Kobiety są głupsze - twierdzi PiS - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-21, 15:39   #91
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2954136 1]Linaewen - chciałabym poznać jej opinię nt. suwerenności naszego państwa, gdzie mamy dwóch rządzących. Prezydenta i księdza. Czy rządy zależne od kleru to aby na pewno suwerenność?
[/QUOTE]

Tam są wszyscy po jednych piniondzach.
http://www.tvn24.pl/12690,1718134,0,...wiadomosc.html

Czy my się od tego kiedyś uwolnimy?
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:45   #92
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Jakiego znowu Prezydenta?
Nie zapomniaj, że wybory były sfałszowane a Ten Pan to uzurpator.
I kwestia dwuwładzy rozwiązana.
Teraz też będą sfałszowane, jak się okaże, że Prezes przegra. Przecież można głosować korespondencyjnie, to Ty nie wiesz, że już na pocztach się uczą jak podrabiać karty do głosowania na korzyść PO?

Co do tej pani... Nieźle musiała w łapę dostać by prawić takie morały.
Wolę taką wersję niż to, że owe mądrości stanowią jej prawdziwe poglądy.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzikun Pokaż wiadomość
Tam są wszyscy po jednych piniondzach.
http://www.tvn24.pl/12690,1718134,0,...wiadomosc.html

Czy my się od tego kiedyś uwolnimy?
Jak trwoga to do Boga

To Ty nie wiesz...
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:46   #93
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2954162 8]Teraz też będą sfałszowane, jak się okaże, że Prezes przegra. Przecież można głosować korespondencyjnie, to Ty nie wiesz, że już na pocztach się uczą jak podrabiać karty do głosowania na korzyść PO?

Co do tej pani... Nieźle musiała w łapę dostać by prawić takie morały.
Wolę taką wersję niż to, że owe mądrości stanowią jej prawdziwe poglądy.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------



Jak trwoga to do Boga

To Ty nie wiesz... [/QUOTE]
Dwa tygodnie mnie w kraju nie było, nie jestem na bieżąco z najnowszymi trendami fałszowania. Ale pójdę na pocztę i pro bono będę fałszować dniami i nocami!
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:46   #94
Madame Lockheart
Raczkowanie
 
Avatar Madame Lockheart
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pretty Shitty City
Wiadomości: 155
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Ekhm...

http://www.debata.olsztyn.pl/index.p...uraw&Itemid=97

"Te z kobiet, które wybierają księciów, siłą rzeczy powinny uznać ich wyższość i przewodnictwo. A gdy uznają, nie muszą kruszyć kopii o umiejętność władania mieczem. Do tego jednak potrzebne jest przyznanie, że jest się w czymś gorszą. I jakże ciężko wytłumaczyć kobiecie, że bycie gorszą we władaniu mieczem nie jest poniżeniem! Na czym ma polegać wyższość naszych książąt? Przede wszystkim na fakcie, że byle gałąź nie zrzuci ich z konia – czyli na umiejętności dostrzegania i pokonywania przeszkód do czego potrzebna jest.. inteligencja. Inteligencja pozwala naszym obrońcom władać tym światem."

"I uwaga: jak pięknie jest gdy kobieta nie wie o czym mówi jej mężczyzna a podziwia sposób w jaki mówi! Jak pięknie gdy w pełnym zaufaniu i braku lęku przed ośmieszeniem może go zapytać na jakiej zasadzie działa internet.. "


Dużo tam takich perełek.
__________________
Don't blame it on me, blame it on my wild heart.
Madame Lockheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 15:59   #95
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Jedno zasadnicze pytanie - skoro ta pani ma takie poglądy, to co sama robi w polityce? Idąc jej tokiem myślenia - niszczy kraj .
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:11   #96
Madame Lockheart
Raczkowanie
 
Avatar Madame Lockheart
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pretty Shitty City
Wiadomości: 155
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2954061 4]A ma Uniwersytet kard. Stefana Wyszyńskiego - Filozofia Prawda, że sprzeczne z tym co głosi?

