Wszystko o Oriflame cz. IX - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-11, 19:27   #3361
Darianna4
Raczkowanie
 
Avatar Darianna4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Magiczny Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Czyli te 3% to jest tylko przez jeden, następny katalog?
Darianna4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:39   #3362
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

tak, tylko w następnym, chyba ze znow zdobędziesz ponad 200 pp

nie przypominam sobie aby był jakiś liścik z gratulacjami, bo 3% to w sumie nie tak wiele ( ale pamiętam że też się cieszyłam jak udało mi się wreszcie je zdobyć)
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:43   #3363
Darianna4
Raczkowanie
 
Avatar Darianna4
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Magiczny Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Jej. Myślałam, że to trochę inaczej działa... Pf xd
Szkoda...

No ale i tak się ciesze ;D


I dziękuje za odpowiedz
Darianna4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 19:50   #3364
margotka80
Raczkowanie
 
Avatar margotka80
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 96
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Darianna4 Pokaż wiadomość
Co się dzieje dokładnie jak się wejdzie na wyższy poziom? Tzw 3%, czyli ten pierwszy po zdobyciu 200PP?
W następnym zamówieniu jest 26% zniżki (23% podstawy + 3% rabatu) czy dodają jakiś liścik z 'gratulacjami'?
Tak, przesyłają maila z gratulacjami i życzeniami dalszych sukcesów. Rabat kwotowo wynosi około 15 zł.
__________________
margotka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 20:07   #3365
pati_1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 85
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Hej dziewczyny. Jak jest w ori w takiej sytuacji jesli zaplacilam za fakture a ona mi sie anulowala a przelew poszedl. Czy długo rozpatrują taka sytuację i czy kasę szybko można odzyskać?
pati_1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 21:28   #3366
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Mam problem a jutro składam zamówienie i nie wiem jak to rozwiązać. Chodzi o to, że mam klientkę, która zamawia zestaw czapka, szalik i rękawiczki z wkładki świątecznej. Zestaw ten jest także w ulotce na stronie i na niej zestaw kosztuje po CK 79,90. Ból w tym, że ta Pani nie jest do końca pewna czapki i w razie czego będzie ją zwracać. Czy jak zamówię to jako zestaw to przyjmą mi w razie czego samą czapkę? Chcę rano puścić zamówienie więc jeżeli któraś z Was się w tym oriętuje to prosze o szybką odpowiedź
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-11, 22:26   #3367
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Dziewczyny! Ktore perfumy byscie polecily z meskich? chodzi mi o świeże zapachy dla młodego mężczyzny. cos jak Free Atitude. Proszę o każdą, nawet najmniejszą sugestię pozdrawiam
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 06:28   #3368
solaris1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza/Olkusz
Wiadomości: 574
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Girlar Pokaż wiadomość
Mam problem a jutro składam zamówienie i nie wiem jak to rozwiązać. Chodzi o to, że mam klientkę, która zamawia zestaw czapka, szalik i rękawiczki z wkładki świątecznej. Zestaw ten jest także w ulotce na stronie i na niej zestaw kosztuje po CK 79,90. Ból w tym, że ta Pani nie jest do końca pewna czapki i w razie czego będzie ją zwracać. Czy jak zamówię to jako zestaw to przyjmą mi w razie czego samą czapkę? Chcę rano puścić zamówienie więc jeżeli któraś z Was się w tym oriętuje to prosze o szybką odpowiedź
Zapewne jak zwrocisz czapke to tamte rzeczy policza jak bez rabatu.

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez justys1719 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Ktore perfumy byscie polecily z meskich? chodzi mi o świeże zapachy dla młodego mężczyzny. cos jak Free Atitude. Proszę o każdą, nawet najmniejszą sugestię pozdrawiam
S 8 i glacier.
__________________
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
solaris1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 06:41   #3369
Priscila
Zakorzenienie
 
Avatar Priscila
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 154
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

dziewczyny, chciałam ten kaledarz, ale pokazuje niedostępny, co robić?
__________________
"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe, nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi."
Przysłowie...

75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63,
Priscila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 07:51   #3370
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Priscila Pokaż wiadomość
dziewczyny, chciałam ten kaledarz, ale pokazuje niedostępny, co robić?
no ja tez chciałam, ale chyba go jeszcze nie ma
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 08:00   #3371
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

No to mamy wszystkie ten sam problem

Gdyby którejś z Was udało się jednak zamówić ten kalendarz to piszcie bo ja straciłam już cierpliwość

Edytowane przez Girlar
Czas edycji: 2011-12-12 o 08:42
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 10:24   #3372
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Widziałam ten kalendarz na facebooku i jest nawet ładny. Tylko zastanawiam się dlaczego nie jest dostępny.
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 10:31   #3373
Priscila
Zakorzenienie
 
Avatar Priscila
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 154
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

piszcie, jak ktoś zauważy ,że jest dostępny ten kalendarz
__________________
"Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe, nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi."
Przysłowie...

