Wszystko o Oriflame cz. IX - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 19:18   #2161
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez arsuper Pokaż wiadomość
Cześć,
kiedyś ktoś wspominał apropos karty konsultanta. Więc potwierdzam, teraz już nie ma tych zielonych kart. Ma być jakiś nowy system weryfikacji w przypadku odbioru paczki przez inną osobę, ale pan w biurze też jeszcze do końca nie wiedział.

Ja mam ta kartę 3 lata i ani razu mi nie była potrzebna
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:23   #2162
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

a wlasnie w poniedzialek zastanawialam sie jak lepiej zamowic: na dom czy do biura
na dom mialam dostawe na czwartek a do biura jutro
czy Wam zdaza sie, ze paczka na dom przyjdzie przed tym terminem podanym przy skladaniu zamowienia? zawsze to mniej lazenia z towarem, a jutrzejsza paczka jest duza i nie wiem jak sobie dam z nia rade
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 19:53   #2163
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
a wlasnie w poniedzialek zastanawialam sie jak lepiej zamowic: na dom czy do biura
na dom mialam dostawe na czwartek a do biura jutro
czy Wam zdaza sie, ze paczka na dom przyjdzie przed tym terminem podanym przy skladaniu zamowienia? zawsze to mniej lazenia z towarem, a jutrzejsza paczka jest duza i nie wiem jak sobie dam z nia rade
Ja dwie ostatnie paczki dostałam dzień wcześniej niż było podane, ale paczka której termin wyznaczony jest na jutro nie przyszła dziś więc śmiem twierdzić, że chyba nie wyrabiają się z pakowaniem i wysyłaniem. Jak zależy Ci na czasie to chyba lepiej jak weźmiesz na biuro ;-)
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:16   #2164
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
a czemu?
Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
dlaczego?
Cytat:
Napisane przez Priscila Pokaż wiadomość
każdy problem jest do rozwiązania uwierz!
Zapisałam się do Avonu, wg Oriflame to działanie konkurencyjne niestety
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:24   #2165
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Hej dziewczyny,mam pytanie czy np.tusze do rzęs oriflame pakowane są w kartoniki czy po prostu bez pudełka?
I jeszcze jedno: ten wydłużający tusz "Endless Lash" faktycznie każdemu tak idealną ilość na szczoteczkę nabiera? Bo mam wrażenie że jest go jakoś mało i dostałam wybrakowany produkt
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:40   #2166
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Tusze nie sa w pudelkach ani nie sa foliowane
A tusz Endless jest super, mialam wersje brazowa, bardzo polecam
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 20:43   #2167
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez GosienkaC Pokaż wiadomość
Zapisałam się do Avonu, wg Oriflame to działanie konkurencyjne niestety
tsss ja jestem i w tym i w tym
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 21:40   #2168
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez GosienkaC Pokaż wiadomość
Zapisałam się do Avonu, wg Oriflame to działanie konkurencyjne niestety
Wiele konsultantek działa w obu firmach i nie tylko... Nikt tego nie sprawdza, więc nie masz się czego obawiać
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ależ kijowe te produkty za małe zamówienie w 17... generalnie dla kobiet do wyboru tylko jeden
Ja mogłabym właśnie wziąć balsam NFM, bo TŻ używa, a za tą cenę się opłaca (zwykle w promocji po 15,31 CH)
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 22:35   #2169
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dziewczyny, gdzie są te cenniki?? Napiszcie krok po kroku gdzie ich szukać
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 04:55   #2170
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
niestety nie tamten zostal wycofany nad czym ubolewam. Ten ze slonecznikiem nie jest zly ale gorszy, kostytencja bardziej lejaca a nie jak tamta stara wersja taka smietankowa byla. Działanie też slabsze ale ogolnie nie jest najgorszy
kurcze szkoda ciekawe dlaczego a jaki polecacie z Ori? póki co mam krem do ciała M&H (kocham ten zapach) i krem Silk ale mi mało :PP
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 05:06   #2171
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Tusze nie sa w pudelkach ani nie sa foliowane
A tusz Endless jest super, mialam wersje brazowa, bardzo polecam
Twój też jest taki lekki?
Mam wrażenie że mój egzemplarz jest prawie pusty w środku
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 05:14   #2172
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Twój też jest taki lekki?
Mam wrażenie że mój egzemplarz jest prawie pusty w środku

Bardzo lubie ten tusz
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 06:38   #2173
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie są te cenniki?? Napiszcie krok po kroku gdzie ich szukać
Wsparcie sprzedaży - Do pobrania - Przydatne dokumenty
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 06:58   #2174
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Wiele konsultantek działa w obu firmach i nie tylko... Nikt tego nie sprawdza, więc nie masz się czego obawiać
Dzięki za odpowiedź.
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:13   #2175
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dziewczyny a co mozecie powiedzieć o tych wodach - laleczkach Babes? Chciałabym zamówić dla młodej dziewczyny, jeszcze dziewczynki właściwie i nie wiem którą wybrać. Zależy mi na lekkim, świeżym zapachu, to moze kiwi będzie najlepsze? Miała któraś?

