Testy ciążowe/Beta HCG - wątek zbiorczy! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-24, 18:49   #121
elusia1200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 9
Dot.: niejasny wynik testu ciążowego

Ale ja już chodziłam do niej z pierwszą ciążą i nie wymagała żadnego badania Beta, zrobiła usg, serduszko biło, założyła kartę i pogratulowała To pewnie zależy od lekarza.
elusia1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:00   #122
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: niejasny wynik testu ciążowego

Cytat:
Napisane przez elusia1200 Pokaż wiadomość
Ale ja już chodziłam do niej z pierwszą ciążą i nie wymagała żadnego badania Beta, zrobiła usg, serduszko biło, założyła kartę i pogratulowała To pewnie zależy od lekarza.
nie prosiła o bete bo miała dowód w postaci maluszka na monitorzea teraz jest za wczesnie,pecherzyk widac 5-6tydzień
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 06:22   #123
elusia1200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 9
Dot.: niejasny wynik testu ciążowego

zdecydowanie masz rację skrzat84
Planowo wczoraj powinnam dostać @, oczywiście nic i dzisiaj rano wstałam oczywiście żeby zrobić ostateczny test i są śliczne, poprostu piękne kreseczki Jutro idę na badania, a w poniedziałek do mojej gin.
Najbardziej dokucza mi senność i wstawanie w nocy siusiu
a cała reszta super, jak narazie żadnych wymiotów itp. Ale jeszcze wszystko możliwe, bo przy synku, to strasznie wymiotowałam. No i nie mogę znieść zapachu kawy

Dziękuję za wsparcie dziewczyny, życzę wszystkim powodzenia za pierwszym razem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0004.jpg (44,7 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0005.jpg (43,0 KB, 142 załadowań)
elusia1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 10:22   #124
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: niejasny wynik testu ciążowego

Cytat:
Napisane przez elusia1200 Pokaż wiadomość
zdecydowanie masz rację skrzat84
Planowo wczoraj powinnam dostać @, oczywiście nic i dzisiaj rano wstałam oczywiście żeby zrobić ostateczny test i są śliczne, poprostu piękne kreseczki Jutro idę na badania, a w poniedziałek do mojej gin.
Najbardziej dokucza mi senność i wstawanie w nocy siusiu
a cała reszta super, jak narazie żadnych wymiotów itp. Ale jeszcze wszystko możliwe, bo przy synku, to strasznie wymiotowałam. No i nie mogę znieść zapachu kawy

Dziękuję za wsparcie dziewczyny, życzę wszystkim powodzenia za pierwszym razem
Serdecznie gratuluję!
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 18:53   #125
Marchewka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 84
Kreska widmo?? Testy "PINK"

Witajcie!
Mam pytanie. Po 18 dniach od stosunku robilam test (w sumie dwa) wczoraj rano i dzis rano. Wynik negatywny, ale - w obu przypadkach po jakims czasie dostrzeglam ledwowidoczna kreske.. Po kilku godzinach kreska ta byla juz dosc widoczna. Niby po 10 min. wynik niewazny, ale zaczynam świrować. (Byly to testy "PINK").
Dodam, ze okolo 15 dni temu przyjelam tabletke 72 po, a po 9 dniach mialam krwawienie.. i nie wiem juz czy to byl okres.. Niby obfity i trwal 4 dni ale naczytalam sie ze moze wystepowac krwawienie niezwiazane z okresem... Odchodze od zmyslow ;/ Help
Marchewka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 18:59   #126
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Kreska widmo?? Testy "PINK"

Cytat:
Napisane przez Marchewka1991 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mam pytanie. Po 18 dniach od stosunku robilam test (w sumie dwa) wczoraj rano i dzis rano. Wynik negatywny, ale - w obu przypadkach po jakims czasie dostrzeglam ledwowidoczna kreske.. Po kilku godzinach kreska ta byla juz dosc widoczna. Niby po 10 min. wynik niewazny, ale zaczynam świrować. (Byly to testy "PINK").
Dodam, ze okolo 15 dni temu przyjelam tabletke 72 po, a po 9 dniach mialam krwawienie.. i nie wiem juz czy to byl okres.. Niby obfity i trwal 4 dni ale naczytalam sie ze moze wystepowac krwawienie niezwiazane z okresem... Odchodze od zmyslow ;/ Help
Jeśli chodzi o krwawienie to skutek uboczny escapelle.

