Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-28, 15:20   #211
motyltek
Przyczajenie
 
Avatar motyltek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, przez przypadek nacisnelam e-platnosc przy zamowieniu, czy to znaczy ze nie odstane paczki dopoki nie zaplace??
motyltek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:12   #212
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez aqatrojmiasto Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem produktów z wyprzedaży z katalogu. Czy są one dobrej jakości? Można je zwracać, jeśli nie spełnią oczekiwań?
Produkty jak każde inne, które po prostu jakiś czas temu wycofano z regularnej sprzedaży Są lepsze i gorsze Niestety nie można zwracać ich w ramach UGS, o czym dobitnie się przekonałam, próbując zwrócić "kosmetyczkę", jak szumnie nazwali mini-portfelik, w którym mieści mi się jedynie karta magnetyczna z pracy Jeśli jednak produkt jest "wybrakowany" tzn. występuje problem z jakością, można go zwrócić.
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:35   #213
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny podpowiedzcie bo sie zagubilam.W 2 katalogu mialam produkt 90% taniej teraz ten przywilej mi przysluguje kiedy w 4 czy 5 katalogu??
Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Przyłączam się do pytania
Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Ten przywilej obowiązuje teraz w następnym katalogu, jak się uzbiera 120PP, jeśli teraz w 3 uzbierałaś 120 PP to w 4 możesz wziąć produkt 90% taniej. Tak mi się wydaje przynajmniej, ale jeśli się mylę to niech mnie ktoś poprawi
Jeżeli w 2 i 3 było po 120pp, to w 4 przysługuje kosmetyk 90% taniej.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:45   #214
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

hej, wpisuje w zamowienie kod na wode by Marcel za 45 zl, ale pokazuje mi cene 129 nie czaje...
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 16:55   #215
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
hej, wpisuje w zamowienie kod na wode by Marcel za 45 zl, ale pokazuje mi cene 129 nie czaje...
a przeszłaś etap weryfikacji zamówienia?
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 17:00   #216
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
a przeszłaś etap weryfikacji zamówienia?
dzieki
a no tak bo mam fakture przeterminowana i dlatego pewnie nie zmienilo ceny
chcialam tylko wpisac ten kod zeby potem nie zapomniec, bo dopiero dzis dostalam ta ulotke i sobie przypomnialam
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 18:24   #217
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
hej, wpisuje w zamowienie kod na wode by Marcel za 45 zl, ale pokazuje mi cene 129 nie czaje...
bo to był kod z ulotki, inny niż normalnie ma woda w katalogu
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 18:29   #218
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
bo to był kod z ulotki, inny niż normalnie ma woda w katalogu
Oj wydaje mi się, że kod na ulotce był taki sam jak w katalogu
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 19:13   #219
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Oj wydaje mi się, że kod na ulotce był taki sam jak w katalogu
Zgadza się, kod ten sam
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 19:15   #220
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

