Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 14:19   #3181
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez abbbb Pokaż wiadomość
ufffff dziękuję za wyczerpującą odpowiedź jestem na tyle zeschizowaną osobą, że dzisiaj rano wstałam specjalnie o 5 rano i wykonałam ostatni test ciążowy (mam nadzieję, że w moim życiu ostatni). i wyszedł negatywnny! :P ponieważ nie mogłam jakoś przekonać się do tamtych wyników, bo testy robiłam w ciągu dnia ale cóż. no dzisiaj strasznie bolą mnie piersi, wręcz przekropnie, troche kłuje mnie w podbrzuszu, mam nadzieję, że to okres straszny stracholudek ze mnie. ale dziękuję, że udzieliłaś odpowiedźi na moje dość obszerne zapytanie. pozdrawiam serdecznie i ciesze się, że nie jestem sama w 'schizie ciążowej' i życze mniej nerwów. eh my baby nie pozostaje mi nic innego jak czekanie na okres. nie ma to jak poradzić się kogoś doświadczonego bardziej niż ja :P
bolą Cię piersi i brzuch więc sie nie denerwuj po prostu poczekaj spokojnie a na pewno przyjdzie okres
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 15:58   #3182
maartaaa123
Przyczajenie
 
Avatar maartaaa123
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 27
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
bolą Cię piersi i brzuch więc sie nie denerwuj po prostu poczekaj spokojnie a na pewno przyjdzie okres
Ja miałam podobnie. Spóźniał mi się okres, a że kochałam się z chłopakiem zaczęłam histeryzować... Wmawiałam sobie wyimaginowaną ciążę i jeszcze bardziej sie nakręcałam jak czytałam "objawy wczesnej ciąży" na internecie, bo później wynajdywałam je u siebie... A spóźniał mi się przez przebytą chorobę i strach przed ciążą... Nie wierzyłam nawet testowi ciążowemu, który wyszedł negatywnie, dopóki nie dostałam okresu. <jupi> Jak bardzo go pragnęłam, tak mi się odechciało, bo za bardzo bolało, ale już jest ok.
Zatem, nie przejmuj się. Okres na pewno przyjdzie!!!

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

A tak z ciekawości, takie pytanie:
Jeżeli występuje krwawienie podczas ciąży to czy ból także, taki jak przy miesiącze? Czy jest to "zwykłe" plamienie, którego nawet się nie odczuwa? I jak długo trwa?

Edytowane przez maartaaa123
Czas edycji: 2009-04-17 o 15:55
maartaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-17, 21:56   #3183
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maartaaa123 Pokaż wiadomość
Ja miałam podobnie. Spóźniał mi się okres, a że kochałam się z chłopakiem zaczęłam histeryzować... Wmawiałam sobie wyimaginowaną ciążę i jeszcze bardziej sie nakręcałam jak czytałam "objawy wczesnej ciąży" na internecie, bo później wynajdywałam je u siebie... A spóźniał mi się przez przebytą chorobę i strach przed ciążą...
--------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------
A tak z ciekawości, takie pytanie:
Jeżeli występuje krwawienie podczas ciąży to czy ból także, taki jak przy miesiącze? Czy jest to "zwykłe" plamienie, którego nawet się nie odczuwa? I jak długo trwa?
haha a myslałam że tylko ja tak zawsze histeryzuję a tu proszę jest nas już kilka

a co do tego krwawienia podczas ciąży to też jestem tego bardzo ciekawa i chętnie się dowiem
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 08:09   #3184
abbbb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhh przebudziłam się rano i.. dostałam okresu! tak mnie w brzuch konkretnie boli, nie mogę się ruszać, ale jestem mega szczęśliwa dziewczyny, ja, jedna z wielu panikar na świecie, naprawdę się obawiałam - ale mam dla Was super, oczywistą radę, która do mnie niestety nie dochodziła - wyluzujcie się, jeśli zrobiłyście wszystkie kroki w celu sprawdzenia czy jesteście w ciąży i wyszły negatywne! ja po prostu: WYLUZUJCIE SIĘ! nie myślcie o tym! a jak już Was najdzie na myślenie o tym to szybko to ziarenko niepewności zajmijcie czymś
dziękuję za Wasze odpowedzi, serio są wspierające pozdrawiam *******
abbbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 18:29   #3185
maartaaa123
Przyczajenie
 
Avatar maartaaa123
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 27
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

No widzisz...
Zgadzam się. Trzeba wyluzować, bo inaczej okres jeszcze bardziej bedzie się spóźniał!

