Testy ciążowe/Beta HCG - wątek zbiorczy! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-15, 08:17   #181
dzwiedzica
Raczkowanie
 
Avatar dzwiedzica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Myślę, że w takiej sytuacji najlepiej będzie jak skonsultujesz to z lekarzem. My możemy tylko zakładać jak w takiej sytuacji może sprawa wyglądać
dzwiedzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 10:06   #182
agad86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Czesc dziewczyny mi wychodziła słaba kreseczka nawet tydzień od spodziewanej miesiaczki. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy to czasami tylko nie ja ta kreseczka widzę. A teraz moja slabiutka kreseczka waży około 0, 5 kg i uprawia sporty ekstremalne w moim brzusiu
agad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 10:42   #183
liach
Raczkowanie
 
Avatar liach
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 70
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Cytat:
Napisane przez agad86 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny mi wychodziła słaba kreseczka nawet tydzień od spodziewanej miesiaczki. Zaczęłam się nawet zastanawiać czy to czasami tylko nie ja ta kreseczka widzę. A teraz moja slabiutka kreseczka waży około 0, 5 kg i uprawia sporty ekstremalne w moim brzusiu

hihi, mi też wyszła blada kreseczka i był u swojej gin, dostałam skierowanie na HCG i wszystko będę wiedzieć w poniedziałek
__________________
" W życiu piękne są tylko chwilę. "
liach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 08:58   #184
Zuziak174
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Cześć... do tej pory tylko czytałam Was na forum, nigdy nie myślałam, że będzie to wkrótce dotyczyć mnie. Proszę o radę doświadczone mamy lub ciężarne kobiety. Moje cykle trwają mniej więcej 30/31/32 dni... 12, 13, 14 i 15 dc kochałam się z moim chłopakiem. Dzisiaj jest 27 dc a ja się dziwnie czuję. Od kilku dni boli mnie brzuch tak jakbym cały czas miała okres chociaż go nie mam. Mam ogromny apetyt, pobolewają mnie piersi. Dodam, że ja nigdy nie miałam żadnych objawów "przedokresowych". 25 dc zrobiłam test ciążowy, na pierwszy rzut oka test negatywny ale kiedy mu się bliżej przyglądam widzę bladziutką, jasną, taką szarawą kreseczkę... nie wiem co mam o tym myśleć... nigdy się tak nie czułam. Poza tym przed okresem(za 3/4 dni powinien być) zawsze miałam suche dni, a teraz jest wręcz przeciwnie! Dzisiaj wczesnym rankiem poszłam do laboratorium, żeby zrobić beta hcg, wynik będzie dopiero koło 3... do tego czasu zje mnie stres! Czy w 27 dc hcg będzie już wiarygodne? W zasadzie będę się cieszyć z pozytywnego wyniku, jednak nie jestem pewna, czy ta bladziutka kreska, te objawy to ciąża. Z pewnością Wy też nie będziecie wiedziały, nikt nie jest prorokiem, jednak liczę na Wasze relację z okresu wczesnej ciąży.. jeżeli w niej jestem, to licząc od pierwszego dnia @ jestem w 4 tygodniu, w niedziele zacznie się 5... z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam wszystkie ciężarówki i życzę szczęśliwego rozwiązania
Zuziak174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 10:05   #185
Niutka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 173
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Witaj Zuziak174,
Opiszę moje doświadczenia związane z powyższym tematem... może w jakiś sposób pomogą lub dodadzą Tobie otuchy... ostatnią @ miałam 12 lipca, z mężem postanowiliśmy, że od tego cyklu będziemy starać się o rodzeństwo dla naszej niespełna dwuletniej córeczki. Cykle mam 29 dniowe. Oczywiście w połowie cyklu praca nad powiększeniem rodzinki szła pełną parą 1 sierpnia czyli 9 dni przed terminem spodziewanej @ zrobiłam betę, wynik <0,1... Za bardzo się tym nie przejęliśmy, w końcu nie od razu Rzym zbudowano... lecz 3 dni później zaczęły się objawy...bolesność piersi, więcej śluzu niż to zwykle bywało przed @... Więc następnego ranka (5 sierpień) zrobiłam test z moczu, wynik na początku negatywny lecz po 10 minutach pojawiła się bladziuteńka, ledwo widoczna druga kreseczka... (na teście pisało, żeby nie brać pod uwagę wyniku po upływie 30 minut, czyli domniemałam, że jednak może być coś na rzeczy... kolejną betę wykonałam 6 sierpnia, wynik 20,4 w środę byłam u lekarza, fasolka jest i siedzi tam gdzie siedzieć powinna, za 2 tygodnie kolejna wizyta, mam nadzieję, że usłyszę już serduszko naszego brzdąca Tobie też tego życzę!!!! Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

