Wszystko o Oriflame cz. XI - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 17:35   #2341
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o pielęgnację cery to raczej tak generalnie wolę kupować produkty sprawdzone, który dłuższy czas utrzymują się na rynku (oczywiście nie tyczy się to żeli pod prysznic i innych pierdółek) tuszu do rzęs w ciemno też bym nie kupiła
Ja bym nie wytrzymała, uwielbiam różne nowinki kosmetyczne i często kupuję nowe kremy do twarzy. Mam cerę tłustą, kapryśną, ale za to totalnie niewrażliwą. Nic mnie w życiu nie uczuliło. Czasami mam wrażenie, że mojej skórze nie jest w stanie zaszkodzić żaden krem. Kremy mnie też nigdy nie zapychają, ale zawsze używam odpowiednich dla swojej cery. Jedynym kosmetykiem, który mnie zapchał jest serum zwężające pory ecollagen ale to jest jeden dziwny wyjątek. Nie mogę go używać, choć je lubię za efekt. Rzadko też kieruję się recenzjami innych, bo już nie raz okazało się, że mam zgoła inne zdanie na temat wielu kosmetyków.

Edytowane przez Natalie24
Czas edycji: 2013-03-22 o 17:38
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 19:56   #2342
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Ja bym nie wytrzymała, uwielbiam różne nowinki kosmetyczne i często kupuję nowe kremy do twarzy. Mam cerę tłustą, kapryśną, ale za to totalnie niewrażliwą. Nic mnie w życiu nie uczuliło. Czasami mam wrażenie, że mojej skórze nie jest w stanie zaszkodzić żaden krem. Kremy mnie też nigdy nie zapychają
pozazdrościć... ja niestety muszę uważać. Poza tym dzięki takiej wstrzemięźliwości trafia mi się mniej bubli niż mogłoby się trafić. Np. w kosmetyczce kolorowej obecnie mam tylko to co jest fajne i czego z chęcią na co dzień używam. Zestaw łazienkowy też jest solidnie przemyślany (chociaż ostatnio miałam jeden fail - krem nagietkowy z YR, koszmar). Wydajesz kasę na coś co ma opinię pewniaka = nie tracisz jej na coś co się może z dużym prawdopodobieństwem nie sprawdzić = możesz więcej wydać na inne kosmetyki Serio, oduczyłam się już dawno łapać wszelkie okazje "bo tanio", bardzo rzadko kupuję cokolwiek bez sprawdzenia recenzji, pod wpływem impulsu. Oczywiście, nie da się wszystkiego przewidzieć ale i tak jest to moim zdaniem rozsądne rozwiązanie /przy mojej skórze/
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 20:40   #2343
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
w katalogu 6 na stronie 19 przedstawione jest serum do rzęs hyper stretch.
Czy któraś używała coś podobnego z oriflame ? Dało coś?
Pamiętam,że kiedyś było przeźroczyste i miałam je ale używałam jak mi się przypomniało,więc nawet nic nie pomogło.
Jak będzie tym razem z tym ?
Rozumiem,że żadna na pewno go nie miała bo to nowość
ja też kiedyś miałam odżywkę do rzęs, ale miała szczoteczkę jak tusz i z tego co pamiętam to byłam na nią uczulona, bo mi oczy łzawiły
dlatego teraz boję się zamawiać cokolwiek
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 22:04   #2344
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

ta ma odziwo pędzelek :[ jestem ciekawa jak się nakłada
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-22, 23:38   #2345
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
ta ma odziwo pędzelek :[ jestem ciekawa jak się nakłada
po prostu miziasz u nasady rzęs. Ja miałam kiedyś odżywkę ze szczotą jak do tuszu do rzęs i nie polecam takiej formy - choćby nie wiem co, zawsze mi jakaś drobinka po tuszu na rzęsach zostawała i odżywka ją zbierała; po jakimś czasie żel z odżywką zaczął się robić od tego szarawy, odstawiłam koniec końców :/ aplikacja pędzelkiem jest na pewno bardziej higieniczna. Ja to w ogóle używam kremu do rzęs i nakładam go palcem.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-23, 13:49   #2346
jocelyne mary
Raczkowanie
 
