Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-09-08, 17:14   #2251
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez neo999 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja osobi¶cie kupujê te¿ Gold Omega 3, tylko nie wiem czy taki sam co Ty bo cena 50 z³ to jaki¶ kosmos no i ten mój (Olimp) zawiera wit. E http://www.ceneo.pl/4741639

W ogóle to u Olimpa s± ró¿ne wersje do wyboru (na stronie s± ceny sugerowane, rzeczywiste ceny mog± byæ du¿o ni¿sze )
http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20




A tak w ogóle to od paru dni jem m.in. kozieradkê (ekstrakt w kapsach) i o dziwo nie czuæ kozy nic a nic.

no to wychodzi na to, ¿e posz³am na bogato http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20&id=343 nawet nie wiedzia³am, ¿e maj± inne. Budyñ zamiast mózgu
cenê podbi³ pewnie kryl i ta super innowacja FlowCaps™ Liquid Technology™

nastêpnym razem zjem ten: http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20&id=103

Dziêki Neo¶


Co do zapachu, to Ambroziak kiedy¶ pisa³, ¿e po d³u¿szym stosowaniu dopiero. On to kaza³ z czym¶ zamieniaæ co parê dni.

Neo, uwa¿aj z t± kozieradk±, bo Ci cycki wyrosn±

Edytowane przez Sailor Star Fighter
Czas edycji: 2014-09-08 o 17:29
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 17:34   #2252
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
No masz, a gdzie to wyczytalas ? Bo ja jak szukalam nigdzie nie znalazlam narzekan na wzmozone wypadanie przy tym.
Jak bede na lapku postaram sie wyslac linki. Znajomy,ktory mial zalatwic Pantostin pokazal kmentarze i faktycznie duzo Szwabow nie ma dobrej opinii o Pantostinie.wiekszosc jest negatywnych.. I co dziwne maja po nim lnienie,a mialo nie byc i to mnie tez zachecilo:/ albo u mnie podraznil skalp,bo tak alkiem je*ie,ze az niedobrze sie robi:p a ze mam mega wrazliwy skalp.. cholira wie.
Sptkalam dzis kolezanke i szoku doznalam. Wlosow praktycznie nie ma,gestosc mojego chudego palca. Okazalo sie,ze ma problemy z przysadka i hormonki rozwalone. Przykre,ze 20latki lysieja jak babcie. Eh
__________________
WALCZÊ O W£OSY
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 18:13   #2253
neo999
Rozeznanie
 
Avatar neo999
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
no to wychodzi na to, ¿e posz³am na bogato http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20&id=343 nawet nie wiedzia³am, ¿e maj± inne. Budyñ zamiast mózgu
cenê podbi³ pewnie kryl i ta super innowacja FlowCaps™ Liquid Technology™

nastêpnym razem zjem ten: http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20&id=103

Dziêki Neo¶


Co do zapachu, to Ambroziak kiedy¶ pisa³, ¿e po d³u¿szym stosowaniu dopiero. On to kaza³ z czym¶ zamieniaæ co parê dni.

Neo, uwa¿aj z t± kozieradk±, bo Ci cycki wyrosn±
Nawet wersjê z krylem mo¿esz znale¼æ o po³owê taniej, czyli za 50 z³ dwa opakowania:
http://www.ceneo.pl/15081798


Co do zapachu po kozieradce, to ten¿e Ambroziak niedawno napisa³:
"Za kozi zapach odpowiadaja olejki eteryczne, których w ekstraktach nie ma."



Obawiam siê te¿, ¿e po kozieradce cycki mog± siê uwydatniæ tylko u p³ci piêknej.
neo999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 19:52   #2254
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Sailor Star Fighter Poka¿ wiadomo¶æ
no to wychodzi na to, ¿e posz³am na bogato http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20&id=343 nawet nie wiedzia³am, ¿e maj± inne. Budyñ zamiast mózgu
cenê podbi³ pewnie kryl i ta super innowacja FlowCaps™ Liquid Technology™

