Najlepsze kosmetyki dodające objętosci:):) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 13:56   #1
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305

Najlepsze kosmetyki dodające objętosci:):)


Hej dziewczyny

Szukam jakiegos preparatu który odbije mi wlosy od skory mam wlosy krecone, jestem z nich zadowolona ale.. przy skorze sa oklapniete

Uzywalam juz szamponow, odzywek- co oczywiscie efektu nie dało
Teraz szukam lakierow i pianek lub-metod na podniesienie wlosow

Czekam na pomysly
Pozdrawiam
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 16:34   #2
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Najlepsze kosmetyki dodające objętosci:):)

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Szukam jakiegos preparatu który odbije mi wlosy od skory mam wlosy krecone, jestem z nich zadowolona ale.. przy skorze sa oklapniete

Uzywalam juz szamponow, odzywek- co oczywiscie efektu nie dało
Teraz szukam lakierow i pianek lub-metod na podniesienie wlosow

Czekam na pomysly
Pozdrawiam
Jesli suszysz wloski to susz glowa w dol ,albo poprostu pochyl sie ,spryskaj wloski lakierek od spodu i poczekaj chwilke zeby lakier wyschl troszke pomoga
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 12:55   #3
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Najlepsze kosmetyki dodające objętosci:):)

Cytat:
Napisane przez isKraMc Pokaż wiadomość
Jesli suszysz wloski to susz glowa w dol ,albo poprostu pochyl sie ,spryskaj wloski lakierek od spodu i poczekaj chwilke zeby lakier wyschl troszke pomoga

no wlasnie hhhmmm.. nie wiem jakiego lakieru użyc bo chcialabym fryzure mocno utrwalic a nie chce miec posklejanych i najbardziej chcialabym wlosy podniesc u nasady na samym.. ee.. czubku glowy wiec jak sie pochyle lakier tam nie dotrze, spryskam raczej wlosy nizej

probowała może któraś z was chodzić z kucykiem wysoko na czubku glowy? zeby wlosy zyskały objetości?
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 13:47   #4
isKraMc
Raczkowanie
 
Avatar isKraMc
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Malmö/Szwecja
Wiadomości: 244
Dot.: Najlepsze kosmetyki dodające objętosci:):)

POdnies wiec wlosy na czubku glowy ,spryskaj lakierem u nasadu i przytrzymak chwile az wyschna.

Jesli bedziesz suszyc wlosy suszarka z glowa w dol to i te na czubku glowy sie uniosa ,mozesz je np jeszcze jak sa mokre spryskac troche lakierem i wtedy suszyc.

Lakieru konkretnego ci nie doradze bo wszystkie jak dla mnie sa takie same , nie ma lakieru ktory nie skleja wlosow ... tylko trzeba go uzywac delikatnie i nie pryskac zbyt blisko wlosow to efekt bedzie znosny
__________________
...Wszystko to co mam ,wykradlam Bogu gdy spal ...I tak zabierze mi wiecej,zatrzymujac serce...

***!!!MOja MetaMorfoza!!!***
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=292268
isKraMc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 00:15   #5
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Najlepsze kosmetyki dodające objętosci:):)

Cytat:
Napisane przez isKraMc Pokaż wiadomość
POdnies wiec wlosy na czubku glowy ,spryskaj lakierem u nasadu i przytrzymak chwile az wyschna.

Jesli bedziesz suszyc wlosy suszarka z glowa w dol to i te na czubku glowy sie uniosa ,mozesz je np jeszcze jak sa mokre spryskac troche lakierem i wtedy suszyc.

Lakieru konkretnego ci nie doradze bo wszystkie jak dla mnie sa takie same , nie ma lakieru ktory nie skleja wlosow ... tylko trzeba go uzywac delikatnie i nie pryskac zbyt blisko wlosow to efekt bedzie znosny
ach i wlasnie patent z podsuszaniem lakierowanych wlosow jest super szkoda, ze efekt jest krotki, ale co tam to najlepsza rzecz ktora sie sprawdza w mym przypadku

no wlasnie znosny, niestety mam krecone wlosy i to jeszcze bardziej wszystko komplikuje bo wlosy sa splatane i zeby je uniesc nie niszczac loczkow.. trzeba sie napracowac

Jest mnostwo pianek typu Volume XXL i nic nie daja wiadomo, ze kazdy wlos jest inny, ale moze jest cos uniwersalnego?

jesli chodzi o prostowanie wlosow i uniesienie ich to mam patent przy dosc krotkich wlosach (do ramion) jak moje, wlosy swienie unoszą się... przy kreceniu ich prostownica zamiast lokow mam po prostu uniesione wlosy:P dziwne to troche ale prawdziwe:P na yt jest duuzo filmikow o "lokowaniu wlosow prostownica"
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!




Edytowane przez CherieK
Czas edycji: 2009-10-21 o 00:16
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 20:46   #6
luniaska
Raczkowanie
 
Avatar luniaska
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 341
Dot.: Najlepsze kosmetyki dodające objętosci:):)

wiem co czujesz
chyba każda kobieta chce by jej włosy były puszyste,ale nie napuszone i wyglądały na gęste
mam cienkie włoski i pofalowane,ale prostuje je suszarką i dużą okrągłą szczotką. Pomaga i to jest dobry patent tylko trzeba się wprawić
a jakiś czas temu odkryłam jeszcze coś co może pomóc również Tobie
lakier wellaflex większa objętość
ma taki fajny dozownik,że leci taka mgiełka,więc nie skleja tak strasznie włosków
a pryskam tak jak już wizażanki pisały u nasady i czekam chwilke.
Jak dla mnie ten lakier jest świetny,bo dyskretny a robi swoje
włoski są lekko podniesione, nie wyglądają sztucznie,a co najważniejsze efekt utrzymuje się dosyć długo
Chociaż wszystkie wiemy,że każda ma inne włosy,więc próbuj, dla siebie też coś znajdziesz
luniaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.