Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 21:58   #61
edyta n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez Sysiaa77 Pokaż wiadomość
witam, a mam do was pytanie bo świadków powinno dobrać się na zasadzie : kobieta i mężczyzna czy może być dwóch mężczyzn?
Jasne że może byś dwóch mężczyzn. Zarówno tak samo jak i dwie kobiety. To wszystko zależy od Was Pozdrawiam
edyta n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 02:04   #62
Arpen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Hej Dziewczyny,
Mam problem, w grudniu pojechałam do Warszawy do siostry i żeby zrobić jej przyjemność i wogole popatrzec poszłyśmy do salonów sukien ślubnych. No i stało się........ moja wymarzona sukienka została odkryta, teraz wiem że chce tylko ta jedna jedyna. Jest to Sincerity , i szukałam w okolicach Koszalina i Szczenia sklepu z tą kolekcją no i nie moge znaleźć, może któraś z Was natrafiła na tą firmę mierząc swoje wymarzone suknie?
Arpen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 15:23   #63
natka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Witajcie koczane dziewczeta ja jestem z kołobrzegu i mam wstepnie zarezerwowana sale w petrico w krzywopłotach.... Czy któras z was słyszała albo moze była na jakims weselu w tym własnie miejscu...??? Byłabym bardzo wdzieczna za wszystkie informacje,....
natka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 18:38   #64
lucas307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Wyszukiwanie w bazie www.lokale-wesele.pl firm jest niezwykle proste.
W ofercie każdej z firm znajduje się adres, numer kontaktowy oraz mailowy, strona www, logo, obszerny opis z informacjami, danej firmy oraz zdjęcia. Dzięki temu wszystko jest jasne i czytelne. Polecam łatwo można znaleźć swój wymarzony lokal .
lucas307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 21:08   #65
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez lucas307 Pokaż wiadomość
Wyszukiwanie w bazie www.lokale-wesele.pl firm jest niezwykle proste.
W ofercie każdej z firm znajduje się adres, numer kontaktowy oraz mailowy, strona www, logo, obszerny opis z informacjami, danej firmy oraz zdjęcia. Dzięki temu wszystko jest jasne i czytelne. Polecam łatwo można znaleźć swój wymarzony lokal .

Na tej stronie nic nie ma :/ przynajmniej jeśli chodzi o Kołobrzeg
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 11:28   #66
fifofanafunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 12
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

