Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-24, 13:48   #1141
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Kieara, super że Ci się podoba
Powodzenia w odchudzaniu, też miałam taką wagę wyjściową

Ale mam zapie&$$ w szkole!!! Odpocznę w autokarze za wszystkie czasy...
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 18:01   #1142
luskaaa
Raczkowanie
 
Avatar luskaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 493
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

katrina - damy rade
w ogole to moja hostka chyba nawet nie wie nic o tym wulkanie
znaczy sie nie wiem, ale nic nie wspomniala w 'ostatnim' emailu, wiec dopiero jej napisalam.. ale oj, ja mam duzo nadziei ze nam nie odwolaja lotu i narazie tego sie trzymam. dopiero jak to sie stanie to bd pewnie zalamana


ja jakbym miala prawko to pewnie od razu bym spowodowala jakis wypadek hehe dobrze ze nikt ode mnie tego nie wymaga
__________________

luskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 19:57   #1143
yerba_buena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 62
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Jeju, Dziewczyny...

W sobotę byli u mnie rodzice i spędzilismy caly dzien razem. Opowiadalam im, jak w praktyce wyglada moj pobyt tutaj i dzis dostalam od Mamy wiadomosc, ze mam sie pakowac, bo w weekend mnie stad zabieraja ;x

Fakt faktem moja host rodzina nie wywiązuje sie do konca z warunkow umowy. Z jednej strony to moja wina, bo sama bylam za bardzo uległa na poczatku i juz sie tak przyjelo. Ja chyba nie bede umiala zebrac sie na odwage, zeby wygarnac im co jest nie tak.. Ale nie moge ich tez tak przeciez zostawic. W kontrakcie mam 2 tyg. okres wypowiedzenia, ale nawet balabym sie im przyznac ze chce odejsc, a potem te 2 tygdonie bylyby w ogole istna meka ;x

A ktoras z Was kiedys odeszla, bo cos sie nie podobalo? Jak to rozegrałyscie?
yerba_buena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 20:01   #1144
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

A nie mogłabyś poszukać innej rodzinki?
Wiele rodzin szuka kogoś asap, więc mogłabyś szukać a jak znajdziesz to powiedzieć im, że za 2tyg się wynosisz.
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 20:17   #1145
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez yerba_buena Pokaż wiadomość
Jeju, Dziewczyny...

W sobotę byli u mnie rodzice i spędzilismy caly dzien razem. Opowiadalam im, jak w praktyce wyglada moj pobyt tutaj i dzis dostalam od Mamy wiadomosc, ze mam sie pakowac, bo w weekend mnie stad zabieraja ;x

Fakt faktem moja host rodzina nie wywiązuje sie do konca z warunkow umowy. Z jednej strony to moja wina, bo sama bylam za bardzo uległa na poczatku i juz sie tak przyjelo. Ja chyba nie bede umiala zebrac sie na odwage, zeby wygarnac im co jest nie tak.. Ale nie moge ich tez tak przeciez zostawic. W kontrakcie mam 2 tyg. okres wypowiedzenia, ale nawet balabym sie im przyznac ze chce odejsc, a potem te 2 tygdonie bylyby w ogole istna meka ;x

A ktoras z Was kiedys odeszla, bo cos sie nie podobalo? Jak to rozegrałyscie?
ja, ale juz ci chyba opowiadalam jak to bylo :P
I ciagle sie zastanawiam czy stad nie odejsc ale jeszcze walcze ! Ty tez powalcz, wroce w lipcu i bedziemy balowac :P
Trzymaj sie ! I nie daj sie im !
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 23:39   #1146
agaaacisko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 49
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez yerba_buena Pokaż wiadomość
Jeju, Dziewczyny...

W sobotę byli u mnie rodzice i spędzilismy caly dzien razem. Opowiadalam im, jak w praktyce wyglada moj pobyt tutaj i dzis dostalam od Mamy wiadomosc, ze mam sie pakowac, bo w weekend mnie stad zabieraja ;x

Fakt faktem moja host rodzina nie wywiązuje sie do konca z warunkow umowy. Z jednej strony to moja wina, bo sama bylam za bardzo uległa na poczatku i juz sie tak przyjelo. Ja chyba nie bede umiala zebrac sie na odwage, zeby wygarnac im co jest nie tak.. Ale nie moge ich tez tak przeciez zostawic. W kontrakcie mam 2 tyg. okres wypowiedzenia, ale nawet balabym sie im przyznac ze chce odejsc, a potem te 2 tygdonie bylyby w ogole istna meka ;x

A ktoras z Was kiedys odeszla, bo cos sie nie podobalo? Jak to rozegrałyscie?
Jesli moge zapyta- co jest nie tak z host rodzina? Bo za wami dzieewczyny nie nadazam... piszecie jak opetane...
Od wczoraj umieram - tzn mam goraczke, katar, kaszel, bol gardla i stawow i.... czerwona twarz i dekolt i plecy. I nie wiem co to jest. Masakra.
agaaacisko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 00:27   #1147
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

DZIEWCZYNYYYY!! Dostąłam tą robote! Tą z UK gdzie hosci się wahali między mną a jakąś jeszcze dziewczyną - i wybrali mnie strasznie sie ciesze. Ale jednocześnie boje - to już za niecałe 2 tyg a ja jeszcze nic nie mam załatwione No i lece z Berlina, gdzie ja pierwszy raz sama na lotnisku a języka niemeckiego ni w ząb - pewnie coś pomyle i polece nie tam gdzie trzeba

Miałyście jakieś ubezpieczenie na czas bycia au pair? bo ja próbuje takie zdobyć, ale nie wiem czy mam wpisywać, ze lece tam w "celach turystycznych", "zarobkowych" czy jakich? oO
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 07:53   #1148
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

nigdy nie sadzilam ze mnie ten "problem"spotka.

nie pisalam wczesniej, bo wydawalo mi sie, ze to kwestia dogadania...czasu..nie wiem, ze to nie jest istotne.

Ale chyba i ten problem trzeba na forum poruszyc.


