Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-12, 18:50   #991
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

U mnie sie tak nie da niestety. Trzeba iść. To jest własnie Biologia na UG . Mam lekko podwyzszona temperaturę tylko, bo 36.8 , gdzie normalna temp.u mnie to 36.4
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 19:18   #992
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

to może być wynikiem zbyt krótkiego snu, lampki wina, cyklu miesiączkowego oraz wielu innych czynników
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 19:20   #993
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Stawiam na sen, bo senna jestem strasznie. Wkurza mnie ten ból promieniujący do nogi. Mam jeszcze jakieś kłucia, albo nagle taki prąd mi przechodzi. Dziwne uczucie. Mam nadzieje, ze nic sie tam w srodku nie dzieje i ze operacja nie bedzie musiała byc szybciej.
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 19:25   #994
sharlottek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków - Nowa Huta
Wiadomości: 3 760
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

wybierz się na pogotowie dla pewności, proszę..
sharlottek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 19:48   #995
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Zadzwonię później i spytam może. Dam znać jutro . Wziełam No spę i czekam na poprawe.
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 23:06   #996
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

witam
mnie też od kilku dni boli brzuch,mam takie dziwne kłócia w jajnikach,byłam badana w czerwcu miałam usg pzezpochwowe nic nie wykazało,ale pózniej poszłam do zwykłego lekarza na zwykłe usg nerek zbadał też jajniki i wykrył torbiel,ale miałam dość już badań,i przestałam chodzić do lekarzy ginekologów itd.,ostatnio złapał mnie straszny ból brzucha nie mogłam się ruszać,były to takie jakby skurczec ałego brzucha na dole i na górze,okropne już chciałam dzwonić na pogotowie ale się wsyrzymałam nie stać mnie tutaj na leczenie jestem zagranicą ...
dodam że jestem przed miesiączką czy brzuch może boleć 2 tygodnie przed okresem?

Edytowane przez anitka12345
Czas edycji: 2008-11-12 o 23:07
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 23:41   #997
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Torbiel!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Milusia1715 Pokaż wiadomość
Pomóżcie mi!!wczoraj na wizycie u ginekologa dowiedziałam sie ze mam 3 centymetrowego torbiela na prawym jajniku......czy moge wspolzyc z chlopakiem??nic zlego sie nie stanie????odpiszcie mi
tak mozesz wspolzyc, chociaz mozesz odczuwac bol
a czy teraz najwazniejsze jest wspolzycie? moze lepiej zastanowic sie nad leczeniem torbieli, nie "torbiela"
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 07:34   #998
joanna.w.j.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Klaudens - i jak Twoje zdrówko dzisiaj? ta temperatura może być również i przez nerwy podwyższona. Gdyby był jakiś poważny stan zapalny, temperatura byłaby raczej znacznie wyższa...

Anitka - chyba jednak nie powinnaś rezygnować z lekarzy, wiem, czasem trudno ich kochać, ale niektórzy okazują się nieźli. NIe lekceważ sygnałów, jaki daje Ci Twój organizm.

A co do mojego guza(?), który - czuję , że się odnowił, w środę mam spotkanie w szpitalu. Zobaczymy, jak sprawdzę się w roli tłumacza med. Doszła tylko jedna, poważna kwestia... pozytywny rezultat testu ciążowego. Boję się cieszyć...
joanna.w.j. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 10:36   #999
anulek88
Zakorzenienie
 
Avatar anulek88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tam gdzie słychać szum fal..
Wiadomości: 8 241
Dot.: Torbiel!!!!!!!!!!!!!!!

a mi lekarz kazał uwazac a mam 2 cm...
__________________


Pani Magister !
Szczęśliwa żona i mama




anulek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 14:45   #1000
bas318
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 18
Dot.: Torbiel!!!!!!!!!!!!!!!