Po jakim czasie dostrzegłaś tę ledwie widoczną kreskę? Od razy w momencie odczytywania prawidłowo wyniku? Bo jeśli tak, to może wskazywać, że jednak tabletka nie zadziałała.

Jeśli chcesz być w 100% pewna, to udaj się zrobić test z krwi beta hcg.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 19:04   #127
Marchewka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 84
Dot.: Kreska widmo?? Testy "PINK"

Cytat:
Napisane przez niebieskie_oczko Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o krwawienie to skutek uboczny escapelle.

Po jakim czasie dostrzegłaś tę ledwie widoczną kreskę? Od razy w momencie odczytywania prawidłowo wyniku? Bo jeśli tak, to może wskazywać, że jednak tabletka nie zadziałała.

Jeśli chcesz być w 100% pewna, to udaj się zrobić test z krwi beta hcg.
W obu przypadkach bylo tak, ze do 10 min. nie bylo widac tej drugiej kreski, tylko pod swiatlo jakby taki 'cien' ( a moze to zwidy...). Dopiero po ok 20 min. byl leciutki zarys... Po kilku godzinach zarys ten byl juz wyraźniejszy. A czy testy robione po 18 dniach od stosunku sa juz wiarygodne? Bo niby okres mialabym miec 25 lutego a 'dostalam' 20.
Marchewka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 19:06   #128
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Kreska widmo?? Testy "PINK"

Nie panikuj. Mialam kiedys podobna sytuacje z testem tej samej firmy. Zostawilam go w lazience i na drugi dzien przypomnialam sobie, ze musze go wyrzucic. Wzielam test do reki, a na nim druga blada kreska. Dopiero pozniej skojarzylam, ze te testy zostawiaja po prostu zaciek w tym miejscu, nawet na jakims forum o tym czytalam, bo bylam spanikowana, jak ty. Nie sadze zebys byla w ciazy, skoro przyjelas tabletke ,,po'' i wystapilo krwawienie. Wynik testu odczytuje sie w pierwszych kilku minutach, potem lepiej wyrzucic taki test i sie nie stresowac.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 19:09   #129
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Kreska widmo?? Testy "PINK"

Cytat:
Napisane przez Marchewka1991 Pokaż wiadomość
W obu przypadkach bylo tak, ze do 10 min. nie bylo widac tej drugiej kreski, tylko pod swiatlo jakby taki 'cien' ( a moze to zwidy...). Dopiero po ok 20 min. byl leciutki zarys... Po kilku godzinach zarys ten byl juz wyraźniejszy. A czy testy robione po 18 dniach od stosunku sa juz wiarygodne? Bo niby okres mialabym miec 25 lutego a 'dostalam' 20.
Tak, test robiony 18 dni po stosunku powinien być juz wiarygodny

Moim zdaniem chyba zjada cię panika Nie wiem po co oglądałaś test po 20min. Powinnaś go wykonać, odczytać wynik po takim czasie, jak zalecają na opakowaniu i go wyrzucić, by potem nie wkręcać sobie dziwnych rzeczy. W ulotce na pewno pisze, że wynik testu jest ważny tylko przez jakiś czas, potem mogą pojawiać/znikać kreski gdyż zachodzą jeszcze jakieś reakcje.

Nie mogę stwierdzić, czy faktycznie po tych 2-3-5 min (zależne od producenta) było widać jakąś bladą kreskę, bo nie byłam przy tym. Ale jeśli do 10min nie było widać drugiej kreski to wyluzuj Jeśli chcesz być spokojna to wykonaj jeszcze jeden test np. innego producenta albo zrób badanie z krwi.
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 21:43   #130
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Kreska widmo?? Testy "PINK"

Tam jest w ulotce, żeby nie interpretować wyników po jakims tam czasie, czy na drugi dzień Nie stresuj się!
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 06:28   #131
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: niejasny wynik testu ciążowego

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
ostatnio jestem niesamowicie senna i tak sobie zartowalam z mezem ze moze ciaza i zrobilam przed chwila test ciazowy, tak z ciekawosci mimo ze bylam przekonana ze raczej to nie mozliwe a jednak na tescie pojawila sie blada rozowa kreseczka. Nie wiem co mam myslec, ja naprawde ja dosc wyraznie widze. Juz kiedys robilam testy ciazowe i nic mi sie nie pokazywalo a teraz naprawde widze blada kreseczke. Zrobilam zdjecia ale niestety komorka, cos widac moze wy zobaczycie.
Jestem zszokowana.
Dzis powinnam dostac okres.

