Kobiety są głupsze - twierdzi PiS - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 12:52   #1
celnineczka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 68

Kobiety są głupsze - twierdzi PiS


Dziewczyny jestem w szoku. Oto wypowiedź Magdaleny Żuraw z PiSu :


„Plaga zdeterminowanych kobiet rozszerza się na wszelkie znane światu zawody. Można je spotkać w urzędach, barach, na stacjach benzynowych, wojsku, policji, na uniwersytetach, rajdach samochodowych, w sądach, przychodniach.. etc. Wszędzie też gdzie się pojawiają - niszczą. (…)
Reasumując: świat nie rozwija się dzięki kobiecie - i to jest FAKT. Ten świat jest światem mężczyzn. Oni go kształtują, przerabiają, upiększają. (…)
Kobieta ma kompleks "bycia głupszą" od mężczyzny, co jest dla niej synonimem "mniej wartościowej". Mężczyzna zaś nie ma kompleksu "bycia mniej uczuciowym", "posiadającym mniejszą wrażliwość", czy "o wiele słabszą intuicję". Dlaczego? Właśnie dlatego, że jest mądrzejszy. ROZUMIE, że różnorodność jest szczęściem ludzkości. (…)
Nie jesteśmy, drogie panie, geniuszami - i całe szczęście! Jesteśmy kobietami - tym, co zostało stworzone, by być upiększeniem i ostoją dla geniusza! Nie rozumiemy, że posiadanie mniejszego IQ nie świadczy o mniejszej wartości osoby? Nie? No właśnie..


Błagam, powiedzcie że się z tym nie zgadzacie bo się chyba załamę - na darmo wysiłki naszych babek domagających się równouprawnienia. Też nie jestem jakąś fanatyczką, nie pcham się do pracy w kopalni i wiem że w niektórych dziedzinach faktycznie przeważnie mężczyźni się lepiej odnajdują, ale żeby twierdzić ze kobiety są GŁUPSZE? Może te w PiSie tak, w sumie patrząc na wypowiedzi Sylwii Ługowskiej to by się nawet zgadzało.

Co myślicie o tym wszystkim ??
celnineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 12:52   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Wypowiedź - samobój.
Żenujące.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:03   #3
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Smutne jak wiele jest kobiet, które myślą w ten sposób.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:04   #4
whoa
Wtajemniczenie
 
Avatar whoa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 106
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

No nieźle Wiem że pewnie nie ona jedna ma takie poglądy, ale żeby publicznie mówić takie rzeczy i to jeszcze w kulminacyjnym momencie kampanii? Dokładnie - samobój !
__________________


whoa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:05   #5
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cztli co, jesteśmy głupsze bo nie potrafimy zaakceptować, że jesteśmy głupsze?
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:06   #6
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS



Faktycznie, IQ słabiutkie ma panienka.

W treści i w głowie to samo co w sarnich oczkach - pustka.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:07   #7
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez celnineczka Pokaż wiadomość
Błagam, powiedzcie że się z tym nie zgadzacie bo się chyba załamę - na darmo wysiłki naszych babek domagających się równouprawnienia. Też nie jestem jakąś fanatyczką, nie pcham się do pracy w kopalni i wiem że w niektórych dziedzinach faktycznie przeważnie mężczyźni się lepiej odnajdują, ale żeby twierdzić ze kobiety są GŁUPSZE? Może te w PiSie tak, w sumie patrząc na wypowiedzi Sylwii Ługowskiej to by się nawet zgadzało.

Co myślicie o tym wszystkim ??
Calineczko - nie załamuj się, nie ma sensu.

