Eureka!! Pasta cukrowa. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-01, 13:23   #811
*Kika*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 446
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Zachęcona niektórymi opiniami o tej paście spróbowałam i jaNiestety efekt był marny.Za pierwszym razem chyba za długo gotowałam i mi sie przypaliła i jeszcze złamałam drewnianą łyżke bo zostawiłam ją w garnku z pastą i dałam do wystudzeniaNie poddając się tak łatwo spróbowałam drugi raz.Tym razem kolor był taki jak powinien, konsystencja też.Wystudziłam,ulepiłam w kulke i zrobil się z tego twardy karmelek/lizak Było takie twarde że nie dalo się tego formować a co dopiero nakładać na noge Podgrzałam to żeby zmiękło i odrywałam po kawałku i przykładałam do nogi tylko, że im dłużej to ugniatałam tym bardziej robilo się twarde Lepiło się do nogi strasznie i wyrwało może 1 włos Narazie sobie daruje dalsze eksperymenty z tą pastą
__________________

*Kika* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 06:20   #812
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
No cóz ja kupiłam tę oryginalną pastę na allegro, konsystencja ok, kulka, placek i inne cuda dawały się ulepic, niestety pasta wyrywa co 10 włos, w intymnych to może wyrwała mi z dwa brrr. Paski, papieru, szmatka bawełniana, paski do depilacji woskiem, czy też sama pasta nie wyrywaja moich kłaków, jestem brunetką, włosy nie dosyć, ze ciemne to jeszcze mocne. Paste chyba po prostu zjem smakuje jak robione przez tatę lizaki, taki smak dzieciństwa. Więc pasty nie polecam ani owłosionym ani dbającym o linię Pozdrawiam
Camsakizi jest do du** warto samemu spróbować zrobić domowym sposobem, jest o niebo lepsza
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 10:01   #813
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez kati81 Pokaż wiadomość
Camsakizi jest do du** warto samemu spróbować zrobić domowym sposobem, jest o niebo lepsza
Ale nie sądzisz, że lepiej wydać 25 zł na gotową pastę niż cały dzień zmarnować na tą robioną domowym sposobem? Bo ja właśnie się wącham....
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 07:03   #814
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez EfC!@ Pokaż wiadomość
Ale nie sądzisz, że lepiej wydać 25 zł na gotową pastę niż cały dzień zmarnować na tą robioną domowym sposobem? Bo ja właśnie się wącham....
Nie, nie sądzę i nawet nie chodzi o koszt (chociaż koszt składników nie przekracza 5 zł). Jak sama zrobię mam pewność, że pasta ma odpowiednią konsystencję (oczywiście trzeba dojść do wprawy, tak jak ze wszystkim). Ponadto wcale nie marnuję przy tym całego dnia Zajmuje mi to co najwyżej godzinę i mam zapas pasty na kilka miesięcy (jak robię to od razu z kilograma cukru i wkładam do pudełek spożywczych typu PP z przykrywką, a przed użyciem tylko wkładam takie pudełko na parę sekund do mikrofalówki i gotowe).
Oczywiście nie mówię Ci, żebyś nie kupowała na Allegro, tylko wyrażam swoją osobistą opinię. Mnie się ta pasta po prostu udaje i uważam, że robię lepszą, więc po co mam kupować
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 09:29   #815
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 442
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

kati81 wielkie dzięki . posłucham chyba twojej rady :P.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 15:51   #816
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Thumbs down Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

CO ZA MASAKRA!!!!! :/


zrobilam wg przepisu 1/4 szklanki miodu + szklanka cukru + sok z połowki cytryny ;/, podgotowałam chwilke, wylaczylam ogien i poczekalam az ostygnie
wygladało dobrze, mialo fajna, lejącą konsystencje, nawet dobrze sie nakładało. tylko co z tego, skoro wgl nie lapało włosow?:/ najpierw sporobowalam pod pacha... nałozylam warstwe tego dosc gruba, ale inaczej sie nie dało ;p docisnelam kawałek materiału i zerwałam odwaznie. bolało jak CHOLERA, i nie wyrwało mi ani jednego włosa :/ ;/ na nogach to samo, z tym ze na nogach nie bolało ;p

potem stwierdzilam, ze sprobuje to to wyrobic i zrobic z tego kulke, tak jak pisaliscie ;p no ale nic z tego, to było takie lejące sie, ze kulki za chiny nie dało sie z tego uformowac ;] wywaliłam wszystko ... yhhh, nie wiem co zrobilam źle. choleraaa, jeszcze mnie prawa paszka boli
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-04, 16:31   #817
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

