Porada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-31, 01:06   #1
ann2302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1

Porada


WITAM
MAM PROBLEM OBECNIE JESTEM OD 2 LAT W ANGLII I W TYM MOMĘCIE JESTEM W 36 TYGODNIU CIĄŻY.
ALE CO MNIE NIE POKOKOI TO ŻE OD 2 TYGONI PUCHNĄ MI KOSTKI . WIEM ŻE TO RACZEJ NORMALNE PRZY KOŃCU CIĄŻY ALE NIE AŻ TAK TO MOJE DRUGIE DZIECKO I TAK MI NIE PUCHŁY KOSTKI TYLKO DŁONIE TROCHE .
PISZE BO JESTEM NIE SPOKOJNA TYM BARDZIEJ ŻE TU LEKARZE NIE PROWADZĄCIĄŻY TYLKO SIOSTRY (PIELĘGNIARKI ) POBIERAJĄ KREW A MOCZ SPRAWDZAJĄ SPECJALNYM PAPIERKIEM MIERZĄ CIŚNIENIE I TO WSZYSTKO .JAK POKAZAŁAM NOGI TO KAZAŁA MI KUPIĆ SPECJALNE RAJSTOPY I NOGI WYŻEJ TRZYMAĆ JEŚLI TO MOŻLIWE PROSZE O ODP.
ann2302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:41   #2
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Porada

puchniecie stóp/ nóg jest normalne i nie zależny to od tego czy to pierwsze, drugie, piąte czy dziesiąte dziecko....

staraj się mało chodzić, chłodź nogi kojącymi okładami i jak najczęściej leżeć z podniesionymi nogami do góry....

i wyłącz Caps Locka
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 15:03   #3
anka1956
Raczkowanie
 
Avatar anka1956
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 173
Dot.: Porada

Obrzęki. U kobiet ciężarnych tzw. puchnięcie nóg nie jest patologią, jeśli ustępuje po nocnym wypoczynku. Niepokojące są obrzęki uogólnione, są obecne rano, po przespanej nocy i oprócz kończyn dolnych obejmują kończyny górne, twarz, brzuch.
anka1956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.