W związku z powyższym uważam, że w Twoim przypadku w 27 dc, przy cyklach powyżej 30 dniowych beta powinna wyjść pozytywna, lecz nie zniechęcaj się jeśli wyjdzie negatywna, najlepiej bowiem (choć wiem, że to bardzo trudne) poczekać do terminu spodziewanej @.
Niutka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 12:43   #186
Zuziak174
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Dostałam wynik. Według hcg nie jestem w ciazy... to dziwne, mam naprawdę wszystkie objawy ciaży. Ja nigdy się tak nie czułam. Czy istnieje taka możliwość, że hcg było wykonane za wcześnie? (27dc) Czytałam gdzieś, że zarodek może się zagnieżdżać nawet 12 dni... jeżeli tak byłoby w moim przypadku to dzisiaj lub najdalej jutro mija 12 dni. Dziewczyny jak to u Was jest z tą owulacją? Przy cyklach 30/31/32 ? Kochałam się z moim chłopakiem 12,13,14 i 15... czy 15 dc mogła być owulacja? jeśli tak to dzisiaj mija 12 dni od ostatniego stosunku w okolicy dni płodnych... z 19dc na 20 też się z im kochałam ale wtedy to już raczej na owulację nie było szans? Zakładając jednak, że to ciąża, czy zagnieżdżenie daje jakieś objawy ? Czy powinnam powtórzyć hcg za tydzień? okres powinnam mieć za 4/5 dni... pewnie to wszystko wyjaśni...

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Niutka25 Pokaż wiadomość
Witaj Zuziak174,
Opiszę moje doświadczenia związane z powyższym tematem... może w jakiś sposób pomogą lub dodadzą Tobie otuchy... ostatnią @ miałam 12 lipca, z mężem postanowiliśmy, że od tego cyklu będziemy starać się o rodzeństwo dla naszej niespełna dwuletniej córeczki. Cykle mam 29 dniowe. Oczywiście w połowie cyklu praca nad powiększeniem rodzinki szła pełną parą 1 sierpnia czyli 9 dni przed terminem spodziewanej @ zrobiłam betę, wynik <0,1... Za bardzo się tym nie przejęliśmy, w końcu nie od razu Rzym zbudowano... lecz 3 dni później zaczęły się objawy...bolesność piersi, więcej śluzu niż to zwykle bywało przed @... Więc następnego ranka (5 sierpień) zrobiłam test z moczu, wynik na początku negatywny lecz po 10 minutach pojawiła się bladziuteńka, ledwo widoczna druga kreseczka... (na teście pisało, żeby nie brać pod uwagę wyniku po upływie 30 minut, czyli domniemałam, że jednak może być coś na rzeczy... kolejną betę wykonałam 6 sierpnia, wynik 20,4 w środę byłam u lekarza, fasolka jest i siedzi tam gdzie siedzieć powinna, za 2 tygodnie kolejna wizyta, mam nadzieję, że usłyszę już serduszko naszego brzdąca Tobie też tego życzę!!!! Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