Moja paczka ma być jutro, mam juz nr DHL, zamawiałam o 6 rano.

Spotkałyście się z czymś takim, że po zrealizowaniu płatnosci online (dziewczyna nie ma jeszcze uruchomionego kredytu) w koszyku są nadal te produkty które zamówiła, a jednocześnie w fakturach jest normalnie faktura z numerem jako zapłacona (tylko bez nr DHL bo dostawa na 14). Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, mi zawsze te produkty znikały z koszyka? Czy wszystko jest w porządku, bo dziewczyna się niepokoi czy wszystko dobrze kliknęła (pierwszy raz zamawiała) ale skoro faktura ma numer, termin dostawy to chyba wszystko w porządku?
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:35   #2176
arsuper
Raczkowanie
 
Avatar arsuper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
GG do arsuper
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ja tak miałam. Myślałam, ze nie poszło zamówienie, więc zrobiłam jeszcze raz. A potem okazał sie ze zamówiełam 2x. Na szczescie dało sie jeszcze anulować to drugie. Ale niestety płatnośc poszła i została zrobiona nadpłata.
A więc trzeba uważać, bo system czasami troche szwankuje.
Sprawdź w fakturach...
__________________
tak to ja
arsuper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:47   #2177
martusiakw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Szukam bardzo dobrego
1. balsamu nawilżającego z Oriflame? Jaki polecacie?
2 i podkładu do cery mieszanej?
martusiakw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:56   #2178
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ja zamówienie robiłam w poniedziałek tak ok 9:40 i za pierwszym razem też mi się nie dodał darmowy katalog. Potem dziwnym trafem wyzerowało mi koszyk i przy kolejnym podejściu już miałam ten darmowy. Rzeczy odebrałam ok 18 w filii w Poznaniu, paczka była przy mnie pakowana. Jest teraz ruch i faktycznie, jakby się nie wyrabiają.

Dziewczyny, testowałam podkład Studio Artist i mam podobne przemyślenia jak ktoś wyżej - wysusza. Do tego miałam złudzenie, że smaruję się podkładem, który kiedyś, przed laty, miałam - to był zdaje się GG Adaptive- poziom krycia i zapach wręcz bliźniacze. Nie kupię pełnowymiarowego opakowania.

Za to dokupiłam 2 opakowania tego dotleniającego bo naprawdę podoba mi się efekt. Ja w Ori jestem 4 katalog i podeszłam z wielkim sceptycyzmem do podkładów bo przedtem używałam Sensai Kanebo i Bobby Brown i powiem Wam, że jestem szalenie zaskoczona, bo ten dotleniający wygląda o wiele lepiej niż tamte (bardzo drogie...) podkłady. Szacun !

W programie Witaj dostałam GG puder pyłkowy i pytam - co to jest ??? Tego w ogóle się nie daje używać Jak jeżdżę tym po twarzy to ten puder rozpyla się wszędzie tylko nie na mojej twarzy. Wlatuje mi do nosa, normalnie się tym zaciągam. Nie mam pojęcia jak to ma służyć i dlaczego cena regularna jest tak wysoka.

Wzięłam sobie 2 wody Precious Moments I zestaw Midsummer (to chyba jest w Ori od zawsze..).

Znalazłam ostatnio taką fiolkę też sprzed kilunastulat - SEDUCE - pamięta któraś z Was te perfumy ? Super zapach, żałuję, że ich nie ma.
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:12   #2179
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dzięki arsuper, ona nie klikała na szczęście drugi raz więc zamówienie nie poszło podwójnie.

Chyba tez wezmę ten podkład dotleniający - po zużyciu próbki nawet mi się podoba. Ten nowy nie przypadł mi do gustu - za bardzo się po nim świeciłam, wysuszenia nie zauważyłam, może dlatego że tylko 1 próbkę zużyłam.