Ta pani ma oczywiście prawo do takiego, a nie innego zdania, ale coś mi się wydaje, że wypływa ono w linii prostej z sentencji, że każdy sądzi według siebie

A tak w ogóle rozbawiła mnie pani Magdalena, a już szczególnie tą "plagą zdeterminowanych kobiet"

Edytowane przez Anuschka
Czas edycji: 2011-09-21 o 13:09
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 13:10   #8
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez whoa Pokaż wiadomość
No nieźle Wiem że pewnie nie ona jedna ma takie poglądy, ale żeby publicznie mówić takie rzeczy i to jeszcze w kulminacyjnym momencie kampanii? Dokładnie - samobój !
Zwróćmy uwagę, że samobój - ale jak dla kogo. Te kobiety, które uważają swoją niezależność za priorytet jeszcze mogą zmienić zdanie w wyborach. Zatrważające jest to, że inne kobiety o myśleniu podobnym do Aniołka Prezesa wyniosą ją i jej szefa pod niebiosa niemal całując po stopach za tą Świętą Prawdę.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:12   #9
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2953809 7]Zatrważające jest to, że inne kobiety o myśleniu podobnym do Aniołka Prezesa wyniosą ją i jej szefa pod niebiosa niemal całując po stopach za tą Świętą Prawdę.[/QUOTE]



Aniołki Kaczyńskiego:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z10318967X,Prawdziwa-kobieca-twarz-PiS-.jpg (37,6 KB, 607 załadowań)
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:14   #10
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez celnineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w szoku. Oto wypowiedź Magdaleny Żuraw z PiSu :

„Plaga zdeterminowanych kobiet rozszerza się na wszelkie znane światu zawody. Można je spotkać w urzędach, barach, na stacjach benzynowych, wojsku, policji, na uniwersytetach, rajdach samochodowych, w sądach, przychodniach.. etc. Wszędzie też gdzie się pojawiają - niszczą. (…)
Czy mi się wydaje czy ta kobieta również studiowała na uniwersytecie?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:15   #11
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość

Aniołki Kaczyńskiego:
no i pomyśleć, że tak Pani Magdalena mówi o swoich koleżankach... no cóż.. przykro, że zadaje się z nimi skoro mówi, że są mało inteligentne, głupie itp ale jak głosi przysłowie z kim się zadajesz takim się stajesz i cóż na to poradzić

Shanaya
zaraz zjawi się pewnie obrończyni PiS-u i wszystko wyjaśni, wódz Kaczyński przemówi do ludu
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk

Edytowane przez Asiaa90
Czas edycji: 2011-09-21 o 13:18
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 13:16   #12
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez celnineczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem w szoku. Oto wypowiedź Magdaleny Żuraw z PiSu :


„Plaga zdeterminowanych kobiet rozszerza się na wszelkie znane światu zawody. Można je spotkać w urzędach, barach, na stacjach benzynowych, wojsku, policji, na uniwersytetach, rajdach samochodowych, w sądach, przychodniach.. etc. Wszędzie też gdzie się pojawiają - niszczą. (…)
Reasumując: świat nie rozwija się dzięki kobiecie - i to jest FAKT. Ten świat jest światem mężczyzn. Oni go kształtują, przerabiają, upiększają. (…)
Kobieta ma kompleks "bycia głupszą" od mężczyzny, co jest dla niej synonimem "mniej wartościowej". Mężczyzna zaś nie ma kompleksu "bycia mniej uczuciowym", "posiadającym mniejszą wrażliwość", czy "o wiele słabszą intuicję". Dlaczego? Właśnie dlatego, że jest mądrzejszy. ROZUMIE, że różnorodność jest szczęściem ludzkości. (…)
Nie jesteśmy, drogie panie, geniuszami - i całe szczęście! Jesteśmy kobietami - tym, co zostało stworzone, by być upiększeniem i ostoją dla geniusza! Nie rozumiemy, że posiadanie mniejszego IQ nie świadczy o mniejszej wartości osoby? Nie? No właśnie..


