Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 09:26   #3871
Ligeia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy ktoś robił headlines albo trwałą w Krakowie - ale na grubych wałkach, mocne fale? Właśnie szukam dobrego salonu, a mam złe doświadczenia z trwałą i wolałabym pójść gdzieś, gdzie wiem, że nie będę miała problemów. Włosy półdługie, cienkie i delikatne, więc ciężka sprawa
Ligeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 08:39   #3872
muammamija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 270
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam Tomka Karcza.

Ceny horrendalne, ale jakość usługi i podejście do Klienta są tego warte.
muammamija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 14:53   #3873
kejtzor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

zdecydowanie nie polecam Krzysztofa z Avant Apres

(to w odp. na post frozenstrawberries)

a czy ktoś ma jakieś doświadczenie w korzystaniu z grupona w salonie kiss paris? bo teraz mają tam niezłą ofertę: http://www.groupon.pl/deals/krakow/K..._0_0_150&a=399
ale to chyba może być ryzykowne

Edytowane przez kejtzor
Czas edycji: 2012-05-30 o 14:58
kejtzor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 15:51   #3874
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Czy którakolwiek z Was wie, gdzie teraz pracuje p. Wiola, która do tej pory pracowała w salonie Trendy na Karmelickiej?
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 17:43   #3875
duncia
Przyczajenie
 
Avatar duncia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

kejtzor: właśnie jutro idę do Kiss Paris z grupona, także zdam relację co i jak, a szczerze mówiąć to trochę się obawiam tego, że osoby z kuponami mogą mieć nieco gorszą usługę niż Ci normalni ..
duncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 18:16   #3876
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez duncia Pokaż wiadomość
kejtzor: właśnie jutro idę do Kiss Paris z grupona, także zdam relację co i jak, a szczerze mówiąć to trochę się obawiam tego, że osoby z kuponami mogą mieć nieco gorszą usługę niż Ci normalni ..
Ja byłam z gruponem w Kiss Paris i byłam bardzo zadowolona. Zresztą chcę tam wrócić - do tej pory nie miałam kasy, ale myślę, że w wakacje uskładam, bo tanio nie jest, ale naprawde byłam zachwycona moją fryzurą I nie czulam się gorzej traktowana, wręcz przeciwnie, jeszcze naginali godziny specjalnie dla mnie, bo akurat tak pracowałam, że nie mogłam przyjść w normalnym terminie.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 19:20   #3877
duncia
Przyczajenie
 
Avatar duncia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ja byłam z gruponem w Kiss Paris i byłam bardzo zadowolona. Zresztą chcę tam wrócić - do tej pory nie miałam kasy, ale myślę, że w wakacje uskładam, bo tanio nie jest, ale naprawde byłam zachwycona moją fryzurą I nie czulam się gorzej traktowana, wręcz przeciwnie, jeszcze naginali godziny specjalnie dla mnie, bo akurat tak pracowałam, że nie mogłam przyjść w normalnym terminie.
No to mnie pocieszyłaś trochę Mam nadzieję że będę zadowolona, bo w sumie planuję zmienić fryzjera, a dotychczas chodziłam do Daviness na ul.Szlak - j akto kobieta trzeba czasem coś zmienić
duncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 08:22   #3878
kroliczana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kejtzor Pokaż wiadomość
zdecydowanie nie polecam Krzysztofa z Avant Apres

(to w odp. na post frozenstrawberries)

a czy ktoś ma jakieś doświadczenie w korzystaniu z grupona w salonie kiss paris? bo teraz mają tam niezłą ofertę: http://www.groupon.pl/deals/krakow/K..._0_0_150&a=399
ale to chyba może być ryzykowne
Ja pana Krzysztofa rowniez NIE polecam - wyraznie prosilam o scieniowane wlosy z tylu a zostaly obciete prosto i w dodatku byly dluzsze niz z przodu, co wygladalo koszmarnie. Jeszcze nigdy wczesniej mi sie nie zdarzylo zebym musiala pojsc do innego fryzjera zeby poprawil mi nieudana fryzure..