Martusiakw - mogę polecić balsam a włąściwie krem do ciała - ultra bogaty ze str. 114 jest teraz w przyzwoitej ck 10,90 - fajnie nawilża, ładnie się wchłania i ma przyjemny zapach.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 09:18   #2180
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
W programie Witaj dostałam GG puder pyłkowy i pytam - co to jest ??? Tego w ogóle się nie daje używać Jak jeżdżę tym po twarzy to ten puder rozpyla się wszędzie tylko nie na mojej twarzy. Wlatuje mi do nosa, normalnie się tym zaciągam. Nie mam pojęcia jak to ma służyć i dlaczego cena regularna jest tak wysoka.
A ja kocham ten puder Ja zdejmuję tą osłonkę i przejeżdzam po całej twarzy - policzki, czoło, nos i broda. Nigdy się nie zaciągnęłam nim, może wstrzymaj oddech na chwile? Fakt, drogi jest, ale jak dla mnie warty tej ceny
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:19   #2181
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,mam pytanie czy np.tusze do rzęs oriflame pakowane są w kartoniki czy po prostu bez pudełka?
I jeszcze jedno: ten wydłużający tusz "Endless Lash" faktycznie każdemu tak idealną ilość na szczoteczkę nabiera? Bo mam wrażenie że jest go jakoś mało i dostałam wybrakowany produkt
Ja tez bardzo lubie ten tusz bo chyba jest najlepszy z całej oferty tuszy Ori.
Jesli masz wage kuchenna to go zważ tusz i napisz do firmy maila z zapytaniem ile gram powinien mieć nowy nieużywany produkt-tusz - i porównaj ze swoim.
Jeszcze jedno jesli szczoteczka jest czarna od tuszu to jest ok bo z biegiem kiedy sie go uzywa szczoteczka robi sie różowa...
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:20   #2182
motylek tika
Raczkowanie
 
Avatar motylek tika
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez motylek tika Pokaż wiadomość
hej mozecie sie wypowiedziec na temat cieni GG ze strony 81 zastanawiam sie czy sa perłowe czy matowe ??
Ponawiam????
motylek tika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:30   #2183
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Spotkałyście się z czymś takim, że po zrealizowaniu płatnosci online (dziewczyna nie ma jeszcze uruchomionego kredytu) w koszyku są nadal te produkty które zamówiła, a jednocześnie w fakturach jest normalnie faktura z numerem jako zapłacona (tylko bez nr DHL bo dostawa na 14). Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam, mi zawsze te produkty znikały z koszyka? Czy wszystko jest w porządku, bo dziewczyna się niepokoi czy wszystko dobrze kliknęła (pierwszy raz zamawiała) ale skoro faktura ma numer, termin dostawy to chyba wszystko w porządku?
Też kiedyś tak miałam i też się zastanawiałam czy poszło zamówienie, ale faktura była, więc tylko wyzerowałam koszyk.

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez motylek tika Pokaż wiadomość
Ponawiam????
Mam kolor Silky Grey i matowe to one całkiem nie są, ale jakieś perłowe strasznie też nie są, raczej są bardziej matowe niż perłowe (trochę zakręciłam ) .
Ogólnie te cienie są super, kolorki bardzo ładne, ja jestem bardzo zadowolona z nich.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,mam pytanie czy np.tusze do rzęs oriflame pakowane są w kartoniki czy po prostu bez pudełka?
I jeszcze jedno: ten wydłużający tusz "Endless Lash" faktycznie każdemu tak idealną ilość na szczoteczkę nabiera? Bo mam wrażenie że jest go jakoś mało i dostałam wybrakowany produkt
Tusze mogłyby być foliowane, fakt. Ten tusz jest jest lżejszy od Wondera, może ma lżejsze opakowanie, ale tuszu nie jest mało w środku, jest go tam normalnie, jak w każym innym, bynajmniej nie miałam wrażenia, że jest go mniej niż w inym tuszach Ori.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:39   #2184
motylek tika
Raczkowanie
 
Avatar motylek tika
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Mam kolor Silky Grey i matowe to one całkiem nie są, ale jakieś perłowe strasznie też nie są, raczej są bardziej matowe niż perłowe (trochę zakręciłam ) .
Ogólnie te cienie są super, kolorki bardzo ładne, ja jestem bardzo zadowolona z nich.

