Fryzjer - Lublin - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-26, 17:24   #751
caramee
Przyczajenie
 
Avatar caramee
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: dekoloryzacja w Lublinie

mi też w montowni chcieli ściać wg. tego że mam kręcone ale się uparłam jednak juz wiele osób mi mówiło własnie że potrafią je ujarzmić
caramee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 18:23   #752
koczkodanek
Raczkowanie
 
Avatar koczkodanek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 138
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez caramee Pokaż wiadomość
Bez przesady dziewczyny tez mam krecone włoski.. byłam z nimi u włodka w Montowni i wyszło tak jak pokazałam mu na zdjeciu które znalazłam w internecie..

Oczywiście wczesniej zajrzałam tez do proArte i p. Ania bodajze powiedziała ze równiez by mi mogła zrobić taką fryzurkę (łaziłam jak szalona po fryzjerach i testowałam jakie mają zamiary ). Ostatecznie byłam w montowni i jestem zadowolona. W tym momencie zapuszczam włoski a dzieki temu że były dobrze ścięte wcale nie odczuwam tego drastycznego cięcia. No i jeśli jesteście przygotowane na prawie codzienne układanie włosów to polecam tą fryzurkę (mój rytuał wygladał z rana tak : mycie> odżywka>układanie na szczotce> prostownica). Może wygląda to dość strasznie ale w efekcie nie jets tak źle

A jeśli fryzjer mówi ze coś jest niemozliwe to znaczy że jest kiepski. Wiele razy mówiono mi że pewne fryzury mi nie pasują.. A jak zmieniłam fryzjera to zauważyłam że są one możliwe nie tylko w wykonaniu ale i dobrze w nich wygladam.

Pozdrawiam
Wszytsko jest mozliwe, ale sama mowisz ze masz krecone włosy i je codziennie prostujesz a ja chcialam taki efekt bez prostowania moze dlatego mi mowili, ze poprostu tak sie nie da zreszta to logiczne teraz mam slicznie obciete, fajnie sie układaja, ale ''boba'' nie mam :P moze to i lepiej dla mnie Zgodze sie wszytsko z włosami mozna zrobic, ale ja nie chcialam prostowac codziennie wlosow i podawac ich wysokiej temp. zreszta moje wlosy sa tak bardzo poskrecane, ze prostowanie jest pracochlonne jezeli robie to sama. Ale oczywiscie jest mozliwe
koczkodanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 18:26   #753
koczkodanek
Raczkowanie
 
Avatar koczkodanek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 138
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez lolitaj Pokaż wiadomość
hmn.. tak cztam co piszecie, ze juz sama nie wiem gdzie sie udać... mysle nad montownia. Musze zrobić coś z moimi włosami!! Mim istne siano.. nie dośc ze sa suche to kręcone ... Kiedys jak byłam mała ok 10 lat to miałam krotkie i proste, jak patrze na zdjecia to az zal mnie ściska ze nie mam teraz takich włosow. Teraz mam średniej długości do łopatek sa kręcone kazdy w inna strone... wkurza mnie to ze wszyscy sie nimi zachwycaj tylko nia ja sama .. włosy krecona mam po tacie ale kiedyś sie tak nie kreciły jak teraz.. katasrtofa..chce je ściąc na krótko! Ale wciąż sie waham. Nie kazdy fryzjer wie jak obchodzi sie z takim włosami... nie che miec jeszcze gorszego afro... a tak na marginesie to chodze w kucyku zeby ujazmic te włochy! w domu tylko rozmuszczam.. i pelno ich wszedzie.. eh
Tez kiedys miałam proste, teraz mam krecone, przez dluuugi okres strasznie na nie narzekałam, ale od kiedy moje wlosy dostaly dobrej odzywki, maski i dostaly sie w dobre fryzjerskie rece i wykonano ciecie to wtgladaja słodko i seksownie Grunt to pielegnacja i własciwe układanie. Moze pracochłonne ale przynosi efekty. A krecone włosy potrzebuja duzo uwagi. Przynajmniej moje sa bardzo podatne na przesuszanie, wiec musze je dobrze odżywiać.
koczkodanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 18:28   #754
koczkodanek
Raczkowanie
 
Avatar koczkodanek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 138
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

"Po przeczytaniu bardzo pochlebnych opinii o Akademii pieknych włosów w Lublinie przy PKP, skorzystałam z ich usług. Delikatnie mówiąc efekt był żałosny. Mam wrażenie, że ten niby wspaniały fryzjer Sebastian podszywa się pod rzekome klientki" i uskutecznia autoreklamę.

