Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-25, 18:58   #3631
amman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

umówiłam się do atelier Bernady na G.Keratyne bo mają dobrą cenę chciałam do pani Basi bo naczytałam się że jest dobrym fachowcem ale nie było do niej terminów zapisano mnie do Konrada ktoś był może już u niego bo nie wiem jakim jest fryzjerem a nie chce się sparzyć
amman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 12:26   #3632
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A więc sprawdziłam to Glamour Hair Studio na Ariańskiej i jestem bardzo zadowolona mogę polecić panią Paulinę do koloryzacji, wspólnie wybrałyśmy naprawdę super kolor, odradziła mi mocne rozjaśnianie włosów, co sobie bardzo cenię, bo ważne jest dla mnie, by fryzjer brał pod uwagę kondycję moich włosów. Wyglądam naprawdę super

Jeśli chodzi o cięcie to niewiele mam do powiedzenia, bo tylko podcinałam włosy, układają się ładnie i normalnie, żadnych szaleństw nie robiłam.

Atmosfera miła, można liczyć na kawę, herbatę (nawet owocową ) czy wodę, gazetki do poczekania, pełna kulturka, salon tez bardzo przyjemny, taki przytulny

Jedynym minusem było to,że trafiłam na porę obiadową i przez dwie godziny miałam nos pełen zapachów pierogów ruskich i innych tego typu rzeczy (a w żołądku kiszki marsza grały ).

Tak czy inaczej na pewno tam wrócę
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 18:30   #3633
agawa112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez amman Pokaż wiadomość
umówiłam się do atelier Bernady na G.Keratyne bo mają dobrą cenę chciałam do pani Basi bo naczytałam się że jest dobrym fachowcem ale nie było do niej terminów zapisano mnie do Konrada ktoś był może już u niego bo nie wiem jakim jest fryzjerem a nie chce się sparzyć
Amman Mozesz podać cene z te usługę? Oj jestem bardzo ciekawa w jakiej cenie jest ta keratyna w atelier Bernady?
agawa112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 13:12   #3634
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Z krakowskich fryzjerów bardzo miło wspominam panie z salonu na Limanowskiego (zaraz przy przystanku) - byłam u nich kilka razy i ani razu się nie zawiodłam

Jako, że się przeprowadziłam, mam teraz bliżej na Rynek, a tam polecam salon Maniewski - może nie jest najtańszy, ale naprawdę warto trochę zainwestować. Zrobiłam sobie małą metamorfozę związaną z kolorem, a włosy ani draśnięte ) Na facebooku mają też fajne promocje i konkursy, więc można też złapać zniżkę
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 18:38   #3635
amman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

agawa112
przeszperałam wiele ofert po salonach i w atelier Bernady wycenę zrobili mi na keratyne najatrakcyjniej prawie 200 zł zaoszczędzę jak dzowniłam to mi powiedzieli że wycenę dokładną robią po obejrzeniu włosów sprawdz sobie może na ich stronie co tam piszą www.bernady.com.pl

jeszcze nie byłam jak będę po zabiegu to się wypowiem.
amman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 15:19   #3636
kejtzor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej,

Szukam dobrego fryzjera w Krakowie w miarę przyzwoitych cenach. Tj. bez przesady, ale nie chcę wydac fortuny. Chodzi mi o ścięcie na krótko, a wiem, że to nie jest taka łatwa sztuka, zwłaszcza kiedy ktoś ma włosy kręcone. Chciałabym się ściąc na zapałkę i zafarbowac włosy, ale nie jakoś radykalnie - jestem ciemną brunetką, nigdy nie zmieniałam koloru i chciałabym po prostu jakiś inny odcień. Do tego przydałaby mi się trwała, bo z moich włosów zrobi się kupa na głowie z pewnością. Od strasznie dawna nie byłam u fryzjera i w ogóle nie ścinałam się na krótko nigdy Z reguły chodziłam chyba do jean louis david na szewskiej i w żadnym wypadku nie polecam. Drogo i ze 3 razy wyszłam stamtąd załamana.
kejtzor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 15:23   #3637
kejtzor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej,