Przepraszam za brak polskich liter, nie mam w pracy polskiej klawiatury
kroliczana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:15   #3879
Ligeia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nikt nie poleci czarodziejki ani czarodzieja do headlines/trwałej na grubych wałkach? Nie wierzę, że żadna forumowiczka nie robiła. Na innych forach niestety nie znalazłam żadnej rzetelnej opinii, dlatego będę uparcie spamować, aż ktoś mi poleci dobry salon, w którym faktycznie sam robił i potrafi coś o tym powiedzieć
Ligeia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 19:20   #3880
kejtzor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

już chyba za późno, żeby skorzystać z tej promocji, ale i tak chętnie usłyszę o doświadczeniach z kiss paris ;>

kroliczana: dokładnie! moje też są koszmarnie nierówne, co wyszło dopiero po pierwszym myciu, niestety znowu za krótkie, kolor kompletnie bez wyrazu, a z salonu wyszłam poklejona od lakieru do włosów i brudna od farby (!). dodatkowo ciachnął mi maszynką moje "baczki", którymi miała się zająć kosmetyczka :/ to była moja pierwsza wizyta w tym salonie, o którym słyszałam dobre opinie, i raczej się zraziłam. w ogóle nie mam szczęścia do fryzjerów, potem poszłam przyciąć grzywkę, bo była za długa, i powinnam to zrobić sama, bo lepiej mieć za dużo włosów, niż połowę tego co było wcześniej :/

btw, sugerowano mi reklamację fryzury, ale nawet nie wiem, jak miałabym się do tego zabrać, chyba mam za mało tupetu

Edytowane przez kejtzor
Czas edycji: 2012-05-31 o 19:22
kejtzor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 08:48   #3881
duncia
Przyczajenie
 
Avatar duncia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wróciłam z Kiss Paris naprawdę zadowolona. Włosy świetnie odżywione dzięki tej 4 stopniowej rekonstrukcji Joico, świetnie się układają nawet po dzisiejszym porannym myciu. Chciałam mieć bardziej puszyste włosy, więcej objętości no i mam Pani Basia zrobiła dokładnie to co chciałam a tak naprawdę jakoś dokłądnie tego nie określiłam Chyba tam własnie będzie "mój" fryzjer ))
duncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 10:09   #3882
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mówiłam, że tam jest super.

Mówisz o tej p. Basi takiej młodej dziewczynie? Bo jeśli tak, to i ona mnie kiedyś strzygła i własnie jej cięcie mnie zachwyciło Jest świetna
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 11:38   #3883
duncia
Przyczajenie
 
Avatar duncia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Mówiłam, że tam jest super.

Mówisz o tej p. Basi takiej młodej dziewczynie? Bo jeśli tak, to i ona mnie kiedyś strzygła i własnie jej cięcie mnie zachwyciło Jest świetna
Tak, Pani Basia to ta młoda szczupła dziewczyna, nawet nie spodziewałam się że to ona, dopiero na koniec mi powiedziała jak ma na imię, ale mimo to byłam zachwycona
duncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 12:55   #3884
shinobii
Raczkowanie
 
Avatar shinobii
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ooo to moze też się do niej wybiore.


Dobra, wykupie groupon bo jest możliwość jeszcze, ale mam pytanie, czy jak sie umawiam to mogę powiedzieć, że chce właśnie do tej Pani Basi?

