Atrederm - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 20:48   #4021
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

u mnie łuszcenie prawie nie widoczne
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 00:36   #4022
movie
Raczkowanie
 
Avatar movie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Seoul
Wiadomości: 51
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

A ja ostatnio walczę z gulami podskornymi na brodzie i czole. Cholernie bola, nie da sie z nimi nic zrobic. Smaruje antybiotykiem te gule trochę aby jest troche zmniejszyc. Ale wiecie jak to antybiotyk zaleczy ale nie wyleczy:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
movie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 12:44   #4023
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez movie Pokaż wiadomość
A ja ostatnio walczę z gulami podskornymi na brodzie i czole. Cholernie bola, nie da sie z nimi nic zrobic. Smaruje antybiotykiem te gule trochę aby jest troche zmniejszyc. Ale wiecie jak to antybiotyk zaleczy ale nie wyleczy:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Polecam maść ichtiolową Mnóstwo jest o niej na blogach, u mnie nie usuwa tych gul przez jedną noc, jak niektórym, ale po 2,3 dniach mam już spokój i nic nie wraca w tym miejscu
Ja planuję do końca marca Atre, potem ruszam z Aknedermem. Niby jest lepiej, ale tych zaskórników nadal pełno
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-10, 18:36   #4024
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Mi ichtiolowa nie pomaga na podskórne bolące gule. Jedynie na ropne pryszcze. Na dodatek nie wyobrażam sobie jej nakładać na noc :C strasznie brudzi
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 12:40   #4025
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
Mi ichtiolowa nie pomaga na podskórne bolące gule. Jedynie na ropne pryszcze. Na dodatek nie wyobrażam sobie jej nakładać na noc :C strasznie brudzi

wystarczy posmarować i zakleić plasterkiem, nic się nie brudzi i zauważyłam, że zaklejona gula szybciej dojrzewa niż taka smarowana w ciągu dnia, a nie zaklejona i też tak mam że ciągle w tych samych miejscach robią mi się gule, niezależnie czy im "pomogę" wyjść, czy same przez 2 msc wyłażą i chowają się.
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-11, 21:21   #4026
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

widze, ze nie tylko ja tak mam, ale szczerze mowiac teraz juz nie mam gul. Boje sie, ze jak zakoncze kuracje, to mi sie wszystko nawroci... a cera sie poprawila, choc przebarwienia ciągle są. Chyba przerzuce sie na peelingi narazie.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 03:45   #4027
movie
Raczkowanie
 
Avatar movie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Seoul
Wiadomości: 51
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Polecam maść ichtiolową Mnóstwo jest o niej na blogach, u mnie nie usuwa tych gul przez jedną noc, jak niektórym, ale po 2,3 dniach mam już spokój i nic nie wraca w tym miejscu
Ja planuję do końca marca Atre, potem ruszam z Aknedermem. Niby jest lepiej, ale tych zaskórników nadal pełno
Dziękuję. Będę musiała chyba poprosić mamę o wysyłkę jak nic nie przejdzie.
Ps. Dzisiaj luszcze sie tak ze widać nawet z daleka wyglądam jakbym miala wloski w okolicach żuchwy; )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
movie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 17:19   #4028
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cześć, dołączam do wątku, właśnie zaczęłam kurację słabszym atre. Zależy mi głównie na oczyszczeniu porów i pozbyciu się przebarwień. Trochę się boje tego luszczenia o którym tak często piszecie, wiec nakładam atre na buzię posmarowana olejem i kwasem hialuronowym, to chyba trochę złagodzi jego działanie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 20:04   #4029
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Cześć, dołączam do wątku, właśnie zaczęłam kurację słabszym atre. Zależy mi głównie na oczyszczeniu porów i pozbyciu się przebarwień. Trochę się boje tego luszczenia o którym tak często piszecie, wiec nakładam atre na buzię posmarowana olejem i kwasem hialuronowym, to chyba trochę złagodzi jego działanie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hmm nie wiem czy to ma sens, no ale zobaczysz jak reaguje skóra
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 20:13   #4030
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