LifeIsSoSad Wersja z miodem nadaje się tylko do pasków, kulki z tego za chiny nie wyrobisz, więc musisz zrobić wersję z samego cukru, wody i cytryny
Ja narazie musze troche maszynką moje włosięta na nogach potraktować, bo zaniedbałam peelingi i powrastało mi troche dziadów Podejrzewam też, że powodem tego może być również nakładanie pasty pod włos, a wyrywanie z włosem, ale cholercia tych moich słabiaków pasta nie łapała jak nakładałam z włosem Czy ktoś miał podobnie i rozprawił się jakoś z tym fantem?
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 12:05   #818
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

chocolate, ja robiłam na początku z paskami materiału, to tak samo, niiccccccccc, nic nie wyrywało ;] nie mam pojecia, dlaczego, nakładałam z włosem, wyrywałam pod włos, tzn na nogach. Pod pachami nakładałam z góry na doł i zrywałam od dołu, bo cięzko okreslic, w która strone rosną włosy pod pachą

a tą wersje z cukrem i woda i cytryną robiłam ostatnio, to przypaliłam chyba bo po lekkim wystudzeniu była twarda jak kamien

poooomooocy, tak sie napaliłam na te metode a tu dupa, nie chce mi sie codziennie golic albo wydawac fortuny na kosmetyczkę ;((
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 14:58   #819
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
chocolate, ja robiłam na początku z paskami materiału, to tak samo, niiccccccccc, nic nie wyrywało ;] nie mam pojecia, dlaczego, nakładałam z włosem, wyrywałam pod włos, tzn na nogach. Pod pachami nakładałam z góry na doł i zrywałam od dołu, bo cięzko okreslic, w która strone rosną włosy pod pachą

a tą wersje z cukrem i woda i cytryną robiłam ostatnio, to przypaliłam chyba bo po lekkim wystudzeniu była twarda jak kamien

poooomooocy, tak sie napaliłam na te metode a tu dupa, nie chce mi sie codziennie golic albo wydawac fortuny na kosmetyczkę ;((
Ona ma być twarda jak kamień po wystudzeniu.
Ja sie jutro zabieram za nią już definitywnie po raz ostatni - nie wyjdzie, to przepraszam się z maszynką :P
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 21:04   #820
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Thumbs down Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez SophieNeveu Pokaż wiadomość
Ona ma być twarda jak kamień po wystudzeniu.
Ja sie jutro zabieram za nią już definitywnie po raz ostatni - nie wyjdzie, to przepraszam się z maszynką :P

taaaaa jasne, ma byc twarda jak kamien, tylko jak ją nałozyc w takim razie ?? ;]
a jak probowalam ją wyrabiac rękami, to czesc zastygała w kamien, a czesc spływała mi po rekach w postaci wodnistej.
pisałam juz o tym.


no to wie ktoraś czemu mi ta wersja z miodem nie łapala włosów??
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 22:45   #821
SophieNeveu
Rozeznanie
 
Avatar SophieNeveu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 565
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja tak miałam, jak spaliłam pastę. Byla cholernie twarda, nie dała się wyrobić wogóle. Może za długo gotowałaś, nie wiem. Ja w każdym razie jutro robie po raz ostatni, i jak nie wyjdzie - to kłade na to lage <przepraszam za wyrażenie, ale już sfrustrowana jestem> ;P
__________________
Jesteś ograniczony tylko własną wyobraźnią.
SophieNeveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-06, 14:43   #822
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja używam pasty Camsakizi z allegro i jestem zadowolona. Jestem brunetką więc faktycznie trzeba się trochę naszarpać, i zauważyłam że ta pasta jest najskuteczniejsza pod pachami, wystarcza mi zawsze 5 minut na depilację pach, z nogami to już jest gorzej, a w miejscach intymnych jeszcze nie miałam odwagi spróbować
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 17:08   #823
Football_Lover20
Przyczajenie
 