ile czasu mogę mieć przeterminowaną fakturę? nie zapłaciłam piątkowej, a już dzisiaj nie zdążę lecieć do wpłatomatu wpłacić kasy.. i jutro bym wpłaciła za piątkową i dzisiejszą
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 19:16   #221
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, czy używałyście pudru prasowanego ze str29 katalog 4 (Studio Art)? Czy mozna go porównać do tego z seri Giordani?
Warto zamówic? Wydaje się że ta cena jest dobra....
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 20:38   #222
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy używałyście pudru prasowanego ze str29 katalog 4 (Studio Art)? Czy mozna go porównać do tego z seri Giordani?
Warto zamówic? Wydaje się że ta cena jest dobra....
Nie pomogę Ci w porównaniu Giordani a Studio Artist, gdyż nie używałam tego pierwszego. Studio Art używam cały czas odkąd się pojawił i jestem przezachwycona. Bardzo dobrze kryje i matuje. Posiadam odcień medium i w najbliższym czasie na pewno nie rozstanę się z tym pudrem, gdyż przy moich strasznych bliznach po trądziku (na policzkach) sprawdził się rewelacyjnie. Krycie 100%.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 21:36   #223
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Girlar Pokaż wiadomość
Nie pomogę Ci w porównaniu Giordani a Studio Artist, gdyż nie używałam tego pierwszego. Studio Art używam cały czas odkąd się pojawił i jestem przezachwycona. Bardzo dobrze kryje i matuje. Posiadam odcień medium i w najbliższym czasie na pewno nie rozstanę się z tym pudrem, gdyż przy moich strasznych bliznach po trądziku (na policzkach) sprawdził się rewelacyjnie. Krycie 100%.
dzieki, skoro warto, to się skuszę. Jak wyglada na twojej cerze medium? Nie jest za ciemny?
__________________
~D
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-28, 22:25   #224
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
dzieki, skoro warto, to się skuszę. Jak wyglada na twojej cerze medium? Nie jest za ciemny?
No właśnie o dziwo nie jest z ciemny a zastanawiałam się między Light, a Medium i w sumie nie żałuję, bo Light byłby jednak zbyt jasny. Jedna z moich klientek też go używa i bardzo sobie chwali.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:16   #225
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Hej, nie wiecie kiedy w końcu będą dostępne lakiery i pomadki z Floral Collection? Mam na nie spore zamówienie i wszystko w brakach
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 09:42   #226
Marzenka312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Ja te
Cytat:
Napisane przez tabeh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy używałyście pudru prasowanego ze str29 katalog 4 (Studio Art)? Czy mozna go porównać do tego z seri Giordani?
Warto zamówic? Wydaje się że ta cena jest dobra....
Ja też mam ten puder,( studio artist) jest fajny, dobrze matuje i kryje.
Ja mam kolor medium myslałam ze bedzie ciemniejszy a jest dosc jasny.

Edytowane przez Marzenka312
Czas edycji: 2012-02-29 o 09:43
Marzenka312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 11:58   #227
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Jeśli przy produkcie jest napisane, że wyprzedany, tzn. że nie będę go już mogła kupić? Przy składaniu zamówienie mam niektóre rzeczy w brakach, a niektóre "w brakach, zostanie zapamiętany", czym to się różni?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:02   #228
madzik_91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 236
GG do madzik_91
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, też chce kupić puder Studio Art ale myslałam o tym najjaśniejszym... on jest rzeczywiście taki bardzo jasny? zawsze używałam jedwabistego pudru prasowanego tego jaśniejszego... porównywał ktoś może te dwa ze sobą?
madzik_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 12:19   #229
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Banshee666 Pokaż wiadomość
ile czasu mogę mieć przeterminowaną fakturę? nie zapłaciłam piątkowej, a już dzisiaj nie zdążę lecieć do wpłatomatu wpłacić kasy.. i jutro bym wpłaciła za piątkową i dzisiejszą