Zdjecia nie sa najlepsze, szczegolnie w wersji powiekszonej rozmazane strasznie ale widac na nich ten zarys drugiej kreseczki.
zrób bete bo cos mi sie wydaje ze bedziemy ci gratulować

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez elusia1200 Pokaż wiadomość
zdecydowanie masz rację skrzat84
Planowo wczoraj powinnam dostać @, oczywiście nic i dzisiaj rano wstałam oczywiście żeby zrobić ostateczny test i są śliczne, poprostu piękne kreseczki Jutro idę na badania, a w poniedziałek do mojej gin.
Najbardziej dokucza mi senność i wstawanie w nocy siusiu
a cała reszta super, jak narazie żadnych wymiotów itp. Ale jeszcze wszystko możliwe, bo przy synku, to strasznie wymiotowałam. No i nie mogę znieść zapachu kawy

Dziękuję za wsparcie dziewczyny, życzę wszystkim powodzenia za pierwszym razem
no widzisz!ciesze sie ze potwierdziło sie moje przypuszczenie gratulacje!!!

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez elusia1200 Pokaż wiadomość
zdecydowanie masz rację skrzat84
Planowo wczoraj powinnam dostać @, oczywiście nic i dzisiaj rano wstałam oczywiście żeby zrobić ostateczny test i są śliczne, poprostu piękne kreseczki Jutro idę na badania, a w poniedziałek do mojej gin.
Najbardziej dokucza mi senność i wstawanie w nocy siusiu
a cała reszta super, jak narazie żadnych wymiotów itp. Ale jeszcze wszystko możliwe, bo przy synku, to strasznie wymiotowałam. No i nie mogę znieść zapachu kawy

Dziękuję za wsparcie dziewczyny, życzę wszystkim powodzenia za pierwszym razem
Sposoby na nudności
  • Nie dopuszczaj do zbyt długich przerw między posiłkami. Głód potęguje nudności. Jedz co 2-3 godziny, małe i lekko strawne porcje.
  • W ciągu dnia pij herbatkę imbirową. Na szklankę gorącej wody dwa cienkie plasterki imbiru lub dwie łyżeczki sproszkowanego. Imbir możesz również dodawać do innych potraw.
  • Możesz napić się mięty. Pij ją małymi łyczkami. A jeśli mdłości dokuczają ci poza domem, możesz powąchać chusteczkę o zapachu miętowym.
  • Na nudności dobra jest cytryna. Pij powoli wodę z dodatkiem soku z cytryny. Owoc ten możesz też zabrać do pracy lub na spacer i w razie konieczności wąchać.
  • Dietę wzbogać w witaminę B6. Badania dowodzą, że jej niski poziom w organizmie jest przyczyną mdłości. W twoim codziennym jadłospisie nie powinno zabraknąć: bananów, awokado, kasz. brokułów, ryb.

  • Możesz sama zastosować sobie akupresurę. Kiedy czujesz nudności, uciśnij kciukiem punkt na wewnętrznej stronie przedramienia znajdujący się około 2 – 3 cm poniżej zgięcia nadgarstka. Masuj około 1 minuty.
  • Jeśli męczą się nudności, więcej się ruszaj. Chodź na spacery, ćwicz. Ćwiczenia lepiej dotlenią organizm i zmniejszą dolegliwości. Jeżeli lekarz prowadzący nie widzi przeszkód, zapisz się na specjalne zajęcia dla kobiet w ciąży lub jogę.
  • Na kolację zjedz wysokobiałkowy posiłek np. twarożek i mleko. Pozwoli to utrzymać we krwi stały poziom cukru i zmniejszy poranne nudności.
  • Na poranne nudności przygotuj się już wieczorem. Obok łóżka połóż szklankę z sokiem z cytryny, herbatniki lub garść rodzynek. Podniesie to szybko poziom cukru we krwi i złagodzi nudności. Zanim wstaniesz zjedz biszkopta i popij przygotowanym napojem cytrynowym lub lekką herbatką.
  • Jeśli naturalne metody nie pomagają na zwalczanie nudności, poradź się lekarza prowadzącego. W aptekach dostępnie są preparaty łagodzące te przykre objawy.