Szukam dobrego fryzjera w Krakowie w miarę przyzwoitych cenach. Tj. bez przesady, ale nie chcę wydac fortuny. Chodzi mi o ścięcie na krótko, a wiem, że to nie jest taka łatwa sztuka, zwłaszcza kiedy ktoś ma włosy kręcone. Chciałabym się ściąc na zapałkę i zafarbowac włosy, ale nie jakoś radykalnie - jestem ciemną brunetką, nigdy nie zmieniałam koloru i chciałabym po prostu jakiś inny odcień. Do tego przydałaby mi się trwała, bo z moich włosów zrobi się kupa na głowie z pewnością. Od strasznie dawna nie byłam u fryzjera i w ogóle nie ścinałam się na krótko nigdy Z reguły chodziłam chyba do jean louis david na szewskiej i w żadnym wypadku nie polecam. Drogo i ze 3 razy przynajmniej wyszłam stamtąd załamana.
kejtzor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 09:09   #3638
agaola89
Rozeznanie
 
Avatar agaola89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 681
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kejtzor Pokaż wiadomość
Hej,

Szukam dobrego fryzjera w Krakowie w miarę przyzwoitych cenach. Tj. bez przesady, ale nie chcę wydac fortuny. Chodzi mi o ścięcie na krótko, a wiem, że to nie jest taka łatwa sztuka, zwłaszcza kiedy ktoś ma włosy kręcone. Chciałabym się ściąc na zapałkę i zafarbowac włosy, ale nie jakoś radykalnie - jestem ciemną brunetką, nigdy nie zmieniałam koloru i chciałabym po prostu jakiś inny odcień. Do tego przydałaby mi się trwała, bo z moich włosów zrobi się kupa na głowie z pewnością. Od strasznie dawna nie byłam u fryzjera i w ogóle nie ścinałam się na krótko nigdy Z reguły chodziłam chyba do jean louis david na szewskiej i w żadnym wypadku nie polecam. Drogo i ze 3 razy przynajmniej wyszłam stamtąd załamana.
Na Limanowskiego mają przyzwoite ceny: pamiętam, że byłam bardzo zadowolona z pani Teresy. Nie wiem tylko, jak wygląda sytuacja z farbowaniem... Jeśli idzie o zmianę koloru, to polecam Maniewskiego - u nich zaszalałam z kolorem i włosy wyszły bez szwanku i mają się bardzo dobrze
__________________
http://www.wysoka-bloggerka.blogspot.com/ - Nie umiem nosić czerni
agaola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 12:21   #3639
zagubiona_krysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez prada7 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Jakiś czas temu w salonie Claudius na Miłkowskiego obcinał Dawid Bularz, ale już tam nie pracuje. Czy ktoś może wie, gdzie teraz Dawid obcina?
Bardzo mi na tym zależy, bo tylko on potrafił dobrze ściąć moje włosy.
Nie wiem czy już ktoś odpowiedział Ci na to pytanie - Dawid przyjmuje na poselskiej 6 lub9 (teraz właśnie nie pamiętam) ale ma szyld Hedonic - super miejsce. Kompetencji Dawida nie muszę specjalnie zachwalać - obcina genialnie - chodzę od ponad roku za każdym razem mam fryzurę, która robi wrażenie i do tego suszę tylko suszarką 5min. nie zmienię go już chyba nigdy
zagubiona_krysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 16:13   #3640
kikaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków -maniewski??

czesc dziewczyny!!

szukam dobrego fryzjera który porządnie zetnie moje gęste włosy do ramion i ładnie ufarbuje na blond z refleksami(teraz mam ciemny blond). Myślałam nad wizytą w salonie Maniewskiego. Czytałam już trochę opinii na temat fryzjerów u niego pracujących, ale może któraś z Was napisze coś jeszcze. Dodam że nie interesuje mnie jakaś ekstrawagancka, szalona fryzura. Może możecie polecić któregoś konkretnego fryzjera który tam pracuje?? Gdzieś ktoś napisał że farba nałożona tam zmywa sie po 2 tygodniach...mam nadzieje że to nieprawda...

