Wszystko o Oriflame cz. X - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-01, 08:52   #4981
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Uff... Zamówienie złożone. Sama nie wiem, jakim cudem...
Nowy system jeszcze chyba dłuuugo będę przyswajała, eh...
Trochę się poczułam jak głąb kapuściany, ale widzę, że nie tylko ja miałam problemy, żeby to ogarnąć. Aby tyle na pocieszenie.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 08:56   #4982
aqatrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 98
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

U mnie jednak też się dodały darmowy katalog i darmowy katalog Wellness, choć przy zatwierdzaniu zamówienia na pewno ich nie było. A poza tym po co mi 4 katalogi Wellness?

Cennik wprowadził mnie w błąd. Zamawiałam podkład i według instrukcji wpisałam kod na korektor. Okazało się, że system też dopisał, nie zauważyłam tego i mam na fakturze drugi korektor za 22 zł.

Zamawiałam też innej klientce koktajl z subskrypcji zaczętej w katalogu 13. Miał być według starej ceny, a na fakturze jest nowa.
aqatrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 09:06   #4983
fenomeno2000
Rozeznanie
 
Avatar fenomeno2000
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 689
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

U mnie też w zamówieniu nie było katalogów ani tego 1 podstawowego ani tych 2 co zawsze się dodawały. Na Fakturze jest już ten 1 ale tych 2 brak i w dodatku dopisali mi te Wellness płatne , których nie mogłam usunąć. Też mi się nie podoba ten nowy system. I w dodatku nie ma daty dostawy ? Mam czekać według informacji 3 dni. Ciekawe czy w środę będzie? Ostatnio paczki zamawiane w poniedziałek na adres domowy były w czwartek. Zobaczymy

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez aqatrojmiasto Pokaż wiadomość
U mnie jednak też się dodały darmowy katalog i darmowy katalog Wellness, choć przy zatwierdzaniu zamówienia na pewno ich nie było. A poza tym po co mi 4 katalogi Wellness?

Cennik wprowadził mnie w błąd. Zamawiałam podkład i według instrukcji wpisałam kod na korektor. Okazało się, że system też dopisał, nie zauważyłam tego i mam na fakturze drugi korektor za 22 zł.

Zamawiałam też innej klientce koktajl z subskrypcji zaczętej w katalogu 13. Miał być według starej ceny, a na fakturze jest nowa.
Możesz szybko zadzwonić i anulować to błędne zamówienie i po jakiejś godzinie złożyć nowe. Ja ostatnio tak zrobiłam, zadzwoniłam rano i udało mi się anulować
fenomeno2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 09:26   #4984
Beacia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 330
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Mothernight Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć jak to jest z tymi produktami 90%taniej?Bo na fejsie jakaś mądra głowa napisała,że system sam odejmuje te 90%od najdroższego zamówionego produktu.Tam się o coś spytać,to człowiek jeszcze głupszy wychodzi.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Podejście w stylu dzieci z przedszkola"ja już wiem,bo jestem dyrektorem albo innym palantem,ale pocałujcie mnie w dupę,bo wam nie powiem".
Poprzedni system brał najdroższy produkt w cenach regularnych i z niego robiło się 10 %. Czyli nie było, że Ty chcesz któryś taniej. Problem pojawiał się gdy była super wyprzedaż (np. paletka cena regularna 119 zł, na promocji 24,90) a Ty chciałaś wodę za 109 zł wziąć 90% taniej i nagle paletka się redukowała. Ponoć działało to, że ten produkt który chce się mieć taniej wpisywało się jako pierwszy.
W nowym systemie nie mam pojęcia jeszcze jak to działa, ale pewnie podobnie.
Btw. nie przejmuj się innymi tylko rób swoje. Od czegoś też masz sponsora i osoby wyżej, nie każdy przecież jest tak zadufany w sobie ;p


Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ja też nie mogłam wyrzucić katalogów Welnesss, nie dostałam katalogu darmowego (tych 2 za 3 zł też zresztą nie było), do Ori dodzwonić się nie sposób. Burdel na kółkach!!
Podejrzewam, że to przez te problemy (że płatne katalogi i braki się nie usuwały) dalej nie funkcjonuje to tak jak trzeba. Cierpliwości ;p Na plus na pewno jest to, że pojawiają się produkty z lojalki

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Zamówienie złożone, zero braków, ale nie ma już wyprzedaży przed weryfikacją (zawsze była taka fajna...) i nie dało się wykasować katalogów Wellness Paczka na dom, nie było konkretnego terminu napisanego, tylko "3 dni"...Nie podoba mi się ten nowy system, stary był dużo lepszy, czytelniejszy!

No właśnie, nie było widać darmowych katalogów, ani tych płatnych, a chciałam jak zwykle płatne wykasować.
Dlaczego zlikwidowali "zobacz oczekujące"???
Teraz jest ta rubryka Dodatki czy coś w tym stylu. Tam pojawią się płatne katalogi jak naprawią błędy. Podejrzewam też, że wellness też będzie do usunięcia.
Data dostawy również ma być wprowadzona. Kiedy? Nie wiadomo, ale też to, że się denerwujemy nic nie zmieni.
Ja pisałam do Ori odnośnie zmian a i tak wysłali mi gotową formułkę, którą odpisują każdemu..

Ale na poprawę humoru:
"Oriflame szczycie się tym , że nie testuje kosmetyków na zwierzętach. Szkoda, że zmiany systemowe są testowane na żywym organiźmie "
To z grupy konsultantów Oriflame na fb, tekst p. Marcina )
__________________
.
Beacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 09:30   #4985
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Beacia Pokaż wiadomość

Podejrzewam, że to przez te problemy (że płatne katalogi i braki się nie usuwały) dalej nie funkcjonuje to tak jak trzeba. Cierpliwości ;p Na plus na pewno jest to, że pojawiają się produkty z lojalki
Mnie się cierpliwość do poczynań tej firmy momentami dość szybko wyczerpuje. Mój mąż jest informatykiem i wiem, że zanim wdroży się jakieś zmiany, najpierw przeprowadza się testy. Nowy system zamawiania w Ori wygląda tak, jak by nikt tego na oczy przed poniedziałkiem nie widział. Żenujące
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 10:05   #4986
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

To się nacieszyłam 15tką,zamiast tego mam pakiet 14specjalnie do piątku czekałam,żeby mieć katalog następny
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 10:06   #4987
Beacia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 330
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mnie się cierpliwość do poczynań tej firmy momentami dość szybko wyczerpuje. Mój mąż jest informatykiem i wiem, że zanim wdroży się jakieś zmiany, najpierw przeprowadza się testy. Nowy system zamawiania w Ori wygląda tak, jak by nikt tego na oczy przed poniedziałkiem nie widział. Żenujące
Zmiany były wprowadzone ponad tydzień temu w czwartek. Po tygodniu dopiero dało się usunąć braki i płatne katalogi jednak dalej coś było nie tak więc je zlikwidowali.
Wydaje mi się, że to wszystko można było zrobić w krótszym czasie, ale najwidoczniej informatycy w Ori mają swoje tempo i nic im nie zrobimy Też byłam zła na początku ale stwierdziłam, że nic mi to nie da więc trzeba poczekać. Ale jak ten system naprawią to myślę, że będzie on nawet lepszy niż wcześniejszy.
__________________
.
Beacia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 10:07   #4988
Mothernight
Raczkowanie
 
Avatar Mothernight
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NDM
Wiadomości: 212
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

