Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest dla n - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-08, 17:12   #61
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
A "Polityka"?

---

Cóż, szkoda, że nie udało mi się namówić Kasi na rozwinięcie tego co pozwoliłam sobie zaznaczyć w jej wypowiedzi, bo jednak jest we mnie ciekawość innego punktu widzenia.
Już pal licho, że dla jednych są to "ludzie pokroju Bartoszewskiego", a dla innych "ludzie formatu Bartoszewskiego". Chodziło mi bardziej o wypełnienie przez nią treścią haseł w rodzaju stracili twarz, czy podrzędni przedstawiciele "salonu", bo nie wiem w czym rzecz, po prostu.
Myślę, że czasem dobrze jest zdefiniować pewne pojęcia na wstępie dyskusji, żeby nie błądzić jak te dzieci we mgle
Obiło mi się o uszy, a właściwe oczy, że Polityka to „szmatławiec”. Mnie to jednak nie zniechęca , bo ten, kto tak zawyrokował nie jest dla mnie „wzorem";-))).

Ciekawa jestem, gdzie Kasiaen szuka prawdy i tych właściwych wzorów etycznych.



Podzielam ten pogląd.

Edytowane przez 2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Czas edycji: 2011-04-08 o 17:49
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 19:02   #62
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Już pal licho, że dla jednych są to "ludzie pokroju Bartoszewskiego", a dla innych "ludzie formatu Bartoszewskiego". Chodziło mi bardziej o wypełnienie przez nią treścią haseł w rodzaju stracili twarz, czy podrzędni przedstawiciele "salonu", bo nie wiem w czym rzecz, po prostu.
Też zapytałam, odpowiedzi nie uzyskałam
Zapewne chodzi o to, że Bartoszewski ma tzw. niewyparzoną gębę, i nie pałał specjalnie miłoscią do polityki zagranicznej prowadzonej przez PiS i w ogóle do tej partii, czmeu ochoczo dawał wyraz.
Zapewne zdyskwalifiowało to jego caly życiorys i w ten oto straszliwy sposób stracił twarz
No i wspierał PO, zbrodnia nie do wybaczenia, trzeba go za to wygwizdywac przy każdej okazji...

A swoją drogą, zniesmacza mnie, że osoba 20paroletnia w taki sposób wyraża się o człowieku z takim życiorysem.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 15:09   #63
tarka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 138
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Tylko, że z życiorysami już tak jest. Mogą być ładne, ale jak same rozmieniają się na drobne, to i szacunek odchodzi, nawet dla wieku. Może tak do końca nie powinno być. Ale cóż.

A na Kaczyńskim można teraz niezły kapitał zbijać. Wystarczy go skrytykować, oszarpać mu nogawki. To proste i zawsze poklasku przyspoży.
Fajny art. w Uważam Rze
W efekcie nie wiem, kim jestem
tarka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 15:21   #64
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Po co wklejasz linki do płatnych artykułów?

A czym takim Bartoszewski przekreślił cały dorobek swojego życia, to się chyba na tym wątku nie dowiemy
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 14:25   #65
tarka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 138
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Po co wklejasz linki do płatnych artykułów?

A czym takim Bartoszewski przekreślił cały dorobek swojego życia, to się chyba na tym wątku nie dowiemy
He, he
No tak, dla mnie Uważam Rze to właściwie stały dodatek do kawy, wykupiony i ciekawy, to też zapomniałam, że nie każdy ma swobodny dostęp.
tarka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:04   #66
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Ach, jakże wczoraj było miło w Rozmowie Rymanowskiego - spotkał się redaktor Terlikowski z Januszem Palikotem. I redaktor dobrotliwie rozsiewał te swoje ziarna miłości, a były takie duże, że można się było na nich przewrócić. Albo przynajmniej potknąć. No i potykał się pan Palikot, ale jak tu obejść - tadam - przemysł nienawiści. Kolejne z moich "ulubionych" słów-wytrychów, zlepków, dzięki którym nie mówiąc nic ma się społeczeństwu tak wiele do przekazania

