Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-01, 07:49   #1
Belladonna
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 181

Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD


Partie polityczne w swoich programach w walce o kobiecy elektorat deklarują, że kobiety jako obywatele powinny być traktowane na równi z mężczyznami i z należytym szacunkiem. Jednak w praktyce okazuje się, że trudno im przychodzi realizacja tego co deklarują.

SLD mimo, że teoretycznie dzielnie walczy o obecność kobiet w polityce to przed wyborami spycha kobiety z pierwszych miejsc list wyborczych a na ich listach jest bardzo mało kobiet:
http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosc...yborczych.html

PO deklaruje, że kobiety nie powinny być dyskryminowane ze względu na płeć i w dostępie do stanowisk jednak faktycznie ta rządząca partia powierzyła kobietom ledwie kilka eksponowanych urzędów. A politycy PO pozwalają sobie na seksistowskie "dowcipy" o kaszlotach i komentują w dość wulgarny sposób wygląd kobiecych
piersi.

http://www.pardon.pl/artykul/11587/k...byly_kaszaloty

http://www.youtube.com/watch?v=GPmfEERVEA0

Na wizażu istnieje już wątek o podobnej tematyce dotyczący innej partii. Zachęcam jednak do poszerzenia dyskusji i o inne ugrupowania w tym oto wątku.

Dlaczego PO i SLD nie stosują w praktyce zasady równości kobiet i mężczyzn i nie realizują przedwyborczych obietnic składanych kobietom? Czy uważają, że kobiety są głupie i można im wiele obiecać, żeby uzyskać ich głosy w wyborach a potem olać?

Zachęcam do kulturalnej i merytorycznej dyskusji na ten temat.
Belladonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 07:54   #2
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

ale to już było
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 07:59   #3
ElRita
Raczkowanie
 
Avatar ElRita
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 241
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Właśnie, że nie było. Dyskusja została zawężona do jednej partii. A należałby ten problem dyskutować w odniesieniu do większej ilości partii - najlepiej wszystkich
__________________
http://www.radiownet.pl/
ElRita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 08:02   #4
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

ok, sądziłam, że w tamtym wątku tez były poruszane inne partie. Mea culpa.
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 08:04   #5
ElRita
Raczkowanie
 
Avatar ElRita
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 241
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość
ok, sądziłam, że w tamtym wątku tez były poruszane inne partie. Mea culpa.
Mnie się wydaje, że to było krzywdzące, że temat podjęto tylko w odniesieniu do jednej partii.
__________________
http://www.radiownet.pl/
ElRita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 08:35   #6
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Belladonna Pokaż wiadomość
PO deklaruje, że kobiety nie powinny być dyskryminowane ze względu na płeć i w dostępie do stanowisk jednak faktycznie ta rządząca partia powierzyła kobietom ledwie kilka eksponowanych urzędów. A politycy PO pozwalają sobie na seksistowskie "dowcipy" o kaszlotach i komentują w dość wulgarny sposób wygląd kobiecych
piersi.


http://www.pardon.pl/artykul/11587/k...byly_kaszaloty

http://www.youtube.com/watch?v=GPmfEERVEA0
Nie przesadzasz? Niechęć polityczna, niechęcią polityczną ale wybacz- znajdź coś porządnego bo to pryszcz akurat i to zabawny swoją drogą.
I nie ma nawet najmniejszej możliwości do porównania do tego w jak obrzydliwy, dyskryminujący, szowinistyczny, uwłaczający godności i inteligencji przydupaska Prezesa Magdalena Żuraw określa kobiety bo to nie ta liga. Nie wiem co Komorowski&Sikorski musieliby powiedzieć żeby choć w 1/4 dorównać żenadzie z PiSowskich wypowiedzi.

Cytat:
Napisane przez ElRita Pokaż wiadomość
Właśnie, że nie było. Dyskusja została zawężona do jednej partii. A należałby ten problem dyskutować w odniesieniu do większej ilości partii - najlepiej wszystkich
A właśnie że było.
Mimo że wątek miał stanowić dyskusję o PiS, beladonna, pisowska klakierka siska81 i dawidowskasia zrobiły w nim wielostronicowy najazd na PO i trochę SLD i głosiły proPiSowską propagandę.