Avatar Football_Lover20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hej dziewczyny poraz 3 próbowałam zrobić tą cholerną pastę i znowu mi nie wyszła. Może któraś z dziewczyn, którym ta pasta wychodzi, ma jej w nadmiarze, bo ja chętnie bym ją odkupiła. To moj mail patrisha7@wp.pl
Football_Lover20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 08:10   #824
leminka_1977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10
GG do leminka_1977 Send a message via Skype™ to leminka_1977
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja na pierwszy rzut tez zakupilam paste z allegro Camzakizi. Tak zeby zobaczyc jaka konsystencja powinna tego byc i jakie efekty. Nogi (łydki) zrobilam w moment - mimo czarnych i mocnych włosów! Byłam mega zaskoczona! Wszystkie włoski wychodziły za jednym pociągnięciem, ból minimalny i wszystkie włoski z cebulkami wyrwane! Korzystałam jednak z pasków - było znacznie szybciej i wygodniej

Po inauguracji oryginalnej pasty wziełam się za produkcje własną. Były próby dwie Pierwszy mój zamiar dotyczył depilacji za pomocą rączek. Pasta wyszła idealna. Po zastygnięciu stwardniała jak kamień. Niemniej jednak po ugniataniu, depilacja kulką nie była zbyt efektywna. Drugie gotowanie zrobilam więc z zamiarem wykorzystania pasków do depilacji. Zrobiłam więc tą pastę ciut luźniejszą. Nie kamieniała po wystygnięciu. I efekt prawie rewelacyjny Co prawda trzeba się nauczyć rozsmarowywania tego na nogach, techniki ale działa! Wczoraj zaserwowałam sobie depilację bikini - rewelacja!

Zrobiłam zdjęcie zrobionej już pasty. Później załącze - muszę ściągnąć zdjątka z aparatu...
leminka_1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 09:57   #825
Minki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Kochane dziewczyny, mylicie bez przerwy dwie sprawy. Pasta cukrowa z miodem ma płynną konsystencję, klei się do wszystkiego i stosuje się do zrywania paski.
Pasta cukrowa wg przepisu: szklanka wody, 1/2 szklanki cukru, pół cytryny powinna mieć konsystencję plasteliny, która nie klei się do skóry, tylko do włosów i nie używa się do niej pasków.

Skupmy się na tej paście cukrowej plastelinowej. Składniki gotujemy przez około pół godziny do uzyskania brązowego koloru, odstawiamy i czekamy aż ostygnie. Jak ostygnie, to prawdopodobnie stwardnieje na kamień albo prawie na kamień. Jeśli ostygnie na kamień, można wsadzić na 10 sek do mikrofali i zmięknie. Wtedy będzie miała postać ciągnącej się mazi. Ale jak weźmiemy nieco w rękę i zaczniemy ugniatać zauważymy, że wkrótce przestanie się kleić do ręki. I tak ugniatamy, najlepiej ciągnąc przez około 10 min. Masa powinna zmienić kolor na złotawy. Wtedy uzyskujemy gotową masę. Możemy ją nieco podgrzać w mikrowali (5 sek) by zmiękła. Taką pastę rozprowadzamy na ciele (jedni mówią pod włos, inni z włosem - same sprawdźcie) i zrywamy.
A tutaj jak to wygląda na Wschodzie w nieco prowizorycznym gabinecie kosmetycznym:
http://pl.youtube.com/watch?v=FShR0WreBj0
Minki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 10:01   #826
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

w jakich sklepach mopzna kupic gotowa paste? chodzi mi szczegolnie o olsztyn
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 10:13   #827
Ulotka
Raczkowanie
 
Avatar Ulotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 161
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez Minki Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny, mylicie bez przerwy dwie sprawy. Pasta cukrowa z miodem ma płynną konsystencję, klei się do wszystkiego i stosuje się do zrywania paski.
Pasta cukrowa wg przepisu: szklanka wody, 1/2 szklanki cukru, pół cytryny powinna mieć konsystencję plasteliny, która nie klei się do skóry, tylko do włosów i nie używa się do niej pasków.

