Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 20:06   #61
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez arbuziak Pokaż wiadomość
Będzie mogła zapłacić e-płatnością. Zanim dostarczyłam im swój wniosek i ksero mogłam korzystać z tej płatności lub za pobraniem. Moje paczki najczęściej odbiera chłopak i kurier nie ma z tym problemu. No, ale to wszystko zależy od kuriera.
Ok. Dziękuję ślicznie
Jak będzie robiła zamówienie to będę na zajęciach i boję się że coś będzie nie tak.. sama nigdy nie robiłam e-płatnością.. jest tam coś skomplikowanego?
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:08   #62
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
moja koleżanka miała kiedyś perfum z pędzelkiem - buteleczka i pędzelek przypominały lakier do paznokci, a konsystencja była taka oleisto-żelowa -pędzelkiem po prostu nakładało się go na skórę

dzieki)
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:16   #63
aqatrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 98
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Nie dostałam żadnego maila w sprawie nagrody. Kurier też nie dzwonił, tylko po godz 9 pojawił się w drzwiach. Dobrze, że byłam w domu. Inaczej nawet bym nie wiedziała że paczka już jest.
aqatrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:31   #64
Ivaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
e-platnosc nie dziala dla faktur na kredyt, chyba, ze o czyms nie wiem
przy e-platnosci placisz za produkty w chwili skladania zamowienia
jak sobie sprawdzisz w raportach -> faktury to przy fakturze jest możlwość e-płatności

może poprostu, żeby ułatwić nam życie (żebyśmy nie musiały wszystkiego wklepywać, nr faktury itd...) ;P
Ivaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:37   #65
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez madzik_91 Pokaż wiadomość
Ok. Dziękuję ślicznie
Jak będzie robiła zamówienie to będę na zajęciach i boję się że coś będzie nie tak.. sama nigdy nie robiłam e-płatnością.. jest tam coś skomplikowanego?
Szczerze mówiąc, też z niej nie korzystałam jeszcze
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:39   #66
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Ivaaa Pokaż wiadomość
jak sobie sprawdzisz w raportach -> faktury to przy fakturze jest możlwość e-płatności

może poprostu, żeby ułatwić nam życie (żebyśmy nie musiały wszystkiego wklepywać, nr faktury itd...) ;P
aaa, to sorry nie wiedzialam o tym
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:54   #67
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez kamila249 Pokaż wiadomość
a rzeczywiscie czytalam kiedys... mnie sie to raczej nie przydarzy, ze mi wzroca a co do otwierania przy kurierze - owszem, alepo podpisaniu. a kurier tylko "o cholera" na ten widok i na tym sie konczy jego rola. a jechac do biura regionalnego to tez nie za bardzo mi sie oplaca
Owszem, paczkę otwiera się po podpisaniu, ale jeśli coś jest nie tak to się spisuje protokół szkody i wtedy to Ori załatwia to z firmą kurierską.
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 22:07   #68
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez kamila249 Pokaż wiadomość
miala ktoras z was podobne problemy z reklamacjami? jezeli wgl bedzie sie komus chcialo to czytac
Ja bym pisała kolejne maile z prośbą o ponowne rozpatrzenie reklamacji z opisem całej sytuacji... Dziadostwo odstawiają
Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
Li O chyba tak miała, że zwróciła w biurze, a pracownik zgubił produkt czy ktoś i z własnej kieszeni musiał oddać i to po baaaardzo długim czasie (roku?)

Li O tyle że on nie chce tubek tylko butelki, a to są z tego co się orientuję jedyne żele w butelkach..
Ano miałam przypadek, że dwa razy wpisałam 3 szt. tuszu do rzęs, więc w sumie dostałam ich 6... Zorientowałam się jak dostałam potwierdzenie zamówienia na maila Zwrot robiłam zaraz przy odbiorze paczki. Miałam już wypisany druczek itd. No ale po miesiącu, dwóch, trzech, itd. zwrot nie został uwzględniony na moim koncie. W sumie po pół roku już mi było wszystko jedno, czy uwzględnią, czy nie, bo przez ten czasu już bym te tusze sprzedała, ale Pan uparcie twierdził, że wszystko załatwione i mam czekać W końcu wysyłałam swojego TŻ do biura, bo już nie miałam siły tam chodzić. TŻ z nim pogadał na spokojnie, że dobrze by było już zakończyć tą sprawę i facet oddał kasę z własnej kieszeni... Ja tylko się dziwię dlaczego tak długo dałam się zwodzić Przecież jak po miesiącu była sprawa niezałatwiona, to jasne, że nic z tego... No ale ja nie lubię się kłócić, bo z natury raczej nieśmiała jestem. Dobrze, że chociaż braki w paczce można załatwiać mailowo, bo pewnie często byłabym stratna

Co do żelu, to nie rozumiem jaka jest różnica? Te tubki są zatykane tak jak butelki, a nie odkręcane, więc korzysta się z nich dokładnie tak samo... A żele pięknie pachną i ten zapach długo się utrzymuje na skórze. Przy tym są w miarę wydajne, bo dobrze się pienią. Mój TŻ jest z nich bardzo zadowolony i innych nie używa

