BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 22:34   #121
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

zapomnialam przyznam sie szczerze mam teraz tyle roboty ze od poniedzialju moja noga nawet nie stanela w rejoinie bielendy , ale moze jutro bedzize nieco lzej
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 11:51   #122
mika s
Raczkowanie
 
Avatar mika s
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 53
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

mam pytanie odnośnie masek algowych, czy po zdjęciu maski nakładacie na skórę jakiś krem ? I jeszcze mam pytanie odnośnie zdejmowania maski, ogólnie ściąga się ją bardzo łatwo, ale na bokach twarzy czy szyi zostają mi takie resztki maski, które trudno zdjąć, trzeba dość mocno zrywać, jak sobie z tym radzicie ?
mika s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 16:27   #123
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez mika s Pokaż wiadomość
mam pytanie odnośnie masek algowych, czy po zdjęciu maski nakładacie na skórę jakiś krem ? I jeszcze mam pytanie odnośnie zdejmowania maski, ogólnie ściąga się ją bardzo łatwo, ale na bokach twarzy czy szyi zostają mi takie resztki maski, które trudno zdjąć, trzeba dość mocno zrywać, jak sobie z tym radzicie ?
Ja zawsze klade krem Aby latwiej bylo odrywac, staram sie na boki tez dac w miare gruba wartswe, poza tym spryskuje woda termalna, aby nie zaschlo.
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 17:00   #124
mika s
Raczkowanie
 
Avatar mika s
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 53
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja zawsze klade krem Aby latwiej bylo odrywac, staram sie na boki tez dac w miare gruba wartswe, poza tym spryskuje woda termalna, aby nie zaschlo.

, spryskujesz nałożoną maskę wodą ?
mika s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 17:07   #125
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez mika s Pokaż wiadomość
, spryskujesz nałożoną maskę wodą ?

Tak mozna tez posmarowac skore olejem przed nalozeniem maski , wtedy lepiej zejdzie
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 17:13   #126
mika s
Raczkowanie
 
Avatar mika s
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 53
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Tak mozna tez posmarowac skore olejem przed nalozeniem maski , wtedy lepiej zejdzie

, o posmarowaniu olejkiem też myślałam , ale gdzieś wyczytałam, że wtedy utworzy on warstwę nieprzepuszczalną dla składników maski
mika s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 19:40   #127
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez mika s Pokaż wiadomość
, o posmarowaniu olejkiem też myślałam , ale gdzieś wyczytałam, że wtedy utworzy on warstwę nieprzepuszczalną dla składników maski
Ale mozesz posmarowac tylko przy wlosach, po bokach
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 08:46   #128
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

pod tą maskę obowiązkowe jest nałożenie serum, są specjalne z bielendy, różne rodzaje. Można też użyć ( tańsza wersja) kapsułki witamin A+E, tzw rybki, do kupienia w aptece. Ja mam dermogal A+E i stosuję na zmianę. Serum jest wydajne, mam już drugie opakowanie maski a serum dalej pierwsze, gdzie częściej stosuję serum.
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 13:07   #129
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Możecie mi polecić jakąś hurtownię internetową z maskami algowymi, w którym bez problemu będę mogła zamówić kosmetyki ( nie jestem i nie mam wykształcenia kosmetycznego) i to oryginalne? Bo ostatnio zamówiłam na allegro i śmie twierdzić, że dostałam bubla... możecie wysyłać info na priv. Dziękuję z góry.
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 08:06   #130
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

ja równiez jestem fanką maseczek Bielendy
do tej pory wypropbowałam 3 roodzaje - ze spiruliną, glinka ghassoul oraz teraz mam arbuzową, musze stwierdzic ze z tych trzech najlepiej na moją cere działała ze spiruliną, wyrównywała koloryt, wygladzaja, cera była promienna, teraz kusza mnie jeszcze inne np. diamentowa ale chyba wróce do maski ze spirulina
do tej pory po zdjeciu maski przecierałam twarz tonikiem i nakłdalam krem ale wypróbuje sposób Wizazanki żeby nic nie robic po masce (dam jej podziaalc na moja twarz przez noc
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder

Edytowane przez cebulki
Czas edycji: 2011-11-08 o 08:07
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 17:59   #131
misia kosmetologia
Raczkowanie
 
Avatar misia kosmetologia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 30
GG do misia kosmetologia
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

polecam nałożenie pod algi maski bądź serum na konkretny problem skórny. to wzmacnia działanie serum. jednak same algi nie zniwelują problemu np starzenia czy rozszerzonych naczynek. Ładnie wyciszą i nawilżą skórę i tyle niestety.
__________________
misia kosmetologia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-12, 14:44   #132
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez lejla11 Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić jakąś hurtownię internetową z maskami algowymi, w którym bez problemu będę mogła zamówić kosmetyki ( nie jestem i nie mam wykształcenia kosmetycznego) i to oryginalne? Bo ostatnio zamówiłam na allegro i śmie twierdzić, że dostałam bubla... możecie wysyłać info na priv. Dziękuję z góry.
ja moge polecic ale nie chce tu pisac zeby nie bylo ze reklamuje firme w ktorej pracuje bo my wlasnie jestesmy hurtownia kosmetyczna wiec jak chcesz to pisz na PW
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 15:07   #133
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Na pewno się odezwę na priv

Co do allegro jestem pewna, że dostałam wtedy podróbkę... rozmieszaną maseczkę bielendy ze spiruliną... Skąd mam taką pewność?

1. przede wszystkim zapach maski jest nieprzyjemny, a pierwsza ślicznie pachniała,

2. gorzej się miesza, nie mogę uzyskać jednolitej konsystencji po dodaniu wody

3. no i te wspomniane ciemnozielone kropeczki, których na pewno nie było w oryginalnej masce... widziałam dostępną spirulinę np w mazidłach, no i ona ma kolor ciemnozielony, prawdopodobnie to coś takiego...

Na koniec, to mam wrażenie, że słabiej działa, ale może to tylko sugestia. Bądź co bądź czuję się oszukana!

Żałuję tylko, że do sprzedawcy poszedł pozytyw, w zamieszaniu wystawiania komentarzy... Z miłą chęcią dałabym mu negatywa!

Uważajcie Dziewczyny na oszustów! Ja raczej unikam zakupów kosmetycznych na allegro, kupuję tylko wtedy jak nigdzie indziej nie mogę ich dostać...
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 08:04   #134
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

ja zawsze kupuje te maseczki na allegro, napisz na priw u kogo kupowałas tą podróbkę?
Jak czesto powinno sie stosowac te maski? Bardzo je lubie , testuje rózne i uzywam 1x w tygodniu
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 17:11   #135
Martita111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 76
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Witam wlasnie nosze sie z zamiarem kupienia jednej z masek bielendy i tutaj moje pytanie, czy w przypadku skory tradzikowej z niedoskonalosciami i sklonnoscia do blyszczenia sie zauwazylyscie jakies efekty? zmniejszenie wypryskow itd?
Mysle o 3 maskach, ALGOWA CYTRUSOWA, ALOESOWA i z GLINKA GHASSOUL, nie wiem ktora wybrac
Martita111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 08:57   #136
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

czesc dziewczyny. Wlasnie mam zamiar kupic 2 maski, jeszcze sie nie zdecydowalam na konkretne. Napiszcie u kogo kupujecie na all. Mysle, ze mozna zrobic liste sprawdzonych sprzedajacych i tych co sprzedaja syf.
Prosze o rade u kogo kupowac, chyba ze znacie jakas hurtownie internetowa?
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 14:45   #137
myszka1927
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 17
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Witaj ja pracuje na wszystkich tych maseczkach i efekty sa zadowalajacemaseczka ktora napewno nie podrazni Twojej cery jest maseczka aloesowa aczkolwiek inne tez bardzo polecam a co do maseczek dla Twojej mamy polecam diamentowa, z kwasem hialuronowym, z koloidalnym zlotem jak i perlowa juz po trzecim razie widac efekty, moje klientki sa bardzo zadowlone wiec mysle ze Twoja mama rowniez bedzie

Edytowane przez myszka1927
Czas edycji: 2012-01-12 o 16:33
myszka1927 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 21:17   #138
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Hejka

Od jutra zaczynam używać Bielendy "Złote nici". Nie mogę doczekać się efektów. Mam nadzieje, że będzie pozytywnie. Napiszę Wam później jak wyglądają rezultaty.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .



Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2012-01-12 o 21:50
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 10:09   #139
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Witam Was po dlugiej nieobecności. Wykończylam już maske z ghassoul oraz Clarenę. Zamówilam 2 maski diamentową i niebieską. Nie mogę się już ich doczekać I tu pytanko do osób, które mialy z nimi styczność. Która lepiej napina i ujędrnia skórę? Pozdrawiam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 09:53   #140
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witam Was po dlugiej nieobecności. Wykończylam już maske z ghassoul oraz Clarenę. Zamówilam 2 maski diamentową i niebieską. Nie mogę się już ich doczekać I tu pytanko do osób, które mialy z nimi styczność. Która lepiej napina i ujędrnia skórę? Pozdrawiam
Niebieska to ta chłodząca z rutyną i witaminą C? Czy jakaś inna?
Do mnie leci witaminowa i cytrusowa, chętnie się wymienię z Tobą
A o diamentowej słyszałam same dobre rzeczy, daje efekt liftingu, mam nadzieję, że będziesz zadowolona
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 10:03   #141
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Niebieska to ta chłodząca z rutyną i witaminą C? Czy jakaś inna?
Do mnie leci witaminowa i cytrusowa, chętnie się wymienię z Tobą
A o diamentowej słyszałam same dobre rzeczy, daje efekt liftingu, mam nadzieję, że będziesz zadowolona

Niebieska jest odmladzająca, a ta z rutyną to jest blękitna na naczyńka.
Bardzo chętnie przetestuję Twoje maski, dam znać na pv
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 21:31   #142
eyes85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 9
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cześć dziewczyny,
Zaczęłam czytać o maskach z Bielendy mając właśnie nałożoną tą czekoladową-dziś zakupioną w hurtowniOgólnie nie przepadam za tą firmą,ponieważ produkty uczulają jak mało które..ale co tam postanowiłam spróbować w końcu nie kosztuje ta maska jakiegoś majątku
Najpierw zrobiłam sobie wspaniały peeling,następnie nałożyłam serum z Bielendy z kw hialuronowym.Maskę rozrobiłam wcześniej w proporcjach takich jak zaleca producent.
Wyszła mi w miarę gęsta brązowa bryja-taka konsystencja śmietany,więc zdziwiło mnie to,ponieważ pisałyście,że ciężko ja nałożyć-mnie się to udało bez problemuOczywiście ominęłam oczy,bo jakoś trudno mi było się przełamać Nakładałam ją zwykłą drewnianą szpatułką.
Po nałożeniu poczułam ,że "coś się dzieje" pod maską.Lekkie jakby mrowienie i hmm...określiłabym to chłodem.No i leżałam z tą maską i czytałam Wasze posty...Po 20 minutach zdjęłam-z małymi problemami,bo ciut mi sie przykleiła do brwi ale resztkę zmyłam tonikiem,zatem ocalały Teraz co chwilę spoglądam w lustro i obserwuje...Pierwsze wrażenie jest takie,że jakby troszkę zmarszczki się wyprasowały.Kolejne-skóra ma ładniejszy odcień,taki brzoskwiniowy.Do tego mam uczucie ściągniętej twarzy,ale jest to przyjemne,bo czuję że coś zadziałało
Reasumując:to jedyny produkt Bielendy,który nie wywołał u mnie reakcji alergicznej,co już jest dużym plusem(no nie jedyny bo serum hialu też nie uczuliło)Obwieszczam wszem i wobec ,że będę stosować te maseczki.Już zastanawiam się którą kupić następnym razem
eyes85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 09:16   #143
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

ja tez ostatnio chyba sie nacielam na maski kupowane na allegro, czy wy swój proszek mialyscie dodatkowo w folii/woreczku? czy tak luzem w pudełku?
przeglądając blogi widziałam wlasnie wewnątrz pudełka jeszcze woreczek foliowy a u mnie tego nie bylo, poza ty maska dziwnie pachniała, nie tak ladnie jak poprzednia ta sama.
Macie sprawdzone sklepy internetowe lub allegro?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 10:30   #144
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez lejla11 Pokaż wiadomość
Na pewno się odezwę na priv

Co do allegro jestem pewna, że dostałam wtedy podróbkę... rozmieszaną maseczkę bielendy ze spiruliną... Skąd mam taką pewność?