nastêpnym razem zjem ten: http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=11&m2=20&id=103
Ja ³ykam od pocz±tku wrze¶nia ten, który chcesz ³ykaæ po tym który ³ykasz teraz
Nie mia³am go w planach, ale zaczê³am za¿ywaæ przez przypadek, dok³adniej weterynarz zasugerowa³ ¿eby podawaæ ten tran mojemu psu co drugi dzieñ na stawy. Po miesi±cu by³y ju¿ efekty, wcze¶niej nie mog³a wchodziæ po schodach i normalnie funkcjonowaæ - wiêc ³ykam tran razem z czworonogiem Spore s± te kapsu³ki, my¶la³am, ¿e za ka¿dym razem bêdê siê d³awiæ, ale wszystko gra
0nat0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-08, 22:58   #2255
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Kurczaki , Sailor, nie widzia³am Twojego ostatniego posta do tej pory, nie zauwa¿y³am :/
I kupi³am ten tran o którym pisa³am, bo Pani w moim ulubionym ma³ym zielarskim wielkiego wyboru nie mia³a. Wziê³am z dorsza, trudno.. Glowa mi ju¿ pêka od tego wszystkiego. Samych preparatów wspomagaj±co - oczyszczaj±cych w±trobê kupi³am trzy ró¿ne, bo nie mog³am siê zdecydowaæ . Jestem w szoku jaki tu jest wybór wszystkiego. We Fr jak poprosilam o jakis preparat na watrobe wtedy, kiedy mia³am te zle wyniki, to facet najpierw zrobi³ okr±gle oczy, potem zniknal na zapleczu na dlugie minuty i z koncu znalazl jakis jeden dziwny pojemniczek a tu..? Pó³ godziny sta³am i porownywalam opisy na opakowaniach, niesamowite. Pytanie tylko czy te wszystkie preparaty na co¶ siê zdaj±..
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-09, 01:06   #2256
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez neo999 Poka¿ wiadomo¶æ
Nawet wersjê z krylem mo¿esz znale¼æ o po³owê taniej, czyli za 50 z³ dwa opakowania:
http://www.ceneo.pl/15081798


Co do zapachu po kozieradce, to ten¿e Ambroziak niedawno napisa³:
"Za kozi zapach odpowiadaja olejki eteryczne, których w ekstraktach nie ma."



Obawiam siê te¿, ¿e po kozieradce cycki mog± siê uwydatniæ tylko u p³ci piêknej.
Dziêkujê !!
muszê czê¶ciej korzystaæ z aptek internetowych, a Ty czê¶ciej powiniene¶ tutaj bywaæ

Poczyta³am trochê o kozieradce i faktycznie nie jest tak jak my¶la³am.


Cytat:
Napisane przez 0nat0 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ³ykam od pocz±tku wrze¶nia ten, który chcesz ³ykaæ po tym który ³ykasz teraz
Nie mia³am go w planach, ale zaczê³am za¿ywaæ przez przypadek, dok³adniej weterynarz zasugerowa³ ¿eby podawaæ ten tran mojemu psu co drugi dzieñ na stawy. Po miesi±cu by³y ju¿ efekty, wcze¶niej nie mog³a wchodziæ po schodach i normalnie funkcjonowaæ - wiêc ³ykam tran razem z czworonogiem Spore s± te kapsu³ki, my¶la³am, ¿e za ka¿dym razem bêdê siê d³awiæ, ale wszystko gra

te¿ podaje go psu od ponad pó³ roku (jej kupuje tañszy innego producenta, bo bym zbankrutowa³a), w pierwszej kolejno¶ci na stawy i faktycznie efekt jest super, a potrafi³a mi siê przewróciæ na ulicy i mia³a problem z paroma schodami. Jak mi siê raz winda zepsu³a to na 10 piêtro cielaka wnosi³am.
Poza tym walczymy z alergi±, od wiosny do pó¼nej jesieni. Ca³y czas jest wtedy na sterydach. Od roku podaje jej ró¿ne kombinacje supli, oleje do jedzenia (najczêsciej lniany, kokos, avocado bo to mam w domu), myje w naturalnych myd³ach, dbam o rany jakie sobie wydrapaæ potrafi - jest jaki¶ efekt, bo w tym roku zesz³y¶my znacz±co z dawki encortonu i uda³o siê nie dopu¶ciæ do powa¿nych zadrapañ, ale mimo wszystko boli mnie, ¿e nie da siê jej pomóc bardziej. Tym bardziej, ¿e za nim do mnie trafi³a, sporo w ¿yciu przej¶æ musia³a, a na koñcu zosta³a przywi±zana do drzewa w lesie, skazana na ¶mieræ.
Na zimê dla odmiany ratujemy w±trobê, bo po takim sezonie sterydowym wyniki ma ¶rednie zazwyczaj.
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-09, 07:10   #2257
Atka7104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

