Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 18:28   #3721
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy któraś z Was może się wypowiedzieć na temat Euphoria na ul. Lenartowicza? jest fajna oferta na gruponie, ale po tym co piszecie, nie chcę się przejechać
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 13:16   #3722
klaudyna_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, a czy któraś z Was robiła może prostowanie keratynowe? Gdzie to można w Krakowie wykonać i jakie są ceny? Moja koleżanka robiła to w Warszawie, ale tam mają chore ceny i ona płaciła 1200zł!!! Masakra jakaś!! Ale faktycznie ma teraz super włosy, miękkie, grubsze i już nie ma takich puszących się. No i wogole wyglądają super zdrowo, a ja mam trochę zniszczone od rozjaśniania i cienkie i pomyślałam sobie, że jak by w Krakowie to prostowanie było tańsze to może bym też sobie zafundowała na urodziny?
klaudyna_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 14:42   #3723
Elodia
Przyczajenie
 
Avatar Elodia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

W jakim salonie dobrze rozjaśnią mi moje włosy? Jestem brunetką, a zawsze marzyłam o blondzie. Proszę o odpowiedź. (;
Elodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 11:54   #3724
klaudyna_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 62
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Elodia Pokaż wiadomość
W jakim salonie dobrze rozjaśnią mi moje włosy? Jestem brunetką, a zawsze marzyłam o blondzie. Proszę o odpowiedź. (;
Ja przechodziłam z czekoladowego brązu na rudy. Rozjaśniałam włosy u mojej pani Agnieszki w Eric Stipa w M-1 i wyszło według mnie super! Ale oprócz rozjaśniania i farbowania zrobiła mi też jakiś zabieg pielęgnacyjny pod sauną, żeby włosy wzmocnić. Nie pamiętam jak się nazywał, ale to było coś z Kerastaz. Zapłaciłam nie mało, bo 350zł za wszystko, ale jestem zadowolona z efektu
klaudyna_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 14:00   #3725
biniki29
Przyczajenie
 
Avatar biniki29
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Elodia Pokaż wiadomość
W jakim salonie dobrze rozjaśnią mi moje włosy? Jestem brunetką, a zawsze marzyłam o blondzie. Proszę o odpowiedź. (;
Witaj kochana ,smialo moge ci polecic studio Kiss Parsi w hotelu Qubus tez bylam brunetka i wlasnie tam robilam dekoloryzacje aczkolwiek zeby dojs do tego koloru co mam teraz potrzebowalam 3 wizyt.Nigdy nie uzyskasz jasnego bladu po jednej wizycie a pozatym miej na uwadze to by ich nie zniszczyc i bardzo nie przesluszyc,po farbowaniu zawsze kozystam z rekonstrukcji wloso jest rewelacyjna i moje wlosy sa zdrowsze bardziej nawilzone i blyszczace.Cenowo sa bardzo przystepni bo jak dzwonilam do babicz czy do tomka to ceny z kosmosu!!!! i terminy obledne . ten salonik w hotelu polecila mi przyjaciolka ktora chodzi tam od paru lat i jestem bardzooo zadowolona z kolorku,ciecia oraz super atmosfery.robie tez tam manicire hybrydowy w miedzy czasie siedzac z farba co dla mnie jest super bo przy jednej wizycie zalatwiam dwie. pozdrawiam cie serdecznie i trzymam kciuki za udany kolorek.buziak.
biniki29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 12:46   #3726
magik1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk Pokaż wiadomość
odgrzebuję wątek.
zastanawiam się nad zmianą fryzjera. Chodziłam zawsze do neo na grodzkiej, ale ich ceny są coraz wyższe (ostatnio strzyżenie z myciem - 74zł) i zwyczajnie nie stać mnie już. Poza tym ciągle zminiają się tam fryzjerzy i jak sobie kogoś upatrzę, to gdy przychodzę następnym razem, to okazuje się, że ten fryzjer już tam nie pracuje. :/

zastanawiam się nad dwoma salonami:
- free style na stradomskiej,
- u romana na radzikowskiego.
Bardzo bym prosiła o więcej opinii na ich temat. Czy nie ścinają na jedno kopyto, tzn. Jak pazurki są "trendy" to jadą z nimi na wszystkich głowach itp.
ja juz od kilku lat chodze do pana romana i przykro mi ze cie zmartwie ale sciecie wlosow do ramion kosztuje 100zl wiec odpada