a ja chyba narazie kończę moją przygodę z atre na twarz i dekolt i poczekam do jesieni na kolejną. Skóra mi się tak przeokropnie uwrażliwiła, że jak się wczoraj na noc posmarowałam to dzisiaj obudziłam się z czerwonymi plamami na twarzy - wygląda jak uczulenie połączone z poparzeniem a atre już od jakis 3 tyg nie używałam. Tydzień temu posmarowałam się RAZ Locacidem i też mniej więcej miałam to samp (ale dużo mniej niż przy atre)
Dzisiaj na noc pewnie wysmaruję się Elocomem, żeby jutro jako tako wyglądać w pracy :/
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 20:26   #4031
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
a ja chyba narazie kończę moją przygodę z atre na twarz i dekolt i poczekam do jesieni na kolejną. Skóra mi się tak przeokropnie uwrażliwiła, że jak się wczoraj na noc posmarowałam to dzisiaj obudziłam się z czerwonymi plamami na twarzy - wygląda jak uczulenie połączone z poparzeniem a atre już od jakis 3 tyg nie używałam. Tydzień temu posmarowałam się RAZ Locacidem i też mniej więcej miałam to samp (ale dużo mniej niż przy atre)
Dzisiaj na noc pewnie wysmaruję się Elocomem, żeby jutro jako tako wyglądać w pracy :/
to ja chyba jestem jakas inna, owszem, "sypie" sie ze mnie juz po 2 dniach od nalozenia, ale poza tym nie mam zadnych dolegliwosci. No moze jestem bardziej czerwona pod wplywem ciepla i kiedy się zgrzeję, ale nic wiecej. Chociaz ja smarowanie zaczęłam zaledwie z początkiem lutego, wiec moze to za krótko. Kupilam wlasnie mocniejsze stezenie, ale jesli data waznosci mi na to pozwoli, to chyba otworze je dopiero po wakacjach...
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-12, 21:05   #4032
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
to ja chyba jestem jakas inna, owszem, "sypie" sie ze mnie juz po 2 dniach od nalozenia, ale poza tym nie mam zadnych dolegliwosci. No moze jestem bardziej czerwona pod wplywem ciepla i kiedy się zgrzeję, ale nic wiecej. Chociaz ja smarowanie zaczęłam zaledwie z początkiem lutego, wiec moze to za krótko. Kupilam wlasnie mocniejsze stezenie, ale jesli data waznosci mi na to pozwoli, to chyba otworze je dopiero po wakacjach...
ja też tak miałam na początku, sypałam się, wyglądałam jak wyliniała jaszczura a po 3 miesiącach (niecałych) takie uwrażliwienie, że ja się w nocy budzę drapiąc twarz
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 09:55   #4033
Milena_ 798
Raczkowanie
 
Avatar Milena_ 798
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 288
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Cześć, dołączam do wątku, właśnie zaczęłam kurację słabszym atre. Zależy mi głównie na oczyszczeniu porów i pozbyciu się przebarwień. Trochę się boje tego luszczenia o którym tak często piszecie, wiec nakładam atre na buzię posmarowana olejem i kwasem hialuronowym, to chyba trochę złagodzi jego działanie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nakładam atre od czasu do czasu na umytą twarz olejami nie czuje tej suchości tak a łuszczenie jest takie samo jak bez oleju może czasem słabsze.Ale ogólnie nie nakładam za czesto na olej tak sporadycznie jak już nie moge wytrzymac z tą suchością po umyciu twarzy. A po kwasie hialuronowym atre jeszcze silniej działał pieczenie występowało od razu po nałożeniu.