HEJ , dziewczyny . Odebra³am w koñcu wyniki 3d.c WOLNEGO TESTOSTERONU , <o,50 ng/l 0,60-2,70 wynik jak u staruszki
To dlatego jestem notorycznie zmêczona , moja te¶ciowa 67lat ma wiêcej energii ni¿ ja. Czy ten niski poziom powoduje tak¿e wypad w³osów?
Dzieki wam , temu forum zbada³am ten testosteron ,¿adnemu lekarzowi nie przysz³o do g³owy ¿eby mi zleciæ te badania. Jak w naturalny sposób- na razie, podnie¶c poziom testosteronu ?W czwartek mam wizytê u gino-endo , zwolni³o siê miejsce.
__________________
:conf used:
- Dermena , Piorin
- Revalid, wierzbownica ,soyfem forte, wit.A+E
- Radical ampu³ki

Edytowane przez Atka7104
Czas edycji: 2014-09-09 o 07:14
Atka7104 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 08:48   #2258
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Kurczaki , Sailor, nie widzia³am Twojego ostatniego posta do tej pory, nie zauwa¿y³am :/
I kupi³am ten tran o którym pisa³am, bo Pani w moim ulubionym ma³ym zielarskim wielkiego wyboru nie mia³a. Wziê³am z dorsza, trudno.. Glowa mi ju¿ pêka od tego wszystkiego. Samych preparatów wspomagaj±co - oczyszczaj±cych w±trobê kupi³am trzy ró¿ne, bo nie mog³am siê zdecydowaæ . Jestem w szoku jaki tu jest wybór wszystkiego. We Fr jak poprosilam o jakis preparat na watrobe wtedy, kiedy mia³am te zle wyniki, to facet najpierw zrobi³ okr±gle oczy, potem zniknal na zapleczu na dlugie minuty i z koncu znalazl jakis jeden dziwny pojemniczek a tu..? Pó³ godziny sta³am i porownywalam opisy na opakowaniach, niesamowite. Pytanie tylko czy te wszystkie preparaty na co¶ siê zdaj±..
Gosiakol, ja kupujê w ostropest plamisty w sklepie ze zdrow± ¿ywno¶ci±. Jest zmielony albo w ziarnach. Kupujê w ziarnach, mielê w m³ynku do kawy i dodajê do musli na ¶niadanie .
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-09, 10:52   #2259
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

No niestety spora czê¶æ poloxonowego odrostu wypad³a i ¶wiecê glac±, nic nie rozumiem. Linienie po loxonie jakby siê skoñczy³o, mo¿e to jaka¶ druga fala?. Przy myciu wypad³o niewiele, ale pó¿niej przys suszeniu i czesaniu masakra!

Tyle dobrego, ¿e mam g³owê obsian± ma³ymi w³oskami (te¿ po loxonie) modlê siê, aby zakry³y ³ysinkê i ¿ebym chocia¿ wysz³a na zero, bez wiêkszych strat.

Co mogê zrobiæ, sk±d ten drugi rzut wypadania, jakie¶ pomys³y?
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-09, 11:40   #2260
Gosiakol
Rozeznanie
 
Avatar Gosiakol
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 596
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

P.S Sailor : jesli chodzi o Biovax to kupi³am ten brazowy..do wlosow ze sklonnoscia do wypadania. Mi nie robi strakowm moze dlatego, ze nie klade go na cale wlosy tylko na skalp. Wlasnie siedze z nim na po³owie g³owy i co¶ czujê ..mo¿e nie mrowienie, ale na pewno ciepe³ko. Mam nadziejê, ¿e to znaczy, ¿e dzia³a.
Zdrówka dla pieseczka.

