Fryzjer - Lublin - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-09, 07:47   #2641
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Fryzjer - Lublin

Dziewczyny, słyszałyście może jakieś opinie na temat salonu " Mafia Piękna'' w Gali??? Szukam salonu, który jest w soboty czynny nieco dłużej niż do 15. Zależy mi na ułożeniu włosów, fale, ewentualnie proste z jakimś warkoczykiem. Może macie coś godnego polecenia
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 12:32   #2642
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Fryzjer - Lublin

Zachęciłaś mnie tą mafią piękna muszę tam zajrzeć i sprawdzić czy jakaś fryzjerka mnie do siebie przekona
od dłuższego czasu chodzę po salonach i przeprowadzam casting na mojego fryzjera ale nikt na razie go nie przechodzi
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 20:33   #2643
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Zachęciłaś mnie tą mafią piękna muszę tam zajrzeć i sprawdzić czy jakaś fryzjerka mnie do siebie przekona
od dłuższego czasu chodzę po salonach i przeprowadzam casting na mojego fryzjera ale nikt na razie go nie przechodzi
W takim razie czekam na opinie Ja zapisałam się na 10 maja.
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 20:39   #2644
Pietruszkowa
Raczkowanie
 
Avatar Pietruszkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 318
GG do Pietruszkowa
Dot.: Fryzjer - Lublin

Haha Cześć! Ja też szukam jakiegoś fajnego,kreatywnego fryzjera. Mam włosy do tyłka i chce je trochę ściąć,ale nie na prosto. Chce mieć po prostu fryzurę
Myślałąm, nad Karol Brzyski hair design? Słyszałyście coś?
Pietruszkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 17:35   #2645
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez Pietruszkowa Pokaż wiadomość
Haha Cześć! Ja też szukam jakiegoś fajnego,kreatywnego fryzjera. Mam włosy do tyłka i chce je trochę ściąć,ale nie na prosto. Chce mieć po prostu fryzurę
Myślałąm, nad Karol Brzyski hair design? Słyszałyście coś?
słyszałyśmy, ale Karol już od kilku lat nie przyjmuje nowych klientek
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 18:42   #2646
morello cherry
Raczkowanie
 
Avatar morello cherry
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 188
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej dziewczyny, Styloly na Swoim blogu czesto poleca Aldone Oleksy (Studio Fryzur). Moze ktoś udzieli wiecej informacji?pytam takze o cene strzyzenia wlosow dlugich nigdzie nie moge znalezc informacji

Edytowane przez morello cherry
Czas edycji: 2014-04-10 o 18:45
morello cherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 13:40   #2647
Azoanda
Przyczajenie
 
Avatar Azoanda
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja z kolei chciałam się zapytać o salon BETZ. Był ktoś?
Azoanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-11, 12:16   #2648
likamari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cześć dziewczyny,
Poszukuję dobrego fryzjera - stylisty, który doradzi mi jaka fryzura byłaby najlepsza dla moich włosów, aby ładnie wyglądały i dobrze się układały(bez moich większych sugestii, chciałabym zebrać pomysły i na coś się zdecydować).
Mam długie włosy w kiepskim stanie i nie boję się dużych zmian, jednak wolałabym oddać się w dobre ręce.

Według waszych wypowiedzi wybrałam takie typy:

Salon Pierre (ktoś wspomniał o pani Iwonie?)
Salon Sensei (Marcin cz Agnieszka?)
Salon Loko (Kamil Skrzypek)
Karol Brzyski (z tego co pisała, któraś wizażanka nie bierze już nowych klientek)

Który salon według Was posiada najlepszych stylistów, którzy na podstawie rozmowy z klientką, rodzaju i kondycji włosów zaproponują coś fajnego od siebie?

