Wszystko o Oriflame cz. IX - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 09:53   #2881
izamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Napisałam do nich maila w sprawie katalogów, bo jest to dziwne dlaczego katalog następny to K17, a nie K1, przysługiwały mi katalogi po 7zł, a musiałam zapłacić 10zł.
Zapytałam też o redukcję ceny 90% bioclinica, jak jest w cenniku produktów 90%. Zobaczymy co odpiszą. Najpierw obiecują jakieś przywileje, a potem nie można z nich skorzystać i proszę o niepisanie komentarzy w stylu: "Nie masz powodów do złości", bo półgodzinne weryfikowanie zamówienia, czy przypadkiem znowu coś nie jest pomylone, jest powodem do złości.
just75!! daj znać jeśli Ci odpiszą. gdy ja dostanę odpowiedz, też tu napiszę co mi tam wymyślili
__________________
moje wytwory ----> haft płaski oraz krzyżykowy

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387922
izamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:10   #2882
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Mnie w tej chwili wyskoczyła informacja:

Drogi Konsultancie,
Informujemy, iż z przyczyn technicznych składanie zamówien przez internet jest chwilowo niemożliwe.
Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.
Za niedogodności bardzo przepraszamy.
Zespół Oriflame Polska
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:14   #2883
izamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mnie w tej chwili wyskoczyła informacja:

Drogi Konsultancie,
Informujemy, iż z przyczyn technicznych składanie zamówien przez internet jest chwilowo niemożliwe.
Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.
Za niedogodności bardzo przepraszamy.
Zespół Oriflame Polska
ja też przed chwilą weszłam na stronkę i to samo mi sie pojawiło. więc trudno siedziwić tym,którzy denerwują sie, bo nie mogą złożyć zamowienia...
__________________
moje wytwory ----> haft płaski oraz krzyżykowy

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387922
izamaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:15   #2884
Chnatalia
Raczkowanie
 
Avatar Chnatalia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 192
GG do Chnatalia Send a message via Skype™ to Chnatalia
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

A mi się wreszcie udało złożyć zamówienie ! od 6.00 !!!! PORAŻKA ! jestem na nich wściekła;/ zamiast 1.12 będę mieć dostawę 2.12;/ i nie wiem czy wyrobi się kurier tak, żebym mogła kosmetyki wziąć dziewczyną na studia... z tego co wiem, to mają być prezentami w większości... a zobaczę je potem po Nowym Roku - SUPER :/
__________________
Mów o mnie kobieta przez wielkie K. z kropką na końcu. bez spacji.

Razem od 10.10.2005
Narzeczona od 09.10.2011
Ślub 28.12.2013
Chnatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:24   #2885
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Chnatalia, możemy podać sobie ręce, boi ja właśnie w tym momencie złożyłam w końcu to zamówienie, tez koczując od 6 jak debil...

Na szczęście w brakach, oprócz karmelowych miodków, mam tylko zestaw mydełek Let It Snow, ale pamiętam, że klientka wahała się między tymi a Delicacy, więc mam nadzieję, że po prostu uda mi się jej sprzedać te Delicacy w niższej cenie. I tak je miałam na gratisy przeznaczyć.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mnie w tej chwili wyskoczyła informacja:

Drogi Konsultancie,
Informujemy, iż z przyczyn technicznych składanie zamówien przez internet jest chwilowo niemożliwe.
Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu.
Za niedogodności bardzo przepraszamy.
Zespół Oriflame Polska
Mnie też wyskoczyła ta informacja, tylko że... zamówienie złożyłam bez problemu (o ile "bez problemu" można uznać usiłowanie złożenia zamówienia od 6 rano)

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

W ogóle to jest jakaś farsa, traca klientów, odechciewa mi się naprawdę zamawiac u nich i chyba zrezygnuję z tego burdelu...

W ramach ciekawostki powiem, że w moim zamówieniu ten jeden, darmowy katalog dali... uwaga - k16!!!! jednakowoż nie bardzo mnie to obchodziło, bo i tak zamawiałam zestaw katalogów, a tam miałam już normalnie, K1.

Ale tak czy inaczej dawanie darmowego egzemplarza K16 w momencie, gdy potrzebujemy katalogu o 2 numery dalszego to jest paranoja!!!

W kulki sobie lecą.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:29   #2886
Chnatalia
Raczkowanie
 
Avatar Chnatalia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 192
GG do Chnatalia Send a message via Skype™ to Chnatalia
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Też mi dali jedną 16stkę ...
__________________
Mów o mnie kobieta przez wielkie K. z kropką na końcu. bez spacji.

