admnistracja or europeistyka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 12:33   #1
B3jbiCzQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 222

admnistracja or europeistyka


Dziewczyny mam problem otóż nie wiem który kierunek wybrać!
Z róznych opinii, których miałam okazje posluchać dowiedziałam się, że na administracji jest dużo prawa i jak sie uda to mozna zostać jakimś urzędnikiem państwowym, a europeistyka jest mało przyszłościowym kierunkiem, stworzonym dla ludzi, którzy nie wiedzą co mają zrobić z życiem... Oczywiscie były też pozytywne strony tych kieunków, ale a już sama nie wiem co mam myśleć, każdy mówi inaczej... Może Wy, studiujące na którymś z tych kierunków, Drogie Wizażanki wypowiecie się Bardzo o to proszę...
B3jbiCzQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 18:29   #2
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: admnistracja or europeistyka

Po administracji każdy chce być urzędnikiem państwowym, a jakie są realia... to wie każdy. Pracę w administracji nie jest łatwo znaleźć - przede wszystkim jest tam mała rotacja - jak już ktoś się "załapie" to nie chce odchodzić, bo warunki zatrudnienia są naprawdę niezłe. Druga sprawa, że na takie stanowiska są konkursy, zainteresowanie jest bardzo duże, a często biorą w nich udział także absolwenci prawa (większa konkurencja). A na sam koniec, warto pamiętać, że Polska ma ogromny deficyt budżetowy i cięcia etatów w administracji to, moim zdaniem, kwestia czasu.

Europeistyka - moim zdaniem faktycznie kierunek dla osób niezdecydowanych. Znaleźć pracę w zawodzie jest ciężko, a unia co jakiś czas wprowadza nowe programy, więc stanowiska też się zmieniają. Moim zdaniem to raczej nie jest stabilna praca (mam znajomą, która po studiach załapała sie na jakiś unijny projekt, popracowała niecały rok, projekt się skończył - zwolniona. Znalazła nową pracę ( po pół roku) , pracuje już drugi rok, ale mówi, że projekt się kończy w przyszłym i pewnie znów wyląduje bez pracy... Także lipa, zwłaszcza, jeśli ktoś ma na głowie rodzinę, kredyt, czy nawet zwyczajne wydatki....
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 20:52   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: admnistracja or europeistyka

europeistyka według mnie jest dobra jako kierunek dodatkowy. zrobiony później, do jakiegoś konkretniejszego. bo sama nie daje pracy...

sama chciałam iść na administrację, baa nawet zostałam przyjęta ale przeniosłam papiery. przynoszacy kokosy i świetne zatrudnienie to on nie jest, ale jakbym miała wybierać między tymi dwoma to wybrałabym administrację.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 22:10   #4
B3jbiCzQ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Rz-ów
Wiadomości: 222
Dot.: admnistracja or europeistyka

może jeszcze się ktoś wypowie?
B3jbiCzQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 10:46   #5
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: admnistracja or europeistyka

A nie możesz wybrać jeszcze czegoś innego? Wg mnie to oba są strasznie lipne, absolwentów administracji jest bardzo duzo...
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 15:11   #6
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: admnistracja or europeistyka

tez się zastanawiam czy administracja czy europeistyka,ale dodajac do obojetnie ktorego fajna specjalizacje na mgr to moze byc fajny zawod i fajna praca, administracja + miedzynarodowe stosunki gospodarcze albo europeistyka + msg
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 18:52   #7
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: admnistracja or europeistyka

Cytat:
Napisane przez cao Pokaż wiadomość
tez się zastanawiam czy administracja czy europeistyka,ale dodajac do obojetnie ktorego fajna specjalizacje na mgr to moze byc fajny zawod i fajna praca, administracja + miedzynarodowe stosunki gospodarcze albo europeistyka + msg
jeśli chodzi o europeistykę to ja nie widzę żadnych perspektyw przyszłościowych na dzień dzisiejszy.. chyba że masz duże znajomości.