Tran kupi³am ten..
http://www.ceneo.pl/10711009?se=57jy...2eoaAvgY8P8HAQ

Tylko trzeba uwa¿aæ z witamin± A przy tym..pierwszy raz w zyciu kupuje tego typu suplementy , uczê siê

Anna, no wlasnie jednym z supli jakie wzielam jest wyciag z ostropestu, ale z pastylkach. Dwa pozostale to mix innych rzeczy, glownie karczoch, cholina, ale tez Omega 3 sporo jest w jednym. Firmy Doppel Herz..Stara, niemiecka , mam nadziejê, ¿e w zwi±zku z tym nie najgorszej jako¶ci.

Atka Za ma³o wolnego to akurat rzadszy problem, ale my¶lê, ¿e jak najbardziej mo¿e mieæ wp³yw na w³osy. Dawno ju¿ czyta³am, ¿e i nadmiar i niedobór powoduje wypad, pomijaj±c ju¿ wp³yw na inne rzeczy. Jaka¶ ilo¶æ testo jest w³osom niezbêdna..A inne wyniki ?
Teraz jestes wywzaniem..jak podniesc poziom wolnego testo ? Jeszcze tu takiego przypadku nie by³o. To o tyle problematyczne, ze to nie zalezy od poziomu testosteronu ca³kowitego ..którego podnie¶æ akurat nie trudno. Trzeba by obni¿yæ SHBG. A jak wyszed³ estradiol ?
Gosiakol jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-09, 12:19   #2261
Atka7104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

GOSIAKOL

ESTRADIOL 32,10 pg/ml
f. folikularna 19,5 - 144,2
f. owulacyjna 63,9 - 356,7
f . lutealna 55,8 - 214,2
menopauza <32,2

FSH 41,86 mlu/ml
f. folikularna 2,5 - 10,2
f. owulacyjna 3,4 - 33,4
f. lutealna 1,5 - 9,1
po menopauzie 23,0- 116,3

LH 27 , 98 mlu/ml
f. folikularna 1,9 - 12,5
f. owulacyjna 8,7 - 76,3
f. lutealna 1,5 - 9
po menopauzie 15,9 - 54,0

SHBG 76,0 nmol/l
przed menopauz± 27,8 -146,0 nmol/l
po menopauzie 12,0 -166,0 nmol/l

17-OH PROGESTERON 1,24 ng/ml
f. folikularna 0,2- 1,3 ng/ml
f. lutealna 1,0 - 4,5 ng/ml
menopauza 0,2 - 0,9 ng/ml

DHEA- S 144,9 ug/dl
25,9 - 460,2

ANDROSTENDION 0,83 ng/ml
0,30 - 3,70
__________________
:conf used:
- Dermena , Piorin
- Revalid, wierzbownica ,soyfem forte, wit.A+E
- Radical ampu³ki
Atka7104 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 13:14   #2262
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Sailor moja jamniczka te¿ siê przewraca³a, stawy sztywnia³y i chodzi³a jak na szczud³ach. Te¿ mia³a alergie, przez jaki¶ czas bra³a leki, ale dopiero jak ograniczy³am jej karmê 2-3 x na tydzieñ to wszystko usta³o. Tran ³yka tañszy, bo te¿ posz³abym z torbami

Maria221 ja nadal u¿ywam loxon, tylko pod koniec sierpnia go mocno ograniczy³am, we wrze¶niu zaczê³am wcieraæ co drugi dzieñ, tak podra¿ni³ mi skalp, ¿e najpierw nadmiernie siê przesusza³, pó¼niej przet³uszcza³ Teraz jest spokój ze skór± g³owy, ale w³osy lec± jak g³upie i choæ króciutkie s±, to dalej bilans jest zerowy i chyba nie doczekam siê sytuacji na plus. Czasami ¿a³ujê, ¿e zaczê³am przygodê z loxonem.
0nat0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-09, 13:41   #2263
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 2 981
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

No w sumie nie wiadomo, co z tym loxonem. Jest to jedyny preparat, jedyny!, po kótrym w ci±gu 6 tyg. mam wysyp nowych w³osów, kótre potem konkretnie zas³aniaj± prze¶wity. Takie dzia³anie Loxonu 5% to u mnie regu³a, do¶cwiadczam tego za ka¿dym razem. Niestety on tak dzia³a na mnie tylko przez kilka tyg. potem dzia³anie maleje i deszczu bejbików ju¿ nie ma! Podobno po roku uzyskuje siê maksymalny efekt, ja maksymalny efekt uzyskuje po oko³o 2-3msc. i to koniec!

