krawienie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-05, 21:55   #1
Katarzyna2585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 18

krawienie...


Witajcie!

Jestem zakłopotana pewną sytuacja, gdyż nigdy mi sie nie przytrafiła, stąd też postanowiłam zwrócić sie do was... zacznę od poczatku.
Po ostatnim stosunku, gdy wróciłam do domu, zauwazyłam krew na wkładce chigienicznej, nie wiem co jest tego powodem,po:
1. Biorę tabletki antykoncepcyjne
2. kochaliśmy się stosując dodatkowo prezerwatywę,
3.mieliśmy paru miesięczna przerwę we współżyciu, ale to krawienie pojawiło się po drugim stosunku po tej dłuższej przerwie,
4.mam problemy z nadżerką(mam zamiar wybrac się na zabieg zamrażania)

jeżeli któraś z was miała kiedys podobną sytuacje, napiszcie, co może byc tego powodem, moje teorie sa nastepujace po 1. stosunek po dłuższej przerwie, a na dodatek był spontaniczny, zatem nie było gry wstepnej, 2. może ta nadżerka jest tego powodem ... z góry dziękuje za odzew. Pozdrawiam
Katarzyna2585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 22:00   #2
maarcinka
Raczkowanie
 
Avatar maarcinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 167
Dot.: krawienie...

mysle ze wszystkie teorie są prawdopodobne. jesli to wydarzyło się raz, nic cię nie boli to chyba nie ma z czego robic paniki, mi tez sie tak zdarzyło i lekarz powiedzial ze czasami tak sie dzieje.
maarcinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 22:03   #3
Katarzyna2585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 18
Dot.: krawienie...

Boli mnie wejście do pochwy...podczas stosunku w pewnym momencie poczułam ból, przy głębszym wejściu mojego partnera, może to było powodem,że jest krawienie...
Katarzyna2585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 22:12   #4
Myrolinka
Przyczajenie
 
Avatar Myrolinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 17
GG do Myrolinka
Dot.: krawienie...

Mialam podobny problem mc temu i tez mam nadzerke... W przyszłym tyg wybieram się do ginekologa. Z moim przypadkiem bylo tak ze podczas stosunku bylo w miare wszystko dobrze ale przy głębszej pentracji zaczynalo sie krwawienie np. myslałam że to moze byc okres bo tak jakoś wypadal ale po2 tyg cos mi zaczęło nie pasowwac i tak moj domniemany okres trwal mc... Narazie z krawieniami mam spokój po odstawieniu leków i chwilowego zaprzestania spontanicznego wspólzycia...
Myrolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 08:46   #5
anka1956
Raczkowanie
 
Avatar anka1956
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 173
Dot.: krawienie...

Powodem krwawienia jest nadżerka, tym bardziej że mieliście przerwę a teraz została naruszona i dlatego krwawisz.
anka1956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.