75, 74, 73, 72, 71, 70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63,
Priscila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 12:45   #3374
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

no ja się poddałam i wysłałam zamówienie bez kalendarza, nie mogę czatować cały dzień
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 13:57   #3375
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Z tego co się dziś dowiedziałam w BR w moim mieście to kalendarze niby mają być dostępne od jutra bo maja jakieś tam opóźnienie
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 15:07   #3376
Agneskaa
Raczkowanie
 
Avatar Agneskaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 331
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

zamiast cienia przysłali mi balsam do us ;/ możecie mi wytłumaczyć co mam teraz zrobić bo pierwszy raz mi się to zdarzyło ;( Czy muszę zapłacić za całą fakturę choć nie doałatm tego produktu, którego chciałam ? Czy jest możliwość, że dostanę ten cień ?
Agneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 15:15   #3377
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Agneskaa Pokaż wiadomość
zamiast cienia przysłali mi balsam do us ;/ możecie mi wytłumaczyć co mam teraz zrobić bo pierwszy raz mi się to zdarzyło ;( Czy muszę zapłacić za całą fakturę choć nie doałatm tego produktu, którego chciałam ? Czy jest możliwość, że dostanę ten cień ?
Moja sponsorka miała ostatnio taką sytuację i robiła reklamację z zaznaczeniem pomyłki asortymentowej i razem z tym drukiem reklamacyjnym odesłała produkt który przysłali zamiast tego, który miał faktycznie przyjść. No i przysłali to co mieli i po sprawie
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 15:22   #3378
motylek tika
Raczkowanie
 
Avatar motylek tika
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 69
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

czesc dziewczyny mam pytanko tydzien temu skladalam zamówienie za 80 pp a dziś za 47 i dolicza mi sie opłata za przesyłke a wydaje mi się że drugie zamówienie jest darmowe i czy ten tusz z motywacyjnego zamiennik wart jest zamówienia będe wdzięczna za szybką odp
motylek tika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 15:34   #3379
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez motylek tika Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny mam pytanko tydzien temu skladalam zamówienie za 80 pp a dziś za 47 i dolicza mi sie opłata za przesyłke a wydaje mi się że drugie zamówienie jest darmowe i czy ten tusz z motywacyjnego zamiennik wart jest zamówienia będe wdzięczna za szybką odp
Opłata nie dolicza się jeżeli pierwsze zamówienie jest za minimum 80 PP a drugie minimum 40 PP i warunkiem jest zrobienie zamówienia z dostawą do Fili lub Oddziału. Co do tuszu to i jeden i drugi to GG więc niby "najwyższa półka" w Oriflame. Ten który powinnaś dostać jest chyba podkręcający i odżywczy, a ten który proponują jako zamiennik jest pogrubiający więc sama musisz sobie odpowiedzieć teraz na zadane pytanie Jak się mylę to mnie poprawcie
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-12, 15:39   #3380
motylek tika
Raczkowanie
 
Avatar motylek tika
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 69
Smile Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Girlar Pokaż wiadomość
Opłata nie dolicza się jeżeli pierwsze zamówienie jest za minimum 80 PP a drugie minimum 40 PP i warunkiem jest zrobienie zamówienia z dostawą do Fili lub Oddziału. Co do tuszu to i jeden i drugi to GG więc niby "najwyższa półka" w Oriflame. Ten który powinnaś dostać jest chyba podkręcający i odżywczy, a ten który proponują jako zamiennik jest pogrubiający więc sama musisz sobie odpowiedzieć teraz na zadane pytanie Jak się mylę to mnie poprawcie
pierwsze miałam za 80 a teraz pisze ze opłata odbiór -Br 7.90 i nie wiem czy zatwierdzac czy to się zredukuje.A tusz najwyżej sprzedam jak coś. A składam na biuro zawsze.
motylek tika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 16:26   #3381
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez pati_1980 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Jak jest w ori w takiej sytuacji jesli zaplacilam za fakture a ona mi sie anulowala a przelew poszedl. Czy długo rozpatrują taka sytuację i czy kasę szybko można odzyskać?
Z tego co się orientuję, to policzą Ci to jako nadpłatę, i odejmą od kolejnej faktury
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 17:25   #3382
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez motylek tika Pokaż wiadomość
pierwsze miałam za 80 a teraz pisze ze opłata odbiór -Br 7.90 i nie wiem czy zatwierdzac czy to się zredukuje.A tusz najwyżej sprzedam jak coś. A składam na biuro zawsze.
Niedawno o tym pisałyśmy. Opłata za przesyłkę dolicza Ci się ZAWSZE jeśli masz mniej niż 80pkt, mimo tego, że za pierwsze zamówienie miałaś darmową wysyłkę. Nic Ci się nie zredukuje.
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 18:13   #3383
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez motylek tika Pokaż wiadomość
pierwsze miałam za 80 a teraz pisze ze opłata odbiór -Br 7.90 i nie wiem czy zatwierdzac czy to się zredukuje.A tusz najwyżej sprzedam jak coś. A składam na biuro zawsze.
Wystarczy zajrzeć do cennika, albo na pierwszą stronę wątku i nie będziesz miała wątpliwości...
Opłata za małe zamówienie dolicza się zawsze, jeśli w danym zamówieniu jednostkowym (nie mylić z okresem obowiązywania katalogu) nie masz w sumie 80PP!
Wyjątkiem jest zamówienie na filię, ale nie będę tego opisywać, żeby ci nie mieszać, bo widzę że zamawiasz na biuro...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 18:25   #3384
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