cześć Wszystkim!! to mój pierwszy raz na forum
pojawiłam się, bo proszę o pomoc.....mój ślub już 1 maja br.w Kołobrzegu, genaralnie wszytsko załatwione oprócz.......osoby, która mogłaby zaśpiewać/zagrać na skrzypcach w Kościele. Orientujecie się może czy jest na terenie Kołobrzegu, która świadczy takie usługi?
fifofanafunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 19:21   #67
Sysiaa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Wiesz co podejdź do Szkoły Muzycznej w Kołobrzegu i spytaj, wiem że kiedyś tak znajoma załatwiła sobie dziewczynę która zagrała im w Kościele. A gdzie macie wesele?
Sysiaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 12:45   #68
edyta n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez dragmara1 Pokaż wiadomość
Na tej stronie nic nie ma :/ przynajmniej jeśli chodzi o Kołobrzeg
Hej dragmara1! Jak poszukiwania? Zdecydowaliście się na coś?
edyta n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 20:08   #69
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez edyta n Pokaż wiadomość
Hej dragmara1! Jak poszukiwania? Zdecydowaliście się na coś?
Hej edyta n !! tak, zdecydowaliśmy się na omegę w grzybowie. Z wszystkich sal jakie widzieliśmy ta najbardziej nam się spodobała. Tak poza tym jedzenie mają tam wyśmienite więc chociaż o to będę miała głowę spokojną.
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 20:33   #70
Sysiaa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez dragmara1 Pokaż wiadomość
Hej edyta n !! tak, zdecydowaliśmy się na omegę w grzybowie. Z wszystkich sal jakie widzieliśmy ta najbardziej nam się spodobała. Tak poza tym jedzenie mają tam wyśmienite więc chociaż o to będę miała głowę spokojną.
Ja tam byłam rok temu na weselu i jedzenie nie smakowało mi albo źle doprawione, albo za bardzo no i też przypalone... no nie wiem może od tego czasu coś się zmieniło,a jak teraz cenowo tam wygląda ile za osobę i w co to wliczone było?
Sysiaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 00:40   #71
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Witam !!! Jestem z Kołobrzegu, rezezerwacja sali na wrzesień 2010 zrobiona - padło na Omegę w Grzybowie - jesteśmy zadowoleni, głównie dlatego, że nie musimy się martwić o żadne ciasta, owoce, przystrojenie sali. U nas będzie 100 osób- cena 230 z poprawinami. Do tego możemy ustalić swoje dania, menu nie jest sztywne, nie trzeba wybierać tylko z tych dań które podają do wyboru. Bardzo rzeczowy Pan z którym ustala się szczegóły, bardzo konkretny i pomocny. Cena może wydawać się dość wysoka, ale warunki jak dla nas super.
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 08:29   #72
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez Arpen Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
Mam problem, w grudniu pojechałam do Warszawy do siostry i żeby zrobić jej przyjemność i wogole popatrzec poszłyśmy do salonów sukien ślubnych. No i stało się........ moja wymarzona sukienka została odkryta, teraz wiem że chce tylko ta jedna jedyna. Jest to Sincerity , i szukałam w okolicach Koszalina i Szczenia sklepu z tą kolekcją no i nie moge znaleźć, może któraś z Was natrafiła na tą firmę mierząc swoje wymarzone suknie?
Hej też jestem na etapie poszukiwania sukienki i Twoja wymarzona będzie w salonie Anagra na ul. Krzywoustego w Szczecinie, nie znam strony internetowej ale na pewno znajdziesz, koleżanka kupowałą unich w zeszłym roku i była bardzo zadowolona z obsługi no suknie tej firmy są naprawdę dobrej jakości. dziśw szczecinie targi slubne jeśli zdążysz do 18 to przyjeżdżaj moze coś znajdziesz dla siebie

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez natka22 Pokaż wiadomość
Witajcie koczane dziewczeta ja jestem z kołobrzegu i mam wstepnie zarezerwowana sale w petrico w krzywopłotach.... Czy któras z was słyszała albo moze była na jakims weselu w tym własnie miejscu...??? Byłabym bardzo wdzieczna za wszystkie informacje,....
Mojej koleżanki siostra miała tam wesele chyba 3 lata temu,podobno byli zadowolenie, zadzwonie do niej jutro i podpytam o szczegóły

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez rdzk42 Pokaż wiadomość
Witam.
Ja biorę ślub 11.09.2010r. i wesele mam w Bukowinie w Podczelu.
Ja też 11.09.2010
Byłąm w Bukowinie jak szukałam lokalu, podoba mi się ta ogromna sala ale niestety dla mnie wielki minus to to wejście z mini salonem gier, specyficzny zapaszek sali gimnastycznej....no i podobno jedzenie szykują za tymi kotarami wiec w trakcie wesela podobno bardzo pachnie jedzeniem ......