Edytowane przez likamari
Czas edycji: 2014-05-11 o 12:18
likamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 15:06   #2649
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja mogę się wypowiedzieć na temat salonu Mafia Piękna w Gali. Robiłam tam fale i makijaż. Z fryzury i makijażu byłam zadowolona (z fryzury bardziej, z makijażu w normie).To co, mi przeszkadzało to jedynie bardzo długi czas robienia fryzury i makijażu. Wydaje mi się, że to kwestia organizacji. Całość trwała około 3 godzin. Porównując do innych salonów to dosyć długo. Dodam, że nie włosy nie były myte, ponieważ zrobiłam to przed wyjściem z domu.
Zapłaciłam 240 zł za fryzurę i makijaż (podobno już z rabatem). Ogólnie spoko, ale wydaje mi się, że ceny nieco wygórowane w stosunku do usługi.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Korzystałam z usług w Pierre, ale wieki temu, wiec nie wypowiem się.
A jeśli chodzi o Pana Marcina i Pana Kamila Skrzypka, to wydaje mi się, że jeśli chodzi o zmiany lepiej doradziłby Kamil, chociaż gdybym sama decydowała wybrałabym Marcina, bo wiem, że jeśli mówię, że chce tak i tak to rzeczywiście tak będzie. Moja siostra bardziej była zadowolona z usług Kamila Skrzypka, ja jednak wole cięcia P. Marcina, także może to być też kwestia ''dogadywania się''.

Cytat:
Napisane przez likamari Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Poszukuję dobrego fryzjera - stylisty, który doradzi mi jaka fryzura byłaby najlepsza dla moich włosów, aby ładnie wyglądały i dobrze się układały(bez moich większych sugestii, chciałabym zebrać pomysły i na coś się zdecydować).
Mam długie włosy w kiepskim stanie i nie boję się dużych zmian, jednak wolałabym oddać się w dobre ręce.

Według waszych wypowiedzi wybrałam takie typy:

Salon Pierre (ktoś wspomniał o pani Iwonie?)
Salon Sensei (Marcin cz Agnieszka?)
Salon Loko (Kamil Skrzypek)
Karol Brzyski (z tego co pisała, któraś wizażanka nie bierze już nowych klientek)

Który salon według Was posiada najlepszych stylistów, którzy na podstawie rozmowy z klientką, rodzaju i kondycji włosów zaproponują coś fajnego od siebie?
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 07:29   #2650
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez gosiawow Pokaż wiadomość
Ja mogę się wypowiedzieć na temat salonu Mafia Piękna w Gali. Robiłam tam fale i makijaż. Z fryzury i makijażu byłam zadowolona (z fryzury bardziej, z makijażu w normie).To co, mi przeszkadzało to jedynie bardzo długi czas robienia fryzury i makijażu. Wydaje mi się, że to kwestia organizacji. Całość trwała około 3 godzin. Porównując do innych salonów to dosyć długo. Dodam, że nie włosy nie były myte, ponieważ zrobiłam to przed wyjściem z domu.
Zapłaciłam 240 zł za fryzurę i makijaż (podobno już z rabatem). Ogólnie spoko, ale wydaje mi się, że ceny nieco wygórowane w stosunku do usługi.
O matko i córko! 240zł za fryzurę i makijaż to wg mnie mega drogo... I to jeszcze po rabacie
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 16:57   #2651
fka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej
Szukam fryzjera który potrafi dobrze pomalować włosy na blond, możecie mi kogoś polecić?Z góryserdecznie dziękuje. Pozdrawiam
fka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 20:31   #2652
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Fryzjer - Lublin

Kto z dawnego Hair Line pracuje teraz na Orlej? a gdzie jeszcze można znaleźć pozostałe osoby?
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 16:39   #2653
dikkat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 14
Dot.: Fryzjer - Lublin

Byłam pare dni temu na Strzyzeniu w Montowni Fryzur ,dokładnie to u Tomka..i szczerze nie polecam.Włosy mam (miałam)za połowe pleców poprosiłam o podciecie koncówek 1,5 cm maksymalnie,i porzadne ich wycieniowanie bo mam grube strasznie wlosy na co Pan Tomek rzekł ze dla 1,5 cm to nie ma sensu cokolwiek robic,z tego co zauwazylam to ich salon nastawiony jest na radykalne zmiany fryzury najlepiej z dlugich na krotkie,widzialam ze dosc niechetnie obchodzil sie z moimi wlosami,nie rozumiem dlaczego fryzjerzy z taka pogarda traktuja dlugie wlosy bo co?trzeba sie przy nich duzo wiecej napracowac niz przy krotkich?przeciez place za to cene adekwatną do dlugosci wiec nie rozumiem skad takie traktowanie z gory moich dlugich wlosow,ja tlumacze kazdemu fryzjerowi ze ja nie chce zmieniac ksztaltu fryzury bo taka jaka mam mi sie podoba lubie dlugie wlosy dbam o nie uzywam najlepszych kosmetykow wiec oczekuje od fryzjera nalezytego traktowania ,dziewczyny moje wlosy zamiast 1,5 cm sa krotsze o 5 cm ponadto nie ma zadnego wycieniowania sterczą mi jak strzecha..5 cm to pol roku prawie hodowania ..czy mozecie mi polecic jakiegos dobrego fryzjera ktory slucha co sie do niego mowi i nie narzuca swojej wizji?
dikkat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 18:51   #2654
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Fryzjer - Lublin