Co jeść, czego unikać
  • Wystrzegaj się potraw ciężkich i tłustych oraz pikantnych.
  • Jedz potrawy duszone lub gotowane.
  • Jeśli tolerujesz zapach i smak ziół możesz nimi przyprawiać posiłki. Niektóre z nich ułatwiają trawienie np. bazylia, tymianek, zioła prowansalskie. Unikaj silnie aromatyzowanych np. czosnek, ostra papryka.
  • Wybieraj produkty nisko tłuszczowe – chude mleko, sery. Zawierają one taką samą ilość witamin i wapnia jak pełnotłuste, ale są lepiej trawione.
  • Jedz dużo świeżych owoców i warzyw np. surowa marchew i kalarepa łagodzą nudności.
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 12:03   #132
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Kreska widmo?? Testy "PINK"

Czy on jest biało-różowy z taką "falą"? Bo jeśli to ten, to te testy są po prostu trefne.. Ja robiłam dwa właśnie takie, i w obu wychodziła megawyraźna krecha po godzinie, a w ciąży jak nie byłam, tak nie jestem. Tzn. 10 min była jedna krecha, a potem robiła się druga coraz wyraźniejsza, ale powyżej 10 minut nie odczytuje się wyniku.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 14:47   #133
Marchewka1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 84
Dot.: Kreska widmo?? Testy "PINK"

http://alergia-24.pl/userdata/gfx/f8...c53bb5a1b9.jpg <--- Chodzi mi o te. Niezle mi to napedziło strachu.. Kiedys, dawno, dawno robilam testy innej firmy i nie spotkalam sie z taka sytuacja a tutaj patrze 10-15 min. po a tam druga linia.. I juz zglupialam. Dzisiaj kupilam kolejny test "Nordtest" (ogolnie jeszcze sie z nim nie spotkalam, więc zobaczymy) i go wypróbuję jutro rano..
Marchewka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 09:40   #134
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Kreska widmo?? Testy "PINK"

Cytat:
Napisane przez Marchewka1991 Pokaż wiadomość
http://alergia-24.pl/userdata/gfx/f8...c53bb5a1b9.jpg <--- Chodzi mi o te. Niezle mi to napedziło strachu.. Kiedys, dawno, dawno robilam testy innej firmy i nie spotkalam sie z taka sytuacja a tutaj patrze 10-15 min. po a tam druga linia.. I juz zglupialam. Dzisiaj kupilam kolejny test "Nordtest" (ogolnie jeszcze sie z nim nie spotkalam, więc zobaczymy) i go wypróbuję jutro rano..
Też miałam tak samo z testami tej firmy, też strasznie panikowałam, ale w ciąży nie byłam . Spróbuj z tym testem, na pewno się uspokoisz
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 21:27   #135
sundiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 68
Dot.: Kreska widmo?? Testy "PINK"

Zawsze po jakimś czasie robi się na teście ta "ciążowa" kreska. Moja koleżanka na studiach robiła taki test na zajęciach - na test sikali panowie. Po jakimś dłuższym czasie test wskazywał, że koledzy są w ciąży.
Trzeba więc patrzeć na test wtedy kiedy zaleca producent i wyrzucać go do śmietnika.
sundiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 01:24   #136
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Kreska widmo?? Testy "PINK"

Cytat:
Napisane przez sundiana Pokaż wiadomość
Zawsze po jakimś czasie robi się na teście ta "ciążowa" kreska. Moja koleżanka na studiach robiła taki test na zajęciach - na test sikali panowie. Po jakimś dłuższym czasie test wskazywał, że koledzy są w ciąży.
Trzeba więc patrzeć na test wtedy kiedy zaleca producent i wyrzucać go do śmietnika.
Mam nadzieję, że te kreseczki w przypadku panów wychodziły po terminie zalecanym przed producenta, bo w przeciwnym razie to nie jest normalne i może wskazywać na raka prostaty.