W związku z powyższym uważam, że w Twoim przypadku w 27 dc, przy cyklach powyżej 30 dniowych beta powinna wyjść pozytywna, lecz nie zniechęcaj się jeśli wyjdzie negatywna, najlepiej bowiem (choć wiem, że to bardzo trudne) poczekać do terminu spodziewanej @.
O kurcze... dopiero teraz przeczytałam... dziękuję za odpowiedź... czyli to jednak może być ciaża? Mój wynik hcg jest dokładnie taki jak ten Twój pierwszy... oczywiście zaczekam na okres ale chciałam wiedzieć na czym stoję... ale jeśli pokazała mi się wcześniej taka bladziocha na teście to hcg powinno być chociaż trochę podniesione ? Zaraz zwariuję od tych rozkmin
Zuziak174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 12:49   #187
Niutka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 173
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Z mojej wiedzy wynika, że nie powinnaś się jeszcze martwić, że wynik jest negatywny... zakładając, że dziś lub najpóźniej jutro mija 12 dni od domniemanej owulacji, zapłodnione jajeczko POWINNO się już zagnieździć w macicy. Hormon HCG produkowany jest 48 godzin po zagnieżdżeniu. To dowodzi, że jeszcze jest nadzieja. Pamiętaj, że akurat w tym cyklu owulacje mogłaś mieć dzień lub dwa później, co daje jeszcze większe szanse pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za twoje jajeczko!!!
Niutka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 12:54   #188
gulonica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Żarnowiec
Wiadomości: 13
GG do gulonica
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Musisz powtórzyć test.
gulonica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 12:56   #189
Niutka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 173
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

A jeśli chodzi o Twojego bladzioszka na teście, no cóż, nie bez powodu producenci piszą, aby nie brać pod uwagę wyników po upływie jakiegoś czasu... Gdzieś też czytałam, że kreseczka może być super bladziutka ale musi być kolorowa, szary cień kreseczki może oznaczać, iż na teście pod wpływem czasu zaszły jakieś zmiany chemiczne... Oczywiście to nie jest potwierdzona informacja (nie traktować jej jako wyroczni) Wiem, że to trudne ale musisz uzbroić się w cierpliwość, Twój stres na pewno nie pomoże maluszkowi. Bierz kwas foliowy i cierpliwie czekaj! Mam nadzieję, że Ci się uda!!!
Niutka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 12:59   #190
Zuziak174
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Cytat:
Napisane przez Niutka25 Pokaż wiadomość
Z mojej wiedzy wynika, że nie powinnaś się jeszcze martwić, że wynik jest negatywny... zakładając, że dziś lub najpóźniej jutro mija 12 dni od domniemanej owulacji, zapłodnione jajeczko POWINNO się już zagnieździć w macicy. Hormon HCG produkowany jest 48 godzin po zagnieżdżeniu. To dowodzi, że jeszcze jest nadzieja. Pamiętaj, że akurat w tym cyklu owulacje mogłaś mieć dzień lub dwa później, co daje jeszcze większe szanse pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za twoje jajeczko!!!
jeżeli owulacja była później to tym bardziej nie jest to ciąża... kochałam się z moim chłopakiem 15dc ... jeżeli owulacja była 17,18 dc to wątpię czy plemniki palacza przetrwały tyle dni... ale jeżeli do zagnieżdżenia jeszcze nie doszło albo jest ono dzisiaj to skąd te objawy ciazy? powinny chyba wystąpić po zagnieżdżeniu ? i skąd ten cień drugiej kreski ?
Zuziak174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 13:07   #191
Niutka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 173
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Nie chciałabym aby moje wypowiedzi zasugerowały Ci ciąże bo być może rzeczywiście w niej nie jesteś... nie mniej jednak w moim przypadku bolesność piersi pojawiła się już 5 dni przed spodziewaną @. Możliwe, iż było to już po zagnieżdżeniu się jajeczka w macicy. Lecz dalej będę upierać się faktu, że hormon Beta HCG produkowany jest dopiero po upływie 48 godzin od zagnieżdżenia. Więc Twoje ciało może jeszcze nie produkować tego hormonu. Musisz zrobić betę za 2-3 dni