Używam atre już 6 miesięcy a dopiero wczoraj pierwszy raz zaczęło mi sie łuszczyć czoło ale jak ;0
__________________
PIELĘGNACJA WŁOSÓW OD 1.12.2010
NIE PROSTUJĘ OD 1.07.2011
Moje włosy
Moje stare konto
Milena_ 798 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 15:02   #4034
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
ja też tak miałam na początku, sypałam się, wyglądałam jak wyliniała jaszczura a po 3 miesiącach (niecałych) takie uwrażliwienie, że ja się w nocy budzę drapiąc twarz

aha to ja jednak na pewno zostawie mocniejsze stezenie na jesien, a teraz bede sie po prostu peelingowac aż do polowy maja.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 09:58   #4035
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Dziewczyny czy Was też tak piecze skóra przy nakładaniu filtra? ;( to samo mam przy płynie micelarnym be beauty, jednym i drugim. A co Wy stosujecie do pielęgnacji?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 10:56   #4036
Marzenag1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 23
Dot.: Atrederm

Mam pytanie odnosnie metody nakładania Atredermu.

Gdy nakładam Atrederm wacikiem łuszcze się niemiłosiernie, na co niestety nie za bardzo mogę sobie pozwolić ze względu na pracę, natomiast gdy nakładam go po prostu na palce, a potem wmasowuje w twarz nie łuszcze się niemal wcale.

Czy to oznacza że nakładany wacikiem Atre działa mocniej i silniej a nakładany palcami już nie, lub nie działa wcale?
Marzenag1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 11:01   #4037
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Was też tak piecze skóra przy nakładaniu filtra? ;( to samo mam przy płynie micelarnym be beauty, jednym i drugim. A co Wy stosujecie do pielęgnacji?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mnie tak. I filtr i płyn z biedry

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 12:57   #4038
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Marzenag1 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnosnie metody nakładania Atredermu.

Gdy nakładam Atrederm wacikiem łuszcze się niemiłosiernie, na co niestety nie za bardzo mogę sobie pozwolić ze względu na pracę, natomiast gdy nakładam go po prostu na palce, a potem wmasowuje w twarz nie łuszcze się niemal wcale.

Czy to oznacza że nakładany wacikiem Atre działa mocniej i silniej a nakładany palcami już nie, lub nie działa wcale?
Oo dobrze, że poruszyłaś ten temat, bo też się zastanawiałam czy jest jakaś różnica pomiędzy nakładaniem wacikiem a palcami.
Ja od początku wklepuję palcami i łuszczenie jest zauważalne.
Wcześniej jak stosowałam tonik z kwasem, zauważyłam, że po nałożeniu wacikiem twarz piecze i czuć te jakby" igiełki", natomiast po wklepaniu palcami nic takiego się nie dzieje
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-14, 16:38   #4039
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Oo dobrze, że poruszyłaś ten temat, bo też się zastanawiałam czy jest jakaś różnica pomiędzy nakładaniem wacikiem a palcami.
Ja od początku wklepuję palcami i łuszczenie jest zauważalne.
Wcześniej jak stosowałam tonik z kwasem, zauważyłam, że po nałożeniu wacikiem twarz piecze i czuć te jakby" igiełki", natomiast po wklepaniu palcami nic takiego się nie dzieje
może kwestia tarcia wacikiem i podrażnienia skóry?
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-15, 11:35   #4040
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

To można wklepywać zamiast na wacik? Musze spróbować. BTW dopiero dwa razy użyłam atre, gęba mnie boli i piecze, ale już widzę, że to będzie długi i namiętny związek <3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 13:10   #4041
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Burza_1994 Pokaż wiadomość
może kwestia tarcia wacikiem i podrażnienia skóry?
Też myślałam o tarciu
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
To można wklepywać zamiast na wacik? Musze spróbować. BTW dopiero dwa razy użyłam atre, gęba mnie boli i piecze, ale już widzę, że to będzie długi i namiętny związek <3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Można Tym sposobem oszczędzamy sporo produktu.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 10:51   #4042
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Dzięki ^^ I jeszcze Was spytam dziewczyny, czego używacie na co dzień, jakiego kremu by jakoś udobruchać taką podrażnioną twarz? Ja na razie używam tłustego sylveco, ale to chyba za mało..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 12:04   #4043
White Kitty
Raczkowanie
 