Sama jestem studentką administracji i zaczynam dopiero w październiku ale przyznam szczerze że na ten kierunek już nastawiłam się w 2 klasie liceum A poza tym mam zamiar również zacząć drugi kierunek w międzyczasie, najlepiej coś z ekonomi czy księgowości :P

Wybór należy do Ciebie a btw. to nie jest już za późno na zmianę decyzji? Chyba że idziesz na zaoczne
__________________

wymień się ze mną ciuchem >klik<


handmade blog
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-12, 19:00   #8
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: admnistracja or europeistyka

Cytat:
Napisane przez yasminuuum Pokaż wiadomość
A poza tym mam zamiar również zacząć drugi kierunek w międzyczasie, najlepiej coś z ekonomi czy księgowości :P
o tak, to jest dobre połączenie, według mnie dużo lepsze niż msg.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 21:40   #9
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: admnistracja or europeistyka

dostalam sie tutaj i tutaj ,papiery mam i na tym i na tym :P wiec mam jeszcze czas na decyzje;p
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:34   #10
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: admnistracja or europeistyka

no ja bym się nad europeistyka nawet nie zastanawiała...

tym bardziej że przecież chciałaś iść na prawo, potem na prawo kanoniczne z cywilnym... szybko zmieniasz decyzje.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2010-08-12 o 22:39
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 22:52   #11
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: admnistracja or europeistyka

na prawo zwykle sie nie dostalam,na kanonicznym nie wytrzymalabym bo jestem ateistka
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 09:49   #12
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: admnistracja or europeistyka

Jeśli albo adm. albo europeistyka, to proponuje jednak adm. i na mgr dobrac sobie do kompletu ładny jakiś kierunek (ja biore finanse na uniwersytecie ekonomicznym). I nie trzeba pracować zaraz w urzędzie. Administracja jest wszędzie, w każdym zakamarku państwa A w urzędach dobre są jedynie strony socjalne, bo za to, co często trzeba wiedzieć, jakie mieć doświadczenie, to są psie pieniądze.
Ludzi nie znam, którzy chcieliby iść na europeistykę. Jakoś jakiś czas po naszym wejściu do UE trochę opadł entuzjazm na ten kierunek.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:09   #13
pesteczka
Raczkowanie
 
Avatar pesteczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
Dot.: admnistracja or europeistyka

Też się zastanawiałam nad tymi dwoma kierunkami,ale po waszych wypowiedziach chyba wybiorę magisterkę z administracji. Skończyłam licencjackie z politologii ze specjalizacją administracja państwowa i samorządowa. A jest tu ktoś z Krakowa? Jak tak to gdzie startujesz na administrację?
pesteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 14:18   #14
Goshia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 946
Dot.: admnistracja or europeistyka

Pomocy Wizażanki!

Co lepiej studiować, europeistykę czy administrację?
Goshia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 14:39   #15
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: admnistracja or europeistyka

Cytat:
Napisane przez Goshia Pokaż wiadomość
Pomocy Wizażanki!

Co lepiej studiować, europeistykę czy administrację?
w postach wyżej już padła odpowiedź
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 12:42   #16
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: admnistracja or europeistyka

Może i po administracji ciężko znaleść pracę , a co mają powiedzieć politolodzy , socjolodzy, poloniści lub historycy?
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 13:09   #17
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: admnistracja or europeistyka

Cytat:
Napisane przez miczka21 Pokaż wiadomość
Może i po administracji ciężko znaleść pracę , a co mają powiedzieć politolodzy , socjolodzy, poloniści lub historycy?
Ogółem rzecz biorąc, to masz racje.
Ale trzeba mieć świadomość, że znajdzie się socjolog który będzie zarabiał kokosy w porównaniu z administratywistą.
Także mówiąc "administracja jest lepsza od socjologii" trzeba mieć na uwadze że znajdą się wyjątki
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 18:17   #18
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: admnistracja or europeistyka

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ogółem rzecz biorąc, to masz racje.
Ale trzeba mieć świadomość, że znajdzie się socjolog który będzie zarabiał kokosy w porównaniu z administratywistą.
Także mówiąc "administracja jest lepsza od socjologii" trzeba mieć na uwadze że znajdą się wyjątki
A co znasz jakiegoś socjologa , który zarabia kokosy ?
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 21:06   #19
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: admnistracja or europeistyka

Ja studiowała europeistykę na licencjacie, może i kierunek ciekawy, ale pracy to raczej po tym nie znajdziesz - chyba że (jak ktoś już wyżej napisał), masz znajomości. Szczerze mówiąć, to na tej europeistyce też miałam trochę prawniczych przedmiotów (prawo pracy, prawo gospodarcze itp), ale zdecydowanym plusem była nauka dwóch języków. Dlatego zależy jak wykorzystasz zdobyte wykształcenie.... Teraz kończę administrację mgr, i też się obawiam, że pracy potem mogę nie znaleźć.. Za dużo absolwentów;/ Kończę też ekonomię, więc mam nadzieję, że może to przyniesie jakieś korzyści... Zastanów się poważnie nad wyborem studiów, może spróbuj iśc na oba? Jednak z dwojga "złego" radziłabym wybrać administrację.
maddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 01:22   #20
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: admnistracja or europeistyka

Cytat:
Napisane przez miczka21 Pokaż wiadomość
A co znasz jakiegoś socjologa , który zarabia kokosy ?