1. przede wszystkim zapach maski jest nieprzyjemny, a pierwsza ślicznie pachniała,

2. gorzej się miesza, nie mogę uzyskać jednolitej konsystencji po dodaniu wody

3. no i te wspomniane ciemnozielone kropeczki, których na pewno nie było w oryginalnej masce... widziałam dostępną spirulinę np w mazidłach, no i ona ma kolor ciemnozielony, prawdopodobnie to coś takiego...

Na koniec, to mam wrażenie, że słabiej działa, ale może to tylko sugestia. Bądź co bądź czuję się oszukana!

Żałuję tylko, że do sprzedawcy poszedł pozytyw, w zamieszaniu wystawiania komentarzy... Z miłą chęcią dałabym mu negatywa!

Uważajcie Dziewczyny na oszustów! Ja raczej unikam zakupów kosmetycznych na allegro, kupuję tylko wtedy jak nigdzie indziej nie mogę ich dostać...
Cytat:
Napisane przez Martita111 Pokaż wiadomość
Witam wlasnie nosze sie z zamiarem kupienia jednej z masek bielendy i tutaj moje pytanie, czy w przypadku skory tradzikowej z niedoskonalosciami i sklonnoscia do blyszczenia sie zauwazylyscie jakies efekty? zmniejszenie wypryskow itd?
Mysle o 3 maskach, ALGOWA CYTRUSOWA, ALOESOWA i z GLINKA GHASSOUL, nie wiem ktora wybrac
Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
ja tez ostatnio chyba sie nacielam na maski kupowane na allegro, czy wy swój proszek mialyscie dodatkowo w folii/woreczku? czy tak luzem w pudełku?
przeglądając blogi widziałam wlasnie wewnątrz pudełka jeszcze woreczek foliowy a u mnie tego nie bylo, poza ty maska dziwnie pachniała, nie tak ladnie jak poprzednia ta sama.
Macie sprawdzone sklepy internetowe lub allegro?

Dziewczyny jest coś w tym co piszecie, ja miałam kiedyś 2 maski bielendy w małych saszetkach na jedno użycie, dostałam je gratis do zakupów na allegro czegoś innego. I nie uwierzycie ale te maski spowodowały, że wyglądałam o 10 lat młodziej. Nie mogłam się nadziwić sama. Efekt liftingu był spektakularny. Kupiłam je więc tez na allegro ale u kogos innego i się bardzo rozczarowałam, efekt jest dużo słabszy. Nie wiem, czy to firma Bielenda widząc, że maski ludzie kupują do domowego uzytku, a nie do salonów kosmetycznych po prostu zmieniła formułe i tylko zaufanym frimom sprzedaje te prawdizwe maski, czy to po prostu inni oszuści niezwązani z bielendą robią idealne podróbki, tzn opakowania, etykiety, itp. Efekt jest dużo gorszy. A moją pierwsza maską była maska z ghassoul i ne jest to na pewno reakcja przyzwyczajenia cery, bo te mini saszetki dostałam już później.

Martita, maskę ghassoul odpuść. Lepiej kupić czystą glinkę, dużo lepsze efekty daje niż w tej masce. Ja polecam maske ze spiruliną, ew którąś z owocowych, lub hialuronową.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 12:31   #145
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Jeśli możecie to napiszcie mi na priv u którego sprzedawcy z Allegro kupujecie te maski.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 11:27   #146
lejla11
Raczkowanie
 
Avatar lejla11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
GG do lejla11
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

trochę off topic, ale kupiłam sobie również kolagenowe płatki pod oczy z Bielendy, są cudowne, prasują zmarszczki, dosłownie, efekt na 2, max 3 dni. Rekomenduje przed imprezą Proste w użyciu. 9zł za parę.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Fakt, ta maska jest niezastąpiona, raz spróbujesz i się uzależniasz! Przy regularnym stosowaniu, bardzo poprawia kondycję naszej skóry.
lejla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 21:15   #147
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Ja odradzam kupowania masek algowych BIELENDY na allegro, bardzo łatwo jest sie naciąć , już nawet na tym oszukują..
najlepiej udać się do hurtowni kosmetycznej i kupić ze sprawdzonego źródła.

