Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-24, 14:19   #1171
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
J No i zapobiegliwie, przed latem, kupiłam za trzy stówy różne kremy do opalania i balsamy po opalaniu z Lierac. W zeszłym roku je próbowałam i używałam i choć mało wydajne, to godne polecenia. Jednym słowem czekam już na lato i wakacje .
Olu, miałaś też do twarzy jakieś smarowidło Lierac'a? bardzo są tłuste ?

Ja miałam ich kremy właśnie do twarzy SPF 50 jakieś 2 lata temu i straszne tłuściochy z nich były ale w zeszłym roku wprowadzili jakieś zmiany i podobno na lepsze
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 14:25   #1172
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Olu, miałaś też do twarzy jakieś smarowidło Lierac'a? bardzo są tłuste ?

Ja miałam ich kremy właśnie do twarzy SPF 50 jakieś 2 lata temu i straszne tłuściochy z nich były ale w zeszłym roku wprowadzili jakieś zmiany i podobno na lepsze
Pełnowymiarowych kremów do twarzy Lierac nie miałam, tylko jakieś próbasy, ale nie pamiętam nawet co to było. Z pewnością jednak nic wartego uwagi, skoro nie kupiłam . Miałam za to jakiś krem pod oczy, seria premium (czy coś w tym stylu), ale badziew jakich mało, do tego dość drogi. No i w zeszłym roku nabyłam takie niebieskie serum do twarzy po opalaniu, ale choć nieszkodliwe, to też bez rewelacji.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 15:16   #1173
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

No i skusiłam sie na L'occitenw'owy olejek migdałowy do mycia i nie żałuje, jest zdążyłam go już wypróbować
Dostałam tez zestaw powitalny z okazji rejetsracji na stronach firmy
W ogóle miła w tych sklepach obsługa jest
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 17:11   #1174
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i skusiłam sie na L'occitenw'owy olejek migdałowy do mycia i nie żałuje, jest zdążyłam go już wypróbować
Dostałam tez zestaw powitalny z okazji rejetsracji na stronach firmy
W ogóle miła w tych sklepach obsługa jest
Zgadzam sie mi zawsze Pani oferuje testowanie roznych produktow a raz nawet zrobila peeling dloni - akurat w tym salonie mieli taki mini umywalke, slodka taka haha to mi przypomina, ze nadal nie odebralam pakietu "prezentowego" z jakiejs akcji facebookowej.

Mam nadzieje, ze na Dzien Kobiet bedzie jakas fajna promocja, bo chcialabym kupic tusz Diorshow Iconic Overcurl. Ostatnio kupilam MF False Lash Fusion i jest okropny. Zawsze bylam zadowolona z tuszy tej marki, Clump Defy jest fantastyczny, ale ten paskudnie sie osypuje i jednak wole takie szczoteczki w ksztalcie rogala ;p
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 17:49   #1175
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja dzis dostalam list od S z informacja o dniach VIP od 28 lutego do 9 marca... dziwne, bo pisalyscie, ze trwaja od 21? Chyba ze dla blackow krocej

Chce sie skusic na jakis korektor pod oczy i sie zastanawiam miedzy Magic Concelar HR, All About Eyes Cleanic i tym sephorowym, ktory ma takie super noty na KWC. Jest oczywiscie najtanszy, ale jakos nie mam przekonania do sephorowej marki...
Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2014-02-24 o 17:51
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 17:55   #1176
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja dzis dostalam list od S z informacja o dniach VIP od 28 lutego do 9 marca... dziwne, bo pisalyscie, ze trwaja od 21? Chyba ze dla blackow krocej

Chce sie skusic na jakis korektor pod oczy i sie zastanawiam miedzy Magic Concelar HR, All About Eyes Cleanic i tym sephorowym, ktory ma takie super noty na KWC. Jest oczywiscie najtanszy, ale jakos nie mam przekonania do sephorowej marki...
Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
kupiłam parę dni temu All About Eyes, jutro mam zamiar go potestować, także jak chcesz to dam znać jak się spisuje na ręku obiecująco wygląda, ale zobaczymy jak będzię się sprawowal w ciągu dnia
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 18:06   #1177
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
kupiłam parę dni temu All About Eyes, jutro mam zamiar go potestować, także jak chcesz to dam znać jak się spisuje na ręku obiecująco wygląda, ale zobaczymy jak będzię się sprawowal w ciągu dnia
Bylabym wdzieczna za opinie w sumie wlasnie najblizej mi do niego, bo HR diabelsko droga

