Technik usług kosmetycznych - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-08, 21:09   #751
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
u mnie dzis zapisywalismy się na jaką godzine chcemy przyjsc, wiec i swoje modelki tez dało by rade załatwić :P

zobaczymy niedługo jak to będzie, bo ONI mja swoje terminy do których muszą się wywiązać :P
U nas nie można wybrać godziny

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 17:08   #752
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Hej dziewczyny widze ze tu kipi od postow

U mnie szkola nie ma jeszcze terminow podanych naszego egzaminu praktycznego. Teorie natomiast piszemy 16 czerwca ...

Ciekawe skad juz niektore szkoly maja podane terminy.
Bo jezeli okarze sie ze bedzie to saamo wszedzie to bedzie mozna wczesniej przekazc sobie wiadomosci
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 17:25   #753
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Szukała informacji na temat egazminu praktycznego i znalazłam taka informacje: "Ćwiczenia zdawane będą na modelu dostarczonym przez CKE" hmm według mnie nie ciekawie...
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 17:29   #754
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Szukała informacji na temat egazminu praktycznego i znalazłam taka informacje: "Ćwiczenia zdawane będą na modelu dostarczonym przez CKE" hmm według mnie nie ciekawie...
ciekawe czy pod słowem "model" kryje się jakaś sztuczny manekin czy coś w tym stylu czy zapewniają normalne żywe modelki

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

a w którym miejscu jest napisane o tym modelu ?
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 17:37   #755
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Technik usług kosmetycznych

http://legnica.zak.edu.pl/2014/03/13...1-a62-a68-z13/
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 17:42   #756
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

to naprawdę brzmi jakbyśmy mieli zdawać na jakimś sztucznym czymś Chyba wizja sztucznej dłoni staje się coraz bardziej realna
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 17:52   #757
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Technik usług kosmetycznych

ja sobie na razie tego nie wyobrażam, czekam aż bedzie wydane jakaś ostateczna wersja.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 17:55   #758
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
ja sobie na razie tego nie wyobrażam, czekam aż bedzie wydane jakaś ostateczna wersja.
patrząc na to, że o egzaminie praktycznym dowiadujemy się 3 miesiące przed to nie zdziwię się jak dowiemy się na kilka dni przed albo dopiero podczas egzaminu
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 17:56   #759
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Technik usług kosmetycznych

sa róźne terminy egzaminu wiec jest jakas szanse, ze bedzie wiadomo jak to bedzie wygladac :P
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 18:09   #760
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
sa róźne terminy egzaminu wiec jest jakas szanse, ze bedzie wiadomo jak to bedzie wygladac :P
to ci co będą mieli później to będą wiedzieli, najgorzej będą mieli ci co pójdą na pierwszy ogień
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 18:20   #761
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Technik usług kosmetycznych

A wiadomo już kiedy będzie czerwcowy egzamin z twarzy?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 18:39   #762
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
A wiadomo już kiedy będzie czerwcowy egzamin z twarzy?
część pisemną pewnie w tym samym czasie co z ciała, czyli 16.06. A coś mi się wydaje, że widziałam na stronie oke jaworzno, że kwalifikacja A.61 ma praktyczny 17.06, ale nie jestem pewna. Bo z twarzy z tego co wiem nadal będzie projekt
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 18:51   #763
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Alexis93 Pokaż wiadomość
część pisemną pewnie w tym samym czasie co z ciała, czyli 16.06. A coś mi się wydaje, że widziałam na stronie oke jaworzno, że kwalifikacja A.61 ma praktyczny 17.06, ale nie jestem pewna. Bo z twarzy z tego co wiem nadal będzie projekt
Zgadza sie 17 czerwca z twarzy. Macie dzien po dniu egzaminy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

DziewcZyny to juz pewne ze na sztucznej rece bedziemy mialy egzamin ale nasza babka od zabiegow powiedziala zeby nastawic sie na czesc pisemna bardziej a wie bo rozmawiala z naszym egzaminatorem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 19:01   #764
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Majkela Pokaż wiadomość
Zgadza sie 17 czerwca z twarzy. Macie dzien po dniu egzaminy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