Edytowane przez Anuschka
Czas edycji: 2011-04-13 o 16:32 Powód: lit.
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:06   #67
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Ja o Terlikowskim złego słowa nie powiem.
Tyle dobrego, ile ten człowiek robi dla antyklerykałów, ateistów i innych bezbożników, to chyba nikt w Polsce nie czyni Chodząca antyreklama KK w Polsce
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 16:15   #68
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Dziękujemy
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:20   #69
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Też zapytałam, odpowiedzi nie uzyskałam
Zapewne chodzi o to, że Bartoszewski ma tzw. niewyparzoną gębę, i nie pałał specjalnie miłoscią do polityki zagranicznej prowadzonej przez PiS i w ogóle do tej partii, czmeu ochoczo dawał wyraz.
Zapewne zdyskwalifiowało to jego caly życiorys i w ten oto straszliwy sposób stracił twarz
No i wspierał PO, zbrodnia nie do wybaczenia, trzeba go za to wygwizdywac przy każdej okazji...

A swoją drogą, zniesmacza mnie, że osoba 20paroletnia w taki sposób wyraża się o człowieku z takim życiorysem.
Mnie zniesmaczyło także, jak w niedziele jak przemawiał J. Kaczyński w tej auli/sali/teatrze to pokazali dziewczynę (ok 25-30 lat) z opaską biało-czerwoną na ramieniu i znaczkiem Polska Walcząca...
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:30   #70
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Na tych wiecach i marszach Kaczyńskiego to w ogóle jest atmosfera niczym na wiecu NSDAP. Strach się bać.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:33   #71
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

I z biedronki zeszło na politykę...

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Na tych wiecach i marszach Kaczyńskiego to w ogóle jest atmosfera niczym na wiecu NSDAP. Strach się bać.
Dla mnie to skrajny nacjonalizm. I do tego niebezpieczny.
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 16:39   #72
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Cytat:
Napisane przez zuziunia13 Pokaż wiadomość
Dla mnie to skrajny nacjonalizm. I do tego niebezpieczny.
Dlatego ja się poważnie obawiam, że jeśli PiS dorwie się do władzy jesienią, to w tym kraju stanie się nie do zniesienia.
Rządy PO to nie są rządy marzeń, ale to są chociaż ludzie przewidywalni i pewnych granic nie przekraczają.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:47   #73
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Dlatego ja się poważnie obawiam, że jeśli PiS dorwie się do władzy jesienią, to w tym kraju stanie się nie do zniesienia.
Rządy PO to nie są rządy marzeń, ale to są chociaż ludzie przewidywalni i pewnych granic nie przekraczają.
Ja myślę że PIS nie dojdzie do władzy (mam taką nadzieję), bo w przeciwnym razie katolickie państwo zgniecie nas doszczętnie. Wszystko będzie pod ich wyktando: ustawy aborcyjne, antykoncepcja, religia w szkołach. Święta inkwizycja nr 2
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:31   #74
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

w jakim sensie pod ich dyktando? możesz rozwinąć myśl, bo zaczyna robić się ciekawie
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:06   #75
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

A ja myślę, że taka jest prawda, gro ludzi kupuje w Biedronce, bo jest tam taniej. Gdyby było ich stać, zapewne robili by zakupy w sklepach, gdzie poza ceną liczy się także jakość towaru, szeroki wybór czy choćby estetyka sklepu. (I żeby nie było, ja ich rozumiem, jak się nie ma co się lubi itd) Mieszkałam prawie rok w miejscowości gdzie poza biedronkami praktycznie nie było innych sklepów i z musu weszłam tam raz czy dwa - jak dla mnie masakra, brudno, towar praktycznie w zerowym wyborze, do tego made for biedronka (wtf?). Teraz mieszkam na osiedlu, na którym w bardzo podobnej lokalizacji jest Bomi, Piotr i Paweł, Biedronka i Lidl - największe kolejki są właśnie w Bomi, potem może Lidl, natomiast parking przed Biedronką świeci pustkami.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 22:00   #76
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Cytat:
Napisane przez martusiakw Pokaż wiadomość
Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest dla najbiedniejszych".