Dzis jest kolejny dzien, kiedy mam glodowke.
Taaa..moja hostka absolutnie ignoruje moje prosby o kupno jedzenia.

Wyjezdzajac do Irlandii w piatek zostawila mnie JUZ bez jedzenia. Totalnie. Jako ze przyjezdzala do mnie kolezanka na weekend zrobilam zakupy. Sama dla siebie bym nie robila. Jade za niedlugo do Polski i trzeba mi sporo kasy. Nie bede tego wydawac na jedzenie, ktore jzu i tak jest tu drogie.

W poniedzialek powiedzialam jej ze lodowka jest pusta, ze koty nie maja piasku i jedzenia. CO ona na to?
nie ma pieniedzy!!
Zrobilam oczy. a ona "bankomat nie dziala".
aha, czyli nie mozna placic w sklepach karta. dziwne.

Wczoraj pisalam z nia smsy, juz ich niebede cytowac, bo ...szkoda nerwow.
Napisalam, zeby kupila cos dla kotow bo nie chca jesc naszego jedzenia i ..cos, cokolwiek bo lodowka tez jest pusta. Spytala, czy to maja byc takie ogolne zakupy, potwierdzilam.

Pomine fakt, ze pracowalam wczoraj 6-22. Wrocila pozno, nawetnie wyszlam z pokoju zeby z nia pogadac. Dzis rano jak otworzylam lodowke to mialam ochote sie rozplakac: marchewki, cukinia, tortelini i opakowanie szynki, ktore juz i tak zjadla. aa i chleb.


Brawooo!
no brawo !@#$%^&*&*

gratuluje.
a gdzie mleko do kawy?
jajka i jakies bialko ( mieso) czy jogurty ktore sa podstawa naszej diety?
To nie, ze ja sama sobie wymyslilam te diete, tylko to byl jej pomysl.
Poza tym, to nie jest tylko moja dieta, ze ja musze sie sama na niej zywic.
Malo tego, to ze ona je w pracy to nie znaczy ze ma mnie zostawiac totalnei bez jedzenia bez wzgledu na to, czy ja jestem na diecie czy nie.

Gdybym nie byla, pewnie bym zjadla jakis ryz czy makaron, nawet ciastka cyz inne slodycze.
Ale tak?
musze sie zbierac i isc do sklepu.
no chetnie, ale dziecko mam chore i nie mam jak wyjsc.
wiec...glodujemy sobie dzis, bo NIC nie ma, co moge zjesc.

jestem WSCIEKLA.


Nie mam ochoty jej pisac kolejny raz i blagac o zakupy.

Ok, bede sobie sama kupowac, jak to dla niej problem, nie bede robic tragedii o kurczaka czy jogurty.

Tylko, ze widze ze czeka mnie spory wydatek, jedzenie tu nie jest tanie, a ja zorietnowawszy sie, ze jade na tak dlugo do Polski musze naparwde duzo odlozyc. Nawet rezygnuje tu z nowych spodni, bo wiekszosc juz zaczyna mi leciec...

Zastanawiam sie czy po prostu nie przerwac diety na chwile.
Ale to bez sensu

Nie chce ani wydawac kasy, na cos na co TEORETYCZNIE nie musze..ani...przerywac diety, jak juz miesiac wytrzymalam i mam rezultaty...

no i co radzicie? bo ja juz totalnie nie wiem, co ze soba zrobic.


i nie, nie chce mi sie z nia gadac, nie mam ochoty jej tlumaczyc ze tez czasem musze jesc. nienawidze blagac o rzeczy. a tym bardziej o cos, co jest oczywiste.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:20   #1149
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

blackberry456 Gratulacje ! W Berlinie dasz sobie rade wszystko jest po angielsku, napewno sie nie zgubisz. A z ktorego lotniska lecisz? Tegel jest duzo lepsze niz Schonefeld )

Roux ja pewnie bym tego nie zrobila i wolabym glodowke ale ty masz kumpelskie stosunki z hostka napisz jej poprostu liste czego potrzebujez, moze ona nie wie? Albo jest tak nieogarnieta ze nie wie wiec jej pomoz.
Poza tym jak przerwiesz diete to musisz zrobic za kazdy przerwany dzien dzien bialkowy , jak masz 2 dni jesz cos innego to masz 2 dodatkowe biale dni. To chyba jest lepsze niz glodowka
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:23   #1150
yerba_buena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 62
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Ojj, Roux.. Kiepsko to wyglada.

Ja co prawda nie jestem na diecie, ale mam podobna sytuacje. Lodowka niby pelna, ale nie ma nic do jedzenia.

Wlasciwie to mozesz albo kupowac sama, albo dalej glodowac, albo... zmusic sie do rozmowy z nia. Powiesz ze mozesz sama sie tym zając. Moze na zasadzie, zeby dawala Ci jakies dodatkowe pieniadze na "Twoje" jedzenie, albo bedziesz jej dawala rachunki, a ona bedzie Ci kase zwracac?

Szkoda rezygnowac z diety, pewnie i tak duzo Cie kosztowalo dojscie do etapu na ktorym jestes.

Ja nie widze innej opcji niz dogadanie sie z hostką :<
yerba_buena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:39   #1151
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Pewnie się usłyszymy jak będę juz au pair dzisiaj mam busa 17.20 módlmy się, żeby temu wulkanowi nie odbiło... rano miałam ustny angielski 17/20 znowu mnie stres zjadł...
no to do usłyszenia

p.s nie nawidzę pożegnań
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 09:47   #1152
yerba_buena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 62
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez agaaacisko Pokaż wiadomość
Jesli moge zapyta- co jest nie tak z host rodzina? Bo za wami dzieewczyny nie nadazam... piszecie jak opetane...
Od wczoraj umieram - tzn mam goraczke, katar, kaszel, bol gardla i stawow i.... czerwona twarz i dekolt i plecy. I nie wiem co to jest. Masakra.
Ech, wiec:

-zapisali mnie na kurs, ktorego koszty mieli pokrywac. Okazalo sie ze kurs jest bezplatny (dowiedzialam sie od nauczyciela, oni twierdza ze jest platny), a jedynie ja musze placic sobie za paliwo na dojazdy, co po przeliczaniu daje 50 euro / miesiac. Przy moich zarobkach to duuużoooo...