A co do tego krwawienia ciążowego. Wie ktoś coś na ten temat, bo jestem tego ciekawa?

A panikar jest więcej niż nam się wydaje... ;p

Edytowane przez maartaaa123
Czas edycji: 2009-04-18 o 18:30
maartaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-18, 21:48   #3186
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

abbbb gratuluję noi sama widzisz - nie denerwuj się tak na dugi raz bo przez to okres naprawdę się spóźnia
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-19, 14:02   #3187
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: Czy 17 lat to nie najwyższa pora na okres?!

Cytat:
Napisane przez zuni Pokaż wiadomość
49 kilo przy 160cm to nie tak mało :P:P
Ja waże 40 przy wzroście 150 i wcale nie jestem wychodzona i mam kawałek ciałka .
A moja siostra waży 55kilo przy 175 cm i ona jest chuda ;p
Teraz wiem, że to nie było mało :P Obecnie przy wzroście 168 cm ważę 61 kg (o ile moja waga nie leci w kulki, w każdym razie co najmniej 59 kg będzie ) Ile teraz bym dała, żeby ważyć mniej..moje marzenie to jakieś 53, max 55kg Zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez melancholijna Pokaż wiadomość
Dzięki za radę poczekam może do końca tego roku, a jak wszystko będzie tak samo (Czyli miesiączki brak), to pójdę do ginekologa. Dzięki
Będę 3mać kciuki za Ciebie. Jak coś się zmieni, albo i nie, to zaraz informuj Pzdr gorąco !
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 06:58   #3188
melancholijna
Raczkowanie
 
Avatar melancholijna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 232
Dot.: Czy 17 lat to nie najwyższa pora na okres?!

Ok, mam nadzieję, że jednak nie będę musiała iść do lekarza. Wczoraj miałam bardzo duuuuużo śluzu... Może okres nadejdzie??
melancholijna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 08:16   #3189
*AvRiLkA*
Raczkowanie
 
Avatar *AvRiLkA*
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 166
Dot.: Czy 17 lat to nie najwyższa pora na okres?!

Do lekarza i tak czy siak trzeba kiedyś pójść :P I wcale nie jest tak strasznie, jak sie wydaje
__________________
'. like my own personal brand of heroin .'
*AvRiLkA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 09:29   #3190
Friduczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Brak krwawienia przy tabletkach

Witajcie kobiety drogie
Widzę, że i mnie dopadł strach. Jeszcze nie tak duży, ale w sumie chciałam się dowiedzieć kilki spraw, bo w ulotce pisze tak trochę nie jasno. Dzisiaj 3 dzień przerwy, czuję trochę "ciężki brzuch", ale okresu jeszcze nie dostałam, czuję się dobrze, wręcz wspaniale hehe nie jakbym miała dostać okres tak normalnie.
Przyjmuję moje pierwsze tabletki w życiu, Harmonet. Rozumiem, że organizm musi się przyzwyczaić, ale czy to możliwe żeby po pierwszym opakowaniu nie wystąpiło krwawienie? Nie mam jeszcze doświadczenia w tabletkach, więc pomóżcie kobietki mi proszę
Dodam tylko że od 2 dni leżę chora w łóżku i brałam takie leki jak gripex, polopiryna i sudafed, ale wątpię, aby miały one jakiś wpływ.
Powiedzcie co "ciekawego" może dziać się podczas tego pierwszego opakowania. Poczekam te 7 dni, a jak krwawienie nie wystąpi to zrobię dla pewności test. To chyba najlepsze rozwiązanie co?
Z góry dziękuję za odpowiedź pozdrawiam serdecznie
Friduczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 10:44   #3191
LoOczek94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
brązowa wydzielina i brak okresu:((

WiTam.! mam 15 lat .. od 4 lat miesiaczkuje...ale nieregularnie... najczesciej od 35-39 dniaa.... jestem bardzo zaniepokojona poonieważ dzisiaj wypada 44 dzień...wpołżyje z moim chlopakiem od 5 miesiecy... stosunkiem przerywanym...nie wyglada to tak że wyciaga penisa jak ma juz wytrysnąc tylkoo juz jezeli czujee zee juz sie zbliza i sama proboje goo doprowadzic do wytrysku too raczej wykluczam to ze jstemw ciazy...zrobilam test i wyszlo ze nie jestem w ciazy chcociarz bardzo sie denerwuje bo mam 15 latt..... nie chce byc jeszcze mama... tydzien przed spodziewanym okresem ... kilka dni wydzielałą sie z mojje pochwy brazowa wydzielina z domieszka krwi... dosc sporo jej bylo....ale po okresie ani śladu...co to moze byc?
LoOczek94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 10:48   #3192
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: brązowa wydzielina i brak okresu:((

