Tabletki nasenne- 100% dzialanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-28, 20:51   #1
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650

Tabletki nasenne- 100% dzialanie


Czy moglby mi ktos jakies polecic? Czy istnieja w ogole takie,ktore sprawia,zepolkniete 1-2h przed lotem( w moim przypadku) sprawia,ze bede spala jak zabita? Panicznie boje sie latac, choc robie to od prawie 7 lat. Moj strach jest nie do pokonania, 3h siedze i rycze w fotelu,przy okazji strasze swoim zachowaniem innych HELP
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:09   #2
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Hannibal Smith robił zawsze B.A. zastrzyk z nowokainy, kiedy drużyna A miała podróżować samolotem .

Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać .
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:11   #3
dominiczkab
Rozeznanie
 
Avatar dominiczkab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: utopia :)
Wiadomości: 593
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

a czy można brać takie tabletki podczas lotu (?)
__________________
Follow your dreams, they know the way ♥
dominiczkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:17   #4
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

A kto tam bedzie wiedzial co ja bralam..wszelakie ziolowe,uspokajajace itd nie pomagaja Musze wziasc cos co na 100% pomoze, ide nawet do lekarza aby mi cos przepisala
Pytam jednak, poniewaz moze ktos juz ma jakies sprawdzone i moze z czystym sumieniem polecic
Na sama mysl o locie jest mi niedobrze, nawet nie wiem kiedy to sie zaczelo..jakies 1,5-2 lata temu..to jest dla mnie nie do ogarniecia, nie chce tez sie narabac bo bede wtedy latac do kibelka co 5 min

MH- niech mi ktos da jakis zastrzyk, ja zagwarantuje mi twarde spanie to biore odrazu :P
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2011-08-28 o 21:19
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:20   #5
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Mnie np. najzwyklejszy pod słońcem Fervex w saszetkach ścina z nóg w kwadrans - więc jak chcę się porządnie wyspać to czasami sobie aplikuję zamiast melatoniny 5 mg. Jednak w przypadku podróży samolotem to mało praktyczne, bo trzeba rozpuścić w wodzie. Zawsze możesz poprosić lekarza o receptę na Xanax albo jakiś inny lek z tej grupy.
Albo, nie wiem - lampka koniaku, whisky z lodem w zależności od upodobań...
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:29   #6
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Musze cos kupic, bo jak sobie przypomne moj ostatni lot.. biedne 8letnie dziecko bylo bardziej odwazne ode mnie choc swoja panika tez pewnie niezle ja wystraszylam To jest takie zalosne, tak mnie to wkurza, ale nie potrafie sobie z tym poradzic;/ Kazdy odglos silnika, kazde turbulencje, no doslownie najmniejsze szmery itd doprowadzaja mnie do istnej paniki;/ Wiem,ze to wszystko NORMALNE, te odglosy itd..ale ja odrazu mysle o najgorszym, bite 3h wsluchuje sie w kazdy szmer, zamiast sie zrelaksowac..na ksiazce nie moge sie skupic, jedynie muzyka troche mnie relaksuje..a jeszcze jak w trakcie lotu zapalaja sie lampki zapiecia pasow to juz w ogole zgon
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:31   #7
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

No widzisz, a mi w czasie umiarkowanych turbulencji się najlepiej zasypia. Dziwny ten świat
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 21:37   #8
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Wszyscy znajomi jakby chorem mowia,ze mam sobie wypic Nie wiem czy to pomoze, nigdy nie pilam przed lotem ani w trakcie..w ogole na lotnisku jestem mega spokojna, laze po sklepach, zawsze jakies cuda do make upu czy perfumy kupie i ogolem banan na buzi..ale jak juz przychodzi co do startu no to juz dupa..

Moze faktycznie powinnam sobie cos chlapnac..
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 22:16   #9
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Czy moglby mi ktos jakies polecic? Czy istnieja w ogole takie,ktore sprawia,zepolkniete 1-2h przed lotem( w moim przypadku) sprawia,ze bede spala jak zabita? Panicznie boje sie latac, choc robie to od prawie 7 lat. Moj strach jest nie do pokonania, 3h siedze i rycze w fotelu,przy okazji strasze swoim zachowaniem innych HELP
Nie znam skutecznego leku nasennego bez recepty. Natomiast co do tych na receptę - koniecznie musisz poradzić się lekarza, bo to, co działa na kogoś innego niekoniecznie zadziała na ciebie, a szkoda zdrowia na jakieś eksperymenty.