Będę wdzięczna za wszystkie opinie
kikaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 20:07   #3641
jusmaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny nigdy nie korzystajcie z usług Nefretete na Prądniku. Na wejściu niegrzeczna i odstraszająca recepcjonistka próbowała mi wmówić ze byłam umówiona na farbowanie a nie balejaż. Z łaska okazało sie ze jednak moga mi zrobić balejaz. Farbował mnie p. Darek. Włosy nie dostatecznie rozjaśnione, wyszły miejscowo żółte. Nawet nie raczył sie mnie spytac gdy zaczęli mi je tonizować. Oczywiście mało to dało. Zepsuł mi wlosy i zmarnował moje 4godziny bo oczywiście zajmując się mną robił jeszcze wiele innych rzeczy.
jusmaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-10, 15:41   #3642
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny czy poleciłybyście Glamour Hair do "trudnych włosowych przypadków"?
Moja fryzjerka do której chodzę od 2 lat spieprzyła mi kolor... Ichciałabym przejśc z karmelowo rudego do blondu....w glamour hair nigdy nie byłam, i trochę się boję....
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 17:43   #3643
Aniacg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy mógłby mi ktoś doradzić w miarę niedrogiego stylistę w Krakowie, który dobierze mi fajną fryzurę??
Aniacg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 10:45   #3644
patusia_91
Raczkowanie
 
Avatar patusia_91
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 344
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Chodziłam do p. Magdy z salonu Glamur Hair z Ariańskiej, ale teraz sie dowiedziałam ze tam nie pracuje.. I w sumie nie wiem gdzie iść( mam trudne włosy, grube falowane) , zobaczyłam na grouponie oferte ze studia urody Orchidea, któraś z was tam była?
__________________
Uśmiechaj się..., bo nigdy nie wiesz kto może zakochać się w Twoim uśmiechu


patusia_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 17:34   #3645
Basia Koch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam
Wybrałam sie do salonu AK.KK i chciałam sie zapisać do tej Pani blondyneczki Kasi tej co ją tak wychwalacie tu na wizazu że jest świetną kolorystką , i tu zaskoczenie dostałam informacje że tej Pani już tu nie ma i nie będzie więc zaczełam wypytywać nie było łatwo ale w końcu poinformowano mnie że Pani Kasia otwiera salon kilka kroków dalej na Garbarskiej w strone Karmelickiej, bardzo proszę o informacje z dokładnym adresem jej salonu bądz telefon do tej Pani którego mi nie podano .

Pozdrawiam Basia
Basia Koch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 12:45   #3646
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Basia Koch Pokaż wiadomość
Witam
Wybrałam sie do salonu AK.KK i chciałam sie zapisać do tej Pani blondyneczki Kasi tej co ją tak wychwalacie tu na wizazu że jest świetną kolorystką , i tu zaskoczenie dostałam informacje że tej Pani już tu nie ma i nie będzie więc zaczełam wypytywać nie było łatwo ale w końcu poinformowano mnie że Pani Kasia otwiera salon kilka kroków dalej na Garbarskiej w strone Karmelickiej, bardzo proszę o informacje z dokładnym adresem jej salonu bądz telefon do tej Pani którego mi nie podano .

Pozdrawiam Basia
Wiem tylko tyle, że salon ma byc otworzony w pierwszym tygodniu września, pewnie się tam w tym terminie pojawię, więc dopiero wtedy będę mogła zdobyć numer.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:43   #3647
ankoZg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Krakowianki !
podpowiedzcie do kogo na ciecie sie udac zeby taka fryzurke wyczarowal http://i.wp.pl/a/f/jpeg/18369/ap_Peo...a_Beckham.jpeg
no i za ciecie plus odelowanie nie chcialabym zaplacic wiecej niz 100 zl
ankoZg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 22:12   #3648
Fryzjer33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Wiem tylko tyle, że salon ma byc otworzony w pierwszym tygodniu września, pewnie się tam w tym terminie pojawię, więc dopiero wtedy będę mogła zdobyć numer.

Witam
Ech kobiety troszku poszukać i macie skoro szukacie
www.akkk.eu i wszystko w tym temacie.

Pozdrawiam
Fryzjer33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 22:12   #3649
ankoZg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witajcie


gdzie najlepiej ciachnac sobie fryzurke tego typu
http://www.makemeheal.com/news/image...kham-botox.jpg

najlepiej gdyby cena strzyzenia i modelowania zamknnela by sie w kwocie 100 zl

pozdrawiam !
ankoZg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 22:33   #3650
ZuzkaN
Przyczajenie
 
Avatar ZuzkaN
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy ktoś zna salon urody ANGEL ( Felicjanek 25) ??? A dokładnie chodzi mi o pana Mateusza Domonia.
ZuzkaN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 10:32   #3651
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Fryzjer33 Pokaż wiadomość
Witam
Ech kobiety troszku poszukać i macie skoro szukacie
www.akkk.eu i wszystko w tym temacie.

