża Pawła o krętactwa i zaczyna grzebać w kompostowniku. W końcu bez ogródek oświadcza:

- Taki głupi, żeby tu ją schować, to nie jesteś. "

a powód, nie zgadza sie powod ???? to jak motywuje Twoim zdaniem policja i Rutkowski? bo ja z tekstu odczytalam jasno, ze głownie policji wydawalo sie podejrzane to, ze duzo pomaga
"W poszukiwaniach przewodzi Paweł. Drukuje plakaty, rozdziela zadania. Gdy w poniedziałek pojawia się plotka, że Iwonę widziano nad morzem, w Rewalu - wysyła tam Adriana i Marka. Trzysta kilometrów w jedną stronę. Sam jeździ po półwyspie helskim, sprawdza wszystkie sygnały i rozwiesza plakaty. Przegląda monitoringi. Po zaangażowaniu w sprawę detektywa Krzysztofa Rutkowskiego nie odstępuje go na krok, pomaga we wszystkim.

- Prawie nie sypiam - mówi nam, gdy tydzień po zaginięciu Iwony spotykamy się w Sopocie. Opowiada, że właśnie został przesłuchany przez policję. Odniósł wrażenie, że go o coś podejrzewają. "

- Pytali, czemu tak mocno się angażuję w te poszukiwania - mówi.
nie wystarcza jednak fakt, ze ma alibi i nagrał go monitoring
Paweł: - Byłem w domu u babci tuż przed czwartą. Mam dwa telefony. W jednym rozładowała mi się bateria. Przełożyłem z drugiego. Wysłałem jeszcze do Iwony dwa SMS-y. To było już po czwartej. Nie odpowiadała. Położyłem się do łóżka, ale nie mogłem spać.
- Nie wychodziłeś już z domu?
- Na pewno nie.
- Babcia może to potwierdzić?
- Nie musi. Na wejściem do bloku jest monitoring. Nagrał mnie, jak wchodzę tam przed czwartą. Mam alibi.
Sprawdzamy.
Rzeczywiście monitoring jest. Ale mieszkanie babci znajduje się na parterze.

wystarczy?
nie padło nigdzie słowo oskarżamy Pawła o to czy o tamto.
Sama pisalaś , że Rutkowski sam mówił, ze trop policji co do najbliższych znajomych był błedny a to znaczy, że ten cały artykuł to manipulacja i napewno nie na polecenie mamy Iwony.
No słowa Jackowskiego brzmią jak oskarżenie, zgadzam się ale napisanie tego w taki sposób to już inicjatywa tych pismaków.

Dla mnie mama Iwony sama padła ofiarą tego artykułu. Teraz oskarża się ją o egoizm, ze ma wszystkich w d.... , że krzywdzi Pawła itd a nikt nie wie ile i co powiedziała pani Iwona a ile mają z innych źródeł.
A to, że zaginęło jej dziecko to ktoś tu pisze, że szuka go jak kretynka.
A Kimikika sama tłumaczyła, że tu nie trzeba autoryzacji.
Czrmu nikt nie rzucił się na tych pismaków?



Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-27 o 10:51
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:42   #1879
glamorous90
Recenzentka Miesiąca - Maj 2020
 
Avatar glamorous90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mazury ;)
Wiadomości: 708
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Gerda203 : Jak córcia dorośnie za kilkanaście lat, to się przekonasz, że możesz mieć g***o do gadania w sprawie tipsów itp. W domu ubierze się w kupioną przez Ciebie sutannę i pod pretekstem wieczornego recitalu lub premiery w filharmonii pójdzie do baru ( w międzyczasie u koleżanki zrzuci sutannę na rzecz mini). Wic gadanie, że ja mojej córci nie pozowlę można między bajki włożyć. To, że Iwona ma farbowane włosy i doklejone paznokcie nie upoważnia jej jako pierwszej do odstrzału w razie polowania na dziewczyny do gwałtu. Proponuję Ci wejść na stronę Itaki i spojrzeć ile jest tam zdjęć dziewczyn bez makijażu - szarych myszek, które byś minęła na ulicy i nawet nie zapamiętała twarzy, a ile jest odstrojonych laseczek.

