Porady ubraniowe - nietypowa figura - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-30, 21:29   #1
kingab93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 45

Porady ubraniowe - nietypowa figura


Witam i z góry przepraszam za ewentualny spam
Mam dość nietypową figurę i mam spory problem za każdym razem, kiedy idę na zakupy..Nie wiem co powinnam ubierać.
- mam 165cm wzrostu.
- ważę 53kg.
- szczupłe ramiona
- 76cm w biuście, miseczka 70A
-69cm talia
-91cm biodra
-ud nie mierzyłam ale są dość krągłe
-szczupłe łydki

Moją największą zmorą jest to, że jestem dość nieproporcjonalna.
Pomóżcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2865.jpg (14,9 KB, 133 załadowań)
kingab93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 21:52   #2
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Porady ubraniowe - nietypowa figura

Cytat:
Napisane przez kingab93 Pokaż wiadomość
Witam i z góry przepraszam za ewentualny spam
Mam dość nietypową figurę i mam spory problem za każdym razem, kiedy idę na zakupy..Nie wiem co powinnam ubierać.
- mam 165cm wzrostu.
- ważę 53kg.
- szczupłe ramiona
- 76cm w biuście, miseczka 70A
-69cm talia
-91cm biodra
-ud nie mierzyłam ale są dość krągłe
-szczupłe łydki

Moją największą zmorą jest to, że jestem dość nieproporcjonalna.
Pomóżcie
Złe forum, ale pewnie zaraz ktoś przeniesie .

Dziewczyno, co Ty masz nieproporcjonalnego? Świetna figura, zgrabna z Ciebie dziewczyna, noś wszystko co Ci się żywnie podoba, bo we wszystkim Ci będzie dobrze!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 21:57   #3
kingab93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 45
Dot.: Porady ubraniowe - nietypowa figura

Aj to przepraszam za pomyłkę
Największą zmorą jest mój mały biust. Jak założę obcisłą bluzkę to lekko wystaje mi brzuszek. Jak założę coś luźnego - opiera mi się na biodrach i robi się coś a la worek..
Najgorsze jest to, że znowu zbliża się lato, wyjazdy nad jezioro i pokazy w bikini..a moje 70A bardzo nie lubi bikini -.-
kingab93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 23:24   #4
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Porady ubraniowe - nietypowa figura

Cytat:
Napisane przez kingab93 Pokaż wiadomość
Aj to przepraszam za pomyłkę
Największą zmorą jest mój mały biust. Jak założę obcisłą bluzkę to lekko wystaje mi brzuszek. Jak założę coś luźnego - opiera mi się na biodrach i robi się coś a la worek..
Najgorsze jest to, że znowu zbliża się lato, wyjazdy nad jezioro i pokazy w bikini..a moje 70A bardzo nie lubi bikini -.-
Moim zdaniem stanowczo przesadzasz . Na zdjęciu widać, że masz super figurę i w bikini wyglądasz ekstra, więc nie masz się co przejmować! Po co sobie wymyślać problemy? Jeśli uważasz, że wystaje Ci brzuszek to po prostu zacznij coś ćwiczyć .
Co do małego biustu - usztywniany stanik, wzorzysty, jakieś falbanki, marszczenia - mile widziane .

A jeszcze w kwestii ubioru - może luźne koszulki spinane paskiem w talii? Albo takie odcinane pod biustem. Jak nie podobają Ci się te kończące się na linii bioder to w takim razie próbuj z dłuższymi .

Btw. mogłabyś wstawić zdjęcia w ubraniach, może byśmy Ci wybiły z głowy ta Twoją nieproporcjonalność . Jak poprosisz moda o przeniesienie wątku na forum moda to pewnie więcej osób się wypowie.
__________________



XOXO

Edytowane przez winyl
Czas edycji: 2011-04-30 o 23:25
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 12:05   #5
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Porady ubraniowe - nietypowa figura

Ja powtórzę za koleżankami: masz fajną figurę, nie ma się czego wstydzić

Jedna rada - zmień fason góry od bikini. Na małym biuście (sama taki mam ) dużo lepiej wygląda klasyczne, trójkątne bikini, wiązane albo na szyi albo na standardowych ramiączkach. Ten modny fason "opaski" bez ramiączek nie dość, że spłaszcza biust, to jeszcze zaburza proporcje, wiem po sobie, bo wielokrotnie robiłam podejście do takiego kostiumu Może i masz mały biust, ale na zdjęciu wygląda na kształtny i krągły - spróbuj z trójkątnymi miseczkami, a będzie super
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 13:55   #6
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Porady ubraniowe - nietypowa figura

Ja tylko zapytam czy jestes 'uswiadomiona stanikowo' i czy na pewno masz obwod 70? I miseczke A?
Wole zapytac Zmierz się dobrze

Co do figury - jak dla mnie nie wygląda na nieproporcjonalną, tylko ładną :P
Dziewczyny dobrze piszą - na brzuszek - cwiczenia + bluzki odcinane pod biustem. Mozesz tez nosic cos w tym stylu - luzna bluzka wlozona do spodni (w zalaczniku zdjecie z bloga Charlize-mystery). Nie wiem, czy tak moze byc, ale jezeli bluzka jest taka luzna to powinna maskowac brzuch?