Co do testów Pink, to miałam 2 sytuacje, gdy musiałam ich użyć. Stosowałam płytkowe jak i strumieniowe. Wszystkie wyniki były trafne, żadna kreska dodatkowa po czasie nie wychodziła
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 18:40   #137
nephelim89
Rozeznanie
 
Avatar nephelim89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 604
Dot.: strasznie blady cień drugiej kreski na teście ciążowym.miała któraś tak?

Cytat:
Napisane przez yakuszyn Pokaż wiadomość
Cześć kobiety Często tu zaglądam, ale po raz pierwszy piszę, więc wybaczcie ewentualne wtopy. Wątek bardzo mnie zaciekawił, ponieważ mam taki sam dylemat. Staramy się z mężem już od dłuższego czasu o dziecko. Wczoraj zrobiłam test (@ spóźniona o 6 dni) i druga kreseczka się pokazała, ale bardzo bladziutka. Pobiegłam do apteki po dwa inne testy (innych marek) - efekt ten sam, czyli bladziutka kreseczka. Już się w duszy uśmiecham, ale strach robi swoje. Naczytałam się o poronieniach, o tym, że pierwsze zapłodnienie nie zawsze oznacza prawidłową ciążę itd. Okrutnie bolą piersi, sikam co 15minut, ale non stop boli mnie podbrzusze, tak jakby @ miała nadejść. Dziś wybieram się na badanie krwi, boje się strasznie rozczarowania. Powtarzam sobie mantrę "jestem w ciąży, jestem w ciąży". Czy któraś z Was miała taki przypadek, że trzy testy wyszły pozytywnie (z tym że z bladą kreską) a hCG nie wykazało ciąży?
Będę bardzo wdzięczna za info.
Pozdrawiam wszystkie te, które się starają i gratuluję zafasolkowanym
Ewa
No właśnie tak było w moim przypadku a obecnie jest to 11tc trzymam kciuki że u Ciebie blada kreska też okaże się wyczekaną fasolką
nephelim89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 20:12   #138
december13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Dot.: strasznie blady cień drugiej kreski na teście ciążowym.miała któraś tak?

Witam.

Ostatnią miesiączkę miałam 21.02. W tym miesiącu tydzień przed terminem miesiączki zaczął mnie boleć brzuch i piersi czyli standard, tyle że piersi powiększyły się bardziej, niż zwykle. Miesiączki nie mam brzuch pobolewa od czasu do czasu jakby była, zrobiłam wczoraj dwa testy oba innej firmy i oba pokazały drugą kreskę ale była bardzo blada, dziś zrobiłam 3 test druga kreseczka pojawiła się szybciej niż we wczorajszych testach, aczkolwiek to jeszcze nie tak wyraźna jak być powinna...
Oczywiście ciąża jest możliwa, i nie wiem czy mogę się powoli cieszyć?

Z lekarzem jestem umówiona po świętach wcześniej nie dam rady przez pracę.

Edytowane przez december13
Czas edycji: 2013-03-26 o 20:14
december13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 20:47   #139
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: strasznie blady cień drugiej kreski na teście ciążowym.miała któraś tak?

Cytat:
Napisane przez december13 Pokaż wiadomość
Witam.

Ostatnią miesiączkę miałam 21.02. W tym miesiącu tydzień przed terminem miesiączki zaczął mnie boleć brzuch i piersi czyli standard, tyle że piersi powiększyły się bardziej, niż zwykle. Miesiączki nie mam brzuch pobolewa od czasu do czasu jakby była, zrobiłam wczoraj dwa testy oba innej firmy i oba pokazały drugą kreskę ale była bardzo blada, dziś zrobiłam 3 test druga kreseczka pojawiła się szybciej niż we wczorajszych testach, aczkolwiek to jeszcze nie tak wyraźna jak być powinna...
Oczywiście ciąża jest możliwa, i nie wiem czy mogę się powoli cieszyć?