-mialam pracowac 27-30 h tygodniowo. W praktyce wychodzi dokladnie 36,5 h + niezapowiedziane babysittingi. Hostka stwierdza ze jedzie gdzies na chwilke, po czym nie ma jej 3 h a ja jestem z dzieckiem.

-sprzatanie. Na poczatku zarzekali sie ze nie potrzebuja sprzataczki. Teraz zmienili taktyke i wkrecaja mnie w tzw. 'obowiazki rodzinne' ktore dziwnym trafem padaja tylko na mnie. Mam byc odpowiedzialna za dół domu ktory jest miejscem gdzie trzeba codziennie odkurzac i myc podloge ze wzgledu na czeste uzytkowanie tej czesci. Tak samo jest z wynoszeniem smieci.. Niby maja sprzataczke, ale hostka stwierdzila ze skoro ja jestem to ja poprosi zeby rzadziej przychodzila (oczywiscie ja nie mam z tego dodatkowych pieniedzy i robie to jeszcze po godzinach - w moim czasie wolnym).

wolne - nie moge niczego zaplanowac, bo mam byc elastyczna

no i te nieszczesne jedzenie - wszystko jest wyliczone dla dziecka. Host je w pracy, hostka zyje na owsiance, ktorej ja nie trawie i mi kupuja tylko Nutelle (tylko o pieczywie zapominaja). Probowalam dac im do zrozumienia ze sie tak nie odzywiam, ale bezskutecznie.


Matko Kochana, ale ja sobie dalam wejsc na glowe.. Az to do mnie nie dociera :O
yerba_buena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:38   #1153
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość

Roux ja pewnie bym tego nie zrobila i wolabym glodowke ale ty masz kumpelskie stosunki z hostka napisz jej poprostu liste czego potrzebujez, moze ona nie wie? Albo jest tak nieogarnieta ze nie wie wiec jej pomoz.
Poza tym jak przerwiesz diete to musisz zrobic za kazdy przerwany dzien dzien bialkowy , jak masz 2 dni jesz cos innego to masz 2 dodatkowe biale dni. To chyba jest lepsze niz glodowka
Chyba tak, chyba musze jej pomoc.

Ale kurde, nei umiem jej wprost powiedziec, zeby kupila jedzenie, bo jestem glodna, bo ..czuje sie dziwnie.
Wiesz...niby to oczywiste ale kurde...

Znalazlam przepis na Dukanowe Lasagne. Wyslalam jej na maila do pracy. napisalam ze wyglda super i ze mozemy kiedys zrobic.
Jak jej slinka pocieknie to moze ruszy swoje dupsko rozm. 34 i pojdzie do sklepu i kupi skladniki...!
Jak to nie pomoze to wieczorem jej spytam co mam dzieciom jutro na lunch zrobic.

Cytat:
Napisane przez yerba_buena Pokaż wiadomość
Ojj, Roux.. Kiepsko to wyglada.

Ja co prawda nie jestem na diecie, ale mam podobna sytuacje. Lodowka niby pelna, ale nie ma nic do jedzenia.

Wlasciwie to mozesz albo kupowac sama, albo dalej glodowac, albo... zmusic sie do rozmowy z nia. Powiesz ze mozesz sama sie tym zając. Moze na zasadzie, zeby dawala Ci jakies dodatkowe pieniadze na "Twoje" jedzenie, albo bedziesz jej dawala rachunki, a ona bedzie Ci kase zwracac?

Szkoda rezygnowac z diety, pewnie i tak duzo Cie kosztowalo dojscie do etapu na ktorym jestes.

Ja nie widze innej opcji niz dogadanie sie z hostką :<
kurde, to chyba najgorszy temat, jaki moge poruszac z nia: pieniadze i jedzenie..
czuje sie strrrasznie niekomfortowo.
moge z nia pogadac o wszystkim, zwrocic jej uwage ze cos robi nie tak, ze dzieci nie maja czegos, czy cokolwiek...ale te tematy za dla mnie jakies beznadziejne...Ale dam rade. nie jestem dupa wolowa..

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
Pewnie się usłyszymy jak będę juz au pair dzisiaj mam busa 17.20 módlmy się, żeby temu wulkanowi nie odbiło... rano miałam ustny angielski 17/20 znowu mnie stres zjadł...
no to do usłyszenia

p.s nie nawidzę pożegnań
Powodzenia zatem i bezpiecznej drogi!
ODezwij sie jak tylko sie podlaczysz do neta!



Cytat:
Napisane przez yerba_buena Pokaż wiadomość
Ech, wiec:

-zapisali mnie na kurs, ktorego koszty mieli pokrywac. Okazalo sie ze kurs jest bezplatny (dowiedzialam sie od nauczyciela, oni twierdza ze jest platny), a jedynie ja musze placic sobie za paliwo na dojazdy, co po przeliczaniu daje 50 euro / miesiac. Przy moich zarobkach to duuużoooo...

-mialam pracowac 27-30 h tygodniowo. W praktyce wychodzi dokladnie 36,5 h + niezapowiedziane babysittingi. Hostka stwierdza ze jedzie gdzies na chwilke, po czym nie ma jej 3 h a ja jestem z dzieckiem.

-sprzatanie. Na poczatku zarzekali sie ze nie potrzebuja sprzataczki. Teraz zmienili taktyke i wkrecaja mnie w tzw. 'obowiazki rodzinne' ktore dziwnym trafem padaja tylko na mnie. Mam byc odpowiedzialna za dół domu ktory jest miejscem gdzie trzeba codziennie odkurzac i myc podloge ze wzgledu na czeste uzytkowanie tej czesci. Tak samo jest z wynoszeniem smieci.. Niby maja sprzataczke, ale hostka stwierdzila ze skoro ja jestem to ja poprosi zeby rzadziej przychodzila (oczywiscie ja nie mam z tego dodatkowych pieniedzy i robie to jeszcze po godzinach - w moim czasie wolnym).

wolne - nie moge niczego zaplanowac, bo mam byc elastyczna

no i te nieszczesne jedzenie - wszystko jest wyliczone dla dziecka. Host je w pracy, hostka zyje na owsiance, ktorej ja nie trawie i mi kupuja tylko Nutelle (tylko o pieczywie zapominaja). Probowalam dac im do zrozumienia ze sie tak nie odzywiam, ale bezskutecznie.