Ja wiem że to cecha PiSu mącić i jątrzyć, ale to bez sensu po napisaniu na ten temat tylu postów w poprzednim wątku, całkowicie niszcząc pierwotny cel jego założenia stworzyć sobie nowy wątek do tego celu i prowokować teraz w 2 wątkach. Co za dużo to nie zdrowo, a na PiS i jego psychopatycznych zwolenników mam alergię.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 08:43   #7
Belladonna
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 181
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Nie przesadzam bo Pani Żuraw jest jednym z wielu członków partii i nie ma powodów by jej słowa traktować bardziej poważnie niż słowa Radosława Sikorskiego czy Prezydenta Komorowskiego bo oni są politykami z pierwszego planu - z pierwszych stron gazet, nadają ton.

Moim zdaniem jątrzenie to cecha właściwa niemal każdej partii w tym kraju. I nie widze powodu dlaczego o kobietach należałoby rozmawiać tylko w kontekście jednej partii pomijając całą resztę sceny politycznej.

Uważasz że tytuł wątku PiS - uważa, że kobiety są głupie - nie jest propagandą i jątrzeniem?
Traktujmy wszystkie partie sprawiedliwie. Pozwólmy na krytykę i chwalenie wszystkich a nie tylko wybranych. Żyjemy w demokracji a to oznacza, że można prezentować zróżnicowane poglady. W Sejmie zasiada więcej niż jedna partia.

Edytowane przez Belladonna
Czas edycji: 2011-10-01 o 08:46
Belladonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 11:11   #8
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

o mamo, jaka kontra

Edit:
Dodam jeszcze jedno.
Jak facet mówi, że np. kobieta nadaje się tylko do garów, czy rzuca jakieś seksistowskie teksty o kobiecych piersiach, uważam, że jest burakiem i kropka.
Jeśli kobieta sama mówi, że kobiety są głupsze, że to faceci rządzą światem, a one mają być tylko ładnym dodatkiem - jestem przerażona, kto jej zrobił takie pranie mózgu.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2011-10-01 o 12:08
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 12:12   #9
Belladonna
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 181
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Ja jestem za równością mężczyzn i kobiet i za równością na wizażu

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
o mamo, jaka kontra

Edit:
Dodam jeszcze jedno.
Jak facet mówi, że np. kobieta nadaje się tylko do garów, czy rzuca jakieś seksistowskie teksty o kobiecych piersiach, uważam, że jest burakiem i kropka.
Jeśli kobieta sama mówi, że kobiety są głupsze, że to faceci rządzą światem, a one mają być tylko ładnym dodatkiem - jestem przerażona, kto jej zrobił takie pranie mózgu.
A czy nie powinno być tak, że jak kobieta chce do polityki to niech idzie - wolna droga. A jeśli czuje się szczęśliwa zostać "przy garach" to też powinna móc to zrobić? Ile kobiet, tyle wizji szczęśliwego życia. Nie wszystkie kobiety chcą się realizować w polityce, w armii, w kopalni - niektóre chcą się realizować w domu wychowując swoje dzieci jak najlepiej i moim zdaniem powinniśmy im na to pozwolić.
Belladonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 12:17   #10
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Belladonna Pokaż wiadomość
A czy nie powinno być tak, że jak kobieta chce do polityki to niech idzie - wolna droga. A jeśli czuje się szczęśliwa zostać "przy garach" to też powinna móc to zrobić? Ile kobiet, tyle wizji szczęśliwego życia. Nie wszystkie kobiety chcą się realizować w polityce, w armii, w kopalni - niektóre chcą się realizować w domu wychowując swoje dzieci jak najlepiej i moim zdaniem powinniśmy im na to pozwolić.
A czy ja gdzieś napisałam, że każda ma być bizneswoman, bo przy garach to tylko głupie stoją? Czy ktoś im zabrania realizować się w domu?
Nie.
Każda kobieta niech robi to, co jest dla niej najlepsze, ale niech nie opowiada takich bzdur, że kobiety są głupsze, tak jak robi to pani żuraw.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 12:54   #11
Belladonna
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 181
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
A czy ja gdzieś napisałam, że każda ma być bizneswoman, bo przy garach to tylko głupie stoją? Czy ktoś im zabrania realizować się w domu?
Nie.
Każda kobieta niech robi to, co jest dla niej najlepsze, ale niech nie opowiada takich bzdur, że kobiety są głupsze, tak jak robi to pani żuraw.
Moim zdaniem mówienie, że PiS uważa, że kobiety są głupsze to mega nieporozumienie. Zauważ, że To właśnie ta partia powierzyła kobietom bardzo podpowiedziane stanowiska - ministerstwo spraw zagranicznych, ministerstwo finansów. Zastępcą prezesa PiS była kobieta itd. Moim zdaniem w praktyce kobiety w PiS udowadniają, że są bardzo mądre.