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 19:21   #1178
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zmaiast mnie dusic jeszcze podziękujesz Ja tez mysle nad kliknieciem drugiejgo, razem z pomada do ciala, ale nie wiem jak ta pomada, czy da rade mijej przesuszonej skórze, bo w D. nie mieli testerów :/
Corri ja miałam b.suchą skórę, na nogach najbardziej i pomada była dla mnie rewelacyjna, dała radę memu przesuszeniu niesamowita wręcz ehhh zatęskniłam ...

Contax z Liereca mam Hydra-Chrono+ i Mesolift Creme oba lekkie, mimo iż ten pierwszy jest do suchej czy nawet b.suchej skóry, Mesolift z wit. C nie polecam ze wzlędu na zapach... a tak to z obu jestem b.zadowolona
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-02-24 o 19:26
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:24   #1179
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Corri ja miałam b.suchą skórę, na nogach najbardziej i pomada była dla mnie rewelacyjna, dała radę memu przesuszeniu niesamowita wręcz ehhh zatęskniłam ...
hmm, no myslę, czy ja kupić Kurde, woalabym próbke jakas potestowac, ale testerów ponoc nie maja :/
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:30   #1180
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
hmm, no myslę, czy ja kupić Kurde, woalabym próbke jakas potestowac, ale testerów ponoc nie maja :/
wiesz mnie bardzo pasowała ale lepiej dorwij próbkę bo każdemu co innego pasuje popatrz może na all ? kiedys widziałam takie saszetki po 10 ml
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:35   #1181
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wiesz mnie bardzo pasowała ale lepiej dorwij próbkę bo każdemu co innego pasuje popatrz może na all ? kiedys widziałam takie saszetki po 10 ml
Nie chce mi sie na allegro za probkami biegac. Dziwne ze w dougu ne maja wiec albo kupie pomade w ciemno, albo wcale
W każdym razie pat&rubowe masła do ciala na mnie nie działaja, a raczej na krótka metę, az nie włoze rurek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 19:48   #1182
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie chce mi sie na allegro za probkami biegac. Dziwne ze w dougu ne maja wiec albo kupie pomade w ciemno, albo wcale
W każdym razie pat&rubowe masła do ciala na mnie nie działaja, a raczej na krótka metę, az nie włoze rurek
no ja na tą chwilę nie mam już takiego przesuszu jak kiedyś i masła ( jak dla mnie to nie masła ) pat&rubowe są powiedzmy znośne to pomada ma całkiem inna konsystecnję jest bardzo gęsta jak ... pomada no właśnie gęsta i bardzo treściwa (mam nadzieję ze od tych kilku lat nie zmienili formuły )
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:53   #1183
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no ja na tą chwilę nie mam już takiego przesuszu jak kiedyś i masła ( jak dla mnie to nie masła ) pat&rubowe są powiedzmy znośne to pomada ma całkiem inna konsystecnję jest bardzo gęsta jak ... pomada no właśnie gęsta i bardzo treściwa (mam nadzieję ze od tych kilku lat nie zmienili formuły )
Ja mam taką skóre od zawsze, wiec
A własnie, co do formuły pomady - lepi sie po naniesieniu i rozsmarowaniu? Długo sie wchłania?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 19:58   #1184
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja dzis dostalam list od S z informacja o dniach VIP od 28 lutego do 9 marca... dziwne, bo pisalyscie, ze trwaja od 21? Chyba ze dla blackow krocej