Miałam się nie odnośić już do żadnych kłótni, bo nie po to tu wszyscy jesteśmy, ale szlag mnie trafił, kiedy przeczytałam słowo KRETYNKA.
__________________

01.07.2014 =>
glamorous90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 10:46   #1880
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Czy mama Iwony zrobila zle jesli chodzi o ten artykul w GW?

Policja wielokrotnie stosuje taka technike iz w porzumieniu z dziennikarzem powstaje konkretny artykul ktory ma na celu cos spowodowac.
Zakładajac ze osoba X moze w rzeczywistosci byc winna moze byc tak iz artykul ten powstal by wywrzec na sprawcy na tyle duza presje by sam przyznal sie do popelnionego przestepstwa.
Policja robi takie rzeczy, wiec dlaczego zwalacie wine na mamie Iwony ...
JESLI okazalo by sie ze taki artykul moze sie okazac pomocy i udalo by sie zlapac przestepce to czy nie bylo by warto ?
Artykuly na tematy kryminalne powstaja czesto w porozumieniu z policja.
Moze poczekajmy na reakcje ze strony policji. Jesli takiej nie bedzie to moze to oznaczac ze byla swiadomoa tego jaki tenartykul mial wydzwiek.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 10:52   #1881
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Corrina Pokaż wiadomość
Nie tylko ona zresztą bo też i wszyscy "podejrzani".
Swiete slowa. Tyle, ze pochylenie sie nad tragedia wszystkich podejrzanych jest niewlasciwe. Bo najwazniejsza jest Iwonka.
Wedlug niektorych mama Pawla powinna powiedziec:
Sluchajcie, nie przejmujcie sie moim synem, mowcie o nim co Wam slina na jezyk przyniesie, a ja jeszcze podam Wam kilka historyjek o tym jak to Pawelek jako 4- letnie dziecko nadepnal na biedronke. Mozecie go podejrzewac, oskarzac a nawet zamknac na trzy miwesiace, zeby sie przyznal. A w ogole przez ten okres nie bede go odwiedzac zeby go dobic. W ogole bardzo chetni poczytam wszelkie negatywne informacje na jego temat.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

[QUOTE=burgund1234;2232549 8]
Cytat:
Napisane przez gerda203 Pokaż wiadomość


Nie nie mozesz obrażać nikogo. I słowo kretynka nie jest na miejscu.
A matka Iwony nikogo nie oskarża- pismak napisal, że podejrzewa a to ogromna różnica.
Cofnij się do postu kingincrimsona gdzie pisał o policji. Dlaczego policji się nie czepiasz? Dla mnie to, że zatrzymali tego chłopaka to o czymś świadczy.
Przeciez nikt nie napisal, ze jest kretynka, tylko ze pod niektorymi wzgledami zachowuje sie jak kretynka. To jest znaczna roznica.
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:00   #1882
burgund1234
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 411
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

[QUOTE=westlondon;22327464]Swiete slowa. Tyle, ze pochylenie sie nad tragedia wszystkich podejrzanych jest niewlasciwe. Bo najwazniejsza jest Iwonka.
Wedlug niektorych mama Pawla powinna powiedziec:
Sluchajcie, nie przejmujcie sie moim synem, mowcie o nim co Wam slina na jezyk przyniesie, a ja jeszcze podam Wam kilka historyjek o tym jak to Pawelek jako 4- letnie dziecko nadepnal na biedronke. Mozecie go podejrzewac, oskarzac a nawet zamknac na trzy miwesiace, zeby sie przyznal. A w ogole przez ten okres nie bede go odwiedzac zeby go dobic. W ogole bardzo chetni poczytam wszelkie negatywne informacje na jego temat.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
Przeciez nikt nie napisal, ze jest kretynka, tylko ze pod niektorymi wzgledami zachowuje sie jak kretynka. To jest znaczna roznica.
zacytowałeś mnie gdzie krytykuję gerdę.
uważnie cytuj , bo potem jescze wyjdzie, że to ja obrażam panią Iwonę.
o a teraz wyszło, że powiedziałam twoje słowa, widzisz jaki bałagan zrobiłeś?