Avatar jocelyne mary
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 354
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o pielęgnację cery to raczej tak generalnie wolę kupować produkty sprawdzone, który dłuższy czas utrzymują się na rynku (oczywiście nie tyczy się to żeli pod prysznic i innych pierdółek) tuszu do rzęs w ciemno też bym nie kupiła
Też się nie rzucam na nowości, mam wrażliwą cerę. Korzystam z tego, co sprawdzone, ale na sobie. Kilka razy dałam się przekonać, bo ktoś coś polecił, ale z opłakanym efektem. Z Oriflame akurat mam sporo kosmetyków do pielęgnacji, które dobrze toleruję - twarz mi nie puchnie, nie jest zaczerwieniona, podrażniona, nie ma krostek itd. Nawet udało mi się wyciszyć rumień, który bardzo często się pojawiał i coraz trudniej schodził...
Nawet gdybym chciała poeksperymentować z kosmetykami, to nie mogę, jeśli chcę normalnie móc wyjść na ulicę.
jocelyne mary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-25, 13:07   #2347
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Właśnie skończyłam używać próbki nowego kremu dotleniającego do skóry tłustej ( na dzień i na noc). Co prawda mam skórę mieszaną, ale chciałam sprawdzić czym różni się nowa seria od Matte touch. Moim zdaniem różnica jest ogromna. Przede wszystkim nowe kremy naprawdę matują skórę, czego w poprzedniej serii nie zauważałam. Krem na dzień nie ma już takiej żelowo-kremowej konsystencji. Jest lekki, nietłusty, przyjemnie się go nakłada i szybko się wchłania. U mnie zmatowił nawet podkład adaptacyjny do tego stopnia, że nie musiałam używać pudru Krem na noc sprawił, że rano obudziłam się z matową skórą, a nie tak jak zawsze z grzywką przyklejoną do tłustego czoła Dodam, że nie poczułam przesuszenia skóry. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie nowe kremy i intensywnie zastanawiam się nad ich kupnem. Nadchodzi wiosna, lato, coraz cieplej będzie na dworze, a moja skóra zacznie się świecić. Jedynie, co według mnie zmieniło się na gorsze, to zapach. Matte touch pachniał tak jakoś świeżo, nowa seria jest jakaś taka inna. Nie podchodzi mi, ale szybko się ulatnia. Jednak jest to sprawa indywidualna, a ja przy wyborze kosmetyków pielęgnacyjnych nie kieruję się zapachem, a wyłącznie tym, jak działa.
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 15:18   #2348
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam używać próbki nowego kremu dotleniającego do skóry tłustej ( na dzień i na noc). Co prawda mam skórę mieszaną, ale chciałam sprawdzić czym różni się nowa seria od Matte touch. Moim zdaniem różnica jest ogromna. Przede wszystkim nowe kremy naprawdę matują skórę, czego w poprzedniej serii nie zauważałam. Krem na dzień nie ma już takiej żelowo-kremowej konsystencji. Jest lekki, nietłusty, przyjemnie się go nakłada i szybko się wchłania. U mnie zmatowił nawet podkład adaptacyjny do tego stopnia, że nie musiałam używać pudru Krem na noc sprawił, że rano obudziłam się z matową skórą, a nie tak jak zawsze z grzywką przyklejoną do tłustego czoła Dodam, że nie poczułam przesuszenia skóry. Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie nowe kremy i intensywnie zastanawiam się nad ich kupnem. Nadchodzi wiosna, lato, coraz cieplej będzie na dworze, a moja skóra zacznie się świecić. Jedynie, co według mnie zmieniło się na gorsze, to zapach. Matte touch pachniał tak jakoś świeżo, nowa seria jest jakaś taka inna. Nie podchodzi mi, ale szybko się ulatnia. Jednak jest to sprawa indywidualna, a ja przy wyborze kosmetyków pielęgnacyjnych nie kieruję się zapachem, a wyłącznie tym, jak działa.
Bardzo cieszy mnie ta informacja, bo brakowało mi w Oriflame porządnie matujących kremów do cery tłustej
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:32   #2349
joasia_08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 613
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Natalie24 Pokaż wiadomość
Bardzo cieszy mnie ta informacja, bo brakowało mi w Oriflame porządnie matujących kremów do cery tłustej
Tylko, że ja mam cerę mieszaną i w moim przypadku kremy spisują się doskonale. Nie wiem jak sobie będą radziły z tłustą cerą, ale skoro zmatowiły moje czoło, to ze wszystkim sobie poradzą
joasia_08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 16:04   #2350
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez joasia_08 Pokaż wiadomość
Tylko, że ja mam cerę mieszaną i w moim przypadku kremy spisują się doskonale. Nie wiem jak sobie będą radziły z tłustą cerą, ale skoro zmatowiły moje czoło, to ze wszystkim sobie poradzą
Kiedyś jeszcze zanim wpadli na głupi pomysł, żeby wprowadzić serię matte touch dla cery tłustej/mieszanej, mieli osobne serie dla każdej cery i wtedy kremy do skóry tłustej były świetne. Podejrzewam, że poszli po rozum do głowy i zrozumieli, że zarówno skóra tłusta jak i mieszana potrzebuje osobnych kremów. Ja mam cerę tłustą i mi te kremy matte touch w ogóle nie pasowały. Cera jest na tyle tłusta, że praktycznie nie odczuwam żadnego dyskomfortu z suchością skóry, mogą nawet szaleć miesiącami siarczyste mrozy, a moja twarz i tak nie będzie sucha w żadnym miejscu....więc mam nadzieję, że w końcu będą to kremy dla mnie
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 19:34   #2351
aqatrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 98
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Pojawiła się ulotka świąteczna