Błagam, powiedzcie że się z tym nie zgadzacie bo się chyba załamę - na darmo wysiłki naszych babek domagających się równouprawnienia. Też nie jestem jakąś fanatyczką, nie pcham się do pracy w kopalni i wiem że w niektórych dziedzinach faktycznie przeważnie mężczyźni się lepiej odnajdują, ale żeby twierdzić ze kobiety są GŁUPSZE? Może te w PiSie tak, w sumie patrząc na wypowiedzi Sylwii Ługowskiej to by się nawet zgadzało.

Co myślicie o tym wszystkim ??

Kto jej tak wyprał mózg?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:18   #13
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

o mamusiu zniszczyłam rozwój techniczny narodu kończąc politechnikę i jak ja mam z tym dalej żyć?
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:18   #14
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość

Kto jej tak wyprał mózg?
Nie wiem, ale chyba się za bardzo przy tym nie narobił
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:26   #15
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez celnineczka Pokaż wiadomość
(...)Ten świat jest światem mężczyzn. Oni go kształtują, przerabiają, upiększają. (…)

Nie jesteśmy, drogie panie, geniuszami(...)

Rany boskie. To ja tyle lat szukam tego geniusza, który kształtuje, przerabia, upiększa i ni ma, kurna, ni ma... A latka lecą
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:26   #16
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Przeczytałam cały ten artykuł

Oczywiście papier zniesie wszytsko i każdy ma prawo wyrazić co myśli, ale ja nie znoszę kiedy kobietom się wmawia że istnieje tylko jedna właściwia droga. W większości ludzie popadają w skrajności, wydaje im się, że kobieta albo:
- powinna pracować, robić karierę a gdzieś przy okazji urodzić dziecko i szybciutko pozbyc się go na korzyść niani/babci/żłobka itd
- powinna być w domu przy dzieciach i z uśmiechem na ustach cerować skarpety a siedząc u stóp męża słuchać perełek mądrości jakimi ją, głupiutką, raczy.
I jedni drugich wiecznie zwalczają, nie pojmując, ze każda kobieta ma prawo sama wybrać co chce robić w życiu. I ten wybór ma prawo być mniej "skrajny" (i bardzo często jest) niż tylko bisneswomen czy matkadzieciom.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2011-09-21 o 13:28
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:29   #17
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

vixen - cudowne
Asiaa90 - zaraz siska81 wpadnie i pozamiata albo Wyrak, będzie ciekawie


Dziewczyny, wstyd mi, całkowicie wstyd za kobiety, które myślą jak Aniołek Prezesa

Do czego to zmierza? Drugie Chiny gdzie kobieta to gorszy gatunek? Mamy być żywymi inkubatorami kolejnych władców świata i nie wychodzić samotnie na zakupy bo sąsiad rzuci urok?

Druga Arabia się szykuje.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:30   #18
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Ta pani akurat w swoim przypadku ma całkowitą rację - na pewno nie jest geniuszem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:32   #19
MissAvzia
Raczkowanie
 
Avatar MissAvzia
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: over the rainbow
Wiadomości: 141
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Brak słów.
Później dziwią się że młodzi ludzie nie głosują na PIS.
Ta pani raczej mówi o sobie, przynajmniej ja nie uważam, że jestem mniej inteligentna niż pospolity Kowalski pracujący na budowie, lub pan Zdzisław spod sklepu monopolowego którzy są przecież osobnikami należącymi do tej grupy o rzekomo wyższej inteligencji. Napewno pani dotarła swoją wypowiedzią do zakompleksionych mężczyzn, kto wie może nawet na nią zagłosują. Jak dla mnie to wypowiedź osoby rodem wyciągniętej z jakiejś sekty. Przerażające ;o
MissAvzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 13:34   #20
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

I gratuluję tym panow, którzy kształtowali, przerabiali i upiększali PKP. Wczoraj do domu jechałam sześć godzin, zamiast jednej. Zaiste ten świat stworzony przez mężczyzn jest cudowny.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:40   #21
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 426
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

jeny jakie to przykre... ok, widać, że ona jest głupia, nawet się do tego przyznaje, ba, nawet się z tym obnosi latając za panem Jarosławem, co jest w sumie dobre, bo po co się oszukiwać, że jest inaczej... ale jak ona śmie generalizować?! wstyd.
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:40   #22
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Niech mówi za siebie, a nie w imieniu kobiet, bo nikt jej do tego nie upoważnił.