Razem od 10.10.2005
Narzeczona od 09.10.2011
Ślub 28.12.2013
Chnatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:32   #2887
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
... i proszę o niepisanie komentarzy w stylu: "Nie masz powodów do złości", bo półgodzinne weryfikowanie zamówienia, czy przypadkiem znowu coś nie jest pomylone, jest powodem do złości.
Ja zawsze w pierwszej kolejności sprawdzam czy zredukowały się tego typu promocje, więc po co pół godziny nad tym siedziałaś?
Poza tym wcale nie chciałam być złośliwa, a wręcz przeciwnie - chciałam pomóc, ale oczywiście jeszcze mi się za to obrywa
Wyluzujcie troszkę Ja też rano miałam galimatias z zamówieniem i musiałam pisać reklamacje i jakoś przeżyłam...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 10:33   #2888
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ale dolina, myślałam, że załapię się na PL z katalogu 15-16, ale po dodaniu i weryfikacji pokazuje, ze produkt niedostepny, element zestawu i jest zaznaczone na różowo i cena 0. Podejrzewam, że to przez to że przez 13-14-15 robiłam program Witamy i te punktu z kat 15 koliduja z kolejnym katalogiem. Dobrze myślę ?
Bo po zamówieniu w katalogu 16 moja sponsorka napisała do mnie mail :
"Gratuluję kolejnego dużego zamówienia W następnym katalogu proszę pamietać o wpisaniu kodu wybranego przez siebie zestawu Spa do zamówienia (zestaw jest do odbioru tylko w trakcie katalogu nr 17). Zestaw otrzymuje Pani w cenie 9,9zł w ramach tzw. programu lojalnościowego."
I się nastawiłam, że może jednak...
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:37   #2889
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Chnatalia, możemy podać sobie ręce, boi ja właśnie w tym momencie złożyłam w końcu to zamówienie, tez koczując od 6 jak debil...

Na szczęście w brakach, oprócz karmelowych miodków, mam tylko zestaw mydełek Let It Snow, ale pamiętam, że klientka wahała się między tymi a Delicacy, więc mam nadzieję, że po prostu uda mi się jej sprzedać te Delicacy w niższej cenie. I tak je miałam na gratisy przeznaczyć.

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------


Mnie też wyskoczyła ta informacja, tylko że... zamówienie złożyłam bez problemu (o ile "bez problemu" można uznać usiłowanie złożenia zamówienia od 6 rano)

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

W ogóle to jest jakaś farsa, traca klientów, odechciewa mi się naprawdę zamawiac u nich i chyba zrezygnuję z tego burdelu...

W ramach ciekawostki powiem, że w moim zamówieniu ten jeden, darmowy katalog dali... uwaga - k16!!!! jednakowoż nie bardzo mnie to obchodziło, bo i tak zamawiałam zestaw katalogów, a tam miałam już normalnie, K1.

Ale tak czy inaczej dawanie darmowego egzemplarza K16 w momencie, gdy potrzebujemy katalogu o 2 numery dalszego to jest paranoja!!!