Iwona z Pierre, centymetr to centymetr i ani mm wiecej dla niej.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 14:48   #2655
Szczebiotek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4
Dot.: PIERRE LUPINA Lublin

Cytat:
Napisane przez dikkat Pokaż wiadomość
Byłam w Pierre Lupina w zeszłym tygodniu, jako że moja fryzjerka była na dlugim urlopie a ja potrzebowalam podciąć wloski postanowilam wyprobowac na wlasnej skorze ten salon.
Strzygła mnie Pani Ania, nieziemsko miła osóbka mozna by rzecz ze az przesadza z tą uprzejmoscią,wszystko kolejno tłumaczy co bedzie robiła jakich kosmetykow uzyje i w ogole.Bylam zaskoczona tym ale to nawet miłe.Bardzo dokładna i precyzyjna fryzjerka.Scieła dokladnie tyle ile prosilam, chcialam by wlosy byly porzadnie wycieniowane i lzejsze i takie tez Pani Ania wyczarowala układaja sie o niebo lepiej teraz niz przedtem.Najpierw strzyzenie na mokro i pozniej jeszcze wykonywala na sucho korekte strzyzenia.Uzyła masy kosmetyków na moje wloski maseczki, ampułeczki i tym podobne dodatkowo pod saune mnie wsadzila na 20 minut.Po wyjsciu z salonu moje wlosy wygladaly przepieknie blyszczace lekkie i dobrze sciete.za Calosc tzn strzyzenie +pielegnacja zapłacilam 200 zł ,wszystko oczywiscie bylo warte swojej ceny.Napewno tam wroce.Panią Anię polecam z czystym sumieniem

Wiem ze teraz sa zapisy na 5 wrzesnia na darmowe zabiegi, bo jest jakies szkolenie i w ramach tego robią darmowe zabiegi pielegnacyjne.
Ja od pięciu lat chodzę strzyc się do Pierra i jestem mega zadowolona. Od dwóch lat prowadzą również gabinety kosmetyczne i mają ŚWIETNE zabiegi z Dermalogica. Fakt faktem ceny nie są niskie, ale zawsze od nich wychodzę z poczuciem, że dobrze zainwestowałam swoje pieniądze

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Iwona z Pierre, centymetr to centymetr i ani mm wiecej dla niej.
Iwonka chwilowo jest niedostępna, za miesiąc będzie mamą

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez new woman in town Pokaż wiadomość
Długo szukałam dobrego fryzjera, który znałby się na swojej pracy, był kreatywny i nie zniszczył włosów. I w końcu znalazłam. Pani Iwona z Pierre Lupina dała radę! Ja zdecydowałam się na zmianę koloru z brązowego na blond a pani Iwona idealnie dobrała odcień do mojego typu urody, odcienia skóry i koloru oczu. Umie słuchać ze zrozumieniem, nie narzuca swoich racji klientkom, realizuje ich pomysły, delikatnie doradzając. Bez zbędnego marudzenia, bez pomyłek i bez zniszczenia włosów.