Matko Kochana, ale ja sobie dalam wejsc na glowe.. Az to do mnie nie dociera :O
Yerba.....biedna Ty...

a moze tak:
- kurs- no trudno...wiesz, nie wazne czy placa czy nie ( ale oklamali Cie!) wazniejsze, czy czegos sie tam uczysz, czy jako ze to darmowy kurs to jest taki oo.... Zadowolona choc z niego jestes?

- nadgodziny i czas wolny- tak masz byc elastyczna. Ale zaplanuj cos z wyprzedzeniem, np. tygodniowym. Cokolwiek, zeby sie wyrwac z domu. I Powiedz jej ze zaplanowalas, i czy dla niej to ok. Ona ma czas na poukladanie sobie rzeczy. Powiedz jej, ze specjalnei mowisz jej o tym wczensiej, bo zalezy Ci zeby jednak wyjsc gdzies tam...i ze chcesz byc fair z nia. Wiesz, ze oczekuje elsatycznosci, dlatego planujesz wczesniej.
Ekastycznosc, to nie stanie na bacznosc, jak masz czas wolny i czekanie na kolejne polecenia.

- jedzenie.
pffff. doskonale Cie rozumiem.
i co teraz...? Najgorsze, ze nie zaslonisz sie dzieckiem..
W tej kwestii totalnie nie wiem, co Ci powiedziec. Najlepiej by bylo jej powiedziec, ze dziekjujesz za Nutelle, ze fajnie ze kupuja Twoje ulubione slodycze, ale czy mgliby tez kupic cos innego ( wymysl skladniki) bo masz ochote na polski obiad, bo chcialas tez dla dzieci na sprobowanie zrobic...Znowu zaslon sie jakos dziecmi...Ale docen ich starania, zeby nie myslala, ze nei widzisz tego, ze kupuje Ci sloiczek nutelli ( dziizzass jaka chojnosc).

- sprzatanie. nie wiem co powiedziec, juz raczej z tego nie masz wyjscia.
Jak piszesz, akurat w to sama dalas sie wkrecic...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:52   #1154
yerba_buena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 62
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Chyba tak, chyba musze jej pomoc.

Ale kurde, nei umiem jej wprost powiedziec, zeby kupila jedzenie, bo jestem glodna, bo ..czuje sie dziwnie.
Wiesz...niby to oczywiste ale kurde...

Znalazlam przepis na Dukanowe Lasagne. Wyslalam jej na maila do pracy. napisalam ze wyglda super i ze mozemy kiedys zrobic.
Jak jej slinka pocieknie to moze ruszy swoje dupsko rozm. 34 i pojdzie do sklepu i kupi skladniki...!
Jak to nie pomoze to wieczorem jej spytam co mam dzieciom jutro na lunch zrobic.



kurde, to chyba najgorszy temat, jaki moge poruszac z nia: pieniadze i jedzenie..
czuje sie strrrasznie niekomfortowo.
moge z nia pogadac o wszystkim, zwrocic jej uwage ze cos robi nie tak, ze dzieci nie maja czegos, czy cokolwiek...ale te tematy za dla mnie jakies beznadziejne...Ale dam rade. nie jestem dupa wolowa..



Powodzenia zatem i bezpiecznej drogi!
ODezwij sie jak tylko sie podlaczysz do neta!





Yerba.....biedna Ty...

a moze tak:
- kurs- no trudno...wiesz, nie wazne czy placa czy nie ( ale oklamali Cie!) wazniejsze, czy czegos sie tam uczysz, czy jako ze to darmowy kurs to jest taki oo.... Zadowolona choc z niego jestes?

- nadgodziny i czas wolny- tak masz byc elastyczna. Ale zaplanuj cos z wyprzedzeniem, np. tygodniowym. Cokolwiek, zeby sie wyrwac z domu. I Powiedz jej ze zaplanowalas, i czy dla niej to ok. Ona ma czas na poukladanie sobie rzeczy. Powiedz jej, ze specjalnei mowisz jej o tym wczensiej, bo zalezy Ci zeby jednak wyjsc gdzies tam...i ze chcesz byc fair z nia. Wiesz, ze oczekuje elsatycznosci, dlatego planujesz wczesniej.
Ekastycznosc, to nie stanie na bacznosc, jak masz czas wolny i czekanie na kolejne polecenia.

- jedzenie.
pffff. doskonale Cie rozumiem.
i co teraz...? Najgorsze, ze nie zaslonisz sie dzieckiem..
W tej kwestii totalnie nie wiem, co Ci powiedziec. Najlepiej by bylo jej powiedziec, ze dziekjujesz za Nutelle, ze fajnie ze kupuja Twoje ulubione slodycze, ale czy mgliby tez kupic cos innego ( wymysl skladniki) bo masz ochote na polski obiad, bo chcialas tez dla dzieci na sprobowanie zrobic...Znowu zaslon sie jakos dziecmi...Ale docen ich starania, zeby nie myslala, ze nei widzisz tego, ze kupuje Ci sloiczek nutelli ( dziizzass jaka chojnosc).

- sprzatanie. nie wiem co powiedziec, juz raczej z tego nie masz wyjscia.
Jak piszesz, akurat w to sama dalas sie wkrecic...

Ech, Roux ;** Ty to zawsze znajdziesz na wszystko sposób dlatego warto pisac na wizazu, o :P

Masz racje - rozmowy o kasie i jedzeniu sa beznadziejne ;x

A kurs, jak kurs.. Srednio rozwijający, ale przynajmniej mam kontakt z jezykiem.

