szkoła i "bycie oryginalnym" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-13, 17:45   #1
AparatkaZWA
Raczkowanie
 
Avatar AparatkaZWA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 221
GG do AparatkaZWA

szkoła i "bycie oryginalnym"


Więc sprawa wygląda tak:
ubieram się w swoim stylu łącząc wszystkie mi lubiane
Czasem lubie ubrac się seksownie a czasem bardziej w stylu rockowym(np.glany czy trampki które kocham) a czasem na sportowo. Miałam okres w życiu, w którym glany i czarny strój u mnie przeważał lecz teraz lubie czasem dla odmiany ubrac się inaczej. Według własnego zdania jestem poprostu oryginalna ale inni ludzie widzą to inaczej.W szkole ciągle słyszę, że " wczoraj byłam ubrana normalnie z torebką w panterke a dzis w glanach z kostką zasówam". Co zrobic by ludzie zrozumieli ze nie jestem pozerką? Poprostu lubie łączyc różne czasem zbierzne style.
AparatkaZWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 17:50   #2
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: szkoła i "bycie oryginalnym"

Hmmmm.... olać?
Skoro ubierasz się tak, jak lubisz, to co cię interesuje co inni ludzie mówią? Jak nagle zaczniesz się ubierać tylko na czarno, tylko na różowo albo tylko sportowo to zawsze znajdzie się grupa ludzi, którym twój styl się nie podoba - więc po prostu zakładaj to, co tobie się podoba, a innymi się nie przejmuj bo po co
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:12   #3
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: szkoła i "bycie oryginalnym"

Cytat:
Napisane przez AparatkaZWA Pokaż wiadomość
Więc sprawa wygląda tak:
ubieram się w swoim stylu łącząc wszystkie mi lubiane
Czasem lubie ubrac się seksownie a czasem bardziej w stylu rockowym(np.glany czy trampki które kocham) a czasem na sportowo. Miałam okres w życiu, w którym glany i czarny strój u mnie przeważał lecz teraz lubie czasem dla odmiany ubrac się inaczej. Według własnego zdania jestem poprostu oryginalna ale inni ludzie widzą to inaczej.W szkole ciągle słyszę, że " wczoraj byłam ubrana normalnie z torebką w panterke a dzis w glanach z kostką zasówam". Co zrobic by ludzie zrozumieli ze nie jestem pozerką? Poprostu lubie łączyc różne czasem zbierzne style.
Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Hmmmm.... olać?
Skoro ubierasz się tak, jak lubisz, to co cię interesuje co inni ludzie mówią? Jak nagle zaczniesz się ubierać tylko na czarno, tylko na różowo albo tylko sportowo to zawsze znajdzie się grupa ludzi, którym twój styl się nie podoba - więc po prostu zakładaj to, co tobie się podoba, a innymi się nie przejmuj bo po co

Popieram wyżej napisane. Dlaczego w ogóle Cię to obchodzi? A jeśli już zależy Ci na zdaniu innych, to możesz im spróbować powiedzieć to, co nam wyżej napisałaś(chociaż wątpię żeby to cokolwiek dało).
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:17   #4
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: szkoła i "bycie oryginalnym"

Cytat:
Napisane przez AparatkaZWA Pokaż wiadomość
Więc sprawa wygląda tak:
ubieram się w swoim stylu łącząc wszystkie mi lubiane
Czasem lubie ubrac się seksownie a czasem bardziej w stylu rockowym(np.glany czy trampki które kocham) a czasem na sportowo. Miałam okres w życiu, w którym glany i czarny strój u mnie przeważał lecz teraz lubie czasem dla odmiany ubrac się inaczej. Według własnego zdania jestem poprostu oryginalna ale inni ludzie widzą to inaczej.W szkole ciągle słyszę, że " wczoraj byłam ubrana normalnie z torebką w panterke a dzis w glanach z kostką zasówam". Co zrobic by ludzie zrozumieli ze nie jestem pozerką? Poprostu lubie łączyc różne czasem zbierzne style.
nóz mi się w kieszeni otwiera jak czytam o nastolatkach, chodzeniu do szkoły i zaraz obok tego widzę słowo 'seksownie"....

a tak szczerze
podstawą bycia pozerem jest głębokie przejmowanie się tym co inni myślą wiec polecam się w ramach nie bycia pozerem wyzbyć tego nieprzyjemnego nawyku i będzie dobrze
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 18:17   #5
sallemo
Raczkowanie
 