https://poland.secure.oriflame.com/p..._wielkanoc.pdf
aqatrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 20:12   #2352
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

a ja specjalnie czekałam do poniedziałku z zamówieniem bo miałam nadzieję na ulotkę... i nie było wczoraj ulotki, to puściłam zamówienie, a tutaj dzisiaj się pojawia, no niech o szlag...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 08:20   #2353
Nastka_
Raczkowanie
 
Avatar Nastka_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 90
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Właśnie ja tez czekałam z zamówieniem do pn,a wczoraj patrzę dali ulotkę jestem zła, tym bardziej,że zamawiałam klientce wodę Amber Elixir w cenie normalnej a w ulotce jest po 29 zł a zamówienie miałam na 120 pkt ,więc gdybym wiedziała o ulotce to rozbiłabym sobie na dwa zamówienia
__________________
Spełnienie przyjdzie , gdy osiągnę cel
Nastka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 17:45   #2354
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

drogie Panie, przepraszam że się tak bezczelnie wcinam ze swoim pytaniem ale muszę od czasu do czasu zamawiam coś z Ori, teraz zaciekawiła mnie ta nowa woda różana ale nie mogę wydobyć od swojej konsultantki o co chodzi z tą promocją (cena regularna niezbyt). Widziałam dwie strony wcześniej że ktoś o nią pytał, ale nie dostał konkretnej odpowiedzi-kiedy możemy się spodziewać rozjaśnienia sytuacji w tej kwestii?
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 18:56   #2355
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
drogie Panie, przepraszam że się tak bezczelnie wcinam ze swoim pytaniem ale muszę od czasu do czasu zamawiam coś z Ori, teraz zaciekawiła mnie ta nowa woda różana ale nie mogę wydobyć od swojej konsultantki o co chodzi z tą promocją (cena regularna niezbyt). Widziałam dwie strony wcześniej że ktoś o nią pytał, ale nie dostał konkretnej odpowiedzi-kiedy możemy się spodziewać rozjaśnienia sytuacji w tej kwestii?

Rose of dreams?

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

myślę,że pewnie będzie trzeba zrobić zamówienie na odpowiednią kwotę i wtedy taniej się będzie mogło kupić

Edytowane przez paula1109
Czas edycji: 2013-03-27 o 18:54
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 19:02   #2356
aqatrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 98
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Chodzi o tą wodę przy której pisze: Zapytaj konsultantkę?

Pewnie uzyskałabyś odpowiedź, ale...