podobno w akademii pieknych wlosow najlepsza jest Ania. Moja kolezanka tam chodzi i ma naprawde ladna fryzure

Edytowane przez koczkodanek
Czas edycji: 2008-01-28 o 18:30 Powód: pomyłka
koczkodanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 16:46   #755
xxaubreyxx
Przyczajenie
 
Avatar xxaubreyxx
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
GG do xxaubreyxx
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

mam do was pytanie bo chce pojsc do salonu Pierre i niewiem czy musze zadzwonic i sie wczesniej umowic?....i zazwyczaj ile musiala bym czekac na wizyte?
xxaubreyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 18:23   #756
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

a ja byłam w Trendy na Głębokiej dzisiaj i jestem mega zachwycona. U pani Magdy ale takiej rudej z kręconymi włosami. Naprawdę wyszło lepiej niż myślałam. Ścinałam włosy za łopatki na takiego dłuższego boba. Zapłaciłam 45 zł jakby to kogoś interesowało .
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 13:10   #757
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

moja koleżanka chodzi tam i wygląda jakby ją prosto z Nocnego Klubu wzięli. Oczywiście nie twierdze, że wszystkie tak wyglądają po wizycie tam, ale mnie ten jeden przypadek wystarczy. ;]
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-16, 10:55   #758
gegina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

czytam ten wątek, czytam i dochodzę do wniosku, że nikt mi nie może pomóc tak jak takie obeznane osoby jak Wy

czy ktokolwiek widział lub ktokolwiek wie, gdzie pracuje obecnie pani Weronika z ProArte? Ostatni raz można ją tam było spotkać w czerwcu ubiegłego roku.

W salonie nie udzielono mi żadnych informacji. Od tamtego czasu bylam już w kilku dobrych salonach w Lublinie i Warszawie, niestety - nic nie jest w stanie zastąpić mojej satysfakcji, gdy oddawałam moje włosy pod magiczne ręce pani Weroniki. Potrzebuję jej! mam nadzieję, że coś wiecie

Pozdrawiam!
gegina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:44   #759
Qatia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 2
Post Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Witam wszytskie wizazanki-lublinianki
Czy mozecie mi polecic jakis salon w Lublinie w którym naprawde znają sie na koloryzacji włosów ? Obecnie mam piekny, lekko rudawy blond, ktory moj dlugoposzukiwany fryzjer wyczarowywal mi z trzech kolorow farby, ale nie metoda balejazu, tylko dzieki blokowemu farbowaniu (chyba tak to sie nazywalo). Moj fryzjer niestety wyjechal z kraju na jakis czas i kompletnie nie wiem, kto moglby mi ta metoda odswiezyc kolor i zafarbowac odrosty, ale zeby nie okazalo sie ze mam budyn na glowie....albo "chamskie" pasemka.
Przez kilka lat farbowania juz przerobilam kilka opcji, od platynowych pasemek po rozne opcje balejazowe.. Łukasz okazal sie najlepszy, bo w koncu jako pierwszy nie zrobil mi balejazu, tylko fajny i "nieplaski" kolor i to w odcieniach blond...
A moze wiecie, w ktorych salonach pracuja na farbach Kadus?
Jest wiele watkow na temat strzezenia, a stosunkow niewiele na temat farbowania... Jesli macie jakichs sprawdzonych fryzjerów od koloryzowania, podzielcie sie prosze
Bede bardzo wdzieczna za wszelkie sugestie

Edytowane przez Qatia
Czas edycji: 2008-02-22 o 20:50
Qatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 10:49   #760
dajanaa
Raczkowanie
 
Avatar dajanaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lbl
Wiadomości: 34
Question Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Dziewczyny macie może nr telefonu do Montowni? Zachęcona dobrymi opiniami zdecydowałam że tam pójdę na ścięcie moich wymagających włosów. Chciałabym sie już zapisać, nigdy tam jeszcze nie byłam. Jeśli wiecie to napiszcie ile kosztuje tam obecnie strzyżenie i koloryzacja.

Osobiście mogę polecić salon na ul. Hempla Studio Modnej Fryzury, wszystkie dziewczyny fajnie ścinają włoski. I kiedy sie nie przyjdzie to skrócenie czy ścięcie grzywki za darmo!