Dlatego te¿ w kwietniu go odstawi³am, to chyba by³ b³±d, ale co robiæ, loxon powoduje linienie, ale bez niego nie ma nowych w³osów. Po prostu nie wiem, co robiæ.

Najgorsze jest to, ¿e linienie jakby ucich³o, przesta³y lecieæ, a przy nast. myciu juz wypada³o wiecej, a pó¼niej wiêcej. Nie wiem, czy to dalej linienie, czy ju¿ co¶ nowego.

Dwa razy umy³am innym szamponem, to akurat siê zbieg³o z tym drugim wypadaniem, my¶licie, ¿e to mo¿e byæ to?
__________________
Wewnêtrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnêtrznie: szampon/¿el do mycia cia³a glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost w³osów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-09, 17:51   #2264
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Maria221 mo¿e i od szamponu. Ja umy³am g³owê w ubieg³± sobotê szamponem z apteki, przeciw wypadaniu w³osów (mojej mamy która na niego nie narzeka), to wypad³o mi tyle k³aków, ¿e dawno takiego widoku nie do¶wiadczy³am.
To jest takie przykre, ¿e niektórzy myj± g³owê raz na tydzieñ szamponem familijnym za 3 z³, a na g³owie w³osów tyle, ¿e nawet przedzia³ka nie widaæ.

Na mnie loxon tak szybko nie dzia³a, tak jak i wszystko. ¯eby co¶ zaskoczy³o musi min±æ 3-4 miesi±ce. Loxon lejê na skalp ju¿ 1,5 roku i nie widzê spektakularnych efektów, ale u¿ywam, bo siê bojê tego nadmiernego wypadania. £udzê siê, ¿e jak odro¶nie ich na tyle du¿o, to bêdê go powolutku odstawiaæ, haha mam nadziejê, ¿e dekady mi to nie zajmie
0nat0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-10, 11:23   #2265
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 437
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Poka¿ wiadomo¶æ
Bojê siê antyków bo naczyta³am siê ¿e na antykach libido jest zerowe... mój ch³opak nie bêdzie zadowolony, zreszt± ja te¿ nie Za³o¿ê siê ¿e wola³by ¿ebym zosta³a ³ysa ni¿ ¿ebym nie mia³a ochoty na sex
oj tam..
Cytat:
Napisane przez 0nat0 Poka¿ wiadomo¶æ

Dlaczego i jak namaczaæ orzechy, pestki i nasiona oleiste?
Siêgaj±c po orzechy, pestki i nasiona oleiste jeste¶my przekonani, ¿e w pe³ni czerpiemy z zawartego w nich bogactwa. Nic bardziej mylnego.

Orzechy, pestki oraz inne nasiona oleiste znane s± z obfitej zawarto¶ci zdrowych t³uszczów, które s± niezbêdne dla prawid³owego rozwoju organizmu. Oprócz kwasów omega - 6 i omega – 3, orzechy i pestki stanowi± ¼ród³o protein, witamin (w tym witaminê E), przeciwutleniaczy oraz b³onnika pokarmowego.
No i proszê nowa szko³a...
Cytat:
Napisane przez 0nat0 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja ³ykam od pocz±tku wrze¶nia ten, który chcesz ³ykaæ po tym który ³ykasz teraz
Nie mia³am go w planach, ale zaczê³am za¿ywaæ przez przypadek, dok³adniej weterynarz zasugerowa³ ¿eby podawaæ ten tran mojemu psu co drugi dzieñ na stawy. Po miesi±cu by³y ju¿ efekty, wcze¶niej nie mog³a wchodziæ po schodach i normalnie funkcjonowaæ - wiêc ³ykam tran razem z czworonogiem Spore s± te kapsu³ki, my¶la³am, ¿e za ka¿dym razem bêdê siê d³awiæ, ale wszystko gra
Serio to dzia³a na stawy? U ludzi te¿?
Bo ja od dawna biorê po jednej kapsu³ce, moz epowinnam 2???
Kolano trzeszczy az strach...