O ile te inne rzeczy przeboleje, to najgorzej jest wlasnie z tymi wyjsciami. Ostatnio w sobote byli u mnie rodzice. Mieli by.c ok 9 w Berlinie i tam caly dzien mielismy spedzic, ale zeby tam dotrzec to musialam wyjsc jakos po 8 na pociag. Trabilam o tym od miesiaca hostom, wiec dobrze wiedzieli.

Przy czym w piatek rano hostka powiedziala mi, ze mam wstac o 4.30(sic!) jak sie maly obudzi i z nim posiedziec rano, bo ona chce isc pobiegac. A potem wieczorem jak Maly juz spal stwierdzili ze maja ochote zjesc cos dobrego wiec ida do restauracji a ja mam zostac na babysittingu i poczekac az wroca (oczywiscie lodowka pusta). Wrocili o 24, a ja o 4.30 musialam wstac, a potem caly dzien bylam z rodzicami

Moze mam im jeszcze podziekowac, ze mi pozwalaja wyjsc z domu.

Tak samo bylo przed spotkaniami z Adką, jak im mowilam ze gdzies ide to cos wymyslali zeby mnie zatrzymac. Wiec teraz nic im nie mowie, po prostu wychodze. Bez przesady no..

A ja jednak jestem dupa wołowa, bo boje się im postawic. Omg, ale nisko upadłam
yerba_buena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 11:24   #1155
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez yerba_buena Pokaż wiadomość
Ech, Roux ;** Ty to zawsze znajdziesz na wszystko sposób dlatego warto pisac na wizazu, o :P

Masz racje - rozmowy o kasie i jedzeniu sa beznadziejne ;x

A kurs, jak kurs.. Srednio rozwijający, ale przynajmniej mam kontakt z jezykiem.

O ile te inne rzeczy przeboleje, to najgorzej jest wlasnie z tymi wyjsciami. Ostatnio w sobote byli u mnie rodzice. Mieli by.c ok 9 w Berlinie i tam caly dzien mielismy spedzic, ale zeby tam dotrzec to musialam wyjsc jakos po 8 na pociag. Trabilam o tym od miesiaca hostom, wiec dobrze wiedzieli.

Przy czym w piatek rano hostka powiedziala mi, ze mam wstac o 4.30(sic!) jak sie maly obudzi i z nim posiedziec rano, bo ona chce isc pobiegac. A potem wieczorem jak Maly juz spal stwierdzili ze maja ochote zjesc cos dobrego wiec ida do restauracji a ja mam zostac na babysittingu i poczekac az wroca (oczywiscie lodowka pusta). Wrocili o 24, a ja o 4.30 musialam wstac, a potem caly dzien bylam z rodzicami

Moze mam im jeszcze podziekowac, ze mi pozwalaja wyjsc z domu.

Tak samo bylo przed spotkaniami z Adką, jak im mowilam ze gdzies ide to cos wymyslali zeby mnie zatrzymac. Wiec teraz nic im nie mowie, po prostu wychodze. Bez przesady no..

A ja jednak jestem dupa wołowa, bo boje się im postawic. Omg, ale nisko upadłam
o matko...;/ czyli niewiele do nich dociera...?

Kochana....nie mozesz byc dupá wolowá.
Sorry: NIE MOZEMY!

Ja zamierzam sie w koncu postawic. Zamierzam. och.
Postanowilam sobie, ze jak hostka nie kupi i dzis nic to jej powiem, spytam co mamy jutro zjesc, czy moze mam skoczyc do sklepu jesli nei miala czasu...nie wiem, cos musze wymyslec, bo ja nie bede tracic kasy na jedzenie dla siebie. Nie teraz, kiedy skladam na wyjazd do Polski.


Kalendarz!
Yerba, macie kalendarz? Wielki taki, gdzie mozna cos zaznaczac? Albo tablice z notatkami?
Rob dalej jak robisz, tráb im o spotkaniu, kinie, wycieczce, czymkolwiek...i udawaj (lol) tak radosná z tego powodu, ze postanawiasz to zaznaczac. Powiedz, ze chcesz to zaznaczyc w kalendarzu, zeby nikt nie zapomnial, bo Ci zalezy.
A jak mimo to zapomná, to ja bym juz wygarnela. Powiedz wtedy, ze przeciez napisalas, zaznaczylas ze wychodzisz..Czyzby zapomnieli?? Powiedz, ze Ty zawsze im pomagasz i o wszystkim pamietasz i chcesz, zeby i Ciebie szanowano.

a jak to nie pomoze to

Nie no, nie mam rady na wszystko. Widzisz, tak sie tu wymadrzam, a sama nie umiem sobie poradzic z glupim lodowkowym problemem.
Pfff, zaczne za niedlugo jesc chyba ten piasek dla kotow i przegryzac karma dla kotow ( o ile ma duzo bialka i malo tluszczu, pasowalaby mi do diety... )
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 13:53   #1156
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Czasami warto sie upomniec o kase, nie wiem czy pamietacie ale jakis miesiac temu pisalam, ze wrocilam z pl tylko po to aby pracowa 2 i pol dnia i w dodatku nieisc do szkoly. Bardzo milutko ale dosadnie powiedzialam jej, ze powinna mi oddac za szkole, bo puscilam przez dzieci i za te pol dnia (tak, chciala mi za to nie zaplacic! a sama kloci sie o kazdy pens). Oczywiscie zaplacila mi bez slowa sprzeciwu, bo nie miala zadnych kontrargumentow. A i dodam, ze od tego czasu placi mi regularnie co piatek (a czesto placila mi w sobote, niedziele badz nawet poniedzialek!). Chyba zauwazyla, ze ja zauwazylam ze ostatnio cos mnie wykorzystuje za bardzo, a wie ze moja szkola sie niebawem konczy i moge powiedziec jej bye bye.