Ja mam cerę normalną bez żadnych problemów skórnych z mała tendencją do przetłuszczania się strefy T. Z Bielendy używałam maski algowej ;
-witaminowej
- i koziego mleka.

Jednorazowo na zajęciach pozostałych.

Że tak spytam z ciekawości - co dajecie pod algi? siakąś ampułkę czy cuś?

Ja zawsze pod algi nakładam ampułkę - ostatnio kupiłam 2 w salonie yasumi za 10,90 szt, ale nie polecam, zero efektów. Już lepiej sprawowały się rybki z rossamana.

Wczoraj kupiłam DERMOGAL A+E 48 kapsułek za 11,50 pln (to naturalny kosmetyk w postaci rybek) ciekawa jestem jak się będą sprawdzały pod maska algową hiehie
Na wizażu widziałam, że wiele dziewczyn zachwala te kapsułki i myślę że szybciej będę miała widoczne rezultaty kładąc je pod algi.

Btw ostatnio zakupiłam pomarańczowe algi w woreczku jakiegoś innego producenta, zdarłam naklejkę więc nie wiem co to było. Algi są mega extra wybielają i rozjaśniaja poszarzałą karnację i skutecznie rozjaśniają moja plamę pigmentacyjną na policzku, która mi sie znikąd pojawiła
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***

Edytowane przez madzioha
Czas edycji: 2012-05-25 o 21:33
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 23:27   #148
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

witajcie,
jja rowniez prosilabym o pw od kogo na allegro bezpiecznie kupic te maski bielendy
z gory dziekuje!
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 07:13   #149
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

Cytat:
Napisane przez madzioha Pokaż wiadomość
Że tak spytam z ciekawości - co dajecie pod algi? siakąś ampułkę czy cuś?

Ja zawsze pod algi nakładam ampułkę - ostatnio kupiłam 2 w salonie yasumi za 10,90 szt, ale nie polecam, zero efektów. Już lepiej sprawowały się rybki z rossamana.

Wczoraj kupiłam DERMOGAL A+E 48 kapsułek za 11,50 pln (to naturalny kosmetyk w postaci rybek) ciekawa jestem jak się będą sprawdzały pod maska algową hiehie
Na wizażu widziałam, że wiele dziewczyn zachwala te kapsułki i myślę że szybciej będę miała widoczne rezultaty kładąc je pod algi.

Btw ostatnio zakupiłam pomarańczowe algi w woreczku jakiegoś innego producenta, zdarłam naklejkę więc nie wiem co to było. Algi są mega extra wybielają i rozjaśniaja poszarzałą karnację i skutecznie rozjaśniają moja plamę pigmentacyjną na policzku, która mi sie znikąd pojawiła
Ja nakładałam na początku zakupione razem z maską serum normalizujące Bielendy z tej serii, ale to porażka. Strasznie zatyka pory, skład ma "niezdrowy".
Potem stosowałam Dermogal A+E i uwielbiam te rybki do dziś tylko ten zapach jest wstrętny, ale można się przyzyczaić.
Ostatnio jednak eksperymentuje i nakładam pod maski różne rzeczy, czyste oleje, np z pestek malin albo dwufazowy koncentrat AnneMarie Borlind, jednak jak dotąd nic nie przebiło rybek Gal.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 12:47   #150
aktinidia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: BIELENDA maski algowe - wymiana doświadczeń.

mam takie pytanie czy ciężko ją nałożyć?? Kiedyś miałam robioną maseczkę algową.. i miała konsystencje bardzo wodnistą.. więc sama raczej nie potrafiła bym sobie jej nałożyć.. czy wszystkie mają taką konsystencje?
aktinidia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-18 21:28:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.