DziewcZyny to juz pewne ze na sztucznej rece bedziemy mialy egzamin ale nasza babka od zabiegow powiedziala zeby nastawic sie na czesc pisemna bardziej a wie bo rozmawiala z naszym egzaminatorem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nam dyrektorka powiedziała, że praktyczny i taką informację dostała od cke czy tam oke. Po co mieliby robić pisemny na pracowniach kosmetycznych i to jeszcze w 3 zmianach
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 19:23   #765
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Alexis93 Pokaż wiadomość
Nam dyrektorka powiedziała, że praktyczny i taką informację dostała od cke czy tam oke. Po co mieliby robić pisemny na pracowniach kosmetycznych i to jeszcze w 3 zmianach
Napewno bedzie wiecej do opisu bo na tych sztucznych dloniach jedynie mozna pomalowac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 19:26   #766
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Technik usług kosmetycznych

tez słyszałam ze np nazwe zabiegu, przeciwskazania, składniki aktywne, zalecenia do domu bedzie trzeba napisac. Ten manekin/model bedzie zamiast algorytmu.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 19:29   #767
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Majkela Pokaż wiadomość
Napewno bedzie wiecej do opisu bo na tych sztucznych dloniach jedynie mozna pomalowac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeszcze nie wiadomo czy to manicure, a poza tym nikt nie wie jak te dłonie wyglądają, może są jakieś super wypasione Do opisu będzie karta klienta i zalecenia do domu. To na pewno. Chyba, ze np. dodadzą do wpisania kolejność czynności. Mi się wydaje, że oni to teraz robią według tego informatora, który wyszedł do nowego egzaminy. Tam właśnie jest wpisane jako egzamin praktyczny i przy praktycznym jest do wypisania jednie karta klienta, wykaz środków i preparatów i zalecenia do domu, a zabieg powinno się wykonać na modelce ewentualnie tym sztucznym modelu. Jedno wiem na pewn- znowu będzie zaskoczenie i potraktują nas jak króliki doświadczalne. Trzeba być gotowym na wszystko

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
tez słyszałam ze np nazwe zabiegu, przeciwskazania, składniki aktywne, zalecenia do domu bedzie trzeba napisac. Ten manekin/model bedzie zamiast algorytmu.
to tak całą tą kartę klienta wykonujemy, ale zabieg trzeba wykonać, czyli to wszystko co opisywałyśmy an tych dwóch stronach. Przygotowanie stanowiska, zabieg, sprzątanie itp.
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 21:32   #768
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Jak tak to byloby super lepiej wykonac niz opisywac to wszystko. Jak myslicie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 21:45   #769
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Majkela Pokaż wiadomość
Jak tak to byloby super lepiej wykonac niz opisywac to wszystko. Jak myslicie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To zależy jak ktoś reaguje na stres. Bo taka świadomość, ze ktoś ci patrzy na ręce może spowodować, że się zrobi jakieś głupie błędy, czegoś zapomni. A jak się pisze to można wrócić i coś dopisać, poprawić. Przy malowaniu paznokci jak się zacznie ręka trząść ze strachu to też nieciekawie mogą te paznokcie potem wyglądać
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 23:05   #770
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
u mnie dzis zapisywalismy się na jaką godzine chcemy przyjsc, wiec i swoje modelki tez dało by rade załatwić :P

zobaczymy niedługo jak to będzie, bo ONI mja swoje terminy do których muszą się wywiązać :P
co to znaczy swoje modelki? to jak u mnie jest 60 osób to co 60 ludziów ma szkoła szukać/?
Cytat:
Napisane przez Majkela Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny widze ze tu kipi od postow

U mnie szkola nie ma jeszcze terminow podanych naszego egzaminu praktycznego. Teorie natomiast piszemy 16 czerwca ...

Ciekawe skad juz niektore szkoly maja podane terminy.
Bo jezeli okarze sie ze bedzie to saamo wszedzie to bedzie mozna wczesniej przekazc sobie wiadomosci
każda szkoła sobie sama ustala termin na praktyke

Cytat:
Napisane przez Alexis93 Pokaż wiadomość
Nam dyrektorka powiedziała, że praktyczny i taką informację dostała od cke czy tam oke. Po co mieliby robić pisemny na pracowniach kosmetycznych i to jeszcze w 3 zmianach
bo jak będziesz z 6 innymi osobami w sali to nie będzie każda z osobna mówiła co robi. I wszystko bedzie trzeba zapisać
Cytat:
Napisane przez Majkela Pokaż wiadomość
Jak tak to byloby super lepiej wykonac niz opisywac to wszystko. Jak myslicie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja wolałabym całkiem opisać wszystko.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 07:50   #771
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
co to znaczy swoje modelki? to jak u mnie jest 60 osób to co 60 ludziów ma szkoła szukać/?