Skoro nie chcesz być mamą to co robi penis faceta w Twojej pochwie?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 10:51   #3193
LoOczek94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: brązowa wydzielina i brak okresu:((

czasem sie zastanawiam dlaczegoo wogole teraz zaczelam...wlasnie w takich chwilach sobie to usiwadamiam jakie moga byc konsekfencjee.... ale nie o tym mowa.... chodzi mi o te wydzielinee...a do tgeo nie mam okresu boli mnie podbrzusze... no ale testy nie wykazaly ze jestem w wciazyy..
LoOczek94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 11:13   #3194
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: brązowa wydzielina i brak okresu:((

to moze byc wszystko, np stres. nie zaszkodzi jak pojdziesz do ginekologa, no bo my wrozkami nie jestesmy. poza tym jak mozna w wieku 15 lat wspolzyc przez stosunek przerywany?! to zadna antykoncepcja i ciaze masz prawie jak w banku! wiec jesli nie chcesz byc mamusia, to albo gumki albo brak seksu, bo nic innego na dobre Ci nie wyjdzie :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 12:19   #3195
Sethra
Raczkowanie
 
Avatar Sethra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 91
Dot.: brązowa wydzielina i brak okresu:((

Dziewczyno, weź zastanów się nad tym co robisz, stosunek przerywany jest bardzo zawodny, jak już chcesz uprawiać seks z chłopakiem, to chociaż zadbajcie o zabezpieczenie. Idz do ginekologa niech zapisze ci tabletki, bo jak zajdziesz w ciążę, to już nie będzie "ja nie chcę", a za usunięcie ciąży można trafić do pudła, zarówno osoba która usuneła ciążę, jak i lekarz który zgodził się to zrobić.

Edytowane przez Sethra
Czas edycji: 2009-04-20 o 12:21
Sethra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 12:20   #3196
asiapoznan111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 234
Dot.: brązowa wydzielina i brak okresu:((

do lekarza biegiem!
Tak jak mówia Dziewczyny-stosunek przerywany nie jest zabezpieczeniem! To, że od 5miesiecy fuksem udaje Ci sie nie zostać mamusia nie oznacza, że to 'szczęscie' się kiedyś nie skonczy...
Zasadniczo to młodziutka jesteś, okres może byc bardzo nieregularny. Osobiście nie miałam kiedyś okresu 3miesiace(miałam16lat) ale, że seks był dla mnie wtedy jeszcze tajemnicą zrzuciłam to na burze hormonów. Jadnak w Twoim wypadku zastanawiałbym się czy w ciąży nie jestem, testy bywają mylace.
Na przyszłość:gumka i ginekolog.
__________________
dukam.
asiapoznan111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 13:36   #3197
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: brązowa wydzielina i brak okresu:((

Cytat:
Napisane przez LoOczek94 Pokaż wiadomość
bardzo sie denerwuje bo mam 15 latt..... nie chce byc jeszcze mama...
jak nie chcesz byc jeszcze mama to trzeba bylo sie zabezpieczac... ale teraz to juz po ptokach...

a tak w ogole to dorosnac...
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 15:34   #3198
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
A czym mogą być spowodowane ciągłe niereguralne miesiączki? Wiadomo wpływają różne czynniki, stres, przeziębienia itp...ale mogą też być przyczyną poważniejszych ginekologicznych chorób?

Miałam pierwszy okres w wieku 12 lat, teraz mam ponad 19lat i od zawsze mam niereguralne miesiączki. Raz mam okres np. tydzień po wyliczonym terminie a raz nawet po 1-2 miesiącach. W sumie tak bardzo mi to nie przeszkadza ale jeśli mają wyniknąć z tego jakieś chroby to już nieciekawie...Przyznam szczerze, że jeszcze nie byłam u ginekologa mam jakiś opór wewnętrzny:conf used:

O!o o to! Ja mam bardzo podobnie. Ale przez jakiś czas nie miałam okresu tak z pół roku, mama o tym wiedziała i zapisała mnie do ginekologa. Miałam wtedy 16 lat. Pobierali mi krew, jakieś badania robili i wszystko było chyba ok. Potem dali mi zastrzyk i od razu dostałam okresu. Przez jakiś czas miałam, choć nieregularny, potem coraz bardziej nieregularny. Z rok temu (przez pół roku) nagle mi się unormował, a potem się znowu pokręciło. Też tak czasem ma, że co 40 dni... Mam tego dosyć. I w sumie nic nie mam przeciwko tabletkom ale jakoś się wstydzę iść Moja mama na pewno by zaczęła coś podejrzewać
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 17:32   #3199
xSx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: brązowa wydzielina i brak okresu:((

Cytat:
Napisane przez LoOczek94 Pokaż wiadomość
WiTam.! mam 15 lat .. od 4 lat miesiaczkuje...ale nieregularnie... najczesciej od 35-39 dniaa.... jestem bardzo zaniepokojona poonieważ dzisiaj wypada 44 dzień...wpołżyje z moim chlopakiem od 5 miesiecy... stosunkiem przerywanym...nie wyglada to tak że wyciaga penisa jak ma juz wytrysnąc tylkoo juz jezeli czujee zee juz sie zbliza i sama proboje goo doprowadzic do wytrysku too raczej wykluczam to ze jstemw ciazy...zrobilam test i wyszlo ze nie jestem w ciazy chcociarz bardzo sie denerwuje bo mam 15 latt..... nie chce byc jeszcze mama... tydzien przed spodziewanym okresem ... kilka dni wydzielałą sie z mojje pochwy brazowa wydzielina z domieszka krwi... dosc sporo jej bylo....ale po okresie ani śladu...co to moze byc?
Ja pieniczę! Kurde, dziewczyno jesteśmy w tym samym wieku a tobie już zachciało się wskakiwać facetom do łóżka? Na seks będzie masę czasu w przyszłości, a dzieciństwo już nigdy nie wróci. Ale spoko, jak chcesz mieć takie wspomnienia to krzyżyk na drogę
xSx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 17:37   #3200
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Ja zaczęłam miesiączkować w wieku 13-14 lat, coś koło tego i nie pamiętam, żebym miała chociaż raz regularny. Raz było co dwa miesiące, raz co trzy tygodnie, a teraz ciągle co dwa tygodnie. Jedni mówią, że jeszcze dojrzewam, no, ale kurde mam 18 lat, 7 lat będzie mi się regulował okres? oO

Nie wiem, planuje sobie właśnie wizytę u ginekologa i zobaczymy co z tego wyjdzie, xd
Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:12   #3201
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolinka86 Pokaż wiadomość
Tak, wykluczam ciążę...

Dodam ze od ok.2-3 tyg.jestem apatyczna, senna, mam mało siły...
Ale nie zmieniłam trybu życia! Jem, śpię tak jak do tej pory... Nie jestem narazona na stres
Juz jutro 4 tyg.jak okres mi się spoznia!! Nigdy nie mialam nieregularnego
I nadal nic u mnie Byłam u zwykłego lekarza w związku z moim kiepskim samopoczuciem i przy okazji wspomniałam też o braku okresu... Bo to dziwne, żebym go nie miała już ponad 2 miesiące, prawda?
Dostałam badanai na morfologie i cukier na razie, poza tym mam zaleconą wizytę u ginekologa (cytologia+zwykłe badanie). CZy któraś z Was miała to? CZy przez cytologię można wykryć że coś jest nie tak np.z hormonami czy tylko jakies infekcje itp? CZy można to robić osobie, która nie współżyje? Bo koleżanka mówiłą mi że nie

Kurczę ciekeawe co lekarz ginekolog mi zaleci... Boję sie zeby nie byly to leki, które powodują skutki uboczne w postaci tycia
Bo jak jeszcze można wywołac okres??
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 18:41   #3202
oooAsiaooo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 338
Dot.: brązowa wydzielina i brak okresu:((

Tak to jest jak dzieci zabierają sie za seks a nie wiedzą nic o antykoncepcji...stosunek przerywany to żadne zabezpieczenie..nawet płyn z penisa przed wytryskiem przeniesiony palcami do pochwy może doprowadzić do ciązy....
__________________
"I wanna know what love is...
I want you to show me I wanna feel what love is
I know you can show me."
oooAsiaooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:46   #3203
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: brązowa wydzielina i brak okresu:((

dziewczyny już napisały wszystko co trzeba, ale ja tylko powtorze:

STOSUNEK PRZERYWANY TO NIE METODA ANTYKONCEPCJI!!!
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 19:55   #3204
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: brązowa wydzielina i brak okresu:((

... po co wy oceniacie jej wiek. są równie głupie 20 latki co ona :P

ale mi jest po prostu przykro ze przez takie tępe dziewczyny wizerunek współżyjących nastolatek jest tak powszechnie krytykowany. po prostu jesteś głupia - drzwiami i oknami wali do ciebie antykoncepcja a ty nadal nic.
brawo, po prostu brawo.

btw tak to może być ciąża.

a teraz się stresuj i rodź dzieci.
rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 21:06   #3205
Cannella
Raczkowanie
 
Avatar Cannella
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 195
Dot.: brązowa wydzielina i brak okresu:((

Zastanawiam się jak można myslec o seksie w wieku 15 lat i jeszcze go uprawiac od 5 miesięcy ...

Normalnie SZOK
Stosunek przerywany - gratuluję pomysłu... Boże teraz tak głośno o antykoncepcji, gdzie się nie spojrzy to tabletki, plastry, różnego rodzaju prezerwatywy: cienkie, opóźniające wytrysk, prążkowane, smakowe, z płynami plemnikobójczymi ... Żal

Edytowane przez Cannella
Czas edycji: 2009-04-20 o 21:09
Cannella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 21:27   #3206
nemusia
Raczkowanie
 
Avatar nemusia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 86
Dot.: brązowa wydzielina i brak okresu:((

jak ten świat się zmienia...ja w tym wieku nie wiedziałam że istnieje coś takiego jak stosunek przerywany... a co dopiero żeby seks uprawiać...????? zostaje mi podziękować tylko rodzicom że starali się mnie wychować jak najlepiej- chroniąc przed różnymi rzeczami...czasami się z tym nie zgadzałam, ale teraz z perspektywy czasu... doceniam to i wiem że mieli rację...

no, ale wracając do tematu- przed wytryskiem chłopak wydziela tzw. płyn przedejakulacyjny, w którym także znajdują się plemniki... dziewczyno- pomyśl trochę...chyba że chcesz tak wcześnie zmarnować sobie młodość...goń do lekarza!!!
__________________
"Bo tylko wielka miłość tak magiczną siłę ma"


"...miłość - kiedy jedno spada w dół,
drugie ciągnie je ku górze."
nemusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 23:10   #3207
campari
Raczkowanie
 
Avatar campari
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 376
Dot.: brązowa wydzielina i brak okresu:((

stosunek przerwany nie jest metodą antykoncepcyjną!

jedyne co mogę poradzić, to powtórzę po dziewczynach, że powinnaś pójść do lekarza. Poza tym jesteś młodziutka, na pewno jesteś pewna, że chcesz współżyć w tak młodym wieku, za wszystkimi tego konsekwencjami ? Pamiętaj, że seks to nie tylko przyjemność, ale też ogromna odpowiedzialność. Jeśli współżyjesz, to przynajmniej zadbaj o zabezpieczenie, i to skuteczne-masz dopiero 15 lat czy chcesz mieć dziecko w wieku 16? Myślę, że nie więc się zastanów dokładnie. Ale najpierw wybierz się do ginekologa, bo testy nie są 100% pewnością a Twoje objawy wymagają konsultacji lekarskiej.
__________________


good girls are made of sugar & spice, as for me,
I'm made of vodka & ice.





eat me.
drę koszule, łamię serca.
campari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 10:22   #3208
Micheellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Venezuela
Wiadomości: 223
brak okresu ..

Spóźnia mi się okres już jakiś miesiąc. Zawsze miesiączkowałam regularnie, od 4 lat. Czym to może być spowodowane ? Nie współżyłam, ale uprawiałam petting z chłopakiem ..
__________________


Micheellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 11:49   #3209
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: brak okresu ..

Poczekaj, zaraz wywróżymy z fusów i podamy Ci odpowiedź...

Po 1 test ciążowy.
Po 2 ginekolog.

Forum nie jest jasnowidzące, niestety.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 12:07   #3210
anka1956
Raczkowanie
 
Avatar anka1956
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 173
Dot.: brak okresu ..

Jeżeli wykluczasz ciążę, to na opóznienie miesiączki wpływa wiele czynników a mianowicie: drastyczny spadek wagi, zła dieta, przepracowanie, zmiana klimatu, choroba, zaburzenia hormonalne itd.
anka1956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:06.