Aha, powiedz może też jaki masz styl, co lubisz?

EDIT:
patrze na Twoje zdjecie i za cholere nie moge sie dopatrzyc wystajacego brzucha -_- !!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img9892v.jpg (66,3 KB, 45 załadowań)
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 14:57   #7
kingab93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 45
Dot.: Porady ubraniowe - nietypowa figura

Dziękuję bardzo dziewczyny Brzuszek mam leciutko wystający, taki zrównujący się z biustem. Zmieniłam dietę na zdrowszą i ćwiczę także powinnam sobie z tym dać radę Dokładnie mam 68cm pod biustem i 76cm w biuście. Mam jeden biustonosz 65C ale bardzo ciężko jest znaleźć ten rozmiar. Póki co wyszukuję wszędzie najmniejsze 70A i jak jest to kupuję
Moim zdaniem po prostu dół mam bardziej kształtny od góry
A właśnie, czy jak kobieta ma bardziej okrągłe biodra to powinna zakładać spodnie i spódniczki raczej obcisłe, podkreślające kształty czy luźne? Dużo różnych opini na ten temat słyszałam i nie wiem
kingab93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-01, 15:40   #8
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Porady ubraniowe - nietypowa figura

Cytat:
Napisane przez kingab93 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo dziewczyny Brzuszek mam leciutko wystający, taki zrównujący się z biustem. Zmieniłam dietę na zdrowszą i ćwiczę także powinnam sobie z tym dać radę Dokładnie mam 68cm pod biustem i 76cm w biuście. Mam jeden biustonosz 65C ale bardzo ciężko jest znaleźć ten rozmiar. Póki co wyszukuję wszędzie najmniejsze 70A i jak jest to kupuję
Moim zdaniem po prostu dół mam bardziej kształtny od góry
A właśnie, czy jak kobieta ma bardziej okrągłe biodra to powinna zakładać spodnie i spódniczki raczej obcisłe, podkreślające kształty czy luźne? Dużo różnych opini na ten temat słyszałam i nie wiem
a 65C jest dobry? to moze celuj w 70B? Bo A moze byc zbyt male. I Ci deformuje biust i dlatego brzuch moze sie z nim zrownywac
65-tki są na Kostar.pl, sama tam kupuje i jestem zadowolona, bo na razie mnie nie stac na freye itp. (ani na inne staniki za np. 150 zl, chociaz takiego effuniaka za 100 zl bym chciala bardzo!).I tez mam 68 pod biustem

Co do krągłości - podkreślaj, bo wg tego, co na zdjęciu, masz ladna figure i powinny Ci pasowac np. spodnice olowkowe.
Ja np. jestem gruszką(bądź kręglem, nie wiem), i mam tak, że uda wystają bardziej niż kości biodrowe - i to nie wyglada dobrze, dlatego obcislym spodnicom moge rzec papa

Jeszcze co do ubran - trzeba tez nosic to, w czym sie czlowiek czuje dobrze i nie tylko sie kierowac opiniami innych (jak widac kazdy ma inna, trudno dogodzic ). Jezeli masz mniej ksztaltna gore, to mozesz nosic jakies bluzki z zabotem itp. bo krzywdy Ci nie zrobia. No i mozesz podkreslic talie i nosic bufki, wlasnie jakies zaboty i rozne zwiewne rzeczy zeby gora tez byla kobieca.

Tylko zaznaczam, ze ja ekspertką nie jestem
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 16:31   #9
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Porady ubraniowe - nietypowa figura

Cytat:
Napisane przez kingab93 Pokaż wiadomość
A właśnie, czy jak kobieta ma bardziej okrągłe biodra to powinna zakładać spodnie i spódniczki raczej obcisłe, podkreślające kształty czy luźne? Dużo różnych opini na ten temat słyszałam i nie wiem
Zakładaj to, w czym jest Ci wygodnie i w czym dobrze się czujesz zamast sugerować się czyimiś opiniami.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 17:25   #10
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Dot.: Porady ubraniowe - nietypowa figura

Wystający brzuszek. Wiele bym oddała, żeby mieć taki brzuszek jak Ty.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 20:28   #11
kingab93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 45
Smile Dot.: Porady ubraniowe - nietypowa figura

Ja marzę o 70B Póki co często miseczka A jest na mnie za duża i odstaje.
No dobrze nie mam wystającego brzuszka..no tylko odrobinkę i to w bardziej obcisłych bluzkach
Trójkątne bikini mam, ale gdyby nie gąbki w "trójkącikach" układałyby się one zupełnie płasko. Chyba przeszukam forum w celu odnalezienia małobiuściastych

Hm naprawdę nie wiem czemu założyłam wątek w 'pytaniach do wizażystki'.. sama chyba nie mogę nic z tym zrobić ale czy mogłabym poprosić kogoś o przeniesienie wątku na bardziej modowy? Będę bardzo wdzięczna

Edytowane przez kingab93
Czas edycji: 2011-05-01 o 22:07
kingab93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.