Edytowane przez teram
Czas edycji: 2010-01-10 o 08:21
teram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 11:04   #73
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez Sysiaa77 Pokaż wiadomość
Ja tam byłam rok temu na weselu i jedzenie nie smakowało mi albo źle doprawione, albo za bardzo no i też przypalone... no nie wiem może od tego czasu coś się zmieniło,a jak teraz cenowo tam wygląda ile za osobę i w co to wliczone było?
To mnie zaskoczyłaś, bo jesteś pierwszą osobą, która ma negatywne zdanie na temat tego lokalu. Wszyscy się wręcz zachwycają ich kuchnią. Ale będę miała na uwadze to co napisałaś, żeby przypadkiem u mnie nie było takiej wpadki... ale prawda jest taka, że nigdy wszystkim naraz nie dogodzisz i zawsze trafi się jakiś "francuski piesek".
Życzę wszystkim Pannom Młodym, żeby były zadowolone ze swojego wyboru....odnośnie sali, jak i Pana Młodego
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 14:46   #74
zunia
Raczkowanie
 
Avatar zunia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 83
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Właśnie wróciłam z Budzistowa-wpłaciam zaliczkę. Pani była bardzo sympatyczna-podała mi nawet namiary na pensjonacik, w którym mogę załatwić nocleg dla gości. Mam nadzieję, że współpraca z właścicielką będzie tak udana do końca i wesele będzie takie, jakie sobie wymarzyłam.

Edytowane przez zunia
Czas edycji: 2010-01-10 o 14:47
zunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 20:17   #75
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Witam W Skampolu prowadzi dancingi Sasha, on pięknie gra na skrzypcach, ile bierze nie wiem, sama o nim myślałam i chce się z nim skontaktować z tym że ja mam jeszcze czas do września.
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 08:37   #76
fifofanafunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 12
Smile Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez Sysiaa77 Pokaż wiadomość
Wiesz co podejdź do Szkoły Muzycznej w Kołobrzegu i spytaj, wiem że kiedyś tak znajoma załatwiła sobie dziewczynę która zagrała im w Kościele. A gdzie macie wesele?
no fakt, to dobry pomysł!! będę musiała skorzystać z pomysłu-dzięki!!
wesele mamy w OSW MEGA
fifofanafunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 09:29   #77
Sysiaa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez dragmara1 Pokaż wiadomość
To mnie zaskoczyłaś, bo jesteś pierwszą osobą, która ma negatywne zdanie na temat tego lokalu. Wszyscy się wręcz zachwycają ich kuchnią. Ale będę miała na uwadze to co napisałaś, żeby przypadkiem u mnie nie było takiej wpadki... ale prawda jest taka, że nigdy wszystkim naraz nie dogodzisz i zawsze trafi się jakiś "francuski piesek".
Życzę wszystkim Pannom Młodym, żeby były zadowolone ze swojego wyboru....odnośnie sali, jak i Pana Młodego
Nie chciałam Cie urazić, piszę jak było moje 2 inne kuzynki co mały tam wesele jedna w te wakacje a druga we wrzesniu są zadowolone, nie wiem czemu rok temu tak bylo, byłam tam świadkową, dowiedziałam, się teraz od kuzynki że w kuchni wtedy pomagali praktykanci...
Sysiaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 11:18   #78
yoko83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Zunia a będziecie robić w Pałacyku poprawiny?? Ja zrezygnowałam. Zaprosimy gości na obiad do jakiegoś lokalu. Teraz się zastanawiam jaki lokal byłby najodpowiedniejszy ;] Może macie jakieś pomysły.

Do osoby , która poszukuję dziewczyny która śpiewa. Znam takową. Ale tylko śpiewa, nie gra na skrzypcach. Jeśli szukasz kogoś kto też gra to możesz spróbować tak jak już ktoś napisał w szkole muzycznej. A jeśli chcesz namiary do tej dziewczyny, którą ja znam to napisz na prv.

Czy ktoś zamawiał suknię ślubną z salonu IZET?? jeśli tak to proszę o opinie. Ja będę w Kołobrzegu tylko w marcu przez 2 tyg i martwię się czy coś znajdę.