W kulki sobie lecą.
Czy ja wiem czy paranoja. W moim zamówieniu jest darmowy K16 i darmowy K1. To logiczne skoro możemy teraz też zamawiać z K16 a nie tylko z K17. ;-P Powiem więcej. Jestem wręcz zdziwiona, ze jednak ktoś wpadł na to, aby dać nam po jednym egzemplarzu K16 za darmo bo większość pewnie już tych katalogów nie ma.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
Ale dolina, myślałam, że załapię się na PL z katalogu 15-16, ale po dodaniu i weryfikacji pokazuje, ze produkt niedostepny, element zestawu i jest zaznaczone na różowo i cena 0. Podejrzewam, że to przez to że przez 13-14-15 robiłam program Witamy i te punktu z kat 15 koliduja z kolejnym katalogiem. Dobrze myślę ?
Bo po zamówieniu w katalogu 16 moja sponsorka napisała do mnie mail :
"Gratuluję kolejnego dużego zamówienia W następnym katalogu proszę pamietać o wpisaniu kodu wybranego przez siebie zestawu Spa do zamówienia (zestaw jest do odbioru tylko w trakcie katalogu nr 17). Zestaw otrzymuje Pani w cenie 9,9zł w ramach tzw. programu lojalnościowego."
I się nastawiłam, że może jednak...
Jeżeli dobrze zrozumiałam to skoro K13, K14 i K15 to był Twój Program Witam to dlatego nie łapiesz się na Program Lojalnościowy, którego warunkiem jest to, że ukończyłaś Program Witamy i minimum 80 PP z zamówienia osobistego. Gdyby Twój ostatni etap programu witamy był w K14 to byś się załapała na Lojalnościowy.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:38   #2890
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Girlar Pokaż wiadomość
Czy ja wiem czy paranoja. W moim zamówieniu jest darmowy K16 i darmowy K1. To logiczne skoro możemy teraz też zamawiać z K16 a nie tylko z K17. ;-P Powiem więcej. Jestem wręcz zdziwiona, ze jednak ktoś wpadł na to, aby dać nam po jednym egzemplarzu K16 za darmo bo większość pewnie już tych katalogów nie ma.
No gdyby to było tak, jak napisałaś, to ok, tylko że w moim zamówieniu NIE MA darmowego K1, jest tylko darmowy K16, w związku z czym jest to dla mnie paranoja.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:40   #2891
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
No gdyby to było tak, jak napisałaś, to ok, tylko że w moim zamówieniu NIE MA darmowego K1, jest tylko darmowy K16, w związku z czym jest to dla mnie paranoja.
To w takim razie jeżeli dobrze sprawdziłaś to Cie zrobili w ciula niestety
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 10:42   #2892
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Girlar Pokaż wiadomość
To w takim razie jeżeli dobrze sprawdziłaś to Cie zrobili w ciula niestety
3 razy fakturę czytałam przed wysłaniem i jeszcze teraz sprawdziłam cóż, i tak zamówiłam wystarczajacą ilość katalogów, więc ten darmowy jakoś strasznie mi potrzebny nie jest, ale niesmak pozostaje. Może napiszę do nich maila.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:48   #2893
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Każdemu dają w gratisie kat.16 bo przecież teraz można zrobić zamówienie z dwóch katalogów.
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:49   #2894
Chnatalia
Raczkowanie
 
Avatar Chnatalia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 192
GG do Chnatalia Send a message via Skype™ to Chnatalia
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ja też nie mam darmowej "1"... tylko te dwie po 1,50zł/szt. no i darmowy K16 :-D Ale mam pakiet 10szt i obejdzie się bez tej darmowej 1
__________________
Mów o mnie kobieta przez wielkie K. z kropką na końcu. bez spacji.

Razem od 10.10.2005
Narzeczona od 09.10.2011
Ślub 28.12.2013
Chnatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:51   #2895
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

bo oni są cwani... żeby nie dawać darmowej 1 to wciskają darmową 16 zamiast 1
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:53   #2896
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
bo oni są cwani... żeby nie dawać darmowej 1 to wciskają darmową 16 zamiast 1
To ja nie wiem jak to się stało, że mi dodali darmowy K1, a wam nie
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:54   #2897
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
No gdyby to było tak, jak napisałaś, to ok, tylko że w moim zamówieniu NIE MA darmowego K1, jest tylko darmowy K16, w związku z czym jest to dla mnie paranoja.
U mnie na górze zamówienia jest dodany K16, a na ostatniej pozycji z kodem 620501 jest dodany K1/2012. Sprawdź czy nie masz tak jak ja
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 10:57   #2898
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Ja zawsze w pierwszej kolejności sprawdzam czy zredukowały się tego typu promocje, więc po co pół godziny nad tym siedziałaś?
Poza tym wcale nie chciałam być złośliwa, a wręcz przeciwnie - chciałam pomóc, ale oczywiście jeszcze mi się za to obrywa
Wyluzujcie troszkę Ja też rano miałam galimatias z zamówieniem i musiałam pisać reklamacje i jakoś przeżyłam...
Tak pół godziny sprawdzałam czy mi się dobry produkt zredukował, czy katalogi za 7 zł to będą 1 czy 17, czy zestawy Delicacy dobrze mi zredukowało, tyle czasu sprawdzałam, bo nie mam zamiaru użerać się z paniami z infolinii, które wciskają mi bzdury i są źle niestety poinformowane, albo wcale.
Po ostatnich przejściach z powodu błędów Oriflame mam dosyć, i niestety denerwuje mnie to. Nie należę do tych osób, co udają, że deszcz pada, jak ktoś pluje.
Sorry, że wylewam tu swoje żale, może faktycznie powinnam cierpieć w milczeniu, a pisać tylko o samych zaletach Oriflame. Lubię te kosmetyki, wróciłam do Oriflame po 10 latach, ale nie będę ukrywała, że są rzeczy, które mnie denerwują.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:53   #2899
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Tak pół godziny sprawdzałam czy mi się dobry produkt zredukował, czy katalogi za 7 zł to będą 1 czy 17, czy zestawy Delicacy dobrze mi zredukowało, tyle czasu sprawdzałam, bo nie mam zamiaru użerać się z paniami z infolinii, które wciskają mi bzdury i są źle niestety poinformowane, albo wcale.
Po ostatnich przejściach z powodu błędów Oriflame mam dosyć, i niestety denerwuje mnie to. Nie należę do tych osób, co udają, że deszcz pada, jak ktoś pluje.
Sorry, że wylewam tu swoje żale, może faktycznie powinnam cierpieć w milczeniu, a pisać tylko o samych zaletach Oriflame. Lubię te kosmetyki, wróciłam do Oriflame po 10 latach, ale nie będę ukrywała, że są rzeczy, które mnie denerwują.
Nie chodziło mi o to, że masz się nie żalić. Od tego jesteśmy, żeby móc pisać o problemach i uzyskać pomoc. Ja też tutaj piszę zarówno o dobrych aspektach, jak i tych złych
Jednakże moim zdaniem nie warto się tak tym przejmować. Szkoda zdrowia
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 13:22   #2900
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Może to głupie, ale.. nie pokazują mi się próbki, które miałam dostać gratis w tamtym katalogu, ale były w brakach. Swoją drogą to dziwne, bo kosmetyk, do którego była próbka był dostępny, ale próbek już nie dali. Klientka się dopytywała, myślałam, że w tym katalogu dołączą do zamówienia. Dziś i tak nie składałam zamówienia, lecz sprawdziłam sobie w weryfikacji czy te próbki się dodadzą i nic;/ No cóż, to nie jest jakiś wielki problem, po prostu kupię te próbki, ale niesmak pozostaje. Czy też tak miałyście?
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:34   #2901
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

