Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 16:16   #3481
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
witajcie, doradziłyście mi kiedyś żeby nie stosować szamponów z silikonami na mój rodzaj włosów... a jest taki szampon bez silikonów który da radę umyć przetłuszczające się mocno włosy?
jesli masz przetluszczajace sie wlosy to pewnie jakis szmpon ziolowy da rade tylko akurat konkretnie jaki niewiem pewnie bardziej doswiadczone wizazanki ci poradza
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 16:17   #3482
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Amiria Pokaż wiadomość
Tasiaaa masz przepiękne włosy

madziocha Twoje włosy wyglądają rewelacyjnie i naprawdę niesamowite jest różnica przed i po.

Chyba skusze się na Lorysa. Zastanawiam się jak to możliwie ze składkowo nie jest jakiś najbardziej wyszukany(nie ma tam protein, jedwabiu i innych cudów) ma znacznie lepsze opinie nie wiele profesjonalnych odzywek?


wklejam swoje zdjęcie choć z duża nieśmiałością bo jak widzę takie piękne zdjęcia to widzę ze moje wymagają dużo pracy
Dziekuje
Racja ze Lorys ma szybkie i dobre dzialanie. Ale uzywam go tylko jak sie spiesze (wystarczy nalozyc na 2 min). Jak mam wiecej czasu wole nalozyc cos bardziej odzywczego.
A Twoje wlosy bardzo ladne - gęęęęste i jak lsnia
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 16:22   #3483
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Dziękuję ;*
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 16:35   #3484
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Kinpatsu oczu mi tu nie zamydlisz wiem co widzę masz idealne włosy i nawet jak są tam jakieś niedoskonałości niewidoczne na zdjęciu to nie mogą byc one duże bo zapewne dałoby się zauważyć. Tylko mi ich nie zniszcz !!! Bo będziesz miałam takie jak ja
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 16:44   #3485
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

patycek, skończyłam z farbowaniem, więc duży + dla mnie za to To chyba najbardziej je niszczyło przez te wszystkie lata. Teraz powinno być tylko lepiej bo dopieszczam włoski bardzo i zapuszczam moje, nowe, świeże Twierdzisz, że masz zniszczone włosy, wklejałaś je w wątku może? Która str? Rozjaśniasz/farbujesz?
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 17:32   #3486
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Kinpatsu nie wklejałam bo niestety nie mam się czym chwalić od dwóch miesięcy zaczęłam solidnie dbać o włosy efektu nie widzę ale może wyjdą na prostą za jakieś 500 lat bo rosną 7 mm na miesiąc a chce je trochę zapuścić żeby sporo podciąć i mieć bardziej zdrowe.Dołączam zdjęcie tej mizeroty na głowie choć absolutnie nie ma się czym chwalić !!!
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 18:05   #3487
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

patycek, po pierwsze - kolor marzenie! Po drugie - proste włosy i końcówki, czyli to co lubię najbardziej Super, że zaczęłaś dbać o włoski solidnie i nie martw się o efekty, bo trzeba czekać nie raz miesiące, na przyspieszenie wzrostu masuj skórę głowy, pij lub łykaj pokrzywę ze skrzypem, dziewczyny zalecają olej rycynowy na skalp, wszystkiego trzeba spróbować, ja małymi krokami próbuję różnych rzeczy Ze dwie strony wcześniej dziewczyny polecały mi kilka specyfików na przywrócenie włosom blasku, możesz zajrzeć Tylko to bym dodała Twoim włosom
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 18:28   #3488
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Kinpatsu dziękuje ale i tak wiem że są brzydkie
Włosy mam proste, nawet lokówka nic nie daje, nie mówiąc o wałkach, przed robieniem rozpuściłam włosy które schły przez cały dzień w warkoczu i skręt jest ledwo widoczny.
Przez to słońce na włosach zrobiły się jakieś dziwne pasma i wygląda jakbym miała źle pofarbowane
To prawda że brakuje im blasku mam masę różnych specyfików które temu służą ale jak na razie nie dają wymarzonego połysku ale przejrzę wątki i może znajdę skuteczny preparat.
Właśnie u Ciebie między innymi zachwycił mnie Twój blask włosów jest cudny
Jak na razie na odżywienie i porost włosów stosuję wax, olejek rycynowy i naftę z czasem zapewne coś jeszcze dołączę bo nie chcę stosować wszystkiego na raz.
W każdym razie Kinpatsu dziękuje jeszcze raz za słowa otuchy