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Tak ze jest drogo ale nigdy sie nie zawiodlam czasami mialam przerwe kilka miesiecy i wlosy nadal ladnie sie ukladaly
magik1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 00:51   #3727
merc100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Chcialem sie dowiedziec o co chodzi z ta nazwa? Czy to nazwisko, czy przezwisko, czy nazwa od Bernadety?
merc100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-19, 11:34   #3728
annpaww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Elodia Pokaż wiadomość
W jakim salonie dobrze rozjaśnią mi moje włosy? Jestem brunetką, a zawsze marzyłam o blondzie. Proszę o odpowiedź. (;
Po raz kolejny podejmuję próbę odpowiedzenia Tobie na pytanie ale nie wiem czemu moderator wogóle nie przepuszcza moich odp. co zaczyna być bardzo denerwujące
Powiem krótko i na temat : Polecam Ci nowo otwartą pracownię na Kazimierzu. Jeśli rozjaśniać włosy to tylko u nich bo pracują na na prawdę dobrych i delikatnych produktach a poza tym widać że znają się na rzeczy także bez stresu można siadać na fotel pracownia nazywa się Wierzbicki pracownia fryzur.Wygoogluj sobie ich stronę albo można też ich znalezć na FB i tam masz wszystkie informacje o tym miejscu.
Pozdrawiam
annpaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 15:19   #3729
camm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 140
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Elodia Pokaż wiadomość
W jakim salonie dobrze rozjaśnią mi moje włosy? Jestem brunetką, a zawsze marzyłam o blondzie. Proszę o odpowiedź. (;
Ja robilam dekoloryzacje u Pani Basi w Qubusie, ale z tego co wiem to juz tam nie pracuje. Odnoscie samej Pani Basi- powiem tak- ciecie nieudalo sie jej wybitnie mialam z tylu strasznie nierowno co mi poprawila, natomisat jesli chodzi o dekoloryzacje to bylam zadowolona z tym ze za drugim razem wyszlam z salonu zamiast z jasnym brazem to z rudym;/ a schodzilam z czerni do brazu! Musisz sie liczyc z tym ze po dekoloryzacji farba sie wyplukuje jak szalona! Ja nawet chwilam bylam blondynka co sednio mi pasowalo tym bardziej ze mam ciemna karnacje i oprawe oczu... No ale ty wkoncu marzysz o blondzie wiec moze bedzie dobrze pozdrawiam

edit: chcialam jeszcze dodac ze moze przegladni ten watek od deski i zobacz ktore dziewczyny robily u kogo dekoloryzacje i czy byly zadowolone. Jakos srednio wierze w te "wspaniale nowe salony" polecane prze osoby co maja dwa posty powodzenia!
__________________
Mówią, że najpiękniejszy uśmiech ma ten, kto wiele wycierpiał...

Edytowane przez camm
Czas edycji: 2011-10-19 o 15:22
camm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 20:17   #3730
wela11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 58
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Więc tak dziewczynki,muszę się wam pochwalić..po przeczytaniu paru postów na tych i ninnych forach postanowiłam się wybrać do paulinki jędrych z relaxu od mojej wiyty mineło już 2 tygdonie ale nie mialam wcześniej niestety zdjęć więc z naprawde ciemno brązowych długich i problemowych włosków, paulinka wyczarowala mi naprawde super fryzurkę i kolorek jest jak dla mnie suppperr do porównania dodaje zdjęcia mojej z sesji ( na takich myśle ,że naprawde widać rożnice bardzo polecam ,mam nadziję, że utzryma mi się wszystko tak jak teraz bo szczerze balam się strasznie ścinać włosy hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 045fd313d2.jpg (41,8 KB, 235 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3620.jpg (30,8 KB, 208 załadowań)
wela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 16:10   #3731
nathalya
Przyczajenie
 