Jesli masz do piatku ubiegłego to musisz zaplacic i przeslać im skan wplaty do czwartku do wieczora bo w piątek nalicza Ci juz odsetki.
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 13:59   #230
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Girlar Pokaż wiadomość
Studio Art używam cały czas odkąd się pojawił i jestem przezachwycona. Bardzo dobrze kryje i matuje. Posiadam odcień medium i w najbliższym czasie na pewno nie rozstanę się z tym pudrem, gdyż przy moich strasznych bliznach po trądziku (na policzkach) sprawdził się rewelacyjnie. Krycie 100%.
podpisuje sie pod tym
dodatkowo wygladza tzn. zaraz po nalozeniu czuje lekkie sciagniecie skory i nie zbiera sie w zmarszczkach (nie mam jeszcze duzo, ale czesto puder lubi mi sie zbierac na czole w "lwiej zmarszczce" i tu gdzie sie konczy usmiech i zaczyna policzek, zwlaszcza z lewej strony )
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 16:20   #231
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Dziewczyny, a co zrobić jeśli moja konsultantka wzięła w zeszłym katalogu 3 zestawy lakier+szminka z serii Floral, jednak dostępne były tylko szminki. Jak się okazało szminki policzyło jej po normalnej cenie z katalogu czyli chyba 8,9 - 23%. Lakiery były zapisane jako oczekujące...Nie wiem czemu policzyło jej te lakiery po normalnej cenie, a nie cenie szminki w zestawie... Ostatnio jak lakiery były dostępne chciała je domówić, ale też liczyło jej po normalnej cenie - 7,9-23%... Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Miałyście taką sytuację??
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 17:06   #232
justys1719
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 285
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co zrobić jeśli moja konsultantka wzięła w zeszłym katalogu 3 zestawy lakier+szminka z serii Floral, jednak dostępne były tylko szminki. Jak się okazało szminki policzyło jej po normalnej cenie z katalogu czyli chyba 8,9 - 23%. Lakiery były zapisane jako oczekujące...Nie wiem czemu policzyło jej te lakiery po normalnej cenie, a nie cenie szminki w zestawie... Ostatnio jak lakiery były dostępne chciała je domówić, ale też liczyło jej po normalnej cenie - 7,9-23%... Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Miałyście taką sytuację??
Ja też miałam taką sytuację. Co prawda na razie dostałam na raty lakiery, ale właśnie w takich cenach jak piszesz. A dopiero jak będę robiła następnym razem zamówienie to pewnie dostane te pomadki jak już będą.
Dziewczyny radzily gdzies wczesniej, żeby robić reklamacje to zwrócą pieniądze na poczet następnej faktury i odejmą pp (tak jak powinno być w tych zestawach)
justys1719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 17:43   #233
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co zrobić jeśli moja konsultantka wzięła w zeszłym katalogu 3 zestawy lakier+szminka z serii Floral, jednak dostępne były tylko szminki. Jak się okazało szminki policzyło jej po normalnej cenie z katalogu czyli chyba 8,9 - 23%. Lakiery były zapisane jako oczekujące...Nie wiem czemu policzyło jej te lakiery po normalnej cenie, a nie cenie szminki w zestawie... Ostatnio jak lakiery były dostępne chciała je domówić, ale też liczyło jej po normalnej cenie - 7,9-23%... Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Miałyście taką sytuację??
Bo promocje tego typu obowiązują tylko w ramach jednego zamówienia. Jeśli czegoś brakuje, to drugi produkt policzony zostanie normalnie. Przecież możesz nie zamówić już tego drugiego produktu...
No ale skoro twoja konsultantka wzięła i jeden i drugi produkt (co prawda w dwóch zamówieniach, ale nie z jej winy, tylko z powodu braków), to ktoś radził by w takiej sytuacji wysłać reklamację i oni zredukują cenę... Sama nie próbowałam w ten sposób robić, więc na 100% nie powiem
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 18:17   #234
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co zrobić jeśli moja konsultantka wzięła w zeszłym katalogu 3 zestawy lakier+szminka z serii Floral, jednak dostępne były tylko szminki. Jak się okazało szminki policzyło jej po normalnej cenie z katalogu czyli chyba 8,9 - 23%. Lakiery były zapisane jako oczekujące...Nie wiem czemu policzyło jej te lakiery po normalnej cenie, a nie cenie szminki w zestawie... Ostatnio jak lakiery były dostępne chciała je domówić, ale też liczyło jej po normalnej cenie - 7,9-23%... Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Miałyście taką sytuację??
Cytat:
Napisane przez justys1719 Pokaż wiadomość
Ja też miałam taką sytuację. Co prawda na razie dostałam na raty lakiery, ale właśnie w takich cenach jak piszesz. A dopiero jak będę robiła następnym razem zamówienie to pewnie dostane te pomadki jak już będą.
Dziewczyny radzily gdzies wczesniej, żeby robić reklamacje to zwrócą pieniądze na poczet następnej faktury i odejmą pp (tak jak powinno być w tych zestawach)
ja miałam podobną sytuację, tylko z innymi produktami
to był krem na noc i krem pod oczy
najpierw dostałam krem pod oczy w cenie promocyjnej, a potem musiałam prosić o realizację zamówienia z kremem na dzień i policzyło mi po cenie normalnej, zadzwoniłam i wyjaśnili mi co i jak mam zrobić
jak odbierałam w oddziale krem poszłam od razu z reklamacją i pani mi storno wprowadziała na oba produkty (dwie faktury) a następnie zafakturowała poprawnie: czyli sprzedała oba kremy w cenie promocyjnej i było już OK
ale ile czasu mnie to kosztowało i nerwów
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:01   #235
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

dziewczyny potrzebuje porady Waszej.