Oriflame nie poinformowało konsultantek, o co chodzi. Może jakieś informacje będą 3 kwietnia po godz 19 po spotkaniach wprowadzających katalog. Same się zastanawiamy, jaka będzie ta promocja. I nie możemy przekazać żadnych informacji naszym klientkom.
aqatrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 19:04   #2357
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

jak będę coś wiedziała napiszę na pewno .
Mam pytanie odnośnie pęsety,czy któraś ją ma ? posiada etui ?

Czy są osoby które wcześniej mogą zamawiać,ponieważ chodzi mi o to serum do rzęs co pisałam wcześniej, czy warto je zamawiać,zauważyłam,że ma pojemność bardzo mała
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 20:05   #2358
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Mam problem. Odebrałam paczkę i w niej nie było bazy pod makijaż, która była na fakturze oznaczona jako B.O. Zamiast tego znalazłam balsam po goleniu for men którego nie zamawiałam i którego na fakturze nie było. Jak to wyprostować?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 21:46   #2359
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Zeskanuj fakturę i napisz do nich.
Wyliczą według wagi jaka jest na fakturze,ale napisz że zamiast tego dostałaś co innego i nie będziesz ponosić kosztów z odsyłaniem tego do nich jeśli będą Ci kazać bo przecież to nie Twoja wina.
Kiedyś pamiętam,też tak miałam i nie musiałam odsyłać bo napisałam im tak jak napisałam Tobie wcześniej. Jeszcze tego by brakowało,żebym miała odsyła na swoj koszt coś czego nie zamawiałam.
A to tym fancie musisz powiedzieć,bo wliczone zostało to w tą samą wagę co reszta kosmetyków.
ich nie oszukasz,gdyż reklamację uwzględniają po wadze paczki haaa

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

hmm...ale ta baza jest normalnie wliczoną w fakturę czy po prostu wpisana na końcu faktury do kosmetyków niedostępnych ?
Bo jeśli jest wpisana i normalnie wliczona kwota za nią to zgłoś tak jak pisałam Ci powyżej. A jeśli nie jest wliczona,to nic im nie pisz. Doślą Ci w kolejnym zamówieniu.
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 22:03   #2360
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
Zeskanuj fakturę i napisz do nich.
Wyliczą według wagi jaka jest na fakturze,ale napisz że zamiast tego dostałaś co innego i nie będziesz ponosić kosztów z odsyłaniem tego do nich jeśli będą Ci kazać bo przecież to nie Twoja wina.
Kiedyś pamiętam,też tak miałam i nie musiałam odsyłać bo napisałam im tak jak napisałam Tobie wcześniej. Jeszcze tego by brakowało,żebym miała odsyła na swoj koszt coś czego nie zamawiałam.
A to tym fancie musisz powiedzieć,bo wliczone zostało to w tą samą wagę co reszta kosmetyków.
ich nie oszukasz,gdyż reklamację uwzględniają po wadze paczki haaa

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

hmm...ale ta baza jest normalnie wliczoną w fakturę czy po prostu wpisana na końcu faktury do kosmetyków niedostępnych ?
Bo jeśli jest wpisana i normalnie wliczona kwota za nią to zgłoś tak jak pisałam Ci powyżej. A jeśli nie jest wliczona,to nic im nie pisz. Doślą Ci w kolejnym zamówieniu.

Jest dodana w środku zamówienia i normalnie doliczona do sumy.
Niestety nie posiadam skanera, czy mogę zrobić zdjęcie?
Czyli wystarczy, że wyślę obraz, napiszę jaka jest sytuacja z zaznaczeniem, że nie będę tego odsyłać na swój koszt?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 22:23   #2361
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

tak. może być zdjęcie,ważne żeby wyraźne było.
napisz,że nie dostałaś tego co zamawiałaś a dostałaś co innego i nie masz teraz zamiaru odsyłać tego na swój koszt,ponieważ byłoby to nie fair
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 07:52   #2362
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