Natomiast koledzy z PO i SLD chociaż deklarują oficjalnie, że kobiety są równe mężczyznom to podśmiewają się z nich w prymitywny sposób jakby wcale ich nie szanowali. A przecież od nich powinno się nawet w tej kwestii wymagac więcej. Co gorsze dotyczy to nie tylko jakiś szereregowch członków partii ale robi to właśnie pierwsza liga. Jeśli minister Sikorski opowiada takie kawały za granicą to dopiero wystawia nam świadectwo poszanowania kobiet w Polsce. Szkoda, że nie widziałaś miny tej dziennikarki, której to opowiadał. Po prostu nie mogła uwierzyć i krzykneła: WHAT?
Belladonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 13:17   #12
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Belladonna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem mówienie, że PiS uważa, że kobiety są głupsze to mega nieporozumienie. Zauważ, że To właśnie ta partia powierzyła kobietom bardzo podpowiedziane stanowiska - ministerstwo spraw zagranicznych, ministerstwo finansów. Zastępcą prezesa PiS była kobieta itd. Moim zdaniem w praktyce kobiety w PiS udowadniają, że są bardzo mądre.

Natomiast koledzy z PO i SLD chociaż deklarują oficjalnie, że kobiety są równe mężczyznom to podśmiewają się z nich w prymitywny sposób jakby wcale ich nie szanowali. A przecież od nich powinno się nawet w tej kwestii wymagac więcej. Co gorsze dotyczy to nie tylko jakiś szereregowch członków partii ale robi to właśnie pierwsza liga. Jeśli minister Sikorski opowiada takie kawały za granicą to dopiero wystawia nam świadectwo poszanowania kobiet w Polsce. Szkoda, że nie widziałaś miny tej dziennikarki, której to opowiadał. Po prostu nie mogła uwierzyć i krzykneła: WHAT?
Bo akurat pani Anna Fotyga (KLIK ) była szkodnikiem i jakkolwiek można o tej kobiecie mówić, mądrością nie grzeszy. Decyzja o tym żeby była ministrem spraw zagranicznych była jedną z najgorszych PiSu (nie mówiąc o tym, że była jedną z, jeśli nie najgorszym ministrem spr. zagr.)

Owszem zależy mi na realnym równouprawnieniu kobiet i mężczyzn w polityce, ale bez przesady - jeśli miałabym do wyboru rozsądnego, myślącego, rozważnego, wykształconego mężczyznę a zaślepioną, bezmyślną, fankę Jarosława i śp Lecha K. zapatrzoną w nich niczym w święty obrazek, która bez zastanowienia jakie może mieć to konsekwencje na arenie międzynarodowej paple co jej ślina na język przyniesie - bez wahania wybiorę faceta.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 13:20   #13
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Belladonna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem mówienie, że PiS uważa, że kobiety są głupsze to mega nieporozumienie. Zauważ, że To właśnie ta partia powierzyła kobietom bardzo podpowiedziane stanowiska - ministerstwo spraw zagranicznych, ministerstwo finansów. Zastępcą prezesa PiS była kobieta itd. Moim zdaniem w praktyce kobiety w PiS udowadniają, że są bardzo mądre.
Nie wiem co na ten temat sądzi reszta PiSu, wiem tylko, co powiedziała pani ż., wypowiadając się w imieniu nie swoim, a w imieniu ogółu kobiet i to mnie razi, jak cholera.
Cytat:
Natomiast koledzy z PO i SLD chociaż deklarują oficjalnie, że kobiety są równe mężczyznom to podśmiewają się z nich w prymitywny sposób jakby wcale ich nie szanowali. A przecież od nich powinno się nawet w tej kwestii wymagac więcej.
Ja tam więcej wymagam od samych kobiet, bo mówiąc takie bzdury poddają w wątpliwość swoją inteligencję, a przy okazji obrażają inne kobiety, w tym mnie.
Cytat:
Co gorsze dotyczy to nie tylko jakiś szereregowch członków partii ale robi to właśnie pierwsza liga. Jeśli minister Sikorski opowiada takie kawały za granicą to dopiero wystawia nam świadectwo poszanowania kobiet w Polsce. Szkoda, że nie widziałaś miny tej dziennikarki, której to opowiadał. Po prostu nie mogła uwierzyć i krzykneła: WHAT?
Nie widziałam miny dziennikarki, powiem szczerze, że nie wiem o jaki dokładnie dowcip chodzi.
Jeśli zachowuje się jak burak, to jest burakiem. Niestety.