do lekarza i niech Ci on pomoże.Ja miałam 2 cm i nie zdąrzyłam do lekarza,pękł sam-ból nie do opisania!!!!!!!!Więc z dobrego serca Ci radzę idź i będziesz to miała z głowy!!!Ja nawet mialam torbiel już przed ciążą ale jak byłam się przebadać czy mogę zajść w ciążę i mi nawet nie powiedzaił że go mam tylko jak już przyszłam sie pochwalić,że jestem już w ciąży to mi wtedy przy badaniu usg powiedział:"ale pani ma tu torbiel 2 cm więc jakby coś sie działo jakieś krwawienie to na szpital".Oczywiście zmieniłam lekarza.Ten powiedział że ciąża urośnie szybciej niż torbiel.Urodziłam i jeszcze chyba pół roku minęło i miałam iść ale odkładałam to i dopiero jak mnie coś zabolało niemiłosiernie to poleciałam i się okazało że mi pękł.Dostałam antyb.i mi pomogło no i oczywiście przeciwbólowe bo ból był nawet przy siadaniu.Także dziwczyno wal śmiało do lekarza!!!!!!!!Powodzenia !!!!!Nie zastanawiaj sie !!!!!
bas318 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 17:24   #1001
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Temperatura to raczej stres.
A więc dzis jestem po wizycie. Wiesci nie są dobre. Torbiel od wrzesnia urosła o 2cm. Aktualnie ma wymiary 4x7cm , kwalifikuje się tylko do operacji. Bol spowodowany jest tym, ze rosnie. I jest bardziej odczuwalny, bo od kilku dni nie biore już Yasmin . Gdyby były miejsca wzieli by mnie na operację szybciej, ale jest ich dużo ( minusy mieszkania w duzym miescie ) . Mam przetrzymać miesiac, a jesli bede miec naprawde mocne klucia w podbrzuszu to wezmą mnie na operacje. Zwolnienie z wf'u już mam.

Joanna - mam nadzieje, ze w koncu zrozumieją o co biega.
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 13:37   #1002
Milusia1715
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 21
Dot.: Torbiel!!!!!!!!!!!!!!!

bylam u gienka i mam 3 cm i powiedziala mi zebym zadzwonila do niej jak skonczy mi sie okres jak go dostane i akurat w piate dostalam okresu i mam troche obfity...mam go juz4ty dzien...troche brzuch boli ale nie wiem czy mozna wspolzyc....
Milusia1715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 16:18   #1003
anka1956
Raczkowanie
 
Avatar anka1956
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 173
Dot.: Torbiel!!!!!!!!!!!!!!!

Wiesz odnoszę wrażenie jakby dla ciebie ważniejsze było współżycie niż leczenie torbieli, a na temat współżycia dostałaś już niejedną odpowiedz.
anka1956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 15:21   #1004
Milusia1715
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 21
Dot.: Torbiel!!!!!!!!!!!!!!!

nie jest dla mnie wazne wspolzycie ale tlyko tak sie chcialam dowiedziec gdyby doszlo jednak do wspolzycia....nie lecze tego...po okresie mam skonsultowac sie z lekarzem i zobaczyc jaka jest sytuacja
Milusia1715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 12:18   #1005
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny!

Miesiąc temu (15.10) przeszłam operację chirurgicznego usuwania potworniaka. Chciałam Wam dodać trochę otuchy- nie bójcie się, bo wszystko MUSI być dobrze i będzie na pewno.

Lekarz wykrył go na moim lewym jajniku pierwszego sierpnia. Ta wiadomość spadła na mnie jak grom z jasnego nieba i nie wiedziałam, co mam dalej ze sobą robić. Na szczęście dzięki wsparciu bliskich i fachowej opiece lekarskiej udało mi się to wszystko przetrwać.

Objawy miałam podobne do tych, o których pisze Klaudens. Promieniujący ból (aż do stopy czasem), miałam też problemy z siedzeniem, bo gniotło.

Podczas operacji okazało się, że guzy są dwa, ale dzięki Bogu strzępek jajnika został ocalony i połatany tak, że ma działać

Teraz czuję się już dobrze, niebawem wracam do pracy. Grunt, to nie stresować się! Wiem, że teraz "po" łatwo się mówi, sama świrowałam ze strachu. Ale wierzcie mi, z dniem operacji/ zabiegu cały stres mija.