Po pierwsze to nie wszyscy maja blisko do biedrony wbrew reklamom, po drugie nie wszystko w biedronie takie tanie (ja tam widuje pakowana wedline, ktorej cena za kg wynosi 40 zeta jesli nie lepiej), po trzecie to wcale nie jest polska siec (a takiej riposty sie doszukalam). Tyle w temacie.

Ja kupuje w biedronce, ale na pewne rzeczy tam mnie nie stac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 23:02   #77
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Mnie najbardziej sie chcialo smiac kiedy to Donald Tusk powiedzial,ze bardzo czesto on jak i jego rodzina robia zakupy w Biedronce w Sopocie, przy ulicy (i tu podal nazwe, nie pamietam).
Reporterzy udali sie wiec do owej Biedronki, pytali kazda kasjerke, kazdego pracownika- czy kiedykolwiek widzieli kogos z rodziny Tuskow robiacych tu zakupy- odpowiedz byla jednoglosna- NIE
Takie gadanie tylko, co by ludzie mysleli,ze przeciez oni sa tacy sami jak my
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:08   #78
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Cytat:
Napisane przez pannanatalia Pokaż wiadomość
w jakim sensie pod ich dyktando? możesz rozwinąć myśl, bo zaczyna robić się ciekawie
Co prawda ja nie Zuziunia, ale chyba wiem co miała na myśli. Ostatnio zwróciłam uwagę na zdjęcie ( fotografia mówi czasami więcej niż słowo pisane) zamieszczone w artykule pt. „Żałobna polityka” autorstwa Janiny Paradowskiej w Polityce. Na nim ukazany jest mężczyzna, który w jednej dłoni trzyma krzyż, a drugą pokazuje znak wyciągniętym środkowym palcem ( wiadomo jaki). Takie chwyty jak z zakupami pana Kaczyńskiego czy ze słowami- wytrychami ( jak to określiła Anuschka) i hasłami typu ”Musimy wprowadzić elementarny moralny porządek”, jakie wykrzykuje prezes PiS-u, są skierowane przede wszystkim do ludzi tego pokroju jak ten pan ze zdjęcia. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Taka retoryka trafia im wprost do serc. Niech nas ręka ekhm ekhm;-) broni przed nimi i przed ich „odnową”.

Edytowane przez 2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Czas edycji: 2011-04-14 o 16:41
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:58   #79
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: Jarosław Kaczyński rzucił hasło, które podchwyciła cała Polska: "Biedronka jest

Cytat:
Napisane przez pannanatalia Pokaż wiadomość
w jakim sensie pod ich dyktando? możesz rozwinąć myśl, bo zaczyna robić się ciekawie
Napisałam że pod ich dyktando będą ustawy i polityka prokatolicka. Już czuję powiew dyskryminacji dla osób niewierzących lub innego wyznania albo innych poglądów.
I w tym sensie, że oni nie chcą dać możliwości wyboru, ponieważ ustawy muszą przestrzegać wszyscy ludzie w Państwie. A ja nie mam ochoty przestrzegać usawy aborcyjnej, która zabrania kobietom usunięcia dziecka z gwałtu (bo do tego PIS dążył swego czasu).
Ja chcę mieć prawo wyboru, a obawiam się, że nie będę go miała za rządów PIS. I to jest właśnie pod ich dyktando.

Kijanko, zgadzam się z Tobą.
__________________
Rasowa

Edytowane przez zuziunia13
Czas edycji: 2011-04-14 o 13:07
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.