bo jak będziesz z 6 innymi osobami w sali to nie będzie każda z osobna mówiła co robi. I wszystko bedzie trzeba zapisać
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Napisałam przecież, że do napisania będzie jedynie karta klienta, zalecenia i karta pobrań a reszta praktycznie. pisania to będzie niewiele

Nie wiem kto będzie załatwiał modelki. Jeżeli nam będą kazali przyjść z modelkami to sobie je znajdziemy a jak nie to szkoła sama powinna szukać. Może będą sztuczne modele z informacji, które się pojawiają.
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 08:47   #772
szulens
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Siema.

Zdawałam szkołę kosmetyczną w tamtym roku i tak szczerze mówiąc współczuje wam :P Możecie iść od razu na jakiś inny kierunek, bo po kosmetyce teraz NIE ma pracy, a jeśli jest to za marne grosze. Ja pracuje w salonie kosmetycznym jako JEDYNA z całej mojej grupy ze szkoły... i zarabiam 1tys zł....

Jeżeli nie umiecie robić czegoś super dobrze jak np. manicure to nie macie co liczyć na dobra pracę. Z własnego doświadczenia wiem i jeszcze wiem, że ludzie chca kosmetyczki z minimum 2 letnim doświadczeniem zazwyczaj i potrafieniem robienia hybryd, żeli itp.

W tych czasach juz sie niestety nie opłaca być ani kosmetyczka ani kosmetologiem...
Z otwieraniem salonu tez bym sie wstrzymała, wszytko plajtuje.
Przejżyjcie na oczy.
Pozdr.
szulens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 08:52   #773
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez szulens Pokaż wiadomość
Siema.

Zdawałam szkołę kosmetyczną w tamtym roku i tak szczerze mówiąc współczuje wam :P Możecie iść od razu na jakiś inny kierunek, bo po kosmetyce teraz NIE ma pracy, a jeśli jest to za marne grosze. Ja pracuje w salonie kosmetycznym jako JEDYNA z całej mojej grupy ze szkoły... i zarabiam 1tys zł....

Jeżeli nie umiecie robić czegoś super dobrze jak np. manicure to nie macie co liczyć na dobra pracę. Z własnego doświadczenia wiem i jeszcze wiem, że ludzie chca kosmetyczki z minimum 2 letnim doświadczeniem zazwyczaj i potrafieniem robienia hybryd, żeli itp.

W tych czasach juz sie niestety nie opłaca być ani kosmetyczka ani kosmetologiem...
Z otwieraniem salonu tez bym sie wstrzymała, wszytko plajtuje.
Przejżyjcie na oczy.
Pozdr.
Po niczym prcy nie ma, a prawda jest taka, że jak ktoś jest dobry w swoim fachu o prace znajdzie. Są jeszcze staże.

Kursy w tym zawodzie to zawsze była podstawa, więc Ameryki nie odkryłaś. Rzęsy, hybryda, żele to taka podstawa.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 11:51   #774
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Alexis93 Pokaż wiadomość
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Napisałam przecież, że do napisania będzie jedynie karta klienta, zalecenia i karta pobrań a reszta praktycznie. pisania to będzie niewiele

Nie wiem kto będzie załatwiał modelki. Jeżeli nam będą kazali przyjść z modelkami to sobie je znajdziemy a jak nie to szkoła sama powinna szukać. Może będą sztuczne modele z informacji, które się pojawiają.
będzie trochę więcej do napisania niż to co napisałaś.

Co do modelek: Na 100 procent nie możesz sobie sama jej przyprowadzić na żaden egzamin zawodowy

Ale jestem ciekawa tych rączek sztucznych
Cytat:
Napisane przez szulens Pokaż wiadomość
Siema.

Zdawałam szkołę kosmetyczną w tamtym roku i tak szczerze mówiąc współczuje wam :P Możecie iść od razu na jakiś inny kierunek, bo po kosmetyce teraz NIE ma pracy, a jeśli jest to za marne grosze. Ja pracuje w salonie kosmetycznym jako JEDYNA z całej mojej grupy ze szkoły... i zarabiam 1tys zł....