Nie polecam natomiast w żadnym wypadku salonu "Babski świat" z ul. Chopina - fryzjerka tak mi zafarbowała włosy, że zamiast rude wyszły czerwone i to łaciate (nierównomierny kolor, pasma i placki ciemniejsze i jaśniejsze). Również kobietki z nowego Jean Louis David (Olimp) nie wiedzą co robią, nikomu nie życzę bliskiego spotkania z nimi. Może ładnie tną ale z brakuje im kwalifikacji w zakresie farbowania. Ich kolega, który zajmuje się farbowaniem też odwala manianę - znajoma z powodu braku czasu musiała zamiast do Pierra iść do JLD i ten pan miał zrobić jej odrosty i odświeżyć kolor. Efekt jest taki, że zamiast ładnego, zimnego blondu miała na włosach coś rudego, z każdym dniem coraz bardziej ohydnego. Stanowczo nie polecam!!!
Jeżeli chodzi o koloryzacje w Pierre Lupina, to również polecam panią Małgosię. Pani Iwona niedługo zostanie mamą i niestety nie ma jej w salonie, więc pani z recepcji poleciła mi panią Gosię. Genialna fryzjerka! Oprócz ładnego koloru zrobiła mi Beach Waves (takie delikatne fale "prosto z plaży"). Pozbyłam się w ten sposób problemu codziennego układania włosów, a włosy są nadal w dobrej kondycji mimo zabiegu chemicznego

Edytowane przez Szczebiotek
Czas edycji: 2014-06-04 o 14:49
Szczebiotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 20:10   #2656
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Fryzjer - Lublin

mozecie mi polecic jakiego fryZjera, ktory zrobi mi ładne upięcie na średnich włosach? Macie jakies doswiadczenia, gdzie bylyscie zadowolone?
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 20:30   #2657
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja z takim nietypowym pytaniem: koleżance potrzeba fryzjera, który uczesze ją w niedzielę rano (ok 9:00) - znacie może taki salon, otwarty w niedzielę rano? Najlepiej śródmieście. Gdyby miała jakiegoś stałego fryzjera pewnie mogłaby się z nim umówić wyjątkowo, ale jest spoza Lublina :-(
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 22:20   #2658
xxxCoCoxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxCoCoxxx
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 244
Dot.: Fryzjer - Lublin

Jeżeli chodzi o Kamila Skrzypka z Loko, to fryzura, która mi zrobił jest całkiem spoko. Aczkolwiek nie uwzględnil tego, że moje włosy się lekko falują i juz inaczej to wygląda niż powinno + chciałam podciac końcówki i lekkie cieniowanie, a z włosów do łopatek cześć zrobiła się do ramion...
__________________
13.01.14 <--- pierwsze olejowanie

maski i oleje na etapie testów zbyt dużo fajnych
maska: aloes naturvital, z efektem laminowania z mango
szampon: babydream, z pomarańczą i chilli,
Olej: ze słodkich migdałów, bdfm, łopianowy, lniany(także do picia)

www.pustamiska.pl
xxxCoCoxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 23:00   #2659
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Fryzjer - Lublin

dziewczyny mozecie polecic jakiegos dobrego i niedrogiego fryzjera z Czechowa?

chodzi mi glownie o uczesanie, nie strzyzenie, tak zeby max 35-40 zl bral za upięcie, bo te ceny w niektorych salonach to jakis kosmos
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-03, 08:34   #2660
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: Fryzjer - Lublin

Polecam zakład fryzjerski na Narutowicza, to właściwie całe studio urody. Ścięcie z modelowaniem - około 35zł. Polecam Panią Anię, zawsze do niej chodzę
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 07:57   #2661
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Fryzjer - Lublin

ale mi chodzi o upięcie, a nie scięcie

a na Narutowicza jest sporo zakladow fryzjerskich, mozesz napisac o ktorym mowisz?
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 08:15   #2662
simsonka
Raczkowanie
 
Avatar simsonka
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 233
Dot.: Fryzjer - Lublin

W okolicach Żabki, to dosyć duży salon, trudno go nie zauważyć
simsonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 14:43   #2663
marchewkowa2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer - Lublin

hejka, podczytuję was dośc czesto
słuchajcie ja mam godną polecenia fryzjerke czarnulka ze studia fryzur A&M
chodze do niej już 3 lata i naprawde nie mogę narzekać,nalepiej jest oczywiście dzwonić i się z nią umawiać.
Ceny tez są rozsądne
marchewkowa2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 13:34   #2664
lenaa88
Przyczajenie
 