Pozdrawiam
No ten salon to jest znany, ale ma b yc nowy i część dziewczyn się tam przenosi. Z resztą, jak napisała Basia - salon AK.KK zna
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 11:23   #3652
mme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 109
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
No ten salon to jest znany, ale ma b yc nowy i część dziewczyn się tam przenosi. Z resztą, jak napisała Basia - salon AK.KK zna
Salon znany ale adres strony chyba jest nowy? W każdym razie na starej stronie nie ma żadnych informacji o zmianach.
Mnie ta zmiana jednak trochę zmartwiła Moje włosy domagają się pilnie farby i strzyżenia. Nie mogę czekać do 1 września, więc poszukuję fryzjera, który mnie uratuje w tej sytuacji. Po ostatnich doświadczeniach mam obawy, ze kolejny eksperyment zakończy się porażką. Może ktos mi doradzi jakiegoś dobrego fryzjera, który ma pojęcie o cieniowaniu włosów? ( to był ostatnio największy problem dla "moich" fryzjerów). Najlepiej w Nowej Hucie albo w centrum Krakowa, bez długich terminów
mme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 16:17   #3653
kokardkakrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mam bardzo kręcone włosy od urodzenia, szukam fryzjera, który potrafiłby je podciąć, lekko wycieniować, po prostu nadać im fajny wygląd. Nie znalazłam jeszcze fryzjera, który umiałby ścinać kręcone włosy. Dużo słyszałam na temat pani Agnieszki Jaśko i pana Jacka Bakaja. Czy ktoś z Was ścinał u nich długie kręcone włosy? Co o nich sądzicie? Polecacie? Bardzo bardzo proszę o pomoc
kokardkakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 19:57   #3654
mika_k88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 27
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mam długie, kręcone włosy. Też bałam się ścięcia. Niepotrzebnie. Znalazłam świetny salon w krk, a dokładnie nawet dwa salony. Pierwszy to "Dziedzic" a drugi "Maniewski". U "Dziedzica" polecam panią Anie a u "Maniewskiego" pana Macieja i pana Krystiania. Teraz moje włosy "same" się układają, nie puszą się, są świetnie wycieniowane.
mika_k88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 07:35   #3655
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Też chciałam pójść do Ak.KK ale termin dopiero na wrzesień jest strasznie odległy dla mnie

Może był ktoś ostatnio w studio Effect na Kapelance? Zależy mi na dobrej koloryzacji.
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 10:52   #3656
sylwiatko82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

no to fajną reklamę zrobiłaś...
niestety TEN salon w Skawinie (na zakręcie przy glównej do Krk-obok jest spory parking) też nie zrobił na mnie wrażenia- jak tylko weszłam to się przestraszyłam- znowu małolata na stażu! Starsza zapytała co będzięmy robić- chciałam upięcie- szłam na wesele- ok. to umyjemy najpierw głowę, żeby odświeżyć, a póżniej koleżanka Ci upnie(!!!)- mówię jej, że myłam 2 dni temu i słyszalam, że lepiej nie myć w dniu układania fryzury, bo nie będzie się trzymać i sa mniej podatne- zrobiła oczy, popatrzyła na koleżankę, a ta mówi, nie- lepiej jest umyć- ok. myślę sobie, zobaczymy która z fryzjerek ma rację
no i zaczęło się!- małolata ledwo wsuwkę mi mogla wpiąć- taką miała wprawę...
po 45 min. spoglądania na zegarek w końcu nie wytrzymałam i spytałam czy jej starsza kolezanka nie moze jej pomóc, bo się spieszę, a tu jeszcze końca nie widać, więc ją zawołała- ta jej doradziła gdzie i co ma upiąć, i wsuwkę wsadzić, i trochę żwawiej się do tego zabrała i po 20 min. w końcu skończyła- porażka!
Oczywiście wyszło, że poprzedna fryzjerka miała rację- lepiej NIE myć! Fryzura zaraz oklapła... a grzywkę sama w domu poprawiałam...
Jak unikać takich praktykantek- pytać przez telefon przy umawianiu od razu czy co???
sylwiatko82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 12:17   #3657
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Też chciałam pójść do Ak.KK ale termin dopiero na wrzesień jest strasznie odległy dla mnie