Jedynym problemem teraz u mnie jest bezczelna 8 letnia smarkula, ktorej po prostu nie trawie. Gdyby nie ona to moge tu zostac jeszcze pare lat, a tak to chyba w ten wrzesien sie zegnamy.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:38   #1157
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

a propo jedzenia
Moja hosta stwierdzila ze wstydze sie jesc ( nie pomyslala ze wygladam jak wielorym i nie jem bo chce ladnie wygladac na plazy :P ) i zabrala mnie dzis na zakupy. Dala mi duzy wozek na kolkach i po kolei pytala sie co lubie co nie, wiec wychodzac z marketu mialam caly koszyk jedzenia do mojego mieszkanka. Jako iz to mieszkanko jest przy ich domu nie mam tu lodowki , potem stwierdziala ze mi zamowi mala lodowke online a i tak mam jesc u nich u gory :P bo "nawet piwa nie moge sobie zmrozic " :P

Ale kuzwa mam problem w hostem, on mi ciagle mowi ze "stoje w tyle", "nie zaciekawiam dzieci " i takie teksty ! ale kurde jak mam sie z nimi bawic jak cokolwiek zrobie to przy nim one i tak sie nie zainteresuja!Wiem bo probowalam ! A wiem ze dzieci sa ok bo jak jestesmy sami to sie bawimy razem. Nawet niewiem jak juz mam mu to powiedziec !
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:47   #1158
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
a propo jedzenia
Moja hosta stwierdzila ze wstydze sie jesc ( nie pomyslala ze wygladam jak wielorym i nie jem bo chce ladnie wygladac na plazy :P ) i zabrala mnie dzis na zakupy. Dala mi duzy wozek na kolkach i po kolei pytala sie co lubie co nie, wiec wychodzac z marketu mialam caly koszyk jedzenia do mojego mieszkanka. Jako iz to mieszkanko jest przy ich domu nie mam tu lodowki , potem stwierdziala ze mi zamowi mala lodowke online a i tak mam jesc u nich u gory :P bo "nawet piwa nie moge sobie zmrozic " :P

Ale kuzwa mam problem w hostem, on mi ciagle mowi ze "stoje w tyle", "nie zaciekawiam dzieci " i takie teksty ! ale kurde jak mam sie z nimi bawic jak cokolwiek zrobie to przy nim one i tak sie nie zainteresuja!Wiem bo probowalam ! A wiem ze dzieci sa ok bo jak jestesmy sami to sie bawimy razem. Nawet niewiem jak juz mam mu to powiedziec !
hmm a moze mu to wlasnie powiedz, ze jak sa same z Toba to ladnie sie bawia i jest Ok, ale one sa tak nim zaabsorbowane nim, gdy juz jest ze nie zwracaja na Ciebie uwagi, nawet gdybys na glowie stawala..

Moze zaproponuj, zeby wyszedl i zeby go dzieci nie widzialy i jakos obserwowal Cie gdzies z boku i zobaczy, jak to wyglda..?



Ciekawe jak tam Katrina....?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2011-05-25 o 21:10
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:09   #1159
yerba_buena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 62
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
o matko...;/ czyli niewiele do nich dociera...?

Kochana....nie mozesz byc dupá wolowá.
Sorry: NIE MOZEMY!

Ja zamierzam sie w koncu postawic. Zamierzam. och.
Postanowilam sobie, ze jak hostka nie kupi i dzis nic to jej powiem, spytam co mamy jutro zjesc, czy moze mam skoczyc do sklepu jesli nei miala czasu...nie wiem, cos musze wymyslec, bo ja nie bede tracic kasy na jedzenie dla siebie. Nie teraz, kiedy skladam na wyjazd do Polski.


Kalendarz!
Yerba, macie kalendarz? Wielki taki, gdzie mozna cos zaznaczac? Albo tablice z notatkami?
Rob dalej jak robisz, tráb im o spotkaniu, kinie, wycieczce, czymkolwiek...i udawaj (lol) tak radosná z tego powodu, ze postanawiasz to zaznaczac. Powiedz, ze chcesz to zaznaczyc w kalendarzu, zeby nikt nie zapomnial, bo Ci zalezy.
A jak mimo to zapomná, to ja bym juz wygarnela. Powiedz wtedy, ze przeciez napisalas, zaznaczylas ze wychodzisz..Czyzby zapomnieli?? Powiedz, ze Ty zawsze im pomagasz i o wszystkim pamietasz i chcesz, zeby i Ciebie szanowano.

a jak to nie pomoze to

Nie no, nie mam rady na wszystko. Widzisz, tak sie tu wymadrzam, a sama nie umiem sobie poradzic z glupim lodowkowym problemem.
Pfff, zaczne za niedlugo jesc chyba ten piasek dla kotow i przegryzac karma dla kotow ( o ile ma duzo bialka i malo tluszczu, pasowalaby mi do diety... )

Ojj, Roux zawsze łatwiej poradzic cos na problemy innych kiedy ma się do nich pewnien dystans. Samemu cieżko przychodzi podjęcie decyzji jak się zachowac.

A w ogole jak Tobie wyszło? Coś się wyjaśniło?

Moja hostka jechała wczoraj do sklepu i pytala czy czegos potrzebuje, a ja z teatralnym wdziekiem podsunelam jej moja liste potrzeb w stylu ' wlasciwe to mam wszystko, ale może bedzie jakas promocja na płatki do mleka' i teraz mam szafke pelna Corn Flakes'ów o ! Czasem wystraczy odrobina cierpliwosci i coś się 'samo' wyjasni i rozwiaze, hihihi



Ja tez jestem ciekawa jak tam Katrina czekamy na wiesci czy juz ja przerobili na te Wasze paszteciki :P


Adka, czyli dzieciaki juz przywykly do Ciebie? To moze zabieraj je gdzies na dwor jak tata jest w domu, albo np. zapytaj czy chca zrobic tacie niespodzianke (przygotujcie jakis wystep taneczny/piosenke/moze pokaz mody czy makijazu)? Nie wiem na ile dziewczynki kumają, ale moze cos Ci sie uda wymyslic