kurde, nie ma juz tych torebek Gold Chain a tak sie napalilam
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 19:21   #3385
MaryAnne
Rozeznanie
 
Avatar MaryAnne
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 762
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

dziewczyny, czy woda felicity ma kolor żółty (tzn woda, nie flakon)? bo znalazłam gdzieś zaplątaną próbkę i nie wiem, czy tak ma być, że jest żółtawa?
__________________

MaryAnne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 19:22   #3386
Monika-18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cześć dziewczyny, ja z takim pytankiem. Właśnie chcę wysyłać zamówienie. Zastanawiam się czy byłaby taka możliwość żeby w uzgodnieniu z Oriflame przedłużyć termin na zapłacenie faktury. Chodzi mi o to żeby termin płatności był jakoś po Nowym Roku, żeby każda klientka była w stanie zapłacić. Wiadomo jak jest z pieniędzmi w okresie Świąt i Sylwestra. Chciałabym już zamówić, bo klientki czekają, a ja obawiam się większej ilości braków. No to jak to jest z tym terminem płatności?? Proszę o odpowiedź i z góry dzięki.
Monika-18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 22:20   #3387
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Cytat:
Napisane przez Monika-18 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja z takim pytankiem. Właśnie chcę wysyłać zamówienie. Zastanawiam się czy byłaby taka możliwość żeby w uzgodnieniu z Oriflame przedłużyć termin na zapłacenie faktury. Chodzi mi o to żeby termin płatności był jakoś po Nowym Roku, żeby każda klientka była w stanie zapłacić. Wiadomo jak jest z pieniędzmi w okresie Świąt i Sylwestra. Chciałabym już zamówić, bo klientki czekają, a ja obawiam się większej ilości braków. No to jak to jest z tym terminem płatności?? Proszę o odpowiedź i z góry dzięki.
Wydaje mi się, że nie dowiesz się tego póki do nich nie zadzwonisz i nie powiesz jak się sprawy mają itp. Na pewno jeżeli nawet jest taka opcja to będą brali pod uwagę czy wcześniej spłacałaś faktury na czas itp. Ja zamawiałam dziś i termin zapłaty mam na 29.12 więc jakbyś chciała zapłacić po nowym roku to musiałabyś złożyć zamówienie w piątek lub poniedziałek jeżeli w Ori nie zgodzą się na wydłużenie terminu spłaty.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 08:48   #3388
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Wow pojawiły się kalendarze, ale ich cena mnie rozwaliła na łopatki. Książkowy 29,90 zł dla nas, a ścienny 19,90 zł. Przecież to jest materiał reklamowy i pomoc dla Konsultantów, czyli ludzi bez których ich firma by nie istniała w takiej formie jak jest teraz. Żenada.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 09:43   #3389
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Rzeczywiście kalendarze są za drogie
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:44   #3390
so_foolish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. IX

Chciałabym zwrócić perfumy, które zamówiłam dla siebie, ale zapach mi nie odpowiada.
Mam jednak problem: po zapłaceniu i zaksięgowaniu kwoty na koncie w ori wyrzuciłam fakture. nie mam szans na jej odzyskanie.
Czy jak nie mam faktury to nadal mogę produkt zwrócić? Chyba mogą wystawić duplikat faktury czy coś takiego.
Proszę o odpowiedź

i jeszcze jedno pytanie:
czy jeżeli zwracam produkt w oddziale to od razu wiem czy go przyjmują czy jest jakiś czas, który się czeka na ich decyzję?
chciałabym oddać też scrub do ciała bo szczypie mnie po nim skóra, użyłam go co prawda zaledwie 2 razy, ale z racji na jego gęstą konsystencję nie jestem pewna czy nie zużyłam więcej niż te dozwolone 30%. Czy na miejscu w oddziale ktoś od razu sprawdza poziom zużycia kosmetyku?
jak długo czeka się na "odliczenie" punktów i ceny?

zadzwoniłam do call center i już wszystko wiem

Edytowane przez so_foolish
Czas edycji: 2011-12-13 o 11:46
so_foolish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.