Aha, rzucajcie studia. Wg Żuraw feministki zmuszają do studiowania by być na równi z mężczyznami, przez co nie mamy zawodu w ręku. Jakkolwiek to głupio brzmi [/QUOTE]

Może humanistyczne kierunki można kończyć, bo to takie "nieżyciowe głupoty", w sam raz dla wrażliwych i emocjonalnie inteligentnych (bo tylko taką inteligencją panie mogą się pochwalić) kobiet. Za to te na politechnikach, one to dopiero grzeszą przeciw Bogu i ludziom!
<żeby nie było, to był sarkazm, a ja sama studiowałam polonistykę>.
__________________
Don't blame it on me, blame it on my wild heart.
Madame Lockheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:12   #97
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2954061 4]"I uwaga: jak pięknie jest gdy kobieta nie wie o czym mówi jej mężczyzna a podziwia sposób w jaki mówi! Jak pięknie gdy w pełnym zaufaniu i braku lęku przed ośmieszeniem może go zapytać na jakiej zasadzie działa internet.. "[/QUOTE]

Och tak, sama prawda. Mój TŻ byłby wniebowzięty gdyby mógł mi dzień w dzień opowiadać i tłumaczyć to samo, a ja po roku nadal bym nie rozumiała najprostszych rzeczy
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 16:14   #98
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Och tak, sama prawda. Mój TŻ byłby wniebowzięty gdyby mógł mi dzień w dzień opowiadać i tłumaczyć to samo, a ja po roku nadal bym nie rozumiała najprostszych rzeczy
Ale za to jak pięknie byś go podziwiała
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:14   #99
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Madame Lockheart Pokaż wiadomość
Może humanistyczne kierunki można kończyć, bo to takie "nieżyciowe głupoty", w sam raz dla wrażliwych i emocjonalnie inteligentnych (bo tylko taką inteligencją panie mogą się pochwalić) kobiet. Za to te na politechnikach, one to dopiero grzeszą przeciw Bogu i ludziom!
<żeby nie było, to był sarkazm, a ja sama studiowałam polonistykę>.
No to zmienia to trochę postać rzeczy...
Księcia masz? Jak tak to już hop hop dzieciaczki płodzić, tylko od razu bliźniaki coby z głowy wybić wszelkie głupoty!
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:14   #100
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez mushroomhunter Pokaż wiadomość
Jedno zasadnicze pytanie - skoro ta pani ma takie poglądy, to co sama robi w polityce? Idąc jej tokiem myślenia - niszczy kraj .
Ale to właśnie czyni jej postać tak tragiczną!
Parafrazując Goethego, może o sobie powiedzieć: "Jam częścią tej siły, która wiecznie dobra pragnąc, wiecznie zło czyni".


A mnie ta pani jeszcze ujęła tym - "swoim piórem nieustannie walczę o obronę życia poczętego". Szlachetna walka... I tak niewiele, by nie powiedzieć - nic - nie kosztuje.

Edytowane przez Anuschka
Czas edycji: 2011-09-21 o 16:17
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:17   #101
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ale za to jak pięknie byś go podziwiała
Prawda? Nie rozumiałabym nawet czy mi tłumaczy jak działa internet czy recytuje instrukcję obsługi kosiarki, ale podziwiałabym go!
Chociaż nie wiem po co miałabym pytać TŻ-a jak działa internet, skoro i tak bym tego nie zrozumiała
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 16:18   #102
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Ale to właśnie czyni jej postać tragiczną!
Parafrazując Goethego, może o sobie powiedzieć: "Jam częścią tej siły, która wiecznie dobra pragnąc, wiecznie zło czyni".


A mnie ta pani jeszcze ujęła tym - "swoim piórem nieustannie walczę o obronę życia poczętego". Szlachetna walka... I tak niewiele, by nie powiedzieć - nic - nie kosztuje.
Działa piórem na wzór swego geniusza mężczyzny, co swym piórem zapładnia i sprowadza do jedynej prawdziwej roli kobietę

Mam nadzieję, że wzorem tym nie jest Kaczyński tylko daleko wyidealizowany twór mężczyzny księcia, co to mieczem rozprawia się z niegodziwością świata.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:18   #103
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Madame Lockheart Pokaż wiadomość
(...) Jak pięknie gdy w pełnym zaufaniu i braku lęku przed ośmieszeniem może go zapytać na jakiej zasadzie działa internet.. "

Ta pani ma jakieś straszne kompleksy po prostu. To takie cudne złudne przekonanie, że na fizyczno - technicznych sprawach każdy bez wyjątku facet się zna........ Jak mam ochotę wiedzieć coś typu - "jak działa internet" () to odpalam googla. Bo akurat moi samczy znajomi w sytuacji takich pytań albo po prostu nie wiedzą (i szanuję ich za to, ze potrafią to przyznać) albo zaczną pleść na szybkiego jakieś farmazony, żeby tylko broń 'borze' nie wyszło, że oni się na tym nie znają.