Szkoda, że na plakacie występuje na skuterze. Jakby nie patrzeć skuter - męska rzecz
Pani Magdaleno radzę zejść, bo dojdzie do zniszczenia...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plakat_pis_calosc.jpg (61,1 KB, 376 załadowań)
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:44   #23
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały ten artykuł

Oczywiście papier zniesie wszytsko i każdy ma prawo wyrazić co myśli, ale ja nie znoszę kiedy kobietom się wmawia że istnieje tylko jedna właściwia droga. W większości ludzie popadają w skrajności, wydaje im się, że kobieta albo:
- powinna pracować, robić karierę a gdzieś przy okazji urodzić dziecko i szybciutko pozbyc się go na korzyść niani/babci/żłobka itd
- powinna być w domu przy dzieciach i z uśmiechem na ustach cerować skarpety a siedząc u stóp męża słuchać perełek mądrości jakimi ją, głupiutką, raczy.
I jedni drugich wiecznie zwalczają, nie pojmując, ze każda kobieta ma prawo sama wybrać co chce robić w życiu. I ten wybór ma prawo być mniej "skrajny" (i bardzo często jest) niż tylko bisneswomen czy matkadzieciom.
A mi się wydaje, że życie jest o wiele mniej ekstremistyczne, niż może się na pierwszy rzut oka wydawać. W większości ludzie żyją po prostu tak jak im to odpowiada (kwestia umowy między partnerami, tylko i wyłącznie) albo tak jak im na to okoliczności pozwalają.
A że słychać najbardziej tych, co głośno krzyczą, bo lubią innym życie ustawiać - cóż
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:44   #24
Asiaa90
Zakorzenienie
 
Avatar Asiaa90
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: R.
Wiadomości: 5 182
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

chociaż popatrzymy na to z innej strony, dzięki temu wiemy, żeby nie głosować na żadną Panią z list wyborczych tej partii bo są zbyt głupie żeby coś zrobić, coś osiągnąć.. będą jedynie zajmować niepotrzebnie innym miejsce.. tak więc można by powiedzieć, że Pani M. w jasny sposób oznajmiła żeby Polacy nie tracili głosu na nie bo i tak nie sprostają zadaniu
__________________
ChomikoManiaczka

31.08.2006
Aparatka:
Góra 23.04.2012
Dół 16.07.2012
24.03.2014 koniec

odwyk
Asiaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:52   #25
celnineczka
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 68
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Calineczko - nie załamuj się, nie ma sensu.

Ta pani ma oczywiście prawo do takiego, a nie innego zdania, ale coś mi się wydaje, że wypływa ono w linii prostej z sentencji, że każdy sądzi według siebie
Masz 100% rację, mimo to, gdy minęło mi początkowe zdenerwowanie po przeczytaniu tego tekstu to zrobiło mi się troche przykro. Ale cóż, tak jak mówisz "każdy sądzi według siebie"
celnineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:53   #26
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Asiaa90 Pokaż wiadomość
chociaż popatrzymy na to z innej strony, dzięki temu wiemy, żeby nie głosować na żadną Panią z list wyborczych tej partii bo są zbyt głupie żeby coś zrobić, coś osiągnąć.. będą jedynie zajmować niepotrzebnie innym miejsce.. tak więc można by powiedzieć, że Pani M. w jasny sposób oznajmiła żeby Polacy nie tracili głosu na nie bo i tak nie sprostają zadaniu

