spłycanie blizny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 22:23   #1
anulabor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5

Spłycanie blizny !!!


Witam.
Mam taki problem. Otóż z własnej głupoty wycisnęłam sobie sama pryszcza na policzku. Był ogromny. Wiem, że bardzo bardzo źle zrobiłam, ale już po fakcie. Nauczkę mam, że hej. Teraz płacę za to bardzo wysoką cenę. Kiedy wszystko mi się zagoiło, pozostała duża ogromna dziura. Wpadłam w panikę. Źle się z tym czułam i wciąż się źle czuję. Chciałabym się pozbyć tej blizny wklęsłej, gdyż czuję się z tym oszpecona. Byłam z tym u dermatologa. Chodziłam do niego przez rok czasu mniej więcej co miesiąc a czasami co dwa tygodnie. Przepisywał mi mnóstwo przeróżnych maści na blizny, ale nie wiele one pomogły. Były strasznie drogie, na leki wydałam ponad 1.000 zł. Potem znalazłam się u kosmetologa. Zaproponował mi on ścieranie – powiedział, że w ten sposób może on mi pomóc spłycić tę bliznę. I poszłam na to. Chodzę co 7 dni. Ściera ręcznie jakąś papką którą robi i przypala ją wcześniej na ogniu. Jestem po 3 zabiegach. Zabiegi są co 7 dni i po każdym zabiegu na trzeci dzień chodzę na nawilżanie. Robi mi się ogromny strup a potem odpada. Mam pytanie. Czy ktoś z Was miał z czymś takim do czynienia? Czy faktycznie przez ścieranie odbudowuje się skóra i blizna się spłyci? Pytam bo jestem po 3 zabiegach i na razie nie widzę rezultatów. Zastanawiam się czy długotrwałe zabiegi takie przyniosą jakiś efekt, czy kosmetolog nie nabiera mnie chcąc sobie na tym zarobić. Kiedy spytałam go o laser (on go nie ma, ale myślałam że w razie czego odłożę pieniądze i poszukam jakiejś kliniki) to powiedział mi że laser nie służy do likwidowania blizn, które są wklęsłe i że nic by mi to nie dało. Jestem zdezorientowana i dlatego postanowiłam to opisać. Bardzo proszę o rady.
Ania

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Pomocy

Edytowane przez anulabor
Czas edycji: 2011-02-16 o 22:23
anulabor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 08:19   #2
anulabor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: spłycanie blizny

czy ktoś miał z ścieraniem do czynienia
anulabor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 21:51   #3
anulabor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: spłycanie blizny

proszę o radę
anulabor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 20:55   #4
basiaczek511
Raczkowanie
 
Avatar basiaczek511
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: spłycanie blizny

zastanow sie czy jest sens wydawania pieniedzy na ta blizne, bo szczerze watpie ze jest ogromna i niewiadomo jak cie szpeci.
__________________
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...




basiaczek511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 21:07   #5
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: spłycanie blizny

zapraszam do watku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=165634
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 08:37   #6
anulabor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: spłycanie blizny

Mikrodermabrazję juz miałam, fajne w przypadku oczszczenia całej twarzy na miesiąc. A blizna którą mam jest dość głęboka nie wiem co mam robić.
anulabor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.