Skupmy się na tej paście cukrowej plastelinowej. Składniki gotujemy przez około pół godziny do uzyskania brązowego koloru, odstawiamy i czekamy aż ostygnie. Jak ostygnie, to prawdopodobnie stwardnieje na kamień albo prawie na kamień. Jeśli ostygnie na kamień, można wsadzić na 10 sek do mikrofali i zmięknie. Wtedy będzie miała postać ciągnącej się mazi. Ale jak weźmiemy nieco w rękę i zaczniemy ugniatać zauważymy, że wkrótce przestanie się kleić do ręki. I tak ugniatamy, najlepiej ciągnąc przez około 10 min. Masa powinna zmienić kolor na złotawy. Wtedy uzyskujemy gotową masę. Możemy ją nieco podgrzać w mikrowali (5 sek) by zmiękła. Taką pastę rozprowadzamy na ciele (jedni mówią pod włos, inni z włosem - same sprawdźcie) i zrywamy.
A tutaj jak to wygląda na Wschodzie w nieco prowizorycznym gabinecie kosmetycznym:
http://pl.youtube.com/watch?v=FShR0WreBj0
ta wersja z kulką, to moim zdaniem brudna babranina. Wszystko się klei i nie sposób nad tym zapanować. A z pastą, nieważne Camsakizi (moim zdaniem najlepsza) czy inną z Allegro (reszta wydaje się być robiona domowym sposobem, biorąc pod uwagę sposób rozprowadzania na skórze) używaną z paskami - efekt jest zawsze.
Stosuję Camsakizi na wszystko: pachy, nogi, bikini ale tylko z paskami. I jestem bardzo zadowolona, a włosy mam zdecydowanie mocne. Kiedy próbowałam robić z niej kulkę, to własciwie ta częśc pasty nadawała sie tylko do wyrzucenia i cała byłam w niej utytłana a nie wyrwałam nic.
I jeszcze, co do tego filmiku: sposób w jaki ta kobieta rozprowadza pastę na nodze, to tak jak gdyby rozprowdzala pod pasek, tylko bez paska, więc nie widzę powodu, dla którego miałoby się omijać paski, tym bardziej, że takie użycie wydaje mi się bardziej higieniczne...
Ulotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 05:42   #828
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

ja mam paste z allegro z jakas tam kleopatra narysowana ma konsystencje miodu.rozumiem ze mam dzialac tylko paskami.z czego je zrobic?z materialu?i jak zrobic zeby to cholerstwo zastyglo na nodze skoro to ciagle jest plynne?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 12:39   #829
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Ja kiedys próbowałam zrobić pastę taką domową... niestety - poprzyklejany cukier do garnka ostudził moje zapały. Uformowałam kuleczkę z tej pasty, nałóżyłam na noge. I nic. Ani jednego wlosa nie wyrwało. To ja już wole krem do depilacji.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 12:55   #830
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Cytat:
Napisane przez 1stLaDy Pokaż wiadomość
ja mam paste z allegro z jakas tam kleopatra narysowana ma konsystencje miodu.rozumiem ze mam dzialac tylko paskami.z czego je zrobic?z materialu?i jak zrobic zeby to cholerstwo zastyglo na nodze skoro to ciagle jest plynne?

ponowiam pytanie
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 16:47   #831
h_ancia
Przyczajenie
 
Avatar h_ancia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

już kiedyś o tej paście cukrowej czytałam, potem się nie mogłam zebrać, a potem czekałam aż włoski odrosną :P ale jutro mam wolny dzień i chyba się tym zajmę. dzięki za wszystkie rady
__________________
"Freedom is only a hallucination"
h_ancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 12:10   #832
h_ancia
Przyczajenie
 
Avatar h_ancia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

no i spróbowałam pasta wyszła za pierwszym razem nawet już sobie pół łydki wydepilowałam, nie boli tak bardzo. trzeba tylko dopracować technikę jak na razie jestem zadowolona, bo idzie nieźle, zwłaszcza że jestem brunetką i dłuuuugo goliłam nóżki
__________________
"Freedom is only a hallucination"
h_ancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 12:22   #833
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

a mi nic nie wyrywa mam paste w pudelku-pol jest plynne jak miod a pol twarde jak kamien.ta plynna probowalam wyrywac na paski bawelniane i nic-boli ale nic nie wyrywa
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 10:41   #834
dancing_lipka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8
Thumbs down Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Dziewczynki słuchajcie! Zaraz się wścieknę.! Tak się napaliłam na to ''cudo'' no to zabieram się do gotowania - 2 stołowe łyzki wody, sok z 0,5 cytryny no i szklanka cukru. Wszystko pięknie ładnie ale tak zaczeło śmierdzieć i dymić że fuj fuj ble. Oczy mi łzawiły od smrodu, poparzyłam palce przypaliłam, jaks próbowałam to ''smakowało'' OHYDNIE. Nie wiem juz co robic. chyba zastosuje to z miodem. mozna do tego scierkę kuchenną?
dancing_lipka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 14:50   #835
Broniecka
Raczkowanie
 