Żal mi jej :/
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody

Edytowane przez Suvia
Czas edycji: 2011-09-21 o 16:23
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:19   #104
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Madame Lockheart Pokaż wiadomość
....jak pięknie jest gdy kobieta nie wie o czym mówi jej mężczyzna ....
no nie wiem czy tak pięknie
jak ja do męża mówię "nie wiem o czym mówisz" gdy mnie pyta czy to nowa sukienka to pięknie nie jest ani dla mnie, ani pewnie dla niego
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:21   #105
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
no nie wiem czy tak pięknie
jak ja do męża mówię "nie wiem o czym mówisz" gdy mnie pyta czy to nowa sukienka to pięknie nie jest ani dla mnie, ani pewnie dla niego
Bo źle mówisz. Musisz się postarać, żeby to było piękne.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:22   #106
Madame Lockheart
Raczkowanie
 
Avatar Madame Lockheart
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pretty Shitty City
Wiadomości: 155
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2954236 2]No to zmienia to trochę postać rzeczy...
Księcia masz? Jak tak to już hop hop dzieciaczki płodzić, tylko od razu bliźniaki coby z głowy wybić wszelkie głupoty! [/QUOTE]

Niestety, mało tego, że nie mam księcia, któremu mogłabym cokolwiek spłodzić, to jeszcze z dzisiejszej lektury bloga dowiedziałam się, że ja raczej z tych, co kończą z żabą
<tak mi się wydaje przynajmniej, a pewności mieć nie mogę, bo, jak już wspomniałam, nie ma przy mnie księcia, który by mi to słowo pisane pięknie przełożył tak, żebym je zrozumiała>
__________________
Don't blame it on me, blame it on my wild heart.
Madame Lockheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:24   #107
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Madame Lockheart Pokaż wiadomość
Niestety, mało tego, że nie mam księcia, któremu mogłabym cokolwiek spłodzić, to jeszcze z dzisiejszej lektury bloga dowiedziałam się, że ja raczej z tych, co kończą z żabą
<tak mi się wydaje przynajmniej, a pewności mieć nie mogę, bo, jak już wspomniałam, nie ma przy mnie księcia, który by mi to słowo pisane pięknie przełożył tak, żebym je zrozumiała>
Ale że z jaką żabą?
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:34   #108
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Madame Lockheart Pokaż wiadomość
Ekhm...

http://www.debata.olsztyn.pl/index.p...uraw&Itemid=97

"Te z kobiet, które wybierają księciów, siłą rzeczy powinny uznać ich wyższość i przewodnictwo. A gdy uznają, nie muszą kruszyć kopii o umiejętność władania mieczem. Do tego jednak potrzebne jest przyznanie, że jest się w czymś gorszą. I jakże ciężko wytłumaczyć kobiecie, że bycie gorszą we władaniu mieczem nie jest poniżeniem! Na czym ma polegać wyższość naszych książąt? Przede wszystkim na fakcie, że byle gałąź nie zrzuci ich z konia – czyli na umiejętności dostrzegania i pokonywania przeszkód do czego potrzebna jest.. inteligencja. Inteligencja pozwala naszym obrońcom władać tym światem."

"I uwaga: jak pięknie jest gdy kobieta nie wie o czym mówi jej mężczyzna a podziwia sposób w jaki mówi! Jak pięknie gdy w pełnym zaufaniu i braku lęku przed ośmieszeniem może go zapytać na jakiej zasadzie działa internet.. "


Dużo tam takich perełek.
w obliczu tego cytatu oraz całej reszty wstydzę się okrutnie że skończyłam studia, i to w tak męskich dziedzinach jak matematyka i informatyka i mąż nie musi mi tłumaczyć jak działa internet! o zgrozo, jestem nieudaną, zakompleksioną, feministyczną krzyzówką płci żeńskiej!

a na poważnie, dla mnie ta pani sama sobie oraz partii wystawia świadectwo głupoty, niespójności przekazu i poglądów oraz dokładnie pokazuje gdzie nasze miejsce
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:38   #109
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

A najgorsze jest to, że ona naprawdę może w to wszystko głęboko wierzyć...
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-21, 16:39   #110
Madame Lockheart
Raczkowanie
 