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2010-07-21 o 18:33
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 18:42   #3489
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

patycek, nie ma za co przecież
Niestety, słońce jest wrogiem dla włosów, podobnie jak i dla cery, warto chronić je filtrami, bo potem ciężko doprowadzić do poprzedniego stanu Z tego co wiem, to w Polsce są teraz konkretne upały, to nie służy włosom niestety, w zimie tak samo z mrozem i tak w kółko... Ale warto je dopieszczać Ach i nie mam blasku we włosach! To lampa błyskowa Mam niestety włosiska całkowicie pozbawione blasku i efektu 'lodowej tafli' Ale walczę z tym i liczę na zmiany ^^. Poza tym stosujesz dobre preparaty [ja np. bardzo lubię Wax], ja jeszcze od siebie z całego serca polecam olejowanie kokosem, oliwą z oliwek czy migdałami, na efekty trzeba czekać, ale u mnie już pierwsze zmiany są widoczne
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 19:58   #3490
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Kinpatsu właśnie wybieram się w tym tygodniu po olejek kokosowy bo dużo o nim czytałam i mam nadzieję że pomoże mi z nawilżeniem.
Twarz chronię filtrami, teraz chyba czas zacząć robić to również z włosami
Życzę nam Kinpatsu żeby włosy lśniły nam jak tafla wody
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 20:05   #3491
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
Kinpatsu właśnie wybieram się w tym tygodniu po olejek kokosowy bo dużo o nim czytałam i mam nadzieję że pomoże mi z nawilżeniem.
Twarz chronię filtrami, teraz chyba czas zacząć robić to również z włosami
Życzę nam Kinpatsu żeby włosy lśniły nam jak tafla wody
Ojj tak, ja każdej jednej kobiecie na świecie tego życzę Będzie dobrze, oleje są świetne, jeszcze tylko chęci i cierpliwość i można spokojnie dbać i zapuszczać ^^
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 22:34   #3492
smyrgotka
Raczkowanie
 
Avatar smyrgotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 474
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

czesc mam pytanie wiecie moze co jest dobre na rozdwojone koncowki jakies serum czy cos?? tylko cos co same sprawdzalyscie i mozecie polecic. Mam wlosy dlugosci okolo 70 cm sa moja obsesja wiec staram sie o nie dbac jak tylko moge ale od prostownicy bardzo szybko wysuszaja sie koncowki

dolanczam zdjecie moich wloskow, jak spojrzycie to mozecie zauwazyc lekko postrzepione koncowki

Edytowane przez smyrgotka
Czas edycji: 2010-07-21 o 22:59
smyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 07:31   #3493
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 164
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II


Caskada, Kinpatsu, Madziocha, Katebury

Dziękuje za wasze przemiłe komentarze

aż dostałam pozytywny zastrzyk energii by się bardziej przyłożyć do tego dbania i mniej marudzić ze są do niczego jesteście super

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
Amiria piekne wloski, mozesz zdradzic co za kolor robisz?? robilas zdjecie z fleszem ?w rzeczywistosci jest ten sam kolor wloskow?
pozdr
Dziekuje , jest mi bardoz miło

jeśli chodzi o kolorek to jest bardziej złotawy w słońcu. Użyłam farby LuoColor Loreal u fryzjera wiec nie wiem dokładnie jaki odcień a potem zaczęłam używać szamponu Farouk Bioslik Silver lighta i odzywki Silver lights i to właśnie one tak ochłodziły ten blondizk.

ten srebrzysty odcien to głownie zasługa Silver lights bo włosy wyszły po farbie miedziano złote czym byłam załamana i chciałam jak najszybciej się tego pozbyć.