Avatar Broniecka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 479
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Jestem jednak antytalenciem kulinarnym Za długo chyba gotowałam tę miksturę, bo i owszem po wystygnięciu była twarda jak kamień, ale po podgrzaniu i zrobieniu kulki, mimo urabiania w dłoniach twardniała i kleiła się do wszystkiego tylko nie do włosków Ostatnio przypadkiem odkryłam sklep arabski i muszę tam zajrzeć, może mają gotową pastę
__________________
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w szczęściu,
bo tylko nieliczni potrafią znieść nasze sukcesy.

Broniecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 17:23   #836
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Hej dziewczyny ja od dłuższego już czasu z powodzeniem stosuję pastę cukrową robie sobie za kazdym razem nową (bo odgrzewanie i wygrzebywanie ze słoika jest wkurzające).

Ja daję pół szklanki cukru + cytryna i woda na oko na nogach mi nic nie chwyta ale do bikini jest super tyle że moja urobiona pasta podczas depilacji robi sie coraz rzadsza więc muszę się streszczać :P
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 17:46   #837
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

to czemu mi ne dziala?nic nie odrywa
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 14:33   #838
ilonka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 10
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

http://www.seawoman.cba.pl/pasta%20cukrowa/p okaz/slides/Pokaz%20depilacji.html

to jest link do pokazu zabiegu pastą cukrową może komus sie przydać
ilonka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 17:24   #839
rowan berry
Raczkowanie
 
Avatar rowan berry
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 447
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Zrobiłam sobie pastę nie pierwszy raz, ale teraz coś jest nie tak. Nie chwyta włosków. Dodam, że stosuję metodę z paskami materiału. I teraz jak jest taka zupełnie lejąca to tak parzy, że nie da się dotknąc nią skóry, a jak troche wystygnie to już nie trzyma się skóry a jak się nawet przyklei to nic nie wyrywa. Nie wiem co jest Może pomieszałam coś w proporcjach?
__________________
MŻ - WR!!!
rowan berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 18:10   #840
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: Eureka!! Pasta cukrowa.

Prosze doradzcie co ja robie nie tak
1. Moje proporcje to: pol szklanki cukru, 1/4 wody i polowka cytryny.
Przy gotowaniu wszystko bylo ok, tak jak czytalam Wasze wypowiedzi.
2. Gdy nabralo koloru bursztynowego, zdjelam z ognia i polozyla przy otwartym ogniu zeby wystyglo. Caly czas przy tym stala i obserwowalam, mieszalam lyzka. Stawalo sie coraz to gesciejsze.
3. Postanowilam wyciagnac troche lyzka zeby mi nie zgestnialo na kamien.
4. Ciagnelo sie, pelno tych niteczek, gorace, no babranina jak nic!
5. Chcialam z tego uformowac kuleczke, ale bylo zbyt gorace wiec wylozylam z lyzki na papier sniadaniowy i tam sobie zastyglo.
6. Jak chcialam to wziac to bylo strasznie twarde wiec zaczelam uparcie to ogniatac zgodnie z instrukcja.
7. No i faktycznie - pasta zaczela zmieniac kolor na zlotawy az do matowego zoltego. I koniec! Do palcow sie lepilo, ale do wloskow nie
8. wrzucilam to spowrotem do garnuszka i wlozylam na 10 sek. do mikrofali. No i fakt - zmieklo, ale bylo tak gorace ze nie dalam rady tego odrazu wyciagnac!
9. jak wyciagnelam - powtorka z rozrywki - do palcow tak, do wloskow nie.
10. podgrzewalam ciagle suszarka bo strasznie szybko ta kulka twardniala tak ze nic sie nie dalo z nia robic. No i taka odrazu po podgrzaniu wyrwala ze 2 wloski przy bikini i tyle

Co ja robie zle? Dlaczego tak kulka byla tak twarda (a kolor niby sie zgadzal - matowy zolty) ze nie dalo sie nia zrywac wloskow?

Postanowilam dolac troszke wody, zagotowalam raz jeszcze i chcialam sprobowac taka polplynna z materialem ale tylko sie ubabralam i pokleilam tym

Doradzcie co zrobilam zle ze mi sie nie udalo ?? ?? ??
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-29 22:11:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.