Jeżeli nie umiecie robić czegoś super dobrze jak np. manicure to nie macie co liczyć na dobra pracę. Z własnego doświadczenia wiem i jeszcze wiem, że ludzie chca kosmetyczki z minimum 2 letnim doświadczeniem zazwyczaj i potrafieniem robienia hybryd, żeli itp.

W tych czasach juz sie niestety nie opłaca być ani kosmetyczka ani kosmetologiem...
Z otwieraniem salonu tez bym sie wstrzymała, wszytko plajtuje.
Przejżyjcie na oczy.
Pozdr.
no i po co ten komentarz ?

To masz stare info bo np u mnie ciągle szukają kosmetyczek
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 16:39   #775
Alexis93
Wtajemniczenie
 
Avatar Alexis93
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 310
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Ja się dzisiaj dowiedziałam, że mam egzamin 29.05 na trzecią zmianę o 16:00 . U nas przydzielali według dziennika, a ja jestem w drugiej jego połowie, więc mniej więcej będę mogła zapoznać się z opiniami dziewczyn, które będą zdawały wcześniej.

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
będzie trochę więcej do napisania niż to co napisałaś.

Co do modelek: Na 100 procent nie możesz sobie sama jej przyprowadzić na żaden egzamin zawodowy

Ale jestem ciekawa tych rączek sztucznych


no i po co ten komentarz ?

To masz stare info bo np u mnie ciągle szukają kosmetyczek

Tez o tym mówiłam kilka postów wcześniej, że mało prawdopodobne jest to, że sami przyprowadzamy modelki bo to powinny być bezstronne.

Nie będziemy pisać nic więcej niż to co było na egzaminie z pierwszej kwalifikacji tzn. wszystko to co było przed i po projekcie (te wszystkie karty, pola do wypisania, zalecenia). Po prostu pominięty będzie ten etap z całym opisem zabiegu bo to będziemy wykonywać.



A co do komentarza powyżej to nie wiem po co od razu kogoś tak zniechęcać.
U mnie też dosyć sporo ofert dla kosmetyczek, staży. To może też zależy od miasta bo w mniejszych na pewno jest trudniej bo mniej ludzi, mniejsze zapotrzebowanie itp. Ja nie zamierzam poprzestawać na samej szkole i dlatego robię pełno dodatkowych kursów. Wybierając szkołę wiedziałam na co się decyduję. A jak mi nie wyjdzie to przecież się nie zabiję.
__________________
Alexis93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 17:57   #776
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Technik usług kosmetycznych

jja mam dopiero 12 czerwca
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 12:36   #777
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Ja to juz jestem taka zla jak widze ze macie terminy podane ze szok...
U mnie szkola nic nie wie jak zwykle , dowiemy sie pewnie na ostatnia chwile...
Wkurzylam sie i napisalam do glownego oddzialu TEBU w POznaniu moze oni mi jakas wiadomosc napisza dotyczaca egazminu.
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 19:00   #778
Girlar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 77
Dot.: Technik usług kosmetycznych

W ŻAKU też już mamy ustalone terminy. Wiadome jest że na 100 % będzie manicure, że trochę będzie pisania i trochę praktyki, że na 90% bynajmniej u nas będziemy dobrane w pary i najpierw jedna robi drugiej, a potem zamiana, choć to jeszcze nie jest pewne. W komisji będą 3 osoby. Czyli praktycznie wszystko to co było już napisane się sprawdziło.
Girlar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 19:25   #779
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Girlar Pokaż wiadomość
W ŻAKU też już mamy ustalone terminy. Wiadome jest że na 100 % będzie manicure, że trochę będzie pisania i trochę praktyki, że na 90% bynajmniej u nas będziemy dobrane w pary i najpierw jedna robi drugiej, a potem zamiana, choć to jeszcze nie jest pewne. W komisji będą 3 osoby. Czyli praktycznie wszystko to co było już napisane się sprawdziło.
A na kiedy macie ustalone egzaminy? No to jednak nie bedzie wszedzie na manekinie? Ale oni kreca , zamiast powiedziec dokladnie co bedZie to ....ahhh a coraz mniej do egzaminu

Sent from my ST21i using Wizaz Forum mobile app
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-14, 21:07   #780
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Technik usług kosmetycznych

patrzcie co znalazłam
http://www57.zippyshare.com/v/92493398/file.html
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-09 17:32:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:18.