muskularne ramiona :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-27, 13:08   #1
megan76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 3

muskularne ramiona :)


mam problem jak zlikwidować dość pokaźne ramiona? i nie chodzi tu o zbytnią muskulaturę... wstydzę się chodzić w koszulkach na ramiączkach; dodam że zrzucenie kilku kilogramów też nie przyniosło rezultatów
megan76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 13:17   #2
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Re: muskularne ramiona :)

Hej
dołączam sie do pytania. Moje ramiona sa grubiutkie i pulchne, mimo, ze jestem raczej szczupla.
Co z tym zrobić?
Pozdrawiam.
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 14:16   #3
Jacek-F
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 16
Re: muskularne ramiona :)

Odpowiadam.Najlepiej zrzucić kilka kg. tkanki tłuszczowej. Njalepiej przez ćwiczenia aerobowe (bieganie, pływanie, rowerek, wiosła). Najlpiej ćwiczyć rano, przed śniadaniem, z pulsem ok 120-140 (najefektywniej spala tłuszcz) przez ok 40 min. Na poczatku mozna 20 min, z biegiem czasu zwiekszać czas ćwczenia do ok 50 min.Dopiero po ok 20 min ćwiczeń wyczerpie sie cały zapas glukozy w trzustce i dopiero po tym organizm zaczyna spalać tłuszcz. Ważne!! Ćwiczyć na czco i nic nie jeść. śniadanie dopiero ok. 1 godziny po zakonczeniu ćwiczeń. Bardzo ważne!! Błędem jest myślenie że np. biegając spala sie tłuszcz tylko z nóg. Wykonując jakeikolwiek ćwiczenie spalamy tłuszcz z całego ciała a to cy np. najpierw z bioder a potem z ramion zależy tylko i wyłącznie od genetyki.Polecam róznego rodzaje fat burnery (przyspieszają spalanie). Pozdrawiam.
Jacek-F jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-03, 10:28   #4
Magilla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 158
GG do Magilla
Re: muskularne ramiona :)

Ja też miałam kiedyś problem "grubych rączek". I właśnie wcale nie muskularnych, a otłuszczonych! Ćwiczyłam codziennie - aeroby na zmianę z ćw wzmacniającymi (hantle 3kg). Tłuszcz zniknął (acha, schudłam nieiwele, ok. 3 kg), a ukazały się pięknie wyrzeźbione mięśnie. Polecam hantle!
Magilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.