Edytowane przez shinobii
Czas edycji: 2012-06-01 o 13:00
shinobii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 20:05   #3885
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A jak z terminami do Pani Basi? Długo trzeba czekać?
Czy możliwa jest zniżka na koloryzację przy pierwszej wizycie? Wolałabym to załatwić od razu.
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 13:47   #3886
scherzino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Ligeia Pokaż wiadomość
Nikt nie poleci czarodziejki ani czarodzieja do headlines/trwałej na grubych wałkach?
Czarodziejką od trwałej była pani Ela z SOHO na Grodzkiej. Niestety w tym salonie już nie pracuje i nie potrafię jej zlokalizować
scherzino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 15:11   #3887
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jezu, jaka ja głupia jestem, miałam wczoraj tego Groupona kupić i w końcu sobie zapomniałam i będę musiała iść normalnie płacąc... no ale trudno, przynajmniej kolor zrobię od razu
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 16:33   #3888
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja mogę bardzo polecić pana Pawła Okuniewskiego (atelier vici). Potrafi tak ściąć włosy, że układają się praktycznie same. Byłam ponad 2 miesiące temu, od tego czasu miałam tylko lekko skracaną grzywkę. Reszta układa się dalej. Przy tym jest szalenie sympatyczny, wizyta u niego to sama przyjemność - widać jak dopracowuje każdy kosmyk.
Pomimo ceny (ok.100zł) pewnie jeszcze czasem się wybiorę.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 17:39   #3889
kejtzor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Narrhien, jest nowy kupon: http://www.groupon.pl/deals/krakow/K..._0_0_153&a=399
kejtzor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-03, 08:52   #3890
duncia
Przyczajenie
 
Avatar duncia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez shinobii Pokaż wiadomość
Ooo to moze też się do niej wybiore.


Dobra, wykupie groupon bo jest możliwość jeszcze, ale mam pytanie, czy jak sie umawiam to mogę powiedzieć, że chce właśnie do tej Pani Basi?
Myślę że można, ja akurat nie pytałam, jakoś tak się złożyło że w tym dniu pracowała Pani Basia

A włosami jestem dalej zachwycona

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kejtzor Pokaż wiadomość

Myślę że nawet jakby nie było kuponu to można by się umówić. Ja w sumie poza kuponem odbyłam wizytę. Nie lubię tych wszystkich ceregieli z kuponami kodami itd
duncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 13:28   #3891
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

dziewczyny zaintrygowałyście mnie tą panią Basią z Kiss... ale szukam strony internetowej i nie mogę znaleźć.. czy jest w internecie gdzieś wiecej info o zakładzie ? jak z cenami?
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 18:39   #3892
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

No właśnie przez krótki czas mieli strone, a ostatnio widzę, że im nie działa. Profil na Facebooku też rzadko aktualizowany. Ogólnie uważam, że w ten sposób działają na swoją niekorzyść, bo moim zdaniem zakład jest bardzo fajny, ale co z tego, skoro nie da się go nigdzie znaleźć.

Ceny niestety, jak na moje gusta wysokie, jak kiedyś sprawdzałam, farbowanie, cięcie,modelowanie długich włosów miało mnie kosztować ponad 200zł, a w sumie jeszcze brałam pod uwagę dekoloryzację, więc w sumie wyszłoby mi pewnie z 300, ale ja i tak uważam, że warto.

I koniec końców nie wykupiłam Grupona, bo wolę za jednym razem zrobić wszystko, cięcie i koloryzację, a cenowo wyjdzie mi to naprawdę porównywalnie, nawet z tym bonem zniżkowym.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 18:40   #3893
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
dziewczyny zaintrygowałyście mnie tą panią Basią z Kiss... ale szukam strony internetowej i nie mogę znaleźć.. czy jest w internecie gdzieś wiecej info o zakładzie ? jak z cenami?
Pani Basia ma już od dawna swoj salon... atelier bernady...
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 08:35   #3894
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
Pani Basia ma już od dawna swoj salon... atelier bernady...