Avatar Madame Lockheart
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pretty Shitty City
Wiadomości: 155
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Ale że z jaką żabą?
Odnosiłam się do dziwnej teorii przedstawionej w tym artykule:
http://www.debata.olsztyn.pl/index.p...uraw&Itemid=97

Właściwie to nie widzę się w żadnej z ról tam przedstawionych, bo dziwna ta teoria zakłada, że albo kończysz z "księciem", czyli "prawdziwym mężczyzną", i uznajesz jego wyższość, albo ze zniewieściałą "żabą", na którą to Ty patrzysz z góry. Jest tylko albo - albo, opcji obopólnego szacunku i równości w związku brak.
__________________
Don't blame it on me, blame it on my wild heart.

Edytowane przez Madame Lockheart
Czas edycji: 2011-09-21 o 16:50
Madame Lockheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:46   #111
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
A najgorsze jest to, że ona naprawdę może w to wszystko głęboko wierzyć...
I wierzy, że prawdziwy mężczyzna i książę poszukuje zahukanej dziołchy po ledwie podstawówce, nie umiejącej tabliczki mnożenia a o abstrakcyjnym myśleniu nie wspominam.
Więc po co jej te studia były?

O zgrozo, że i tacy fanatycy - mężczyźni istnieją.

Ma nawet swojego facebooka, nie wiem co tam jest bo tylko przeleciałam z góry do dołu by się upewnić, czy to na pewno jej.

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2011-09-21 o 16:51
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:50   #112
Gacuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 346
GG do Gacuchna
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

a tu jest więcej ciekawostek: http://deser.pl/deser/56,111858,1032...Magdaleny.html

Niech pani Żuraw wraca do domu i czyta poezję. Męskim piórem pisaną.

A tak w zasadzie, to czy ona na tym skuterze nie będzie zagrożeniem dla ruchu? Jako kobieta-kierowca?

Jeszcze jedno:

"Jakże cudownie mieć u swego boku inteligentniejszego i bardziej światłego mężczyznę, który pozwala nam odkrywać niezgłębione jeszcze tajemnice tej rzeczywistości. Który mówi nam, że wilk przebrany za babcię nie jest babcią i nie możemy przy całej dobroci naszego serca nieść jej w takiej sytuacji koszyczka z jedzeniem. Który nas chroni i uczy. Mądry, wartościowy mężczyzna jest chlubą kobiety. Zaś jego wyższość intelektualna przyozdabia ją pełnym blaskiem, który wzbudza zazdrość u niewiast związanych z głupszymi od nich mężczyznami."

oj umieram ;D

Edytowane przez Gacuchna
Czas edycji: 2011-09-21 o 16:54
Gacuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:54   #113
blackamor
Zakorzenienie
 
Avatar blackamor
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 868
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Aż mi jajniki opadły z wrażenia, gdy przeczytałam jej mądrości.
__________________
Podpis w remoncie.
blackamor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:55   #114
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Gacuchna Pokaż wiadomość
a tu jest więcej ciekawostek: http://deser.pl/deser/56,111858,1032...Magdaleny.html

Niech pani Żuraw wraca do domu i czyta poezję. Męskim piórem pisaną.

A tak w zasadzie, to czy ona na tym skuterze nie będzie zagrożeniem dla ruchu? Jako kobieta-kierowca?

Jeszcze jedno:

"Jakże cudownie mieć u swego boku inteligentniejszego i bardziej światłego mężczyznę, który pozwala nam odkrywać niezgłębione jeszcze tajemnice tej rzeczywistości. Który mówi nam, że wilk przebrany za babcię nie jest babcią i nie możemy przy całej dobroci naszego serca nieść jej w takiej sytuacji koszyczka z jedzeniem. Który nas chroni i uczy. Mądry, wartościowy mężczyzna jest chlubą kobiety. Zaś jego wyższość intelektualna przyozdabia ją pełnym blaskiem, który wzbudza zazdrość u niewiast związanych z głupszymi od nich mężczyznami."

oj umieram ;D
Nie umieraj, kto dzieci będzie rodził

Btw, Skłodowska-Curie pewnie sprzątała laboratorium. Nie wierzmy nauce! Przecież nigdy tego nie zrozumiemy

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2011-09-21 o 16:58
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:57   #115
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Gacuchna Pokaż wiadomość
a tu jest więcej ciekawostek: http://deser.pl/deser/56,111858,1032...Magdaleny.html

Niech pani Żuraw wraca do domu i czyta poezję. Męskim piórem pisaną.