Ale pani ż. niech zajmie się swoją głupotą, a nie przypisuje ją reszcie.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 15:43   #14
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Nie przesadzasz? Niechęć polityczna, niechęcią polityczną ale wybacz- znajdź coś porządnego bo to pryszcz akurat i to zabawny swoją drogą.
I nie ma nawet najmniejszej możliwości do porównania do tego w jak obrzydliwy, dyskryminujący, szowinistyczny, uwłaczający godności i inteligencji przydupaska Prezesa Magdalena Żuraw określa kobiety bo to nie ta liga. Nie wiem co Komorowski&Sikorski musieliby powiedzieć żeby choć w 1/4 dorównać żenadzie z PiSowskich wypowiedzi.

A właśnie że było.
Mimo że wątek miał stanowić dyskusję o PiS, beladonna, pisowska klakierka siska81 i dawidowskasia zrobiły w nim wielostronicowy najazd na PO i trochę SLD i głosiły proPiSowską propagandę.

Ja wiem że to cecha PiSu mącić i jątrzyć, ale to bez sensu po napisaniu na ten temat tylu postów w poprzednim wątku, całkowicie niszcząc pierwotny cel jego założenia stworzyć sobie nowy wątek do tego celu i prowokować teraz w 2 wątkach. Co za dużo to nie zdrowo, a na PiS i jego psychopatycznych zwolenników mam alergię.
Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Bo akurat pani Anna Fotyga (KLIK ) była szkodnikiem i jakkolwiek można o tej kobiecie mówić, mądrością nie grzeszy. Decyzja o tym żeby była ministrem spraw zagranicznych była jedną z najgorszych PiSu (nie mówiąc o tym, że była jedną z, jeśli nie najgorszym ministrem spr. zagr.)

Owszem zależy mi na realnym równouprawnieniu kobiet i mężczyzn w polityce, ale bez przesady - jeśli miałabym do wyboru rozsądnego, myślącego, rozważnego, wykształconego mężczyznę a zaślepioną, bezmyślną, fankę Jarosława i śp Lecha K. zapatrzoną w nich niczym w święty obrazek, która bez zastanowienia jakie może mieć to konsekwencje na arenie międzynarodowej paple co jej ślina na język przyniesie - bez wahania wybiorę faceta.
zgadzam się w 100%.
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 17:25   #15
Belladonna
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 181
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Bo akurat pani Anna Fotyga (KLIK ) była szkodnikiem i jakkolwiek można o tej kobiecie mówić, mądrością nie grzeszy. Decyzja o tym żeby była ministrem spraw zagranicznych była jedną z najgorszych PiSu (nie mówiąc o tym, że była jedną z, jeśli nie najgorszym ministrem spr. zagr.)
Żeby nie być gołosłownym możesz podać jakieś przykłady szkodliwości minister Fotygi? I dlaczego uważasz za autorytet tę stronę, która niczym nie różni się poziomem od strony antykomor.pl

Uważam, że dużo bardziej szkodliwy jest nasz minister Rostowski, który ku osłupieniu zachodnich polityków rozpowiada na forum instytucji międzynarodowych, że zbliża się wojna w Europie a on swoją rodzinę z obawy przed nią planuje umieścić w bezpieczniejszej Ameryce.

Czego chcesz bronić, skoro nawet minister PO deklaruje ucieczkę z Polski, więc sam nie wierzy, że jego patia może w kraju zmienić coś na lepsze.
Belladonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 17:30   #16
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Belladonna Pokaż wiadomość
Żeby nie być gołosłownym możesz podać jakieś przykłady szkodliwości minister Fotygi? I dlaczego uważasz za autorytet tę stronę, która niczym nie różni się poziomem od strony antykomor.pl

Uważam, że dużo bardziej szkodliwy jest nasz minister Rostowski, który ku osłupieniu zachodnich polityków rozpowiada na forum instytucji międzynarodowych, że zbliża się wojna w Europie a on swoją rodzinę z obawy przed nią planuje umieścić w bezpieczniejszej Ameryce.