Avatar White Kitty
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Was też tak piecze skóra przy nakładaniu filtra? ;( to samo mam przy płynie micelarnym be beauty, jednym i drugim. A co Wy stosujecie do pielęgnacji?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak, nakładanie filtra to zmora. Kupiłam Uriage Hyseac i chociaż ma lekką konsystencję i bardzo łatwo się rozprowadza, to mimo wszystko skóra strasznie piecze - więc to pewnie coś ze składu działa drażniąco. Z płynem micelarnym nie mam problemów, może za mocno trzesz?


Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dzięki ^^ I jeszcze Was spytam dziewczyny, czego używacie na co dzień, jakiego kremu by jakoś udobruchać taką podrażnioną twarz? Ja na razie używam tłustego sylveco, ale to chyba za mało..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja używam Bepanthenu, wcale nie jest tłusty, a dobrze koi skórę i nawilża. Nawet na opakowaniu tego kremu pisze, że jest polecany w procesie regeneracji poparzonej i podrażnionej skóry. Więc polecam
White Kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 14:58   #4044
asiatipl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 72
Dot.: Atrederm

Zastanawiam się nad zakończeniem kuracji. Atredermu używam dokładnie pół roku i mam już dość. jakaś poprawa jest jeśli chodzi o zaskórniki, niestety blizn nie ruszyło wogóle. Naczytałam się trochę wypowiedzi na różnych stronach, ze niestety blizn, głębszych po trądziku(zanikowych) nic nie usunie. Że wszystko nawet fraxel i wypełnianie, może dać poprawę i wygładzenie, ale nie jest to trwały efekt. Przyznam, ze trochę się załamałam.

Wczoraj zdecydowałam przerwać kurację. Przerzucę się na kwasy. Zamówiłam sobie nawet kwas TCA, co prawda zamierzam go wypróbować na zasadzie TCA Cross, czyli nakładania na pojedyncze blizny, na całą twarz chyba bym się bała, po tym jak widziałam jaki daje efekt. Ale gdzieś trafiłam na wypowiedź dziewczyny która dwa m-ce w ten sposób stosowała i widziała fajne efekty. Oprócz tego kwas glikolowy co jakiś czas, na całą twarz i zobaczymy, czy coś pomoże. Atre fajny jest, ale po takim czasie jakim go stosuję spodziewałam się więcej. Owszem zaskórniki w większej mierze zlikwidował, ale i tak pojawiają się nowe, może nie w takiej ilości jak przed kuracją, ale pojawiają się czyli coś chyba jest nie tak. Biorąc pod uwagę, że po 2m-cach efekt był najlepszy praktycznie 99% zaskórników zlikwidowanych, a teraz ten efekt jest już gorszy, tak jakby skóra się przyzwyczaiła. Może kwasy będą lepsze.

Edytowane przez asiatipl
Czas edycji: 2014-03-18 o 09:03
asiatipl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 08:52   #4045
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez asiatipl Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakończeniem kuracji. Atredermu używam dokładnie pół roku i mam już dość. jakaś poprawa jest jeśli chodzi o zaskórniki, niestety blizn nie ruszyło wogóle. Naczytałam się trochę wypoqiedzi na różnych stronach, ze niestety blizn. głębszych po trądziku(zanikowych) nic nie usunie. Że qszystko nawet fraxel i wypełnianie, moze dać poprawe i wygładzenie, ale nie jest to trwały efekt. Przyznam, ze trochę się załamałam.

Mam podobne przemyslenia niestety.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-18, 09:01   #4046
kashin
Raczkowanie
 
Avatar kashin
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bruksela
Wiadomości: 413
GG do kashin
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Was też tak piecze skóra przy nakładaniu filtra? ;( to samo mam przy płynie micelarnym be beauty, jednym i drugim. A co Wy stosujecie do pielęgnacji?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Piekło, dopóki nie przerzuciłam się na filtr dla dzieci z Vichy. Ja mam po Atre tak suchą skórę, że ten tłuścioch jest dla mnie wybawieniem.