Avatar nathalya
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja od niedawna chodzę do Angeliki Kawy w salonie Fabienne na Ruczaju. Trafiłam do niej z polecenia koleżanki i jestem bardzo zadowolona. Jesli sama mam jakiś pomysł na nową fryzurę to fajnie doradzi czy rzeczywiście by mi to pasowało i podpowie ewentualne modyfikacje, a jesli nie wiem co bym chciała to mogę liczyć na jej pomysły i ostatecznie za każdym razem mam coś fajnego na głowie. Szczerze polecam
nathalya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 20:50   #3732
virgo7717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja wypróbowałam kilku polecanych fryzjerów i fryzjerek z drogich salonów i szału nie było, a zawsze było dość drogo. Natomiast ponad 2 lata temu trafiłam na Jarka Ćwika, teraz ma własne studio na Michałowskiego (Studio 1/1). Koleś jest rewelacyjny. Potrafi dobrać fryzurę i kolor. Obcina i farbuje mnie co 3 miesiące i nigdy mi się nie zdarzyło, żebym była niezadowolona. I w końcu wyglądam jak człowiek a nie jak każda szara myszka na ulicy. Zresztą umawiać się do niego trzeba z 2 miesięcznym wyprzedzeniem, więc to też o czymś świadczy.
Poleciłam go kilku osobom i wiem, że połowa dziewczyn z mojej byłej pracy do niego chodzi (a to duuuże biuro) i wszystkie moje koleżanki, którym go poleciłam. Nawet te, które miały fobię przed fryzjerem i do tej pory pozwalały najwyżej na 2-centymetrowe podcięcie, jemu pozwalają zrobić co chce.
virgo7717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 15:01   #3733
eda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez virgo7717 Pokaż wiadomość
Ja wypróbowałam kilku polecanych fryzjerów i fryzjerek z drogich salonów i szału nie było, a zawsze było dość drogo. Natomiast ponad 2 lata temu trafiłam na Jarka Ćwika, teraz ma własne studio na Michałowskiego (Studio 1/1). Koleś jest rewelacyjny. Potrafi dobrać fryzurę i kolor. Obcina i farbuje mnie co 3 miesiące i nigdy mi się nie zdarzyło, żebym była niezadowolona. I w końcu wyglądam jak człowiek a nie jak każda szara myszka na ulicy. Zresztą umawiać się do niego trzeba z 2 miesięcznym wyprzedzeniem, więc to też o czymś świadczy.
Poleciłam go kilku osobom i wiem, że połowa dziewczyn z mojej byłej pracy do niego chodzi (a to duuuże biuro) i wszystkie moje koleżanki, którym go poleciłam. Nawet te, które miały fobię przed fryzjerem i do tej pory pozwalały najwyżej na 2-centymetrowe podcięcie, jemu pozwalają zrobić co chce.
Ile kosztuje u niego strzyżenie?
eda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 14:18   #3734
Iwona 38B
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jestem zadowolona i szczerze polecam!!!

Dzisiaj o 8 rano wykorzystałam w tym salonie kupon gruper , tj. mycie strzyżenie koloryzacje modelowanie i hennę z regulacja brwi. Musze przyznać iż jestem mile zaskoczona, szłam tam z pewnym niepokojem po przeczytaniu niektórych komentarzy, jednakże niepotrzebnie. Fryzjerka Pani Kasia okazała się bardzo sympatyczną osobą do tego profesjonalistką, zrobiła mi piękny kolorek na głowie-taki jak chciałam i ładnie brwi z regulacją. Nie odczułam, żeby jako klientkę grupera potraktowano mnie gorzej wręcz przeciwnie poświęcono mi wystarczająco dużo czasu i zadbano o moje zadowolenie. Salon jest mały, ale przytulny i czyściutki, obsługa na wysokim poziomie, dobre kosmetyki cóż chcieć więcej. Polecam ten salon innym z czystym sumieniem i mam nadzieję, że sama jeszcze skorzystam w przyszłości tym bardziej iż mają teraz promocje na kuracje rozświetlającą do włosów, która mnie zainteresowała i chciałabym z niej skorzystać. Po co mam iść gdzie indziej skoro z usług tego salonu jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Panią Kasię i właścicielkę salonu Iwona
Iwona 38B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 13:42   #3735
virgo7717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez eda24 Pokaż wiadomość
Ile kosztuje u niego strzyżenie?
60 zł
virgo7717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:08   #3736
gusia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczynki, czy orientuje się któraś może w jak wyglądają ceny w pracowni fryzur wierzbicki????
Pilnie potrzebuje kreatywnego, dobrego fryzjera w dobrej cenie, który nie spartaczy roboty i sprawi, że w końcu bd wyglądała jak człowiek. Pomocy!!
gusia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 08:31   #3737
Bozka_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez gusia94 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy orientuje się któraś może w jak wyglądają ceny w pracowni fryzur wierzbicki????
Pilnie potrzebuje kreatywnego, dobrego fryzjera w dobrej cenie, który nie spartaczy roboty i sprawi, że w końcu bd wyglądała jak człowiek. Pomocy!!
Skontaktuje się z Piotrkiem Janusem. Jest na prawdę dobry.
pozdrawiam
Bozka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 08:33   #3738
Bozka_12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez gusia94 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy orientuje się któraś może w jak wyglądają ceny w pracowni fryzur wierzbicki????
Pilnie potrzebuje kreatywnego, dobrego fryzjera w dobrej cenie, który nie spartaczy roboty i sprawi, że w końcu bd wyglądała jak człowiek. Pomocy!!
Skontaktuj się z Piotrkiem Janusem. Jest na prawdę dobry.