Edytowane przez burgund1234
Czas edycji: 2010-09-27 o 11:01
burgund1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:01   #1883
Loczek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Loczek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 768
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Przeciez nikt nie napisal, ze jest kretynka, tylko ze pod niektorymi wzgledami zachowuje sie jak kretynka. To jest znaczna roznica.
Boże, ludzie. Pod jakimi względami zachowuje się jak kretynka? Jakimi? Bo działa, żeby znaleźć dziecko? Nie widzę różnicy czy jest - czy zachowuje się.
__________________
'..Moje niewypowiedziane myśli utknęły w mojej głowie.

'..This time, this place... misused, mistakes.
Loczek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:01   #1884
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez burgund1234 Pokaż wiadomość
nie padło nigdzie słowo oskarżamy Pawła o to czy o tamto.
Sama pisalaś , że Rutkowski sam mówił, ze trop policji co do najbliższych znajomych był błedny a to znaczy, że ten cały artykuł to manipulacja i napewno nie na polecenie mamy Iwony.
No słowa Jackowskiego brzmią jak oskarżenie, zgadzam się ale napisanie tego w taki sposób to już inicjatywa tych pismaków.

Dla mnie mama Iwony sama padła ofiarą tego artykułu. Teraz oskarża się ją o egoizm, ze ma wszystkich w d.... , że krzywdzi Pawła itd a nikt nie wie ile i co powiedziała pani Iwona a ile mają z innych źródeł.
A to, że zaginęło jej dziecko to ktoś tu pisze, że szuka go jak kretynka.
A Kimikika sama tłumaczyła, że tu nie trzeba autoryzacji.
Czrmu nikt nie rzucił się na tych pismaków?

To tez dobre: jak obsmarowywano Pawla na podstawie tego arykulu, to bylo: przeciez moze podac do sadu, zazadac sprostowania jesli to co napisano jest nieprawda.
Pani Iwona sama wie najlepiej co powiedziala autorom tekstu. Jesli napisali nieprawde to przeciez moze poprosic o sprostowanie.
Chyba, ze nie ma co prostowac.
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:03   #1885
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez gerda203 Pokaż wiadomość
Mnie też krew zalewa ja Ciebie czytam.... Zdolny do czego się pytam? Do intrygowania na forum ? Proszenia ludzi żeby na jego prośbę mącili na forach? TO WŁAŚNIE ROBI do tego wybiela Iwonę, na maxa. Nie ważne.
Fakt jest faktem, że ja jakby mi dziecko zaginęło po 1 nie mieszałabym 3/4 polski w to . Nie robiła z tego show w internecie i w prasie bo dla mnie to już show. A przede wszystkim nie robiłabym z siebie kretynki i nie latała z każdą pierdołą do prasy i telewizji. Ponieważ wierz mi ciągle myślałabym o swoim dziecku- nieustannie. Nie wywalałabym kasy na jakieś marsze, które nie pomogą mojemu dziecku. Poszukałabym jakiegoś specjalistę nie wiem może światłowej s
sławy od takich zdarzeń.
No ale ja to ja a inni to inni. Teraz widać jak na siłę co niektórzy rodzice próbują pokazać jacy są wspaniali bo robią wszystko i siebie też wybielić na siłę. Dla mnie matka, która pozwala 19-stce latać po nocach w szpilka, miniówkach i z pomalowaną głową, toną makijażu i tipsami nie jest dobrą matką. I to nie jest tylko moje zdanie. Z kim ze znajomych nie rozmawiam przyznają mi racje. Bo 19 lat to nie dorosłość. Tu ktoś dobrze napisał, że dorosłość, ale tylko na papierze. Po to ma się rodzica by dzieci swoje wychowywał i ich pilnował a jak dziecko jest nie za mądre to i całe życie.
latałabyś. Latałabyś jak ze sraczką i próbowała wszystkiego, by zainteresować zaginięciem dziecka jak największą ilość osób. Ale nie masz dziecka, bądź masz dziecko (nie wierzę) a zero wyobraźni to sobie za nieprzeproszeniem możesz radośnie pieprzyć.
Mama Iwony ma w tej całej sytuacji o tyle szczęscia, że ta sprawa jest szeroko komentowana przez całą Polskę; codziennie giną ludzie, i rzadko kiedy poza bliskimi osobami, znajomymi, wieksze grono ludzi się o tym dowiaduje.