A tak w zasadzie, to czy ona na tym skuterze nie będzie zagrożeniem dla ruchu? Jako kobieta-kierowca?

Jeszcze jedno:

"Jakże cudownie mieć u swego boku inteligentniejszego i bardziej światłego mężczyznę, który pozwala nam odkrywać niezgłębione jeszcze tajemnice tej rzeczywistości. Który mówi nam, że wilk przebrany za babcię nie jest babcią i nie możemy przy całej dobroci naszego serca nieść jej w takiej sytuacji koszyczka z jedzeniem. Który nas chroni i uczy. Mądry, wartościowy mężczyzna jest chlubą kobiety. Zaś jego wyższość intelektualna przyozdabia ją pełnym blaskiem, który wzbudza zazdrość u niewiast związanych z głupszymi od nich mężczyznami."

oj umieram ;D
- Babciu babciu, dlaczego masz takie wielkie oczy?
- Nie wiem, spytajmy dziadka.

mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:57   #116
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Tygrysiak Pokaż wiadomość
w obliczu tego cytatu oraz całej reszty wstydzę się okrutnie że skończyłam studia, i to w tak męskich dziedzinach jak matematyka i informatyka i mąż nie musi mi tłumaczyć jak działa internet! o zgrozo, jestem nieudaną, zakompleksioną, feministyczną krzyzówką płci żeńskiej!

Oj, tam. Udajesz tylko. Przyznaj się, że nie umiesz nic z tego zakresu, a na egzaminy latał mąż (w peruce).
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:59   #117
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez blackamor Pokaż wiadomość
Aż mi jajniki opadły z wrażenia, gdy przeczytałam jej mądrości.
Moje prawie ewakuowały się z przerażenia
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 16:59   #118
Tygrysiak
Rozeznanie
 
Avatar Tygrysiak
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 781
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość
Oj, tam. Udajesz tylko. Przyznaj się, że nie umiesz nic z tego zakresu, a na egzaminy latał mąż (w peruce).
no niestety nie znaliśmy sie wtedy
ale mąz mnie pocieszył. Powiedział że zawsze może mi poopowiadać o sklejaniu modeli problem w tym ze nie umiem wystarczająco wdzięcznie i bez lęku słuchać, nie nadaję się, może pójde już do kuchni lepiej.
__________________

Tygrysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 17:04   #119
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

Cytat:
Typ kobiety lansowany przez panią Żuraw sprawdza się znakomicie w filmach porno.
To jest światły komentarz

Jeny, mój to nawet żabą nie jest Ani ja księżniczką Ciężkie życie.
Ale studiowałam chemię, to mnie pokarało.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrysiak Pokaż wiadomość
no niestety nie znaliśmy sie wtedy
ale mąz mnie pocieszył. Powiedział że zawsze może mi poopowiadać o sklejaniu modeli problem w tym ze nie umiem wystarczająco wdzięcznie i bez lęku słuchać, nie nadaję się, może pójde już do kuchni lepiej.
Ja w Ciebie wierzę!
Spróbuj, praktyka czyni mistrza, a Ty z lubością będziesz mogła się przyznać, że jesteś głupsza od męża!
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 17:06   #120
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kobiety są głupsze - twierdzi PiS

A ja dziś przeczytałam podobną wypowiedź pana Korwina-Mikkego (nie wiem, czy dobrze odmieniam, w końcu jestem tylko głupią kobietą), że inteligencja kobiety pozwala jej co najwyżej na robienie zakupów.

Najlepsze w tym jest to, że jego popierają głównie młodzi ludzie. W tym wielu moich (już byłych) znajomych. Tak, ci znajomi to półinteligenci nie potrafiący sklecić zdania i nie myjący włosów, więc może pałają nienawiścią do kobiecego rodu, że żadna ich, takich wspaniałych nie chciała, ale ci półinteligenci mają niestety dowody osobiste i prawo wyborcze.
Och, zapomniałam, według tego polityka tylko ci mężczyźni powinni mieć prawa wyborcze Ani my, głupie kobiety, ani ci durni mężczyźni, którzy się tak zniżają i robią zakupy albo zmieniają pieluchy.

Podobno żyjemny w XXI wieku, a nie w XIV, a nasz kontynent to Europa, a nie Afryka.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.