W mojej fakturze jest jakaś pomyłka. Nie ma zestawu z programu lojalnościowego na fakturze. Daję sobie rękę uciąć, że wpisałam kod i to w pierwszej kolejności przy składaniu zamówienia, a na fakturze nie ma kodu! Nie ma tych produktów. Napisałam do oriflame i liczę, że dołożą mi ten zestaw, zwłaszcza, że jestem pewna, że w koszyku zestaw był.
Natalie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:34   #2902
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

czy moge anulować zamówienie? a statusie paczki pisze :
Wprowadzanie zamówienie, Przygotowane zamówienie, Wydrukowane

i tyle. została ona wysłana czy nie?

chciałabym anulować bo mi doszło pare zamówień a mam już dość dopłacania do tego interesu..
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 13:56   #2903
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

a mi dodali 2 katalogi za darmo i 16 i 01
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:00   #2904
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Zaraz mnie trafi! Przy weryfikacji zamówienia (pomijam, że nie mam darmowego K1) gdy wyrzucę płatne 2 katalogi nr 1, przestaje mi redukować cenę zestawu Delicacy. Gdy zostawię katalogi, cenę redukuje - ŁOD DA FAK??

Edytowane przez 201607110949
Czas edycji: 2011-11-28 o 14:29
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:01   #2905
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Ja tam dzisiaj nie miałam żadnego problemu.
Dostałam darmową 16, darmową 1 i nie wiem po co mi ta 16, bo jeszcze mam ten katalog w domu
Braków nie miałam żadnych, torebka Puma była, mam 144 PP w tym zamówieniu, jak się pojawi jakaś ulotka to będę zamawiać raz jeszcze, bo nie wszyscy mi zamówili do wczoraj.
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:25   #2906
Ivaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

no mi teraz tez torebka puma się pojawiła w dostawie na biuro, a zamówienie poszło rano, jak była w dostawie na dom tylko dostepna.. :/ ah.
Ivaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:27   #2907
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

dzwonie do nich od godziny i nikt nie odbiera, to jakaś porażka chyba. w końcu spakują mi paczkę i nie bede mogła anulować ://
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:28   #2908
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dziewczyny, a gdzie na stronie są napisane informacje na temat przywilejów za program lojalnościowy?? Bo chciałabym to 10 katalogów za 7zł, a nie wiem jaki kod mają...

Wkurzyłam się, że połączyli dwa katalogi :/ Tak bardzo chciałam kupić mamie na gwiazdkę kapsułki TR 90% taniej, a w weryfikacji liczą mi się po cenie z kat 16 i dorzuca mi się jeszcze woda w kulce GG :/ No oszaleję... Chciałam po prostu same kapsułki...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:43   #2909
so_foolish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

hej dziewczyny, a widziałyście tę ulotkę?
http://pl.oriflame.com/products/flip...l?id=FF-201117
so_foolish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 14:50   #2910
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez so_foolish Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, a widziałyście tę ulotkę?
http://pl.oriflame.com/products/flip...l?id=FF-201117
Tak, jest w środku katalogu 17.
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.