Sama farbę Luo color wspominam bardzo źle. Jest strasznie ostra przynajmniej dla mnie. wysusza makabrycznie włosy i mnie uczuliła.
Cyba więc wrce do tonera richesse diacolor bo jest dużo delikatniejszy.

aha zdjęcie było robione z komórki nie pamiętam czy z fleszem, chyba tak ale w komórce był bardzo słabiutki flesz.
Amiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 07:33   #3494
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
witajcie, doradziłyście mi kiedyś żeby nie stosować szamponów z silikonami na mój rodzaj włosów... a jest taki szampon bez silikonów który da radę umyć przetłuszczające się mocno włosy?
Spróbuj szamponów barwy, farmony (np. brzozowy), a najlepiej dołącz do nas w wątku o przetłuszczających się włosach
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:13   #3495
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

smyrgotka, dziewczyno, jakie włosy! Właśnie zbieram szczękę z podłogi Co za długość! To moja długość W sensie wymarzona, do niej dążę Boskie masz te włosy, będą mi się po nocach śniły, a o kolorze już nie wspomnę i o tym jakie proste, cud, miód malina
Niestety nie pomogę z rozdwajającymi się końcówkami, bo nie mam tego problemu, ale od siebie mogę napisać jak ja dbam o swoje końcówki - świeży miód, krem z gliceryną, płynne witamin A i E, od czasu do czasu podcięcie, olej kokosowy, rycynowy, migdałowy, oliwa z oliwek
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 09:32   #3496
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

smyrgotkaco za dlugosc i kolorkoncowki fakt sa nierowne pewnie trzeba deko podciac zeby wyrownac wloski
ale kolor mnie powali na ziemie no i dlugosc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:26   #3497
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Tasiaaa, Amiria, cudne macie włosy Ta gęstość!
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 10:53   #3498
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez smyrgotka Pokaż wiadomość

dolanczam zdjecie moich wloskow, jak spojrzycie to mozecie zauwazyc lekko postrzepione koncowki
ale dlugasne super
kolor naturalny?

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

ja czest w koncowki wlosow daje olej kokosowy zamist jedwabiu
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:03   #3499
smyrgotka
Raczkowanie
 
Avatar smyrgotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 474
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
ale dlugasne super
kolor naturalny?

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

ja czest w koncowki wlosow daje olej kokosowy zamist jedwabiu
tak kolor jest moj naturalny chociaz chcialabym jasniejsze ale boje sie ze jak zaczne farbowac to jeszcze gorzej mi sie wysusza... wiec jedyne co to pozostaje mi sloneczko w lato zawsze troche sie rozjasniaja
hmm... mowisz ze dajesz olej kokosowy ja wlasnie czasem uzywam jedwabiu i kupilma w avonie serum do suchych koncowek moze to cos pomoze oby

Dziekuje za mile slowa kinpatsu mi natomiast podoba sie ten blask na twoich wlosach w avatrze i takie bym chciala miec a podcinac to i tak je podcinam ale po miesiacu jest to samo musze kupic sobie ten olejek moze on cos da

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

kintapsu napisalas oliwe z oliwek??? a jak ja sie stosuje?

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

aha i jeszcze jedno jakiej firmy stosujecie ten olejek kokosowy? bo w internecie widzialam z vatika ale 75 ml chyba na dlugo mi nie starczy...
smyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 12:10   #3500
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

smyrgotka, dziękuję Co do oliwy i olejków. Na końcówki nakładam podgrzaną oliwę z oliwek, po prostu wcieram ją dokładnie, żeby uzyskać lepszy efekt idę tak spać i rano myję włosy, zazwyczaj robię miks z witaminami, gliceryną czy właśnie olejem kokosowym, ja używam jakiegoś ze sklepu ze zdrową żywnością, taki mocno pachnący kokosem, natomiast jak byłam w Polsce kupiłam właśnie Vatikę, z tym ze 300ml, kupowałam na helfy.pl, jeszcze jej nie użyłam, czekam, aż mi się skończy ten olej co teraz używam, ale dziewczyny bardzo sobie tą Vatikę chwalą Możesz kombinować, mieszać jak Ci się podoba, z czasem znajdziesz swojego faworyta
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:32   #3501
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