dziekuje za info szukam w necie...
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 10:38   #3895
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ale w Kiss Paris jest teraz inna p. Basia, taka młoda, ale moim zdaniem utalentowana i to ją tutaj w ostatnich postach chwalimy
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 19:46   #3896
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ale w Kiss Paris jest teraz inna p. Basia, taka młoda, ale moim zdaniem utalentowana i to ją tutaj w ostatnich postach chwalimy
w takim razie sorki za zamieszanie
mozecie coś wiecej powiedzieć o niej? w szczególności jesli chodzi o koloryzację?
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 20:47   #3897
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Nie miałam jeszcze przyjemności farbować się u niej, to planuję na połowę lipca, natomiast jeśli chodzi o cięcie to naprawdę jest świetna, tzn. w każdym razie mnie zrobiła bardzo fajną fryzurę. Na dodatek widać, że zna się na rzeczy, bo ledwo na mnie spojrzala to od razu wiedziała, co mi zrobić, żeby ładnie wyglądało. Ja co prawda nie zgodziłam się na znaczne skrócenie włosów,które proponowała, ale teraz już widzę, że to był bład i przy następnej wizycie oddam się całkiem w jej ręce Taki fryzjer, który ma coś do zaproponowania, ale też słucha klienta i nie upiera się przy swoim, gdy klient czegoś nie chce.
Na dodatek jest bardzo sympatyczna, miło się gawędziło i dokładnie mówiła, co po kolei robi z włosami.

Na mnie zrobiła bardzo pozytywne wrażenie, na tyle pozytywne, że chcę się tam wybrac ponownie, a tanio nie jest.

Nie wiem, jak inni, ale dziewczyny tutaj chyba też były zadowolone
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 07:41   #3898
eda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Nie miałam jeszcze przyjemności farbować się u niej, to planuję na połowę lipca, natomiast jeśli chodzi o cięcie to naprawdę jest świetna, tzn. w każdym razie mnie zrobiła bardzo fajną fryzurę. Na dodatek widać, że zna się na rzeczy, bo ledwo na mnie spojrzala to od razu wiedziała, co mi zrobić, żeby ładnie wyglądało. Ja co prawda nie zgodziłam się na znaczne skrócenie włosów,które proponowała, ale teraz już widzę, że to był bład i przy następnej wizycie oddam się całkiem w jej ręce Taki fryzjer, który ma coś do zaproponowania, ale też słucha klienta i nie upiera się przy swoim, gdy klient czegoś nie chce.
Na dodatek jest bardzo sympatyczna, miło się gawędziło i dokładnie mówiła, co po kolei robi z włosami.

Na mnie zrobiła bardzo pozytywne wrażenie, na tyle pozytywne, że chcę się tam wybrac ponownie, a tanio nie jest.

Nie wiem, jak inni, ale dziewczyny tutaj chyba też były zadowolone
A ja niestety nie byłam zadowolona ze strzyżenia u Pani Basi, może dlatego że po tylu pozytywach na forum oczekiwałam super strzyżenia a było niestety tylko mierne.
eda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 09:34   #3899
Kamis_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam,

Zarejestrowałem się tutaj ponieważ szukam fryzjerki u której kiedyś miałem przyjemność być strzyżony i chciałbym ją odnaleźć. Więc wiem, że miała na imię Dominika i rok temu może dwa pracowała przez chwilę w Strefie Fryzur w Galerii Krakowskiej. Okrągła na buzi wtedy miała krótkie włosy. W tamtym czasie chodziłem również do Pana Dawida (niski), który przed Strefą Fryzur pracował w Klier, tak się chyba nazywał ten salon również w Galerii Krakowskiej, ale również zrezygnował z pracy w tych salonach. Dostałem numer telefonu, aby się umawiać w nowym miejscu pracy, ale oczywiście zgubiłem kontakt. Chciałem jeszcze napisać, że Pani Dominika super strzygła, jeżeli ktoś kojarzy tych fryzjerów, że w przeszłości pracowali w tych miejscach, które opisałem proszę o kontakt. Będę bardzo wdzięczny....

Edytowane przez Kamis_89
Czas edycji: 2012-06-08 o 09:36
Kamis_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 12:16   #3900
anulinku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Tel do Dawida obecnie w salonie Beauty Pasaz 124306344
anulinku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:19.