Lucyohlucy - jak przygotowania do wyjazdu?
yerba_buena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-26, 09:52   #1160
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

na fb czatuje tez jak tam katrina
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:05   #1161
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez yerba_buena Pokaż wiadomość


Adka, czyli dzieciaki juz przywykly do Ciebie? To moze zabieraj je gdzies na dwor jak tata jest w domu, albo np. zapytaj czy chca zrobic tacie niespodzianke (przygotujcie jakis wystep taneczny/piosenke/moze pokaz mody czy makijazu)? Nie wiem na ile dziewczynki kumają, ale moze cos Ci sie uda wymyslic

przywykly nie przywykly zalezy od dnia i humoru. Bo raz jest super nawet jak jest ojciec raz masakra
Na tyle jeszcze nie kumaja niestety.
Ohh ja go w ogole nie rozumiem! Bo on chyba ma te 2-3 przerwy zeby spedzic czas z dziecmi albo zeby odpoczac to albo :
a) po co ja mam tam byc
b) po co on tam jest skoro wie ze dzieci nie dadza mu spokoju
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:11   #1162
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

wyjazd? na razie sesję mam.... :/
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:29   #1163
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez yerba_buena Pokaż wiadomość
Ojj, Roux zawsze łatwiej poradzic cos na problemy innych kiedy ma się do nich pewnien dystans. Samemu cieżko przychodzi podjęcie decyzji jak się zachowac.

A w ogole jak Tobie wyszło? Coś się wyjaśniło?

Moja hostka jechała wczoraj do sklepu i pytala czy czegos potrzebuje, a ja z teatralnym wdziekiem podsunelam jej moja liste potrzeb w stylu ' wlasciwe to mam wszystko, ale może bedzie jakas promocja na płatki do mleka' i teraz mam szafke pelna Corn Flakes'ów o ! Czasem wystraczy odrobina cierpliwosci i coś się 'samo' wyjasni i rozwiaze, hihihi



Ja tez jestem ciekawa jak tam Katrina czekamy na wiesci czy juz ja przerobili na te Wasze paszteciki :P


Adka, czyli dzieciaki juz przywykly do Ciebie? To moze zabieraj je gdzies na dwor jak tata jest w domu, albo np. zapytaj czy chca zrobic tacie niespodzianke (przygotujcie jakis wystep taneczny/piosenke/moze pokaz mody czy makijazu)? Nie wiem na ile dziewczynki kumają, ale moze cos Ci sie uda wymyslic


Lucyohlucy - jak przygotowania do wyjazdu?
ufff ciesze sie, ze Ci uzupelnila choc troche zapasy))

U mnie tez ok.
Wrocila umeczona z pracy...ale z siatka z zakupami. Oczywiscie troche produktow zgodnych z dieta...Ale i tak jakos niezadowalajace to bylo. Juz w glowie ukladalam, co ja sobie i dzieciom z tego zrobie na nast dzien...
a tu mnie wola zebym wykápala dzieci, bo on aZAPOMNIALA kilku rzeczy i idzie do sklepu.
ha!

dalej mi brakuje jogurtow i serkow, ale z tym jzu sobie SAMA poradze...tym bardziej, ze dzis rano oznajmila ze konczy te ,mordercza diete, wiec rozumiem, ze mam sama sie w tym zakresie zywic. Luzzz


Mialam lasagne dukana robic.
Wyslalam jej wczoraj przepis, nawet kupila wiekszosc.
Wiekszosc..hehe...wlasnie jej pisze maila, czego mi jednak do tej lasagne brakuje
Moze skusi sie na wieksze zakupy...



Masz racje, CZASEM wystarczy odrobina cierpliwosci i SAMO sie wyjasni, pouklada, ale czasem musimy troszenke zainterweniowaci delikatnie dac do zrozumienia...

A na forum mozna ponarzekac i poplakac...
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 13:43   #1164
Kieara
Raczkowanie
 
Avatar Kieara
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 153
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

cieszze sie dziewczyny, ze u was z lodowka juz lepiej ja narazie na szczescie nie mam na co narzekac. hosci sa okropnie mili i cierpliwi ( nawet gdy nie rozumiem, hehe ). z autkiem sobie coraz lepiej radze, chociaz ta lewa strona mnie zwyczajnie denerwuje. milego dnia !
__________________
Odchudzam sie!!!

Start: 87 kg

Aktualnie:87

Cel 1: 80 kg



Jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz też tego dokonać...
Kieara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:29   #1165
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

DZIEN DOBRY!!! dotarlam. jest bosko. nie moge sie polapac na tej klawiaturze. dostalam laptop ale moge korzystac z hostow laptopa. jeden minus nie spalam od srody od 5.30 rano, ale nie czuje takiego zmeczenia. hosci pojechali po zakupy jestm sama z malenka... teraz spi... cudowne dziecko... a hosci? sa lepsi nisz wam opisywalam... z hostem coraz lepiej sie dogaduje, a hostka przemila i bardzo sie stara, karmilam mala S. host pokzywal mi jak przewija, i bawilismy sie. teren gdzie mieszkam jest bardzo stzerzony? tyle tu policju ze o matko... prawie kazdy w mundurze, nawet mlode dziewczyny. chodzilam z hostem to tej calej centrali, francuzi sa bardzo mili, normalnie w polsce sie tego nie spotyka, zaczepisci sa, host mi wyrobil specjalna karte bez ktorej nie moge wchodzic na teren ten gdzie mieszkam. ale mowie wam tylu tu ochroniarzy i policjantow, a na karcie mam napisane katarzina ale juz host mowi do mnie kathrine, bo bylo kacia ale mowie wam fajowo, oby tak dalej
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 14:41   #1166
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

dobrze ze nie jestes krokietem i ze jest fajnie oby tak dalej
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:04   #1167
suennos
Raczkowanie
 
Avatar suennos
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 39
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Hej dziewczyny!
Długo się nie odzywałam, ale trochę was podczytywałam. Ale przygód wam się nazbierało... Lodówka, to chyba mnie rozwaliło! Ja też tak miałam w Anglii, bardzo często nie było co jeść oprócz przetworzonych rzeczy, a ja muszę tak samo na dietę uważać.
Także ciesze się Roux, że powoli Ci się to stabilizuje...