Avatar sallemo
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 73
Dot.: szkoła i "bycie oryginalnym"

Jejku. Olej to sobie. Nie patrz na innych. Skoro ty dobrze się czujesz w takich ciuchach to innym masełko do tego. Poza tym, niech każdy patrzy na siebie. Jeśli ty wiesz, że nie jesteś pozerką i masz znajomych , którzy także to wiedzą, to nie powinnaś zastanawiać się nad opinią osób, które cię nie znają i komentują twój styl tylko dlatego, że są albo zazdrosne, albo własnego nie potrafią wymyślić.
Nie daj się!

Pozdrawiam!
__________________
I może dobrze, że los nie postawił na nas. W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania.

deviantart

Jeśli chcesz, abym wyretuszowała Twoje zdjęcie - nie krępuj się! Możesz je podesłać na pw, chętnie się tym zajmę.
sallemo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:25   #6
Karaluszysko
Wtajemniczenie
 
Avatar Karaluszysko
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 060
Dot.: szkoła i "bycie oryginalnym"

Twoje zachowanie to moim zdaniem szukanie problemu na siłę.


Nie słuchaj ich. Ludzie zawsze sobie znajdą jakiś powód, by o kimkolwiek poplotkować.
Zresztą, jeżeli uważasz siebie za oryginalną to nie rozumiem, dlaczego przejmujesz się zdaniem innych.
Karaluszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 20:51   #7
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: szkoła i "bycie oryginalnym"

Lacz te style, nie ubieraj sie jednego dnia jak punk a drugiego jak cheerleaderka, tylko jak idziesz z torebka w panterke to zaloz np. czarna bizuterie, wtedy to nie bedzie tak odstawac.

A poza tym ludzie- nie chodziliscie nigdy do szkoly? Nie wiecie, ze zdanie innych jest najwazniejsze w tym wieku i nic tego nie zmieni? To dopiero przechodzi pozniej.

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2010-09-13 o 20:53
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 09:24   #8
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: szkoła i "bycie oryginalnym"

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość

A poza tym ludzie- nie chodziliscie nigdy do szkoly? Nie wiecie, ze zdanie innych jest najwazniejsze w tym wieku i nic tego nie zmieni? To dopiero przechodzi pozniej.
Kurczę, dla mnie jakoś nie było
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 20:21   #9
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: szkoła i "bycie oryginalnym"

To zasówaj dalej w zbierznym stylu.

Nie szkoda Ci czasu na roztrząsanie takich mało istotnych kwestii? Może nie czujesz się tak do końca dobrze w tych ciuchach, stylizacjach, skoro ćwieka zabija Ci czyjeś odmienne zdanie? Bo jeśli wszystko gra i buczy, to nie widzę sensu zawracania sobie głowy .

A tak na marginesie - nie sądzę, żeby szkoła była odpowiednim miejscem na seksowny wygląd.

Edytowane przez larva
Czas edycji: 2010-09-14 o 20:23
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 10:26   #10
fabiankaaa
Raczkowanie
 
Avatar fabiankaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 101
Dot.: szkoła i "bycie oryginalnym"

dobrze mieć swój styl...
i ubieraj się tak jak uważasz za stosowne, jak lubisz , itp.
Ja też mam nieco ,, pokręcony swój styl,,
ale przez to nawet jak skończysz szkołe zostaniesz zapamiętana przez tamte srodowisko.... nie znikniesz w tłumie absolwentów....
Ja w swoim stylu lubiłam łączyć styl elegancki ale i sportowy...
w zależności od nastroju..... a łączyłam je charakterystycznymi dodatkami
i z tej szkoły dalej mnie ludzie dobrze wspominają
fabiankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 23:25   #11
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: szkoła i "bycie oryginalnym"

wiesz, jak poszłam do gimnazjum zmieniałam style podobne.
niedawno dowiedziałam się od (chyba profesjonalnej) stylistyki, że to się nazywa bezstyl.
owy bezstyl minął mi jak poszłam do liceum. przypisuję to "burzy hormonalnej" jaka się odgrywała we mnie w tym wieku.

podkreślę to, co już dziewczyny wspomniały. szkoła, to nie miejsce na Twoja seksualność.
ale nie wnikam w to, za co u was wstawiają oceny, skoro chcesz ją uwidaczniać.
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.