Poza tym, szczerze mówiąć, większość nawet silnych leków nasennych stosowanych do leczenia bezsenności to nie są takie tabletki jak na filmach - że bierzesz, połykasz i po 10 minutach padasz jak zabita, mają łagodniejsze zadanie, bo to nie są środki usypiające (jak np. narkoza przed operacją), tylko bardziej uspokajające, wywołujące senność.
Dlatego może lepiej byłoby zapytać lekarza o jakieś silne leki uspokajające na receptę? Nie takie ziołowe dostępne dla każdego w aptekach, bo to mało daje przy prawdziwych nerwach.


Ja osobiście poleciłabym ci się napić alkoholu przed lotem, lepiej od czasu do czasu porządnie się nawalić niż eksperymentować z lekami.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 23:33   #10
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

A może zwykły Aviomarin? Do jego skutków ubocznych należy wywoływanie senności i otępienia.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 23:37   #11
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

powinnas brac leki uspokajajace, a nie nasenne, np. clonazepam. ale to oczywiscie na recepte
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 00:05   #12
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

AVIOMARIN ;P to nie są ziołowe srutututu tylko silna chemia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dimenhydrynat
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 00:22   #13
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Probowalam z aviomarinem bo mojego TZta brat spal po nim jak zabity..mnie jednak zmulilo na lotnisku a w samolocie mialam juz oczy jak 5zl
Probowalam tez z tabletkami ziolowymi MELISA..wzielam 3...no i tez nic nie pomoglo. Pojde po cos na recepte, ale watpie aby cokolwiek mi pomoglo. Ja po prostu z gory mam negatywne myslenie i nie potrafie tego od siebie odpedzic. Ciagle jednak zyje nadzieja,ze cos mi pomoze,ze cos mnie jakos 'wyluzuje'
__________________
15.10.2010-

Edytowane przez foxy123
Czas edycji: 2011-08-29 o 00:24
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 00:27   #14
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

to może apap noc? tutaj jest składnik działający nasennie z prawdziwego zdarzenia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Difenhydramina
tylko że wiesz, ogromna ilość paracetamolu i jest to całkowicie bez sensu, niezdrowe i jednocześnie BARDZO niebezpieczne dla twojego organizmu możesz nawet umrzeć więc najłatwiej będzie jak po prostu pójdziesz do lekarza. jak nie działa nawet aviomarin to nie ma co wymyślać.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 00:47   #15
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
to może apap noc? tutaj jest składnik działający nasennie z prawdziwego zdarzenia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Difenhydramina
tylko że wiesz, ogromna ilość paracetamolu i jest to całkowicie bez sensu, niezdrowe i jednocześnie BARDZO niebezpieczne dla twojego organizmu możesz nawet umrzeć więc najłatwiej będzie jak po prostu pójdziesz do lekarza. jak nie działa nawet aviomarin to nie ma co wymyślać.
Tak tez zrobie, pojde do lekarza. Tylko myslalam,ze moze ktos cos probowal i bylo b. skuteczne..no ale tu tez tak jak piszecie- na kazdego moze dzialac inaczej
Lekarz to bedzie najlepsze wyjscie, faktycznie-nie ma co wymyslac i kombinowac.
Dziekuje
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 00:58   #16
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

a, poczekaj. jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała, jedna wizażanka mi poleciła
http://www.herbasklep.pl/passipasmin-syrop.html
na mnie działało
tylko że ta jedna łyżeczka to trochę mało mi było, tanie to jest nic ci nie zaszkodzi wypróbować

chociaż nie wiem, jeśli faktycznie to ma być jednorazowo może ten apap noc w ilości dozwolonej. mnie faktycznie ułatwiał zasypianie. zawsze możesz wypróbować przed
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 01:16   #17
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
a, poczekaj. jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała, jedna wizażanka mi poleciła
http://www.herbasklep.pl/passipasmin-syrop.html
na mnie działało
tylko że ta jedna łyżeczka to trochę mało mi było, tanie to jest nic ci nie zaszkodzi wypróbować

chociaż nie wiem, jeśli faktycznie to ma być jednorazowo może ten apap noc w ilości dozwolonej. mnie faktycznie ułatwiał zasypianie. zawsze możesz wypróbować przed
Ja raz jak bolala mnie glowa i szlam na noc do pracy to wzielam apap noc (bo nic innego w domu sie nie ostalo) to w ogole nie bylam spiaca choc glowa przestala bolec..ale moze jakbym teraz wziela 2-3 to by pomoglo Nie chce za bardzo kombinowac, co by sie nie wykrecic od tabletek