Katrina, to już?? Ojej, pamiętam jak dopiero co pisałaś o pierwszych rozmowach, spotkaniu z ciocią. Super, że Ci się podoba, mam nadzieję, że większych problemów nie będzie.

Ja czekam na kontrakt od babki z Anglii. Myślę, że mnie niczym nie zaskoczy, bo dużo ją pytałam. Wysłała mi zdjęć trochę. Naprawdę wydaje się w porządku. I zależy mi na tym wyjeździe, w innym przypadku będę siedzieć w PL przy owocach :/
suennos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 16:22   #1168
KatusKatus
Raczkowanie
 
Avatar KatusKatus
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 362
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez suennos Pokaż wiadomość
Ja czekam na kontrakt od babki z Anglii. Myślę, że mnie niczym nie zaskoczy, bo dużo ją pytałam. Wysłała mi zdjęć trochę. Naprawdę wydaje się w porządku. I zależy mi na tym wyjeździe, w innym przypadku będę siedzieć w PL przy owocach :/
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok Też czekam na kontrakt. Teoretycznie mam wszystko ustalone co do moich obowiązków i praw ale jak to będzie się przedstawiać na piśmie to zobaczymy.
Mi również zależy na tym wyjeździe. Nie chcę przewegetować wakacji w PL.
KatusKatus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 17:25   #1169
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez Kieara Pokaż wiadomość
cieszze sie dziewczyny, ze u was z lodowka juz lepiej ja narazie na szczescie nie mam na co narzekac. hosci sa okropnie mili i cierpliwi ( nawet gdy nie rozumiem, hehe ). z autkiem sobie coraz lepiej radze, chociaz ta lewa strona mnie zwyczajnie denerwuje. milego dnia !

ooo czyli wszystko idzie doskonale...
Bardzo sie ciesze!

w koncu dobre wiesci na watku

Cytat:
Napisane przez katrina1991 Pokaż wiadomość
DZIEN DOBRY!!! dotarlam. jest bosko. nie moge sie polapac na tej klawiaturze. dostalam laptop ale moge korzystac z hostow laptopa. jeden minus nie spalam od srody od 5.30 rano, ale nie czuje takiego zmeczenia. hosci pojechali po zakupy jestm sama z malenka... teraz spi... cudowne dziecko... a hosci? sa lepsi nisz wam opisywalam... z hostem coraz lepiej sie dogaduje, a hostka przemila i bardzo sie stara, karmilam mala S. host pokzywal mi jak przewija, i bawilismy sie. teren gdzie mieszkam jest bardzo stzerzony? tyle tu policju ze o matko... prawie kazdy w mundurze, nawet mlode dziewczyny. chodzilam z hostem to tej calej centrali, francuzi sa bardzo mili, normalnie w polsce sie tego nie spotyka, zaczepisci sa, host mi wyrobil specjalna karte bez ktorej nie moge wchodzic na teren ten gdzie mieszkam. ale mowie wam tylu tu ochroniarzy i policjantow, a na karcie mam napisane katarzina ale juz host mowi do mnie kathrine, bo bylo kacia ale mowie wam fajowo, oby tak dalej

nooo, dobrze miec od Ciebie newsy

Pierwsze wrazenie jest bardzo wazne)


Baw sie dobrze i korzystaj z tego milego uczucia bycia "nowá" kiedy wszystko jest takie nowiutkie i fajne i ciekawe
Uwielbiam to!
No i zdawaj relacje z tego, co sie u Ciebie dzieje i ...wstawiaj jakies foty!!


Cytat:
Napisane przez suennos Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Długo się nie odzywałam, ale trochę was podczytywałam. Ale przygód wam się nazbierało... Lodówka, to chyba mnie rozwaliło! Ja też tak miałam w Anglii, bardzo często nie było co jeść oprócz przetworzonych rzeczy, a ja muszę tak samo na dietę uważać.
Także ciesze się Roux, że powoli Ci się to stabilizuje...

Katrina, to już?? Ojej, pamiętam jak dopiero co pisałaś o pierwszych rozmowach, spotkaniu z ciocią. Super, że Ci się podoba, mam nadzieję, że większych problemów nie będzie.

Ja czekam na kontrakt od babki z Anglii. Myślę, że mnie niczym nie zaskoczy, bo dużo ją pytałam. Wysłała mi zdjęć trochę. Naprawdę wydaje się w porządku. I zależy mi na tym wyjeździe, w innym przypadku będę siedzieć w PL przy owocach :/
Cytat:
Napisane przez KatusKatus Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok Też czekam na kontrakt. Teoretycznie mam wszystko ustalone co do moich obowiązków i praw ale jak to będzie się przedstawiać na piśmie to zobaczymy.
Mi również zależy na tym wyjeździe. Nie chcę przewegetować wakacji w PL.
Dziewczyny, nic sie nie martwcie! Za niedlugo i Wy tu bedziecie swoje pierwsze wrazenia pisac)




Ajajaaaaaj jak ja lubie sezon wakacyjny, tyle tu nowych opowiesci, historii...))

Zycie nam wrocilo na watek!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 19:07   #1170
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Ja też czekam na maila od nowej rodzinki, tzn powinien przyjść jakiś, bo z poprzedniego wywnioskowałam, że się na mnie zdecydowali A wszystko z tego ich listu wydaje się stworzone dla mnie (miejsce zamieszkania, dzieci, temperatura latem, długość pobytu), tylko jeszcze nie wiem co i jak z kieszonkowym Mam nadzieję, że się szybciutko odezwą (napisałam in przed chwilą maila czy otrzymali moją poprzednią wiadomość, bo wysyłałam ją ze smartfona i boję się, że mogła nie dojść, dobrze zrobiłam? Czy to może wyjść na narzucanie się? ) Ogólnie trzymam kciuki, żeby wszystko fajnie wyszło
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:49.