Cytat:
Napisane przez grr1 Pokaż wiadomość
Moze nie koniecznie bedzie inny ich katalog 4 jest taki jak nasz wię dlaczego 5tka miala by być inna
Oj, przepraszam! Dopiero teraz zauważyłam, że mówicie o czeskim, a ja cały czas myślałam, że chodzi o rosyjski... Nie widziałam linku podanego przez Agneskaa, bo edytowała swój post po tym, jak ja dodałam już swój
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 22:14   #69
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

to mu zrobię niespodziankę i zamiast dwóch WFM zamówię jeden inny - najwyżej się na mnie wkurzy, a nuż mu się spodoba ^^

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

tylko, że jest problem bo on nie lubi zmian.. zawsze jak chodzimy na lody (nawet teraz w zimie) to już od ponad pół roku bierze jeden smak.. chociaż dzisiaj wziął czekoladowe - ja natomiast za każdym razem wolę co innego
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 22:28   #70
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
tylko, że jest problem bo on nie lubi zmian.. zawsze jak chodzimy na lody (nawet teraz w zimie) to już od ponad pół roku bierze jeden smak.. chociaż dzisiaj wziął czekoladowe - ja natomiast za każdym razem wolę co innego
Oj, wiem o czym piszesz... Mój TŻ też taki nieufny do nowości, ale zawsze go namawiam twierdząc, że jak będzie niedobre, to zwrócę. Oczywiście jeszcze się nie zdarzyło, żebym coś zwróciła. Wprawdzie kilka rzeczy oddał mi po np. pół roku leżenia w szafce nieużywane, ale nie chciał zwrotu kasy. Po prostu stwierdził, że i tak nie korzysta, to może komuś dam, albo sprzedam sobie
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 06:10   #71
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

szwedzka 5, u nas od 26 marca
http://se.oriflame.com/products/cata...wer-next.jhtml
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 06:36   #72
jouka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 292
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Czy są dostępne próbki nowych kremów Ecobeauty? Nie mogę znaleźć ich w cenniku.
jouka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 06:38   #73
myshca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 187
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
Jest chyba taki sam jak czeski muszę kupić ten puder pyłkowy
myshca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 07:52   #74
3milqa
Raczkowanie
 
Avatar 3milqa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 151
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

witam w nowym wątku
i mam pytanie dot. przedłużania bycia konsultantem. skoro zapisywałam się w kwietniu to teraz muszę zamówić na pewno w kwietniu żebym nadal mogła być konsultantem? I skoro zapisywałam się za 1zł to ile będzie kosztowało mnie przedłużenie?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

insta 📷
zupa

Edytowane przez 3milqa
Czas edycji: 2012-02-22 o 07:53
3milqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 08:43   #75
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, ta szwedzka piątka jest absolutnie boska!

Kurcze, w takim razie nie zamawiam nic dla siebie w czwórce, bo w piątce wezmę na pewno sporo rzeczy
- miodek wiśniowy - to już jest jakieś zboczenie, bo mam jeszcze nieotwarte pudełeczko z waniliowym i czekoladowym, a wciąż używam i jeszcze wiele mi zostało zwykłego, waniliowego i karmelowego
- krem do rąk z maliną i miętą!!! AAAA!!! To jest moja ukochana seria i ukochany zapach, ach ach, a ja własnie szukałam kremu do rąk który by mi słodko pachniał, jestem taka szczęśliwa Na pewno wezmę na zapas.
- perfumy Clickit, Urban Lovers - od dawna czaiłam się na ten zapach, ale on nigdy poniżej 49zł nie schodził
- szminka Hydra Colour
- I na pewno jeszcze wiele innych rzeczy
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:11   #76
moris221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: new jersey
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

ja to bym chciala ten róż z pedzelkiem bo widze ze chyba na przecenie jest
i ten wisniowy kremik :x
__________________
by być nie na pstryk zmieniać pysk
moris221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 14:49   #77
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

oooo ten krem do rąk mięta i malina chyba zamówię kilka dla siebie bo kocham ten zapach i moja ulubiona seria to jest też

byłabym juz Mega zadowolona jakby dali jeszcze mydło w płynie o tym zapachu
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 15:11   #78
gosia_nd
Raczkowanie
 
Avatar gosia_nd
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Można zwracać kosmetyki i akcesoria z ulotek promocyjnych?
gosia_nd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 17:38   #79
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

widziałam dziś a oddziale torebkę Floral w kwiatuszki - śliczna oraz kubeczek
Kubeczek (poj. tak na "oko" jakieś 150-200 ml) ładny i zgrabny, śliczne kwiatuszki różowe, tak myślę żeby kupić komplet 6 sztuk, tylko cena :/ za jeden kubek hmmm...
Torba Natalie dosyc spora
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )

Edytowane przez Eleine
Czas edycji: 2012-02-22 o 17:44
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 18:03   #80
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
Torba Natalie dosyc spora
A wygląda ta torba na porządną. ? I jak się prezentuje na żywo?
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 18:14   #81
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

A widziałaś może kolekcję Audrey chodzi mi o terbę i zegarek bo mam na to zamówienie tylko boję się żeby to nie był jakiś bubel bo cena dość wysoka
__________________

Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 18:32   #82
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez duska a Pokaż wiadomość
A wygląda ta torba na porządną. ? I jak się prezentuje na żywo?
nie miałam jej w rękach bo się spieszylam dziś bardzo, ale wygląda mi ona na taką nawet w miarę, choć moje pierwsza myśl/pierwsze skojarzenie było ("torba ortalionowa") i nie wiem, czy bym ją dla siebie zamówiła - może dlatego, że mam takiej wielkości torbę. Ogólnie nawet fajna
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 18:34   #83
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Jako ciekawostka, u mnie dzisiaj kilka słów na temat kilku cieni od Ori, może się komuś przyda http://raisin1989.blogspot.com/2012/...-oriflame.html
Ja przeżywam kryzys ostatnio i brak mi ochoty na zbieranie zamówień, zamawianie itd... Robię sobie chyba przerwę. Ale mam świadomość, że jak wypadnę z obiegu, to już mogę do niego nie wrócić...
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 18:35   #84
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Ania1367 Pokaż wiadomość
A widziałaś może kolekcję Audrey chodzi mi o terbę i zegarek bo mam na to zamówienie tylko boję się żeby to nie był jakiś bubel bo cena dość wysoka
Widziałam, też nie miałam w rękach tylko w gablocie leżały.
Szczerze nie podoba mi sie ta torba, powinna byc raczej solidna, ale nie daję ręki uciąć za to.
Zegarek jak zegarek, na godzinie XII brylancik co daje fajny efekt i w sumie żadnego wrażenia na mnie nie zrobił, ale to dlatego, że nie w moim guście.
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 19:07   #85
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, wczoraj u mnie na uczelni były panie z Oriflame i rozdawały kupony, wzięłam udział w losowaniu i właśnie dostałam telefon że wylosowałam pielęgnację dłoni, wybrałam termin jutro o godzinie 17. Powiedzcie mi, czy to nie jest pic na wodę i czy będę musiała coś zapłacić? Jak w ogóle coś takiego wygląda?
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 19:10   #86
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Witam w nowym wątku
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 19:11   #87
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Melduję się i ja w nowym wątku .

U mnie 3-ka masakryczna, zero jakiegokolwiek zamówienia. nie wiem co robić, bo mam grupę, ale chyba odpuszczę sobie w tym katalogu rabat, bo będę miała raptem 3% więc to nie tak dużo kasy, jak przy 6%, brak zamówień kompletnie, U mnie na uczelni wszyscy zajęci sesją i sesją poprawkową, reszta narzeka na brak kasy . Ja tak ogólnie to z 3-ki upatrzyłam sobie zestaw Floral. Szkoda mi tylko nagrody z PL
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 19:57   #88
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj u mnie na uczelni były panie z Oriflame i rozdawały kupony, wzięłam udział w losowaniu i właśnie dostałam telefon że wylosowałam pielęgnację dłoni, wybrałam termin jutro o godzinie 17. Powiedzcie mi, czy to nie jest pic na wodę i czy będę musiała coś zapłacić? Jak w ogóle coś takiego wygląda?
Powiem tak. U mnie w Biurze Regionalnym z dziewczynami rozdajemy takie kupony jako prezenty i tym właśnie sposobem przyciągamy ludzi do Oriflame. Każda osoba, która przyjdzie na taki zabieg z kuponem od nas oczywiście nic nie płaci z tym, że mimo wszystko podczas tego jak ona ma na dłoniach maseczkę to my pokazujemy jej korzyści płynące z zapisania się do Ori. My robimy najpierw kąpiel dłoni w wodzie z olejkiem, następnie masaż dłoni i piling, a na koniec wspomniana wcześniej maseczka Jeżeli te Panie robią to tak samo to idź, bo naprawdę warto
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 20:19   #89
patinka95
Raczkowanie
 
Avatar patinka95
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 44
GG do patinka95
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Czesc, jest tu jakas konsultantka z Brzegu lub okolic? Bo ja w swoim otoczeniu nie mam zadnej, a chcialabym zamowic pare rzeczy
patinka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 21:03   #90
anka110786
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
GG do anka110786
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Hej jeśli nie masz blisko siebie żadnej konsultantki Oriflame to może lepiej Ci się poprostu zapisać do Ori, teraz opłata wpisowa wynosi 19 zł, ale myślę, że jeśli chcesz sobie zamówić parę rzeczy to i tak Cię to wyjdzie taniej, bo będziesz mogła sobie zamawiać kosmetyki po cenie hurtowej, a i przesyłkę będziesz miała wprost do domu... zastanów się nad tym
anka110786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.