Z lekarzem jestem umówiona po świętach wcześniej nie dam rady przez pracę.
Moim zdaniem będzie dzidzia.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-05, 22:30   #140
agad86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: niejasny wynik testu ciążowego

witam, mam pytanko

od pól roku staramy się z mężem o bobaska. @ powinnam dostać wczoraj, od paru dni strasznie bolą mnie sutki i cale piersi (ale to inny ból niż ten co zawsze) i bolą mnie jajniki tak jak przed @ coś mnie podkusiło i już od środy robię sobie testy ale druga kreseczka jest słabszego koloru i pojawia się za każdym razem po około 5 minutach. kurcze nie wiem czy mogę już skakać z radości i zrobić niespodziankę mężowi czy będzie rozczarowanie bo okaże się ze test jest nieważny poradźcie mi coś dziewuszki, co wy o tym myślicie??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130405_234613.jpg (192,5 KB, 254 załadowań)

Edytowane przez agad86
Czas edycji: 2013-04-05 o 23:11
agad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 06:18   #141
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: niejasny wynik testu ciążowego

agad
Ja przy drugiej ciąży miałam właśnie drugą kreseczkę taką jaśniejsząA testy wykonywałam 5 dni od spodziewanej miesiączki.
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 16:24   #142
kluniaaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: strasznie blady cień drugiej kreski na teście ciążowym.miała któraś tak?

Witam mam do was pytanie, sprawa wygląda następująco od 6dni spóźnia mi się okres, mam nudności, wymioty, zawroty głowy, silne bóle podbrzusza jak na @, i 4 dni temu bardzo silny ból prawego jajnika - myślałam, że to okres bo zawsze miałam regularnie co do minuty, a tu nic. Zrobiłam test ciążowy paskowy 10mlU i według mnie były 2 kreski, zaraz po tym zrobiłam test płytkowy 25mlU według mnie nie było nic, lecz koleżanki wzieły do pod światło i jednogłośnie stwierdziły, że jest "zarys" bardzo jasnej kreski, dzisiaj zrobiłam kolejny test i zero nic żadnego śladu. Czekam na wyniki bety z krwi. Co wy o tym myślicie? Czy to była pomyłka?
kluniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 11:09   #143
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: strasznie blady cień drugiej kreski na teście ciążowym.miała któraś tak?

Cytat:
Napisane przez kluniaaa89 Pokaż wiadomość
Witam mam do was pytanie, sprawa wygląda następująco od 6dni spóźnia mi się okres, mam nudności, wymioty, zawroty głowy, silne bóle podbrzusza jak na @, i 4 dni temu bardzo silny ból prawego jajnika - myślałam, że to okres bo zawsze miałam regularnie co do minuty, a tu nic. Zrobiłam test ciążowy paskowy 10mlU i według mnie były 2 kreski, zaraz po tym zrobiłam test płytkowy 25mlU według mnie nie było nic, lecz koleżanki wzieły do pod światło i jednogłośnie stwierdziły, że jest "zarys" bardzo jasnej kreski, dzisiaj zrobiłam kolejny test i zero nic żadnego śladu. Czekam na wyniki bety z krwi. Co wy o tym myślicie? Czy to była pomyłka?
Możesz mieć mało hormonu w moczu i wychodzą blade kreski, a mogła być ciąża biochemiczna i się nie utrzymała. Beta wyjaśni o co chodzi.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 14:58   #144
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: strasznie blady cień drugiej kreski na teście ciążowym.miała któraś tak?

Cytat:
Napisane przez marcysia2686 Pokaż wiadomość
w tym cyklu obiecałam sobie,że nie będę konrolowała swojego cyklu...niech się dzieje co chce.staramy się rok o dziecko(drugie dziecko).mam stwierdzone zmiany na jajnikach typu pcos.nie pamiętam kiedy miała okres.i zrobiłam sobie test.wyszedł bardzo bladziutki,ledwo widoczy...nakręciłam się....ale strasznie boję się rozczarowania,że to jakiś feler.
To zależy po jakim czasie od momentu wykonania testu wyskoczyła ta kreska. Zgodnie ze wskazówkami wynik powinno się odczytać w ciągu 5-10 minut po czym test wyrzucić bo może dać fałszywą interpretację. Co do bladej kreski - nie szkodzi, że jest blada, tak czesto się zdarza, więc jest wielka szansa na to, że nosisz w sobie dzidziusia. Powodzenia.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 17:59   #145
kluniaaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: strasznie blady cień drugiej kreski na teście ciążowym.miała któraś tak?