A! Wyniki histopatologii: potworniak dojrzały- czyli niezłośliwy:j upi:

Trzymajcie się ciepło!
Agata
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 16:29   #1006
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Ciesze się razem z Tobą, że masz to za sobą. I że to nie złośliwe było Dochodz pomalutko do siebie .
Dzis zaopatrzylam sie w kpacia, szlafrok i koszule nową-do spzitala..
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 16:46   #1007
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Klaudens, Mogę Ci napisać, że mnie wypuścili po 5 dniach. Miałam problemy z podnoszeniem się z łóżka, ale chodzenie nie sprawiało mi kłopotu w zasadzie już po tych pięciu dniach. Oczywiście nie mówię o jakichś długich spacerach- zakupy pierwsze (chyba 1,5 tygodnia po operacji) sprawiły mi trochę kłopotu (nafaszerowana lekami dostałam zawrotów głowy), ale teraz, po miesiącu, jest już całkiem ok. Nawet już coś zaczęłam ćwiczyć, żeby sobie troszkę kondycję podreperować- miesiąc siedzenia w domu zrobił swoje i teraz mam zadyszkę, jak idę szybszym krokiem.

Trzymam za Ciebie kciuki!!
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 12:18   #1008
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
To malutka torbiel. Chodziłabym na Twoim miejscu co miesiac na kontrolkę.
Kurczę aż tak często? Lekarka mówiła, że co pół roku? Myślicie jednak, że to nie wystarczy?
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 17:38   #1009
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agata1983 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Miesiąc temu (15.10) przeszłam operację chirurgicznego usuwania potworniaka. Chciałam Wam dodać trochę otuchy- nie bójcie się, bo wszystko MUSI być dobrze i będzie na pewno.

Lekarz wykrył go na moim lewym jajniku pierwszego sierpnia. Ta wiadomość spadła na mnie jak grom z jasnego nieba i nie wiedziałam, co mam dalej ze sobą robić. Na szczęście dzięki wsparciu bliskich i fachowej opiece lekarskiej udało mi się to wszystko przetrwać.

Objawy miałam podobne do tych, o których pisze Klaudens. Promieniujący ból (aż do stopy czasem), miałam też problemy z siedzeniem, bo gniotło.

Podczas operacji okazało się, że guzy są dwa, ale dzięki Bogu strzępek jajnika został ocalony i połatany tak, że ma działać

Teraz czuję się już dobrze, niebawem wracam do pracy. Grunt, to nie stresować się! Wiem, że teraz "po" łatwo się mówi, sama świrowałam ze strachu. Ale wierzcie mi, z dniem operacji/ zabiegu cały stres mija.

A! Wyniki histopatologii: potworniak dojrzały- czyli niezłośliwy:j upi:

Trzymajcie się ciepło!
Agata

lekarz wykrył to u Ciebie przy zwykłym badaniu gunekologicznym?czy usg?
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-22, 17:49   #1010
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny. Dziś dowiedziałam się, że mam torbiel na prawym jajniku i muszę przyznać, że jestem przerażona Do tego dochodzi jeszcze nadżerka. Dostałam leki ale strasznie boję się jak to się skończy...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 22:46   #1011
Agata1983
Rozeznanie
 
Avatar Agata1983
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 482
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
lekarz wykrył to u Ciebie przy zwykłym badaniu gunekologicznym?czy usg?
Przy zwykłym badaniu. Naciskał mi na brzuch i wyczuł tę zmianę palcami. Później USG potwierdziło.
__________________
77kg...75kg...70kg...65kg...60kg...

BMI 27...24.8...21

Agata1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 15:10   #1012
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Nie za bardzo się znam więc proszę niech mi ktoś wyjaśni: mam nadżerkę i torbiel na jajniku więc dlaczego ginekolog przepisał mi czopki doodbytnicze a nie jakieś globulki dopochwowe???
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 16:45   #1013
maryska80
Raczkowanie
 
Avatar maryska80
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 238
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

czopki doodbytnicze są przeciwbólowe



a ja mam inny problem - tak jak pisałam mam sporą torbiel, w tym tygodniu byłam u "nowego" lekarza, dostałam nowe skierowanie do innego szpitala - problem tylko w tym, że nie mogę się do niego dodzwonić!! ale jestem uparta i dzwonię co dzień


a dziewczyny, czy któraś z was miała tego typu operację w Olsztynie!!!???? proszę dajcie znak.... potrzebuję opinii kogoś kto już to przezył
maryska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 19:19   #1014
aireta1
Przyczajenie
 
Avatar aireta1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Hej jeszcze nie wiem czy mam problem z jajnikami bo nie byłam u ginekologa,ale muszę się wybrać. Mam silne kujące bóle po lewej stronie - bardziej boli przy chodzeniu i przy głębokim oddychaniu.Brzuch robi się wzdęty,ból ustępuje po tabletce przeciwbólowej.Czytając wasze wpisy myślę że mogę mieć problem...?
aireta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 19:37   #1015
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