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Teraz kończę administrację mgr, i też się obawiam, że pracy potem mogę nie znaleźć.. Za dużo absolwentów;/
i to racja.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 11:13   #21
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: admnistracja or europeistyka

viva91 zależy co uważasz za kokosy , ja około 3,5 tys na miesiąc . A ten socjolog to pewnie pracuje w jakimś dużym mieście typu Warszawa???
Tak zapytam po znajomości dostał pracę ?

maddd popieram administracja + ekonomia = dobre połączenie .
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 11:24   #22
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: admnistracja or europeistyka

moim zdaniem jesli ktoś jest w czymś dobry i cały czas chce się rozwijać to po każdym kierunku znajdzie dobrze płatną pracę bo nawet jeśli ktoś jest po kierunku technicznym a nie zna języków,nie ma siły przebicia i nie rozwija się dalej to tez będzie miał problemy ze znalezieniem świetnie płatnej pracy
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 12:03   #23
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: admnistracja or europeistyka

Cytat:
Napisane przez miczka21 Pokaż wiadomość
viva91 zależy co uważasz za kokosy , ja około 3,5 tys na miesiąc . A ten socjolog to pewnie pracuje w jakimś dużym mieście typu Warszawa???
Tak zapytam po znajomości dostał pracę ?

maddd popieram administracja + ekonomia = dobre połączenie .
napisałam że kokosy w porównaniu z administracją. np. administratywista będzie zarabiał 1500, a socjolog 3000, więc porównując te dwie stawki...
a i nie przypuszczaj od razu czegoś czego nie wiesz, nie, to nie jest miasto typu Warszawa, to jakieś mniejsze pod Wrocławiem, ale nie Wrocław. I od razu znajomości, ludzie po znajomości to w administracji (i mam na to przykład z życia wzięty). dziewczyna latała z CV i w końcu ją przyjęli do agencji reklamowej.

miczka - chce po prostu zaznaczyć, że znajdzie się ktoś po bardziej beznadziejnym kierunku ale mu się poszczęści z pracą. bo jakbyśmy wszyscy tu pisali że administracja jest super hiper fajna, a np. socjologia do du*y, to zaraz zlecieliby się tu socjolodzy którzy pochwaliliby się ile tysięcy zarabiają także nie można mówić całościowo, trzeba mieć na uwadze że są wyjątki
Cytat:
Napisane przez cao Pokaż wiadomość
bo nawet jeśli ktoś jest po kierunku technicznym a nie zna języków,nie ma siły przebicia i nie rozwija się dalej to tez będzie miał problemy ze znalezieniem świetnie płatnej pracy
jesli ktoś skończył kierunek techniczny to musi miec siłę przebicia, inaczej nie wytrzymałby na politechnice
jednak aktualnie w naszym kraju to technicy mają lepsze perspektywy zawodowe, choć, wiadomo, znajda się ofiary losu.
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2010-08-16 o 12:09
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 12:09   #24
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: admnistracja or europeistyka

po administracji z dodatkowym kierunkiem typu ekonomonia,finanse czy msg można nawet w firmie pracować przecież
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 12:14   #25
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: admnistracja or europeistyka

Cytat:
Napisane przez cao Pokaż wiadomość
po administracji z dodatkowym kierunkiem typu ekonomonia,finanse czy msg można nawet w firmie pracować przecież
można można w ogóle uważam że administracja plus ekonomia to dobre połączenie. ale sama administracja -
I do tych msg tez mam zastrzeżenia
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 12:45   #26
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: admnistracja or europeistyka

teraz to i tak trzeba zrobić 2 kierunki żeby mieć fajną pracę i dobrze płatną + różne certyfikaty językowe ;p
a czemu do msg masz zastrzeżenia?:P
cao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 13:27   #27
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: admnistracja or europeistyka

nie temat na odpowiedź na takie pytanie, ale - dawno na Wizażu przeczytałam jak ktoś napisał że powstaje coraz więcej tworów, kierunków które są bliźniacze. nazywają się inaczej a tak naprawdę to kopia innego kierunku. ja wiem, msg są ukierunkowane na gospodarkę, ale założę się plan samych sm jest w 70% ten sam... a wiadomo że absolwentów sm jest przesycenie. i nie ma się konkretnego zawodu - można robić wszystko i nic.
zresztą. przed wyborem jakiegokolwiek kierunku trzeba poszukać jak jest z pracą. wystarczy wpisać w google "jaka praca po msg/administracji/europeistyce" a jeszcze lepiej wpisać"oferty pracy" i kierunek. ja tak robiłam
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2010-08-16 o 13:35
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 17:33   #28
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: admnistracja or europeistyka