Kurde, nie wiem co mi sie tak poprzestawialo w glowie
Tyle lat latalam bez problemu, a potem nagle panika i ogolem masakra ;/
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 06:31   #18
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Xanaxs jeste baardzo baaardzo mocny. Jeśli nie brałaś nigdy nic z takich tabletek to nie polecam (ewentualnie max pół tabletki). Może poproś o hydroksyzyne. Najlepiej jednak jak po prostu poradzisz się lekarza.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 06:53   #19
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek1987 Pokaż wiadomość
Xanaxs jeste baardzo baaardzo mocny. Jeśli nie brałaś nigdy nic z takich tabletek to nie polecam (ewentualnie max pół tabletki). Może poproś o hydroksyzyne. Najlepiej jednak jak po prostu poradzisz się lekarza.
Poza tym lekarze nie przepisują benzydiazepin każdemu kto o to poprosi ;].
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 07:13   #20
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Czy moglby mi ktos jakies polecic? Czy istnieja w ogole takie,ktore sprawia,zepolkniete 1-2h przed lotem( w moim przypadku) sprawia,ze bede spala jak zabita? Panicznie boje sie latac, choc robie to od prawie 7 lat. Moj strach jest nie do pokonania, 3h siedze i rycze w fotelu,przy okazji strasze swoim zachowaniem innych HELP
Nasenne ścinające z nóg to np. stilnox, zolsana - wszystkie tylko na receptę. Tyle, że je musiałabyś wziać na ok. 20 min przed tym jak chcesz zasnąć (nie wcześniej).

Ale moze dziewczyny mają rację, że lepsze byłoby coś uspakającego?
Bez recepty całkiem dobry na uspokojenie jest melisal forte (tylko trzeba wziąć ze 2 łyżki, nie jedną jak podają na opakowaniu).
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 08:51   #21
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Nasenne ścinające z nóg to np. stilnox, zolsana - wszystkie tylko na receptę. Tyle, że je musiałabyś wziać na ok. 20 min przed tym jak chcesz zasnąć (nie wcześniej).

Ale moze dziewczyny mają rację, że lepsze byłoby coś uspakającego?
Bez recepty całkiem dobry na uspokojenie jest melisal forte (tylko trzeba wziąć ze 2 łyżki, nie jedną jak podają na opakowaniu).
Mnie tam stilnox z nóg nie ścina. Muszę się bardzo postarać, żeby zasnąć, trwa to długo, a raz miałam sytuację, że się coś w nocy wydarzyło i nie mogłam iść spać, i jakoś dawałam radę, mimo że zażyłam wcześniej tabletkę.
Aczkolwiek ładnie otępia, to mu trzeba przyznać.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 12:49   #22
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

ja po hydroksyzynie spałam jak bobas
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 15:26   #23
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Tak tez zrobie, pojde do lekarza. Tylko myslalam,ze moze ktos cos probowal i bylo b. skuteczne..no ale tu tez tak jak piszecie- na kazdego moze dzialac inaczej
I słusznie.
Bo pisać to sobie tu możemy długo i... nie na temat Na każdego działa co innego - jednych ścina z nóg, drugich wprost przeciwnie. Jeżeli jest to problem, który utrudnia ci życie, powoduje znaczny dyskomfort (a z tego, co piszesz tak właśnie jest) to najlepiej będzie, jak pójdziesz do lekarza, który nie zbagatelizuje sprawy i poza doraźną pomocą, poszuka też przyczyny.
Powodzenia.

Edytowane przez Anuschka
Czas edycji: 2011-08-29 o 15:34
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 12:44   #24
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Tabletki nasenne- 100% dzialanie

Dziewczyny, lekarz przepisal mi Xanax. Nie wiem czy mi pomoga nigdy nie bralam tabletek uspokajajacych wiec moze zadzialaja, znacie te tabletki?
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.