Trochę mnie pocieszyłaś Zunia z tą ceną , że nie jest aż tak drogo ;]
Pozdrawiam Was ;]
yoko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 11:43   #79
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez Sysiaa77 Pokaż wiadomość
Nie chciałam Cie urazić, piszę jak było moje 2 inne kuzynki co mały tam wesele jedna w te wakacje a druga we wrzesniu są zadowolone, nie wiem czemu rok temu tak bylo, byłam tam świadkową, dowiedziałam, się teraz od kuzynki że w kuchni wtedy pomagali praktykanci...
Nie odebrałam tego jako urazę Prawda jest taka, że gdzie byś nie zrobiła wesele i nawet jakby miał na nim gotować Makłowicz, to zawsze trafi się ktoś komu będzie coś nie smakowało ... bez znaczenie czy to jest przypalone czy nie itp.
Ja zaznaczyłam, że jedzenie jest u mnie bardzo ważne i nie chciałabym żadnej wpadki ze strony kucharzy ani kelnerów. Jak będzie się okaże
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 12:20   #80
e_wcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 151
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez yoko83 Pokaż wiadomość

Czy ktoś zamawiał suknię ślubną z salonu IZET?? jeśli tak to proszę o opinie. Ja będę w Kołobrzegu tylko w marcu przez 2 tyg i martwię się czy coś znajdę.
Znajoma zamawiała dla córki suknie i były bardzo zadowolone, a moja siostra nie bardzo, zamawiała suknie w Agnes w Świdwinie. Trzeba próbować. Ja byłam ostatnio w Izet, pani była bardzo konkretna i uprzejma, ale ja niestety nic dla siebie nie znalazłam. Pozdrawiam

Czy możecie polecić jakiś salon w Koszalinie lub w Szczecinie?
e_wcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 14:34   #81
natka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------


Mojej koleżanki siostra miała tam wesele chyba 3 lata temu,podobno byli zadowolenie, zadzwonie do niej jutro i podpytam o szczegóły

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

TERAM będę bardzo wdzieczna za jakiekolwiek informacje
natka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 15:58   #82
edyta n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez fifofanafunia Pokaż wiadomość
no fakt, to dobry pomysł!! będę musiała skorzystać z pomysłu-dzięki!!
wesele mamy w OSW MEGA
Hej fifofanafunia! A kiedy ślubujesz? Bo my też mamy wesele w OSW MEGA 04.09.2010

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Hej dziewczęta! Nie wiem, czy wiecie, ale dzisiaj widziałam, że na Budowlanej jest jakaś pracownia sukien ślubnych. Nie wiem, czy już otwarte, ale widziałam ubrane manekiny na wystawie. Moja wymarzona suknia już się szyje, ale może któraś z Was skorzysta z tej informacji Sama z ciekawości przejdę się tam w tygodniu. Pozdrawiam Was serdecznie
edyta n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 19:48   #83
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez natka22 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------


Mojej koleżanki siostra miała tam wesele chyba 3 lata temu,podobno byli zadowolenie, zadzwonie do niej jutro i podpytam o szczegóły

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

TERAM będę bardzo wdzieczna za jakiekolwiek informacje
Koleżanka poleca, mówiła że jedzenie bez zastrzeżeń, żadnych problemów organizacyjnych, otoczenie bardzo przyjemne a co najważniejsze też i całej rodzince bardzo się podobało
teram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 07:32   #84
natka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Ooooo to świetnie bardzo mnie cieszy ta informacja, przynajmniej choc troche spokojniej bede mogla spac dziekuje
natka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 07:50   #85
fifofanafunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 12
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

ja serdecznie polecam salon Agnes w Świdwinie. Mją tam piękne suknie, jest ich mnóstwo, do tego na miejscu można kupić wszytsko - bolerka (wybór ogromny), bieliznę, bitki, biżuterię, welon i wszytskiego po kilkadziesiąt sztuk - więc za jednym zamachem można zrobić całe zakupy w jednym miejscu. Dodam, ze nie tyle mieści się tam salon (jest on bardzo duży, przyjemny,z ogromnymi przebieralniami) co również pracownia i tam na miejscu Panie szyją wybrane modele. Obsługa rewelacyjna! ja wlasnie tam zamowilam swoja suknie. aha - ze wzgledu na duza ilosc zamowien - czeka sie 5 miesiecy.
salon ma jswoja stronke gdzie sa zamieszczone kolekcje.
fifofanafunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 08:39   #86
zunia
Raczkowanie
 