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
nie temat na odpowiedź na takie pytanie, ale - dawno na Wizażu przeczytałam jak ktoś napisał że powstaje coraz więcej tworów, kierunków które są bliźniacze. nazywają się inaczej a tak naprawdę to kopia innego kierunku. ja wiem, msg są ukierunkowane na gospodarkę, ale założę się plan samych sm jest w 70% ten sam... a wiadomo że absolwentów sm jest przesycenie. i nie ma się konkretnego zawodu - można robić wszystko i nic.
zresztą. przed wyborem jakiegokolwiek kierunku trzeba poszukać jak jest z pracą. wystarczy wpisać w google "jaka praca po msg/administracji/europeistyce" a jeszcze lepiej wpisać"oferty pracy" i kierunek. ja tak robiłam
Rynek pracy szybko się zmienia więc nie ma się co kierować twoją metodą . Za 3 lata kierunek który na którego teraz jest popyt za kilka lat może okazać się kierunkiem skazującym nas na bezrobocie . Przykład : kiedyś z pocałowaniem w rękę wieli by ekonomistę , a teraz jest na liście kierunków po którym ciężko znaleść pracę w parze było z administracją .

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
napisałam że kokosy w porównaniu z administracją. np. administratywista będzie zarabiał 1500, a socjolog 3000, więc porównując te dwie stawki...
a i nie przypuszczaj od razu czegoś czego nie wiesz, nie, to nie jest miasto typu Warszawa, to jakieś mniejsze pod Wrocławiem, ale nie Wrocław. I od razu znajomości, ludzie po znajomości to w administracji (i mam na to przykład z życia wzięty). dziewczyna latała z CV i w końcu ją przyjęli do agencji reklamowej.

miczka - chce po prostu zaznaczyć, że znajdzie się ktoś po bardziej beznadziejnym kierunku ale mu się poszczęści z pracą. bo jakbyśmy wszyscy tu pisali że administracja jest super hiper fajna, a np. socjologia do du*y, to zaraz zlecieliby się tu socjolodzy którzy pochwaliliby się ile tysięcy zarabiają także nie można mówić całościowo, trzeba mieć na uwadze że są wyjątki

jesli ktoś skończył kierunek techniczny to musi miec siłę przebicia, inaczej nie wytrzymałby na politechnice
jednak aktualnie w naszym kraju to technicy mają lepsze perspektywy zawodowe, choć, wiadomo, znajda się ofiary losu.
Co ty w ogóle porównujesz znasz wszystkie zarobki w administracji i ludzki po socjologi . Bez sensu . Widziałaś wykaz zarobków ? To podziwiam Cię jesteś jak Bóg
Zadałam pytanie czy w Warszawie i na końcu dodałam znam zapytania o takie coś "?" Tak samo pytałam o znajomośi , ale tego nie stwierdziłam . Dziewczyno naucz się czytać , bo na studiach to przydatna informacja i nie wyciągaj pochopnych wniosków bez wcześniejszego przeczytania tekstu . I wyluzuj , bo osiwiejesz

Edytowane przez miczka21
Czas edycji: 2010-08-16 o 19:30
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 18:39   #29
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: admnistracja or europeistyka

a propo dokładnego czytania chciałam to napisać w poprzednim poście, ale stwierdziłam że to uwaga nie na miejscu do dorosłej osoby

i właśnie skończyłam czytać artykuł o przyszłościowych zawodach, gdzie wymieniali ekonomistę

Cytat:
Napisane przez miczka21
To podziwiam jestem jak Bóg
podziwiam Cię Boże

i już może się nie odzywam, bo widzę że ktoś nie potrafi zrozumieć sensu moich wypocin.

P.S. Czytanie przydatną informacją? Myślałam że to umiejętność, ach jaka jestem niedokształcona
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2010-08-16 o 18:42
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 19:27   #30
miczka21
Zadomowienie
 
Avatar miczka21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 125
Dot.: admnistracja or europeistyka

Normalnie tak mnie rozśmieszyłaś swoją wypowiedzią , że się pomyliłam . Zreszta z kontekstu można było wyczytać , że chodzilo o ciebie . Miało byc
To podziwiam jesteś jak Bóg , bo wszystko wiesz . no i znowu zamiast bóg bym bób napisała
miczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.