A ja zauważyłam u siebie nasielnie bolu podczas kichnięcia. Codziennie musze brac srodki przeciwbolowe. Jeszcze 3 tygodnie ..
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:09   #1016
aireta1
Przyczajenie
 
Avatar aireta1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Z kichaniem i kaszlem też mam wtedy problem...i wogóle ten ból bardzo szybko się nasila.Ledwo zacznie boleć a po kilku minutach jest czasami nie do zniesienia.
aireta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 20:39   #1017
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

mi coraz czesciej samoistnie leci jedna łezka z bolu.
ibuprom mi nie pomaga, musze brac alef albo ketonal chociaz z tym drugim staram sie uwazac.
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 17:37   #1018
Koona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 229
Unhappy Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Witam,
Prawie rok temu pisałam na tym forum, że lekarz znalazł u mnie na jajniku prawym sporo małych torbieli.
Prawdopodobnie były to torbielki po niedojrzałych jajeczkach -czyli po tabletkach anty. (które odstawiłam jakieś półtora roku temu)
Po 5 miesiącach na jajniku nie było śladu po tych torbielkach -same się wchłonęły, natomiast miałam ciągle i ciągle stan zapalny "poniżej pępka" i tak, antybiotyki, globulki, następnie kwas mlekowy i znowu stan zapalny, antybiotyki, globulki, czopki itd....
Zaczął bardzo pobolewać mnie lewy jajnik (którego wcześniej nie odczuwałam).

Pochodziłam po kilku lekarzach i jedna gin (na nieszczęście trafiałam na kobiety) powiedziała, że to przewlekły stan zapalny i mam się zabezpieczać i najlepiej nie spać z mężem bo każda "wpadka" (jej słowa) zakończy się poronieniem!

Druga stwierdziła, że to "chyba-torbiel" , a jak poszłam do kolejnej na USG (i tu przynajmniej miła kobieta była) stwierdziła że jest stan zapalny przydatkówi duża torbiel W jajniku lewym, prawy ok.

Mój gin ( w innym mieście -stąd te inne ginki) leczył mnie na stan zapalny, a torbiel miała poczekać ( na co?!)
Po kilku miesiącach przepisał mi hormony, które miały zmniejszyć torbiel (półtora miesiąca wymiotów, zawrotów głowy, itd) ale nie zadziałały
Więc dostałam skierowanie na laparoskopię.

Ale w szitalu nie wyznaczyli mi terminu tylko zatrzymali mnie bo okazało się że mam brzydki stan zapalny, a oprócz tego coś jeszcze dzieje się na drugim jajniku!
Pobyt w szpitalu długi i nieprzyjemny zakończył się operacją i wycięciem torbieli endrometrycznej z jednego jajnika i innej z drugiego.

Narazie dochodzę do siebie. mam brać znowu tabletki ANTY żeby się jajniki "unormowały" ... ale ja nie chcę! Chcę dzidziusia! Ale nie wiem kiedy będę mogła i jak w ogóle dalej...
Szrama (cięcie) szybko się goi, flaczki trochę dłużej, ale najbardziej ucierpiała psychika

Pozdrawiam Was wszystkie!
__________________
Koona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 17:43   #1019
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

O kurcze, ale Ci stresów wspołczuje ! Teraz już będzie tylko ok ! I dzidziusia życzę, ale poczekam jeszcze trochę , niech to wszystko tam sie unormuje.Pytanie-dowiedzialam sie ze przed operacja trzeba sie wydepilowac? Tak konkretnie czy jak?
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 17:43   #1020
Koona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 229
Exclamation Dot.: Torbiele na jajnikach - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość
mi coraz czesciej samoistnie leci jedna łezka z bolu.
ibuprom mi nie pomaga, musze brac alef albo ketonal chociaz z tym drugim staram sie uwazac.
Uważaj z tabletkami przeciw bólowymi.
Mi gin zalecał no-spę co 4 godziny + przeciwbólowe. Nie brałam tyle, bo bałam się o wątrobę itd
Ale i tak mój żołądek zastrajkował i wymiotowałam krwią
(mam skierowanie na gastroskopię ale chyba nie pójdę, za to wszelkie tabletki odstawiłam i staram sobie radzić z bólem)
__________________
Koona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-16 11:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.