pozdrawiam
Bozka_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 21:02   #3739
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez klaudyna_80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś z Was robiła może prostowanie keratynowe? Gdzie to można w Krakowie wykonać i jakie są ceny? Moja koleżanka robiła to w Warszawie, ale tam mają chore ceny i ona płaciła 1200zł!!! Masakra jakaś!! Ale faktycznie ma teraz super włosy, miękkie, grubsze i już nie ma takich puszących się. No i wogole wyglądają super zdrowo, a ja mam trochę zniszczone od rozjaśniania i cienkie i pomyślałam sobie, że jak by w Krakowie to prostowanie było tańsze to może bym też sobie zafundowała na urodziny?
Np. w Pasażu 13, u Maniewskiego płaci się około 500 zł (nie pamiętam dokładnie ceny) i od razu kupujesz sobie szampon i odżywkę do pielęgnacji. Wygląda bardzo dobrze, więc powinnaś być zadowolona
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 15:11   #3740
katarzkowal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez gusia94 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy orientuje się któraś może w jak wyglądają ceny w pracowni fryzur wierzbicki????
Pilnie potrzebuje kreatywnego, dobrego fryzjera w dobrej cenie, który nie spartaczy roboty i sprawi, że w końcu bd wyglądała jak człowiek. Pomocy!!
Dziewczynki, czy orientuje się któraś może w jak wyglądają ceny w pracowni fryzur wierzbicki????
Pilnie potrzebuje kreatywnego, dobrego fryzjera w dobrej cenie, który nie spartaczy roboty i sprawi, że w końcu bd wyglądała jak człowiek. Pomocy!!

możesz iść śmiało do tej pracowni i gwarantuje że wyjdziesz jak człowiek,co do ceny to nie z tego co wiem nie mają tam szablonowego cennika i cena wynika z tego co jest robione,ale nie są to jakieś wzięte z nie są to jakieś wzięte z nieba liczby (normalne ceny).
katarzkowal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 17:56   #3741
gusia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

ok, a wiesz mniej więcej? szacunkowo? ile np. ty zapłaciłaś i co zrobili Ci z włosami? bo prawda jest taka, że dla mnie normalne pieniądze za fryzjera to powiedzmy 50-70 zl za obcięcie, a dla kogoś innego powiedzmy 150.

przepraszam, że męczę, ale nie chce wyjść na głupka przy płaceniu.
a masz tam kogoś do polecenia, czy wszyscy są równie dobrzy?
gusia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 18:01   #3742
gusia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez katarzkowal Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy orientuje się któraś może w jak wyglądają ceny w pracowni fryzur wierzbicki????
Pilnie potrzebuje kreatywnego, dobrego fryzjera w dobrej cenie, który nie spartaczy roboty i sprawi, że w końcu bd wyglądała jak człowiek. Pomocy!!