No dokładnie - czysta bramka samobójcza
Ach, te kobiety PiS-u
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:53   #27
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

W tym artykule jest jeden super fragment, zaraz na poczatku:

"Przeciętny ankietowany na pytanie, czy kobieta powinna piastować stanowiska przeznaczone do niedawna wyłącznie mężczyźnie, odpowie twierdząco. Zapytany nieco inaczej: czy jego żona, córka, matka powinna pracować (nawet za poważne wynagrodzenie) jako górnik, rzeźnik, alfons czy szambiarz – popuka się w czoło. Dlaczego? Bo to kobiecie nie przystoi. Więc jednak! "

A jesli ja nie chcę, żeby mój syn, mąż czy też kuzyn pracowali jako alfons czy szambiarz to czego to dowodzi?
Powiem więcej, nie chciałabym (jesli zależałoby to od mnie) żeby mój syn był górnikiem czy rzeźnikiem, to jakie jest na to wytłumaczenie?

Kobieta mnie poraziła
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:57   #28
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
W tym artykule jest jeden super fragment, zaraz na poczatku:

"Przeciętny ankietowany na pytanie, czy kobieta powinna piastować stanowiska przeznaczone do niedawna wyłącznie mężczyźnie, odpowie twierdząco. Zapytany nieco inaczej: czy jego żona, córka, matka powinna pracować (nawet za poważne wynagrodzenie) jako górnik, rzeźnik, alfons czy szambiarz – popuka się w czoło. Dlaczego? Bo to kobiecie nie przystoi. Więc jednak! "

A jesli ja nie chcę, żeby mój syn, mąż czy też kuzyn pracowali jako alfons czy szambiarz to czego to dowodzi?
Powiem więcej, nie chciałabym (jesli zależałoby to od mnie) żeby mój syn był górnikiem czy rzeźnikiem, to jakie jest na to wytłumaczenie?

Kobieta mnie poraziła
a czasami nie jest tak, że alfons to burdelmama z penisem - chyba w starożytności funkcję "stręczycielstwa" głównie kobiety pełniły
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:57   #29
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
W tym artykule jest jeden super fragment, zaraz na poczatku:

"Przeciętny ankietowany na pytanie, czy kobieta powinna piastować stanowiska przeznaczone do niedawna wyłącznie mężczyźnie, odpowie twierdząco. Zapytany nieco inaczej: czy jego żona, córka, matka powinna pracować (nawet za poważne wynagrodzenie) jako górnik, rzeźnik, alfons czy szambiarz – popuka się w czoło. Dlaczego? Bo to kobiecie nie przystoi. Więc jednak! "

A jesli ja nie chcę, żeby mój syn, mąż czy też kuzyn pracowali jako alfons czy szambiarz to czego to dowodzi?
Powiem więcej, nie chciałabym (jesli zależałoby to od mnie) żeby mój syn był górnikiem czy rzeźnikiem, to jakie jest na to wytłumaczenie?

Kobieta mnie poraziła
Ciekawe co zrobi jak jej syn zacznie pracować na prestiżowym stanowisku alfonsa. Zwłaszcza jak sobie urządzi stylowy gabinecik w jej domu

PS Co nie tak jest z zawodem szambiarza?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 13:58   #30
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
W tym artykule jest jeden super fragment, zaraz na poczatku:

"Przeciętny ankietowany na pytanie, czy kobieta powinna piastować stanowiska przeznaczone do niedawna wyłącznie mężczyźnie, odpowie twierdząco. Zapytany nieco inaczej: czy jego żona, córka, matka powinna pracować (nawet za poważne wynagrodzenie) jako górnik, rzeźnik, alfons czy szambiarz – popuka się w czoło. Dlaczego? Bo to kobiecie nie przystoi. Więc jednak! "
Alfons to stanowisko pracy na równi z górnikiem?
A tylu młodych mężczyzn po urzędach pracy się ciąga i pracy ni ma...
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.