Robiłam dwa testy ciążowe pepino paskowe i tu pojawia się pytanie, gdzie powinna pojawić się kreska testowa? Na obrazku jest jedna pod druga, a moja pojawiła się w odstępie 1cm dokładnie od kreski kontrolnej (jakiś centymetr powyżej napisu max) co to oznacza? Czy ta kreska jest tam "fabryczna"? Wyszły dwie krwisto czerwone, zmyla mnie ta odległość tych kresek od siebie :/ może któraś z was używała go i może mi coś powiedzieć?
kluniaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 19:39   #146
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: strasznie blady cień drugiej kreski na teście ciążowym.miała któraś tak?

Cytat:
Napisane przez kluniaaa89 Pokaż wiadomość
Robiłam dwa testy ciążowe pepino paskowe i tu pojawia się pytanie, gdzie powinna pojawić się kreska testowa? Na obrazku jest jedna pod druga, a moja pojawiła się w odstępie 1cm dokładnie od kreski kontrolnej (jakiś centymetr powyżej napisu max) co to oznacza? Czy ta kreska jest tam "fabryczna"? Wyszły dwie krwisto czerwone, zmyla mnie ta odległość tych kresek od siebie :/ może któraś z was używała go i może mi coś powiedzieć?
Nie możesz wstawić fotki? Ale moim zdaniem skoro wyszły dwie czerwone, to ciąża. Ulotka mówi dokładnie gdzie te kreski powinny być. Tam są takie obszary.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 13:31   #147
misia8616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 19
Dot.: niejasny wynik testu ciążowego

Cześć dziewczyny, mam taki dziwny problem, miesiączka spóźnia mi się już 17 dni, robiłam kilka testów - negatywne. Myślę sobie, że z hormonami mi się coś powaliło. Dzisiaj rano robiłam test paskowy pepino i miałam drugą kreseczkę tylko w innym miejscu niż powinna się znajdować, dużo dalej, nie wiem co o tym myśleć, test był trefny???
misia8616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 16:54   #148
sisterqa
Raczkowanie
 
Avatar sisterqa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 35
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Cześć, dołączam sie do wątku. Okres spoznia mi sie dopiero 3 dni, dzisiaj zrobiłam test o 15 i wyszła jedna gruba krecha i druga duzo jaśniejsza...

Załaczam zdjęcie i proszę bardzo o odpowiedz. To moj pierwszy test, wiec nie wiem jak powinna wyglądać ta druga kreseczka. Wydaje mi sie ze wynik jest negatywny, ale nie mam pewności.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (51,0 KB, 254 załadowań)
__________________
23.06 II kreseczki
11.07 - serdszko

dzidzia
sisterqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 20:18   #149
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Cytat:
Napisane przez sisterqa Pokaż wiadomość
Cześć, dołączam sie do wątku. Okres spoznia mi sie dopiero 3 dni, dzisiaj zrobiłam test o 15 i wyszła jedna gruba krecha i druga duzo jaśniejsza...

Załaczam zdjęcie i proszę bardzo o odpowiedz. To moj pierwszy test, wiec nie wiem jak powinna wyglądać ta druga kreseczka. Wydaje mi sie ze wynik jest negatywny, ale nie mam pewności.
ciąża
ja też taką bladą miałam
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 23:48   #150
sisterqa
Raczkowanie
 
Avatar sisterqa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 35
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
ciąża
ja też taką bladą miałam

Mam nadzieję dziekuję Ci ślicznie za odpowiedź, jutro pewnie z samego rana dzwonie sie umówić na wizytę u gina, chociaż z moich obliczeń wynika, że to ok.3 tydzień, więc pewnie za wcześnie w każdym razie jeśli okaże się to prawdą to chyba zwariuje ze szczęścia Trzymajcie kciuki
__________________
23.06 II kreseczki
11.07 - serdszko

dzidzia
sisterqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-16 11:05:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:48.