Chce sie skusic na jakis korektor pod oczy i sie zastanawiam miedzy Magic Concelar HR, All About Eyes Cleanic i tym sephorowym, ktory ma takie super noty na KWC. Jest oczywiscie najtanszy, ale jakos nie mam przekonania do sephorowej marki...
Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
to dwa zupełnie różne korektory, Clinique nieźle kryje, słabo rozświetla i ogólnie jest cięższy, a Magic Helenki głównie rozświetla i jest bardzo leciutki. Osobiście wielę ten drugi
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 20:10   #1185
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja dzis dostalam list od S z informacja o dniach VIP od 28 lutego do 9 marca... dziwne, bo pisalyscie, ze trwaja od 21? Chyba ze dla blackow krocej

Chce sie skusic na jakis korektor pod oczy i sie zastanawiam miedzy Magic Concelar HR, All About Eyes Cleanic i tym sephorowym, ktory ma takie super noty na KWC. Jest oczywiscie najtanszy, ale jakos nie mam przekonania do sephorowej marki...
Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Ale mnie ucieszyłaś tą informacją o VIPach, spore zakupy mi sie szykują i zniżka jak znalazł

Co do korektora to z wymienionych polecam HR MC, jest naprawdę kryjący, rozświetlający, leciutki, ale trzeba go zagruntować, bo się będzie zbierał w zmarszczkach. Jest go bardzo baaardzo dużo, nie do wykorzystania w 6msc.

Teraz mam Armaniego High Precision Retouch z polecenia James i też jestem mega zadowolona, polecam jeśli bierzesz pod uwagę też Dougiego.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:00   #1186
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja mam taką skóre od zawsze, wiec
A własnie, co do formuły pomady - lepi sie po naniesieniu i rozsmarowaniu? Długo sie wchłania?
no właśnie nie pamiętam jak się wchłaniała już jakiś czas temu zużyłam, b.dobre właściwości pielegnacyjne, bardzo treściwa, gęsta, trochę ciężka w rozsmarowaniu pamiętam też że chyba mało wydajna ale podsumowując bardzo byłam zadowolona i z chęcią bym ją powtórzyła jak zużyje zapasy masłowe a tak w ogóle to co ten Dougi nie ma testera ? jednego dougalsa masz w mieście czy więcej? muszę u siebie z ciekawości sprawdzic
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 21:21   #1187
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Ale mnie ucieszyłaś tą informacją o VIPach, spore zakupy mi sie szykują i zniżka jak znalazł

Co do korektora to z wymienionych polecam HR MC, jest naprawdę kryjący, rozświetlający, leciutki, ale trzeba go zagruntować, bo się będzie zbierał w zmarszczkach. Jest go bardzo baaardzo dużo, nie do wykorzystania w 6msc.

Teraz mam Armaniego High Precision Retouch z polecenia James i też jestem mega zadowolona, polecam jeśli bierzesz pod uwagę też Dougiego.
No to HR odpada jesli trzeba go zagruntowac, bo ja nawet nie posiadam pudru a cos co nie wymaga zagruntowania? Jest cos takiego? Zamierzam nakladac go na zacienienia, ktore mam w kierunku nosa, tutaj chyba nie mam linii mimicznych w sumie. Chce zeby byl nawilzajacy i lekki, no ale troszke kryjacy - mam wieczna obsesje, ze sobie przesusze okolice oczu i dlatego tak ciezko mi sie na cos zdecydowac

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
to dwa zupełnie różne korektory, Clinique nieźle kryje, słabo rozświetla i ogólnie jest cięższy, a Magic Helenki głównie rozświetla i jest bardzo leciutki. Osobiście wielę ten drugi
Kierowalam sie glownie opiniami, ze oba sa nawilzajace.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:04   #1188
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Mi wchodził w zmarchy bez zagruntowania, dlatego tak napisałam Jeśli nie będzie miał gdzie włazić to pewnie nie trzeba pudrować