Avatar lenaa88
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer - Lublin

Ja nie polecam pana Tomka z Montowni Fryzur. Sytuacja podobna do ktorej z dziewczyn wczesniej. Wlosy mam dlugie, cieniowane. Chcialam podciac koncownki i lekko je wycieniowac. I to prawda co napisala poprzedniczka ze niechetnie obcinaja dlugie wlosy. Mialam identyczne wrazenie. Fryzjer bardziej byla zainteresowany tym co dzieje sie na sasiednim fortelu ( siedziala tam blondynka z krotka fryzura ) bylam tez w salonie anny choloty na bursztynowej. Bylam calkiem zadowolona. Wlosy dlugo mi sie ukladaly. Teraz zapisalam sie do Agnieszki z Sensei. Mam nadzieje ze to dobry wybor
lenaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 13:58   #2665
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez lenaa88 Pokaż wiadomość
Ja nie polecam pana Tomka z Montowni Fryzur. Sytuacja podobna do ktorej z dziewczyn wczesniej. Wlosy mam dlugie, cieniowane. Chcialam podciac koncownki i lekko je wycieniowac. I to prawda co napisala poprzedniczka ze niechetnie obcinaja dlugie wlosy. Mialam identyczne wrazenie. Fryzjer bardziej byla zainteresowany tym co dzieje sie na sasiednim fortelu ( siedziala tam blondynka z krotka fryzura ) bylam tez w salonie anny choloty na bursztynowej. Bylam calkiem zadowolona. Wlosy dlugo mi sie ukladaly. Teraz zapisalam sie do Agnieszki z Sensei. Mam nadzieje ze to dobry wybor
Na kiedy jestes umowiona? Daj znac "po", wlasnie sie zastanawiam nad ich salonem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 10:39   #2666
lenaa88
Przyczajenie
 
Avatar lenaa88
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer - Lublin

na poniedziałkek. Dam znac co i jak.
lenaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 17:55   #2667
MYCHSI
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer - Lublin

Hej dziewczyny ja chodziłam do Hair Line Studio do pani Moniki, i byłam bardzo zadowolona teraz pracuje w salonie La Visage,wiem bo niedawno mnie poinformowała ze wruciła do pracy z urlopu wychowawczego i na dniach sie do niej wybieram.
MYCHSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:01   #2668
lenaa88
Przyczajenie
 
Avatar lenaa88
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer - Lublin

Obiecałam że odezwę się co i jak. Byłam w wczoraj w Sensei u pani Agnieszki i jestem bardzo zadowolona. Zaryzykuję stwierdzenie że najlepsza wizyta u fryzjera na jakiej byłam
Pani Agnieszka przede wszystkim SŁUCHA klientki. Także potrafi doradzić. Bardzo chciałam mieć grzywkę jednak ze względu na ''wicherek'' każdy fryzjer i ją odradzał a ona stwierdziła że nie ma problemu tylko trzeba się zastanowić na długością i odpowiednio ją ściąć i mam grzywkę cieniowaną na bok . Jestem mega zadowolona. Polecam wszystkim.
lenaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 11:42   #2669
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Fryzjer - Lublin

Cytat:
Napisane przez lenaa88 Pokaż wiadomość
Obiecałam że odezwę się co i jak. Byłam w wczoraj w Sensei u pani Agnieszki i jestem bardzo zadowolona. Zaryzykuję stwierdzenie że najlepsza wizyta u fryzjera na jakiej byłam
Pani Agnieszka przede wszystkim SŁUCHA klientki. Także potrafi doradzić. Bardzo chciałam mieć grzywkę jednak ze względu na ''wicherek'' każdy fryzjer i ją odradzał a ona stwierdziła że nie ma problemu tylko trzeba się zastanowić na długością i odpowiednio ją ściąć i mam grzywkę cieniowaną na bok . Jestem mega zadowolona. Polecam wszystkim.
Super, chyba tez sie umowie. Ile kosztuje strzyzenie? 55 tak jak podaja?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 10:13   #2670
lenaa88
Przyczajenie
 
Avatar lenaa88
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 15
Dot.: Fryzjer - Lublin

Tak. Ja zapłaciłam 55 a włosy mam bardzo długie. I potwierdzam opinie dziś wlosy umylam sama wysuszyłam i super się układają a wycieniowane zostały BARDZO mocno
Znalazłam swojego fryzjera
PS. Możesz jej wspomnieć że przyszłaś z polecenia na forum. Ja wspominałam że znalazłam namiary na forum przed strzyżeniem

Edytowane przez lenaa88
Czas edycji: 2014-07-16 o 10:17
lenaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.