I dodali mi ulotkę"jesienne wyprzedaże"tą,która była w 13 hahaha
Mothernight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 10:51   #4989
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez grr1 Pokaż wiadomość
Ja zamawiałem nową meską przez 90% taniej i jeszcze dodalo mi 2 x Paradise za 9,9 zobaczymy co z tego bedzie
A po złożeniu zamówienia jak wchodzisz w faktury to Paradise również obie sztuki masz za 9,90 ?? Bo u mnie tez dodały się dwie sztuki osobno, a boje się, że jak zatwierdzę zamówienie to potem oni sami sobie to zmienia na normalne ceny, czyli jedna za 9,90, a druga za 73,00. Potem się nie wypłacę :p
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 12:20   #4990
Monika-18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 28
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Hej Dziewczyny. Właśnie obejrzałam nową ulotkę. Torebka Giordani Gold w rewelacyjnej cenie. i teraz jestem w kropce... bo miałam brać torbę Camilla... Mam dylemat. Ta z GG nie ma zamka tylko zatrzask i to jest ponoć jej jedyny minus. Ale dziewczyny sobie ją bardzo chwalą. Camilla z zamkiem i też ma dobre opinie. Nie wiem na którą się zdecydować... :/ pomożecie??
Monika-18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 13:15   #4991
BlairM88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 49
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

ja bym nie ryzykowała z torbą na zatrzask... ale ta GG mi się też bardzo podobała, jednak nie wzięłam jej tylko ze względu na brak zamka. ale to zależy co wolisz
BlairM88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 13:29   #4992
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Mothernight Pokaż wiadomość
I dodali mi ulotkę"jesienne wyprzedaże"tą,która była w 13 hahaha
Geniusze..
Cytat:
Napisane przez Girlar Pokaż wiadomość
A po złożeniu zamówienia jak wchodzisz w faktury to Paradise również obie sztuki masz za 9,90 ?? Bo u mnie tez dodały się dwie sztuki osobno, a boje się, że jak zatwierdzę zamówienie to potem oni sami sobie to zmienia na normalne ceny, czyli jedna za 9,90, a druga za 73,00. Potem się nie wypłacę :p
Najwyżej wtedy jedną zwrócisz.
Cytat:
Napisane przez Monika-18 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Właśnie obejrzałam nową ulotkę. Torebka Giordani Gold w rewelacyjnej cenie. i teraz jestem w kropce... bo miałam brać torbę Camilla... Mam dylemat. Ta z GG nie ma zamka tylko zatrzask i to jest ponoć jej jedyny minus. Ale dziewczyny sobie ją bardzo chwalą. Camilla z zamkiem i też ma dobre opinie. Nie wiem na którą się zdecydować... :/ pomożecie??
Ja bym brała jednak Camillę... Tak na mój gust.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 14:41   #4993
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Czy woda Sprakle in Paris będzie nawiązaniem do byłej Serene ? Ktos cos wie moze na ten temat??
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:29   #4994
duska a
Raczkowanie
 
Avatar duska a
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 238
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Faktycznie, na fakturze jest cennik i darmowy katalog. Tylko tak się zastanawiam po co mi aż 4 katalogi Wellness.. Już się nie mogę doczekać paczki. Ciekawe kiedy zresztą będzie. Termin mam na czwartek, ale może będzie już w środę. Dla siebie wzięłam tylko żel pod prysznic Taj Mahal.
__________________
'be happy.'
duska a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:47   #4995
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez duska a Pokaż wiadomość
Dla siebie wzięłam tylko żel pod prysznic Taj Mahal.
ja dla siebie nie wzięłam nic no, oprócz maseczki zamiast opłaty za małe zamówienie o ile koleżankom katalog do gustu nawet przypadł, ja w nim nic ciekawego nie znalazłam. Żel Taj Mahal pachnie dla mnie jak woda toaletowa Ecobeauty - czyli w sumie... śmierdzi. Przynajmniej na kartce w katalogu.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:57   #4996
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ja dla siebie nie wzięłam nic no, oprócz maseczki zamiast opłaty za małe zamówienie o ile koleżankom katalog do gustu nawet przypadł, ja w nim nic ciekawego nie znalazłam. Żel Taj Mahal pachnie dla mnie jak woda toaletowa Ecobeauty - czyli w sumie... śmierdzi. Przynajmniej na kartce w katalogu.
A mi ta seria śmierdzi lekiem , który psikałam sobie do gardła jak chorowałam na zatoki/migdały....