Kiedyś chodziłam też do ProArte i była rewelacja, nie wiem jak teraz, ale chyba dalej współpracują z Kadusem wiec chyba poziom jest.
dajanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 13:41   #761
kinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 29
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Qatia Pokaż wiadomość
A moze wiecie, w ktorych salonach pracuja na farbach Kadus?
z tego co pamietam na ul.Montażowej w Afro House pracuja na Kadusie
kinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 16:11   #762
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ja mogę polecić panią Anię z salonu w Plazie. Byłam tam kilka tygodni temu i z nowej fryzury jestem bardzo zadowolona. Z włosów do ramion pani Ania zrobiła boba, z przodu zostawiła dłuższe włosy. Po strzyżeniu włosy łatwo się układają, fryzjerka sympatyczna Cena strzyżenia: 70 zł.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 23:47   #763
caramee
Przyczajenie
 
Avatar caramee
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Qatia Pokaż wiadomość
Witam wszytskie wizazanki-lublinianki
Czy mozecie mi polecic jakis salon w Lublinie w którym naprawde znają sie na koloryzacji włosów ? Obecnie mam piekny, lekko rudawy blond, ktory moj dlugoposzukiwany fryzjer wyczarowywal mi z trzech kolorow farby, ale nie metoda balejazu, tylko dzieki blokowemu farbowaniu (chyba tak to sie nazywalo). Moj fryzjer niestety wyjechal z kraju na jakis czas i kompletnie nie wiem, kto moglby mi ta metoda odswiezyc kolor i zafarbowac odrosty, ale zeby nie okazalo sie ze mam budyn na glowie....albo "chamskie" pasemka.
Przez kilka lat farbowania juz przerobilam kilka opcji, od platynowych pasemek po rozne opcje balejazowe.. Łukasz okazal sie nalepszy, bo w koncu jako pierwszy nie zrobil mi balejazu, tylko fajny i "nieplaski" kolor i to w odcieniach blond...
A moze wiecie, w ktorych salonach pracuja na farbach Kadus?
Jest wiele watkow na temat strzezenia, a stosunkow niewiele na temat farbowania... Jesli macie jakis sprawdzonych fryzjerów od koloryzowania, podzielcie sie prosze
Bede bardzo wdzieczna za wszelkie sugestie
Wszyscy mówia że Włodek z Montowni jets świetnym kolorystą ( nawet ludzie z Toko mi to mówili.. że na koloryzacje tylko do niego ) sama nie próbowałam.. a z tego co wiem chyba pracują na produktach kadusa bo nawet chyba w nazwie salonu jest napisane kadus.
caramee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 09:16   #764
Qatia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Caramee, bardzo Ci dziekuje za podpowiedz. To juz przynajmniej jakis trop A wiesz moze jak mozna skotaktowac sie z ta Montownia, bo nawet za bardzo strony internetowej z numerem telefonu do nich nie odnalazlam.... chyba,ze do nich trafia sie metoda poczty pantoflowej albo wprost z ulicy... Gdybys miala numer tel., bylam wdzieczna. Pozdrawiam i dziekuje
Qatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 08:52   #765
becias1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 40
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

a czy mogl by ktos mi podac numer telefonu do salonu w plazie .z gory dziekuje
becias1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 11:34   #766
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

istnieje cos takiego jak google..... phi
(081) 536 22 13
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 20:14   #767
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Dziewczyny a kogo polecacie ze stylistów w Pierre ? chce tam isc w nastepnym tygodniu ale nie mam pojecia do kogo, szukam kogos aby mi fajnie grzywke do twarzy dostosowal Błagam o pomoc, az przez cały wątek chyba nie przebrnę
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:41   #768
caramee
Przyczajenie
 
Avatar caramee
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Nr.Montowni xxxxxxx ale nie wiem czy jeszcze aktualny sprawdźcie same
a z pierra moja przyjaciółka zawsze polecała mi edytkę. Naprawdę fajnie ścina.. bo jeśli chodzi o czesanie stylizację na różne okazje to cienko jej idzie

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-08 o 20:50 Powód: spam
caramee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 20:09   #769
becias1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 40
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

dziekuje ci bojkka.. ale nie mieszkam w polsce i niestety nie znalam nazwy tego salonu dlatego tez nie moglam znalezc do nich numeru.ale mimo wszytko i tak wielkie dzieki
becias1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 20:39   #770
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
A moglibyście mi powiedzieć ( całego wątku dokładnie nie czytałam, więc być może co nieco przeoczyłam ) do których salonów mogę iść śmiało bez obaw na ścinanie kręconych włosów? Sama mogę polecić Montownie, na bocznej Racławickich.

UP!!

