Paragraf o niszczeniu wspólnego mienia. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-14, 18:45   #1
Vasabi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 72
Question

Paragraf o niszczeniu wspólnego mienia.


Nie wiem czy dobra kategoria.
Głupia sytuacja - mój sąsiad wkłada zapałki w zamek chociaż własny klucz posiada to z lenistwa nie chce mu się go wyjmować i albo zostawia kamienie, patyki albo wciska w zamek zapałkę. Zamek wymienił mój tata za własne pieniądze, nawet wywiesiliśmy kartkę żeby sąsiad zapałek nie wkładał jednak on kartkę zerwał, wszystkim sąsiadom to przeszkadza, a on ma to gdzieś.

Jest na to jakiś paragraf?
Vasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 14:50   #2
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: Paragraf o niszczeniu wspólnego mienia.

oczywiście że jest. zgłosić do spółdzielni mieszkaniowej, bo rozumiem, że chodzi o drzwi zewnętrzne z domofonem? zgłaszać do oporu, że w drzwiach ten pan umieszcza takie a takie przedmioty. petycja z podpisami sąsiadów jako świadków. ja nie wiem - boicie się jednego gnojka? cała klatka czy blok? Was tylu a on jeden Wami rządzi?no bo nie rozumiem dlaczego do tej pory NIKT NIC nie zrobił. nic Wam nie zrobi, bo nie może, na razie niszczy mienie wspólne za to jest grzywna albo sprawa od spółdzielni w sądzie (gdyby upomnienia nic nie dały) ale jeśli tknie palcem Wasze lub czyjes prywatne mienie to siądzie za kratkami. zgłoście do spółdzielni i poinformujcie go, że nast razem skończy się z policją w drzwiach. wandalom nie można popuszczać.
to nie te czasy kiedy trzeba było cierpieć takiego gada. teraz są od tego instytucje, jest policja i spółdzielnia, złapać na gorącym uczynku, zawołać kilku sąsiadów do pilnowania go pod tymi drzwiami i zadzwonić po policję, a z protokołem do spółdzielni zgłosić wandala. prędko mu się odechce takich zapałkowych numerów. i tak - da się to zrobić tylko trzeba dobrej woli kilku osób.
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 21:05   #3
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Paragraf o niszczeniu wspólnego mienia.

Grunt to nie miec innych problemow......
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.