Czy moze ktos mi powie czy odcien light ivory w tym nowym podkładzie jest duzo ciemniejszy od n.beige?? Jak byłabym skłonna powiedziec ,że jest jasniejszy. Moja kolezanka chce ten podkład ale nat.beige jest za jasny a podejrzewa ,że warm sand będzie za ciemny....
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 17:40   #4997
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Czy moze ktos mi powie czy odcien light ivory w tym nowym podkładzie jest duzo ciemniejszy od n.beige?? Jak byłabym skłonna powiedziec ,że jest jasniejszy. Moja kolezanka chce ten podkład ale nat.beige jest za jasny a podejrzewa ,że warm sand będzie za ciemny....
Kolorystyka nowego podkładu bardzo dziwna jest i w rzeczywistości dużo jaśniejsza niż w katalogu... Najlepiej zamów próbki, żeby spróbować.

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez aqatrojmiasto Pokaż wiadomość
Zamawiałam też innej klientce koktajl z subskrypcji zaczętej w katalogu 13. Miał być według starej ceny, a na fakturze jest nowa.
Jestem w takiej samej sytuacji, subskrypcję robiłam w 13, a w tym katalogu płacę 5zł więcej. Niby czemu? Ale nawet nie chce mi się do nich dzwonić, bo pewnie nic nie będą wiedzieli :/
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 17:53   #4998
grr1
Raczkowanie
 
Avatar grr1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 47
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez Girlar Pokaż wiadomość
A po złożeniu zamówienia jak wchodzisz w faktury to Paradise również obie sztuki masz za 9,90 ?? Bo u mnie tez dodały się dwie sztuki osobno, a boje się, że jak zatwierdzę zamówienie to potem oni sami sobie to zmienia na normalne ceny, czyli jedna za 9,90, a druga za 73,00. Potem się nie wypłacę :p
Fakture mam juz zatwierdzona i wysana paczke, mam nadzieje ze sie nie zmieni. Jakby wystawili fakture korygującą to zwroce
grr1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 17:57   #4999
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Jestem w takiej samej sytuacji, subskrypcję robiłam w 13, a w tym katalogu płacę 5zł więcej. Niby czemu? Ale nawet nie chce mi się do nich dzwonić, bo pewnie nic nie będą wiedzieli :/
Napisz maila, nie daj się. Ja już rano napisałam maila w sprawie katalogów Wellnesów.
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 17:59   #5000
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Napisz maila, nie daj się. Ja już rano napisałam maila w sprawie katalogów Wellnesów.
ja też napisałam
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 18:01   #5001
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Napisz maila, nie daj się. Ja już rano napisałam maila w sprawie katalogów Wellnesów.
A co napisałaś w sprawie katalogów Wellness?
Ja nie dostałam nawet darmowego katalogu...
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 18:06   #5002
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Mamy 5000 postów, zatem...





ZAPRASZAM DO NOWEJ CZĘŚCI WĄTKU:


Wszystko o Oriflame cz. XI








__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki

Edytowane przez Li O
Czas edycji: 2012-10-01 o 18:08
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 08:57   #5003
buziakb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

Cześć dziewczyny!!
Potrzebuję Waszej pomocy! Nie mogę znaleźć numerów próbek do nowego podkładu everlasting. Bardzo prosze o pomoc
__________________
Całe życie na diecie i całe życie ukochane słodkości wygrywają kocha gotować

Nie klikaj czegoś jeśli nie wiesz do czego służy--- życie nauczyło...
buziakb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-07, 10:36   #5004
kosmetyczkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 139
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. X

spam
__________________
konsultantka Mariza sponsor 011440

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-11-08 o 14:14
kosmetyczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.