Czego chcesz bronić, skoro nawet minister PO deklaruje ucieczkę z Polski, więc sam nie wierzy, że jego patia może w kraju zmienić coś na lepsze.
Proponuję nauczyc się czytac ze zrozumieniem albo nie próbować dyskutować ze mną bo jak pisałam kiedyś - mam niską tolerancję na ludzi inteligentnych inaczej.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 17:36   #17
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Bo akurat pani Anna Fotyga (KLIK (...)
"Mówi mało, ale smakowicie. W czerwcu 2007 r. w wyjątkowo dyplomatyczny sposób zaproponowała Rosji małą kontynentalną wojnę"



boski jest ten cały tekts, dzięki za podrzucenie
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 17:48   #18
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Nie przesadzasz? Niechęć polityczna, niechęcią polityczną ale wybacz- znajdź coś porządnego bo to pryszcz akurat i to zabawny swoją drogą.
I nie ma nawet najmniejszej możliwości do porównania do tego w jak obrzydliwy, dyskryminujący, szowinistyczny, uwłaczający godności i inteligencji przydupaska Prezesa Magdalena Żuraw określa kobiety bo to nie ta liga. Nie wiem co Komorowski&Sikorski musieliby powiedzieć żeby choć w 1/4 dorównać żenadzie z PiSowskich wypowiedzi.
Zgadzam się w 100%. Zupełnie inna ranga wypowiedzi.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 18:21   #19
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Wątki takie i im podobne, a w zasadzie toczące się w nich dyskusje i kłótnie (które, notabene, zaczynają wyglądać żałośniej niż gadki polityków) przekonują mnie, że w Polsce powinna nastąpic restauracja monarchii

Żeby nie podniesiono zarzutu offtopa - nie, kobiety nie są głupsze. W tym temacie wszystkie partie powinny najpierw myśleć, potem mówić. Jak i w każdym.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 18:24   #20
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Powstanie tego wątku to takie mało eleganckie odbicie piłeczki. Jak w podstawówce...
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 18:52   #21
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Wątki takie i im podobne, a w zasadzie toczące się w nich dyskusje i kłótnie (które, notabene, zaczynają wyglądać żałośniej niż gadki polityków) przekonują mnie, że w Polsce powinna nastąpic restauracja monarchii

Żeby nie podniesiono zarzutu offtopa - nie, kobiety nie są głupsze. W tym temacie wszystkie partie powinny najpierw myśleć, potem mówić. Jak i w każdym.
Jestem tego samego zdania i zwykle w ogóle nie wchodzę na takie wątki,bo po prostu to wygląda często hmmm .
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 18:53   #22
Belladonna
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 181
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Żeby nie podniesiono zarzutu offtopa - nie, kobiety nie są głupsze. W tym temacie wszystkie partie powinny najpierw myśleć, potem mówić. Jak i w każdym.
Bardzo cenny głos w dyskusji - mnie to przekonuje.
Belladonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 18:53   #23
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
Powstanie tego wątku to takie mało eleganckie odbicie piłeczki. Jak w podstawówce...
Akurat uważam,że wątek jest wspaniała odpowiedzią na poprzedni.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 18:54   #24
Belladonna
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 181
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Jestem tego samego zdania i zwykle w ogóle nie wchodzę na takie wątki,bo po prostu to wygląda często hmmm .
Ty nie wchodzisz ale wchodzi bardzo wiele osób, które nie mając rozeznania w sytuacji atakują na oślep nie widząc, że na swoim podwórku jeszcze wiele mają do zrobienia.
Belladonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 19:00   #25
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Belladonna Pokaż wiadomość
Ty nie wchodzisz ale wchodzi bardzo wiele osób, które nie mając rozeznania w sytuacji atakują na oślep nie widząc, że na swoim podwórku jeszcze wiele mają do zrobienia.
Wiesz akurat jeśli chodzi o mnie to prędzej mi kaktus na głowie wyrośnie niż zagłosuję na PO lub SLD.Mówię tylko,że takie dyskusje na wizażu są bez sensu
__________________




Edytowane przez platekrozy
Czas edycji: 2011-10-01 o 19:20
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 19:02   #26
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Wątki takie i im podobne, a w zasadzie toczące się w nich dyskusje i kłótnie (które, notabene, zaczynają wyglądać żałośniej niż gadki polityków) przekonują mnie, że w Polsce powinna nastąpic restauracja monarchii
Ta, detronizowalibyśmy tych królów co 2 miesiące.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 13:25   #27
Belladonna
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 181
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Pan Dariusz Dolczewski niedawno wyraził chęć debaty z kobietami kandydującymi z ramienia PiS w nadchodzących wyborach.