A co do reszty to nie ma zwyczajnie czego komentować, wytrzyj sobie ten makijażyk z oka, pomadkę i zdejmij kolczyki, co to widać w avie, bo wyglądasz tym samym na łatwą/puszczalską/źle wychowaną - co tam chcesz - córko złej matki w takim razie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:05   #1886
Loczek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Loczek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 768
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
To tez dobre: jak obsmarowywano Pawla na podstawie tego arykulu, to bylo: przeciez moze podac do sadu, zazadac sprostowania jesli to co napisano jest nieprawda.
Pani Iwona sama wie najlepiej co powiedziala autorom tekstu. Jesli napisali nieprawde to przeciez moze poprosic o sprostowanie.
Chyba, ze nie ma co prostowac.
A skąd wiesz, czy nie kontaktowała się z pismakami? Skąd wiesz co jej odpowiedzieli? (Jeśli była). Skąd wiesz czy ma siłę jeszcze chodzić i wyjaśniać artykuły? Nie wiesz. Jak i ja nie wiem. Gdybaj, gdybaj.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
latałabyś. Latałabyś jak ze sraczką i próbowała wszystkiego, by zainteresować zaginięciem dziecka jak największą ilość osób. Ale nie masz dziecka, bądź masz dziecko (nie wierzę) a zero wyobraźni to sobie za nieprzeproszeniem możesz radośnie pieprzyć.
Mama Iwony ma w tej całej sytuacji o tyle szczęscia, że ta sprawa jest szeroko komentowana przez całą Polskę; codziennie giną ludzie, i rzadko kiedy poza bliskimi osobami, znajomymi, wieksze grono ludzi się o tym dowiaduje.
A z Tobą to się zgadzam.
__________________
'..Moje niewypowiedziane myśli utknęły w mojej głowie.

'..This time, this place... misused, mistakes.

Edytowane przez Loczek90
Czas edycji: 2010-09-27 o 11:09
Loczek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:23   #1887
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

[QUOTE=burgund1234;2232768 1]
Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Swiete slowa. Tyle, ze pochylenie sie nad tragedia wszystkich podejrzanych jest niewlasciwe. Bo najwazniejsza jest Iwonka.
Wedlug niektorych mama Pawla powinna powiedziec:
Sluchajcie, nie przejmujcie sie moim synem, mowcie o nim co Wam slina na jezyk przyniesie, a ja jeszcze podam Wam kilka historyjek o tym jak to Pawelek jako 4- letnie dziecko nadepnal na biedronke. Mozecie go podejrzewac, oskarzac a nawet zamknac na trzy miwesiace, zeby sie przyznal. A w ogole przez ten okres nie bede go odwiedzac zeby go dobic. W ogole bardzo chetni poczytam wszelkie negatywne informacje na jego temat.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------



zacytowałeś mnie gdzie krytykuję gerdę.
uważnie cytuj , bo potem jescze wyjdzie, że to ja obrażam panią Iwonę.
o a teraz wyszło, że powiedziałam twoje słowa, widzisz jaki bałagan zrobiłeś?
Przepraszam. To nie bylo celowe dzialanie. Jak na moje zdolnosci komputerowe to i tak dobrze mi cytowanie wychodzi

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Loczek90 Pokaż wiadomość
Boże, ludzie. Pod jakimi względami zachowuje się jak kretynka? Jakimi? Bo działa, żeby znaleźć dziecko? Nie widzę różnicy czy jest - czy zachowuje się.
Ja nie widze roznicy miedzy miedzy garsonka a kostiumem a moja konkubina udowadnia mi, ze jest.
Jak bede mial wene to wynajde roznice miedzy twierdzeniem byc a zachowywac sie
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:29   #1888
Loczek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Loczek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 768
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Ja nie widze roznicy miedzy miedzy garsonka a kostiumem a moja konkubina udowadnia mi, ze jest.
Jak bede mial wene to wynajde roznice miedzy twierdzeniem byc a zachowywac sie
Konkubina. Hehe, dobra, sorry. Nie mogłam się powstrzymać.
W tym akurat znaczeniu, w tej sytuacji, nie widzę różnicy. Ty może tak, nie musisz mi wyszukiwać.
__________________
'..Moje niewypowiedziane myśli utknęły w mojej głowie.

