Czy czas na jedynkę ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-05, 12:26   #1
kleko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1

Czy czas na jedynkę ?


Witam

Drogie Panie chcialbym prosic was o rade.

Czy obcinac wlosy na jedynke ? Nie chce wygladac jak niektorzy przyglupi ze maja na glowie 3 wlosy na krzyż i ich za cholere nie obetną tylko twardo nosza swoje "fryzury".


Czy warto inwestować w przeszczep wlosow ? Pisalem do chirurga powiedzial mi ze na dzien dzisiejszy potrzebuje 3300 graftow (cena to z 3500 euro a wiec okolo 15tys zlotych). Moj tata ma rzadkie wlosy bardzo ich malo i pewnie ja tez bede mial podobnie,a skoro ejstem blondynem to mam wlosy bardzo cienkie

Z jednej strony wlosy przeszczepione nigdy nie wypana wiec niby inwestycja oplacalna,wydac na cos maxymalnie z 20tys zlotych i to bedzie sie mialo do konca zycia.

No ale coz narazie tej kasy nie posiadam Moze z polowe bede posiadal na poczatku roku. Nie zalezy mi na mega gestosci wlosow tylko poprostu by byly a nie jak u nastolatka.


Na dzien dzisiejszy moje wlosy wygladaja tak jak na zdjeciu,dlugosc okolo 5cm ogolone boki calkowicie. Jak zauwazycie na zdjeciu najbardziej wkurza mnei srodek bo tam taki lekki jakby placek sie robi, denerwuje mnie on strasznie i mam zamiar wlosy obciac na 1mm... tylko najgorsze jest to jak wy to kobiety odbierzecie ? Szczerze mowiac przeprowadzajac wywiad wsrod kolezanek to żadna nie lubi lysych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fu1.jpg (71,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fu2.jpg (60,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fu3.jpg (60,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fu4.jpg (57,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fu5.jpg (51,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fu6.jpg (63,6 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fu7.jpg (71,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fu8.jpg (94,3 KB, 23 załadowań)
kleko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 22:42   #2
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Czy czas na jedynkę ?

ojej, szczerze mówiąc dla mnie ten malutki "placek", gdzie nie rosną Ci włosy nie jest żadną tragedią, za to twoja obecna fryzura - już jest.
Wybacz, ale nigdy nie rozumiałam mody na fryzury na "szlachcica", jak to nazywam. Zdarza się, że czasem, jeżeli jest bardzo dobrze zrobiona, może być okej, ale w twoim wypadku - proszę, zmień ją jak najszybiej

w rzeczywistości pewnie nie zwróciłabym uwagi na miejsce, o którym mówisz i nie wydaje mi się, żebyś potrzebował jakiś zabiegów.
A jeżeli chodzi o łysych facetów - to jest kwestia indywidualna, są dziewczyny, które za nimi nie przepadają, a są takie, które ich uwielbiają
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 07:32   #3
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Czy czas na jedynkę ?

Powiem szczerze, szukałam tej łysinki na zdjęciach i dopiero po dokładnym przyjrzeniu się dostrzegłam miejsce, gdzie włosy są troszkę rzadsze. Na pewno w tym stanie nie warto inwestować w żadne przeszczepy, jak będziesz dużo starszy i problem się powiększy to można o tym pomyśleć - pewnie wtedy i sam zabieg będzie tańszy.
Masz jasne włosy i różnica w gęstości włosów nie jest widoczna - jakbyś miał czarne włosy na pewno byłoby gorzej. Mi ta fryzura też się nie podoba, lepiej byłoby gdyby reszta włosów nie była obcięta na zero, tylko po prostu dużo krótsza. Takie przejście w długości włosów nie będzie też podkreślać tego miejsca, gdzie są rzadsze - popatrz na starszych panów z zaczeskami z 5 włosów na krzyż- ich łysiny nie rzucałyby się w oczy, gdyby nie próbowano ich zakryć kawałkiem dużo dłuższych włosów.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-07 08:32:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.