dziękuję za odpowiedzi odnośnie Rose of dreamsw takim razie poczekam, zobaczymy co wymyślą.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 07:59   #2363
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Mam mega pilny problem i mam nadzieję, że jak zwykle mnie poratujecie Otóż klientka lubi tylko matowe cienie, a spodobała jej się ta paletka http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=24808 w odcieniu Nude & Grey. Ja posiadam Midnight & Pink i niektóre cienie są perłowe, a niektóre matowe. Jeżeli któraś z Was posiada lub chociaż miała okazję testować to bardzo proszę o pomoc. Szczególnie zależy mi na na tym czy te najciemniejsze są matowe.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 10:50   #2364
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez aisha21 Pokaż wiadomość
drogie Panie, przepraszam że się tak bezczelnie wcinam ze swoim pytaniem ale muszę od czasu do czasu zamawiam coś z Ori, teraz zaciekawiła mnie ta nowa woda różana ale nie mogę wydobyć od swojej konsultantki o co chodzi z tą promocją (cena regularna niezbyt). Widziałam dwie strony wcześniej że ktoś o nią pytał, ale nie dostał konkretnej odpowiedzi-kiedy możemy się spodziewać rozjaśnienia sytuacji w tej kwestii?
Odpowiedź na pytanie o wodę jest w wątku katalogowym. Z tego co wiem, jest ona nagrodą w Programie Witamy, chyba za 2 etap, ale pewne informacje będą po spotkaniach katalogowych, czyli w przyszłym katalogu. Niektórzy dyrektorzy testują tą wodę, ale na razie czytałam 2 opinie, że średnio z jej trwałością.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 12:22   #2365
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez paula1109 Pokaż wiadomość
tak. może być zdjęcie,ważne żeby wyraźne było.
napisz,że nie dostałaś tego co zamawiałaś a dostałaś co innego i nie masz teraz zamiaru odsyłać tego na swój koszt,ponieważ byłoby to nie fair

Dziękuję, wysłałam już
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 12:41   #2366
paula1109
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 2 381
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

daj znać co odpiszą
paula1109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 13:19   #2367
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
czy dostaniesz bezpośrednio w odziale tego nie wiem, bo u mnie trzeba wszystklo zamawiać
Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
W oddziale dostanie, bo mają magazyn, ale i tak będzie musiała złożyć na miejscu zamówienie na próbki.
Już wszystko wiem. Niestety w "moim" oddziale nie mają magazynu i na próbki muszę robić normalne zamówienie.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 14:10   #2368
Natalie24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 601
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Skończył mi się szampon u pożyczyłam od chłopaka żel żeby umyć włosy. Chodzi o ten oczyszczający i wzmacniający żel do mycia ciała i włosów East for Men z limitowanej serii i mnie zamurowało, do mycia włosów jest rewelacyjny, lepszy niż wszystkie szampony Oriflame czy to hairx, NS czy milk&honey. Włosy są leciutkie, sypkie, mięciutkie, świeże, zero obciążenia czy wysuszenia. Jeszcze przed nałożeniem świetnie się rozczesują. Fryzura jest tak lekka, że nie czuję żebym miała na głowie włosy. Muszę go sobie koniecznie kupić, bo już dawno nie miałam takich fajnych włosów po żadnym szamponie
Natalie24 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 14:14   #2369
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Już wszystko wiem. Niestety w "moim" oddziale nie mają magazynu i na próbki muszę robić normalne zamówienie.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi
Oddziały są 2 - Poznań i Katowice. W innych miejscach zostaje robienie zamówienia. W filiach część kosmetyków jest dostępna do zobaczenia i pomacania.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 14:55   #2370
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. XI

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Oddziały są 2 - Poznań i Katowice. W innych miejscach zostaje robienie zamówienia. W filiach część kosmetyków jest dostępna do zobaczenia i pomacania.
A widzisz, to wszystko wyjaśnia. Faktycznie w Krakowie mam filie
A co pomacania to fakt, dzisiaj dziewczyna chciała zobaczyć wiele rzeczy i sympatyczny pan co chwilę coś podawał. Ale perfumowanej wody Grace nie mieli. A w sumie szkoda bo też chciałam "zobaczyć" jak pachnie w naturze a nie na kartce papieru

Dzięki za cierpliwość w tłumaczeniu
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 10:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:37.