Może był ktoś ostatnio w studio Effect na Kapelance? Zależy mi na dobrej koloryzacji.
Powiem Ci tak, lepiej troche poczekać na dobrego fryzjera, bo wyjdziesz z takimi problemami na głowie jak ja - mi też sie nie chcialo, trafiłam na wg mnie dobrą fryzjerkę po ktorej musialam robi dekoloryzację Czekam teraz aż włosy odrosną, bo są w strasznym stanie.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 12:55   #3658
jusmaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja ostatnio byłam na Chmieleńcu w Bohemie. Jest tam świetna fryzjerka, p. Basia, doświadczona i bardzo jestem zadowolona. Robiła mi balejaż i trosze poddcinala. Kolor bardzo fajny, podcięcie tez choc tylko troszkę. Generalnie widziałam tez efekt jej pracy na dwóch innych osobach i były bardzo zadowolone. To jedna z tych fryzjerek która "czyta w myślach"
jusmaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 00:10   #3659
Jesse
Rozeznanie
 
Avatar Jesse
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 523
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

na początek, pięknie witam.
Jak czytam Wasze wypowiedzi (oraz inne dostępne w sieci) to włosy mi się jeżą na głowie....17 września mam umówioną wizytę w salonie AISHA poprzez zakup nieszczęsnego Grupera.
Nie byłam tam jeszcze ale umawiałam się z babką dwukrotnie.
Za pierwszym razem odebrała młoda dziewczyna, miła ale nie była w stanie odpowiedzieć na moje pytania, wszystko musiała telefonicznie uzgadniać z szefową. Drugim razem miałam niespodziewaną wizytę w szpitalu (z własną osobą) więc jeszcze w miarę trzeźwo myśląc zadzwoniłam 2 dni przez wizytą bardzo przepraszając za niemożność przyjścia na umówiony termin oraz prośbę o przesunięcie terminu. Ponieważ musiałam wyjechać na drugi koniec Polski w tym czasie, interesował mnie wrzesień.
Odebrała właścicielka, strasznie niemiła, obrażona, że dzwonię z taką prośbą. Tłumaczyłam jej, że to wypadek losowy i że przepraszam. W końcu otworzyła terminarz i zaproponowała 19 września. Tłumaczę babie, że tego dnia mam operację. Zależy mi na wcześniejszym terminie, nawet o kilka dni bądź całkiem pod koniec miesiąca. Bardzo chamsko i stanowczo odpowiedziała, że ją to nie interesuje ale wyraźnie jest napisane, że usługi z grupera świadczone są do 20-go września. W końcu wcisnęła mnie jakoś na 17-go.
kurde myślałam, że miała zły dzień, ale dziś przypomniałam sobie o tym kuponie i zaczęłam szperać w necie na temat tego miejsca...a tam takie rzeczy! zastanawiam się czy w ogóle iść. Atmosfera przez telefon była bardzo napięta i nieprzyjemna, baba opryskliwa i stwarzająca wrażenie, że jest wk****na że musiała odebrać telefon. Dziewczyny są bardzo niezadowolone z atmosfery. Ale szkoda mi tych 5 dyszek...nie wiem. Jeśli któraś z Was była w tym salonie, to dajcie znać proszę. Napiszcie swoje opinie, może podejmę słuszną decyzję. Mam włosy cienkie, wypadają mi ostatnio bardzo, ale nawet nie wiem czy jest sens podcinać u niej, skoro podobno nierówno to robią...dziewczyny wydają się być tam wystraszone.

Hmm porażka
strasznie się skisiłam tymi opiniami, zaczęłam się obawiać pójścia tam i zrobienia sobie krzywdy
__________________
"...powiedziałabym raczej, umiarkowany optymizm"

Edytowane przez Jesse
Czas edycji: 2011-08-23 o 00:12
Jesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 19:44   #3660
sylwiatko82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kingula116 Pokaż wiadomość
witam ja wam polecam fryzjer oraz kosmetyczke w Skawinie maja tania i sa naprawde profesjonalni ostatnio robilam baleyage wlosy poldlugoe i zaplacilam 75 zlotych ze strzyzeniem i prostowaniem jestem bardzo zadowolona polecam a ich tel mam wiec podaje wam 12 2767679
a ja właśnie wyżej opisałam ten salon, który tak usilnie reklamujesz już nie pierwszy raz- zapomniałam dodać cytatu...
fakt, że są tani- ale 'bylejacy' niestety- ot, zwykły salonik, zwykła fryzjerka- poszłabym tam jedynie podciąć końcówki ot co.
sylwiatko82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.