Jaki krem będzie najlepszy dla 15 latki? Myślałam o serii aloesowej - krem i tonik (kat.4 str. 92) czy może lawenda z jagodą? - Czy to nie za wćześnie na te serie?
albo czy też nadawałby się - Tea Tree ten nowy krem z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynem?
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:58   #236
Banshee666
Raczkowanie
 
Avatar Banshee666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 483
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

7Paulina7 dziękuję ;* zapłaciłam przez e-płatność to chyba nie muszę wysyłać im już potwierdzenia?

Eleine ja bym spróbowała te kremy Essentials w tubkach ze str 94 - w zależności od tego jaką ma cerę albo matujący z Pure Skin, a jak ma trądzik to ten Tea Tree
Banshee666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:33   #237
Mikusia1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7
GG do Mikusia1984
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuje porady Waszej.

Jaki krem będzie najlepszy dla 15 latki? Myślałam o serii aloesowej - krem i tonik (kat.4 str. 92) czy może lawenda z jagodą? - Czy to nie za wćześnie na te serie?
albo czy też nadawałby się - Tea Tree ten nowy krem z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynem?
Cześć Zależnie jaką ma cerę. Bo do trądzikowej i łojotokowej (tłustej również) świetne są Tea Tree i Pure Skin. Przetestowałam na sobie i nadal czasami zapobiegawczo stosuję niektóre produkty z obu z tych serii. Jeśli nie ma problemów z cerą najlepsza, bo najdelikatniejsza jest rzeczywiście ta aloesowa. Jagodowa też dobrze oczyszcza, ale aloesowa dla młodej osoby w moim odczuciu była by łagodniejsza
Mikusia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:05   #238
gosica90
Raczkowanie
 
Avatar gosica90
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 58
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Eleine Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuje porady Waszej.

Jaki krem będzie najlepszy dla 15 latki? Myślałam o serii aloesowej - krem i tonik (kat.4 str. 92) czy może lawenda z jagodą? - Czy to nie za wćześnie na te serie?
albo czy też nadawałby się - Tea Tree ten nowy krem z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynem?
Jeżeli cera sucha to może coś z serii Optimals Nutri Calm - moja klienta jest z niego zadowolona.
Albo nawilżający krem Essentials na dzień - ja używam właśnie tego i nie mogę narzekać; , jest nie drogi , nawilża i fajnie się wchłania
gosica90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:19   #239
moris221
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: new jersey
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

a na jakich karteczkach polecasz te kosmetyki?
__________________
by być nie na pstryk zmieniać pysk
moris221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 21:30   #240
Eleine
Rozeznanie
 
Avatar Eleine
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 644
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez gosica90 Pokaż wiadomość
Jeżeli cera sucha to może coś z serii Optimals Nutri Calm - moja klienta jest z niego zadowolona.
Albo nawilżający krem Essentials na dzień - ja używam właśnie tego i nie mogę narzekać; , jest nie drogi , nawilża i fajnie się wchłania
Czy Nutri Calm nie będzie zbyt mocna dla 15 latki?
Na szkleniu kosmetycznym pamietam jak kosmetyczka o tej serii mówiła, ze jest do cery wrazliwej i unaczynionej.

Właśnie zastanawiam sie nad serią Pure Nature jagoda lub aloes

Jesli okaże sie, że cera z trądzikiem to będzie jasne wszystko i Pure skin polecę jej wtedy chyba

mam dylemat
__________________


na pewno - naprawdę
co dzień - na co dzień - codziennie
bynajmniej to nie to samo co przynajmniej (dlaczego niektórzy błędnie używają słowa bynajmniej grrrr... )
Eleine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:57.