Cytat:
Napisane przez Gosiakol Poka¿ wiadomo¶æ
Samych preparatów wspomagaj±co - oczyszczaj±cych w±trobê kupi³am trzy ró¿ne, bo nie mog³am siê zdecydowaæ . Jestem w szoku jaki tu jest wybór wszystkiego. We Fr jak poprosilam o jakis preparat na watrobe wtedy, kiedy mia³am te zle wyniki, to facet najpierw zrobi³ okr±gle oczy, potem zniknal na zapleczu na dlugie minuty i z koncu znalazl jakis jeden dziwny pojemniczek a tu..? Pó³ godziny sta³am i porownywalam opisy na opakowaniach, niesamowite. Pytanie tylko czy te wszystkie preparaty na co¶ siê zdaj±..
Tak, ciekawe czy to wszystko dzia³a...
Tez sie zastanawiambo bateria ro¶nie.
Na kolana ostatnio kolagen dokupi³am...

a s³ysza³y¶cie o miksturze oczyszczaj±cej Sloneckiego?

http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura

Gosia, od jakich Ty antykow zaczyanalas co pisalas 9 lat pzred Yasmine?
__________________
...najmniejsze pañstwo ¶wiata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf by³a kobiet±
konspiracja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 05:34   #2266
asiuleczka28
Przyczajenie
 
Avatar asiuleczka28
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cze¶æ dziewczyny mam pytanie mam wielki problem z wypadaniem w³osów co mogê zastosowaæ ¿eby mi przesta³y a¿ tak wypadaæ 😢😢😢😢
asiuleczka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 08:05   #2267
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez asiuleczka28 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny mam pytanie mam wielki problem z wypadaniem w³osów co mogê zastosowaæ ¿eby mi przesta³y a¿ tak wypadaæ 😢😢😢😢
Wszystko.
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 08:27   #2268
asiuleczka28
Przyczajenie
 
Avatar asiuleczka28
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Tzn??
asiuleczka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 08:30   #2269
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez asiuleczka28 Poka¿ wiadomo¶æ
Tzn??
Nie mog³am siê powsztrymaæ, bo Twoje pytanie by³o niczym "chorujê, jak wyzdrowieæ?" Musisz sprecyzowaæ od kiedy wypadaj± Ci w³osy, w jakich ilo¶ciach, czy zmieni³a¶ produkty do pielêgnacji, czy przechodzi³a¶ przez wiêkszy stres albo choroby, czy zmieni³a¶ dietê, czy przechodzisz przez terapiê hormonaln±, czy robi³a¶ badania krwi (morfologia, hormony) itd. Nie ma ¿adnego panaceum na ka¿dy rodzaj wypadania. To co ja stosuje, nie bêdzie pasowaæ kole¿ance z ³ysieniem plackowatym i odwrotnie.
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 08:39   #2270
asiuleczka28
Przyczajenie
 
Avatar asiuleczka28
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Yhymm😉😉 noo to mi od jakiego¶ czasu wypadaj± a¿ tak to mo¿e z 2m.c a wypadaj± mi bardzo bo jak myje g³owê to ca³y zlew moich w³osów 😕😕 a je¶li chodzi o moje wyniki to mam w³a¶nie ma³a anemiê ale teraz skoñczy³am braæ ¿elazo i my¶lê ¿e siê to poprawi³o tylko tyle ¿e mi w³osy strasznie zaczê³y wypadaæ i nie wiem co mo¿na kupiæ teraz na ten problem
asiuleczka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 08:42   #2271
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez asiuleczka28 Poka¿ wiadomo¶æ
Yhymm😉😉 noo to mi od jakiego¶ czasu wypadaj± a¿ tak to mo¿e z 2m.c a wypadaj± mi bardzo bo jak myje g³owê to ca³y zlew moich w³osów 😕😕 a je¶li chodzi o moje wyniki to mam w³a¶nie ma³a anemiê ale teraz skoñczy³am braæ ¿elazo i my¶lê ¿e siê to poprawi³o tylko tyle ¿e mi w³osy strasznie zaczê³y wypadaæ i nie wiem co mo¿na kupiæ teraz na ten problem
Jesli mia³a¶ problemy z ¿elazem to powinna¶ zbadaæ ferrytynê. Jej niski poziom jest jedn± z przyczyn wypadania w³osów.
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 08:47   #2272
asiuleczka28
Przyczajenie
 