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

A jeśli chodzi o plemniki palacza... hmmm... może nie doceniasz siły Twojego chłopaka myślę, że spokojnie nawet plemniki palacza 2-3 dni przetrwają
Niutka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 13:20   #192
Zuziak174
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Dziękuję Ci za poświęcenie mi czasu Twoje odpowiedzi dały mi dużo do myślenia... poczekam na okres... jeżeli po niedzieli go nie dostanę to zrobię ponownie test
Zuziak174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 13:28   #193
Niutka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 173
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Bardzo proszę, ja tylko opowiedziałam swoją historię, daj znać po niedzieli co u Ciebie, tymczasem trzymaj się i bądź pozytywnej myśli!
Niutka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 13:33   #194
Zuziak174
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Jeżeli jest tak jak mówisz, że plemniki palacza mogą wytrzymać te 2 - 3 dni to jeżeli do owulacji doszło 18 dc dzisiaj jest 9 dni po niej... zatem hcg mogło jeszcze nic nie wykazać, a te objawy... mogę już je mieć ? Nigdy przed okresem nie bolał mnie brzuch... a już na 6 dni przed spodziewana @ brzuch zaczał mnie boleć dokładnie tak jakbym miała @... prawie codziennie boli mnie głowa... A może to ciąża urojona?
Zuziak174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 13:42   #195
Niutka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 173
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Niektóre kobietki piszą, że implantacji zarodka towarzyszy ból podbrzusza, lekkie plamienie, zawroty głowy.... Och nie chce gdybać, bo nie ma nic gorszego jak założyć, się jest się w ciąży a potem się niemiło rozczarować. Nasze ciało potrzebuje troszkę czasu na przeprowadzenie tego procesu, a my (niecierpliwe kobitki) chciałybyśmy przyspieszyć naturę... niestety się nie da, czekam razem z Tobą i mam nadzieję, że po niedzieli będzie wszystko jasne!
Niutka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 13:47   #196
Zuziak174
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Dziękuję na pewno dam znać jak juz będę pewna miłego dnia!
Zuziak174 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 13:49   #197
Niutka25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 173
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Wzajemnie!
Niutka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 12:39   #198
qska93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

witam jestem tu nowa ale mam nadzieje ze mi pomozecie
mam taki problem ostatni @ mialam 28.08 ale byl inny tzn byl krotszy (normalnie 5 dni a ten 3), zrobilam test 17.09 i byly 2 kreski z tym ze ta druga bardzo cieniutka, do tego bola mnie piersi , mam wiecej takiego bialego sluzu. @ powinnam dostac 27,09. dodam ze z partnerem staramy sie o dzidzie. juz sama nie wiem co mam o tym myslec.... pomozecie??
dziekuje i pozdrawiam
qska93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 09:22   #199
dzwiedzica
Raczkowanie
 
Avatar dzwiedzica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Najlepiej będzie jesli powtorzysz test lub udasz się do swojego lekarza, my mozemy jedynie zakładać, że jesteś w ciąży lub nie, a badanie rozwieje Twoje wątpliwości
dzwiedzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-20, 18:52   #200
qska93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

właśnie dziś zrobiłam bete ale niestety wyniki dopiero w poniedziałek.... no cóż musze cierpliwie czekać... a do gin termin dopiero na koniec października.
qska93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 16:47   #201
dzwiedzica
Raczkowanie
 
Avatar dzwiedzica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

No to trzymam kciuki, żeby wynik był pozytywny
dzwiedzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 11:26   #202
qska93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 3
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

odebralam dzis wyniki z bety z piatku.... jest 211,3
qska93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 14:10   #203
Ellie69
Raczkowanie
 