smyrgotka, co to za cudo masz na głowie!!! Piękności! I naturalne!
Zeby pozbyc sie rozdwojonych końcówek musiałabys obciac z 15cm- wszytsko co jest przesuszone na końcu i zaczac dbac profilaktycznie o końcóki, bo to, co się rozdwoiło, juz się nie sklei, a rozdwojenie postępuje głebiej, nawet tam, gdzie nie widac.
Ja daje oliwe z oliwek na godzine przed myciem na całe włoski. Mieszam z miodem. Włosy są jeszcze bardziej lśniace niz po samej oliwie.

kinpatsu Ty naprawde jestes taka skromna czy tylko udajesz? Masz piękne włosy, wcale nie widac że farbowane. Zadbane, zdrowe i śliczne!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 12:39   #3502
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

mysia m, nie udaję, bo nie mam po co Jestem tu, bo potrzebuję pomocy, żeby włosy ratować po latach rozjaśniania, cieszę się, że nie wyglądają na zniszczone, ale jako ich właścicielka wiem dobrze, co jest z nimi nie tak Są zniszczone niestety, zwłaszcza jak się ich dotknie to czuć. Zdjęcie z avataru, to zdjęcie po 3 tygodniowej kuracji olejami, po zmianie szamponu i zaprzestaniu farbowania, może dlatego wizualnie wyglądają nieźle I dziękuję za miłe słowa
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:08   #3503
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Kinpatsu, jesli tak wyglądają włosy po latach rozjaśniania, to ja chcę takie A co do kuracji, najwyraźniej działa
Ja tez chce zapuscic naturalny kolor, ale nie wiem czy wytrzymam.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:18   #3504
smyrgotka
Raczkowanie
 
Avatar smyrgotka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Sheffield
Wiadomości: 474
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

dziekuje za rady jeszcze dzis zaczne cos robic z tymi moim wloskami
tylko najpierw pojade po jakis olejek i podetne troszke moze lekko wycieniuje i za jakis czas dam znac czy cos sie polepszylo jeszcze raz dziekuje za rady

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

moj cel miec takie slniace wlosy jak kintapsu
smyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 13:56   #3505
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

mysia m, też tak myślałam, ale złamałam się, bo farbowanie mnie okropnie męczy... Na prawdę, mam już dość. Poza tym włosy mi się łamią, są martwe i puste... Nie ma to tamto Czas na zmianę, zatęskniłam za moim blondem naturalnym

smyrgotka, mój cel to mieć takie długie włosy jak Twoje
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE

Edytowane przez kinpatsu
Czas edycji: 2010-07-22 o 13:57
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 19:17   #3506
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Tasiaaa, Amiria, cudne macie włosy Ta gęstość!
Dziękuję
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:39   #3507
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez smyrgotka Pokaż wiadomość
czesc mam pytanie wiecie moze co jest dobre na rozdwojone koncowki jakies serum czy cos?? tylko cos co same sprawdzalyscie i mozecie polecic. Mam wlosy dlugosci okolo 70 cm sa moja obsesja wiec staram sie o nie dbac jak tylko moge ale od prostownicy bardzo szybko wysuszaja sie koncowki

dolanczam zdjecie moich wloskow, jak spojrzycie to mozecie zauwazyc lekko postrzepione koncowki
śliczne masz włosy a na rozdwojone końcówki, ja znam tylko jeden sposób, podcinanie.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 07:02   #3508
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 164
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Tasiaaa, Amiria, cudne macie włosy Ta gęstość!
Dziękuje
Amiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 15:52   #3509
Sal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 77
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

moje kudły
obecnie zapuszczam, marza mi sie do talii
tylko tutaj kolor dziwnie wyszedl..
Sal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 16:16   #3510
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Sal, o rany... Piękne włoski! I ten kolor! Podobny do mojego naturalnego... Wzruszyłam się... Dziękuję za zdjęcie, bo mnie zmotywowało do dalszego zapuszczania naturalek Bardzo mi się podobają
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.