Dzieki za odp
motylek tika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 11:19   #2185
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
Ja zamówienie robiłam w poniedziałek tak ok 9:40 i za pierwszym razem też mi się nie dodał darmowy katalog. Potem dziwnym trafem wyzerowało mi koszyk i przy kolejnym podejściu już miałam ten darmowy. Rzeczy odebrałam ok 18 w filii w Poznaniu, paczka była przy mnie pakowana. Jest teraz ruch i faktycznie, jakby się nie wyrabiają.
Jak to działa? wyczytałam, że "Możesz odebrać wcześniej złożone zamówienie w Filii lub Oddziale. Jeżeli zamówienie złożone jest do godziny 13, można je odebrać następnego dnia. Jeżeli złożone jest po godzinie 13, należy odebrać je za dwa dni".

A jeżeli jest tylko kilka produktów, które maja PP<40 to wtedy tez dorzucaja ten dodatkowy produkt? Tez tak czesto zdarzaja sie tam braki? Czesto korzystacie w ten sposob z fili?
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 11:43   #2186
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Do tej pory przeważnie zamawiałam po 22 w internecie i wyświetlała mi się "data dostawy" na kolejny dzień - jechałam po pracy i było. W poniedziałek rano jak wysyłałam to data dostawy była identyczna z datą zamówienia więc pojechałam po pracy (plus wizycie z dziećmi u lekarza) i było sporo ludzi - moja paczka była jeszcze nie spakowana, ale czekałam może max 10 minut.
Do tej pory nigdy nie miałam mniej niż 100 PP więc nie wiem jeszcze jak to jest z tymi dodatkowymi produktami. Ale chyba żeby nie trzeba go było wziąć to trzeba mieć powyżej 80 PP a w kolejnych zamówieniach powyżej 40 PP.
Braków nie miałam - tylko w katalogu 13, ale ja zamawiałam w piątek a w niedzielę był koniec OOK i te produkty były wycofywane ze sprzedaży.
Mi do filii jest podjechać najkorzystniej bo nie muszę czekać na kosmetyki i polować na paczkę.
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 11:51   #2187
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
Do tej pory przeważnie zamawiałam po 22 w internecie i wyświetlała mi się "data dostawy" na kolejny dzień - jechałam po pracy i było. W poniedziałek rano jak wysyłałam to data dostawy była identyczna z datą zamówienia więc pojechałam po pracy (plus wizycie z dziećmi u lekarza) i było sporo ludzi - moja paczka była jeszcze nie spakowana, ale czekałam może max 10 minut.
Do tej pory nigdy nie miałam mniej niż 100 PP więc nie wiem jeszcze jak to jest z tymi dodatkowymi produktami. Ale chyba żeby nie trzeba go było wziąć to trzeba mieć powyżej 80 PP a w kolejnych zamówieniach powyżej 40 PP.
Braków nie miałam - tylko w katalogu 13, ale ja zamawiałam w piątek a w niedzielę był koniec OOK i te produkty były wycofywane ze sprzedaży.
Mi do filii jest podjechać najkorzystniej bo nie muszę czekać na kosmetyki i polować na paczkę.
Jeśli chodzi o te kosmetyki, to może w filii powyżej 40 PP nei trzeba, ale jak się składa drugie zamówienie z katalogu i bierze się na dom lub do biura to obowiązkowo musi być któryś z produktów lub opłata
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:00   #2188
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Hej dziewczyny,
Od niedawna kupuję w Oriflame kosmetyki dla siebie i koleżanek, do tej pory nie miałam większych problemów aż w końcu się pojawiły. Próbuję właśnie złożyć zamówienie z 16 katalogu i przy próbach wpisania kodu na zestaw (jakikolwiek) albo próbkę, wyskakuje informacja, że podany kod nie istnieje. Czy ja coś robię nie tak, czy to raczej ich problemy?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:01   #2189
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
Ja zamówienie robiłam w poniedziałek tak ok 9:40 i za pierwszym razem też mi się nie dodał darmowy katalog. Potem dziwnym trafem wyzerowało mi koszyk i przy kolejnym podejściu już miałam ten darmowy. Rzeczy odebrałam ok 18 w filii w Poznaniu, paczka była przy mnie pakowana. Jest teraz ruch i faktycznie, jakby się nie wyrabiają.
(...)
Poznań ma oddział, nie ma filii.
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 14:12   #2190
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Od niedawna kupuję w Oriflame kosmetyki dla siebie i koleżanek, do tej pory nie miałam większych problemów aż w końcu się pojawiły. Próbuję właśnie złożyć zamówienie z 16 katalogu i przy próbach wpisania kodu na zestaw (jakikolwiek) albo próbkę, wyskakuje informacja, że podany kod nie istnieje. Czy ja coś robię nie tak, czy to raczej ich problemy?
Napisz jaki kod sprawdzę u siebie.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.