Avatar Ellie69
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 31
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Gratuluje

Ja kilka dni temu tez pisalam na forum o moich przypuszczeniach co do ciazy..
dzis rano zrobilam test.. i pokazala sie jasniutka 2 kreseczka , byl to jeden z tych testow , ktore "wykrywaja ciaze jeszcze przed terminem@" po czym okolo 11 zakupilam 2 juz zwykly test , byl tam niby jakis cien kreseczki, ale jak dla mnie byl on negatywny..Prosze o jakas obiektywna opinie, moj "Misiak" juz doczekac sie nie moze ^^. @ spodziewalam sie 21 wrzesnia.
Ellie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 19:23   #204
laurek93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Cytat:
Napisane przez Ellie69 Pokaż wiadomość
Gratuluje

Ja kilka dni temu tez pisalam na forum o moich przypuszczeniach co do ciazy..
dzis rano zrobilam test.. i pokazala sie jasniutka 2 kreseczka , byl to jeden z tych testow , ktore "wykrywaja ciaze jeszcze przed terminem@" po czym okolo 11 zakupilam 2 juz zwykly test , byl tam niby jakis cien kreseczki, ale jak dla mnie byl on negatywny..Prosze o jakas obiektywna opinie, moj "Misiak" juz doczekac sie nie moze ^^. @ spodziewalam sie 21 wrzesnia.
Poczekaj cierpliwie jeszcze kilka dni, a potem zrób kolejny test i koniecznie napisz jaki wynik. Życzę dwóch wyraźnych kreseczek!
laurek93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 19:44   #205
Ellie69
Raczkowanie
 
Avatar Ellie69
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 31
Dot.: Blada druga kreseczka- niejasny wynik testu ciążowego

Jejku, jaka ja jestem glupia...calkiem zapomnialam, poprzedni cykl moj trwal 35 dni... idac tym tokiem to jeszcze 2 dni so miesiaczki
Ellie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 09:10   #206
Ania160a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Test ciążowy-źle odczytany wynik?

IMG_20131025_095650.jpg

IMG_20131025_095713.jpg

Witam .Nie chce zakładac nowego watku wiec sie dołaczam.Prosze powiedzcie mi bo ja juz sama nie wiem ten test jest pozytywny cze neg.1 czy 2 kreski??
Ania160a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 09:15   #207
Ania160a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
test poz czy neg?

WITAM POMOZCIE ODCZYTAC WYNIK BO JEST DZIWNY TEN TEST JEST POZYTYWNY CZY NEG.sĄ 2 KRESKI CZY 1 DOŁĄCZAM ZDJĘCIA.

IMG_20131025_095650.jpg

IMG_20131025_095713.jpg

IMG_20131025_095628.jpg
Ania160a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 09:42   #208
ycnan
Zadomowienie
 
Avatar ycnan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 322
Dot.: test poz czy neg?

Ja bym powiedziała, że pozytywny, ale dla pewności zrób drugi test, bo może ta sztuka jest wadliwa (kreska nie powinna być rozmazana).
ycnan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 09:58   #209
Ania160a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: test poz czy neg?

robiłam go rano teraz kresk jest dużo wyraźniejsza
Ania160a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 12:12   #210
encia
Raczkowanie
 
Avatar encia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 118
Dot.: test poz czy neg?

A czy ta druga rozmazana kreska była po upłynięciu 3 minut, tzn czasie jaki jest napisany w ulotce, czy pojawiła się dopiero później?

Z tego co wiem (przeczytałam to z resztą jakiś czas temu tutaj, na forum) to po dłuższym czasie niż te 3 minuty może się pojawić druga kreska na teście. Więc jeżeli po 3 minutach była jedna kreska, a po np. godzinie były już dwie - wynik negatywny, a jeżeli od razu pokazała się ta druga - najlepiej chyba zrobić drugi test.
__________________

encia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-16 11:05:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.