możesz iść śmiało do tej pracowni i gwarantuje że wyjdziesz jak człowiek,co do ceny to nie z tego co wiem nie mają tam szablonowego cennika i cena wynika z tego co jest robione,ale nie są to jakieś wzięte z nie są to jakieś wzięte z nieba liczby (normalne ceny).
ok, ale nie wiesz orientacyjnie? szacunkowo? np. ile ty zaplaciłaś i co Ci zrobili na głowie? bo wiesz dla mnie dobra cena za obcięcie może być 50-70 zl, a dla Ciebie powiedzmy 150 zl. więc jakbyś mogła napisać... byłabym wdzięczna

przepraszam, że męcze, ale nie chcę wyjść na idiotkę przy płaceniu
a masz tam kogo polecić, czy wszyscy są równie dobrzy?
gusia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 22:01   #3743
kasiek2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez emillk Pokaż wiadomość
Pilnie poszukuję fryzjerki Kasi, która pracowała w salonie Styl Agaty na ulicy Lea, ale już tam nie pracuje i nigdzie nie mogę znaleźć jej namiarów. Może ktoś wie coś na ten temat? Bardzo mi zależy, bo świetnie ścina włosy, a w salonie niby nie wiedza, gdzie teraz pracuje (pewnie nie chcą stracić klientów, którzy tylko do niej chodzili...)

Jeżeli mogę w czymś pomóc .... Wszystko zależy od tego o która Kasie pytasz, ponieważ było ich tam 3 .... i zależy też od tego kiedy znikneła ?????
kasiek2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 08:25   #3744
patrycja2611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam
Mam takie zapytanie czy była może któraś z Was w bonarce w hair coif ? dostałam grupona własnie do tego salonu i moze ktos moglby mi polecic jakas sprawdzona osobe ? Jestem sceptycznie nastawiona do fryzjerów stąd moja prośba zebym znów nie ukrywała sie pod czapka :P
patrycja2611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 15:55   #3745
Anna876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

polecam salon w M1 jestem bardzo zadowolona zapuszczam włosy i prosiłam o skrócenie tylko końcówek i faktycznie tak się stało jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam
Anna876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 22:17   #3746
asystolia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej Dziewczyny! Kupiłam Groupona do salonu Green Hair Studio na ul. Powstańców i przestrzegam Was przed tym miejscem! Na początek zastałam zamknięte drzwi (przyszłam 5 min przed umówioną godziną); wnętrze niechlujne, fotele brudne od farby, zastanawiałam się, czy mogę się oprzeć Pani nie ma pojęcia o koloryzacji, kolor "wyszedł" całkowicie odmienny niż zamierzony (miał być ciemny blond, a jest brązowo-rudo-czerwony!), po nałożeniu farby okropnie piekła mnie skóry głowy, a gdy czekałam 40 min (!) aż "chwyci" panie fryzjerki robiły sobie manicure. Czułam się jak intruz. Po 2 tygodniach kolor jest zupełnie inny, jasniejszy (na szczęście ) i matowy. Nigdy więcej tam i nigdy więcej groupona
asystolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 19:28   #3747
ginger96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

cześć dziewczyny...ja opiszę swoje doświadczenia w studio effect przy ul.kapelanka....byłam tam przed swoim slubem bo chciałam wyglądać w tym dniu wyjątkowo...wiadomo każda chce ...i zajęła się mną pani Dorota...(poczytałam o niej wcześniej na ich stronie - i wydawałoby się fachura....ale niestety)...fryzura może była ok ale kompletnie źle dobrana...poszłam tam ze swoim zdjęciem wybranej fryzury ( sukienka była w takim bardzo romantycznym stylu), ale Pani Dorota zaczęła się upierać ze teraz takie trendy a nie inne i robimy fryzurę a`la punk...jasna cholera ja idę do slubu a nie na koncert rockowy!!!...nie przegadałam kobiety i zrezygnowałam po prostu, jak dla mnie szkoda czasu, bo cokolwiek by się nie zaproponowało to i tak mam wrażenie że zrobią to po swojemu, a nie o to przezciez chodzi...ale na szczęście udało mi się potem znaleźć sensowną babeczkę tylko niestety 50 km od Krakowa...ale warto było
ginger96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-21, 20:19   #3748
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, na Grouponie jest kupon do Kiss Paris
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 22:34   #3749
aanka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny, a co sądzicie o fryzjerze na Floriańskiej?? Ścina tam jakiś mężczyzna, z tego co widziałam. Możecie coś napisać na jego temat?? Można ryzykować??
aanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 12:47   #3750
porterka
Raczkowanie
 
Avatar porterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej, nie mogę znaleźć www Avant Apres. Podobno Tomasz Marut pracuje teraz na Kazimierzu. Zna ktoś adres?
porterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:59.