Avatar zunia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 83
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Szcerze mówiąc od początku planowaliśmy bez poprawin ale moja świadkjowa mówi, że naszym obowiązkiem jest zapewnienie ciepłego posiłku gościom, którzy często są przyjezdni. Dlatego chyba jednak będę naciskała właścicielkę-oni to robią w formie grilla na świerzym powietrzu więc myślę, że to dobre wpłynie na bolące głowy . A że nie ta pani nie jest zwolenniczką poprawin-no cóż będę ją przekonywała tak długo jak będzie trzeba. Z tego co pamiętam jest to dodatkowe 40 zł od osoby.
zunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 09:07   #87
fifofanafunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 12
Smile Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

hejka - kilka lat temu bawiłam się u kuzyna na weselu właśnie w Budzistowie i poprawiny - również były - właśnie tak jak piszesz pod chmurką z grillem. Gneralnie sala była przyjemna, jedzonko dobre, nie narzekaliśmy tam jako goście jedyny minus, że dośc ciemna sala.....ale możesz to przecież rozjaśnić dekoracjami
fifofanafunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 20:59   #88
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Potrzebne są mi materiały do nauk przedmałżeńskich, może któraś z Was je posiada i może mi je przesłać??
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 22:45   #89
tusia_25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 13
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez zunia Pokaż wiadomość
Suknia będzie szyta na mnie wg wzoru sukni, którą mierzyłam w salonie. Będzie kosztowała ok 2 tyś bez welonu.
witaj
powiedz tylko, że nie szyjesz w salonie na ulicy Drzymały w Koszalinie bo jeżeli tak, to proponuję dokładnie się sukience przyjrzeć i poważnie zastanowić nad ostateczną decyzją.

---------- Dopisano o 23:43 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez e_wcia Pokaż wiadomość
Znajoma zamawiała dla córki suknie i były bardzo zadowolone, a moja siostra nie bardzo, zamawiała suknie w Agnes w Świdwinie. Trzeba próbować. Ja byłam ostatnio w Izet, pani była bardzo konkretna i uprzejma, ale ja niestety nic dla siebie nie znalazłam. Pozdrawiam

Czy możecie polecić jakiś salon w Koszalinie lub w Szczecinie?
szczerze polecam Perfect Bride w Koszalinie przy placu Gwiaździstym. Konkretna, ale i sympatyczna obsługa suknie z kolekcji Annais

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Arpen Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
Mam problem, w grudniu pojechałam do Warszawy do siostry i żeby zrobić jej przyjemność i wogole popatrzec poszłyśmy do salonów sukien ślubnych. No i stało się........ moja wymarzona sukienka została odkryta, teraz wiem że chce tylko ta jedna jedyna. Jest to Sincerity , i szukałam w okolicach Koszalina i Szczenia sklepu z tą kolekcją no i nie moge znaleźć, może któraś z Was natrafiła na tą firmę mierząc swoje wymarzone suknie?
witaj
suknie z kolekcji Sincerity możesz znaleźć w salonie Młoda Para w Koszalinie przy ulicy Piłsudskiego
tusia_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 15:54   #90
yoko83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Tusia_25 dlaczego odradzasz ten salon na ul Drzymały w K-linie? Masz jakieś negatywne opinie na ten temat? Piszcie wszystko o salonach ślubnych ;] Ja się stresuję ,że nic nie znajdę dla siebie, albo że znajdę ale źle zrobią, przerobią, uszyją brrr więc jeśli wiecie coś o salonach to proszę piszcie ;]
yoko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-26 16:49:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.