Przestałam nakładać Atre na "gołą" skórę, mieszam go z mocno nawilżającym kremem z Lush, a i tak nadal się łuszczę, głównie na policzkach i w okolicy skrzydełek nosa. Nawet nie podejrzewałam, że mam aż tak wrażliwą skórę
__________________
Lord, help me be the person my dog thinks I am...
kashin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 20:24   #4047
MartusiaWu
Zakorzenienie
 
Avatar MartusiaWu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 486
Dot.: Atrederm

Hej zaczynam przygodę z atre i mam takie pytanie:
stosuję na plecy, stężenie 0.05%, pierwszy raz w poniedziałek, nastawiłam się bardzo mocno psychicznie na te wszystkie przykre objawy o których tutaj piszecie, tak profilaktycznie
no i reakcji brak, nic, zero, jakbym wodą smarowała
w środę spróbowałam znowu i mamy piątek a nadal nic się nie dzieje
żadnego łuszczenia, pieczenia, swędzenia, ściągnięcia
nie narzekam jedynie zastanawiam się co dalej - czekać na reakcję czy smarować dalej?
czytałam wiele razy, że to uśpiona bomba, ale mowa była o 2-3 dniach, co myślicie w tym przypadku?
MartusiaWu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-21, 21:09   #4048
biedroneczka787
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 6
Dot.: Atrederm

Ja właśnie skończyłam 6 tydzień czyli aktualnie powinnam spodziewać się poprawy wyglądu skóry. No i w sumie to nie wiem...od jakiegoś czasu już się nie łuszczę (przy mocniejszym Atre) Zamierzam stosować go do końca kwietnia, żeby przejść pełną kurację zaleconą w uloptce ale nie nastawiam się jakoś na super rezultat. Wągry faktycznie zniknęły pory są zwężone (kiedyś miałam wielkie dziury) ale zaskórniki zamknięte ani rusz a to one są moją zmorą. Myślicie, że jeśli nie ma łuszczenia to i efektów juz nie będzie czy może on sobie działa jakoś na powierzchni skóry nie złuszczając jej ?
pozdrawiam wszystkich walczących
biedroneczka787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 21:15   #4049
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez biedroneczka787 Pokaż wiadomość
Ja właśnie skończyłam 6 tydzień czyli aktualnie powinnam spodziewać się poprawy wyglądu skóry. No i w sumie to nie wiem...od jakiegoś czasu już się nie łuszczę (przy mocniejszym Atre) Zamierzam stosować go do końca kwietnia, żeby przejść pełną kurację zaleconą w uloptce ale nie nastawiam się jakoś na super rezultat. Wągry faktycznie zniknęły pory są zwężone (kiedyś miałam wielkie dziury) ale zaskórniki zamknięte ani rusz a to one są moją zmorą. Myślicie, że jeśli nie ma łuszczenia to i efektów juz nie będzie czy może on sobie działa jakoś na powierzchni skóry nie złuszczając jej ?
pozdrawiam wszystkich walczących


działa
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 17:03   #4050
sloiczekczytubka
Przyczajenie
 
Avatar sloiczekczytubka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Kurację Atre przeszłam dwa lata temu, z tym, że nie leczyłam twarzy a tylko plecy. I wyleczyłam je permanentnie. Od tego czasu mam sporadycznie krostki, z wysypami na zawsze koniec.

Nie wiem, jak dajecie radę z atre na twarzy, bo ja nawet plecy mogłam smarować tylko co trzy dni. Były czerwone i łuszczyły się płatami. Smarowałam skórę nawet więcej niż dwa razy dziennie, polecam Cetaphil Dermoprotektor. Nie jest tłusty, a znakomicie nawilża i jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę. Nie zapominajcie też o filtrach i powodzenia!
sloiczekczytubka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:17.