'..This time, this place... misused, mistakes.

Edytowane przez Loczek90
Czas edycji: 2010-09-27 o 13:26
Loczek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:30   #1889
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Loczek90 Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, czy nie kontaktowała się z pismakami? Skąd wiesz co jej odpowiedzieli? (Jeśli była). Skąd wiesz czy ma siłę jeszcze chodzić i wyjaśniać artykuły? Nie wiesz. Jak i ja nie wiem. Gdybaj, gdybaj.



A z Tobą to się zgadzam.
Co do latania to ja tez sie zgadzam. Bo blizsza koszula cialu. Ale dlaczego za to samo krytykowac mame Pawla?
Z postu napisanego przez Janusza wynika, ze ten artykul powstal z jego udzialem i udzialem mamy Iwony. Mozna wiec domniemywac, ze wiedziala co w nim bedzie napisane.
Pracowalem przez ponad 16 lat w mediach (m. in. Gazecie Wyborczej) i moge stwierdzic z calkowita pewnoscia, ze gdyby mama Iwony albo Janusz powiedzieli, ze nie chca, zeby o czyms pisac, to napewno by tego nie bylo.
Jest oczywiscie mozliwosc, ze autorzy wstawili do tekstu cos bez uzgodnienia z nimi ale wtedy nalezy sie domagac sprostowania.
Np. Janusz zamiast pisac na roznych forach pw do roznych osob, zeby jego teorie zamieszczaly pod wlasnymi nickami, moglby czesc energii poswiecic na przekananie dziennikarzy GW do umieszczenia wyjasnienia. Ewentualnie moglby po prostu napisac na forach, w ktorych uczestniczy, ze taka i taka informacja ukazala sie bez wiedzi rodziny Iwony.
To proste jak konstrukcja cepa.
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:34   #1890
Loczek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Loczek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 768
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Co do latania to ja tez sie zgadzam. Bo blizsza koszula cialu. Ale dlaczego za to samo krytykowac mame Pawla?
Z postu napisanego przez Janusza wynika, ze ten artykul powstal z jego udzialem i udzialem mamy Iwony. Mozna wiec domniemywac, ze wiedziala co w nim bedzie napisane.
Pracowalem przez ponad 16 lat w mediach (m. in. Gazecie Wyborczej) i moge stwierdzic z calkowita pewnoscia, ze gdyby mama Iwony albo Janusz powiedzieli, ze nie chca, zeby o czyms pisac, to napewno by tego nie bylo.
Jest oczywiscie mozliwosc, ze autorzy wstawili do tekstu cos bez uzgodnienia z nimi ale wtedy nalezy sie domagac sprostowania.
Np. Janusz zamiast pisac na roznych forach pw do roznych osob, zeby jego teorie zamieszczaly pod wlasnymi nickami, moglby czesc energii poswiecic na przekananie dziennikarzy GW do umieszczenia wyjasnienia. Ewentualnie moglby po prostu napisac na forach, w ktorych uczestniczy, ze taka i taka informacja ukazala sie bez wiedzi rodziny Iwony.
To proste jak konstrukcja cepa.
Nie wiem czy zauważyłeś, ale nie krytykuję mamy Pawła. Bo nie mam podstaw. Mamy Iwony też nie, bo nie mam pojęcia co i jak. Nawet jeśli artykuł ukazał się za zgodą mamy Iwony - myślę, iż bezpodstawnie tego nie powiedziała. Może coś ją przekonało, jakiś jeden mały ślad, nie wiem.

Kurczę, Robson pracował w policji i swoje doświadczenie nam przekazywał, teraz Ty w gazecie... Proszę, proszę.
__________________
'..Moje niewypowiedziane myśli utknęły w mojej głowie.

'..This time, this place... misused, mistakes.
Loczek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.