Warto iść do Berendowicza w Plazie na ścinanie kręconych? I do kogo? Kogo jeszcze możecie polecić w Montowni? Albo może w innym salonie?
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 09:16   #771
dajanaa
Raczkowanie
 
Avatar dajanaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lbl
Wiadomości: 34
Question Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Drogie Wizazanki napiszcie mi ile kosztuje teraz strzyżenie w ProArte tym na Spadochroniarzy?? Dawno tam nie byłam i ceny pewnie poleciały nieźle w górę...
Przeczytałam tu ze kilka salonów w Lbl pracuje na Kadusie, ale czy poziom mają ten sam?
dajanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:43   #772
koczkodanek
Raczkowanie
 
Avatar koczkodanek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 138
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Qatia Pokaż wiadomość

A moze wiecie, w ktorych salonach pracuja na farbach Kadus?
chyba montownia fryzur i salon na bursztynowej ktory jest salonem firmowym kadusa, ale nie wiem jak tam koloryzuja bo nie malowalam tam
koczkodanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:54   #773
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kogo polecacie ze stylistów w Pierre ? chce tam isc w nastepnym tygodniu ale nie mam pojecia do kogo, szukam kogos aby mi fajnie grzywke do twarzy dostosowal Błagam o pomoc, az przez cały wątek chyba nie przebrnę
Ja byłam w lipcu u pana Piotra, z fryzury byłam zadowolona, jednak fryzjer się ceni. Za obcięcie długich włosów zapłaciłam 110 zł! Cena strzyżenia krótkich włosów u niego to chyba 70 zł.

A wie ktoś może w którym teraz salonie pracuje Kamil (dawniej Afro house ul. Montażowa)?
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 18:07   #774
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

A ja sie znów przeszłam do salonu Trendy. Tylko, że p.Magdy nie było, wiec zapisałam się do innej (takie długie kręcone rude wlosy).
Nie żałuje. pięknie obcięte włoski na krótko i dalej wyglądam jak kobieta a nie jak chłop
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam

Edytowane przez froggie
Czas edycji: 2008-02-25 o 18:29
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 19:18   #775
koczkodanek
Raczkowanie
 
Avatar koczkodanek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 138
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez froggie Pokaż wiadomość
A ja sie znów przeszłam do salonu Trendy. Tylko, że p.Magdy nie było, wiec zapisałam się do innej (takie długie kręcone rude wlosy).
Nie żałuje. pięknie obcięte włoski na krótko i dalej wyglądam jak kobieta a nie jak chłop
Froggie a ile płaciłaś w Trendy za obcięcie? I ile czekalas na wizyte?
koczkodanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:46   #776
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

o froggie byłyśmy u tej samej Pani . I ja mogę powiedzieć, że płaciłam za półdługie włosy 45 zł i czekałam 2 dni, ale tylko dlatego, że dopiero Ja wtedy mogłam. Myślę, że wielkich kolejek nie ma.

Też byłam/jestem mega zadowolona ,
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 21:51   #777
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez koczkodanek Pokaż wiadomość
Froggie a ile płaciłaś w Trendy za obcięcie? I ile czekalas na wizyte?
30zł obcięcie, 38 z układaniem.
poszłam w czwartek sie zapytac, a w pt juz mnie ścieli
sadze ze i 'od ręki' da rade. zwlaszcza rano.

Cytat:
Napisane przez Poppet Pokaż wiadomość
o froggie byłyśmy u tej samej Pani . I ja mogę powiedzieć, że płaciłam za półdługie włosy 45 zł i czekałam 2 dni, ale tylko dlatego, że dopiero Ja wtedy mogłam. Myślę, że wielkich kolejek nie ma.

Też byłam/jestem mega zadowolona ,
ooo a wiesz jak sie ona nazywała??
magda, maja? coś na 'm' chyba
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 12:43   #778
angii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Przypadkiem trafiłam na forum,poradzcie mi prosze który salon fryzjerski jest najlepszy,mam beznadziejne ,cienkie, rzadkie,kręcone włosy i chciałabym coś z nimi zrobić ale nie mam pomysłu na nie. Zastanawiałam się nad montownią bo przeczytałam dużo pozytywnych opinii na temat tego salonu.
angii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 18:13   #779
Poppet
Zadomowienie
 
Avatar Poppet
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 298
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Pani Magda opowiadała mi śmieszne historie o swoich klientkach
__________________
lewa jest już zajęta.

Poppet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 10:00   #780
petran1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2
salon fryzjerski b&k w plazie wymiata

kurka byłem tam juz 3 razy za 1 razem dorwał sie do mnie pan karol kurcze bałem sie jak cholercia ale jak popatrzyłem w lustro to sie nie poznałem teraz juz 2 razy byłem u tego młodego blądyna huberta czy jakos tam to jest młoda szkoła od awangardy po klasyke strzygł tez moją dziewczyne teraz to jest dopiero sliczna
petran1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.