HR jest bardzo mocno kryjący, nawilżającym bym go nie nazwała Jak nie potrzebujesz mocnego krycia to nie ma co się na Magica porywać.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:08   #1189
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Moim zdaniem clinique jest bardzo ciężki. A Helenka tez do lekkich nie należy ale to zależy jaka kto ma skore i jakie potrzeby. Z tych dwóch imo Helenka lepsza, aczkolwiek jak dla mnie całkiem przeciętna. W moje zmarchy wchodziła skandalicznie, małpa jedna
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-02-24 o 22:09
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 22:15   #1190
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no właśnie nie pamiętam jak się wchłaniała już jakiś czas temu zużyłam, b.dobre właściwości pielegnacyjne, bardzo treściwa, gęsta, trochę ciężka w rozsmarowaniu pamiętam też że chyba mało wydajna ale podsumowując bardzo byłam zadowolona i z chęcią bym ją powtórzyła jak zużyje zapasy masłowe a tak w ogóle to co ten Dougi nie ma testera ? jednego dougalsa masz w mieście czy więcej? muszę u siebie z ciekawości sprawdzic
No sama nie wiem, jak to mozliwe, albo babka mnie zbyla, bo z miejsca bez sprawdzania walnela ze nie maja testerów. Jest jeszcze jeden Dougi w okolicy, ale rzadko tam bywam, jednak będę musiala się chyba przejść
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:29   #1191
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Posiada któraś z was róż "maczek" z clinique w odcieniu peony? Macie porównanie z Cabanaboy the balm?
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:31   #1192
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

A z innej beczki, miała któraś z Was taką bazę? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...Primer/P993003

Kusi mnie
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:35   #1193
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
A z innej beczki, miała któraś z Was taką bazę? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...Primer/P993003

Kusi mnie
Akurat tej konkretnej nie, ale mam rozświetlającą smashboxa i jest super, bardzo mi odpowiada konsystencja, bo właśnie nie jest taka "sucha" jak niektóre i dzięki temu nie podkreśla skórek, myślę, że nawilżająca będzie jeszcze fajniejsza
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-24, 22:49   #1194
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja ze smashboxa jeszcze nie miałam żadnej bazy, ale taka nawilżająca właśnie mi się zamarzyła Dzięki za opinię
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 06:45   #1195
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dzieki za opinie dziewczyny moze poprosze panie w S, by mi cos doradzily haha :P

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 07:59   #1196
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja własnie nim kupiłam ten pomarańczowy skonczylam zloty. Ale złoty zapachem nijak się ma do tego aktualnego
dokładniepomarańczo wy cudownie pachnie
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 09:57   #1197
kaaterina
Zadomowienie
 
Avatar kaaterina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

łooooo ale ten douglas się szybki zrobił. Od zamówienia do dostarczenia minęła doba ! szok

I czaderski ten balsam do ust Clarinsa ! Chyba nawet pogodzę się z ceną

Edytowane przez kaaterina
Czas edycji: 2014-02-25 o 09:58
kaaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 10:01   #1198
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kaaterina Pokaż wiadomość
łooooo ale ten douglas się szybki zrobił. Od zamówienia do dostarczenia minęła doba ! szok

I czaderski ten balsam do ust Clarinsa ! Chyba nawet pogodzę się z ceną

Który wzięłaś?


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 10:11   #1199
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Pełnowymiarowych kremów do twarzy Lierac nie miałam, tylko jakieś próbasy, ale nie pamiętam nawet co to było. Z pewnością jednak nic wartego uwagi, skoro nie kupiłam . Miałam za to jakiś krem pod oczy, seria premium (czy coś w tym stylu), ale badziew jakich mało, do tego dość drogi. No i w zeszłym roku nabyłam takie niebieskie serum do twarzy po opalaniu, ale choć nieszkodliwe, to też bez rewelacji.
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Contax z Liereca mam Hydra-Chrono+ i Mesolift Creme oba lekkie, mimo iż ten pierwszy jest do suchej czy nawet b.suchej skóry, Mesolift z wit. C nie polecam ze wzlędu na zapach... a tak to z obu jestem b.zadowolona

Dziewczyny, dzięki
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 10:18   #1200
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
A z innej beczki, miała któraś z Was taką bazę? http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/B...Primer/P993003

Kusi mnie
miała i nawet ma. Suche skórki jak miałam tak mam, więc fajerwerków nie robi
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.