Pan Dolczewskie gwoli wyjaśnienia jest warszawskim radnym z ramienia PO. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił sexistowskie wideo "Hit na piątkowy wieczór". Co spotkało się z poklaskiem jego partyjnego kolegi, który dodał lubię to i skomentował jako" świetne". Wideo to przedstawiało wizerunki dziewczyn - kandydatek PiS. A lubujący się w "wyrafinowanym dowcipie" Radny PO do wizerunku kobiet dodał podkład w postaci piosenki "Hej, suczki".

Magdalena Żuraw powidziała:
- Jeśli pan Dolczewski chce debatować z suczkami, powinien zgłosić się do Związku Kynologicznego. Z osobami, które prezentują takie maniery, nie rozmawiam.

Dziwicie się Pani Żuraw, że nie chce rozmawiać z przedstawicielem PO, który utożsamia kobiety z suczkami?

Pan Dariusz kandyduje obecnie do sejmu z ramienia PO. Będziecie na niego głosować? Myślicie, że fajnie będzie mieć parlamentarzystę, który tak po chamsku traktuje kobiety?
Belladonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 13:42   #28
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Belladonna Pokaż wiadomość
Pan Dariusz Dolczewski niedawno wyraził chęć debaty z kobietami kandydującymi z ramienia PiS w nadchodzących wyborach.

Pan Dolczewskie gwoli wyjaśnienia jest warszawskim radnym z ramienia PO. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił sexistowskie wideo "Hit na piątkowy wieczór". Co spotkało się z poklaskiem jego partyjnego kolegi, który dodał lubię to i skomentował jako" świetne". Wideo to przedstawiało wizerunki dziewczyn - kandydatek PiS. A lubujący się w "wyrafinowanym dowcipie" Radny PO do wizerunku kobiet dodał podkład w postaci piosenki "Hej, suczki".

Magdalena Żuraw powidziała:
- Jeśli pan Dolczewski chce debatować z suczkami, powinien zgłosić się do Związku Kynologicznego. Z osobami, które prezentują takie maniery, nie rozmawiam.

Dziwicie się Pani Żuraw, że nie chce rozmawiać z przedstawicielem PO, który utożsamia kobiety z suczkami?

Pan Dariusz kandyduje obecnie do sejmu z ramienia PO. Będziecie na niego głosować? Myślicie, że fajnie będzie mieć parlamentarzystę, który tak po chamsku traktuje kobiety?
Nie obchodzi mnie co zamieszczaja osoby na swoich prywatnych profilach.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 13:53   #29
Belladonna
Raczkowanie
 
Avatar Belladonna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 181
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Nie obchodzi mnie co zamieszczaja osoby na swoich prywatnych profilach.
Jego profil nie jest prywatny tylko publicznie dostępny. Kieruje go m.in. do swoich potencjalnych wyborców.
Belladonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-02, 13:56   #30
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kobiety są głupsze - uważa PO i SLD

Cytat:
Napisane przez Belladonna Pokaż wiadomość
Pan Dariusz Dolczewski niedawno wyraził chęć debaty z kobietami kandydującymi z ramienia PiS w nadchodzących wyborach.

Pan Dolczewskie gwoli wyjaśnienia jest warszawskim radnym z ramienia PO. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił sexistowskie wideo "Hit na piątkowy wieczór". Co spotkało się z poklaskiem jego partyjnego kolegi, który dodał lubię to i skomentował jako" świetne". Wideo to przedstawiało wizerunki dziewczyn - kandydatek PiS. A lubujący się w "wyrafinowanym dowcipie" Radny PO do wizerunku kobiet dodał podkład w postaci piosenki "Hej, suczki".

Magdalena Żuraw powidziała:
- Jeśli pan Dolczewski chce debatować z suczkami, powinien zgłosić się do Związku Kynologicznego. Z osobami, które prezentują takie maniery, nie rozmawiam.

Dziwicie się Pani Żuraw, że nie chce rozmawiać z przedstawicielem PO, który utożsamia kobiety z suczkami?

Pan Dariusz kandyduje obecnie do sejmu z ramienia PO. Będziecie na niego głosować? Myślicie, że fajnie będzie mieć parlamentarzystę, który tak po chamsku traktuje kobiety?
Niesamowite, pani Żuraw błysnęła inteligencją, o którą bym jej nie podejrzewała. Ale to może jakiś mężczyzna jej podpowiedział.

Facet jest dupkiem i bym na niego nie głosowała, nie chciałabym też go widzieć w Sejmie. Zadowolona?
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.