Avatar asiuleczka28
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 18
Yhym i mogê wzi±¶æ skierowane na to badanie od ogólnego lekarza???

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Bo to klêska wykoñczenia Olysieje jak tak dalej bêdzie 😯😯😯 mo¿e jakie¶ witaminy widzê ze kto¶ tutaj stosuje witaminê B2
asiuleczka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 08:47   #2273
Aziddee
Zadomowienie
 
Avatar Aziddee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 1 649
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez asiuleczka28 Poka¿ wiadomo¶æ
Yhym i mogê wzi±¶æ skierowane na to badanie od ogólnego lekarza???
Ró¿nie z tym wychodzi. Niezbyt siê orientujê, bo robiê badania prywatnie.
__________________
Przed chorym perfekcjonizmem chroni mnie zdrowa doza lenistwa
Aziddee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 08:53   #2274
asiuleczka28
Przyczajenie
 
Avatar asiuleczka28
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Noo to musze siê dowiedzieæ przed wyjazdem moim musze jako¶ to zahamowaæ mo¿e tak jak kto¶ napisa³ ta witamina tylko czy to pomo¿e 😯😯😯
asiuleczka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 08:55   #2275
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez asiuleczka28 Poka¿ wiadomo¶æ
Yhym i mogê wzi±¶æ skierowane na to badanie od ogólnego lekarza???

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Bo to klêska wykoñczenia Olysieje jak tak dalej bêdzie 😯😯😯 mo¿e jakie¶ witaminy widzê ze kto¶ tutaj stosuje witaminê B2
B 2 jest na zajady co¶ ¼le przeczyta³a¶.....
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 08:59   #2276
asiuleczka28
Przyczajenie
 
Avatar asiuleczka28
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Noo to mo¿liwe mo¿e jakie¶ maseczki hmm stosuje tez od¿ywkê z vax ale ona ¶rednio daje te¿ rade 😬😬😬
asiuleczka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 09:10   #2277
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Myslisz ,ze sie poprawilo? Zbadaj czy dalej masz anemie,ze bralas leki nie oznacza,ze od razu anemii nie ma.
Poza tym wlosy po anemi moga wypadac przez kilka miesiecy. Potrzeba czasu az organizm wroci do normalnosci ,a uszkodzony wlos tak czy siiak wypadnie. Odzywki raczej tu nie pomoga jak cos w organizmie jest nie tak :p
__________________
WALCZÊ O W£OSY
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 09:26   #2278
asiuleczka28
Przyczajenie
 
Avatar asiuleczka28
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

To wiem bêdê sz³a 22 wrze¶nia do lekarza to zobaczê co i jak bo bêdê robi³a badania skoro mi tak zaczê³y wypadaæ to napewno musi byæ co¶ nie tak😕😕😕😕

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Chyba ze co¶ na wzmocnienie hmmm nie wiem sama bo jak umylam g³owê to siê przerazi³am szczerze mówi±c 😟😟😟
asiuleczka28 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 14:59   #2279
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Porobi³am wyniki i wszystkie s± w normie. £ykam dalej revalid, do³±czy³am szampon Dermena i dzi¶ by³am na wizycie u ginekologa. Kaza³ mi odstawiæ microgynon21 i przepisa³ Madinette obieca³, ¿e za 3miesi±ce na wizycie pochwalê siê ¿e w³osy ju¿ nie wypadaj±...
__________________
15.08.2015
czerwonapanienka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-09-11, 15:46   #2280
0nat0
Raczkowanie
 
Avatar 0nat0
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

asiuleczka28 skorzystaj z wyszukiwarki, nie boli.
0nat0 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.